Nowości
1.05.2024
❧ naprawiono muzykę ze specjalów

25.04.2024
❧ naprawiono muzykę z 1 sezonu

18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

Użytkowników Online
 Gości Online: 1
 Brak Użytkowników Online

 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,057
 Najnowszy Użytkownik: ~mokryryj
Dzisiejsi Solenizanci
Boczek
gwarek
Olalaxd


Archiwum
❧  Blog Wampirki Zoey  ☙

Strona 3 z 5 < 1 2 3 4 5 >
AutorRE: Blog Wampirki Zoey
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 23-04-2013 20:39
Jejku, to wspaniale że odnalazłaś go. A on cię poznał? Podoba ci się po tylu latach? Może znowu będziecie przyjaciółmi.




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Blog Wampirki Zoey
~Azathara
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 23-04-2013 20:43
Wiesz, bardzo bym chciała. Ale nie wiem czy doczytałaś jaki on jest TERAZ. A czy mnie poznał? Na pewno, skoro wtedy złapał mnie w szkołe na korytarzu. Nie wiem czy bedziemy przyjaciółmi dalej. Potrzebowałabym waszej pomocy aby zmienić go na tekiego jakim był kedys bardzo proszeplacze.


av (c) ja
Edytowane przez Azathara dnia 23-04-2013 20:43
47378658 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Blog Wampirki Zoey
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 23-04-2013 20:50
Może pogadaj z nim i przypomnij mu o dawnych czasach. Jak byliście mali.




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Blog Wampirki Zoey
~Azathara
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 23-04-2013 21:05
Myślisz że nie próbowałam?
Do niego nic a nic nie dociera. Cięzko mi z tym. Mówiłam do niego chyba przez 2 godziny. Ale on nawet mnie nie słuchał. N ale nie mogę się podawać prawda?
Tylko jak ja mam do niego przemówić???


av (c) ja
47378658 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Blog Wampirki Zoey
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-04-2013 20:11
Skoro prośby nie działają to spróbuj groźbą. Jak nie będzie cie słuchał to walnij go w policzek i powiedz co o nim myślisz. Albo spróbuj go pocałować :D. Może pomoże, a jak pocałunek nie pomoże to walnij go w policzek (Albo w jaja to lepsze) i odchodzisz.
Zastrzeżenia:Nie próbować dwóch planów. Chyba że odstęp około 3 miechy.



Kiedy będzie kolejny wpis? A jak ci się podoba moja rada?




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Blog Wampirki Zoey
~butel-ka
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-04-2013 20:22
Kurde, Smocza, co ty proponujesz XD Po tym już na pewno nie uda się odnowić znajomości.
Ja na twoim miejscu go olała. To że kiedyś był fajny, nie znaczy, że będzie taki całe życie. Ty też się na pewno zmieniłaś i może właśnie dlatego już cię nie chce znać.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Blog Wampirki Zoey
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-04-2013 20:24
Albo deklowi szajba odpiła i teraz uważa się za cwaniaczka




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Blog Wampirki Zoey
~butel-ka
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-04-2013 20:25
Ale trochę dziwne, że jednak ją złapał za rękę. Tak jakby mu jednak zależało, aby znów spędzać czas z Zoey. Może tak naprawdę czuł mięte do Zoey przez tyle lat, a teraz gdy ją w końcu zobaczył, nie wie jak się zachować.

Ja to jednak mam chore myśli xD


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Blog Wampirki Zoey
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-04-2013 20:27
Dlatego proponuje pocałunek lol




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Blog Wampirki Zoey
~Azathara
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-04-2013 20:28
Zaraz napisze wpis, jestem w trakcie pisaniauśmiech.


av (c) ja
47378658 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Blog Wampirki Zoey
~butel-ka
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-04-2013 20:45
Smocza, ale Zoey ma już chłopaka!!!!! Co ty chcesz, żeby działała na dwa fronty?


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Blog Wampirki Zoey
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-04-2013 20:48
butel-ka napisał/a:
Smocza, ale Zoey ma już chłopaka!!!!! Co ty chcesz, żeby działała na dwa fronty?


Oj... zapomniałam. Przepraszam cię Zoey wstyd. To proponuj sposób nr. 2




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy

Edytowane przez Smoczy_Plomien dnia 25-04-2013 20:48
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Blog Wampirki Zoey
~Azathara
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-04-2013 21:48
Długo oczekiwany wpisuśmiech

Sądzę że wasze rady nie są zbyt dobre. Nie mówie że beznadziejne, ale z nich nie skorzystałam.
Nic się nie stało Smocza, przecież nie musisz wszystkiego pamiętać. Wczoraj długo myślałam nad tym wszystkim co miało miejsce niedawno. Tak więc. Bez niczyjej wiedzy poszła do Damiena, Nie wiedziała o tym nawet Aza. I tak w drodze o Damiena rozmyślałam nad tym co mu powiedzieć, niestety nic nie wymyśliłam. Ale potem zaczęłam sobie wspominać nasze wspólne chwile z resztą paczki. I w pewnym momencie roześmiałam się kiedy przypomniałam sobie jak kiedyś wepchnęli mnie do rzeczki, a Damien wtedy łowił mnie wiecie czym? Siatką na ryby. Bawiliśmy się wtedy w rybaków. I nikt nie chciał być rybą, a po chwili Jev mnie wepchną do Rzeczki. Tak mi się smiać wtedy chciało. Hahaa. No dobra do rzeczy. Kiedy doszłam do miejsca które było naszym sekretnym miejscem w dzieciństwie. Myślałam że go tam zastanę. No ale rozczarowałam się bo go tam nie było. A przecież wiem jak lubił tam przesiadywać.No więc poszłam potem do miejsca gdzie ostatnio odwiedziliśmy Damiena. Był tam. Siedział na głazie i czytał jakąś książkę. Napisze wam teraz jak wyglądał nasz dialog:::
-Cześć-Rzekłam do niego, ale w odpowiedzi usłyszałam ciszę. Zignorował mnie. Ale się nie poddałam i mówiłam dalej.
-Słuchaj, możesz mnie ignorować jak tylko sobie życzysz, ale przynajmniej powiedz co Ci się stało że tak się zachowujesz. Powiedz i już mnie nie ma.
-Nie Twoja sprawa!- Łał. Książe raczył się do mnie odezwać. Nie jestem tego godna, ale coż to za zaszczytr30;
-Czemu? Jesteś a bynajmniej byłeś moim przyjacielem do czasu zmiany Twojego charakteru. Poweidz co się stało i już mnie nie ma.- Zaczęłam naciskać coraz bardziej.
-Powiedziałem nie Twoja sprawa!!!Idź stąd!!! Już!- Jego głos zrobił się groźny i ciężki. W sumie to był nawet krzyk.
-Nie! Nie odejdę póki mi tego nie wyjaśnisz!- Teraz to ja już też krzyczałam. On wstał i odwrócił się na pięcię i odchodził. Ja poszłam za nim. I mówiłam dalej:
-Czy to naprawdę takie trudne? Czy ja, Az, Jev, Cristine, i Ivan nic już dla Ciebie nie znaczymy?- Do oczy napłynęły mi łzy. A on ku mojemu zaskoczeniu zatrzymał się, ale nadal stał do mnie tyłem. Nie odezwał się, ale widziałam jego zaciśnięte pięści.
- Nie pamiętasz jak bawiliśmy się razem? Jak budowaliśmy domki na drzewie? r11;Teraz to już ryczałam-Jak graliśmy w labirynty w podziemiach zamku i miasta? Albo jak łowiłeś mnie tą siatką na ryby kiedy Jev wepchna mnie do Rzeczki i miałam udawać rybę?- Zaśmiałam się lekko,, ale łzy leciały mi jak opętane.- Czy ty już o tym wszystkim zapomnialeś? Nie jest to dla ciebie ważne?- Tu rozryczałan się na Maksa. Odwróciłąm się i zaczęłam biec i jednocześnie płacząc. A za sobą usłyszałam tylko:
-Zoła, poczekaj!- Jednak Damiena coś obchodziło. Ale ja zignorowałam go tak samo jak on mnie. Biegłam przed siebie, ale po chwili zwolniłam kroku kiedy dotarło do mnie co on do mnie powiedział. ,,Zoła"-zabawne, mówił tak do mnie kiedy byliśmy mali. Dotarło do mnie wtedy coś jeszcze, że jestem sama w gęstym wielkim lesie. W nocy. Sama. W lesie. Przeszył mnie dreszcz. Nie bałabym się gdyby nie to że zanjąc życie spotkam jakiegoś Piksa. Nocy się nie bałam. Nie, nie. Ale Piksów tak. Szłam tak więc po cichu. Gdy za mna usłyszałam moje imię:
-Zoey, chodź do nas. Chodźr30;- Piksy tak przywoływały swoje ofiary. O nie! Czy ja powiedziałam Piks-y? No nie, jest ich więcej. Zwykle był to jeden, góra dwa. Ale nie więcej. Nie jestem w stanie sama pokonać jednego Piksa bo są silne, A co dopiero kilka? Zawsze, ale to zawsze robiłam to z resztą ekipy. W lesie byłam sama i bezbronna. No może nie bezbronna. Ale pierwszy raz nie wiedziałam co zrobić. Czy płakać, krzyczeć, atakować czy wołać o pomoc. Nigdy mi się to nie zdarzyło. Zza drzew wychodziły kolejno Piksy. Jeden, drugi, trzci, czwarty, piąty?szósty? Ile ich tam jeszcze jest? Pomyślałam r11; Nie, nigdy mi się to nie uda.- Jeden z Piksów podszedł do mnie. Ja ciężko oddychałam. A on mówił:
-Proszę proszę kogo my tu mamy. Sama księżniczka Zoey Richtbirg. r11; Dotkną mojego policzka-
-Nie dotykaj mnie!- Ostrzegłam.
-Proszę jaka zadziorna. Twoje męczarnie będą bardzo długie.- Przełknęłam ślinę. Po chwili usłyszałam znajomy głos zza drzewa.
-chyba Twoje męczarnie będą trwały długo. Nędzny Piksie!- Znam ten głos. To głosr30; Damiena. Damien miał moc zadawania bólu. Wyeliminował te Piksy, a mnie cała roztrzęsioną odwiózł do domu. Zapytałam go;
-Czy teraz mi powiesz co się stało?
-Jutro Zoła. Jutro.- Usłyszałam i potem zniknął.

Podsumuwując. Byłam nieźle przemoczona, ale muszę być twarda skoro mam staną na czele armii. Aler30;ale ja się do tego nie nadajer30;


av (c) ja
Edytowane przez Azathara dnia 25-04-2013 21:53
47378658 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Blog Wampirki Zoey
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-04-2013 21:57
Łał, no to przygodę miałaś. A ty jakie masz moce jak ten Damien miał zadawanie bólu. Albo nie napisałaś albo ja mam sklerozę.




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Blog Wampirki Zoey
~Azathara
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-04-2013 22:02
Napisałam.
Ja- Moc żywiołów, woda, ogień, powietrze, ziemia.
Aza- Widzi przyszłość
Ivan- Potrafi przyobrażać się w rózne rzeczy.
Cristine- Ma wpłył na emocje i wolną wole
Jev- Uzdrawia lub nie uzdrawia, W sensie że może zabić
Damien- Zadaje ból


av (c) ja
47378658 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Blog Wampirki Zoey
~butel-ka
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-04-2013 22:03
Gdyby Damien cię nie wkurzył, to na pewno sama byś mogła ich pokonać. Nie martw się. Dobrze, że jednak pobiegł za tobą, bo by było nie ciekawie.
Co za głupie piksy, co one w ogóle robią w lesie? Przecież chyba mają polować na ludzi, a w lasach nie ma ich zbyt dużo.
Zupełnie jakby się spodziewały, że pobiegniesz do lasu. Sama powiedziałaś, że to niespotykane, aby było ich tyle koło siebie. Może Damien jest z nimi w zmowie i powiedział im, że będziesz w lesie? Ale w takim razie po co miałby eliminować piksy... Coś mi tu śmierdzi.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Blog Wampirki Zoey
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-04-2013 22:04
OMG czyli mam sklerozę. Musze iść się leczyć do szpitala WB. Nieeee...




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Blog Wampirki Zoey
~Azathara
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-04-2013 22:06
Pisky nocą przbywaja w lesie w duzych stadach. w dzień zachowują sie jak normalni ludzie. A ja zapomniałam że wędrówki , a zwłaszcza moje, samej po nocy w lesie nie kończą się zybt dobrze. Miałam podobną historie juz kiedyś, ale opowiem wam jutrouśmiech.


av (c) ja
47378658 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Blog Wampirki Zoey
~butel-ka
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-04-2013 22:08
To to była noc? Myślałam, że dzień, bo Damien czytał książkę. Czy to znaczy, że wy wampiry widzicie tak samo dobrze w nocy jak w dzień?


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Blog Wampirki Zoey
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-04-2013 22:09
Azathara napisał/a:
Napisałam.
Ja- Moc żywiołów, woda, ogień, powietrze, ziemia.
Aza- Widzi przyszłość
Ivan- Potrafi przyobrażać się w rózne rzeczy.
Cristine- Ma wpłył na emocje i wolną wole
Jev- Uzdrawia lub nie uzdrawia, W sensie że może zabić
Damien- Zadaje ból


Dzięki, widzę że mam sklerozę i muszę iść do szpitala WB. Nie...
No to masz bardzo potężną moc. Pozazdrościć ci tylko.




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 3 z 5 < 1 2 3 4 5 >
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

~EmilyWinxClub0
12:39:10 03.05.2024
Mówię o tej ulepszonej scenie z Mitzi, tam wygląda naprawdę dobrze. Chociaż dziwne że odrosty takie ciemne
~EmilyWinxClub0
12:37:45 03.05.2024
Na szczęście nie dali jej tych wielgasnych Disneyowskich oczów, włosów do kostek i zbyt klaunowatej mimiki jak na teaserze i wygląda znacznie lepiej
~Vixen0
21:25:07 02.05.2024
Ale ta Bloom ładna w s9
~Vixen0
16:12:19 02.05.2024
WB*
~Vixen0
16:12:13 02.05.2024
Kiedy dostanę punkty za dwa lata obecności na wg?
^Flamli0
21:09:05 01.05.2024
mój cichy wielbiciel niegrzeczny
~Stellka0
13:17:31 01.05.2024
kto to? XD
~Stellka0
13:17:26 01.05.2024
~EmilyWinxClub0
23:27:56 30.04.2024
Bo to tylko pokazuje ile kasy oszczędzał na produkcji ostatnich sezonów co niestety szło w parze z jakością. A teraz kwiczy, że drogie bo jemu i jego świcie zostanie mniej. No panie Iginio, jakość kosztuje, pobudka
~EmilyWinxClub0
23:26:30 30.04.2024
Leje z tego, jak często Iginio powtarza teraz jaki ten reboot i ta grafika są drogie xD
~clax70
0:31:53 30.04.2024
Są tu jacyś fani Eurowizji? Co myślicie o tegorocznych piosenkach, scenie, itp.?
^Flamli0
8:45:45 29.04.2024
Różnią się od połowy, ta z comicon jest bardziej dopracowana
^Flamli0
8:44:50 29.04.2024
Ta na social mediach KLIK
^Flamli0
8:43:56 29.04.2024
Są dwie wersje, ta została wyświetlona na comicon KLIK
^Flamli0
8:43:35 29.04.2024
Tak, będę musiała to wszystko dopiero nadrobić na WB...
~marcin19950
1:44:04 29.04.2024
i o czym był ten exlusive material o winx reboot ma ktos?
^Flamli0
14:15:20 28.04.2024
KLIK o 15 ma być ekskluzywny materiał z rebootu
^PVTeam1230
19:03:29 25.04.2024
Szkoda że do Wawy smutny((
~February0
15:10:03 25.04.2024
Ktoś jest chętny na spontaniczne spotkanie w Warszawie w ten weekend? (dajcie znać jeśli takie rzeczy nie na shout box uśmiech)
~February0
15:08:33 25.04.2024
Rzucam mega randomowe hasło które właśnie wpadło mi do głowy w trakcie pracy xd
^Flamli0
21:14:14 24.04.2024
ukazały się pierwsze strony komiksu fate, data wydania została przesunięta na 31 lipca
~Radi0
13:49:16 24.04.2024
Jak w winxie. Kreska tak zrobiona, że boje się że udziecinnili ten serial
~clax70
10:37:27 24.04.2024
Nowy sezon Odlotowych Agentek już 12 maja KLIK
~EmilyWinxClub0
16:53:23 22.04.2024
Tak czy siak, czasy kreski ręcznej z 1 sezonu minęły bezpowrotnie, teraz Bloom wygląda jak popular girl from high school, która dorabia w międzyczasie jako modelka, a nie zwyczajna dziewczyna
~EmilyWinxClub0
16:46:27 22.04.2024
Przyczepię się jeszcze do twarzy w animacji, bo po 3D jakie zaserwował nam Rainbow mam stres pourazowy do tych ich za wielkich oczu i pstrokatych nosów w połączeniu z komediową, zbyt żywą mimiką twarzy
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.