Nowości
1.05.2024
❧ naprawiono muzykę ze specjalów

25.04.2024
❧ naprawiono muzykę z 1 sezonu

18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

Użytkowników Online
 Gości Online: 0
 Użytkownicy Online: 1
 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,056
 Najnowszy Użytkownik: ~Klaudixx00
Dzisiejsi Solenizanci
Boczek
gwarek
Olalaxd


Archiwum
❧  Blog Wampirki Zoey  ☙

Strona 1 z 5 1 2 3 4 > >>
AutorBlog Wampirki Zoey
~Azathara
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 15-04-2013 21:45
Pisząc ten pamiętnik wcielam się wampirkę imieniem Zoey. Jest ona butowniczą Wampirką. Jest to rodzaj bloga. Możecie zadawać jej pytania na temat co to jest np. ta rada starszych. Zapraszamuśmiech.



WPROWADZENIE


Cześć,jestem Zoey. Prowadzę ten internetowy pamiętnik gdyż, rada Starszych wampirów kazała mi zdawać raporty z dni w normalnej szkole. Mam 17 lat. I trójkę przyjaciół : Cristine, Ivana i mojego chłopaka Jev. Moje hobby to uprawianie różnych wampirskich rytuałów. Moi rodzice to można tak nazwać ,,szychy'' wampirskiej posady. A tak konkretniej są tymi najwyzszymi. Coś jak król i królowa. A ja jestem taką ksieżniczką, którą wcale nie chce być. Jestem buntownicza i często wymykałam sie z przyjacółmi z pałacu ,,Londer''. Dlatego własnie rodzice wysłali mnie i moich przyjacół do normalnej szkoły. Jak narazie jeszcze w niej nie byłam. Jutro zdam wam pierwszy raport. Życzcie mi powodzeniauśmiech. Możecie zadawać mi pytania, jakiekolwiek. Odpowiem na każde,


av (c) ja
Edytowane przez Azathara dnia 17-04-2013 13:51
47378658 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Pamietnik Wampirki
~butel-ka
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 15-04-2013 21:58
Skoro można się pytać.

Czećć Zoey. Fajny pamiętnik. Cieszę się, że udostępniasz go nam - zwykłym śmiertelnikom. Zawsze mnie ciekawiło jak wygląda życie prawdziwego wampira, więc już nie mogę się doczekać kolejnych wpisów.
Zastanawiają mnie, co to za wampirskie rytuały, bo kojarzą mi się z czymś mrocznym i krwawym i ogólnie czymś złym.
To źle, że się buntujesz przeciw rodzicom! Rozmawiałaś w ogóle z nimi?
I powodzenia w nowej szkole.




Nie wiem czy o to chodzi, ale co ja tam wiem.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Pamietnik Wampirki
~Azathara
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 16-04-2013 15:52
Tak, dobrze zaczęłaś butelka. Może określenie zwykli śmiertelnicy to takie zbyt oczywiste. Wolę po prostu ludzie. Te wampirskie rytuały wcale nie są mroczne i złe. No, może niektóre, ale mi jeszcze nie wolno ich używać. Dopiero kiedy bedzie należała do rady sądowniczej do spraw nowo przybyłych wampirów. Rytuały to np. takie przyrządzanie naparów leczniczych bądź nie leczniczych, no i nauka nad naszymi mocami. Każdy wampir ma inną moc. Cieszę się, że blog Ci się podoba. Postaram się wstawiać wpisy na bieżąco uśmiech.

Wieczorem dam wam znać jak było w szkole, a póki co możecie zadawać mi pytania lub takie inne. Np. czy znam naszą Az.


Wasza Zoey:D



Teraz piszę ja: Az. Zoey niestety na razie nie napisze raportu. Ponieważ rada Starszych ją wezwała. Nie wiadomo czemu. Napiszę raport troszkę później. Kazała przeprosić w jej imieniu.
Aza



Tym razem to ja Zoey. Jestem tak wykończona siedzeniem u rady, że nie mam siły napisać raportu. Napiszę później...


av (c) ja
Edytowane przez Sophie dnia 16-04-2013 15:55
47378658 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Blog Wampirki
~Azathara
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 16-04-2013 16:06
Hmm...
Dzięki Gwen. Az to moja soistra, jest w moim wieku i tez chodzi do tej szkoły co ja teraz. Tyle że ona zaczęła rok temu. Bo ma do wypełnienia misje. A my teraz musimy jej pomóc ją wypełnić.


av (c) ja
47378658 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Blog Wampirki
~Vivian
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 16-04-2013 16:17
Haha, witaj Zoey, fajny jest ten blog, zwłaszcza, że lubię wampiry, a tak po za tym nawet ciekawie się zaczyna. Jestem ciekawa twojego 1 dnia w szkole, widać że ten blog będzie miał dużo wejść, bo każdy lubi wampiry i opowiadania o księżniczkach, fajnie, że to połączyłaś (księżniczko - wampir). Super czekam na dalsze losy Zoey.


(c) rossattiee

Edytowane przez Sophie dnia 16-04-2013 21:01
47473110 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Blog Wampirki
~Azathara
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 16-04-2013 20:10
Cześć to znowu ja , Zoey. Niestety , ale wybaczcie że nie wstawię dzisiejszego raportu. Przez Radę Starszych jestem wykończna. Siedzałam tam 3 godziny, od razu po szkole i musiałam ćwiczyć nowe triki z mocami. Jak ta rada mnie denerwuje. Ups... przecież to co tu pisze idzie do nich. Możecie mnie pytać o cokolwiek chcecie.
Wasza Zoey


av (c) ja
47378658 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Blog Wampirki
~rossattiee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 16-04-2013 20:20
Fajny masz blog Zoey :3. Mam parę pytań. Jakie masz moce ? Czy przeszkadza Ci światło słoneczne ? Zadajesz się ze śmiertelnikami ? Fajne jest życie wampirki ? Lubisz winxbloggera ? Znasz więcej wampirów ?:3


"so you wanna play with magic..."
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Blog Wampirki
~butel-ka
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 16-04-2013 20:30
Chętnie bym się z tobą zamieniła, Zoey. Moje życie jest takie nudne. Chętnie bym poćwiczyła moce przez 3h. Jedynie przez tyle czasu mogę poczytać książkę, która choć trochę zabierze mnie w fantastyczny świat.
Rada nie będzie miała do ciebie pretensji, że nie napisałaś raportu z pierwszego dnia w nowej szkole? A mogłabyś chociaż napisać, czy poznałaś kogoś fajnego?


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Blog Wampirki
~Azathara
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 16-04-2013 20:35
No dobra, nie mogłam wytrzymać i po prostu musiałam to opisać.
Dzień zaczął się dosyć zwyczajnie. Na 8 miałam lekcję. Czemu tak wcześnie ja się pytam?! Ale ze względu na słoneczna pogodę szybko się ubrałam. Włożyłam czarną bluzę z kapturem i czarne rurki. Pomalowałam powieki na czarno, rozczesałam włosy i byłam gotowa. Poszłam na śniadanie. Zjadłam płatki (czemu płatki, a nie krew, ciekawi zapytają). Spakowana i zwarta wyszłam z domu. Przed domem czekał Jev, Cristine, Ivan i Az. Ze względu na ładną pogodę poszliśmy pieszo. Był piękny słoneczny poranek. Kiedy weszliśmy do szkoły wszystkie oczy skierowane były na nas. Przeraziło mnie jednak to, że chyba mam omamy i widzę idący manekin w naszą stronę. Kiedy postać podeszła bliżej, okazało się że jest to dziewczyna, z OGROMNĄ ilością tapety. Miała blond włosy, oczywiście nienaturalne, Różowe, obcisłe rurki i świecącą bluzkę z WIELKIM dekoltem. Podeszła do nas zarzucając włosami;
- Jesteście nowi?
- Tak, a co się ma do rzeczy? - zapytała Cristine
- Nie tym tonem ,,nowa''. Powinnaś wiedzieć że jestem najpopularniejszą i najładniejszą dziewczyną w całym liceum Alberta.
- A kto tak sądzi? Ty? - odpowiedziałam z oburzeniem
- Ty mała ...- nie zdążyła dokończyć, gdyż przyszła Az.
- Hej Lana, czy aby nie zapomniałaś pomalować rzęs i ust? Czy po prostu nie masz już czego malować, bo wszystko zanikło pod twoją tapetą?
- Co, naprawdę? Jeszcze się z wami rozprawię. Wtedy zobaczycie kim jestem - zasyczała idą w stronę łazienki.
-Tak, tak. Idź już sobie... - wydusił śmiejąc się Jev. Potem poszliśmy na zajęcia. Jutro wstawię mój plan zajęć. Poznałam tam Zarę. Okazało się, że też jest wampirem i tak samo jak nas wysłali ja na tą misję.Wieczorem poszliśmy do kina. Obejrzeliśmy kilka filmów. Wróciliśmy do domu i odpoczywamy. Mamy jeszcze w sobie tyle energii. Czekam na wasze pytania, bo jak na razie to tylko butel-ka zadała jakieś pytanie uśmiech.

butel-ka napisał/a:
Chętnie bym się z tobą zamieniła, Zoey. Moje życie jest takie nudne. Chętnie bym poćwiczyła moce przez 3h. Jedynie przez tyle czasu mogę poczytać książkę, która choć trochę zabierze mnie w fantastyczny świat.
Rada nie będzie miała do ciebie pretensji, że nie napisałaś raportu z pierwszego dnia w nowej szkole? A mogłabyś chociaż napisać, czy poznałaś kogoś fajnego?

Rada to tam nie ma nic do gadania. Ale fakt może jest lepiej napisać. Więc napisałam.
rossattiee napisał/a:
Fajny masz blog Zoey :3. Mam parę pytań. Jakie masz moce ? Czy przeszkadza Ci światło słoneczne ? Zadajesz się ze śmiertelnikami ? Fajne jest życie wampirki ? Lubisz winxbloggera ? Znasz więcej wampirów ?:3


Mam moce 4 żywiołów: woda, ziemia, ogień i powietrze.
Nie, światło zupełnie mi nie przeszkadza.
Nie lubię określenia "śmiertelnicy", wolę ludzie.
Życie wampirki jest nawet "zwyczajne", ale nie jest też nudne, cały czas jakieś misje, ćwiczenia itd.
Tak, lubię tą stronę.
Znam bardzo dużo wampirów.


av (c) ja
Edytowane przez Sophie dnia 16-04-2013 21:16
47378658 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Blog Wampirki
~butel-ka
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 16-04-2013 20:39
Rada to tam nie ma nic do gadania. Ale fakt może jest lepiej napisać. Więc napisałm

I to mi się w tobie podoba. Znasz swoje prawa i wiesz kto leży niżej od ciebie. Hahaha I dobrze im tak. Jak tylko będziesz miała okazje, to pokazuj im swoją wielkość.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Blog Wampirki
~Azathara
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 17-04-2013 13:10
butel-ka napisał/a:
Rada to tam nie ma nic do gadania. Ale fakt może jest lepiej napisać. Więc napisałm

I to mi się w tobie podoba. Znasz swoje prawa i wiesz kto leży niżej od ciebie. Hahaha I dobrze im tak. Jak tylko będziesz miała okazje, to pokazuj im swoją wielkość.

Czy ja wiem czy ja mam taką wielkość...
Jeżeli radzie nie spodoba się moje podejście do tej misji to mi moce zabiorą, a tego bym nie chciała. Musze wypełnić tą misje razem z moją piątką przyjaciół. Więc takiej wielkości to nie mam. Ale wolę stawać na swoim niż rady. RADA SKŁADA SIĘ Z TAKICH STARYCH ZGREDÓW, którzy ciągle gadają o harmonii i równowadze. A ja tego nie lubię słuchać, a niestety muszę codziennie przez 1 godzinę. Dopiero potem mogę przejść do ćwiczeń praktycznych tak jak dziś. Nie lubię tego...:cry:


Mam nadzieję, że blog się wam podoba uśmiech.
Czekam na wasze dalsze pytania, jeżeli chcecie mnie poznać lepiej uśmiech.



Dobra, dzis nie poszłam do szkoły bo nie czuje się zaspecjalnie. Być może za szybko przeniosłam się z Londer. Tu jest tak gorąco. Nie nawidze tego. Wole kiedy jest zimno, a nie sie smażyc. Az też nie poszła do szkoły tak samo jak Jev, Ivan i Cristine. Nie wiem czy Zara też nie poszła. Podejrzewamy że to pojawienie się Piksów. To ich właśnie musimy zniszczyć gdyż, zagrażają nam- Wampirom i Wam-Ludziom. Także proszę was żebyście uważali. Nikt w naszej szkole nie wie że jesteśmy wampirami i że istnieją jakieś piksy. Uważajcie na siebie , powiem wam jak rozpoznać obecnośc piksa;
-Czujesz mrowienie na całym ciele
-Czujesz ból głowy
-Ewentualnie możesz mieć halucynacje.
Jeżeli tylko bedzięcie mieć chociaż jeden z tych objawów , napiszcie mi to tu. Wtedy my zajmiemy się nimi. Proszę piszcie jeżeli coś was takiego spotka.


av (c) ja
Edytowane przez Sophie dnia 16-04-2013 21:09
47378658 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Blog Wampirki
~Atelie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 17-04-2013 13:32
Hej Zoey.. witam w naszym świecie. Cóż jestem fanką wampirów i to jest takie fascynujące. WIEM ŻE BĘDZIE EKSTRA ! Oglądałaś Pamiętniki Wampirów lub Zmierzch ?
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Blog Wampirki
~Azathara
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 17-04-2013 13:35
Oglądałam zmierzch, ale jakos mnie nie przekonał. Mój światopogląd wampira wygląda inaczej.


av (c) ja
47378658 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Blog Wampirki
~rossattiee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 17-04-2013 13:37
Mam znów parę pytań :3 Żywisz się krwią ? Jak często wysysasz krew z ludzi ? Lubisz chodzić do szkoły ? Opisz trochę jak wyglądasz abyśmy mogli Ci bliżej poznać :3.


"so you wanna play with magic..."
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Blog Wampirki
~butel-ka
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 17-04-2013 13:41
Na szczęście nigdy nie byłam w pobliżu piksa, ale jak tylko będę miała podobne objawy, to niezwłocznie cię powiadomię. Aż mi nie dobrze na myśl, że takie szkodniki chodzą po naszym świecie i... co one właściwie robią złego?


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Blog Wampirki
~Azathara
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 17-04-2013 13:49
Krew tak, ale bez przesady. Moje rodzinne miasto to Morganville. Miasto wampirów, Tam gdy któś zaatakował człowieka było hm.. jak to powiedzieć normalne. Policja wiedziała kto to a nasza założycielka to Amelie-Moja babcia. Krwią żywimy sie przeważnie z banku krwi. A tu ugryzienie człowieka to rzadkość, bo tu niekt nie wie o wampirach i musimy uważać.
Do szkoły nawet lubie chodzić.
No dobra mam
-Czarne, długie włosy siegace mi dalej jak do pasa,
-Jestem szczupła,
-Mam niebieskie oczy, ale kiedy jesteśmy spragnieni mamy czarne. Wyglądam mniejwięcej jak Amy Lee:




Piksy- Toturują, zabijają, Niszcza, Wyssysają dusze.

Są niebezpieczne nie tylko dla nas ale i dla was. Musiecie uważać.
Oni robia to dla przyjemnosci, lubia zadawać ból. Przez nich zginął mój dziadek Lucjusz.


av (c) ja
Edytowane przez Azathara dnia 17-04-2013 13:47
47378658 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Blog Wampirki Zoey
~Sophie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 17-04-2013 14:00
Co ten temat ma wspólnego z opowiadaniem? Początkowo miał być pamiętnik, teraz zrobiło się odpowiadanie na pytania. Ktoś tu chyba zapomniał do czego służy dział Opowiadania. Użytkownicy mają tu zamieszczać swoje opowiadania i pisać opinie, a nie zadawać jakieś pytania i odpowiadać. Nabijanie punktów, i tyle. Do tego działu temat nie pasuje, więc przenoszę do działu Gry i zabawy.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Blog Wampirki Zoey
~Azathara
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 17-04-2013 19:36
Okej dariaa. to nadal jest taki pamiętnik bo Zoey opisuje tu każdy swój dzień. A ci co sa czegoś o niej ciekwi pytajauśmiech



Dobra, nowy raport napisany. To był właśnie ten co dziś napisałam że nie poszłam do szkoły. Rada jak narazie jest z nas zadowolona. Nie to co moja babcia Amelie-Założycielka. Ona każe mi nadal trenować bo, uważa że jeszcze się w pełnie nie rozwinęłam. Inne zdanie ma rada. A moja matka jak zwykle popiera babcie. Czasem wolałabym być normalna.Zadża mi sie nienawidzić rodziców, bo mnie nie chca słuchać,Ma ktoś rady żeby jakoś przekonać moich rodziców żeby zaczęli mnie słuchać?


av (c) ja
47378658 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Blog Wampirki Zoey
~butel-ka
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 17-04-2013 19:43
A może oni wszyscy robią to dla twojego dobra? Masz pewność, że twoje moce są pod zupełną kontrolą? Chyba nie chciałabyś, żeby stało ci się coś złego przez twoje zaniedbanie. Babcia też na pewno nie. W każdym razie ja tylko snuję domysły.

Jak już opanujesz pełnie mocy, to już się nikt nie powinien ciebie czepiać.

A takie jeszcze pytanie: starzejecie się jak ludzie i umieracie? Bo mnie ciekawi, ile babcia ma lat.



Edytowane przez butel-ka dnia 17-04-2013 19:44
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Blog Wampirki Zoey
~Azathara
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 17-04-2013 21:00
Słuchaj butelka, ja opanowałam jużm moce. Rada tak twierdzi. Niestety moi rodzice wciąż naciskają abym dalej ćwiczyła bo to za mało. Pokonałam już wiele piksów i nie wiem czym oni się tak przejmują.
Nie niestarzejemy się i nie umieramy. Dochodzimy do wieku 40 lat i tu cykl się kończy. Moja babcia jako że jest najstarszym wampirem ma coś tak chyba z 982 lata. A moja mama ma 497.
Chyba porozmawiam z rodzicami. Tyle że... nie wiem jak. Ktoś pomoże?



Naprawdę ,, prosze o pomoc!!!


av (c) ja
47378658 Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 1 z 5 1 2 3 4 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

~EmilyWinxClub0
12:39:10 03.05.2024
Mówię o tej ulepszonej scenie z Mitzi, tam wygląda naprawdę dobrze. Chociaż dziwne że odrosty takie ciemne
~EmilyWinxClub0
12:37:45 03.05.2024
Na szczęście nie dali jej tych wielgasnych Disneyowskich oczów, włosów do kostek i zbyt klaunowatej mimiki jak na teaserze i wygląda znacznie lepiej
~Vixen0
21:25:07 02.05.2024
Ale ta Bloom ładna w s9
~Vixen0
16:12:19 02.05.2024
WB*
~Vixen0
16:12:13 02.05.2024
Kiedy dostanę punkty za dwa lata obecności na wg?
^Flamli0
21:09:05 01.05.2024
mój cichy wielbiciel niegrzeczny
~Stellka0
13:17:31 01.05.2024
kto to? XD
~Stellka0
13:17:26 01.05.2024
~EmilyWinxClub0
23:27:56 30.04.2024
Bo to tylko pokazuje ile kasy oszczędzał na produkcji ostatnich sezonów co niestety szło w parze z jakością. A teraz kwiczy, że drogie bo jemu i jego świcie zostanie mniej. No panie Iginio, jakość kosztuje, pobudka
~EmilyWinxClub0
23:26:30 30.04.2024
Leje z tego, jak często Iginio powtarza teraz jaki ten reboot i ta grafika są drogie xD
~clax70
0:31:53 30.04.2024
Są tu jacyś fani Eurowizji? Co myślicie o tegorocznych piosenkach, scenie, itp.?
^Flamli0
8:45:45 29.04.2024
Różnią się od połowy, ta z comicon jest bardziej dopracowana
^Flamli0
8:44:50 29.04.2024
Ta na social mediach KLIK
^Flamli0
8:43:56 29.04.2024
Są dwie wersje, ta została wyświetlona na comicon KLIK
^Flamli0
8:43:35 29.04.2024
Tak, będę musiała to wszystko dopiero nadrobić na WB...
~marcin19950
1:44:04 29.04.2024
i o czym był ten exlusive material o winx reboot ma ktos?
^Flamli0
14:15:20 28.04.2024
KLIK o 15 ma być ekskluzywny materiał z rebootu
^PVTeam1230
19:03:29 25.04.2024
Szkoda że do Wawy smutny((
~February0
15:10:03 25.04.2024
Ktoś jest chętny na spontaniczne spotkanie w Warszawie w ten weekend? (dajcie znać jeśli takie rzeczy nie na shout box uśmiech)
~February0
15:08:33 25.04.2024
Rzucam mega randomowe hasło które właśnie wpadło mi do głowy w trakcie pracy xd
^Flamli0
21:14:14 24.04.2024
ukazały się pierwsze strony komiksu fate, data wydania została przesunięta na 31 lipca
~Radi0
13:49:16 24.04.2024
Jak w winxie. Kreska tak zrobiona, że boje się że udziecinnili ten serial
~clax70
10:37:27 24.04.2024
Nowy sezon Odlotowych Agentek już 12 maja KLIK
~EmilyWinxClub0
16:53:23 22.04.2024
Tak czy siak, czasy kreski ręcznej z 1 sezonu minęły bezpowrotnie, teraz Bloom wygląda jak popular girl from high school, która dorabia w międzyczasie jako modelka, a nie zwyczajna dziewczyna
~EmilyWinxClub0
16:46:27 22.04.2024
Przyczepię się jeszcze do twarzy w animacji, bo po 3D jakie zaserwował nam Rainbow mam stres pourazowy do tych ich za wielkich oczu i pstrokatych nosów w połączeniu z komediową, zbyt żywą mimiką twarzy
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.