Nowości
25.04.2024
❧ naprawiono muzykę z 1 sezonu

18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

14.02.2024
❧ dodano komiks nr 236 - Nowy początek

Użytkowników Online
 Gości Online: 1
 Brak Użytkowników Online

 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,052
 Najnowszy Użytkownik: ~blumica
Dzisiejsi Solenizanci
Leon47
Maja-Stella
Max 6666
Wiki

Świat filmów
Seriale
❧  Pretty Little Liars  ☙

AutorPretty Little Liars
@czarodziejka_flora
Super Administrator

avatar
Dodane dnia 11-09-2012 15:43

Serial opowiada o grupce nastolatek. Pewnego dnia jedna z nich ginie w niewyjaśnionych okolicznościach. Po roku reszta dziewczyn zaczyna dostawać dziwne wiadomości. Okazuje się, że dziewczyny ukrywają pewną tajemnicę...



Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Pretty Little Liars
~Velivea
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 11-09-2012 17:37
Obejrzałam pierwszy sezon jednym tchem. Przyznam, że z początku wątek lesbijski mnie do tego zachęcił, ale potem serial trzymał poziom i coś nakazywało mi siedzieć przed ekranem całą noc, mimo, że w niektórych momentach się nudziłam, a potem zaczynałam mało ogarniać. Z powyżej podanej okoliczności, żeby dokładnie wiedzieć o co chodzi, musiałabym obejrzeć to jeszcze raz xD. Zagadki, tajemnice, akcja trzymająca w napięciu. Serial bardzo zachęca. Jedyne co mnie wkurzało jak nie wiem, wręcz doprowadzało do szewskiej pasji, to wątek tego nauczyciela i uczennicy. No miałam ochotę zabić tego gościa. Tak był nijaki i denerwujący, a ona taka głupiutko zakochana. Przyznam też, że historia odchudzania Hany zrobiła mi wjazd na psychikę i przez cały czas oglądania serialu nic nie jadłam, a potem poszłam głodna spać.



Edytowane przez Velivea dnia 12-09-2012 14:38
Prywatne Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Pretty Little Liars
@czarodziejka_flora
Super Administrator

avatar
Dodane dnia 11-09-2012 18:55
Velivea napisał/a:
Przyznam, że z początku wątek lesbijski mnie do tego zachęci.

No a z jakiego powodu ja zaczęłam to oglądać?.. xd

ah. PLL jest fajnym i nastrojowym serialem. Jestem dopiero przy czwartym odcinku, a wciągnął mnie niemiłosiernie. Dziewczyny tam grające są sympatyczne i robią dobre pierwsze wrażenie. Przyznam szczerze, iż ta ich przyjaźń była trochę hm chora. Przywódczyni i cztery podwładne, które robiły wszystko co Queen Bee chciała. No cóż, mam nadzieję, że tego nauczyciela piekło pochłonie, bo ten wątek jest z deka naciągany. Oglądam dalej.

Spęse, Aria, Hanna, Emily, Ali serce


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Pretty Little Liars
~Velivea
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 11-09-2012 19:03
czarodziejka_flora napisał/a:
Przyznam szczerze, iż ta ich przyjaźń była trochę hm chora. Przywódczyni i cztery podwładne, które robiły wszystko co Queen Bee chciała.

Właśnie między innymi dlatego to jest ciekawe. Alison wredna ogromnie, ale wszystkie ją uwielbiały. W ogóle nie znalazłam w niej cech pozytywnych. Wciąż zastanawiałam się dlaczego ona jest taka ważna, jakie ma haki na innych i co ukrywa.


Prywatne Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Pretty Little Liars
@czarodziejka_flora
Super Administrator

avatar
Dodane dnia 17-09-2012 19:22
Jestem świeżo po szóstym odcinku. WTF WG xd. Toby zachowuje się jak psychol, no ale w sumie, to jest takim słodkim psycholem. Emily nie wie czego chce, Spęser zaprzepaszcza miłość, Aria dalej ugania się za nauczycielem, a Hanna jak zwykle wspaniała.
Idę na siódmy.

Dziesiąty.
Matko, ten serial jest powalony xd.
Nadal nie mogę uwierzyć jak złożoną postacią jest Alison, Brak słów w ogóle, nie wiem co powiedzieć.



Edytowane przez Akali dnia 31-03-2014 16:24
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Pretty Little Liars
~Velivea
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 17-09-2012 22:18
czarodziejka_flora napisał/a:
Dziesiąty.
Matko, ten serial jest powalony xd
Nadal nie mogę uwierzyć jak złożoną postacią jest Alison, Brak słów w ogóle, nie wiem co powiedzieć.

Odpowiedź prawidłowa to: wredną laską i krętaczką, bez której ten serial nie miałby racji bytu. Ja ją tak odbierałam cały czas, nawet jeśli zrobiła coś dobrego.



Edytowane przez Velivea dnia 17-09-2012 22:19
Prywatne Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Pretty Little Liars
~KaraQ
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 22-10-2012 16:55
Uwielbiam! Ten serial to genialny twór. Praktycznie każdy odcinek trzyma w napięciu. Są momenty kiedy zalewam się łzami albo rozdziawiam mordkę z szoku - co uwielbiam przy oglądaniu.
Uwielbiam Caleba, chyba mój ulubiony facet, chociaż Jason też jest spoko (może mi się wydaje, ale w odcinku, kiedy był memorial dla Ali, to jej brata grał inny aktor niż później O.o).
Z dziewczyn Hanna.
Tak czy owak w środę ma być 13 odcinek 3 sezonu, więc liczę na mocne wrażenia mruga.
---
O matko! Właśnie obejrzałam 13 odcinek - Halloween'owy. Myślałam, że padnę. Niby z początku raczej nudnawo, a potem takie emocje, że przez ponad połowę odcinka byłam wbita w fotel. Horror niezły! Musice to zobaczyć! Genialny odcinek.
Edytowane przez Akali dnia 31-03-2014 16:27
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Pretty Little Liars
@czarodziejka_flora
Super Administrator

avatar
Dodane dnia 10-11-2012 22:33
Matko czestochosko, obejrzałam przed chwilą 1 odcinek 3 serii i tak się bałam, że musiałam sobie zapalić światło xd. W ogóle to widzę, że PLL zmieniło się w trzecim sezonie - jest jakieś takie inne, lepsze. Ciągle przed oczami mam Monę w psychiatryku i te jej oko w szparze drzwi. Brrrr... straszne. Spęse jak zwykle nieoceniona, Toby zresztą też. Emily wkurza, a Aria prostuje włosy - wygląda strasznie.



Edytowane przez Akali dnia 31-03-2014 16:30
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Pretty Little Liars
^Flamli
Administrator

avatar
Dodane dnia 07-03-2013 20:19
No więc zaczęłam oglądać za namową Florki (xdd) i się zakochałam w tym serialu serce. Na początku wydawało mi się mdłe, ale później się przekonałam. Kocham Spęsę serce. Emily na początku lubiłam, ale teraz jej wątek z lesbijkami zaczął mnie nudzić, tak jak sama ona. Ale za to pokochałam też Hannę i of cours Caleba. Bosz, jak ja ich kocham. Najlepsza para zdecydowanie. Ale oczywiście musiał być zagmatwany w plany Jenny i miał ukraść ten głupi klucz. Życie jest okrutne, jeszcze Mona nie przekazała Hannie list od niego. Myślałam, że walnę pięścią w komputer xd. Dobra, w każdym bądź razie, oni mają być razem i kropka.
Spenser i Toby? Yyy, wtf? Ja wgl tego nie czaje. Jak taka ładna dziewczyna może go lubić, no niech mi to ktoś wytłumaczy : |. Mam nadzieję, że się to szybko skończy.
Nie kupuję związku Arii z nauczycielem, jakieś to dziwne wszystko. Powinna se znaleźć młodszego chłopaka, a nie musi się z nim ukrywać w 4 kątach : |.
Więc, został mi jeszcze jeden odcinek do końca 1 sezonu i lecimy z 2. Szybko idzie.



[Po 2x25]
Haha, lol. Genialne wejście Mony. W życiu bym jej nie podejrzewała, że należy do teamu "A". Kurczeee, ale mam teraz pełno myśli w głowie. Ciekawa jestem, kto nią dyrygował, bo w ostatniej scenie Mona widzi się z jakąś osobą w czerwonym płaszczu. Very interesting. Okej, soł Jenna pewnie też jest "A", Lucas i Mellisa również. No to jutro zaczynamy 3 sezon. Kurde, za szybko to przeleciało : |.
Ahhh, coraz bardziej kocham Hannę & Caleba serce. Kurcze, a z niego stało się takie ciacho odkąd podciął włosy ... xd.



Edytowane przez Blooma dnia 10-03-2013 22:52
19505342 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Pretty Little Liars
~Cookie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 19-08-2013 19:32
No, więc... tumudududum, po trzeciej próbie rozpoczęcia oglądania PLL i wciągnięcia się w to, na reszcie mi się udało. (Trzecia próba oglądania zaczęła się z dwóch powodów: nudziło mi się i gra tam aktorka, którą lubię). Tak, dziś zaczęłam oglądać. Co prawda jestem dopiero po 4 odcinku, ale już mi się podoba. Po pierwszym odcinku już miałam wiele pytań i chciałam koniecznie zobaczyć co się dalej wydarzy. Ten serial jest jednocześnie świetny i przerażający. Normalnie czasami się boję jakiś scen. Jeśli chodzi o postacie, to polubiłam Spenser i Arię (głównie z powodu, iż lubię aktorkę grającą ją). Jeszcze wiele odcinków przede mną i nie jestem na razie jakoś super obeznana w serialu, ale z czasem uda mi się to "nadrobić".
//dopiszę więcej jak już bardziej rozeznam się w temacie//



(c) Flamla
Stary, dobry winx.

Edytowane przez Cookie dnia 19-08-2013 19:33
. Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Pretty Little Liars
~Mr Rebel
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 15-04-2015 13:45
Więc...od około pół miesiąca oglądam ten serial i mogę stanowczo stwierdzić... że jest on moim ulubionym! Jestem właśnie po oglądnięciu 12 odcinka i...WOW!! Jeśli pozwolicie, to powiem, co mi się podoba w każdej Kłamczusze (?). Więc...moją ulubioną Kłamczuchą jest zdecydowanie Emily!! Jest ona naprawdę miła, ale może nie do końca... Naprawdę zdziwiło mnie, kiedy w 12 odcinku tak nakrzyczała na swoją matkę. Jak już mówimy o jej rodzinie, to nienawidzę jej matki! Jeśli chodzi o ojca to nawet spoko mruga Spencer - Tą Kłamczuchę lubię najmniej. Może jest trochę podobna do mnie, bo dużo się uczy i może postawić na swoim. Ogólnie jej wygląd mnie strasznie irytuje i moim zdaniem jest naprawdę brzydka (Dżoana sorry, że cię zraniłem, wiem, że to twoja ulubiona postać placze ). Aria - Ją naprawdę też lubię, ale nie sądzę, tak jak inni, że może być w Team-ie A. Podoba mi się jej związek z Ezrą, i każda ich kłótnię naprawdę przeżywam xD Hanna - Nie za bardzo lubię tę Kłamczuchę, ale przypomina mnie w 100 procentach! Najpierw była taką klasową ,,ofermą'' i była gruba, a teraz jest tą dziewczyną! Tak samo było ze mną... Zawsze byłem kujonkiem (chodź w przeciwieństwie do niej miałem dość dużo znajomych). Pamiętam nawet, jak mnie kiedyś wrzucali do kosza, albo mówili, że mnie zabiją itd. (Nie będę się rozszerzać w ten temat...). A teraz jestem najpopularniejszym chłopakiem w klasie, każdy chce się ze mną przyjaźnić, ale tak jak Hanna jestem czasami naprawdę wredny... Alison - Jest ona jedną z moich ulubionych postaci! Wiem, że każdy powie, że jest wredną suką itd, ale naprawdę ją lubię. Kiedy pierwszy raz zobaczyłem Sneak Peek 12 odcinka 4 sezonu, to naprawdę się ucieszyłem, że Alison dalej żyje! Teraz już nie będę mówić o Kłamczuchach, ale powiem kto jest tak naprawdę moją ulubioną postacią z całego PLL! MONA!!! - Lubię ją nawet bardziej od Emily! To, że jest ,,A'' mi nie przeszkadza, a nawet lubię ją bardziej za to! Och rozpisałem się no cóż... Kocham PLL!


Maybe I'm fucking crazy, but I'm free...
Edytowane przez Suzanne dnia 15-04-2015 17:44
Nie mam Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Pretty Little Liars
~Elyei
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 29-06-2015 11:10
Przez cały ostatni miesiąc oglądałam ten serial i muszę powiedzieć, że jest naprawdę interesujący. Pomysł jest naprawdę ciekawy, a zagadki i tajemnice zachęcają do obejrzenia tej produkcji. Jeśli wybrać bym miała moją ulubioną kłamczuchę, byłaby nią Spencer. Jest mądra, umie postawić na swoim i podoba mi się jej styl ubioru. No i ma moim zdaniem najlepszego chłopaka serce, chociaż odkąd dołączył do policji zaczął mnie wkurzać. Co do pozostałych dziewczyn, to najmniej lubię Emily. Jej postać jest taka bezbarwna, niewiele wnosi do serialu. Jedyne ciekawe wątki z nią to ten lesbijski, chociaż i to powoli zaczyna się nudzić. Arie lubię, ale wkurza mnie jej związek z Ezrą. Jakby nie mogła sobie znaleźć lepszego chłopaka, w swoim wieku. Nie bo ona leci na nauczyciela, który początkowo ją wykorzystywał do napisania książki o Alison. Co do Hanny, to jest ona moja druga ulubioną kłamczuchą. Przeszła największą przemianę ze wszystkich dziewczyn, no i ma drugiego najlepszego faceta w serialu. Nie lubię za to Alison, chociaż po pierwszym odcinku szóstego sezonu zaczynam. Zawsze miałam wrażenie, że ona jest tą złą w grupie i pokazywane retrospekcje, a potem po powrocie do Rosewood zachowania, utwierdzały mnie w tym, że jej się nie da polubić. Ogólnie zastanawiam się też kto będzie ostatecznym A. Szczerze powiedziawszy rozwaliła mnie ta akcja z Moną i później jak trafiła do Radley to było takie WOW. Najgorsze było to jak Toby okazał się być A i myślałam, że tam padnę na zawał, ale potem się wszystko wyjaśniło, na szczęście. Ogólnie lubię ten serial i polecam go wszystkim uśmiech.
https://t.me/pump_upp Wyślij Prywatną Wiadomość
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

^PVTeam1230
19:03:29 25.04.2024
Szkoda że do Wawy smutny((
~February0
15:10:03 25.04.2024
Ktoś jest chętny na spontaniczne spotkanie w Warszawie w ten weekend? (dajcie znać jeśli takie rzeczy nie na shout box uśmiech)
~February0
15:08:33 25.04.2024
Rzucam mega randomowe hasło które właśnie wpadło mi do głowy w trakcie pracy xd
^Flamli0
21:14:14 24.04.2024
ukazały się pierwsze strony komiksu fate, data wydania została przesunięta na 31 lipca
~Radi0
13:49:16 24.04.2024
Jak w winxie. Kreska tak zrobiona, że boje się że udziecinnili ten serial
~clax70
10:37:27 24.04.2024
Nowy sezon Odlotowych Agentek już 12 maja KLIK
~EmilyWinxClub0
16:53:23 22.04.2024
Tak czy siak, czasy kreski ręcznej z 1 sezonu minęły bezpowrotnie, teraz Bloom wygląda jak popular girl from high school, która dorabia w międzyczasie jako modelka, a nie zwyczajna dziewczyna
~EmilyWinxClub0
16:46:27 22.04.2024
Przyczepię się jeszcze do twarzy w animacji, bo po 3D jakie zaserwował nam Rainbow mam stres pourazowy do tych ich za wielkich oczu i pstrokatych nosów w połączeniu z komediową, zbyt żywą mimiką twarzy
~EmilyWinxClub0
16:42:22 22.04.2024
5-6* mam nadzieję, że to tylko testy bo jeśli użyją takiej animacji do gotowego produktu, to reboot padnie szybciej niż powstawał
~EmilyWinxClub0
16:40:20 22.04.2024
Widać, że animacja to jest dalej ta sama plastelina z sezonów 4-5 tylko podrasowana, ale niestety dalej źle to wygląda, zwłaszcza włosy i płynność
~EmilyWinxClub0
16:39:02 22.04.2024
Flora wygląda jakby była żywcem wycięta z Mia i Ja. Nie jestem całkowicie przekonana do tej transformacji jeszcze
~clax70
15:19:57 22.04.2024
Znalazłem taki concept art z reboota
~clax70
15:13:07 22.04.2024
*transformacja
~clax70
15:12:51 22.04.2024
Ta transformacją wygląda bardzo fajnie, ale w tych filmikach coś mi nie pasuje z twarzą Bloom
^Flamli0
8:53:50 22.04.2024
^Flamli0
8:51:20 22.04.2024
^Flamli0
8:50:43 22.04.2024
^Flamli0
8:50:35 22.04.2024
uwaga uwaga, mamy transformację z reboota i pierwszy fragment!
^Flamli0
18:57:56 18.04.2024
zapraszam na kolejny komiks ze starą kreską :> KLIK
~EmilyWinxClub0
14:21:20 18.04.2024
Z tym Netlfixem to raczej o nową kreskówkę Rainbow chodziło, nie o reboot
~Vixen0
21:57:52 16.04.2024
20 lat temu to miałam 7 lat XD
~Vixen0
21:56:04 16.04.2024
W sumie 8 sezon podobał mi się za fabułę, i piosenki, 5/10 :>
~Vixen0
21:55:15 16.04.2024
Bo stara kreska, jak i fabuła pierwszego sezonu to święta jest
~Vixen0
21:54:30 16.04.2024
Mam nadzieję że to nie będzie jakaś marna kopia sezonu pierwszego XD
~Vixen0
21:53:04 16.04.2024
Winxa
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.