Nowości
1.05.2024
❧ naprawiono muzykę ze specjalów

25.04.2024
❧ naprawiono muzykę z 1 sezonu

18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

Użytkowników Online
 Gości Online: 0
 Użytkownicy Online: 1
 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,056
 Najnowszy Użytkownik: ~Klaudixx00
Dzisiejsi Solenizanci
curly9087


Archiwum
❧  Klub światła  ☙

Strona 1 z 2 1 2 >
AutorKlub światła
~Emi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 17-02-2013 15:42
To moje pierwsze opowiadanie i mam nadzieję, że się wam spodoba.

Wstęp:
Dawno temu w odległych od siebie królestwach narodziły się dwie dziewczynki.
Obydwie były córkami złych i potężnych władców, którzy wprowadzali wszędzie zamęt i chaos. Miały na imię Adriana i Carmen
Pewnego dnia gdy miały już po 3 lata w królestwie zwanym Audenia, narodziła się dobra miła i silna dziewczynka, która miała stworzyć klub światła i powstrzymać dwie czarownice, miała ona na imię Mira.
Trzynaście lat później dziewczynka zaczęła swoje poszukiwania, podczas gdy Adriana i Carmen rosły w siłę.



Proszę o opinie to moje pierwsze opowiadanie, dlatego mówcie co muszę poprawić. Wstęp jest krótki, ale rozdziały postaram robić dłuższe.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Klub światła
~AnjaAnel_R
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 17-02-2013 15:52
Właściwie oprócz bohaterów i królestwa nie wiemy nic konkretnego. Prolog bardzo krótki, ale za to budzący ciekawość (w mniejszym lub większym stopniu, zależy jak dla kogo). Historia zaczyna się jak wiele innych. Mam nadzieję, że zostanę zaskoczona czytając rozdziały.


pytać... tylko dla wtajemniczonych* Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Klub światła
~Emi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 17-02-2013 16:06
Rozdziały będą dłuższe, słowo. Chciałam zrobić taki prolog, w którym nie wiadomo co się stanie, aby wzbudzić ciekawość.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Klub światła
~Sophie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 17-02-2013 16:19
Jak dla mnie prolog jest bardzo jasny. Nie wzbudził we mnie szczególnego zaciekawienia. Dodatkowo jest bardzo króciutki. Czekam na rozwinięcie akcji.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Klub światła
~Emi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 17-02-2013 18:17
Rozdział 1 Narodziny zła

Był pochmurny poranek, wszędzie było ciemno i zapowiadało się na burzę. Ludzie byli nieszczęśliwi, ale nie wiedzieli, że to dopiero początek ich udręki.
O godzinie jedenstej (później nazywaną przez ludzi godziną zła) narodziła się dziewczynka o imieniu Carmen. Miała ona mocno czarne włosy i szare oczy, nawet jej usta były ciemne. Cerę miała bladą. Jej rodzice byli władcami planety o nazwie Masculin. Byli oni potężni i bardzo źli.
O tej samej godzinie narodziło się jeszcze jedno dziecko i także to była dziewczyna o imieniu Adriana. Mieszkała na planecie położonej nie daleko planety Carmen, a nazywała się ona Caligo. Miła ciemno szare włosy, czarne oczy, skórę miała prawie bialutką, a usta mocno czerwone. Jej rodzice również byli bardzo źli i knuli spiski razem z rodzicami Carmen. Według przepowiedni dziewczyny miały zostać czarownicami i podbijać razem cały magiczny wymiar.
Dzień po narodzinach księżniczek Masculin i Caligo, na obydwu planetach zapanowała ciemność i mrok. Carmen i Adriana były tak silne, że gdy miały tylko jeden dzień potrafiły nadać ciemność całej planecie, na której mieszkały. Jednak była nadzieja, ponieważ w wyrocznie napisane było nie tylko o dwóch wiedźmach, ale i o czterech dziewczynach mających również potężną moc światła. Powiedziano, że założą klub. Założycielką go będzie dziewczynka o imieniu Mira. Będzie jedyną osobą, która będzie potrafiła odnaleźć pozostałe trzy czarodziejki. Przejdzie przez wiele prób i przeszkód. Jedną z nich będą rodzice czarownic, którzy będą próbowali ją zabić, ale o tym w następnym rozdziale.
Władcy Masculin i Caligo knuli już plan i rozmawiali:
- Gdy tylko ta głupia czarodziejka się urodzi, zabijemy ją - odparła mama Carmen.
- Po co tyle czekać, od razu zabijmy jej matkę - powiedziała matka Adriany.
- Masz rację, ale ciężko będzie ją odnaleźć. Żyje w królestwie, o którym nic nie wiadomo, nawet gdzie się znajduje.
- Masz rację. Nie wiem jak, ale dowiemy się gdzie jest to królestwo i proroctwo się nie spełni, nasze córki muszą zwyciężyć.

Pytania:
1. Co wymyślą rodzice Carmen i Adriany?
2. Co czeka Mirę?
3. Dlaczego nie wiadomo gdzie znajduje się rodzinna planeta Miry?



Edytowane przez ChandSharma dnia 17-02-2013 18:35
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Klub światła
~Ally
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 17-02-2013 18:22
Hej, podoba mi się. Prolog mnie nie zaciekawił, ale rozdział całkiem fajny. Ładnie piszesz, tylko prosiłabym troszkę więcej opisów (ale to tak tylko dla mnie bo ja to najbardziej lubię). Akcja może potoczyć się ciekawie. Zastanawiam się co to będą za czarodziejki i przeszkody.



Edytowane przez ChandSharma dnia 17-02-2013 18:46
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Klub światła
^ChandSharma
Administrator

avatar
Dodane dnia 17-02-2013 18:40
No cóż, moim zdaniem, piszesz dobrze. Zauważyłam tylko kilka drobnych błędów, ale już jej poprawiłam. Radziłabym sprawdzać swoje publikacje przed dodaniem. Nie mówię, że opowiadanie jest złe, bo bardzo mi się podoba, ale można trochę dłużej?
Taka drobna rada, nie tylko dla Ciebie, ale i do wszystkich: w opowiadaniach, jak piszesz godzinę, datę, wiek czy jakąkolwiek inną cyfrę, piszesz ją słownie. Tutaj, na przykład: godzina 11, to powinno być godzina jedenasta, okej? To tak na przyszłość :3.


___
{grafika} || {linktr.ee/ChandSharma}

Edytowane przez ChandSharma dnia 17-02-2013 18:43
48034616 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Klub światła
użytkownik usunięty
Dodane dnia 17-02-2013 19:53
Twój styl mi odpowiada. Co do zaciekawienia, to owszem tak, jestem ciekawa co dalej. Dziewczynki niesamowicie silne, aż trochę nie ludzkie. Strzelam, że urodzi się ona na Ziemi. Rodzice? Nie fajne typki. Co ją czeka? Kto to wie? Z pewnością problemy. uśmiech


AutorRE: Klub światła
~AnjaAnel_R
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 17-02-2013 19:57
Całkiem fajnie się zapowiada. Mam znów skojarzenia z moją ulubioną książką, a to dobry znak w moich recenzjach. Ponad to, podzielam zdanie Chand. Znając życie wszystko potoczy się dobrze. Nie wiem co czeka bohaterkę, ale wiem, że wiele razy będzie przed nią wiele śmiertelnych niebezpieczeństw. Na przyszłość postaraj się napisać trochę dłużej, dobrze? Krótsze teksty psują smak i nadają opowiadaniu efekt urwania.


pytać... tylko dla wtajemniczonych* Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Klub światła
~Emi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 18-02-2013 15:36
ChandSharma napisał/a:
Taka drobna rada, nie tylko dla Ciebie, ale i do wszystkich: w opowiadaniach, jak piszesz godzinę, datę, wiek czy jakąkolwiek inną cyfrę, piszesz ją słownie. Tutaj, na przykład: godzina 11, to powinno być godzina jedenasta, okej? To tak na przyszłość :3.


Okej następnym razem będę pamiętać.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Klub światła
użytkownik usunięty
Dodane dnia 18-02-2013 16:52
flora0711 napisał/a:

Pytania:
1. Co wymyślą rodzice Carmen i Adriany?
2. Co czeka Mirę?
3. Dlaczego nie wiadomo gdzie znajduje się rodzinna planeta Miry?

1. Na pewno coś złego.
2. Nie wiem.
3. Być może dlatego, że ktoś wiedział o chęci jej zabicia i chciał ją uchronić dlatego tajemnice na temat jej planety zostały uchowane.

Podoba mi się sposób w jaki piszesz, jednak powinnaś bardziej rozwinąć akcję. Nie jest źle. Prolog jakoś nie wzbudził we mnie zaciekawienia, ale rozdział wyszedł ci lepiej. Na pewno nie przestanę czytać, ale mam nadzieję, że rozdziały będą nieco dłuższe. Jesteś na dobrej drodzeuśmiech.


AutorRE: Klub światła
~Emi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 18-02-2013 17:12
Rozdział 2 "Podły plan"

Rok później, rodzice wiedźm zaczęli realizować swój plan. Próbowali odszukać ukryte królestwo. Najtrudniejsze było dla nich to, że nie wiedzieli nawet jak ono się nazywa. Stwierdzili, że muszą użyć do tego zaklęcia czarnej magii. Jednak najpierw musieli je odnaleźć, ale dla niech nie było to trudne, ponieważ mieli dwie, potężne córki. Jednak Adriana i Carmen musiały umieć mówić, dlatego musieli jak najszybciej je tego nauczyć. Nie było to łatwe ponieważ, nie wiedzieli jak to zrobić. Byli potężni, ale nie umieli tego uczynić, bo byli bardzo nie cierpliwi, a do tego nie dało się użyć magii. Tak właśnie minął cały rok, gdy w końcu udało im się zdobyć lokalizacje ukrytego zaklęcia.
Znaleźli się tam po dziesięciu minutach. Weszli do jaskini pełnej pułapek. Szli, szli, gdy nagle uruchomiła się pierwsza zasadzka. Ściany zaczęły maleć, a z podłogi wyskakiwały kolce. Było tam jasno i dlatego nie mogli poradzić sobie z rzuceniem zaklęcia. Pułapką była dobra magia i przez to byli bardzo słabi. W ich ciała wbijały się kolce, wszędzie tryskała krew. Resztkami sił uwolnili się i uleczyli rany. Ruszyli dalej, lecz wiedzieli, że muszą uważać.
-Musimy się tam dostać! - powiedział ojciec Adriany.
- Masz rację, ale jestem tak wykończona tą dobrą magią, że nie mam siły iść dalej. - odparła matka Carmen.
-Ja też nie mam siły, ale damy radę.
Rozmawiali tek jeszcze kawał drogi, gdy nagle uruchomiła się następna zasadzka.
Były to szybko pędzące beczki z małymi, ale bardzo ostrymi kolcami. Nie dało się ich przeskoczyć lub rozbić, ponieważ były ze sobą pozwiązywane. Źli władcy zaczęli uciekać, aby obmyślić plan.
- Musimy wyczarować cztery doły w kształcie nas, aby się w nich położyć. - zaproponował ojciec Adriany.
-Niezły plan, ale jeszcze musimy zrobić barierę, która nas okryje. - potwierdził tata Carmen.
-Nie zdążymy, zaraz dobiegniemy do pierwszej pułapki. - odparła mama jednej z czarownic.
-Masz rację szybko zmniejszmy się.
-Dobry pomysł.
-Tak, w ten sposób przejdziemy bez problemów przez dziurki w szczelinach.
Łatwo przeszli przez resztę przeszkód, gdy w końcu udało im się odnaleźć zaklęcie.
Zabrali je ze sobą do pałacu, jednak nie dało go się odczytać. Zrobić to mógł tylko ktoś dobry, dlatego wszyscy udali się na inną planetę, aby porwać jakąś silną czarodziejkę. Po tygodniu poszukiwać znaleźli odpowiednią osobę. Wróżka nie chciała iść z nimi i dlatego odbyła się zacięta walka.
- Siła dobra! - rzuciła zaklęcie czarodziejka.
- Moc ciemności!
- Energia światła!
- Czar zła!
- Magia słońca!
- Mrok pioruna!
- Jasność gwiazd!
Po długiej walce czarodziejce nie udało się pokonać czterech, potężnych władców królestw ciemności. Rodzice przyszłych czarownic zabrali wróżkę do lochów w zamku Adriany. Czarodziejka nie chciała im pomóc odczytać zaklęcia, dlatego ją bezlitośnie torturowali.

Pytania:
Czy czarodziejka odczyta zaklęcie?
Czy rodzicom Carmen i Adriany uda się odnaleźć królestwo?


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Klub światła
~AnjaAnel_R
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 18-02-2013 17:31
Och! Za szybko, za szybko... zdecydowanie! Zbyt dużo akcji umieściłaś w tak krótkim wątku. Walka czarodziejki była zdecydowanie za krótka. Oprócz tego, że była ciężka nic nie wiemy. Dlaczego nie opisałaś dokładnie jak znaleźli swoją "wybrankę"? Tak jak wiele opowiadań tutaj wszystkiego jest zbyt wiele, a akcja jest mało opisana. Nie lubię takiego czegoś. Mam nadzieję, że się poprawisz.
A czy dziewczyna odczyta czar? Jak dla mnie wiadomo, że tak. Pokonano ją z łatwością, to i tutaj najgorsza czwórka na świecie da sobie radę. Z drugiej strony może być jednak inaczej. Przecież przydałby się "happy end" tej historii?
Tym razem niestety odczułam mały zawód. Przykro mi z tego powodu, ale cóż na pewno się zrehabilitujesz.


pytać... tylko dla wtajemniczonych* Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Klub światła
~Emi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 19-02-2013 10:23
AnjaAnel_R napisał/a:
Tym razem niestety odczułam mały zawód. Przykro mi z tego powodu, ale cóż na pewno się zrehabilitujesz.


Przepraszam, że się zawiodłaś, ale kompletnie nie miałam pomysłu na ten rozdział. Nie martw się poszukiwania będą opisane, ale w następnych rozdziałach. Mam nadzieję, że następnym rozdziałem cię nie zawiodę.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Klub światła
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 19-02-2013 12:42
Uważam, że akcja za szybko się przemieszcza. Mogłaś go trochę lepiej opisać. Zawsze jak czytam jakieś opowiadanie to próbuję go sobie wyobrazić, ale tutaj była za szybka akcja i nic nie mogę wyobrazić sobie. Mam nadzieję, że następny rozdział będzie miał więcej opisów.




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy

Edytowane przez Sophie dnia 19-02-2013 13:00
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Klub światła
~Emi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 20-02-2013 18:14
Rozdział 3 "Zaklęcie"

Rodzice Carmen i Adriany cały czas torturowali czarodziejkę, jednak ona była twarda i nie poddawała się.
- Mam już jej dość, nigdy nam nie odczyta tego zaklęcia! - powiedziała matka jednej z czarownic.
- Bądź cierpliwa, jest za słaba, aby nam się przeciwstawić.
- Masz rację, idę do niej.
- Zaczekaj pójdę z tobą.
Obie matki wiedźm poszły do smutnej i słabej wróżki, która siedziała w ciemnym i pustym lochu. Ściany były ciemne, szare i ponure, podłoga brudna i cała zakurzona. Nie było tam nawet najmniejszego okienka, a wszędzie były pajęczyny. Dziewczyna była zmęczona, ponieważ nie dochodziło tam światło. Bardzo cierpiała, stwierdziła, że dłużej już nie wytrzyma. Miała dość tortur i ciemności,bała się, że nie przeżyje.
Do komaty więziennej właśnie doszły władczynie królestw, na których panowała ciemność i zaczęły atakować bezbronną dziewczynę.
- Siła ciemności!
- Moc mroku!
- Odczytasz czar czy nie!
- Głupia czarodziejko, z nami nie wygrasz!
- Dobrze, dobrze odczytam zaklęcie, ale wypuście mnie wreszcie! - zawołała rozpaczliwie wróżka.
- Nareszcie mądrze mówi - powiedziała matka Carmen otwierając drzwi od lochów.
- Chodźmy do sali tronowej, tam jest księga.
Wszyscy poszli, czarodziejka ucieszyła się, że wreszcie zobaczy słońce. Doszły do książki popchnęły czarodziejkę w jej stronę i kazały czytać.
- Moce ciemności ukażcie nam królestwo, które jest niewidzialne dla naszych oczu i powiedzcie jak się nazywa! - przeczytała dziewczyna.
- Tak! Nareszcie się uda!
Jednak, wróżka była za słaba, brakowało jej sił, więc szybko powiedziała:
- Nie dam rady, potrzebuję słońca, bez niego nie mam mocy.
- Chodź, zabiorę cię na planetę słońca i księżyca, odzyskasz siły i odczytasz zaklęcie.
Matka Adriany otworzyła portal na inną planetę i wepchnęła tam dziewczynę. Czarodziejka od razu poczuła w sobie siłę, ale żeby spełnić życzenie czarownic musiała mieć jej więcej. Teleportowały się na plażę.
Lilien (tak miała na imię czarodziejka) kochała morze i piasek. Pobiegła do wody, ochlapała się i położyła na piasku. Leżała tak około piętnastu minut, a później powróciła do zamku.
- Mam już dużo siły.
- Wspaniale, czytaj szybko!
Dziewczyna powtórzyła zaklęcie i udało się jej. Księga pokazała, że królestwo nazywa się Audenia, a nie można go zobaczyć ponieważ przyszła matka Miry również wiedziała o przepowiedni. Razem z mężem wyczarowali barierę, dzięki której nikt nie odnajdzie królestwa. Przestanie ona działać dopiero za dwa lata. Rodzice wiedźm, byli bardzo źli, musieli przejść przez jaskinię z pułapkami, aby zdobyć księgę z zaklęciem, później musieli odnaleźć odpowiednią czarodziejkę, a teraz dowiadują się, że nadal muszą czekać!
Otworzyli portal do planety Lilien i wypuścili ją. Czarodziejka pobiegła do domu, aby jak najszybciej wszystko opowiedzieć rodzicom.



Edytowane przez ChandSharma dnia 20-02-2013 18:31
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Klub światła
~AnjaAnel_R
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 20-02-2013 18:35
No i się zrehabilitowałaś. Znów przypomniały mi się fragmenty ulubionej książki. Akcja pędzi jeszcze miejscami, ale wypadło to o wiele lepiej niż poprzednio. Ortografia i interpunkcja trochę bolą, ale maskuje to dobra treść. Znów jesteś u mnie bardziej na plusie. To teraz czekam na kolejny fragment i pnij się w górę.


pytać... tylko dla wtajemniczonych* Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Klub światła
~Ally
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 21-02-2013 21:08
Przeczytałam wszystkie rozdziały, jak dla mnie akcja wciąż toczy się za szybko, rozdziały nie są długie, więc treść w nich powinna opowiadać o jednym wydarzeniu. Miejscami lekko zagmatwane, mieszasz się trochę. Pojawiło się dużo nowych nazw, ale mniej więcej wiem o co chodzi. Pojawiły się elementy opisu, co mnie bardzo cieszy, ale żałuję, że nie opisałaś tych tortur, wygląda na to jakby dziewczyna poddała się szybko, a za pewne nie jest to prawda. Skoro była więziona i torturowana to chyba powinnaś opisać co ona czuła, wyrazić jej emocje, dla mnie to bardzo ważna część tego typu opowiadań. Chciałaś by było dużo akcji i trzymało napięcie, ale pamiętaj, że chwilami można zwolnić i przedstawić odczucia takie jak złość, smutek, radość, głębiej opisane.
Generalnie podoba mi się, przekonałaś mnie tym opisem.
Czekam na kolejną część i bardzo proszę byś wplotła tam krótki fragment myśli i emocji naszej głównej bohaterki.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Klub światła
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 04-03-2013 15:19
Opowiadanie wspaniałe. Świetnie opisane. Tylko zastanawia mnie dlaczego jak wypuścili czarodziejkę na plażę to ona nie próbowała uciec. Ja bym od razy zwiewała gdzie pieprz rośnie. Dialogi świetnie ułożone wyraźnie wiadomo koto mówi. Mam tylko nadzieję że następne rozdziały będą trochę ciekawsze.




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Klub światła
~Emi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 14-03-2013 17:36
SmoczyPłomieniu, Lilien nie mogła uciec, ponieważ przez cały czas stała obok niej matka jednej z wiedźm. Cieszę się, że jest już trochę lepiej.


Rozdział 4 "Przeżycia Lilien"

Następnego ranka Lilien zaczynała poznawać okolice, w której się znajduje i pędem ruszyła w stronę domu. Matka czarodziejki, była zrozpaczona i nawet myślała, że nigdy nie zobaczy już swojej córki. Była o tym nawet przekonana. Przez cały ten czas szukała jej razem z mężem i innymi ludźmi z miasteczka, w którym mieszkała. Całymi nocami i dniami błąkała się bez celu po lasach, ulicach i polach. Jednak tego dnia poszła do sadu zbierać dojrzałe owoce i w dali ujrzała pędzącą córkę. Myślała, że śni, rzuciła koszyczek i podbiegła do Lilien. Stwierdziła, że to jednak nie jest sen, tylko najprawdziwsza i najradośniejsza prawda i powiedziała:
- Kochanie, gdzie ty byłaś, martwiliśmy się o ciebie. Nie było cię aż cztery miesiące.
- Mamo! - wykrzyknęła. Porwali mnie władcy królestw Masculin i Caligo.
- Ale co od ciebie chcieli? Przecież jesteśmy zwykłymi ludźmi.
- Potrzebowali czarodziejki, o potężnej mocy światła, aby odczytać pewne mroczne zaklęcie.
- Ale dlaczego wybrali akurat ciebie i jak cię znaleźli.
- Kilka razy podsłuchałam ich rozmowy i mówili, że znają czar, który wskazuje imię i pochodzenie czarodziejki, której potrzebują. Tak właśnie mnie odnaleźli.
- Ojejku, a jak cię złapali?
- Nie pokonali mnie od razu, walczyłam z nimi, jednak byli zbyt silni, nic nie mogłam zrobić.
- A poco było im to zaklęcie?
- Z tego co usłyszałam jest jakaś przepowiednia, w której będą dwie złe czarownice, które będą bardzo potężne, będą próbowały zawładnąć całym magicznym wymiarem. Są to właśnie ich córki. Jednak powstanie jeszcze klub światła, który jako jedyny będzie mógł się im przeciwstawić. Jego założycielką będzie dziewczynka o imieniu Mira. Jednak rodzice wiedźm nie chcą aby się ona narodziła i chcą odnaleźć jej królestwo i zabić jej przyszłą matkę. Na szczęście rodzice Miry także wiedzieli o przepowiedni i sprawili, że ich królestwo będzie niewidoczne i nikt nie będzie znał jego nazwy. Władcy Musculi i Caligo, chcieli je odnaleźć zaklęciem, które tylko silna czarodziejka światła może odczytać. Jednak dowiedzieli się tylko jak to królestwo się nazywa i że pojawi się ono dopiero po narodzinach Miry ,czyli za dwa lata.
- O matko! To przerażające! Przeczytałaś im to zaklęcie?
- Tak, nie mogłam wytrzymać tych nieustannych tortur, które były codziennie. Stwierdziłam, że nie mogę umrzeć z cierpienia, ale proszę nie mówmy o tym, opowiem ci to kiedy indziej. Teraz gdy tylko o tym pomyślę chcę mi się płakać, wolę o tym zapomnieć. Jestem jeszcze bardzo wystraszona.



Edytowane przez Emi dnia 17-04-2013 14:34
Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 1 z 2 1 2 >
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

^Flamli0
21:09:05 01.05.2024
mój cichy wielbiciel niegrzeczny
~Stellka0
13:17:31 01.05.2024
kto to? XD
~Stellka0
13:17:26 01.05.2024
~EmilyWinxClub0
23:27:56 30.04.2024
Bo to tylko pokazuje ile kasy oszczędzał na produkcji ostatnich sezonów co niestety szło w parze z jakością. A teraz kwiczy, że drogie bo jemu i jego świcie zostanie mniej. No panie Iginio, jakość kosztuje, pobudka
~EmilyWinxClub0
23:26:30 30.04.2024
Leje z tego, jak często Iginio powtarza teraz jaki ten reboot i ta grafika są drogie xD
~clax70
0:31:53 30.04.2024
Są tu jacyś fani Eurowizji? Co myślicie o tegorocznych piosenkach, scenie, itp.?
^Flamli0
8:45:45 29.04.2024
Różnią się od połowy, ta z comicon jest bardziej dopracowana
^Flamli0
8:44:50 29.04.2024
Ta na social mediach KLIK
^Flamli0
8:43:56 29.04.2024
Są dwie wersje, ta została wyświetlona na comicon KLIK
^Flamli0
8:43:35 29.04.2024
Tak, będę musiała to wszystko dopiero nadrobić na WB...
~marcin19950
1:44:04 29.04.2024
i o czym był ten exlusive material o winx reboot ma ktos?
^Flamli0
14:15:20 28.04.2024
KLIK o 15 ma być ekskluzywny materiał z rebootu
^PVTeam1230
19:03:29 25.04.2024
Szkoda że do Wawy smutny((
~February0
15:10:03 25.04.2024
Ktoś jest chętny na spontaniczne spotkanie w Warszawie w ten weekend? (dajcie znać jeśli takie rzeczy nie na shout box uśmiech)
~February0
15:08:33 25.04.2024
Rzucam mega randomowe hasło które właśnie wpadło mi do głowy w trakcie pracy xd
^Flamli0
21:14:14 24.04.2024
ukazały się pierwsze strony komiksu fate, data wydania została przesunięta na 31 lipca
~Radi0
13:49:16 24.04.2024
Jak w winxie. Kreska tak zrobiona, że boje się że udziecinnili ten serial
~clax70
10:37:27 24.04.2024
Nowy sezon Odlotowych Agentek już 12 maja KLIK
~EmilyWinxClub0
16:53:23 22.04.2024
Tak czy siak, czasy kreski ręcznej z 1 sezonu minęły bezpowrotnie, teraz Bloom wygląda jak popular girl from high school, która dorabia w międzyczasie jako modelka, a nie zwyczajna dziewczyna
~EmilyWinxClub0
16:46:27 22.04.2024
Przyczepię się jeszcze do twarzy w animacji, bo po 3D jakie zaserwował nam Rainbow mam stres pourazowy do tych ich za wielkich oczu i pstrokatych nosów w połączeniu z komediową, zbyt żywą mimiką twarzy
~EmilyWinxClub0
16:42:22 22.04.2024
5-6* mam nadzieję, że to tylko testy bo jeśli użyją takiej animacji do gotowego produktu, to reboot padnie szybciej niż powstawał
~EmilyWinxClub0
16:40:20 22.04.2024
Widać, że animacja to jest dalej ta sama plastelina z sezonów 4-5 tylko podrasowana, ale niestety dalej źle to wygląda, zwłaszcza włosy i płynność
~EmilyWinxClub0
16:39:02 22.04.2024
Flora wygląda jakby była żywcem wycięta z Mia i Ja. Nie jestem całkowicie przekonana do tej transformacji jeszcze
~clax70
15:19:57 22.04.2024
Znalazłem taki concept art z reboota
~clax70
15:13:07 22.04.2024
*transformacja
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.