Nowości
25.04.2024
❧ naprawiono muzykę z 1 sezonu

18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

14.02.2024
❧ dodano komiks nr 236 - Nowy początek

Użytkowników Online
 Gości Online: 1
 Brak Użytkowników Online

 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,052
 Najnowszy Użytkownik: ~blumica
Dzisiejsi Solenizanci
Akali
Biszkopcik12

Świat filmów
Seriale
❧  Najnowsze wytwory Disney Channel...  ☙

AutorNajnowsze wytwory Disney Channel...
~Reverienne
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 27-03-2012 18:32
DO DZWONKA
Serial opowiada o jedenastu nastolatkach, którzy w trakcie przerw lekcyjnych próbują radzić sobie z problemami okresu dorastania. Przeżywają rozmaite przygody: randki, rozstania, zawieranie nowych przyjaźni i związków. Często robią sobie nawzajem rozmaite kawały. Akcja produkcji rozgrywa się na korytarzu szkolnym, zaś oknem na świat postaci jest okno budynku szkolnego.


AUSTIN I ALLY
Serial śledzi losy utalentowanego piosenkarza Austina Moona i nieśmiałej autorki tekstów Ally Dawson. Z pomocą Austina, piosenka napisana przez Ally trafia do sieci i staje się internetową sensacją. Przyjaciele postanawiają połączyć swoje siły i podbić muzyczny rynek. Pomagają im w tym znajomi, Dez i Trish


JESSIE
Jessie, nastolatka pochodząca z Teksasu, przyjeżdża do Nowego Jorku, gdzie zostaje nianią u zamożnego małżeństwa Morgana i Christiny z czworgiem dzieci: Emmą, Ravim, Lukiem i Zuri. Wkrótce po rozpoczęciu pracy, dziewczyna zaprzyjaźnia się z chłodnym lokajem Bertramem i 20-letnim portierem Tonym


NADZDOLNI
Losy trójki wybitnie uzdolnionych uczniów, którzy trzy lata przed swoimi rówieśnikami rozpoczynają naukę w liceum i muszą zmierzyć się z zupełnie dla nich obcą rzeczywistością. San Francisco. China Parks, 11-letnia wyjątkowo uzdolniona dziewczyna, bierze udział w prestiżowym programie dla utalentowanych uczniów. Jej kolegami są obdarzona pamięcią ejdetyczną Olivia Doyle i artystyczny geniusz i dowcipniś Fletcher Quimby. Wśród bohaterów jest też cheerleaderka Lexi Reed, która czuje się onieśmielona w obecności Chiny, oraz starszy brat Chiny, Cameron Parks, który robi wszystko, aby wydostać się z cienia swojej siostry. Troje wybitnie uzdolnionych uczniów próbuje znaleźć swoje miejsce w liceum i zaistnieć w szkolnej społeczności pomimo chłodnego przyjęcia, jakie zgotowali im niektórzy uczniowie.


TANIEC RZĄDZI!
Trzynastoletnie przyjaciółki, Cecilia "CeCe" Jones i Raquel "Rocky" Blue, od dziecka marzyły o zostaniu zawodowymi tancerkami. Los dał im szansę spełnienia tego marzenia. Otrzymały możliwość występu jako tancerki w programie tanecznym pod nazwą rTaniec rządzi w Chicago" w lokalnej telewizji. CeCe i Rocky łamią wszelkie zasady, aby odnieść sukces, wystawiając na próbę swoją przyjaźń i przeżywając kolejne przygody. Serial pokazuje ich wzloty i upadki.


POWODZENIA, CHARLIE!
Głównymi bohaterami serialu są: 15-letnia Teddy i 17-letni PJ oraz ich 11-letni brat, Gabe. Gdy po urodzeniu czwartego dziecka, Charlotte, zwanej potocznie Charlie, rodzice wracają do pracy, proszą starszą trójkę o opiekę nad dziewczynką. W tym samym czasie nastolatkowie próbują pogodzić opiekę nad Charlie z codziennym życiem młodzieży. Wydarzenia każdego odcinka są materiałem dla filmowego pamiętnika Teddy tworzonego dla Charlie. Dziewczyna ma nadzieję, że pomoże on jej siostrze, gdy nie będzie mogła się już nią opiekować.


SŁONECZNA SONNY
Utalentowana nastolatka Allison "Sonny" Munroe (Demi Lovato) umieszcza na swojej stronie internetowej amatorskie filmy własnej produkcji. Zostaje dzięki nim zauważona przez hollywoodzkich producentów. Otrzymuje propozycję dołączenia do obsady najpopularniejszego serialu komediowego dla dzieci i nastolatków "Z innej beczki". Wraz z matką, dziewczyna przenosi się z miasteczka Middleton w stanie Wisconsin do Los Angeles. Na planie filmowym Sonny poznaje nowych przyjaciół, z którymi spędza swój wolny czas. Jej znajomymi są: Tawni Hart, Nico Harris, Grady Mitchell, Zora Lancaster i Chad Dylan Cooper z konkurencyjnego serialu "MacKenzie Falls".

___
Oglądaliście? Oglądacie? Co sądzicie o tych serialach produkcji Disney Channel?


[center]

Dziękuję MrDark za cudowny zestaw! <3

Edytowane przez Reverienne dnia 27-03-2012 18:34
4551010 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Najnowsze wytwory Disney Channel...
~Atelie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 07-04-2012 11:46
Jeśli mam się wypowiedzieć, to "Słoneczna Sonny" - jarałam się tym serialem w wakacje, a dokładnie kiedy byłam w Niemczech. ^^
Co poradzić... Demi i jej czarne włosy. serce



Pasja to miłość do rzeczy które, nawet w najmniejszej postaci dają nam wielką radość ~



zestaw by ChandSharma
Edytowane przez Reverienne dnia 08-06-2012 20:29
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Najnowsze wytwory Disney Channel...
~Carmelena
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 09-05-2012 14:20
Mi tam się za bardzo nie podobają te nowe produkcje, nie mówię o wszystkich, ale w większości nie są jakieś specjalnie ciekawe.


brak
Edytowane przez Reverienne dnia 08-06-2012 20:30
23584102 http://glam-winx.blog.onet.pl/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Najnowsze wytwory Disney Channel...
^ChandSharma
Administrator

avatar
Dodane dnia 10-05-2012 22:35
Hm... Do dzwonka czasami mnie denerwuje - ni to ciekawe, ni to nieciekawe... Austin i Ally oglądałam pierwszy odcinek, ale od razu mnie odrzuciło - już z początku nie spodobała mi się fabuła całego serialu. Jessie - cóż, Debby Ryan ma w sobie 'to coś' i warto ją oglądać. Tego serialu obejrzałam trzy odcinki (nie po kolei, bo rzadko trafiam) i z miłą chęcią go oglądam. Nadzdolni - przyznam się, że czasami oglądam, ale czy nie wydaje Wam się, że czasami te odcinki wydają się trochę... bezsensowne? Hm... może to tylko dlatego, że (jak mi ktoś powiedział) "ja taka stara i Disney Channel oglądam"... xD
Taniec rządzi! - przyznam się, że kiedy oglądam Shake it up! (wolę amerykański tytuł) to od razu wraca moja pasja do tańca i kiedy patrzę na te dziewczyny przypomina mi się, jak kiedyś chciałam (okej, nadal chcę) tańczyć breakdance. Poza tym, niektóre piosenki z tego serialu są chwytliwe (Our generation, Turn it on, Breakout i Dance for life).
Powodzenia, Charlie! - zdecydowanie spełnia swoje przesłanie - opowieść o dobrej, szczęśliwej rodzinie, którą nastolatka ukazuje swojej najmłodszej siostrze. Już przy pierwszych scenach mam ochotę na śmiech. Często oglądam ten serial z mamą.
Co do Słonecznej Sonny, bardzo podobała mi się pierwsza seria tego serialu - nie była taka "wymuszona", a następna opowiadała tylko bezsensowne historie (randka Chada i Sonny, zerwanie Chada i Sonny) a trzecia seria (zamieniona na So Random!) jest już totalną klapą bez Demi Lovato w roli głównej.


___
{grafika} || {linktr.ee/ChandSharma}
48034616 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Najnowsze wytwory Disney Channel...
~CassieBlanche
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 04-06-2012 20:37
"Do dzwonka" - niektóre odcinki fajne, a niektóre nie. Czasami śmieszne, a czasami nie. Czyli taka sobie kreskówka.
"Austin i Ally" - uwielbiam to. serce
"Jessie" - te odcinki są super! A najlepsze, że mam przyjaciółkę Jessicę i jak to oglądamy, to się wkurza. :hahahaha:
"Nadzdolni" - nie znoszę tej kreskówki. Ta sama sytuacja, co z naszą Bloom - China jest najlepsza, itp.
"Taniec rządzi"- kocham to. serce
"Powodzenia Charlie" - nawet, nawet.
"Słoneczna Sonny" - nie znoszę tej kreskówki. Od razu mnie nie zainteresowała.


I LOVE YOU
I KNOW

Edytowane przez Reverienne dnia 08-06-2012 20:32
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Najnowsze wytwory Disney Channel...
~Carla
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 07-06-2012 18:45
Przyznam szczerze... Disney Channel ma dość głupie wytwory. Dla mnie to ni śmieszne, ni żałosne. Niezbyt trawię ten pełen przepychu humor. mellow Wszyscy są piękni, szczęśliwi, przepięknie ubrani. Wolę bardziej życiowe produkcje z aktorami.


stary magiczny dziad
http://twitter.com/crinuyi Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Najnowsze wytwory Disney Channel...
~Bella-Sara
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 18-07-2012 10:47
Mi się podobają wszystkie te seriale - są zabawne i rozrywkowe.
Ciekawe, jaki będzie kolejny śmieszny serial. lol



PS.: "Słonecznej Sonny" chyba już nie ma na Disney Channel. Reszta serialów jest.



http://magicznyklub.blogspot.com/


http://magicznyklub.blogspot.com/

Strona ze skanami komiksów Witch i strona o odlotowych agentkach uśmiech


http://totallyspiespark.cba.pl/


Miła.
Przyjacielska.
Zawsze taka sama.

"KOCHAM WB "


Edytowane przez Reverienne dnia 18-07-2012 13:19
http://magicznyklub.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Najnowsze wytwory Disney Channel...
~ariela_
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 05-09-2012 19:42
Nie zbyt przepadam za tymi ''gwiazdkami" Disney'a, ale czasem zdarzy mi się obejrzeć jakiś z tych seriali, jak już nic nie ma innego w TV. Nawet lubię Nie ma to jak statek/hotel oraz Camp Rock, ale Hanny Montany i tego o tańcu, to nie za bardzo. mruga




(av) by Cz_Flora
Edytowane przez Akali dnia 02-04-2014 21:55
26203950 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Najnowsze wytwory Disney Channel...
~Stellka
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 05-09-2012 20:42
Ja tam wszystko uwielbiam oglądać na Disney Channel, oprócz Mojej Niani Wampira (czy jakoś tak), ale najbardziej Nie ma to jak statek (London mnie rozbraja) albo Taniec Rządzi. ŚREDNIA OCENA: 10/10.
P.S. Słoneczna Sonny już nie leci, teraz jest Z innej beczki (ich skecze).


Dziękuję, Zuza <3
Edytowane przez Akali dnia 02-04-2014 21:57
...korzysta? XD Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Najnowsze wytwory Disney Channel...
użytkownik usunięty
Dodane dnia 22-09-2012 21:24
CO SIĘ STAŁO Z PRAWDZIWYM DISNEY CHANNEL? Nie pamiętacie, jak to kiedyś było... Leciała Myszka Miki i inne takie kreskówki. Było więcej bajek, a nie SERIALI. Disney Channel miało być dla dzieci, nie dla nastolatków itp. Cała ta telewizja schodzi na psy. Może faktycznie czasem lubię sobie obejrzeć taki serial, ale nie cały czas -_-. Godzina po godzinie i w kółko to samo. Najbardziej lubię "Good Look Charlie!". To faktycznie jest ciekawe, ale np. "Nadzdolni", to przesada, podobnie jak z "Do dzwonka". Cóż.. Koniec Hanny Montany (starych odcinków oczywiście -.-*), to koniec i Disney Channel. Bo naprawdę ta Hannah Montana z tymi starymi odcinkami przypomina mi ubiegłe lata... 2010 rok, a najbardziej przypominają mi się święta, bo wtedy najwięcej czasu spędzałam przed telewizorem z rodziną...



Edytowane przez Akali dnia 03-04-2014 16:14
AutorRE: Najnowsze wytwory Disney Channel...
~Smietanka
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 22-09-2012 21:32
Chelsa napisał/a:
"Słoneczna Sonny" - nie znoszę tej kreskówki. Od razu mnie nie zainteresowała.


CHELSA :O. placze

Dla mnie Słoneczna Sonny była OK, no i występowała moja ukochana Demi (jeśli ktoś tu jeszcze nie wie, że mam obsesję). Te najnowsze seriale są gorsze nawet od Hannah Montany. A z "Innej Beczki" bez Demi to totalne dno. Jak można to oglądać? -.-



Edytowane przez Smietanka dnia 22-09-2012 21:33
43215232 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Najnowsze wytwory Disney Channel...
~Velivea
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 24-09-2012 19:46
Szczerze? Nie bawią mnie już takie seriale. Kiedyś oglądałam trochę "Hannah Montanę", czy "Czarodziejów z Waverly Place" (wolałam to drugie. Selena jest ładniejsza niż Miley), ale to raczej z nudów. Dużo bardziej lubiłam "Świat Raven", który był na antenie parę lat temu, ale go wycofali. Teraz za dużo się porobiło tych pseudo komedii, które w ogóle nie bawią. Za niedługo nikt już nie będzie pamiętał, że studio Disney w zamyśle tworzyło bajki animowane, a nie seriale dla nastolatków.



Edytowane przez Velivea dnia 24-09-2012 19:46
Prywatne Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Najnowsze wytwory Disney Channel...
~Reverienne
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 27-09-2012 17:55
Velivea napisał/a:
Nie bawią mnie już takie seriale. Kiedyś oglądałam trochę "Hannah Montanę", czy "Czarodziejów z Waverly Place" (wolałam to drugie. Selena jest ładniejsza niż Miley), ale to raczej z nudów. Dużo bardziej lubiłam "Świat Raven", który był na antenie parę lat temu, ale go wycofali. Teraz za dużo się porobiło tych pseudo komedii, które w ogóle nie bawią.

Ha, pamiętam jeszcze te niesamowite czasy, kiedy włączając telewizor, z niemym zachwytem siedziałam przy tych dawniejszych bajkach i serialach. "Świat Raven", "Cory w Białym Domu",... - oglądałam praktycznie wszystko, co wpadło mi pod rękę. Nie byłam jakoś szczególnie wybredna - wreszcie miałam, hm, telewizję tak bardziej "Dla dzieci". Nie jestem pewna, czy (licząc naprędce) dziesięcioletnie dziewczynki lubią "Klan" czy "M jak miłość". Podejrzewam, że nie i pewnie dlatego tak lubiłam oglądanie Disney Channel. W gruncie rzeczy teraz zdecydowanie mi przeszło, ale może to wina faktu, iż kolejne produkcje "spadają" coraz niżej. Są coraz gorsze, krótko mówiąc.

Przy "Do dzwonka" dosłownie mnie mdli - widziałam/słyszałam kilka odcinków i zastanawiam się, jakie zdanie na temat tego programu mają obcokrajowcy. Bo ja na ich miejscu skrycie śmiałabym się, że coś takiego w ogóle powstało. To nie jest śmieszne, bardziej żałosne. Aktorstwo godne statuetki ze złota, naprawdę. Sarkazm i ironia same się wylewają, by napisać o tym "serialu".

Austin ma tak sztuczne włosy, że aż boli. Przypominają mi się te wszystkie tandetne peruki i niezbyt dobre cosplaye. Kilka minut oglądania potwierdziło wrażenie "z okładki" czy też zapowiedzi - ni śmieszne, ni mądre, ni wybitne. Pomysł, moim zdaniem, też nie jest jakiś genialny.

Z "Jessie" bywa różnie - raz mi się podoba, raz nie. Trudno mi jest określić swoje odczucia do tego serialu.

"Nadzdolni" zniechęcili mnie tak szybko, że wręczyłabym order. Nie lubię wyidealizowanych bohaterów, a właśnie taką Mary Sue jest China i cała reszta bandy. Taaak, 99% ludzi w wieku jedenastu lat potrafi grać na szesnastu instrumentach i dobrze śpiewać. Oczywiście. Nie martwcie się, zaraz w to uwierzę.

"Taniec rządzi" nie podoba mi się, wybaczcie drodzy fani i fanki. Nie odpowiada mi takie przedstawienie nastolatek - wiem, że to nie są wcielenia Austrii (Rodericha Edelsteina), ale zachowują się dla mnie... płytko? Ładnie tańczą, nic poza tym.

"Powodzenia, Charlie!" zdaje mi się lepszy od "Jessie" - więcej odcinków widziałam i więcej z nich mi się podoba. Może to nie jest jakiś zachwyt, ale lekka sympatia - owszem. Dodam, że fajnie jest pooglądać sobie kilka odcinków z tatą. Jeżeli oczywiście lubi produkcje zaszufladkowane jako "Dla nastolatek". ^^

Dla mnie Słoneczna Sonny była OK (...). Te najnowsze seriale są gorsze nawet od Hannah Montany. A z "Innej Beczki" bez Demi to totalne dno. Jak można to oglądać?

"Hannah" kiedyś lubiłam głównie ze względu na Jacksona, który był, swoją drogą, dość komiczną postacią. Teraz, jeżeli widzę którykolwiek odcinek, nie przełączam od razu właśnie ze względu na niego. Nie podobają mi się zmiany w charakterach Miley, Lily i Olivera. Właściwie tylko tata Stewart i Jackson są w miarę "normalnymi" postaciami.
A co do "Innej beczki" - podpisuję się pod tym stwierdzeniem całkowicie. Jeden z największych niewypałów Disney Channel.




Dziękuję MrDark za cudowny zestaw! <3

Edytowane przez Reverienne dnia 27-09-2012 17:58
4551010 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Najnowsze wytwory Disney Channel...
~KaraQ
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 22-10-2012 17:05
Oglądam "Jessie", "Nadzdolnych", "Powodzenia, Charlie!" i ewentualnie "Taniec rządzi". Co prawda nie mam DC, ale na baje.pl wszystko można znaleźć. Lubię seriale Disney'a, bo są zabawne i lekkie. Idealne na odprężenie. Z tych powyższych mój ulubiony to "Powodzenia, Charlie!" - Shane i Bridgit <33.
"Słoneczna Sonny" już się skończyło, ale nawet to lubiłam (za Demi i Sterlinga), więc widziałam wszystkie odcinki. Po tym jak Demi odeszła zrobili "Z innej beczki", ale to już mnie nie jarało. Klapa totalna.

Wychowałam się na takich produkcjach jak "Świat Raven", czy "Lizzie McGuire" i to lubiłam najbardziej. Mogliby odmrozić starocie i puszczać je na DC zamiast stwarzać nowości, które są nieudane.
Edytowane przez Akali dnia 03-04-2014 16:22
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Najnowsze wytwory Disney Channel...
^ChandSharma
Administrator

avatar
Dodane dnia 03-11-2012 16:15
KaraQ napisał/a:
Wychowałam się na takich produkcjach jak 'Świat Raven', czy 'Lizzie McGuire' i to lubiłam najbardziej. Mogliby odmrozić starocie i puszczać je na DC zamiast stwarzać nowości, które są nieudane.

Tak, też to pamiętam. Po "Świecie Raven" był "Cory w Białym Domu" i inne tego typu seriale. Tamte były z sensem, nie produkowano różnych bibelotów z wizerunkami aktorów/bohaterów kreskówek (Nie to co teraz. Gdzie nie spojrzysz, masz z nimi nawet chusteczki higieniczne.), ale teraz liczy się tylko sława, pieniądze i kasa. mellow


___
{grafika} || {linktr.ee/ChandSharma}

Edytowane przez ChandSharma dnia 03-11-2012 16:16
48034616 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Najnowsze wytwory Disney Channel...
~KaraQ
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 03-11-2012 20:57
Masz rację Chandni, czasem aż mnie mdliło, jak widziałam wszystko zastawione gadżetami z Hannah Montana albo High School Musical. A wiadomo, że dzieci proszą o wszystko. Najbardziej mnie powaliło jak zobaczyłam nocnik, który grał piosenki HM jak się nasikało... Żal!
Edytowane przez Akali dnia 03-04-2014 16:24
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Najnowsze wytwory Disney Channel...
~Ally
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 02-03-2013 17:49
Ja dawniej bardzo lubiłam Taniec Rządzi i Jessie, ale to później. Na samym początku byłam fanką Czarodzeji z Wawerly Place. He, he, do dziś jak się na nich natknę, to siadam i patrzę



Edytowane przez Akali dnia 03-04-2014 16:27
Wyślij Prywatną Wiadomość
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

^PVTeam1230
19:03:29 25.04.2024
Szkoda że do Wawy smutny((
~February0
15:10:03 25.04.2024
Ktoś jest chętny na spontaniczne spotkanie w Warszawie w ten weekend? (dajcie znać jeśli takie rzeczy nie na shout box uśmiech)
~February0
15:08:33 25.04.2024
Rzucam mega randomowe hasło które właśnie wpadło mi do głowy w trakcie pracy xd
^Flamli0
21:14:14 24.04.2024
ukazały się pierwsze strony komiksu fate, data wydania została przesunięta na 31 lipca
~Radi0
13:49:16 24.04.2024
Jak w winxie. Kreska tak zrobiona, że boje się że udziecinnili ten serial
~clax70
10:37:27 24.04.2024
Nowy sezon Odlotowych Agentek już 12 maja KLIK
~EmilyWinxClub0
16:53:23 22.04.2024
Tak czy siak, czasy kreski ręcznej z 1 sezonu minęły bezpowrotnie, teraz Bloom wygląda jak popular girl from high school, która dorabia w międzyczasie jako modelka, a nie zwyczajna dziewczyna
~EmilyWinxClub0
16:46:27 22.04.2024
Przyczepię się jeszcze do twarzy w animacji, bo po 3D jakie zaserwował nam Rainbow mam stres pourazowy do tych ich za wielkich oczu i pstrokatych nosów w połączeniu z komediową, zbyt żywą mimiką twarzy
~EmilyWinxClub0
16:42:22 22.04.2024
5-6* mam nadzieję, że to tylko testy bo jeśli użyją takiej animacji do gotowego produktu, to reboot padnie szybciej niż powstawał
~EmilyWinxClub0
16:40:20 22.04.2024
Widać, że animacja to jest dalej ta sama plastelina z sezonów 4-5 tylko podrasowana, ale niestety dalej źle to wygląda, zwłaszcza włosy i płynność
~EmilyWinxClub0
16:39:02 22.04.2024
Flora wygląda jakby była żywcem wycięta z Mia i Ja. Nie jestem całkowicie przekonana do tej transformacji jeszcze
~clax70
15:19:57 22.04.2024
Znalazłem taki concept art z reboota
~clax70
15:13:07 22.04.2024
*transformacja
~clax70
15:12:51 22.04.2024
Ta transformacją wygląda bardzo fajnie, ale w tych filmikach coś mi nie pasuje z twarzą Bloom
^Flamli0
8:53:50 22.04.2024
^Flamli0
8:51:20 22.04.2024
^Flamli0
8:50:43 22.04.2024
^Flamli0
8:50:35 22.04.2024
uwaga uwaga, mamy transformację z reboota i pierwszy fragment!
^Flamli0
18:57:56 18.04.2024
zapraszam na kolejny komiks ze starą kreską :> KLIK
~EmilyWinxClub0
14:21:20 18.04.2024
Z tym Netlfixem to raczej o nową kreskówkę Rainbow chodziło, nie o reboot
~Vixen0
21:57:52 16.04.2024
20 lat temu to miałam 7 lat XD
~Vixen0
21:56:04 16.04.2024
W sumie 8 sezon podobał mi się za fabułę, i piosenki, 5/10 :>
~Vixen0
21:55:15 16.04.2024
Bo stara kreska, jak i fabuła pierwszego sezonu to święta jest
~Vixen0
21:54:30 16.04.2024
Mam nadzieję że to nie będzie jakaś marna kopia sezonu pierwszego XD
~Vixen0
21:53:04 16.04.2024
Winxa
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.