Nowości
1.05.2024
❧ naprawiono muzykę ze specjalów

25.04.2024
❧ naprawiono muzykę z 1 sezonu

18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

Użytkowników Online
 Gości Online: 1
 Brak Użytkowników Online

 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,055
 Najnowszy Użytkownik: ~stella322
Dzisiejsi Solenizanci
anita12345
Lilavella
xsunflower119


Archiwum
❧  Eksperymenty by Lil x3  ☙

Strona 1 z 2 1 2 >
AutorEksperymenty by Lil x3
~Lilla
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 02-10-2013 17:03
Od niedawna zaczęłam tworzyć grafikę, postanowiłam podzielić się z nią na WB. Na dobry początek mam 6 avków. Te arty znalazłam na dA. Mianowicie jest to 6 zmyślonych czarodziejek (OC), w zmyślonej transformacji - Dimentix.



Wiem, nie są to arcydzieła, ale mam nadzieję, że z czasem nabiorę wprawy.




Edytowane przez Lilla dnia 09-04-2014 23:25
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafa Lil :3
użytkownik usunięty
Dodane dnia 02-10-2013 17:45
Nieźle, jak na początek. Niektóre pracki są trochę za jasne i rozmazane, ale ja sama lepszej grafy nie zrobię, więc... Fajnie, rób grafikę dalej całus.

Zdanie kończymy kropką. Pisz dłuższe komentarze.



Edytowane przez Chatta dnia 02-10-2013 21:51
AutorRE: Grafa Lil :3
użytkownik usunięty
Dodane dnia 02-10-2013 17:53
Nie znam się co prawda specjalnie na grafice, ale uważam, że są ładne. Kolory pasują, napisy czytelne. Nie są jakieś powalające, ale jak na początek dobre. Zgadzam się mimo wszystko z Florcią12 - faktycznie avki są troszkę niewyraźne i rozmazane, ale i tak mi się podobają. Weny życzę uśmiech


AutorRE: Grafa Lil :3
~Ailen
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 02-10-2013 18:39
Nie jest wcale źle. Arty są bardzo ładne, bardzo mi się podobają. Kolorystycznie jest w miarę dobrze, ale niektóre avki są trochę niewyraźne i rozmyte. Zmieniłabym też czcionkę na inną (ta źle wygląda) i usunęłabym podkreślenie. To raczej tyle ode mnie. Weny życzę~


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafa Lil :3
~Lilla
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 02-10-2013 22:15
Ojej, dziękuję. Teraz jak patrzę to faktycznie niektóre avki są rozmazane, a zwłaszcza 5. Co jest dziwne, bo nie stosowałam żadnych specjalnych efektów. Starałam się nasycić je kolorami tak, aby nie były wyblakłe, ale też, żeby nie przesadzić. Napisy dodałam właściwie po to, żeby nie było pusto. Jeśli uda mi się znaleźć jakieś fajne kadry to może jeszcze dzisiaj coś dodam.



Udało mi się jeszcze dzisiaj coś wymodzić. Naszło mnie na zrobienie Winx w 3D. Mianowicie w przemianie Sirenix + Bloom z "Magicznej Przygody". Proszę o uwagi.




Wiem, takie zwykłe.



Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafa Lil :3
~rossattiee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 02-10-2013 22:24
Fajna ta Stella, avek. Ogólnie jak na początek to idzie Ci nieźle, ale wiadomo, droga przed Tobą jeszcze bardzo długa. Kolorki zwyczajne, no tekstur też brak, ale nic się nie martw, też tak zaczynałam :3. Postaram się zaglądać tu często, dawać rady no i nadzorować jak Ci idzie :3. No i trochę jakoś spadła avkow, ale nie wiem czemu.


"so you wanna play with magic..."
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafa Lil :3
~Lilla
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 03-10-2013 21:45
Udało mi się jeszcze dzisiaj zrobić 2 sygnaturki. To są też moje pierwsze, a więc proszę o szczere uwagi.


Hehe, taka tam Daphne xD.




Edytowane przez Lilla dnia 03-10-2013 22:21
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafa Lil :3
~Ailen
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 03-10-2013 21:48
Na pierwszej sygnie nie podobają mi się kolory. Trochę za dużo pomarańczowego. Za czcionkę i kolory w napisie potrafię zabić, więc mówię to na początku mellow. Dzięki temu napisowi mogłabym Cię zabić, ale Ci daruję. Kolory źle wyglądają, czcionki są złe. Na drugiej sydze jest już lepsza koloryzacja, ale to jeszcze nie to. Zmniejszyłabym trochę odstęp między dwoma napisami i zmieniła "grubość" obrysu, bo trochę źle to wygląda. Brakuje mi też jakichś tekstur albo ramki. No cóż, idziesz w dobrą stronę. Weny i pomysłów Ci życzę~


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafa Lil :3
~Sophie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 04-10-2013 15:44
Głównie w Twoich pracach przeszkadza mi jakość, która raczej mnie nie zadowala. Masz problem z napisami, co widać najbardziej na najnowszych sygnaturach. Złe połączenie kolorów. Ogólnie kolorystyka prac jest taka zwyczajna, a Daphne jest trochę za jasna. Pobawiłabym się trochę krzywymi, żeby tak nie było. Niektóre kadry niezbyt mi się podobają, a białe tło w pierwszych avatarach nie wygląda ciekawie. Jeśli to był png's (najczęściej OC nimi są), to mogłaś wymieszać ze sobą jakieś tekstury, żeby wyglądało lepiej. Hm, mówiłaś, że nie stosowałaś żadnych efektów, a postacie są rozmazane. Używasz Gimp'a? Jeśli tak, to pewnie taki efekt powstał w wyniku skalowania. Gdy zobaczysz, że postać się zamazuje, to skorzystaj z Filtry --> Wyostrzanie --> Wyostrz. Powinno pomóc (piszę z pamięci, więc mogłam trochę zmienić nazwę opcji xd).


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafa Lil :3
~Lilla
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 04-10-2013 16:51
Sophie napisał/a:
Głównie w Twoich pracach przeszkadza mi jakość, która raczej mnie nie zadowala. Masz problem z napisami, co widać najbardziej na najnowszych sygnaturach. Złe połączenie kolorów. Ogólnie kolorystyka prac jest taka zwyczajna, a Daphne jest trochę za jasna. Pobawiłabym się trochę krzywymi, żeby tak nie było. Niektóre kadry niezbyt mi się podobają, a białe tło w pierwszych avatarach nie wygląda ciekawie. Jeśli to był png's (najczęściej OC nimi są), to mogłaś wymieszać ze sobą jakieś tekstury, żeby wyglądało lepiej. Hm, mówiłaś, że nie stosowałaś żadnych efektów, a postacie są rozmazane. Używasz Gimp'a? Jeśli tak, to pewnie taki efekt powstał w wyniku skalowania. Gdy zobaczysz, że postać się zamazuje, to skorzystaj z Filtry --> Wyostrzanie --> Wyostrz. Powinno pomóc (piszę z pamięci, więc mogłam trochę zmienić nazwę opcji xd).

Fakt, do końca nie wiem, jakie czcionki dopasować, staram się w miarę coś dobrać, ale coś mi nie wychodzi zdezorientowany. Tak szczerze to żadna czcionka mi nie pasowała xD. Ale gdybym nie dała nic to byłoby pusto. Na razie nie opanowałam jeszcze do końca PhotoShopa, ale w ten weekend mam nadzieję, że będę mogła się trochę w nim pobawić. Sophie, właśnie chodzi o to, że na tych pierwszych avatarach to nie były PNG'sy, tła takie były, a nie jestem jeszcze na tyle zaawansowana, żeby dać jakieś inne tło na to białe. Tak, używam Gimpa, ale właściwie w nim tylko właśnie przycinam zdjęcia i modyfikuję trochę kolory. Dzięki za radę co do tego co do tych rozmazanych avatarów, na pewno wypróbuję to rozwiązanie.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafa Lil :3
~Julietta
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 04-10-2013 18:31
Ślicznie Lil! Podbiłaś moje serduszko <3. Bardzo spodobały mi się awki z Winx w Sirenixie. Tam najładniej wyszła Ci Stella. Bardzo ciekawy kadr i jakość. PIĘKNIE! Reszta awków jest trochę zamazana, ale nie szkodzi. Jestem początkująca tak samo jak ty. Awki z czarodziejkami, również są boskie! Pierwsza sygnatura, jest całkiem niezła. Za to w drugiej, napis trochę nie pasuje. Zresztą, co ja się będę wypowiadać, jak ty się bardziej znasz ode mnie niegrzeczny.


Moja "grafika".
Moje rysunki.
Mój ask.
Mój blog
''Problem to nie problem. Problemem jest twoje podejście do problemu'''. ~ Kapitan Jack Sparrow <3.
Av by Reb *-* <33.
Edytowane przez Julietta dnia 04-10-2013 18:32
49881408 http://winxforeverclub.blog.pl/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafa Lil :3
~Lilla
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 04-10-2013 18:42
Na szczęście miałam czas dzisiaj, żeby pobawić się jeszcze trochę w Gimpie i w PhotoShopie. To są tak jak mówiłam efekty zabawy, a więc zapewne będą dziwne.



A tutaj takie bardziej "gołe" wersje:


Wiem, obrazki z Bloom się powiększyły przez tą ramkę.


Bardzo dziękuję za szczere uwagi i rady uśmiech. Zwłaszcza za rady, które myślę, że trochę mi pomogły. Tak jak mówiłam są to eksperymenty, a więc są dziwne...
Dziękuje, Dżul za słowa otuchy przytul! Dziękuję też ross za podpowiedzi, jak posługiwać się PS przytul.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafa Lil :3
~Lilla
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 05-10-2013 09:39
Mam tutaj jeszcze taki 1 zestawik z Laylą w Bloomix'ie. Tutaj też się trochę właściwie bawiłam w PS, ale wydaje mi się, że nie jest najgorzej.


Avatar wyszedł mi trochę za jasno, ale później PS mi się zamknął i nie mogłam tego cofnąć, a jak przyciemniałam to wyglądało jeszcze gorzej.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafa Lil :3
~Cookie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 05-10-2013 09:58
Jak na początkującą, to nieźle sobie radzisz. Przejrzałam wszystkie prace, które to wstawiłaś i mam wrażenie, że są słabej jakości. To chyba wina kolorystyki, bo zapisujesz wszystko w png. Tak czy siak, popracuj nad tym, aby prace wyglądały jakby były super jakości. Wtedy są o wiele fajniejsze. Zestaw z Laylą też daje wrażenie słabo jakościowego. Napisy na twoich praca nie za bardzo mi się podobają, ale widzę z tobie potencjał. Życzę weny.



(c) Flamla
Stary, dobry winx.
. Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafa Lil :3
~rossattiee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 06-10-2013 18:43
Wywal napisy, koniecznie. Też miałam z nimi trudności, często nawet teraz mam, ale nie pasuje mi tu, ani we wcześniejszych pracach. Na razie rób bez. Kolory są zwykłe, nie ma dodatków. Nei przejmuj się tym wcale, nie znasz jeszcze dobrze programu, jesteś początkująca więc wszystko przed Tobą. Lecz radzisz sobie nieźle, tak jak mówiła Cookie. No nic, będę Cie bacznie obserwować, bo wierzę, że masz potencjał


"so you wanna play with magic..."
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafa Lil :3
~Lilla
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 06-10-2013 20:22
Dziękuję za uwagi, dziewczyny :3. Dziękuję też Oxi za ustawienie sobie tego zestawiku z Laylą :3. Według rady ross wstawiam tutaj sygnaturkę z Laylą bez napisu :3.

Dzisiaj na pewno jeszcze coś dodam :3.



Tak jak obiecałam dodaję jeszcze jeden zestawik z Daphne w Bloomix'ie.
Wersje z obrysami:


Bez napisu:

Wersje bez obrysu:





Edytowane przez Lilla dnia 06-10-2013 18:59
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafa Lil :3
~Sophie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 06-10-2013 21:40
Avki z dnia 4.10. Dla ramek olbrzymie nie. Jak już to używaj pikselowych albo tych z PhotoScape, bo niektóre wyglądają całkiem dobrze xD. Kolorystyka mi się nie podoba, jest zwyczajna. Efekty psują prace i trochę padła jakość.
W zestawie z Laylą nie pasuje napis, ale znowu bez niego sygnatura jest pusta. Przydałaby się jakaś tekstura, brush, cokolwiek. Daphne wygląda dziwnie. Lepsza wersja "goła", bez niczego. Ogólnie nie podoba mi się kadr, głowa czarodziejki wydaje się być taka olbrzymia. Postaraj się bardziej bawić kolorkami (dobra na początek jest opcja Krzywe). Powodzenia.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafa Lil :3
~Lilla
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 06-10-2013 22:36
Uhuhu, jeszcze jedna sygna dzisiaj, która nie powstałaby, gdyby nie ross :3.

Wiem, badziewie.



Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafa Lil :3
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 07-10-2013 14:53
Yy... Dlaczego w "żółtych" zestawach pisze Daphne. Przecież to jest Stella Bloomix. Ale każdemu może się zdarzyć pomyłka. Wersja z ramką jest nawet fajna. Podoba mi się ta nicość. Zwykły, piękny zestawik. Napis jest nawet okey.
Winx Band nie podoba mi się. Png's jest za mały. Praktycznie nie widać twarzy czarodziejek. Tekstura z napisem w ogóle nie pasuje. Usunąć, kosz. Jest zbyt pusto. Tutaj ta pustka nie jest wypełniona jak w przypadku Stelli.




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafa Lil :3
~Lilla
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 07-10-2013 16:16
Smoczy_Plomien napisał/a:
Yy... Dlaczego w "żółtych" zestawach pisze Daphne. Przecież to jest Stella Bloomix. Ale każdemu może się zdarzyć pomyłka. Wersja z ramką jest nawet fajna. Podoba mi się ta nicość. Zwykły, piękny zestawik. Napis jest nawet okey.
Winx Band nie podoba mi się. Png's jest za mały. Praktycznie nie widać twarzy czarodziejek. Tekstura z napisem w ogóle nie pasuje. Usunąć, kosz. Jest zbyt pusto. Tutaj ta pustka nie jest wypełniona jak w przypadku Stelli.

Smocza, długo się sama ze sobą kłóciłam, czy to Stella, czy Daphne. Ale jednak wybrałam Daphne, bo to jest screen z openingu, a zaraz po tym przekształciła się z Bloomix'u w Sirenix Daphne. Stąd napis Daphne. Wiem, że wygląda jak Stella, ale to jest chyba Daphne... E, tam już sama nie wiem. Daphne też jest blondynką, też ma bursztynowe oczy... Mi się wydawało, że to Daphne, ale może to faktycznie Stella...
Sorki za krótki post, ale chciałam wyjaśnić.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 1 z 2 1 2 >
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

~Stellka0
13:17:31 01.05.2024
kto to? XD
~Stellka0
13:17:26 01.05.2024
~EmilyWinxClub0
23:27:56 30.04.2024
Bo to tylko pokazuje ile kasy oszczędzał na produkcji ostatnich sezonów co niestety szło w parze z jakością. A teraz kwiczy, że drogie bo jemu i jego świcie zostanie mniej. No panie Iginio, jakość kosztuje, pobudka
~EmilyWinxClub0
23:26:30 30.04.2024
Leje z tego, jak często Iginio powtarza teraz jaki ten reboot i ta grafika są drogie xD
~clax70
0:31:53 30.04.2024
Są tu jacyś fani Eurowizji? Co myślicie o tegorocznych piosenkach, scenie, itp.?
^Flamli0
8:45:45 29.04.2024
Różnią się od połowy, ta z comicon jest bardziej dopracowana
^Flamli0
8:44:50 29.04.2024
Ta na social mediach KLIK
^Flamli0
8:43:56 29.04.2024
Są dwie wersje, ta została wyświetlona na comicon KLIK
^Flamli0
8:43:35 29.04.2024
Tak, będę musiała to wszystko dopiero nadrobić na WB...
~marcin19950
1:44:04 29.04.2024
i o czym był ten exlusive material o winx reboot ma ktos?
^Flamli0
14:15:20 28.04.2024
KLIK o 15 ma być ekskluzywny materiał z rebootu
^PVTeam1230
19:03:29 25.04.2024
Szkoda że do Wawy smutny((
~February0
15:10:03 25.04.2024
Ktoś jest chętny na spontaniczne spotkanie w Warszawie w ten weekend? (dajcie znać jeśli takie rzeczy nie na shout box uśmiech)
~February0
15:08:33 25.04.2024
Rzucam mega randomowe hasło które właśnie wpadło mi do głowy w trakcie pracy xd
^Flamli0
21:14:14 24.04.2024
ukazały się pierwsze strony komiksu fate, data wydania została przesunięta na 31 lipca
~Radi0
13:49:16 24.04.2024
Jak w winxie. Kreska tak zrobiona, że boje się że udziecinnili ten serial
~clax70
10:37:27 24.04.2024
Nowy sezon Odlotowych Agentek już 12 maja KLIK
~EmilyWinxClub0
16:53:23 22.04.2024
Tak czy siak, czasy kreski ręcznej z 1 sezonu minęły bezpowrotnie, teraz Bloom wygląda jak popular girl from high school, która dorabia w międzyczasie jako modelka, a nie zwyczajna dziewczyna
~EmilyWinxClub0
16:46:27 22.04.2024
Przyczepię się jeszcze do twarzy w animacji, bo po 3D jakie zaserwował nam Rainbow mam stres pourazowy do tych ich za wielkich oczu i pstrokatych nosów w połączeniu z komediową, zbyt żywą mimiką twarzy
~EmilyWinxClub0
16:42:22 22.04.2024
5-6* mam nadzieję, że to tylko testy bo jeśli użyją takiej animacji do gotowego produktu, to reboot padnie szybciej niż powstawał
~EmilyWinxClub0
16:40:20 22.04.2024
Widać, że animacja to jest dalej ta sama plastelina z sezonów 4-5 tylko podrasowana, ale niestety dalej źle to wygląda, zwłaszcza włosy i płynność
~EmilyWinxClub0
16:39:02 22.04.2024
Flora wygląda jakby była żywcem wycięta z Mia i Ja. Nie jestem całkowicie przekonana do tej transformacji jeszcze
~clax70
15:19:57 22.04.2024
Znalazłem taki concept art z reboota
~clax70
15:13:07 22.04.2024
*transformacja
~clax70
15:12:51 22.04.2024
Ta transformacją wygląda bardzo fajnie, ale w tych filmikach coś mi nie pasuje z twarzą Bloom
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.