Nowości
25.04.2024
❧ naprawiono muzykę z 1 sezonu

18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

14.02.2024
❧ dodano komiks nr 236 - Nowy początek

Użytkowników Online
 Gości Online: 0
 Użytkownicy Online: 2
 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,054
 Najnowszy Użytkownik: ~Pocalowacflame


Archiwum
❧  Moje podpisy  ☙

Strona 25 z 33 << < 22 23 24 25 26 27 28 > >>
AutorRE: Moje podpisy
~Vivian
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 17-05-2013 19:55
Hm... przez kilka dni, nie wchodziłam, więc mam dużo do powiedzenia.
1. Grafika z Laylą i Bloom, Florą, Musą i Tecną oraz Stellą wyszły bardzo ładnie. No po prostu zakochałam się we Florze.
2. Zestaw dla Lipci jest bajeczny, super wyszła ta transformacja Tecny.
3. Zestaw dla Cookie wyszedł doskonale, cudnie i bardzo starannie.
4. Zestaw z Florą. No po prostu wyszedł cudnie. Gdy tylko zobaczyłam to padłam z krzesła. No, cudnie. Png'sy z Florą są bardzo ładne, super napis.
Podziwiam :D.


(c) rossattiee

Edytowane przez Sophie dnia 17-05-2013 20:31
47473110 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Moje podpisy
~Maliana
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 17-05-2013 21:08
Syga dla Cookie bardzo mi się spodobała. Z Harry'ego Pottera? Domyślam się, że jest to o Lili i Severusie? Mniejsza o to. Jeśli chodzi o drugą sygnaturę jest b o s k a! Zaklepuje ją! Możesz dorobić ten avatar?



Zestaw by Ross.

Dziękuje.
http://simso.ubf.pl/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Moje podpisy
~rossattiee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 17-05-2013 21:56
Dziękuję wam bardzo :3. Tak tu awatar:




"so you wanna play with magic..."
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Moje podpisy
~Rosette
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 17-05-2013 22:20
Uwielbiam twoje animowane sygny. Są piękne i coraz lepsze, obojętnie z czym by nie były związane ; u;
Każdą kolejną grafiką zaskakujesz coraz bardziej, a także wprowadzasz na wb powiew świeżości (zwykłe grafy się mi już dawno przejadły, teraz każdy je robi).
Podziwiam twoją cierpliwość, którą okazujesz robiąc każdą kolejną animację oraz zaangażowanie, którego można tylko pozazdrościć.
Oczywiście czekam na więcej świetnych prac i trzymam kciuki za sukcesy na szerszym polu :D.

P.S. Dziwię się, że na sygnie dla Cooks nie napisałaś 'Always' zamiast 'forever'. Fanki pairingu Snape&Lily piałyby z zachwytu xD.



Edytowane przez Rosette dnia 17-05-2013 22:28
36688357 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Moje podpisy
~Chatta
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 17-05-2013 23:31
Brak mi słów na opisanie co myślę. Jak najbardziej zgadzam się z Rosette - z każdą pracą coraz bardziej zaskakujesz. Co jedna to lepsza. Widać w nich rękę prawdziwej graficzki - niesamowicie uzdolnionej i zawziętej. Szybko rozwijasz swoje umiejętności.
1. Sygna dla Cookie - czuję emocje bijące od niej. Wybrałaś genialne kadry i bardzo dobrze złączyłaś. Powstający napis urozmaica całość, jest nieziemski. Tempo i kolorystyka idealne.
2. Moje serce skradło cudowne tło. Pierwszy raz tak bardzo mi się spodobało. Napis i efekty są świetne. Do przemiany wybrałaś chyba najlepsze kadry jakie można było wziąć. Całość prezentuje się genialnie, zakochałam się.
3. Avatar tak jak każda Twoja praca jest śliczny. Nie mam do niego żadnych zastrzeżeń. Kolorystyka jest piękna. Jednak myślę, że jeśli to jest av do tej ruchomej sygny, to bardziej by pasowało, gdyby był tam któryś z tych kadrów co w sygnaturze.


av (c) Rossattiee
AzC
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Moje podpisy
~Cookie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 18-05-2013 07:51
Dziękuję ci bardzo za tą sygnaturkę. Jest piękna. Wybrałaś idealne momenty i wspaniale je wpasowałaś. Kolorystyka i napis wyszły genialnie. Praca z Florą wyszła ci również wspaniale. Jak zwykle wszystko idealnie do siebie pasuje.



(c) Flamla
Stary, dobry winx.
. Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Moje podpisy
~rossattiee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 19-05-2013 14:39
Dziękuję wam wszystkim :3.

Dziś mało, jak zwykle. Z racji tego, że obiecałam wszystkie zestawy na dziś, a po prostu ich nie zrobiłam, dam rozpiskę co kiedy,

1. W najbliższych dniach pojawią się zestawy dla:
LayliFlory, Rosette, PVteam,
2. Tuż po nich dla:
Ali, Pharple,

To chyba wszystkie zamówienia, jeżeli nie proszę pisać na PW.

Najpierw zamówienie dla kochanej Diaspro (zrobię nowę, nie wyszło tak jak chciałam)



Dwa gratisy, wolne:



Pojawi się też sporo zestawów z 1 sezonu kids'a. Będą i animowane i zwykłe. Za opóźnienia serdecznie przepraszam.


"so you wanna play with magic..."

Edytowane przez rossattiee dnia 19-05-2013 15:53
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Moje podpisy
~Vivian
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 19-05-2013 14:54
Och, ros. Twoje sygnatury są piękne, najbardziej podoba mi się ta pierwsza. Robisz piękne prace. 1 gratis wyszedł bardzo fajnie, z resztą tak samo jak gratis 2. Wszystkie twoje prace, są zawsze bardzo dobrej jakości i są bardzo płynę. Powodzenia z dalszymi dziełami sztuki.


(c) rossattiee
47473110 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Moje podpisy
~Chatta
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 19-05-2013 15:03
Ross, Moja Bogini! Twoje animacje są po prostu niesamowite. Zastosowałaś w nich ciekawe efekty, które fajnie urozmaicają. Kolorystyka jest boska i jak najbardziej trafia w mój gust. W każdej pracy tempo jest perfekcyjne, tak samo jak jakość. Nie mam się czego czepiać.
1. Wybrałaś świetne sceny i złączyłaś w cudowną jedność. Efekty i kolorystyka trafione.
2. W tej sygnie najbardziej spodobały mi się kolorki - właśnie w takich gustuję. W pracy użyłaś najlepszych momentów z transformacji i to jest na plus. Logo Winx świetnie kończy animację.
3. No i znowu ta śliczna kolorystyka. Idealnie wszystko zostało złączone w perfekcyjną całość.
Ubóstwiam Twoją twórczość i czekam na kolejne arcydzieła mruga.

Edit: Avatar równie cudowny jak animacje, Podoba mi się ta czarno-biała wstawka.


av (c) Rossattiee
AzC

Edytowane przez Chatta dnia 19-05-2013 15:57
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Moje podpisy
~Diaspro
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 19-05-2013 15:19
Boże.. To jest śliczne !!! Dziękuję Ci bardzo za ten wspaniały zestaw ;3.
Bardzo mi się podoba ;3. Takie kolory świetne ;3. Aww.. No nie mogę <33.



Edytowane przez rossattiee dnia 19-05-2013 15:25
35681320 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Moje podpisy
~Pharple
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 19-05-2013 15:37
Wow, Ross, jakie śliczne te twoje animacje mruga. Najbardziej spodobała mi się animacja dla Diaspro z tym psem o.o. Animacje robisz coraz lepsze i można na nie miło popatrzeć. Pozdrowionka :].




https://www.youtube.com/channel/UCpHyzdhhYs2XwUgy4ovFbrA
Edytowane przez Sophie dnia 19-05-2013 20:37
http://winx-owo.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Moje podpisy
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 19-05-2013 20:29
Co by tu powiedzieć... Wiem! Nie wiem jak ty to robisz, ale wychodzi ci to perfecto. Albo to wielki talent, albo wielka wena sprawiła że jesteś coraz lepsza i lepsza. Na mój gust powinnaś być informatykiem. Świetnie dobierasz dodatki i kolory. Wspaniała technika. Nic nie dajesz na chama. Wszystko jest schludne i eleganckie.




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Moje podpisy
~rossattiee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 20-05-2013 17:40
Dziękuję wam bardzo za ciepłe słowa :3. Ciesze się, że moje prace się wam podobają.

Smocza co do twojej wypowiedzi. To nie talent, a ciężka praca i godziny spędzone przy komputerze uśmiech.



Zestaw z Ocką-czarownicą dla Rose. Nie mam pojęcia czy się spodoba. Jak coś zrobię od nowa.

av:


syg:



+efekt nudy, wolny:



"so you wanna play with magic..."
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Moje podpisy
~Rosette
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 20-05-2013 17:54
Kurczę, jakie to dziwne zobaczyć swojego arta w twojej pracy... *o* Aż poczułam się jak artysta z prawdziwego zdarzenia, naprawdę xd.
Świetny zestaw, aż mi łezka pociekła, gdy go zobaczyłam. Idealnie dopasowane kolory i dodatki, dzięki czemu od razu widać, że to czarownica (uniknę więc pytań 'A co to za wróżka? xd), a do tego gotyckie ornamenty, czyli wszystko jak najbardziej w moich klimatach :D.
Cieszę się również, że nie dodałaś talerzy xd.
W sumie nie pogniewałabym się, gdybyś dodała jakiś napis wykonany klimatyczną czcionką, ale tak czy siak praca jest wspaniała.
Domo arigato gozaimasu (z jap. bardzo dziękuję) :3.



Edytowane przez rossattiee dnia 20-05-2013 23:32
36688357 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Moje podpisy
~Chatta
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 20-05-2013 19:12
rossattiee napisał/a:
Smocza co do twojej wypowiedzi. To nie talent, a ciężka praca i godziny spędzone przy komputerze uśmiech.

Moim zdaniem to ciężka praca i talent.
Zestaw z Ocką jest jak najbardziej udany. Tło zostało dobrze dobrane do postaci tak samo jak kolorystyka. Czarownica w obu przypadkach jest dobrze umiejscowiona. Według mnie napis jest zbędny, gdyż praca wcale nie jest pusta. Całość trafia w mój gust i nie mam się czego czepiać. Animacja ze Stellą jest świetna. Takie efekty nudy to ja lubię :D. Wybrałaś dwa genialne moment i złączyłaś w cudowną całość. Kolorki oraz efekty są dobrze dopasowane. Sygnatura bardzo ładnie się prezentuje. Nie ma to jak berło Stelli mruga.


av (c) Rossattiee
AzC
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Moje podpisy
~rossattiee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 29-05-2013 20:05
Tak, Ognista zrobię..

Ogłaszam, że dopóki nie posprzątamy forum, prac i tak nie będzie. Zabiorę się za nie dopiero wtedy, gdy skończą się prace moderatorskie. Do tego czasu nie zbieram więcej zamówień.


Ech zepsułam się. Nie mam na nic pomysłu, wszystko robię na wyczucie. Zestawy są takie sobie, także mogę poprawić. Zaczełam robić, także reszta zamówień też niedługo będzie.

Zamówienie dla Stellic:
av:


syg:



Zamówienie dla Lipci:
av:


syg:



Zamówienie dla Pharple (av. dorobię do której chcesz):
syg:



Niespodzianka dla Chatty (tak, inspiracja newsem):
av:


syg:



"so you wanna play with magic..."

Edytowane przez rossattiee dnia 29-05-2013 20:08
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Moje podpisy
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 29-05-2013 22:01
Wiesz, co Ross? Nie lubię cię mellow. Nawet jak nie masz weny to robisz przecudowne zestawy. Jeszcze kłamiesz, że są "takie sobie". Ty sobie z nas jaja robisz? Bo tak mi się zdaje. No ja tu gadu gadu, a zestawy czekają na ocenianie.
Zestaw ze Stellą jest super. Fajny kadr, napis, czcionka. I jest bardzo jasno, tak jak ja lubię.
Zestaw z jednorożcem jest całkiem niezły. Fakt, jest trochę pustka, ale koń to zasłania.
Sygna ma fajny kadr. Podobają mi się ich spojrzenia. Mimo że nic nie ma, nie widać tego.
Flora wyszła ci najlepiej moim zdaniem. Podoba mi się kadr i tło. Dodatki świetnie się komponują i dopasowują.




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy

Edytowane przez Sophie dnia 30-05-2013 10:33
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Moje podpisy
~Samantha
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 29-05-2013 22:09
Pierwszy zestaw jest bardzo ładny, tylko ten napis mi się w nim nie podoba. Gdyby go nie było zestaw miałby jeszcze większy urok niż ma, ale tak też jest dobrze. Drugi zestawik również śliczny, ale szkoda, że ten jednorożec //jeśli mnie oczy nie mylą// jest taki ciemny. Ogólnie praca mi się podoba, choć jest ciemna i mroczna. W niej najbardziej spodobał mi się napis, to jest największy plus w tej sydze. Sygnatura, innymi słowy - praca trzecia. Najlepsza bez wątpienia. Koloryzacja, napis i kadry. Wszystko tworzy cudowną harmonię ze sobą tworząc wspaniałą kompozycję. Niespodzianka - Zestaw for Chatta. Bardzo ładny, naprawdę, aż tak bardzo, że prawie idealny, ale jednak nie. Ramka w okół sygnatury wszystko zepsuła. Nie pasuje tutaj i to jest minus, tak bardzo drogi, że psuje twoją robotę. Jak będzie się podobać Chattcie i innym osobom //bo widzę, że to zamówienia są//, to nie słuchaj się mnie :3.


48038589 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Moje podpisy
~Chatta
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 29-05-2013 23:33
Ha, wreszcie mogę i Ciebie skrytykować. Chociaż nie będzie dużo krytyki :c. Oczywiście chciałabym Ci bardzo podziękować za niespodziankę - nawet sobie nie wyobrażasz jak mi się miło zrobiło całus.
1. Avatar inaczej bym wykadrowała na Twoim miejscu. Przeszkadza mi ucięta ręka. Według mnie lepiej by to wyglądało gdyby Stella była bardziej po lewej i było widać całą rękę. Sygna natomiast jest świetna. Postać została dobrze umiejscowiona, kolorystyka jest idealna. Efekt z boku fajnie urozmaica pracę, napis został genialnie dopasowany.
2. Tu jednak słabo. Jak dla mnie zestaw jest zbyt ciemny, przez co nie widać dokładnie jednorożca. Napis jest przepiękny i ratuje całość.
3. Dobrze dobrany kadr, kolorystyka pasuje do pracy. Podoba mi się ten delikatny napis, który został ustawiony w idealnym miejscu.
4. Kolorystyka trafia w mój gust, uwielbiam ten czerwony efekt. Wybrałaś świetne tło, które się genialnie komponuje z Florą. Ramka mi nie przeszkadza, gdyż lubię tego typu urozmaicenia. Całość bosko się prezentuje.


av (c) Rossattiee
AzC
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Moje podpisy
~rossattiee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 29-05-2013 23:50
Po pierwsze, dziękuję za opinię, szczególnie tak miłe :3. Myślałam, że będzie gorzej.
Po drugie, już odpowiadam na wasze komentarze:
1. Tak, kadrowanie złe, wiem. Lecz każde zbliżenie było krokiem do pogarszania się jakości. A surowy obraz był koszmarnej jakości i miał dużo szumów. Napis jest, gdyż autorka taki chciała.
2.Praca jest ciemna i morczna, gdyż jest to Czarny jednorożec! Takie było życzenie autorki, tak zrobiłam. Kierowałam się tu smakiem. Jasna, wesoła koloryzacja i morczny, czarny jednorożec? Nie, dziękuję. Dodatkowa pustka jest tu pożądana. Ma dawać poczucie tajemnicy, jest emingmatyczna. W wesołej wersji było by więcej dodatków.
3. Tutaj nic do gadania, wyszło jak wyszło.
4. Ramka jest, gdyż użyłam mojego tła z takową ramką. Podrasowałam je, a bez docięcia postaci było by gorzej.
Ogólnie. Prace wolne robię swobodnie, mogą być trochę zepsute, trochę nawalone. Przy pracach na zamówienie staram się dbać o szczegóły, o odczucia estetyczne. Np: praca z czarownicą nie będzie jasna i wesoła, a praca z wesołą wróżką, smutna i szarawa. Ech, to tyle co chciałam dopisać :3.


"so you wanna play with magic..."

Edytowane przez Samantha dnia 30-05-2013 11:53
Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 25 z 33 << < 22 23 24 25 26 27 28 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

^Flamli0
8:45:45 29.04.2024
Różnią się od połowy, ta z comicon jest bardziej dopracowana
^Flamli0
8:44:50 29.04.2024
Ta na social mediach KLIK
^Flamli0
8:43:56 29.04.2024
Są dwie wersje, ta została wyświetlona na comicon KLIK
^Flamli0
8:43:35 29.04.2024
Tak, będę musiała to wszystko dopiero nadrobić na WB...
~marcin19950
1:44:04 29.04.2024
i o czym był ten exlusive material o winx reboot ma ktos?
^Flamli0
14:15:20 28.04.2024
KLIK o 15 ma być ekskluzywny materiał z rebootu
^PVTeam1230
19:03:29 25.04.2024
Szkoda że do Wawy smutny((
~February0
15:10:03 25.04.2024
Ktoś jest chętny na spontaniczne spotkanie w Warszawie w ten weekend? (dajcie znać jeśli takie rzeczy nie na shout box uśmiech)
~February0
15:08:33 25.04.2024
Rzucam mega randomowe hasło które właśnie wpadło mi do głowy w trakcie pracy xd
^Flamli0
21:14:14 24.04.2024
ukazały się pierwsze strony komiksu fate, data wydania została przesunięta na 31 lipca
~Radi0
13:49:16 24.04.2024
Jak w winxie. Kreska tak zrobiona, że boje się że udziecinnili ten serial
~clax70
10:37:27 24.04.2024
Nowy sezon Odlotowych Agentek już 12 maja KLIK
~EmilyWinxClub0
16:53:23 22.04.2024
Tak czy siak, czasy kreski ręcznej z 1 sezonu minęły bezpowrotnie, teraz Bloom wygląda jak popular girl from high school, która dorabia w międzyczasie jako modelka, a nie zwyczajna dziewczyna
~EmilyWinxClub0
16:46:27 22.04.2024
Przyczepię się jeszcze do twarzy w animacji, bo po 3D jakie zaserwował nam Rainbow mam stres pourazowy do tych ich za wielkich oczu i pstrokatych nosów w połączeniu z komediową, zbyt żywą mimiką twarzy
~EmilyWinxClub0
16:42:22 22.04.2024
5-6* mam nadzieję, że to tylko testy bo jeśli użyją takiej animacji do gotowego produktu, to reboot padnie szybciej niż powstawał
~EmilyWinxClub0
16:40:20 22.04.2024
Widać, że animacja to jest dalej ta sama plastelina z sezonów 4-5 tylko podrasowana, ale niestety dalej źle to wygląda, zwłaszcza włosy i płynność
~EmilyWinxClub0
16:39:02 22.04.2024
Flora wygląda jakby była żywcem wycięta z Mia i Ja. Nie jestem całkowicie przekonana do tej transformacji jeszcze
~clax70
15:19:57 22.04.2024
Znalazłem taki concept art z reboota
~clax70
15:13:07 22.04.2024
*transformacja
~clax70
15:12:51 22.04.2024
Ta transformacją wygląda bardzo fajnie, ale w tych filmikach coś mi nie pasuje z twarzą Bloom
^Flamli0
8:53:50 22.04.2024
^Flamli0
8:51:20 22.04.2024
^Flamli0
8:50:43 22.04.2024
^Flamli0
8:50:35 22.04.2024
uwaga uwaga, mamy transformację z reboota i pierwszy fragment!
^Flamli0
18:57:56 18.04.2024
zapraszam na kolejny komiks ze starą kreską :> KLIK
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.