Nowości
25.04.2024
❧ naprawiono muzykę z 1 sezonu

18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

14.02.2024
❧ dodano komiks nr 236 - Nowy początek

Użytkowników Online
 Gości Online: 1
 Brak Użytkowników Online

 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,053
 Najnowszy Użytkownik: ~ELEGANCIK

WinxBlogger- portal internetowy
Ankietownik
❧  Ankieta: Co wam przeszkadza na WinxBlogger?  ☙

Strona 2 z 5 < 1 2 3 4 5 >
AutorRE: Ankieta: Co wam przeszkadza na WinxBlogger?
użytkownik usunięty
Dodane dnia 04-11-2012 15:00
Mi nic nie przeszkadza. Chociaż mogłoby być więcej różnego rodzaju konkursów. I rangi mogłyby zaczynać się od mniejszej liczby punktów :haha: :D.



Edytowane przez Alexanda dnia 20-04-2013 13:18
AutorRE: Ankieta: Co wam przeszkadza na WinxBlogger?
~Maliana
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 28-01-2013 21:38
Moim zdaniem powinno być więcej rang oraz przydałoby się nie usuwać punktów za usuwanie postu w "Grach i zabawach".



Zestaw by Ross.

Dziękuje.
Edytowane przez Sophie dnia 02-04-2014 16:03
http://simso.ubf.pl/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Ankieta: Co wam przeszkadza na WinxBlogger?
~Cookie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 28-01-2013 21:41
Winxowska napisał/a:
Moim zdaniem powinno być więcej rang.

Moim zdaniem, tyle co jest wystarczy. Jest to idealna ilość.
Mi to w sumie nic na wb nie przeszkadza, są rzeczy, które mogłyby się zmienić np. odświeżający się sam SB, ale bez tego da się żyć i to tak już w ostateczności.



(c) Flamla
Stary, dobry winx.
. Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Ankieta: Co wam przeszkadza na WinxBlogger?
~Velivea
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 28-01-2013 21:42
Winxowska napisał/a:
Moim zdaniem powinno być więcej rang oraz przydało by się nie usuwać punktów za usuwanie postu na grach i zabawach.

Wprowadzanie dodatkowych rang to idiotyzm, bo są wzorowane na poziomach mocy w Winxie. I tak jest dobrze. A naprawienie usuwania punktów w Grach i Zabawach na razie nie jest do zrobienia, ale powstanie takie ogłoszenie, by każdy wiedział o tym.



Edytowane przez Velivea dnia 28-01-2013 21:43
Prywatne Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Ankieta: Co wam przeszkadza na WinxBlogger?
~Reverienne
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 29-01-2013 15:20
Osobiście zaczyna mnie irytować pewien problem. Kiedy tylko wchodzę na WinxBlogger, mam do przeczytania dużo postów. Dużo nieprzeredagowanych postów, zaznaczmy. Przecinki latają jak szalone bądź jest ich tyle, co kot napłakał; dużych liter nie ma wcale, a po jednym zdaniu stoją minimum trzy emotikonki. Minus dla autora, minus dla Moderatora, bo on przecież naprawdę od czegoś jest. Nie mówię, że ma siedzieć na forum dwadzieścia cztery godziny na dobę, ale totalne olewanie, po zadeklarowaniu pomocy, jest nawet więcej niż złym wychowaniem. Naprawdę ładnie proszę, Moderatorzy, ogarnijcie od czasu do czasu choć trochę wypowiedzi! To ból czytać niektóre posty.

Pragnęłabym zaznaczyć, iż pisząc to, nie mam na myśli wszystkich ani też osób konkretnych. Proszę tylko, by Moderatorzy nieco bardziej przykładali się do swojej pracy. Tyle. Wiem, że wszyscy chodzimy do szkoły i mamy życie poza światkiem internetowym. Nie wymagam większości doby spędzonej na poprawianiu postów (bo wiem, że można się nieźle zirytować i zmęczyć), ale choćby dziesięciu minut, co kilka dni. Niech WB nie ustanowi jako nowego szefa Pana Chaosu. Proszę.

Odchodząc już od tematu:

Winxowska napisał/a:
(...) przydało by się nie usuwać punktów za usuwanie postu na grach i zabawach.

Protestuję. Posty w "Grach i zabawach" absolutnie niczego nie wnoszą, służą jedynie rozrywce. Nie zasługują nawet na pół punkta, jeśli patrzeć obiektywnie. Choćby takie "Skojarzenia" - naprawdę ktoś zasłuży na nową rangę po tym jak wielokrotnie pisał wypowiedzi z jednym tylko słowem? Ja tu logiki nie widzę.




Dziękuję MrDark za cudowny zestaw! <3
4551010 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Ankieta: Co wam przeszkadza na WinxBlogger?
~Velivea
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 29-01-2013 16:00
Reverienne napisał/a:
Protestuję. Posty w "Grach i zabawach" absolutnie niczego nie wnoszą, służą jedynie rozrywce. Nie zasługują nawet na pół punkta, jeśli patrzeć obiektywnie. Choćby takie "Skojarzenia" - naprawdę ktoś zasłuży na nową rangę po tym jak wielokrotnie pisał wypowiedzi z jednym tylko słowem? Ja tu logiki nie widzę.

To sobie protestuj, a na dobrą sprawę guzik wiesz o tym wszystkim. Może spróbuj usunąć post z gier i zabaw, co? Wtedy zabierze ci dwa punkty, które już miałaś z innego posta.

Taaak, jesteśmy takimi niedobrymi moderatorami, że nic nie poprawiamy i to taaakie niegrzeczne. Weź się ogarnij, to jest wolontariat. Dzisiaj każdy jest łasy na pieniądze, a robienie czegoś z dobrej woli naprawdę jest w cenie. Przecież się staramy utrzymać ten portal jakoś. Ja na przykład często widzę pismo zieloną czcionką i edycje innych modów. A sama nie robiłam dużo, bo byłam zajęta robieniem komiksu dla naszej strony i już nie miałam ochoty za bardzo poprawiać. Od dwóch, trzech dni staram się jednak znów pracować i powoli się wdrażać. Jak to dla ciebie taki ból, to sama się zajmij tą pracą.



Edytowane przez Velivea dnia 29-01-2013 16:11
Prywatne Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Ankieta: Co wam przeszkadza na WinxBlogger?
@czarodziejka_flora
Super Administrator

avatar
Dodane dnia 29-01-2013 20:14
Ogarnij się Vel, teraz ty zaczynasz. Reverienne była świetna jako moderator, żałuję, że odeszła. Jeśli tak baardzo zależy ci na punktach to policz ile ci się usunęło, oddam ci, żebyś nie robiła wyrzutów :).


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Ankieta: Co wam przeszkadza na WinxBlogger?
~Velivea
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 30-01-2013 10:10
czarodziejka_flora napisał/a:
Ogarnij się Vel, teraz ty zaczynasz. Reverienne była świetna jako moderator, żałuję, że odeszła. Jeśli tak baardzo zależy ci na punktach to policz ile ci się usunęło, oddam ci, żebyś nie robiła wyrzutów :).

Nie chodzi o moje tylko o wszystkich. Nie wiedzą, że im się usuwa przez te "Gry i zabawy". Trzeba by było oddać wszystkim im zabrane punkty, a nie tylko mnie. Nawet nie wiem ile ich straciłam, ale niewiele. Zakładam, że dziesięć. I co z tego.
A ja już nie jestem świetnym modem, bo nie siedzę cały dzień i nie poprawiam każdego postu, który wyjdzie. No, chyba się zaraz popłaczę, że już mnie nie chwalą tak jak wcześniej. To był sarkazm.
Chciałam jej przez to powiedzieć, że to co robiłam dawniej nie jest dla wszystkich. Nie każdy ma możliwość tak siedzieć jak ja, a i ja mam prawo do prywaty i swojego życia, a nie tylko obowiązki na tej stronie. Osobiście wolałam wkładać energię w nasz komiks, żeby potem dobrze się czytało. Zaniedbałam nasze forum jako takie, ale nikt mi nie powie, że w ogóle nic nie robiłam dla tej strony. Ja tu bywam częściej od Revy i widzę jak inni poprawiają. Sama też zobaczyłam, że powinnam trochę więcej działać i nie potrzebowałam do tej jej pomocy. Doceniam naszych modów i nie mam tu na myśli siebie. Wiem ile jest użytkowników, którzy wymagają poprawki. Jak jej się nie podoba, to niech sama to zrobi.
Moderatorzy, może ciutkę więcej aktywności, ale nie przejmujcie się za bardzo tym co napisała Reva. Może ona ma inne doświadczenia z tej roboty i dla niej to pestka wychwycić każdy zaległy post bez poprawki.

Reverienne, denerwuje mnie twój perfekcjonizm. Zwłaszcza ta głupia wzmianka, że jesteśmy źle wychowani. Skoro sama jesteś lepsza, to możesz się cieszyć. Stąd, wkurzyłam się. Bo jest to a) kłamstwo, że wszyscy olewają sprawę, b) nie naskakuj na żadną grupę, w której uczestniczę. Zawsze będę bronić swoich. A to ty byłaś niegrzeczna, pisząc nam o złym wychowaniu i insynuując, że nic nie robimy. Poczułam się dotknięta w imieniu innych. A przyjęłam do wiadomości to, że ja powinnam dawać więcej. Tak jak napisałam wcześniej, już bez twojej pomocy to zauważyłam.



Edytowane przez Velivea dnia 30-01-2013 10:42
Prywatne Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Ankieta: Co wam przeszkadza na WinxBlogger?
~Reverienne
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 30-01-2013 15:04
Velivea napisał/a:
Skoro sama jesteś lepsza, to możesz się cieszyć. Stąd, wkurzyłam się. Bo jest to a) kłamstwo, że wszyscy olewają sprawę, b) nie naskakuj na żadną grupę, w której uczestniczę.

Pragnęłabym zaznaczyć, iż pisząc to, nie mam na myśli wszystkich ani też osób konkretnych.

Nigdzie nie napisałam, że wszyscy olewają WB, wręcz dokładnie zaznaczyłam, że nie mam na myśli wszystkich. Choćby jako argument stawiając fakt, iż to zwyczajnie niemożliwe. A bynajmniej ja odnoszę takie wrażenie.

Velivea napisał/a:
A to ty byłaś niegrzeczna, pisząc nam o złym wychowaniu i insynuując, że nic nie robimy. Poczułam się dotknięta w imieniu innych.

Ja chyba naprawdę nie potrafię inaczej skonstruować zdania. ^^" Inne myśli, sens zły. Nie chodziło mi o to, że wszyscy nic tylko się lenią, ale o to, że ostatnio przybywa całkiem sporo postów, które są ignorowane. Albo też znajdują się nieco starsze posty, również bez poprawek. Nie mówię, że wszędzie i u wszystkich, ale są. I to razi, bo (najgorszy argument, zdaję sobie z tego sprawę) ja starałam się przeszukiwać swoje działy, eliminować "kfiatki". Zdaję sobie sprawę, że z całą pewnością coś zostawiłam, bo jestem człowiekiem, a nie robotem, ale moim zdaniem jakieś cztery posty pod rząd w miarę łatwo jest wyłapać. (I od razu, serią wręcz, zmodyfikować) Nie mówię, że to bułeczka z masełkiem, ale to już łatwiejsze od zagubionego przecinka w poście edytowanym x miesięcy temu.
Pisząc swój post, nie miałam choćby najmniejszego zamiaru obrażenia kogokolwiek. Nie zdawałam sobie sprawy z tego, że moje słowa mogą brzmieć nieco inaczej niż to, co ułożyłam sobie w głowie. Po prostu.

Velivea napisał/a:
A przyjęłam do wiadomości to, że ja powinnam dawać więcej. Tak jak napisałam wcześniej, już bez twojej pomocy to zauważyłam.

Miało być bez wymieniania, ale trudno.
Uważam, że Ty, Veliveo, bardzo wiele rzeczy robisz na rzecz forum. Jesteś Moderatorem, pracujesz przy komiksach, robiłaś grafikę na urodziny, prowadziłaś konkurs i zapewne robiłaś wiele więcej. (Przy czym fakt, że to piszę, nie oznacza, że inni nie pracują i się nie udzielają) To naprawdę dużo. Nie chodziło mi o to byś dawała z siebie jeszcze więcej, a żeby Moderatorzy uważniej przeglądali swoje działy. Zwłaszcza te najnowsze posty. Kiedy jestem Moderatorem działu o świecie komputerowym, tak dla przykładu, to wchodząc na forum, widzę, że mam w tym dziale nieprzeczytane wiadomości. W zależności od ilości: albo rozłożę pracę na kilka dni, albo jednorazowo załatwię sprawę. Nawet jeśli monitoruje się wszystko raz na tydzień, raczej ciężko byłoby przegapić stado postów.

Velivea napisał/a:
Wiem ile jest użytkowników, którzy wymagają poprawki. Jak jej się nie podoba, to niech sama to zrobi.

Zaręczam, że zrobiłabym, gdybym tylko miała okazję. Wiesz dlaczego zrezygnowałam z posady Moderatora? Ja nie chciałam nikogo zawieść. Wiedziałam, że może być u mnie krucho z czasem, mogę wchodzić raz na jakiś czas albo nawet wcale przez kilka dni, tydzień czy nawet jeszcze dłużej. A to byłoby niefortunne dla forum, bo każdego dnia może przybywać ze dwadzieścia postów, z osiem w "Serialach" i "Pogaduchach". Wiedziałam, że taki Moderator jak ja byłby po prostu lipą, bo nawet jeśli udzielałabym się jak dawniej do zimy, to i tak zrezygnowałabym jeszcze przed przedwiośniem. Zaręczam, że gdyby nie trzecia klasa, zapewne, by do tego nie doszło. I gdyby nie trzecia klasa, to zapewne znowu byłabym Moderatorem. Choćby tylko "zapasowym", bo naprawdę forumowa Zieleń radzi sobie naprawdę dobrze. Tylko teraz zaczęły się zdarzać ciut zaniedbane posty.

A odnosząc się do poprzedniej wypowiedzi, bardzo proszę, by traktować ją z lekkim przymrużeniem oka. Bo byłam odrobinę zbyt ostra, po prostu. I wcale nie sądzę, że nic tylko siedzicie, bo od swojego odejścia przecież obserwowałam Waszą pracę. Tylko niedawno, może tak od stycznia, zaczęły się pojawiać nietknięte posty (a i tak nie wszędzie).




Dziękuję MrDark za cudowny zestaw! <3
4551010 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Ankieta: Co wam przeszkadza na WinxBlogger?
~Velivea
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 30-01-2013 15:22
Tak, masz rację, to dobry pomysł, by edytować starsze posty. Sama tak robiłam przy dziale z grafiką i znaczna część (jak na tamte czasy) została poprawiona od samego początku. Potem dość szybko pojawiły się grafiki na urodziny i komiksy. Niestety zaniechałam i zajęłam się tylko edytowaniem na bieżąco, a potem wszyscy wiemy jak było. A tak mi się marzyło wypoprawiać cały dział "Grafika". Na inne też miałam ambicje z resztą.

Skoro wytłumaczyłaś o co dokładnie chodzi, to jest w porządku. Mnie tylko raziły takie insynuacje, że nic nie robimy, bo to mogło być przykre dla innych. Zwłaszcza dla nowych modów.


Prywatne Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Ankieta: Co wam przeszkadza na WinxBlogger?
~Suzanne
Moderator

avatar
Dodane dnia 12-03-2013 19:40
Denerwuje mnie to, iż gdy dodam posta pod postem, który wcześniej dodałam to one się łączą. Wiem, że to trochę głupie, no ale irytuje mnie to.


(c) Flama
http://ask.fm/siekiera_bejbe Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Ankieta: Co wam przeszkadza na WinxBlogger?
~milandra
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 08-04-2013 22:22
Według mnie shoutbox, po dodaniu nowe odpowiedzi, powinien się automatycznie odświeżać, bo jak siedzę na komórce to mnie tak denerwuje ręczne odświeżanie, że ja nie mogę! W ogóle powinien być troszeczkę szerszy, chociaż w sumie jest całkiem spoczko-kwoczko.


DeviantART

Edytowane przez jasmin dnia 24-05-2013 14:19
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Ankieta: Co wam przeszkadza na WinxBlogger?
@czarodziejka_flora
Super Administrator

avatar
Dodane dnia 08-04-2013 22:26
Było poruszane tysiąc razy, extreme fusion, czyli oprogramowanie, na którym działamy, nie obsługuje samo - odświeżajacego się shoutboxa. Przykro mi.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Ankieta: Co wam przeszkadza na WinxBlogger?
~Amy
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 05-07-2013 13:37
Jeżeli chodzi o SHOUTBOXa to faktycznie przeszkadza. Ale ja zauważyłam, że czasami przeglądam strony na WB i chcę napisać komentarz. Patrzę, atu z nie wiadomych powodów zostałam wylogowana. Zdarzyło mi się do kilka razy. Ale to może tylko przypadek.



(c) dla Flamli

GRAFIKA || ASK
48147100 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Ankieta: Co wam przeszkadza na WinxBlogger?
~MagicalNelly
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 05-07-2013 13:51
Przeszkadza mi brak samo - odświeżania się shoutbox'a. Jednak to wina oprogramowania, dzięki któremu powstało nasze WB, więc tego się już nie zmieni.
A tak nie wliczając tego, to nic mi nie przeszkadza.
Ale ja zauważyłam, że czasami przeglądam strony na WB i chcę napisać komentarz. Patrzę, atu z nie wiadomych powodów zostałam wylogowana. Zdarzyło mi się do kilka razy.

Mi też się to czasem zdarza, podobnie jest z postami na SB i forum. Ale o ile pamięć mnie nie wodzi, to dlatego, że jak użytkownik przez dłuższy czas nie odświeża strony/nie przechodzi do innego działu/itp system sam go wyloguje.


Blog

Edytowane przez MagicalNelly dnia 05-07-2013 13:57
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Ankieta: Co wam przeszkadza na WinxBlogger?
~Amy
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 05-07-2013 13:59
To co mówi ROXY jest bardzo możliwe, bo działo mi się to przy oglądaniu odcinków i przy przeglądaniu komiksów.

Dzięki dobrze wiedzieć.



(c) dla Flamli

GRAFIKA || ASK
48147100 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Ankieta: Co wam przeszkadza na WinxBlogger?
~DuskAstral
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 06-08-2013 14:31
Nie podoba mi się to, że trzeba bardzo długo czekać na następny komiks.
Edytowane przez Sophie dnia 02-04-2014 16:26
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Ankieta: Co wam przeszkadza na WinxBlogger?
~WinxMelodia
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 06-08-2013 15:04
Brixs napisał/a:
Mi nic nie przeszkadza. Chociaż mogłoby być więcej różnego rodzaju konkursów. I rangi mogłyby zaczynać się od mniejszej liczby punktów :haha: :D.

Zgadzam się z Brix.
Rangi np. mogłyby tak wyglądać:
Od 101 do 200 - Czarodziejka z przemianą.


To jest historia bez końca
zaczęło się bajką i się nie zakończy

OPOWIADANIE | GRAFIKA

Edytowane przez Sophie dnia 02-04-2014 16:27
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Ankieta: Co wam przeszkadza na WinxBlogger?
@czarodziejka_flora
Super Administrator

avatar
Dodane dnia 09-08-2013 11:57
DarkStella napisał/a:
Nie podoba mi się to że trzeba bardzo długo czekać na następny komiks.

Jesteśmy już na równi z polskim magazynem, więc więcej niż jednego komiksu na miesiąc nie będzie.
Zostają jeszcze włoskie komiksy z transformacją Sirenix, jednakże skany są tak małe to nie wiem czy jest sens je w ogóle tłumaczyć.

A odnośnie rang i punktów - będzie tak jak jest.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Ankieta: Co wam przeszkadza na WinxBlogger?
~layla7
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 21-12-2013 08:28
Oczywiście Shoutbox. Trzeba to cały, cały czas odświeżać! To jest denerwujące. Czy nie da się jakoś tego zrobić? To wkurza, widocznie nie tylko mnie. Do reszty, nie mam żadnych zastrzeżeń. Tylko jak pisałam, Shoutbox. To tyle.


Odchodzę z WB. Głównie z jednego powodu, ale to teraz nieważne. Niektórych z was, zapamiętam na zawsze oraz będę ciepło wspominać, a niektórych po prostu wymażę z pamięci. Może nie byłam nieraz lojalna dla niektórych z was, za to także chcę was przeprosić. Żegnaj WInxBloggerze! Do zobaczenia!
Edytowane przez Sophie dnia 02-04-2014 16:27
http://winx-ever.cba.pl/news.php Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 2 z 5 < 1 2 3 4 5 >
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

^Flamli0
8:45:45 29.04.2024
Różnią się od połowy, ta z comicon jest bardziej dopracowana
^Flamli0
8:44:50 29.04.2024
Ta na social mediach KLIK
^Flamli0
8:43:56 29.04.2024
Są dwie wersje, ta została wyświetlona na comicon KLIK
^Flamli0
8:43:35 29.04.2024
Tak, będę musiała to wszystko dopiero nadrobić na WB...
~marcin19950
1:44:04 29.04.2024
i o czym był ten exlusive material o winx reboot ma ktos?
^Flamli0
14:15:20 28.04.2024
KLIK o 15 ma być ekskluzywny materiał z rebootu
^PVTeam1230
19:03:29 25.04.2024
Szkoda że do Wawy smutny((
~February0
15:10:03 25.04.2024
Ktoś jest chętny na spontaniczne spotkanie w Warszawie w ten weekend? (dajcie znać jeśli takie rzeczy nie na shout box uśmiech)
~February0
15:08:33 25.04.2024
Rzucam mega randomowe hasło które właśnie wpadło mi do głowy w trakcie pracy xd
^Flamli0
21:14:14 24.04.2024
ukazały się pierwsze strony komiksu fate, data wydania została przesunięta na 31 lipca
~Radi0
13:49:16 24.04.2024
Jak w winxie. Kreska tak zrobiona, że boje się że udziecinnili ten serial
~clax70
10:37:27 24.04.2024
Nowy sezon Odlotowych Agentek już 12 maja KLIK
~EmilyWinxClub0
16:53:23 22.04.2024
Tak czy siak, czasy kreski ręcznej z 1 sezonu minęły bezpowrotnie, teraz Bloom wygląda jak popular girl from high school, która dorabia w międzyczasie jako modelka, a nie zwyczajna dziewczyna
~EmilyWinxClub0
16:46:27 22.04.2024
Przyczepię się jeszcze do twarzy w animacji, bo po 3D jakie zaserwował nam Rainbow mam stres pourazowy do tych ich za wielkich oczu i pstrokatych nosów w połączeniu z komediową, zbyt żywą mimiką twarzy
~EmilyWinxClub0
16:42:22 22.04.2024
5-6* mam nadzieję, że to tylko testy bo jeśli użyją takiej animacji do gotowego produktu, to reboot padnie szybciej niż powstawał
~EmilyWinxClub0
16:40:20 22.04.2024
Widać, że animacja to jest dalej ta sama plastelina z sezonów 4-5 tylko podrasowana, ale niestety dalej źle to wygląda, zwłaszcza włosy i płynność
~EmilyWinxClub0
16:39:02 22.04.2024
Flora wygląda jakby była żywcem wycięta z Mia i Ja. Nie jestem całkowicie przekonana do tej transformacji jeszcze
~clax70
15:19:57 22.04.2024
Znalazłem taki concept art z reboota
~clax70
15:13:07 22.04.2024
*transformacja
~clax70
15:12:51 22.04.2024
Ta transformacją wygląda bardzo fajnie, ale w tych filmikach coś mi nie pasuje z twarzą Bloom
^Flamli0
8:53:50 22.04.2024
^Flamli0
8:51:20 22.04.2024
^Flamli0
8:50:43 22.04.2024
^Flamli0
8:50:35 22.04.2024
uwaga uwaga, mamy transformację z reboota i pierwszy fragment!
^Flamli0
18:57:56 18.04.2024
zapraszam na kolejny komiks ze starą kreską :> KLIK
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.