Nowości
1.05.2024
❧ naprawiono muzykę ze specjalów

25.04.2024
❧ naprawiono muzykę z 1 sezonu

18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

Użytkowników Online
 Gości Online: 0
 Użytkownicy Online: 1
 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,057
 Najnowszy Użytkownik: ~mokryryj
Dzisiejsi Solenizanci
Boczek
gwarek
Olalaxd


Archiwum
❧  Blog Wampirki Zoey  ☙

Strona 2 z 5 < 1 2 3 4 5 >
AutorRE: Blog Wampirki Zoey
~rossattiee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 17-04-2013 21:01
Ja uważam, że powinnaś nadal ćwiczyć :3. W końcu praktyka czyni mistrza. Powinnaś ćwiczyć aby nie wyjść z wprawy no i skoro rada naciska to coś w tym musi być. Często nie słuchamy starszych gdyż wydaje nam się, że są surowi a oni chcą naszego dobra :3. Posłuchaj starszych bo pewnie dobrze radzą :3.


"so you wanna play with magic..."
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Blog Wampirki Zoey
~Azathara
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 17-04-2013 21:03
To nie rada naciska, tylko moja rodzina...Rada uważa że jestem gotowa.
A chce własnie z rodzicami o tym pogadać, ale nie wiem jak


av (c) ja
47378658 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Blog Wampirki Zoey
~butel-ka
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 17-04-2013 21:04
Kurczę, tyle ma lat i to tylko babcia. Jak ja miałabym mieć taka "starą" babcie, to to by pewnie była pra-pra-pra-pra-pra-pra-pra-pra-pra-(...)babcia. Jeśli dobrze rozumiem, to u was ciężko z rozmnażaniem? O ile możesz odpowiedzieć na takie pytanie, bo właściwie nie rozumiem jaki masz powód, abyś nam zdradzała wasze tajemnice.

Co do rodziców i babci... nie możesz do nich zadzwonić jak będziesz eliminować piksa. Pokażesz im pełnie swoich mocy i może zrozumieją? Widzieli cię w ogóle w prawdziwej walce?



Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Blog Wampirki Zoey
~Azathara
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 18-04-2013 21:47
Nie używamy telefonów, porozumiewamy sie telepatycznie.
Wampirów jest ok. 1-2 miliony na Ziemi.Z rozmnażaniem jest łatwo, ale nie możemy zaludnić nie no zawampirować całrgo świata.
Rodzice wiele razy widzili jak eliminuje Piksa. Nie pomogło to. Masz jakis pomysł na przekonanie ich aby wkońcu zaczeli mnie słuchac i mnie zrozumeili?



Dobra, dziś czuję się o wiele lepiej. O dziwno złapaliśmy nawet jednego piksa. Nie uwierzylibyście kto to- szkolny woźny. Tak on był piskem. Niekt nie zauważył jego znikniecia kiedy go wyeliminowaliśmy. Moi rodziice nadal nie chcą mnnie słuchac , mimo że podhcodziłam do nich dziś kilka razy dziennie i prosiłam o rozmowę,a oni tylko odpowiadali;
-Teraz idż ćwiczyć, nie mamy czasu żeby rozmawiac o twoich sprawach. Mamy poważniejsze sprawy nagłowie- Widzicie? oni nawet nie maja dla mnie 5 minut. PIEĆ MINUT!!! Ja rozmumiem że maja sprawy całego rodu wampirów na swojej głowie. Ale ja tez chyba powinnam się liczyć.Co nie? Pomijając inne wydarzenia, opowiem wam jak było w szkole.
No więc. Kiedy dziś rano stałam przy szafce obok mnie ustał jakiś chłopak.
-Cześć. Mam na imię Josh, Josh Evans. A ty jestes ta ,,nowa''. Jak Ci na imię?
-cześć. Wybacz ale nie przedstawiam sie nieznajomym mi jeszcze osobom.- I odchodziłam od szafki, gdy on złapał mnie za nadgarstek.
-puść moja rękę.- Powiedziałam stanowczo. a on tylko uśmiechną się chytrze
- Nie puśczę dopókli mi nie powiesz jak masz na inię.
-Żeby nie było, Ostrzegałam- I w tym samym momencie nagrzałam jego rękę moją mocą ognia. Nie poparzyłam go , ale mocno podrzałam jego dłoń. Potem odszedł nie oglądając się. Może to wyda wam się dziwne, ale wyczyłam w nim cos innego. coś co go wyrózniało spośród innych. Nie był Piksem. To pewne. Nie wiem co to było, ale się dowiem. Także miejcie oczy szeroko otwarte, bo tu kreci sie kilka piksów, czuje to.Przpominam objawy:
Czujesz mrowienie na całym ciele
-Czujesz ból głowy
-Ewentualnie możesz mieć halucynacje.
Jeżeli tylko bedzięcie mieć chociaż jeden z tych objawów , napiszcie mi to tu. Wtedy my zajmiemy się nimi. Proszę piszcie jeżeli coś was takiego spotka.

Hm... Rodzice... Nadaljakieś pomysły na to żeby choć troche zwracali na mnie uwage? Wybaczcie ale chyba się zaraz popłaczę:cry:placze


av (c) ja
Edytowane przez Azathara dnia 18-04-2013 21:56
47378658 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Blog Wampirki Zoey
~butel-ka
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 18-04-2013 21:56
To jest ciężki przypadek rodziców. Jeśli naprawdę chciałabyś, żeby zwrócili na ciebie uwagę, to musiałabyś zrobić coś głupiego, np. kupić okrooooopnie droga sukienkę albo pokazać światu, kim jesteś naprawdę. Nie polecam takich zachowań, bo mogą się naprawdę źle skończyć.Tutaj w świecie ludzi czasem jak dziecko chcące uwagi rodziców, próbuje popełnić samobójstwo. Wtedy rodzic musi zainteresować się w końcu swoim dzieckiem, ale wy wampiry w jesteście nieśmiertelne, co nie? Więc to na pewno odpada.

A ten Josh naprawdę zachował się chamsko łapiąc cie za nadgarstek. Tak się nie postępuje z dziewczynami. Dobrze zrobiłaś, że mu przypaliłaś rękę.
Odkryłaś, że coś z nim nie tak. Pewnie jest szpiegiem łowców wampirów, więc lepiej się do niego nie zbliżaj.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Blog Wampirki Zoey
~Azathara
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 19-04-2013 08:20
Niestety muszęmieć go na oku. bo znim coś jest nie tak. A hm... Rodzice. Muszę cś naprawdę zrobic, mysłam o ucieczce, ale to nie pokskutkowało juz wile razy. Jeżlei wpadniecie na jakiś pomysł to dajcie mi znać. I przypominam . uwaga na PIKSY.



Mam Plan!!!
Napiszę list w imieniu jakiegoś ważnego wampira, ale tak naprawdę napiszę go ja jako Zoey. Zostanie on tylko zaadresowany jako jakiś Hrabia do moich rodziców.. Nie będę przychodzić do domu, wgl. Przeprowadziliśmy się właśnie dzis do naszego mieszkania. Mieszka tam Ivan, Aza, Cristine, Jev , ja i jeszcze przygarnęliśmy do siebie Zarę, bo wampiry muszą trzymać się razem, i dlatego tez że wokół nas jest pełno pisksów. Nawet nie wiecie, ale może to ktoś z waszych znajomych może być piksem. Miałam koleżankę w dzieciństwie miałam wtedy 11 lat. Była piksem, ja o tym nie wiedziałam. Rodzice zabronili mi się z nią spotykać, ale ja nie posłuchałam. OKazało sie że nie była moja koleżanką, a szpiegiem Pisków. Miała mnie zabić. A tylko piksy mogą zabić wampira, człowiek nie potrafi. Także widzicie możecie nawet nie wiedzieć ,a obok was mmoże byc pełno piksów...


av (c) ja
Edytowane przez Azathara dnia 18-04-2013 21:59
47378658 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Blog Wampirki Zoey
~Atelie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 19-04-2013 12:00
haaahaa,Zoeyi cóż wampiry od zawsze mnie inspirowali.
Cóż..możemy nawet Damona. Ale też wampiry z Underworld ohh <3 co powiesz na ten temat ? masz jakiś innych podopiecznych ?
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Blog Wampirki Zoey
~Azathara
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 19-04-2013 20:54
Atel, nie za bardzo rozmumiem twoje pytanie. Może bys to jakoś wytłumaczyła??? bardzo prosze



Dzień minął zwyczajnie, więc nie ma nawet co opowiadać. Chociaż... mogę wam powiedzieć jak poznałam że Zara to wampirka.Każdy wampir ma znamię w kształcie trzech półksiężycy połączonych ze sobą, o tak :



Tylko że u nas są niebieskie i znajdują się na nadgarstku. Pierwszego dnia miałam Wf z Zarą, To właśnie wtedy zauważyłam u niej ten znak. Po WF pokazałam jej swój znak. I zrozumiała o co chodzi. Zauważyła że mój znak ma kolor czarny. Tylko osoby pochodzące z rodu królewskiego wampirów mają czarny znak. Dziś również śledziłam tamtego chłopaka. Josha. Mam co do niego pewne podejrzenia, sądzę że jest wampem ,a le nie mam co to tego pewnośći. Muszę mieć stuprocentowa pewność. Jeszcze go poobserwuje. A co tam u was? Jakieś pytania?



A co do rodziców...
Nadal nie chcą mnie słuchać ,a le grunt że chbya bynajmniej próbują. Ostatnio nie maiałamm czasu, żeby z nimi pomówić, bo musiałam isc na trening. Teraz już nie mam zajęć teoretycznych, ale praktyczne i to tylko 1 godz i 30 min.

Co u was? Dawno nikt tu nic nie pisałsmutny


av (c) ja
Edytowane przez Azathara dnia 19-04-2013 20:23
47378658 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Blog Wampirki Zoey
~Atelie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 20-04-2013 08:17
Pytam się czy znasz jakiś podopiecznych ? :p wampirów ?
Jak Damon czy wampiry z Underworld ?
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Blog Wampirki Zoey
~Azathara
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 20-04-2013 15:39
Wamiry nie mają jednej osoby pod opieką. Na jednego wampira przypada 5 osobowa rodzina, ale to tylko w Moranville. Ja jeszcze nie mogę mieć,BO TRZEBA MIAĆ PRZNAJMNIEJ 125 LAT.


av (c) ja
47378658 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Blog Wampirki Zoey
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 20-04-2013 15:57
Fajny blog. Na początku myślałam że to będzie coś nudnego, więc nawet nie zajrzałam. Ale teraz, jak przeczytałam trochę od razu zmieniłam zdanie. Chyba się nie obrazisz? Lepiej teraz niż później.




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Blog Wampirki Zoey
~Azathara
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 20-04-2013 15:59
Nie ma sprawy. Przecież nie każdemy może się spodobać wampir. Hehe. Jka chcesz się coś o mnie więcej dowiedzieć to pozadawaj pytankauśmiech
Raport napisze wieczorem...


av (c) ja
47378658 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Blog Wampirki Zoey
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 20-04-2013 16:06
Ja kocham wampiry kupiłam sobie nawet książkę o wampirach pt.Świat wampirów. Od Draculi do Edwarda bardzo ciekawa. Zadam parę pytań:
- Jak wyglądają twoi przyjaciele?
- Czy ten znak może każdy zobaczyć?




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Blog Wampirki Zoey
~Azathara
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 20-04-2013 16:09
Moi przyjaciele, hm.. wyglądają normanie. Prawie tak jak ja. Wszyscy mają czrne włosy. A za te drugie pytanie to musze ci dać medal za spostrzegawczość. Bardzo dobre pyatnie. Ten znak moga widzieć tylko i wyłącznie wampiry i Piksy, lub inne nieludzkie stworznia. Tlko ludzie i zwierzęta nie widzą znaku. Bardzo9 dobbre pytankouśmiech


av (c) ja
47378658 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Blog Wampirki Zoey
~butel-ka
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 21-04-2013 20:25
Napiszesz co dziś robiłaś? Chyba nie męczyli cię znowu nauką?


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Blog Wampirki Zoey
~Azathara
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 21-04-2013 20:31
Nie, dziś mnie nie męczyli. Znaczy się nie aż tak bardzo. Dziś siedziałam tam tylko 5 godzin, ale wczoraj od rana do wieczora nauka, nauka and nauka...
Robi się to denerwujące, ale muszę wytrzymać. Robię to dla siebie, rodziców i przyjaciół. Dziś jakoś nie mam nastroju do pisania. Rada postaniwiła dać sobie na luz. Mam zły humor. Nie będe wam mówić czemu, chyba że checie...


av (c) ja
47378658 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Blog Wampirki Zoey
~butel-ka
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 21-04-2013 20:35
Nie no, nie musisz mówić.
Kurde 5 godzin, to i tak dużo. Nieźle cię tam męczą jak na nieśmiertelną osobę. Przecież masz przez sobą całe życie, więc czemu nie mogłabyś się tego nauczyć po prostu później.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Blog Wampirki Zoey
~Azathara
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 23-04-2013 18:10
Wiesz butelka tu chodzi o to że kiedyś nadejdzie dzień wielkiej wojny pomiędzy Piksami a Wampirami. A wtedy musimy was wszystkich ochronić. Mam taką nadzieję że nam sięuda. Nie czekaj, Ja to WIEM .Uda nam się, ale tylko wtedy keidy bedę trenować. Rodzice mi to wytłumaczyli dlaczego muszę tyle ćwiczyć.Mam wtedy dowodzić wszytkimi nieśmiertelnymi, czyli wampami, wilkołakami idt. Mam nadzieję że jesteście ostrożni i że nie spotkaliscie zadnego piksa, Jeżeli tak to pisać natychmiast...



O kurde!
Zapomniałam o wpisach. No ale już nadrabiam. W sobotę nie zdarzyło się nic specjalnego, tak samo jak w niedziele. Ale za to w poniedziałek, Takk.
Postanowiłam śledzic tamtego gościa. Josha. Szłam za nim. Było ciemno i około 23;30. Szałam za nim w lesie, było cicho. Po jakiejś godzinie wędrówki dotarł do miejsca. Okazało się że to miejsce jest mi bardzo znane. Tak mieszkała, no i nadal mieszka cały ród Drakeów. Już tłumaczę o co chodzi. Drakowie to nasi starzy przyjaciele. Owszem są wampirami. Pamiętam że w dziecienstwie bawiałm się z Damienem. Ale kiedy rozejrzałam się nie mogłam uwierzyć że to on. Josh Evans to był Damien Drake. To było niestamowite. Spotakć przyjaciela z dzieciństwa. Niegdy bym się nie spdziewała że to on. Wybaczcie że się tak jaram, ale nie wiecie nawet co my razem z Damienem, Jevem, Cristine, Azą i Ivanem przeżyliśmy. Nasze zabawy zdawać się nigdy nie miały końca. Naszą zabawą przeważnie był Podziemny Labirynt. Prosilismy naszych rodziców, aby podziemia zamku były pułapkami i zagadkami. Bawiliśmy się w Detektyów. Albo mieliśmy domek na szczytach drzew. Nasze domki zawsze były ogromne. Nasze dziecinstwo było cudowne. No bynamniej dopóki nas nie rodzzielili. Ja, Aza, Ivan, Jev i Cristine musieliśmy ćwiczyć, a Damien wtedy wyjechał do innej szkoły. Dlatego niesamowite jest to że wiem że Josh to, to Damien. Muszę o tym powiedzieć reszcie ale się uciesząuśmiech)



Wieczorem napisze co mnie dziś spotkało, a wy w tym czasie możecie pyać itd
uśmiech


av (c) ja
47378658 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Blog Wampirki Zoey
~butel-ka
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 23-04-2013 19:00
To nie zauważyłaś wcześniej, że go znałaś? Przecież chyba aż tak bardzo się nie zmienił?


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Blog Wampirki Zoey
~Azathara
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 23-04-2013 20:33
Oj zmienił się i to bardzo. Niestety rozdzielono nas w wieku 6 lat. Więc nie widziałam go 11 lat. I pewnie gdybym nie widziała Azy, Ivana, Cristine i Jevr17;a przez 11 lat to też bym ich nie pamiętała. Kiedy opowiedziałam o Damienie reszcie ekipy to skakali- dosłownie, z radości. Poszliśmy więc do niego, ale rozczarowaliśmy się bardzo. Powiem wam tyle; DAMIEN zmienił się nie tylko z wyglądu, ale także z charakteru. Niestety na gorsze. Teraz jest agresywny, nie miły, i tak jakby trochę niebezpieczny. Nie takiego Damiena pamiętałam. Dmiena zapamiętałam jako miłego i gotowego na wszystko chłopaka. Nie wiem co się z nim stało. Albo i wiem. To stało się odkąd zaczął chodzić do tamtej szkoły. Zrobili mu pranie mózgu. Ale skoro to przez tę szkołer30; tor30;to to też przeze mnier30;
To JA Znalazłam tą szkołe
TO JA namówiłam go na tą szkołe, sądziłam że to najlepsza szkoła. A Damien miał potencjał. Zależało m u na jak najlepszej szkole. To wszystko moja wina. Ale skoro to moja wina to zrobię wszystko żeby to naprawić.

Pomożecie?



av (c) ja
47378658 Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 2 z 5 < 1 2 3 4 5 >
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

~EmilyWinxClub0
12:39:10 03.05.2024
Mówię o tej ulepszonej scenie z Mitzi, tam wygląda naprawdę dobrze. Chociaż dziwne że odrosty takie ciemne
~EmilyWinxClub0
12:37:45 03.05.2024
Na szczęście nie dali jej tych wielgasnych Disneyowskich oczów, włosów do kostek i zbyt klaunowatej mimiki jak na teaserze i wygląda znacznie lepiej
~Vixen0
21:25:07 02.05.2024
Ale ta Bloom ładna w s9
~Vixen0
16:12:19 02.05.2024
WB*
~Vixen0
16:12:13 02.05.2024
Kiedy dostanę punkty za dwa lata obecności na wg?
^Flamli0
21:09:05 01.05.2024
mój cichy wielbiciel niegrzeczny
~Stellka0
13:17:31 01.05.2024
kto to? XD
~Stellka0
13:17:26 01.05.2024
~EmilyWinxClub0
23:27:56 30.04.2024
Bo to tylko pokazuje ile kasy oszczędzał na produkcji ostatnich sezonów co niestety szło w parze z jakością. A teraz kwiczy, że drogie bo jemu i jego świcie zostanie mniej. No panie Iginio, jakość kosztuje, pobudka
~EmilyWinxClub0
23:26:30 30.04.2024
Leje z tego, jak często Iginio powtarza teraz jaki ten reboot i ta grafika są drogie xD
~clax70
0:31:53 30.04.2024
Są tu jacyś fani Eurowizji? Co myślicie o tegorocznych piosenkach, scenie, itp.?
^Flamli0
8:45:45 29.04.2024
Różnią się od połowy, ta z comicon jest bardziej dopracowana
^Flamli0
8:44:50 29.04.2024
Ta na social mediach KLIK
^Flamli0
8:43:56 29.04.2024
Są dwie wersje, ta została wyświetlona na comicon KLIK
^Flamli0
8:43:35 29.04.2024
Tak, będę musiała to wszystko dopiero nadrobić na WB...
~marcin19950
1:44:04 29.04.2024
i o czym był ten exlusive material o winx reboot ma ktos?
^Flamli0
14:15:20 28.04.2024
KLIK o 15 ma być ekskluzywny materiał z rebootu
^PVTeam1230
19:03:29 25.04.2024
Szkoda że do Wawy smutny((
~February0
15:10:03 25.04.2024
Ktoś jest chętny na spontaniczne spotkanie w Warszawie w ten weekend? (dajcie znać jeśli takie rzeczy nie na shout box uśmiech)
~February0
15:08:33 25.04.2024
Rzucam mega randomowe hasło które właśnie wpadło mi do głowy w trakcie pracy xd
^Flamli0
21:14:14 24.04.2024
ukazały się pierwsze strony komiksu fate, data wydania została przesunięta na 31 lipca
~Radi0
13:49:16 24.04.2024
Jak w winxie. Kreska tak zrobiona, że boje się że udziecinnili ten serial
~clax70
10:37:27 24.04.2024
Nowy sezon Odlotowych Agentek już 12 maja KLIK
~EmilyWinxClub0
16:53:23 22.04.2024
Tak czy siak, czasy kreski ręcznej z 1 sezonu minęły bezpowrotnie, teraz Bloom wygląda jak popular girl from high school, która dorabia w międzyczasie jako modelka, a nie zwyczajna dziewczyna
~EmilyWinxClub0
16:46:27 22.04.2024
Przyczepię się jeszcze do twarzy w animacji, bo po 3D jakie zaserwował nam Rainbow mam stres pourazowy do tych ich za wielkich oczu i pstrokatych nosów w połączeniu z komediową, zbyt żywą mimiką twarzy
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.