Nowości
25.04.2024
❧ naprawiono muzykę z 1 sezonu

18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

14.02.2024
❧ dodano komiks nr 236 - Nowy początek

Użytkowników Online
 Gości Online: 1
 Brak Użytkowników Online

 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,054
 Najnowszy Użytkownik: ~Pocalowacflame


Archiwum
❧  Moje rysunki  ☙

Strona 1 z 2 1 2 >
AutorMoje rysunki
~rossattiee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 05-06-2013 15:51
Jak nazwa wskazuje, tu będę zamieszczać moje rysunki. Naszła mnie chęć na powrót do rysowania. Dziś, po 4 latach, w końcu coś narysowałam. Ten obrazek wrzucam na specjalne życzenie Chatty, jej też dedykuje ten rysunek. To miała być Stella xDD. Zachęcam do komentowania i oceniania moich bazgrołków.
Później dorzucę w pełnej rozdzielczości.





"so you wanna play with magic..."

Edytowane przez rossattiee dnia 05-06-2013 16:14
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Moje rysunki
~Vivian
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 05-06-2013 16:24
Wow. Musze Ci powiedzieć, że nigdy bym w życiu nie uwierzyła, że Ty to narysowałaś. Ten rysunek jest przepiękny. Naprawdę masz smykałkę do tego. Rysunek wygląda tak cudownie, że wydaje się wydrukowany. Niesamowity obrazek, zainspirowałaś mnie. Mam teraz ochotę coś narysować ołówkiem. No cóż, czekam na kolejne prace, a raczej arcydzieła.


(c) rossattiee

Edytowane przez Chatta dnia 08-07-2013 04:04
47473110 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Moje rysunki
~Chatta
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 05-06-2013 16:29
Przede wszystkim dziękuję za dedykację :3. Jak widać masz talent nie tylko do grafiki. Obrazek wyszedł Ci niesamowicie, jestem pod ogromnym wrażeniem. Aż oczu nie mogę oderwać. Dawno nie widziałam tak dobrego rysunku Winx. Na pierwszy rzut oka już widać, że to Stella. Zadbałaś o każdy szczegół, obrazek jest perfekcyjnie wykonany. Najbardziej urzekły mnie oczy, w których po prostu się zakochałam. Uczepię się jedynie ust, które wydają mi się zbyt duże. Pomijając to nie można na nic narzekać. Plus za cieniowanie. Czekam na kolejne "bazgrołki".


av (c) Rossattiee
AzC

Edytowane przez Chatta dnia 04-07-2013 00:42
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Moje rysunki
~MagicalNelly
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 05-06-2013 17:35
Ten rysunek jest przepiękny! Wystarczy, że na niego spojrzałam, a już wiedziałam, że to Stella. Nie musiałaś pisać. Duży plus za cieniowanie. Szczegóły są świetnie narysowane, piękne oczy i nos. Plus masz też za mistrzowsko narysowane brwi, bo to one sprawiają mi najczęściej problem w oddaniu ich na rysunku tak wiernie. Iginio Straffi narysowałby tak samo ubranie, twarz i włosy. Kwiatek we włosach niekoniecznie. Może by go bardziej dopracował, ale wiem, że wzorowałaś się na pewnym Artcie, więc narysowałaś go tak, jak autor owego Arta. Nieco przeszkadzają mi duże usta, Stella ma mniejsze. U Aishy sprawdziłyby się, ale Ty rysowałaś Stellę. Aż trudno uwierzyć, że nie rysowałaś 4 lata! Przecież obrazek jest prawie idealny! Ogólnie wystawiam Ci za ten obrazek szóstkę z maleńkim minusikiem.


Blog

Edytowane przez MagicalNelly dnia 05-06-2013 19:27
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Moje rysunki
~musa106
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 05-06-2013 18:27
Ech, to nie fair też tak chcę rysować! Oddaj mi choć trochę talentu placze1.
Rysunek jest cudny. Nie wierzę, że nie rysowałaś 4 lata. Wszystko w tym rysunku jest idealne, aż brak słów. Może następnym razem narysuj całą postać, bo jestem ciekawa jak by Ci wyszło. Czekam na kolejne dzieła uśmiech.



zestaw by ja uśmiech
Blog
Edytowane przez Chatta dnia 05-06-2013 19:47
mam 483..... pytać na pw Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Moje rysunki
~Reverienne
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 05-06-2013 19:59
Moje pierwsze wrażenie? "O, jakie ładne", mówiąc krótko i na temat. Widać, że już masz całkiem wyrobioną rękę (linie są stawiane ze swego rodzaju pewnością siebie, czego nie widać na pracach młodzików, którzy rysują od jakiegoś roku) i musiałaś, choćby dawniej, ćwiczyć sztukę "kopiowania" bądź po prostu rysowania Winxówn. Dobrze, że trzymasz się stylu i człowiek nie ma wątpliwości, czy to "Klub...", czy też jakaś manga. To się ceni. Twój rysunek jest całkiem dobry, choć, przyznaję, ma pewne niedociągnięcia. Myślę jednak, że jeśli nie staniesz w miejscu, a dalej będziesz ćwiczyć, to i one znikną, a na arenie pojawi się kolejna gwiazdka winxowego rysownictwa.

Kontur twarzy jest nieco dziwny, zwłaszcza po prawej stronie. Nie potrafię dokładnie opisać, co mi w nim "nie leży", bo jest naprawdę dobry, ale... Myślę, że to może kwestia ręki i jeżeli porysujesz głowy jeszcze kilka razy, to linie będą się zdawały bardziej... ostre, profesjonalne. Tak jak u czołowych speców Rainbowa, którzy Bloomę potrafiliby narysować przez sen.

Brwi też są... dziwne. Radziłabym potrenować w tym kierunku (ja na ogół nie rysuję brwi, więc...).

Lewe oko jest nieco "wyższe" od prawego.
Podkreśliłabym białą plamkę prawego oka (linia jest wyraźnie słabsza od tej z lewego).
Dolna linia oczu powinna być właśnie taka jak przy prawym oku. Wąsko, wąsko i coraz szerzej. Niestety nie widać tego przy oku lewym.

Nos, na moje, powinien być przesunięty bardziej w lewo.

Usta to jakiś przeszczep, pisząc krótko. Nie należą ani do Layli, ani, tym bardziej, do Stelli. Powinny być dużo węższe i nieco dłuższe. Dosyć istotny szczegół do przećwiczenia.

Ucho zdaje się gumowe.

Cieniowanie naprawdę mi nie odpowiada. Jest strasznie słabe, powiedziałabym wręcz, że nieco nijakie. W tej kwestii jednak nie potrafię nic doradzić - czarno-białe rysunki tworzę zawsze ze ściągą, więc moja pomoc... to taki raczej brak pomocy, niestety. (A kolorowe prace to już kombinowanie z przejęciem czyjegoś stylu jako własny... Niestety, jestem raczej słaba w cieniowaniu, więc jeśli ktoś mądrzejszy oświeci, że dobrze pracujesz z ołówkami, to już znaczy, że ja to ja, a spec to spec). Przynajmniej na chwilę obecną "coloring" nie wydaje się zbyt profesjonalny, ale, jak to mówią, trzeba ćwiczyć. Kolorowanie już szczególnie.

Ale naprawdę Twój rysunek nie jest zły. Naprawdę świadczy o tym, że widać przed Tobą karierę, o ile jeszcze trochę poćwiczysz. Z ołówkiem radzisz sobie naprawdę ładnie. ^^

Dużo Weny życzę!

Rev.




Dziękuję MrDark za cudowny zestaw! <3

Edytowane przez Reverienne dnia 05-06-2013 20:01
4551010 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Moje rysunki
~rossattiee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 03-07-2013 19:17
Dziękuję wam wszystkim, a szczególnie Tobie Rev, za tak szczegółową opinię :3.

Długo nic nie dodawałam, nie chce mi się nic bazgrać ołówkiem, dziś dodam moją OC rysowaną na bazie.

Charakterystyka:
Moja OC nazywa się Lira, ale wszyscy mówią na nią Maya. Maya pochodzi z panety o nazwie Centauria, a dokładniej z miasta Olimp. Jest to bogata planeta, w której panuje atmosfera starożytnej Grecji. Kultura, tradycje, ubiór oraz zachowanie mieszkańców też są stylizowane na starożytną Grecję. Olimp jest najbogatrzym oraz najatrakcyjniejszym miastem na Centauri, dlatego tu zamieszkuje rodzina królewska - Zeus i Hera wraz z liczną rodziną. Maya też ma królewskie korzenie, choć jest trochę dalszą krewną Zeusa i Hery. Sama Maya dopiero zaczyna swoją przygodę w Alfei i dopiero ma podstawową transformację. Posiada ona moc mitycznych stworzeń. Prawdopodobnie będzie to główna bohaterka mojego opowiadania.

Jest to moja trzecia OC z kolei i z tej jestem bardzo dumna. Choć nie jest doskonała, to jak na moje doświadczenie wyszła dobrze. Oczywiście nie jest to OC tak wspaniała jak te z prac Rosette, ale może komuś przypadnie do gustu. Czekam na opinie :3. Skrzydła zaprojektowała ChandSharma.

Ps: Korzystałam z Photoshopa, SAI'a oraz myszki.

(klik w obrazek, aby wyświetlić w pełnej rozdzielczości)

Edytowane przez rossattiee dnia 03-07-2013 19:24
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Moje rysunki
~musa106
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 03-07-2013 20:00
To jest cudowne, Ross, daj trochę talentu biednym, co :happy:?
Naprawdę kostium, buty, skrzydła są piękne, w ogóle pochwała za sam pomysł. Jedyne co mi nie pasuje, to końcówki włosów (kucyka) jakieś takie sztywne. Może więcej kosmyków dodać? Jeszcze jedno - skrzydła wydają się być wypukłe, co się gryzie z płaskim obrazkiem, ale może to tylko moje wrażenie. Tak czy siak jest cudowna mruga!

Widzę, że pogubiłaś przecinki. Na następny raz proszę je odnaleźć.



zestaw by ja uśmiech
Blog
Edytowane przez Chatta dnia 04-07-2013 00:48
mam 483..... pytać na pw Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Moje rysunki
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 03-07-2013 20:04
Łał, bardzo ładna praca. Jak wy to robicie, to ja nie wiem. Pozazdrościć. Bardzo podobają mi się jej włosy. Mam tylko jedno pytanko; sama narysowałaś figurę, czy wzięłaś już gotową?
Świetna pomysłowość. Bardzo chciałbym zobaczyć inne czarodziejki w twoim wykonaniu. Albo Enchantix tej oto czarodziejki. Niesamowite, jakie ty masz talenty.

Rażące literówki + Ross pisała, że korzystała z bazy. Czytanie ze zrozumieniem się kłania.




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy

Edytowane przez Rosette dnia 04-07-2013 02:48
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Moje rysunki
~Chatta
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 04-07-2013 02:03
Gdy tylko zobaczyłam Mayę, to szczena opadła mi aż na podłogę. Podziwiam Cię za chęci i za zapał do rozwijania swoich umiejętności. Widać, że od początku miałaś pomysł na OCkę i został on genialnie zrealizowany. Przyznam, że do włosów Twojej czarodziejki mam słabość. Wyglądają obłędnie, ułożenie jak najbardziej korzystne, na plus jest ładne i płynne przejście między kolorami. Od stroju nie mogę oderwać oczu. Podobają mi się w nim te świecące efekty, które bardzo dobrze go urozmaicają. Natomiast przeźroczyste elementy podkreślają jego lekkość. Po prostu genialne połączenie. Cieszę się, że w butach zaznaczyłaś miejsce zgięcia i nie poszłaś na łatwiznę. Brawa należą się Chand za projekt tak wspaniałych skrzydeł. Mają niesamowity kształt i idealnie pasują do stroju czarodziejki. Lekko przeźroczyste wypełnienie świetnie łączy się z kulkami, co daje zniewalający efekt.
musa106 napisał/a:
(...) Jeszcze jedno - skrzydła wydają się być wypukłe, co się gryzie z płaskim obrazkiem, ale może to tylko moje wrażenie.

Niestety, ale z tym się nie zgodzę, gdyż po prostu tego tak nie widzę. Moim zdaniem skrzydła są jak najbardziej przypasowane do reszty i tworzą boską całość. Nie dostrzegam tego, że są one "wypukłe", a obrazek jest "płaski". Podsumowując: Twoja OCka jest bardzo udana, ciężko jest znaleźć słowa na opisanie jej. Jeśli ta wyszła Ci tak pięknie, to zastanawiam się, jak wyjdą kolejne. Pewnie będzie coraz lepiej i lepiej, aż wreszcie wstąpisz do grona najlepszych rysowniczek Winxowskich OCek. Tego właśnie Ci życzę, powodzenia!


av (c) Rossattiee
AzC
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Moje rysunki
~rossattiee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 10-07-2013 04:51
Bardzo wam dziękuję. Cieszę się, że moja OC się podoba :3. Przyznam szczerze, że narobiłam się przy niej i miło mi, że doceniacie moją pracę :3.

Smocza siedzi w mojej głowie xD. Enchantix planuję jakoś niedługo. Na początku przyszłego tygodnia postaram się wrzucić szkic stroju, flakonu z magicznym pyłem i może skrzydeł. Dodam, że mam zamiar zrobić drobną animację flakonu, taką, jak ta w serialu, ale bez wróżek xD. Jeszcze raz dziękuję za oceny :3.

Miał być Enchantix, ale wrzucam świeży rysunek OC - Lauren. Lauren jest OC Chatty.
Lauren to szesnastoletnia czarodziejka - nowr03;icjuszka. Pochodzi ona z Metelorii - miasta położonego wśród chmur. Dziewczyna ma starszą siostrę, a jej matka umarła gdy była mała. Ojciec od zawsze z troską opiekował swoimi córkami. Dzięki temu Lauren wyrosła na silną, ale emocjonalną osobę. Jej rodzinne miasto jest niewielkie, ale bardzo przytulne, wszyscy tutaj darzą się szczególnymi uczuciami i starają sobie nawzajem pomagać oraz umilać życie. Dziewczyna dopiero od niedawna uczy się w Alfeii, dlatego posiada podstawową transformację. Jej mocą jest metomoc, czyli Lauren jest czarodziejką pogody.

rys (kliknij aby wyświetlić w pełnej rozdzielczości)



"so you wanna play with magic..."

Edytowane przez Rosette dnia 10-07-2013 17:44
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Moje rysunki
~Chatta
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 12-07-2013 17:07
Powiem Ci, że patrząc na Twoje wykonanie i mój projekt jestem pod ogromnym wrażeniem. Po prostu nie mam się czego czepiać, bo wyszło Ci genialnie. Jestem zakochana we włosach. Może i są mało winxowskie, ale właśnie o takie mi chodziło. Cudowne kolory i świetne ułożenie dają wspaniały efekt. Na sukience podoba mi się zaznaczenie twardymi pędzlami, co sprawia, że wydaje się ona bardziej realistyczna. Sparkle niesamowicie ją urozmaicają. Jeśli chodzi o rękawiczki i buty, to niczego im nie brakuje. Idealnie komponują się z resztą stroju. Kolory w ubiorze bardzo mi się podobają i świetnie do siebie pasują. Skrzydła wyszły Ci nawet lepiej niż w projekcie. Plusa masz za te płynne przejście między kolorami w nich. Wygląda to nieziemsko. Ciesze się, że zaznaczyłaś kontury zielonym kolorem. Nie myślałam, że wyjdzie Ci to tak wspaniale, jestem przeogromnie zadowolona. Bardzo Ci dziękuję całus.


av (c) Rossattiee
AzC
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Moje rysunki
~Ally
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 12-07-2013 17:35
To i ja dołożę swoje trzy grosze xd
Twój pierwszy obrazek jest śliczny. Nigdy w życiu bym tak nie narysowała, powiem szczerze, widać, że masz do tego rękę. Najbardziej spodobały mi się usta owej postaci, ale szaliczek też jest taki...hm niepospolity.
Gdy zerknęłam na obrazek ( nie czytając treści, którą zapisałaś ) byłam pewna, że to Flora, chyba ten kwiatek mnie zmylił.
Co do "Liry" to również mi się podoba, tu nie będę się rozpisywać, nie znam się na tym, grunt, że wyszło fajnie.
Natomiast jeśli chodzi o ostatnią pracę, to uważam, że jest lepsza od poprzedniej, przede wszystkim dlatego, że bardziej podkreśliłaś jej oczy. Jedyne co, to wydaje mi się, że ma trochę za małe skrzydła, jak dla mnie są nieproporcjonalne do reszty.

Na sam koniec dodam, że prace wyszły Ci świetnie, widać, że sztuka to jak najbardziej twoja dziedzina.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Moje rysunki
~Sophie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 13-07-2013 13:13
Pierwszy rysunek jest dobry. Cieniowanie jest jakieś dziwne, nigdy takiego nie widziałam. Przypomina mi trochę efekt, który powstaje, gdy przejedziemy po kartce ręką, która jest brudna z kredki. Łał, jakie grube te krawędzie szalika xd. Rysujesz jakimś gigantycznym ołówkiem? W każdym razie ładnie to wygląda. Usta nie pasują, Stella takich nie ma. Już bardziej pasowałyby mi do Layli Enchantix. Ta dolna warga jest taka... ogromna. Pierwsze na co spojrzałam, to było ucho. Wydaje mi się takie sztuczne.
Maya ma dziwne zakończenie włosów. Takie nienaturalne, jakby ktoś wziął nóż i je obciął równiusieńko. Głowa czarodziejki (tam gdzie są włosy, przed gumką) wydaje mi się kanciata. Za buty jest plus, świetnie narysowane. Zgadzam się z musą106 - skrzydła wydają się być wypukłe. Dodatkowo kojarzą mi się z lalką Daphne xd.
Za strój Lauren u policjanta miałabyś plus. Na pewno w ciemności byłaby widoczna dzięki tym zielonym elementom xd. Nie podobają mi się jej nogi. Nie wiem, jak to mam napisać, ale po prostu mi się nie podobają.
Stroje są jakieś takie ubogie, nie zachwycają mnie. Nie ma w nich niczego szczególnego, czegoś, co zwracałoby uwagę.
Ogólnie jest dobrze, musisz tylko dopracować parę rzeczy.



Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Moje rysunki
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 13-07-2013 15:02
Jejku. Wspaniała czarodziejka. Aż nie mogę się wyrazić. Bardzo mi się podoba, że opowiadasz o tych czarodziejkach.
Masz zamiar napisać i o niej powiadanie?
Bardzo podobają mi się kolory jakie użyłaś. Są one moimi ulubionymi. Wspaniały pomysł z tymi dwoma ramiączkami. A te rękawiczki. Cudowne pomysły.
A skrzydła sama robiłaś?
Krótko mówiąc czarodziejka na medal, ale ciągle czekam na Enchantix mruga.




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Moje rysunki
~rossattiee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 20-08-2013 01:53
Uaktualniam.
1. oko
http://fc09.deviantart.net/fs71/i/2013/200/6/7/digital_eye_by_rossa_by_rossattiee-d6e7o76.png
2. Maya w stroju codziennym
http://th07.deviantart.net/fs70/PRE/f/2013/207/4/d/maya_lira_in_casual_clothes_by_rossattiee-d6f95yf.png
3. Victoria w stroju marynarskim
http://th02.deviantart.net/fs71/PRE/f/2013/216/7/e/victoria_marine_by_rossattiee-d6gnlzz.png
4. Broszka Charmixu Mayi
http://th05.deviantart.net/fs71/PRE/i/2013/213/d/6/maya_charmix_by_rossattiee-d6g5y50.png
5. Kate Enchantix
http://th05.deviantart.net/fs71/PRE/i/2013/213/c/f/kate_enchantix_by_rossattiee-d6g2oa0.png
6. Skrzydła Harmonix
http://fc09.deviantart.net/fs71/i/2013/226/1/6/adoptable_harmonix_wings_by_rossattiee-d6i2wpi.png
7. Skrzydła Enchantix
http://fc03.deviantart.net/fs70/i/2013/227/0/e/adoptable_enchantix_wing_by_rossattiee-d6i8py3.png
8. Maya Charmix/Magic Winx

To tyle, mam nadzieję, że prace się spodobają.


"so you wanna play with magic..."

Edytowane przez rossattiee dnia 20-08-2013 01:55
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Moje rysunki
~rossattiee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 20-08-2013 02:10
Dziękuje bardzo mruga. Oko rysowałam z pewnego tutorialu, dlatego jest wykonane tak, a nie inaczej. Jednak sądzę, że wygląda dużo lepiej, niż jeżeli sama spontanicznie wzięłabym się za jego rysowanie, za mała wprawa. Jeszcze raz dzięki :3.

PS. Ten brush, to faktura skóry, aby skóra nie była porcelanowa, gładka.


"so you wanna play with magic..."
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Moje rysunki
~Dzastin
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 20-08-2013 09:16
Prace są cudowne. Z Winxowych wszystkie są piękne. Też chciałabym tak rysować. Najbardziej podoba mi się Victoria w stroju marynarskim oraz Maya w stroju codziennym. Ciekawi mnie jak zrobiłaś włosy Kate i Victori? Są świetne. Czekam na twoje kolejne prace.


Powracam po przerwie. Pamięta mnie ktoś?
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Moje rysunki
~rossattiee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 20-08-2013 17:35
Dorzucam ID Mayi.
http://fc09.deviantart.net/fs71/f/2013/209/2/6/maya__lira_id_by_rossattiee-d6flr9k.png

Dziękuje Ci bardzo uśmiech. Włosy robiłam twardymi, cienkimi pedzlami :3.

Pominelam jeden link. Maya charmix magic winx
http://th09.deviantart.net/fs71/PRE/f/2013/229/9/f/9fb415a788ed71f6c5d9d30b19eafdbb-d6ijpum.png


"so you wanna play with magic..."

Edytowane przez rossattiee dnia 20-08-2013 17:36
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Moje rysunki
~musa106
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 20-08-2013 18:01
Jejku, nie będę Ci mówić, że masz talent, bo pewnie to wiesz, więc powiem tylko, że... jesteś zarąbista. Ty nie masz talentu, Ty masz dar. Victoria w stroju marynarskim mnie powaliła i to oko jak prawdziwe, wielki szacun, moja mistrzyni. Efekt włosów mnie powalił ok.

Zjadasz przecinki, które są bardzo ważne. Nie warto niszczyć swojej wypowiedzi takim szczegółem, popracuj nad tym.



zestaw by ja uśmiech
Blog
Edytowane przez Chatta dnia 01-09-2013 04:55
mam 483..... pytać na pw Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 1 z 2 1 2 >
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

~clax70
0:31:53 30.04.2024
Są tu jacyś fani Eurowizji? Co myślicie o tegorocznych piosenkach, scenie, itp.?
^Flamli0
8:45:45 29.04.2024
Różnią się od połowy, ta z comicon jest bardziej dopracowana
^Flamli0
8:44:50 29.04.2024
Ta na social mediach KLIK
^Flamli0
8:43:56 29.04.2024
Są dwie wersje, ta została wyświetlona na comicon KLIK
^Flamli0
8:43:35 29.04.2024
Tak, będę musiała to wszystko dopiero nadrobić na WB...
~marcin19950
1:44:04 29.04.2024
i o czym był ten exlusive material o winx reboot ma ktos?
^Flamli0
14:15:20 28.04.2024
KLIK o 15 ma być ekskluzywny materiał z rebootu
^PVTeam1230
19:03:29 25.04.2024
Szkoda że do Wawy smutny((
~February0
15:10:03 25.04.2024
Ktoś jest chętny na spontaniczne spotkanie w Warszawie w ten weekend? (dajcie znać jeśli takie rzeczy nie na shout box uśmiech)
~February0
15:08:33 25.04.2024
Rzucam mega randomowe hasło które właśnie wpadło mi do głowy w trakcie pracy xd
^Flamli0
21:14:14 24.04.2024
ukazały się pierwsze strony komiksu fate, data wydania została przesunięta na 31 lipca
~Radi0
13:49:16 24.04.2024
Jak w winxie. Kreska tak zrobiona, że boje się że udziecinnili ten serial
~clax70
10:37:27 24.04.2024
Nowy sezon Odlotowych Agentek już 12 maja KLIK
~EmilyWinxClub0
16:53:23 22.04.2024
Tak czy siak, czasy kreski ręcznej z 1 sezonu minęły bezpowrotnie, teraz Bloom wygląda jak popular girl from high school, która dorabia w międzyczasie jako modelka, a nie zwyczajna dziewczyna
~EmilyWinxClub0
16:46:27 22.04.2024
Przyczepię się jeszcze do twarzy w animacji, bo po 3D jakie zaserwował nam Rainbow mam stres pourazowy do tych ich za wielkich oczu i pstrokatych nosów w połączeniu z komediową, zbyt żywą mimiką twarzy
~EmilyWinxClub0
16:42:22 22.04.2024
5-6* mam nadzieję, że to tylko testy bo jeśli użyją takiej animacji do gotowego produktu, to reboot padnie szybciej niż powstawał
~EmilyWinxClub0
16:40:20 22.04.2024
Widać, że animacja to jest dalej ta sama plastelina z sezonów 4-5 tylko podrasowana, ale niestety dalej źle to wygląda, zwłaszcza włosy i płynność
~EmilyWinxClub0
16:39:02 22.04.2024
Flora wygląda jakby była żywcem wycięta z Mia i Ja. Nie jestem całkowicie przekonana do tej transformacji jeszcze
~clax70
15:19:57 22.04.2024
Znalazłem taki concept art z reboota
~clax70
15:13:07 22.04.2024
*transformacja
~clax70
15:12:51 22.04.2024
Ta transformacją wygląda bardzo fajnie, ale w tych filmikach coś mi nie pasuje z twarzą Bloom
^Flamli0
8:53:50 22.04.2024
^Flamli0
8:51:20 22.04.2024
^Flamli0
8:50:43 22.04.2024
^Flamli0
8:50:35 22.04.2024
uwaga uwaga, mamy transformację z reboota i pierwszy fragment!
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.