Nowości
25.04.2024
❧ naprawiono muzykę z 1 sezonu

18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

14.02.2024
❧ dodano komiks nr 236 - Nowy początek

Użytkowników Online
 Gości Online: 0
 Użytkownicy Online: 1
 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,053
 Najnowszy Użytkownik: ~ELEGANCIK


Archiwum
❧  Galeria Reverienne  ☙

AutorGaleria Reverienne
~Reverienne
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 03-05-2013 23:22
Miałam już temat z grafiką, jednak postanowiłam poprosić Flamli o jego usunięcie. Tak więc zaczynam totalnie od nowa - i tym razem pokazuję, co udało mi się wytworzyć dzisiaj, a nie wczoraj lub kiedyś. Po prawdzie graficzny mistrz ze mnie żaden, ale skoro wszyscy patrzyliście na moją okropną grafikę X lat temu i przeżyliście, to teraz może być tylko lepiej. ^^ Takie luźne przypuszczenie, bo do ukochanych tekstur wróciłam... dzisiaj. I stąd Stella wygląda jak wygląda - musiałam się na czymś wyżyć (znaczy: musiałam się jakoś przywitać). Każde "dzieło" ma dwie wersje - z rameczką lub bez (przy czym rameczka jest biała - i poniekąd na tle WB niewidoczna).

A gdyby ktoś wpadł na pomysł zamówienia u mnie czegokolwiek, to gruntownie przemyślę to prośbę, ponieważ pierwotnie miałam tutaj wstukać: "W maju żadnych grafik dla innych. Jeżeli już, to dla ogółu".













Zdjęcia/kadry: Stella i Bloom z Galerii WinxBlogger; kadr z Dziwą z Google.
Tekstury: sanami276, Carllton i lookslikerain.




Dziękuję MrDark za cudowny zestaw! <3

Edytowane przez Reverienne dnia 03-05-2013 23:25
4551010 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Galeria Reverienne
~Chatta
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 03-05-2013 23:34
Podoba mi się efekt jaki zastosowałaś. Wybrałaś ładne kadry, postacie fajnie się prezentują. Niestety prace są troszkę puste - przydałby się jakiś pasujący napis. Postacie są słabo widoczne co mi się spodobało. Jednak Stella lekko zlewa się z tłem. Nie jestem graficzką, ale moim zdaniem jest całkiem dobrze. Pracuj dalej, a będzie jeszcze lepiej mruga.


av (c) Rossattiee
AzC

Edytowane przez Chatta dnia 03-05-2013 23:34
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Galeria Reverienne
~rossattiee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 03-05-2013 23:40
Hmm wypowiem się jako pierwsza. Widać, że miałaś już styczność z grafiką. Zacznijmy od początku.
1. Fajny efekt głębi, praca zamglona, chyba przez teksturę. W takich pracach lepiej pobawić się koloryzacjami, gdyż tekstury często lubią psuć pracę.
2. Stella dla mnie zbyt transparentna. W całości, bardziej tworzy to tło dla pracy. Teraz na pierwszy rzut mogłabyś wrzucić png'sa ze Stellą, lub dodać jakiś napis.
3. Praca najlepsza. Dobrze potraktowałaś tu tekstury. Nie nachodzą one na Twarz, co by zepsuło efekt. Kolory są ciemne i mroczne, ja w takich gustuję. Praca troszeczkę pusta, jasny napis załatwiłby wszystko. Lekko podbity kontrast też byłby mile widziany.
Czekam na kolejne dzieła.


"so you wanna play with magic..."
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Galeria Reverienne
~Cookie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 03-05-2013 23:52
Dobrze dopierasz i wtapiasz tekstury, jednakże prace są za puste. Przypadłoby się coś, co dodałoby tym pracom czegoś więcej, jakiejś "magii". Sądzę, że przydałoby się nieco rozjaśnić sygnaturki. W lekko jaśniejszych odcieniach wyglądałyby jeszcze lepiej niż obecnie, aczkolwiek nie są złe. Najbardziej podoba mi się ostatnia wersja pracy z Bloom. To jest to. Good praca. Najmniej przypadł mi do gustu wyrób ze Stellą, troszkę się nie trzyma się kupy. Nie gustuje w takich pracach, ale oczywiście komu innemu ta praca może się bardzo podobać. Praca z dziewczyną jest u mnie tak pośrednio, wyszła ci całkiem dobrze. Ogólnie rzecz ujmując, to jest nieźle. Ale myślę, że stać cie na coś więcej i mam nadzieję, że wkrótce dodasz taką pracę, którą pokocha całe WB. Pokombinuj trochę z napisami i kolorami.
Boję się twojej reakcji.



(c) Flamla
Stary, dobry winx.

Edytowane przez Cookie dnia 03-05-2013 23:53
. Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Galeria Reverienne
~Samantha
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 04-05-2013 09:47
Najbardziej z tych wszystkich prac spodobała mi się Stella. Wydaje się być najmniej pusta, ma ładne kolorki i ogólnie jest godna pochwały. Dobrze wtapiasz tekstury, kadry dobierasz bardzo dobrze, prace cieszą oko, jednakże jak wspomniała Cookie są za puste. Dodałabyś jakieś napisy, dodatki czy co tam jeszcze innego, żeby wypełnić tą niemiłą pustkę.

Według mnie najgorzej wyszła Bloom, gdyż tło i koloryzacja w ogóle mi się nie podobają. Mam wrażenie, że są takie mdłe i bez uroku. Nie spodobała mi się ta praca.

Przejdźmy do pierwszych dwóch wersji sygnatury. Najbardziej pusta sygnatura, to jest minus. Druga praca po Stelli, gdyż urzekła mnie ta tekstura. Jak dla mnie dobra robota, z czasem będzie jeszcze lepiej :3.


48038589 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Galeria Reverienne
~Reverienne
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 05-06-2013 19:36
Chatta napisał/a:
Niestety prace są troszkę puste - przydałby się jakiś pasujący napis.


Cookie napisał/a:
Dobrze dobierasz i wtapiasz tekstury, jednakże prace są za puste. Przypadłoby się coś, co dodałoby tym pracom czegoś więcej, jakiejś "magii". (...) Pokombinuj trochę z napisami i kolorami.


Samantha napisał/a:
(...) jednakże jak wspomniała Cookie są za puste. Dodałabyś jakieś napisy, dodatki czy co tam jeszcze innego, żeby wypełnić tą niemiłą pustkę.


Wyczuwam barokowy lęk przed pustką, to niemal jak u mnie przy sprzątaniu. Nie sprzątam, bo sterylny pokój jest bardziej przerażający aniżeli wspaniały. W przypadku swojej obecnej grafiki mam odwrotnie - wolę postawić na koloryzację (teksturę w gorszym przypadku) - i to dla mnie jest udana praca. Kiedyś lubiłam stampsy i wszelkiego typu kombinowanie, ale taka prawda, że i nie mam teraz materiałów, i zwyczajnie dorosłam. Mój styl się zmienił. I choć sama lubię i puste, i napchane zestawy, to osobiście stawiam na ascetyzm. Nie czuję potrzeby wstawiania napisów.

(Zresztą, nawet jeśli już mam śliczną czcionkę, to wstawiając ją do mojej grafiki, tworzę tragiczne połączenie. A samo miejsce zwykle strasznie trudno mi znaleźć. Każde wydaje mi się nieodpowiednie. xP No, widzicie, ja mam inny zmysł "pustki" niż reszta ludzkości...)

rossattiee napisał/a:
Stella dla mnie zbyt transparentna. W całości, bardziej tworzy to tło dla pracy. Teraz na pierwszy rzut mogłabyś wrzucić png'sa ze Stellą, lub dodać jakiś napis.

Lubię, kiedy ludzie używają słów, których kompletnie nie znam bądź podają nazwy rzeczy, których osobiście nie używam. Choćby akcje - ja mam dostępne jedynie "original (c) Rev" koloryzacje. Albo brushe i pędzle, kiedy ja korzystałam (dawno, dawno temu) ze stampsów...

PNG's ze Stellą stworzyłby zestaw zupełnie nie w moim stylu. A robiąc prace, kieruję się... no, sobą. A wychodzi jak wychodzi. Teraz potrafię przyznać, że moje "pierwsze" sygnatury nie były szczytem moich możliwości.

Dziękuję za szalenie konstruktywny post, Ross. ^^

Cookie napisał/a:
Boję się twojej reakcji.

Miałam Cię zabić jak pan Herbatka, później wskrzesić i zacząć zabawę od nowa, ale zmieniłam zdanie... Oszczędzę Cię, bo prażone migdały są przepyszne i obecnie jestem w fazie shippowania Prażonych Migdałów i Mojego Żołądka. ;w;

Wstawiam sygnatury, bo im dłużej patrzę, tym mniejsze są szanse, że kiedykolwiek cokolwiek graficznego zrobię, a skoro już założyłam ten temat, to nie może być pusty... ^^" Ale przyznaję, że na chwilę obecną chyba wolę porysować, POKOLOROWAĆ COŚ Z TABLETEM (tak, Carla, u mnie to masochizm - zajmę się nim w piątek), pooglądać, popisać... no, już mnie do grafiki przestało ciągnąć. Poza tą na użytki sarkazmu..., ale i tak tam niczego nie dodawałam... od dawna.

Sygnatury PUSTE i jest to efekt CELOWY, ponieważ to jest MÓJ STYL. Absolutnie nie musi Wam pasować, ale mam nadzieję, że posypią się same pochwały choć miło byłoby, gdyby sytuacja przedstawiała się inaczej. Bardziej... różowo.









E... njoy.




Dziękuję MrDark za cudowny zestaw! <3

Edytowane przez Reverienne dnia 05-06-2013 19:38
4551010 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Galeria Reverienne
~rossattiee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 05-06-2013 20:02
Rozumiem Twój zamysł dla kompozycji. Sama czasem lubię postawić na koloryzacje, bez zbędnych pierdół. Często daje to fajny efekt. Pierwsze, co się rzuciło mi w oczy to Flora. Jest ona rozciągnięta w pionie. Zapewne korzystasz z kadrów, z galerii. Te z sirenixu 2D są rozciągnięte, niestety. Mogłaś to spłaszczyć odrobinę. Twoim największym atutem jest czystość. Prace są czyste, kryształowe. Nie chodzi tu o szumy i ziarna, tylko o kompozycje. Jest to fajne. Koloryzacje są delikatne, subtelne, ale zwyczajne. Ja wolę trochę bardziej podkręcone. Kontrast i nasycenie, plus. Nie przesadziłaś tutaj, a dobrze wyważyłaś. Ostatnia praca, najlepsza. Głębia znakomita, pierwszy plan ostry, to lubię. Pierwsza Aisha lepsza, druga zamglona. Włosy się pikselizują w niektórych miejscach. Mogłaś zmieszać barwy, szczególnie, że masz tablet, a wtedy to czysta przyjemność.
Sygnatury złe nie są, ale też nie porywają. Mogłaś dodać chociażby odręczne napisy, które dodały by pracy wiele uroku. Pustka urzeka. Prace czyste, jakość świetna. Wiele osób stwierdzi, że jest pusto, niestety. Dla mnie jest dobrze. Te sygnatury są lepsze od poprzednich, powoli się wczuwasz. Mam nadzieję, że nie przynudziłam.


"so you wanna play with magic..."
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Galeria Reverienne
~Reverienne
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 05-06-2013 20:12
rossattiee napisał/a:
Pierwsze, co się rzuciło mi w oczy to Flora. Jest ona rozciągnięta w pionie. Zapewne korzystasz z kadrów, z galerii. Te z sirenixu 2D są rozciągnięte, niestety. Mogłaś to spłaszczyć odrobinę.

Zobaczę jak to mi będzie wyglądało za kilka dni, bo obecnie za Chiny Ludowe nie widzę rozciągnięcia. A normalnie takie stożki zauważam...

rossattiee napisał/a:
Mogłaś zmieszać barwy, szczególnie, że masz tablet, a wtedy to czysta przyjemność.

Taki tablet czysto graficzny, wyłącznie do kolorowania. Zresztą, sama już pisałam, że z coloringiem to u mnie nie jest jakaś rewelacja (widać na moich pracach...), więc... Cieniuję i bawię się kolorami bardziej z powodu "że muszę". Chcę się w tym, w pewien sposób, wprawić. I chyba się wprawiam, bo powoli przechodzi mi uczucie masochizmu... Przez pewien czas. Później mam wrażenie, że siebie katuję, a efekty są beznadziejne, więc zapisuję i uciekam do czegoś naprawdę przyjemnego. xD

Koloruję, chociaż psychicznie nie mam na to siły. I się męczę. Ale później bywa, że jest krótkie wrażenie czegoś na kształt rodzącej się satysfakcji, więc...

rossattiee napisał/a:
Mogłaś dodać chociażby odręczne napisy, które dodały by pracy wiele uroku.

Nie pisałaś ze mną na Tegaki, więc wybaczam Ci niewłaściwe zastosowanie słowa "urok" w tym zdaniu. Moja, nieskromnie przyznam, całkiem porządna czcionka przez tablet staje się... No, nie podoba mi się. Nie spełnia wymogów jakości. Ale mogę spróbować.

rossattiee napisał/a:
Mam nadzieję, że nie przynudziłam.

Ależ skąd. Uwielbiam obszerne (znaczy: jakieś trzy nawet cztery razy dłuższe) i treściwe komentarze. Mnie tak szybko nie zanudzisz. xD


SŁABE, BO "PRINCESS" JEST NIEMAL NIEWIDOCZNE.






Dziękuję MrDark za cudowny zestaw! <3

Edytowane przez Reverienne dnia 05-06-2013 21:11
4551010 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Galeria Reverienne
~Sophie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 18-06-2013 12:27
Hm. Rev. Tak jak niektóre osoby sądzę, że prace są puste. Nie gustuję w takich, wolę takie, w których występują brushe. Jednak nie będę się czepiać - napisałaś, że to twój styl, więc w porządku. Rozumiem. Czasami puste prace są piękniejsze od tych zawalonych dodatkami (wystarczy spojrzeć na grafikę Florki). Jednak ja przy takich pracach często mam wrażenie, że osoba wykonująca je nic nie zrobiła. Niestety.
Przy pracach z ludźmi lepiej nie używać tekstur. Często bardziej psują sygnaturki niż je ulepszać. Zabawa kolorami czy jakimiś akcjami na pewno jest o wiele lepsza. Pracę z tą kobietą wykadrowałabym troszeczkę niżej. Z ciekawości zadam pytanie: czy to jest kadr ze "Starej baśni"?
Stella faktycznie nadaje się na tło. Przydałby się jakiś png's.
Kolorystyka w pracach jest dobra, chociaż sygnatury z pierwszego posta wolałabym w trochę jaśniejszych kolorkach. W tej pracy kolory mnie urzekły:

Tutaj dodatki wszystko by zniszczyły. Napis również byłby zbędny.
Co do napisu. Jakoś mi nie przypadł do gustu w sygnaturce z Laylą. Dziwne umieszczenie. Jakby był lepiej umieszczony, to chyba spodobałaby mi się bardziej wersja pierwsza, choć nie jestem pewna. Niewidoczny? Czasami przezroczyste napisy dodają większego uroku pracom niż te widoczne.
Trochę szkoda, że nie zamierzasz używać żadnych brushy, napisów itd. Mam dziwne wrażenie, że tym pracom czegoś brakuje. Czegoś, co sprawiłoby, że byłyby piękniejsze. Jednak skoro taki jest twój styl, czujesz się w nim dobrze, to w porządku.
Życzę weny.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Galeria Reverienne
~Samantha
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 18-06-2013 15:47
O rajuśku, sporo czasu mnie tu nie było. Na szczęście [bądź pechowo] mam mało do nadrobienia. Zacznijmy od pierwszych dwóch prac z tego samego kadra. Ten kadr mi się chyba nigdy nie spodoba ze względu na tło. Ponownie czepiałabym się za pustkę, ale teraz wiem, że to jest twój styl, twój żywioł i lepiej tego nie zmieniać. Florka. Czy ktoś się u niej czepiał za koloryzację? Z tego, co czytałam, to chyba nie, ale zawsze mogłam coś pominąć, gdyż czytałam na szybko, a raczej tylko spoglądnęłam na ów komentarze. Skoro nie [a przynajmniej stawiam, że nie], to ja się przyczepię. W tej pracy jest źle dobrany ten kontrast. Jest tak mdło i blado, podobnie jak w drugiej wersji Aishy. Ostatnia praca z Chitandą [mam nadzieję, że nie pokręciłam tego, gdyż ta dziewczyna bardzo mi ją przypomina. ajj, może drugi raz by się obejrzało Hyoukę] ma piękne kolorki. Wyrazistość, przejrzystość, brak jakichkolwiek wad. Ta sygnatura bardzo mi się podoba, aż tak bardzo, że chyba ją ukradnę. Teraz pytanie: Mogłabyś mi dorobić do niej avka?~:3

Ogólna opinia: Więcej jest plusów, niż minusów, a oznacza to dobrą drogę ku lepszemu. Kieruj się dalej swym stylem, a każda twa praca będzie coraz lepsza.

Specjalne życzenia: weny, natchnień, inspiracji~:3

Dziękuję za [nie]uwagę.



Edytowane przez Samantha dnia 18-06-2013 15:48
48038589 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Galeria Reverienne
~Ailen
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 23-06-2013 11:09
W pierwszych prackach bardzo podobają mi się kolorki. Są takie ciekawe i dodają pracy uroku. Szczególnie moją uwagę przyciągnęły dwie pierwsze prace. Bardzo mi się podobają przewraca oczami.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Galeria Reverienne
~Reverienne
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 23-06-2013 20:36
dariaa napisał/a:
Hm. Rev. Tak jak niektóre osoby sądzę, że prace są puste. Nie gustuję w takich, wolę takie, w których występują brushe. Jednak nie będę się czepiać - napisałaś, że to twój styl, więc w porządku. Rozumiem. Czasami puste prace są piękniejsze od tych zawalonych dodatkami (wystarczy spojrzeć na grafikę Florki). Jednak ja przy takich pracach często mam wrażenie, że osoba wykonująca je nic nie zrobiła. Niestety.

W takim razie polecam moje stare prace, bo tam było widać pełną kreatywność - stampsy, tekstury i królik jeden wie, co jeszcze. Z tym, że kiedy coś takiego tworzyłam byłam... no, po prostu młodsza. Inna. Tam to była Shennen (+ inne dawne nicki), tu jest Reverienne. Reva bawi się w ascetyczkę, Shenn nie wytrzymywała pięciu sekund bez drobnego stampsa czy tekstury. Wydoroślałam, nie wstawiam spacji przez przecinkami, a przy tym mój "styl" odrobinkę się zmienił. Wolę dać koloryzację, nieraz naprawdę bardzo subtelną, niż spędzić pół dnia na szukaniu utraconych skarbów i wpasowywaniu ich w jakąś sygnaturę, wiedząc, że "coś i tak będzie nie tak". Może i niektóre moje prace sugerują, że się po prostu lenię, ale nigdy tak nie jest. Nie pokazuję "czystych" kadrów na sygnaturach czy avatarach. Chociaż podoba mi się prostota avatara Anagana - czysty kadr ze świetnie ujętą Bloomą.

Jak o coś mnie winić, to o fakt, że najwyraźniej się starzeję i nie chce mi się tak maniakalnie sprawdzać efektów oferowanych przez programy. :x

dariaa napisał/a:
Z ciekawości zadam pytanie: czy to jest kadr ze "Starej baśni"?

Tak, to jest żywe wcielenie mojej OC Dziwa ze "Starej baśni".

dariaa napisał/a:
Stella faktycznie nadaje się na tło. Przydałby się jakiś png's.

Znooooowuuuuuuuuu. Proszę, tego typu prace to u ChandSharmy, rossattiee i Suzanne. Już prędzej przekonam się do napisów (ćwiczę pisanie na tablecie, niedługo zacznę szpanować z limitowaną czcionką "Reverienne") niż do czegoś takiego. Ładny efekt, ale mi coś takiego zwyczajnie nie wychodzi.

dariaa napisał/a:
Trochę szkoda, że nie zamierzasz używać żadnych brushy, napisów itd. Mam dziwne wrażenie, że tym pracom czegoś brakuje. Czegoś, co sprawiłoby, że byłyby piękniejsze. Jednak skoro taki jest twój styl, czujesz się w nim dobrze, to w porządku.
Życzę weny.

Jak tak dalej będzie szło, to wyrzutami sumienia zmusicie mnie do powrotu Shennen, ale okej. Postaram się. Niedługo zacznę dawać autografy wszystkiemu, co popadnie. O ile się przemogę, bo po efekcie z Laylą nie jestem przekonana...
Dziękuję. :3

Samantha napisał/a:
Skoro nie [a przynajmniej stawiam, że nie], to ja się przyczepię. W tej pracy jest źle dobrany ten kontrast. Jest tak mdło i blado, podobnie jak w drugiej wersji Aishy.

Osobiście lubię blade prace (umiarkowanie blade), ale skoro jest mdło i nie przeszło, to zrobię też trochę prac "pod publikę". Bo z grafiką mogę, o.

Samantha napisał/a:
Ostatnia praca z Chitandą [mam nadzieję, że nie pokręciłam tego, gdyż ta dziewczyna bardzo mi ją przypomina. ajj, może drugi raz by się obejrzało Hyoukę] ma piękne kolorki. Wyrazistość, przejrzystość, brak jakichkolwiek wad. Ta sygnatura bardzo mi się podoba, aż tak bardzo, że chyba ją ukradnę.

No ba, że Chitanda, Eklerze! "Hyoukę" lubię jedynie ze względu na grafikę, bo anime mnie jakoś nie wciągnęło. Rzekłabym, że było nudne, mdłe i ciągnące się jak spaghetti (nie lubię spaghetti). I przeraziło mnie króliczkami czy czymśtam, więc zrezygnowałam. Liczyłam na przyjemnego Sherlocka Holmesa, a dostałam... coś. Ale i tak grafika jest tam świetna. *_*

Dziękuję. <3

Samantha napisał/a:
Specjalne życzenia: weny, natchnień, inspiracji~:3
Dziękuję za [nie]uwagę.

Jeszcze raz dziękuję, Sammie/Eklerze. I nie martw się, ja uważałam przez cały ten komentarz.

Samantha napisał/a:
Teraz pytanie: Mogłabyś mi dorobić do niej avka?~:3


Prosz. :3
[Jak nie spełnia Europejskich Wymogów Jakości, to mogę jeszcze pokombinować, nie ma sprawy]



+ całkowicie pusty avatar z Laylą/Aishą, mogący służyć za bazę bądź naprawdę ascetyczny avatar:



Dziękuję za komentarz, Ailen! I mam nadzieję, że moje nowsze prace okażą się lepsze od poprzednich!

Chcieliście napisów, to teraz macie. ^^" Trochu słabo, ale wciąż uczę się pisać różnymi czcionkami na tablecie, więc jak krzywo czy coś, to po prostu zwalić na fakt, że nie idę tak do końca na gotowe. Albo na zamysł, bo w moim przypadku potrafi być naprawdę różny. [A koloryzacje to zapewne fail, ale co tam. <3]



Mogę dać/dorobić też wersję z porządnym (postaram się) napisem.



Strasznie lubię takie czcionki. Pisanie nimi sprawia masę frajdy. <33

Credity: here and here.

Jak mnie najdzie to powstawiam resztę zestawów/sygnatur plus może dwa zestawy stampsów roboty własnej. ^^


Inna wersja Dziwy, odnaleziona po czystkach w "Moich obrazach".




Dziękuję MrDark za cudowny zestaw! <3

Edytowane przez Reverienne dnia 27-06-2013 14:57
4551010 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Galeria Reverienne
~rossattiee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 23-06-2013 21:10
Więc znów tu zawitałam. Zanim przejdę chciałabym się ustosunkować do wypowiedzi Sam. "Mdłe" kolory nie są wynikiem złego ustawienia kontrastu. Kontrast jest w pracach jak najbardziej w porządku. Nic się nie zalewa, krawędzie są dobrze uwidocznione. Taka kolorystyka to wynik eksperymentów z saturacją. Często zwiększając kontrast, zwiększa się nasycenie barw, ale sprytnym sposobem można temu zaradzić. Kolory są lekko blade, wyprane, ale kontrast jest dobry w tych pracach. To tak dla wyjaśnienia. Co mi się podoba. Nie wmuszasz w prace wielkich dawek sztucznych tekstur, pędzli czy kolorów. Wykorzystujesz podstawowe narzędzia i elementy, o których tak wiele osób zapomina. Sama ostatnio nad tym przysiadłam i wiem, że takie zabiegi mogą dać fajne rezultaty. Z drugiej strony, bez takowych podstaw, nie da się robić dobrych prac. Ty te podstawy masz opanowane, to na plus. Twoim atutem jest świetna jakość. Ja sama zawsze poprawiam jakość kadrów, gdyż często jest przeciętna. W Twoich pracach jest dobra głębia, dobra ostrość. Te awatary są krystaliczne, jak już Ci kiedyś napisałam. Na bloga czy na profilowe w sam raz. Nie podoba mi się jedynie efekt mozaiki, pikslozy, który zastosowałaś. Zestawy może są puste, ale mają w sobie urok. Lubię takie prace, choć sama rzadko takowe robie. Myślę, że Twoje prace wyróżniają się tym, że przez nie wyrażasz siebie, to się czuje. Dodam, że nie sztuką jest poupychać dodatki, a sztuką jest zrobić prostą pracę, która się wyróżni. Wg mnie masz swój styl, w którym się dobrze czujesz. To, że innym się nie podobają to pal sześć, ważne jest Twoje samozadowolnie z wykonanej pracy. I może nie odbierają one mowy, nie olśniewają, ale złe też nie są. Ale żem się rozpisała, weny życzę.


"so you wanna play with magic..."
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Galeria Reverienne
~Reverienne
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 27-12-2013 00:19
[Tak, w rzeczy samej, chcę wskrzesić temat, a jednocześnie wprawić Was w zakłopotanie, pokazując, co takiego wytworzyłam. Ze świąteczną dedykacją i mobilizacją.]



Wiedźm-, wiedźm-, wiedźm... Wiedźmikołaj przyleciał! Wypił zostawiony na stole kieliszek sherry, zjadł przeznaczony dla siebie pasztecik i nakarmił swe dzielne świnie rzepą. Co najważniejsze jednak: zostawił prezenty! Reverienne przekazuje je dopiero teraz, a i tak nie w całości. Najpierw pozwoli sobie rozpakować trzy pierwsze paczki, z brzegu.

Pierwsza z nich, ta zapakowana w papier, ma karteczkę z napisem "dla Jasmin". Nie jest zbyt duża, ponadto raczej lekka, jednak... może zawartość okaże się satysfakcjonująca?

Znajdują się w niej:
Avatar Huntik [sztuk: 6], Made by Reverienne's [Polska]





Druga wygląda łudząco podobnie, ma jedynie inny kolor papieru i karteczkę - "dla Pauli". Jej zawartość sugeruje, że będzie raczej lekka.

Miejmy jednak nadzieję, że jej zawartość spełni Europejskie Wymogi Jakości:
Avatar Huntik [sztuk: 6], Made by Reverienne's [Polska]





Trzecia z kolei jest nieco bardziej masywna - większa i cięższa od pozostałych. Karteczka sugeruje, że należy ją przekazać ChandSharmie. Czy ilość dorówna jakości?

Fanart Huntik Pełen Kolor, Rozmiar: Minimalny [sztuk: 1], Made by Reverienne's [Polska]
Fanart Huntik Szkic, Rozmiar: Średni [sztuk: 1], Made by Reverienne's [Polska]
Avatar Huntik [sztuk: 6], Made by Reverienne's [Polska]
Obrazek do Notki Huntik [sztuk: 2], Made by Reverienne's [Polska]
Zestaw Headcanonów Huntik [sztuk: 8], Made by Reverienne's [Polska]
Kartka z Przeprosinami dostępna w innej paczce.










W tyle choinki (czego oczywiście jeszcze nie możecie dostrzec), znajdują się jeszcze trzy prezenty - trzy paczki i niewielka torba. Pierwsza i trzecia paczka są wielkości standardowej, druga jest bardzo mała (zawiera kilka przeprosinowych zdań do ChandSharmy + może obietnicę). Torba natomiast spokojnie pomieści kartkę, z małym drobiazgiem, zapewne.

Zasady są proste:
1. KONSTRUKTYWNA KRYTYKA OD WSZYSTKICH.
2. Prezentów nie musicie przyjmować (zwłaszcza, jeśli wam się nie podobają). Nie obrażę się. Hartuję się od czwartej klasy i to na dużo gorsze rzeczy, niż: "Ja, ten, przepraszam, Rev, bo ty się napracowałaś, a mi się to nie podoba, więc, ten...").
3. Za prezenty nie dziękujemy.

Jutro rozpakuję i przekażę resztę obiecanych prezentów. Zobaczmy, czy się poprawiłam.




Dziękuję MrDark za cudowny zestaw! <3

Edytowane przez Reverienne dnia 27-12-2013 00:38
4551010 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Galeria Reverienne
^ChandSharma
Administrator

avatar
Dodane dnia 27-12-2013 00:39
O. Mój. Bosz.
Shenn, wielbię Cię nad życie! Ta grafika jest piękna w swojej prostocie, za co Ci naprawdę bardzo dziękuję. Użyję tych grafik jak tylko wykorzystam prezenty od Chloe. Prace są trochę puste, ale własnie to nadaje im urok, a ja po chwili uświadamiam sobie, że ja nic dla Ciebie nie mam, a Ty mi zrobiłaś tyle prac wstyd. Ale niedługo to nadrobię.
Jeszcze raz dziękuję Ci bardzo z całego serducha serce. No i weny!
(Przepraszam za krótkiego posta, ale wzruszyłam się, a sama pisałaś, że nie tolerujesz mazgajów xd)


___
{grafika} || {linktr.ee/ChandSharma}

Edytowane przez ChandSharma dnia 27-12-2013 00:41
48034616 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Galeria Reverienne
~kamila1101
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 30-12-2013 13:51
Pierwsze prace z Winx były bardzo puste, ale zestawy z Hutnikiem udały Ci się. Mam nadzieję, że zrobisz więcej, bo nie mogę się doczekać. Śliczne napisy do nich dodałaś.przewraca oczami

"Winx" to nazwa własna i piszemy ją z dużej litery. //Rebecca



Edytowane przez Rebecca dnia 26-06-2014 19:16
https://issuu.com/mikami1101 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Galeria Reverienne
~Paula
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 30-12-2013 14:47
O God, o God, o God..

Rev, jesteś cudowna! Mimo, że rzadko co do siebie piszemy, a sama wiadomo jaka jestem, ty zrobiłaś dla mnie prezent. A ja jeszcze piszę z opóźnieniem. Dodatkowo pamiętałaś, że najbardziej lubię Zhalię. Bardzo Ci dziękuję, za te avatarki, oczywiście, że wezmę sobie je na profil. Spodobały mi się.

Twoje prace, mimo, że proste, mają swój urok. A że ja, lubię rzeczy proste, Twoja grafika idealnie do mnie pasuje. Dodatkowo umiesz dobrać kadry i odpowiednią koloryzację do każdej grafiki. Uwielbiam Twoje prace i mam nadzieję, że teraz będę na bieżąco komentować Twój temat.

Życzę weny i pozdrawiam ^^.




I'M BACK
Yuki Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Galeria Reverienne
~Reverienne
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 30-12-2013 15:30
Jej, bardzo się cieszę, że moje prace się spodobały. Niemal już czuję takie miłe ciepełko w sercu, wiedząc, że trafiłam z prezentem. Tym milej (i dziwniej) się czuję, wiedząc, że mój Zhaliowy avatar zastąpił cudeńko Sayuri. Dziękuję! Mam nadzieję, że za rok spóźnione prezenty będą fajniejsze!

PS To nie jest "huntik", to jest "Huntik". (;

Przepraszam za opóźnienia i wstawiam (niemal) hurtowo. Dalsze prezenty pojawią się wraz z kolejnymi editami.

DLA CARLI:
Avatary M&A [sztuk: 9]:




DRUGA WERSJA OSTATNIEGO AVATARA ZNAJDUJE SIĘ TUTAJ - KLIK.

Credity: 1, 2, 3, 4.

DLA ROSSATTIEE
Chciałam się odwdzięczyć za wszelką cenę i, mówiąc krótko, a dobitnie, spartaczyłam wszystko. Nawet nie miałam pojęcia, co lubisz, więc poszło tym trudniej. W każdym razie... bardzo Ci dziękuję za pomoc. Za wszystko, bo dzięki Tobie (i Chand) komiks pozostałby jedynie luźnym pomysłem, wałęsającym się w głowie Revy. Dziękuję! <3





Koloryzacją bym wszystko zepsuła. I wyglądałoby nawet gorzej niż teraz. Obecnie zdaje się to niemożliwe, ale...

DO CHAND
Przepraszam, że Cię zawiodłam rysunkiem, bo jest mały, niedidalny, a na dodatek - niepokolorowany. Postaram się poprawić to, kiedy mnie coś najdzie. Albo po prostu narysuję dla Ciebie coś innego.

<miejsca na animację z Zhalią>

DO WSZYSTKICH
Spóźnionych "Wesołych świąt!", a ponadto... "Szczęśliwego Nowego Roku!".

Do wszystkich (choć ze szczególnym naciskiem na Alex, mającą pierwszeństwo ze względu na sprawę tosterową):






Ostatnie jest w dwustu procentach dla Alex, nawet jeśli jej się nie spodoba. To zmniejszona przeze mnie animacja kagari-kisechi.tumblr.com.

Źródła: 1, 2, 3, 4, 5, 6. 7.




Dziękuję MrDark za cudowny zestaw! <3

Edytowane przez Reverienne dnia 22-02-2014 18:58
4551010 Wyślij Prywatną Wiadomość
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

^Flamli0
8:45:45 29.04.2024
Różnią się od połowy, ta z comicon jest bardziej dopracowana
^Flamli0
8:44:50 29.04.2024
Ta na social mediach KLIK
^Flamli0
8:43:56 29.04.2024
Są dwie wersje, ta została wyświetlona na comicon KLIK
^Flamli0
8:43:35 29.04.2024
Tak, będę musiała to wszystko dopiero nadrobić na WB...
~marcin19950
1:44:04 29.04.2024
i o czym był ten exlusive material o winx reboot ma ktos?
^Flamli0
14:15:20 28.04.2024
KLIK o 15 ma być ekskluzywny materiał z rebootu
^PVTeam1230
19:03:29 25.04.2024
Szkoda że do Wawy smutny((
~February0
15:10:03 25.04.2024
Ktoś jest chętny na spontaniczne spotkanie w Warszawie w ten weekend? (dajcie znać jeśli takie rzeczy nie na shout box uśmiech)
~February0
15:08:33 25.04.2024
Rzucam mega randomowe hasło które właśnie wpadło mi do głowy w trakcie pracy xd
^Flamli0
21:14:14 24.04.2024
ukazały się pierwsze strony komiksu fate, data wydania została przesunięta na 31 lipca
~Radi0
13:49:16 24.04.2024
Jak w winxie. Kreska tak zrobiona, że boje się że udziecinnili ten serial
~clax70
10:37:27 24.04.2024
Nowy sezon Odlotowych Agentek już 12 maja KLIK
~EmilyWinxClub0
16:53:23 22.04.2024
Tak czy siak, czasy kreski ręcznej z 1 sezonu minęły bezpowrotnie, teraz Bloom wygląda jak popular girl from high school, która dorabia w międzyczasie jako modelka, a nie zwyczajna dziewczyna
~EmilyWinxClub0
16:46:27 22.04.2024
Przyczepię się jeszcze do twarzy w animacji, bo po 3D jakie zaserwował nam Rainbow mam stres pourazowy do tych ich za wielkich oczu i pstrokatych nosów w połączeniu z komediową, zbyt żywą mimiką twarzy
~EmilyWinxClub0
16:42:22 22.04.2024
5-6* mam nadzieję, że to tylko testy bo jeśli użyją takiej animacji do gotowego produktu, to reboot padnie szybciej niż powstawał
~EmilyWinxClub0
16:40:20 22.04.2024
Widać, że animacja to jest dalej ta sama plastelina z sezonów 4-5 tylko podrasowana, ale niestety dalej źle to wygląda, zwłaszcza włosy i płynność
~EmilyWinxClub0
16:39:02 22.04.2024
Flora wygląda jakby była żywcem wycięta z Mia i Ja. Nie jestem całkowicie przekonana do tej transformacji jeszcze
~clax70
15:19:57 22.04.2024
Znalazłem taki concept art z reboota
~clax70
15:13:07 22.04.2024
*transformacja
~clax70
15:12:51 22.04.2024
Ta transformacją wygląda bardzo fajnie, ale w tych filmikach coś mi nie pasuje z twarzą Bloom
^Flamli0
8:53:50 22.04.2024
^Flamli0
8:51:20 22.04.2024
^Flamli0
8:50:43 22.04.2024
^Flamli0
8:50:35 22.04.2024
uwaga uwaga, mamy transformację z reboota i pierwszy fragment!
^Flamli0
18:57:56 18.04.2024
zapraszam na kolejny komiks ze starą kreską :> KLIK
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.