Nowości
25.04.2024
❧ naprawiono muzykę z 1 sezonu

18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

14.02.2024
❧ dodano komiks nr 236 - Nowy początek

Użytkowników Online
 Gości Online: 0
 Użytkownicy Online: 2
 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,053
 Najnowszy Użytkownik: ~ELEGANCIK

WinxBlogger- portal internetowy
Ankietownik
❧  Ankieta: Udzielałaś/eś się od razu po założeniu konta na WB?  ☙

Strona 1 z 2 1 2 >
AutorAnkieta: Udzielałaś/eś się od razu po założeniu konta na WB?
@czarodziejka_flora
Super Administrator

avatar
Dodane dnia 12-04-2014 19:55
Jak wyżej. Większość z was nie od razu udzielała się na wb, nie pisała postów na forum, na czacie czy komentarzy pod newsami. Jestem ciekawa, dlaczego? Co było tym spowodowane? Strach? A co was przełamało?


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Ankieta: Udzielałaś/eś się od razu po założeniu konta na WB?
~bloomka028
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 12-04-2014 20:24
Na początku, gdy założyłam konto, to trochę zaczęłam do tego portalu podchodzić pesymistycznie, ale potem po jakimś czasie przywiązałam się do wyjątkowej atmosfery, jaka panuje na WB. Zaczęłam go lubić oraz starałam się codziennie na niego zaglądać. Na początku może się trochę nie udzielałam, bo w sumie nikogo nie znałam. Dopiero zaczęłam się udzielać po zobaczeniu kilku komentarzy, jakie są tutaj pisane na forach. Na SB też się zbytnio na początku nie udzielałam, bo nie wiedziałam, jak będę potraktowana, ale później okazało się, że ludzie wcale tutaj źli nie są, wręcz przeciwnie, są po prostu idealni, a atmosfera jaka panuje na tym portalu po prostu jeszcze bardziej mnie zachęca do częstego jego odwiedzania i go oczywiście potem polubiłam, aż do dziś serce.
Edytowane przez Sophie dnia 12-04-2014 20:25
Po co GG skoro WB lepsze? ;o Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Ankieta: Udzielałaś/eś się od razu po założeniu konta na WB?
~Sophie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 12-04-2014 20:24
Cóż... Ja tak właściwie udzielam się na WB dopiero od roku, mimo że jestem zarejestrowana tu już dwa lata. Żałuję tego, bo sporo mnie ominęło.

Na początku głównie oglądałam odcinki. Nie interesowałam się tym, co dzieje się na czacie i forum. Szczerze mówiąc, to bałam się, że ktoś się do mnie odezwie. Czemu? Miałam wrażenie, że tu nie pasuję. I nie chodzi mi o zainteresowania czy coś w tym stylu, tyle że myślałam, że osoby przesiadujące na WB są lepsze ode mnie. Że są bardziej lubiane, że nie mają problemów. Bałam się do kogokolwiek odezwać, bo myślałam, że natychmiast popełnię jakąś wtopę, którą każdy zapamięta. Odstraszała mnie też ranga innych użytkowników, bo wtedy byłam nowicjuszką i myślałam, że zwyczajnie zostanę olana.

Momentem przełomowym było moje postanowienie, że zostanę moderatorką. To wtedy zaczęłam się udzielać na forum, a dopiero potem na SB.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Ankieta: Udzielałaś/eś się od razu po założeniu konta na WB?
~Adelia
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 12-04-2014 21:01
No, więc.. Na początku zbyt się nie udzielałam, bo jak każdy nie wiedziałam jak. Po za tym mało wiedziałam o osobach na tym forum, bałam się wszystkiego i wszystkich. Z czasem mój strach stawał się coraz mniejszy.
Najpierw oglądałam forum oraz muzykę. Dodawałam komy przy tym gdzie mi się coś podobało i chciałam dodać swą opinię. Strasznie się bałam niektórych osób i prawie w ogóle nie pisałam postów w SB. Kiedy zapoznawałam się z postami z forum i poradnikiem zaczęłam pisać coraz więcej i więcej postów, aż potem coś napisałam w SB. Minęło dużo czasu, aż zaczęłam pisać coraz więcej w SB.


as mitski once said: ***** ***
*:・゚✧ youtu.be/dQw4w9WgXcQ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Ankieta: Udzielałaś/eś się od razu po założeniu konta na WB?
~Cookie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 13-04-2014 10:49
Wszystkie osoby, które znają mnie do początku, wiedzą, że kiedyś byłam staaasznie nieśmiała i nieco zagubiona w tym świecie. Bałam się ludzi, po prostu. Teraz wydaje mi się to strasznie śmieszne i głupie, no, ale takie są fakty xD. Na początku, mało się udzielałam jeśli chodzi o SB i te sprawy. Stopniowo, zaczęłam coraz bardziej poznawać ludzi z WB i bardziej się udzielać. Przełamałam się aż na tyle, że chyba z trzy razy składałam prośbę na moda i dwa razy została ona odrzucona (xd), ale byłam wtedy już na tyle hm... bardziej pewna siebie i odważniejsza niż za czasów mych początków, więc nie załamałam się i próbowałam dalej. Patrząc na to, jak zachowywałam się kiedyś, a jak teraz - olbrzymia różnica. Ogólnie, trochę czasu minęło, aż zaczęłam w pełni się udzielać i kontaktować z ludźmi na WB.



(c) Flamla
Stary, dobry winx.

Edytowane przez Cookie dnia 13-04-2014 10:51
. Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Ankieta: Udzielałaś/eś się od razu po założeniu konta na WB?
~Victoria
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 13-04-2014 11:21
Nie. Nie udzielałam się na początku. Założyłam konto i nie zalogowałam się od razu. Tylko chyba po tygodniu albo więcej, nie pamiętam dokładnie. Założyłam tu konto z czystej ciekawości. Na początku byłam nieśmiała i bałam się do kogokolwiek odezwać xd. Nie wiedziałam co tu by można robić. Po jakimś czasie zaczęłam bardziej interesować się tą stroną. Poznałam inne osoby, przywitałam się, zaczęłam pisać posty. Tak się zaczęło. Cieszę się, że tu trafiłam!


It's funny how things never change in this old town.

Edytowane przez Akali dnia 14-04-2014 17:07
50268431 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Ankieta: Udzielałaś/eś się od razu po założeniu konta na WB?
~Radi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 13-04-2014 11:47
Na początku, że tak powiem, zwiedzałem forum i próbowałem się połapać, jak ono funkcjonuje. Czytałem trochę wcześniejszych tematów, próbowałem ogarnąć co i jak, a potem sam zacząłem komentować, pisać posty i poznawać ludzi.
Edytowane przez Ailen dnia 26-04-2014 11:07
51346524 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Ankieta: Udzielałaś/eś się od razu po założeniu konta na WB?
~Honey
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 13-04-2014 22:54
Na WB jestem od niedawna, zarejestrowana tak chyba 3 - 4 miesiące. Na początku w ogóle nie udzielałam się. Czytałam newsy, posty na forum i komentarze. Potem dopiero zaczęłam się udzielać. Poznałam nowych ludzi. Czasami pisałam, a czasami nie. Teraz pisze dużo więcej niż na początku.


(c) Reboszka
Moja grafika/Moje rysunki/ Ask/Blog
Edytowane przez Akali dnia 14-04-2014 17:05
http://ironman-another-story.blogspot.com/?m=1 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Ankieta: Udzielałaś/eś się od razu po założeniu konta na WB?
~Cattie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 16-04-2014 18:02
Ja na WB zalogowałam się 2,5 miesiąca temu. Tylko dlatego, by pisać w SB. Wiem, wtedy to było głupie. Ale jak zobaczyłam, ile osób tam pisze, przeraziłam się. Opuściłam WB na jakieś 0,5-1 miesiąca. Jednak, gdy "odkryłam", że za posty zbiera się punkty zalogowałam się i zaczęłam zbierać. Zniechęciłam się. Po kilku dniach zrozumiałam, że wszystkich nie prześcignę, bo się po prostu nie da. I piszę regularnie i normalnie.


now here you go again, you say you want your freedom
well, who am I to keep you down?
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Ankieta: Udzielałaś/eś się od razu po założeniu konta na WB?
~Rebecca
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 17-04-2014 20:36
Ja na WB zaczęłam się od razu udzielać. Pamiętam, że moim (chyba) pierwszym postem i tematem była grafika. Sama nie wiem dlaczego, ale od samego początku zaczęłam się udzielać na forum. Na SB już mniej. Troszkę na początku byłam nieśmiała, bałam się co o mnie inni użytkownicy powiedzą xD. Po dzień dzisiejszy staram się być aktywnym użytkownikiem na forum.



Edytowane przez Sophie dnia 17-04-2014 20:38
50085356 http://graficzno-fotograficznie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Ankieta: Udzielałaś/eś się od razu po założeniu konta na WB?
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 17-04-2014 20:57
Matko, żebym ja to pamiętała xdd. To było dwa lata temu xd. Jednakże zdaje mi się, że zbytnio się nie udzielałam. Pewnie dlatego, że nie miałam zbytnio zaufania do tej strony i na początku tylko wchodziłam, aby obejrzeć odcinki, czytać komiksy i newsy. Kolejnym powodem było to, że miałam jedenaście lat i byłam straaaasznie nieśmiała, naprawdę. Kolejnym powodem było to, że miałam katastroficzne problemy z ortografią i interpunkcją.
Po pewnym czasie zaczęłam oglądać inne tematy. Zauważyłam, że są tutaj naprawdę mili ludzie, więc zaczęłam się pomalutku, pomalutku udzielać. Taka jest moja historia.




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Ankieta: Udzielałaś/eś się od razu po założeniu konta na WB?
~Martus_k
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 17-04-2014 21:47
Mój dorobek na WB jest bardzo, bardzo skromny, zarejestrowałam się po to, by wiedzieć o najnowszych newsach o Winx. Przed rejestracją zapoznałam się trochę z tą stroną i doszłam do wniosku, że spróbuję się podzielić moją opinią z innymi użytkownikami uśmiech. Moją historię na WB ''piszę'' cały czas uśmiech.
Edytowane przez Sophie dnia 17-04-2014 22:02
2252306 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Ankieta: Udzielałaś/eś się od razu po założeniu konta na WB?
~Samantha
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 18-04-2014 11:10
Zaczęłam się udzielać już pierwszego dnia mojego pobytu na WinxBloggerze, gdy wieczorem każdy ciepło się ze mną przywitał i prosił, bym założyła temat w Przywitaj się. Od razu po założeniu dostałam furę pytań, co bardzo mnie cieszyło. Nazajutrz zaczęłam przeglądać forum i udzielałam się w każdym temacie, który mnie interesował. Jakoś niczego się nie bałam, pewnie dlatego, że zostałam "luksusowo" przywitana na stronie c:. Później już całkowicie się przyzwyczaiłam, rozmawiałam, wciąż pisałam posty i komentarze. Łatwo przeszły mi pierwsze dni na WB, może dlatego, że dołączyłam za lepszych czasów - czasów, gdy atmosfera winxbloggerska nie przechodziła ciężkich dni.


48038589 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Ankieta: Udzielałaś/eś się od razu po założeniu konta na WB?
~Ailen
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 20-04-2014 15:41
Hmmm, zaczęłam udzielać się już następnego dnia po rejestracji (czekałam na aktywację mojego konta :3). Rozmawiałam z różnymi osobami na SB, było bardzo fajnie. Dwa dni po rejestracji założyłam temat w Przywitaju, powitało mnie dużo osób, z czego ogromnie się cieszyłam c:. Zaczęłam się udzielać, komentować grafikę, pisać w tematach o Winx'ie, anime itd. (w trzy dni zdobyłam pierwszą rangę, kiedy próg był od 141 pkt XD) Te dziesięć miesięcy na WB minęło mi bardzo szybko, a za dokładnie dwa miesiące minie rok, odkąd tu jestem C:.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Ankieta: Udzielałaś/eś się od razu po założeniu konta na WB?
~Speksi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 21-04-2014 22:16
Ja jestem na portalu już rok, niektórzy na pewno więcej, ale na początku założyłam konto tylko po to, żeby oglądać odcinki. Z czasem zaniedbałam moje konto, nie wchodziłam już bardzo długo, nie miałam już jakby po co. Teraz jakoś powróciłam do WB i jak na razie odkrywam jego "możliwości".



Edytowane przez Sophie dnia 21-04-2014 22:21
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Ankieta: Udzielałaś/eś się od razu po założeniu konta na WB?
~qwerty
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 26-08-2014 09:45
Boże, ja zanim się zalogowałam, to kontrolowałam wszystko. Czy to nie są jakieś fejki itp. A potem jak się zalogowałam, to przez rok tylko grzecznie komentowałam newsy... Udzielać się zaczęłam tak jakoś w tym roku? Jak już przywykłam do ludzi i tego, co tu ma miejsce. A najlepsze jak szukałam jeszcze w zeszłe lato ff o Winx'ie, a większość miałam pod nosem. Oesu :D.

Dla niewtajemniczonych - ff - fanfiction, czyli opowiadania xd. /Lilla


Ludzie błagam, mój nick pisze się z małej litery :c
Edytowane przez Lilla dnia 26-08-2014 10:03
qwerty Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Ankieta: Udzielałaś/eś się od razu po założeniu konta na WB?
użytkownik usunięty
Dodane dnia 26-08-2014 09:50
Ja nie od razu pisałam, bo nie do końca wiedziałam, o co chodzi, potem obejrzałam odcinek i zobaczyłam komentarze, to napisałam później i zorientowałam się, co to shoutbox i prywatne wiadomości, a na końcu posty i tematy, i rangi, gdy przeczytałam przewodnik.

Przecinki i polskie znaki - tych rzeczy tutaj nie znalazłam, a powinny być. /Lilla



Edytowane przez Lilla dnia 26-08-2014 10:08
AutorRE: Ankieta: Udzielałaś/eś się od razu po założeniu konta na WB?
~Lilla
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 26-08-2014 10:28
Na początku byłam pochłonięta oglądaniem Winx'a, więc nie interesowałam się za bardzo forum, a tym bardziej SB. Potem stopniowo zaczęłam się udzielać, jednak od SB trzymałam się z daleka, wszyscy mieli takie wysokie rangi, a ja byłam tylko nowicjuszką... Bałam się po prostu, że się nie wpasuję xd. Jednak potem, gdy tłumaczyłam komiks dla Dżo, to się przełamałam i coś napisałam na tym SB, potem jak już z ross więcej pisałam na GG i poznałam parę innych osób, to szło gładko xdd.
Myślę, że większość z tego powodu nie udzielała się na początku - po prostu ze strachu.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Ankieta: Udzielałaś/eś się od razu po założeniu konta na WB?
~Stellcia
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 26-08-2014 11:06
Nie udzielałam się od początku. Wstydziłam się, bałam się, że coś zrobię źle. Nie pisałam w shoutboxie, bo bałam się, że ktoś się do mnie odezwie. Nie chciałam się z nikim zaprzyjaźnić. W ogóle nie interesowałam się tym co dzieje się na stronie. Zwracałam uwagę tylko na newsy z odcinkami. Byłam pochłonięta oglądaniem odcinków. Dopiero po jakimś czasie zaczęłam pisać posty na forum i trochę pisać w shoutboxie. Żałuję, że nie udzielałam się od początku. Tak wiele mnie ominęło.




(c) Rebecca
Nie mam Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Ankieta: Udzielałaś/eś się od razu po założeniu konta na WB?
~ha-ni
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 27-08-2014 09:36
Na forum pisałam od razu, bo już miałam rozeznanie, o co chodzi (przed zarejestrowaniem się często tu wpadałam). Na SB piszę rzadko, bo się boję. Mam trudności z nawiązywaniem znajomości przez FS i ZA. Wolę już sobie z jedną osobą na PW popisać, bo nie widzą tego wszyscy i jest jakoś tak spokojniej :D.



Aff aff (Maka Paka!) i sygn. by Hitomi
http://somebeanieboos.tumblr.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 1 z 2 1 2 >
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

^Flamli0
8:45:45 29.04.2024
Różnią się od połowy, ta z comicon jest bardziej dopracowana
^Flamli0
8:44:50 29.04.2024
Ta na social mediach KLIK
^Flamli0
8:43:56 29.04.2024
Są dwie wersje, ta została wyświetlona na comicon KLIK
^Flamli0
8:43:35 29.04.2024
Tak, będę musiała to wszystko dopiero nadrobić na WB...
~marcin19950
1:44:04 29.04.2024
i o czym był ten exlusive material o winx reboot ma ktos?
^Flamli0
14:15:20 28.04.2024
KLIK o 15 ma być ekskluzywny materiał z rebootu
^PVTeam1230
19:03:29 25.04.2024
Szkoda że do Wawy smutny((
~February0
15:10:03 25.04.2024
Ktoś jest chętny na spontaniczne spotkanie w Warszawie w ten weekend? (dajcie znać jeśli takie rzeczy nie na shout box uśmiech)
~February0
15:08:33 25.04.2024
Rzucam mega randomowe hasło które właśnie wpadło mi do głowy w trakcie pracy xd
^Flamli0
21:14:14 24.04.2024
ukazały się pierwsze strony komiksu fate, data wydania została przesunięta na 31 lipca
~Radi0
13:49:16 24.04.2024
Jak w winxie. Kreska tak zrobiona, że boje się że udziecinnili ten serial
~clax70
10:37:27 24.04.2024
Nowy sezon Odlotowych Agentek już 12 maja KLIK
~EmilyWinxClub0
16:53:23 22.04.2024
Tak czy siak, czasy kreski ręcznej z 1 sezonu minęły bezpowrotnie, teraz Bloom wygląda jak popular girl from high school, która dorabia w międzyczasie jako modelka, a nie zwyczajna dziewczyna
~EmilyWinxClub0
16:46:27 22.04.2024
Przyczepię się jeszcze do twarzy w animacji, bo po 3D jakie zaserwował nam Rainbow mam stres pourazowy do tych ich za wielkich oczu i pstrokatych nosów w połączeniu z komediową, zbyt żywą mimiką twarzy
~EmilyWinxClub0
16:42:22 22.04.2024
5-6* mam nadzieję, że to tylko testy bo jeśli użyją takiej animacji do gotowego produktu, to reboot padnie szybciej niż powstawał
~EmilyWinxClub0
16:40:20 22.04.2024
Widać, że animacja to jest dalej ta sama plastelina z sezonów 4-5 tylko podrasowana, ale niestety dalej źle to wygląda, zwłaszcza włosy i płynność
~EmilyWinxClub0
16:39:02 22.04.2024
Flora wygląda jakby była żywcem wycięta z Mia i Ja. Nie jestem całkowicie przekonana do tej transformacji jeszcze
~clax70
15:19:57 22.04.2024
Znalazłem taki concept art z reboota
~clax70
15:13:07 22.04.2024
*transformacja
~clax70
15:12:51 22.04.2024
Ta transformacją wygląda bardzo fajnie, ale w tych filmikach coś mi nie pasuje z twarzą Bloom
^Flamli0
8:53:50 22.04.2024
^Flamli0
8:51:20 22.04.2024
^Flamli0
8:50:43 22.04.2024
^Flamli0
8:50:35 22.04.2024
uwaga uwaga, mamy transformację z reboota i pierwszy fragment!
^Flamli0
18:57:56 18.04.2024
zapraszam na kolejny komiks ze starą kreską :> KLIK
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.