Nowości
1.05.2024
❧ naprawiono muzykę ze specjalów

25.04.2024
❧ naprawiono muzykę z 1 sezonu

18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

Użytkowników Online
 Gości Online: 0
 Brak Użytkowników Online

 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,056
 Najnowszy Użytkownik: ~Klaudixx00
Dzisiejsi Solenizanci
Boczek
gwarek
Olalaxd

Winx Club
Transformacje
❧  Harmonix  ☙

Strona 3 z 4 < 1 2 3 4 >
AutorRE: Harmonix
~SweetApple
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 03-08-2014 13:05
Harmonix, powiadasz, zacny milordzie? Przepiękna transformacja, tylko szkoda, że nie ma takich wielu. Moim zdaniem najlepiej wyglądają Bloom (jakim cudem ja piszę, że Bloom?), Layla i Flora. Tą trójkę stawiam (ex aequo) na pierwszym miejscu. One wyglądają tak sweetaśnie, że ojeju. Reszta Winx też jest niczego sobie.

- - -
Skoro już chcesz rzucać mądrymi słowami, to wiedz, że egzekwo to błędna forma. Prawidłową jest ex aequo. //Sophie



,,Słowo "nie" pot­ra­fi bar­dziej zra­nić niż nóż wbi­ty w plecy...
Słowo "nie" moc­niej du­si niż szu­bieni­ca samobójcy...
Słowo "nie" i każda od­mo­wa w ważnej dla nas spra­wie ra­ni i po­zos­ta­wia nieuleczalną bliznę w naszym życiowym pa­miętni­ku ja­kim jest nasz włas­ny umysł i nasze wspomnienia...''
Edytowane przez Sophie dnia 04-08-2014 09:14
Dla wtajemniczonych :) ask.fm/CitrusiQ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Harmonix
~qwerty
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 23-08-2014 11:34
Pierwsza rzecz, która mi się nie podoba w tej transformacji to identyczność. Wszystkie mają takie same spódniczki, treny, włosy spięte i wstążkowe buty! Wygląda to niefajnie, brak jakiejkolwiek indywidualności i tak naprawdę to pierwsza transformacja, w której każda czarodziejka jest identyczna. Bloom i Stella miały ładne fryzury, Flora piękną spódniczkę, a Tecna prezentowała się fajnie. Teraz czas na moje ulubienice, czyli na Laylę i Musę. Layla wygląda bosko, aż dla tego jej wzroku. Jej strój jest prześliczny, a włosy są przepięknie ułożone. Jest to jeden z niewielu jej idealnych looków. Mam ochotę okrzyczeć twórców za to, że nie dali Musie takiej fryzury jak ma w Harmonixie na jakąś dłuższą transformację. Uwielbiam tą grzyweczkę! Musa w ogóle nie przypomina mi tu dziewczyny w bojówkach i za dużych bluzkach. Ogółem obie wypadły nieziemsko! <3

1."Aż chcę zostać homoseksualistką"? Bez takich wyznań, plz.
2. "[...] dla nich mam duże BFKSBXOAXBSOFJWKFH <3" - czy tylko ja nie wiem co to "BFKSBXOAXBSOFJWKFH"?/Sam



Ludzie błagam, mój nick pisze się z małej litery :c
Edytowane przez Samantha dnia 23-08-2014 14:31
qwerty Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Harmonix
~Cattie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 23-08-2014 21:18
Harmonix jest jedną z moich ulubionych transformacji, Winxówny wyglądają w niej prześlicznie <3. Moim zdaniem wszystkie wyszły bardzo ładnie, nawet nie umiem wybrać tej najładniejszej. Fryzury także są śliczne, chciałabym mieć jedną z nich. Jest delikatny i elegancki, ale nie przesłodzony. Bardzo lubię tę transformację, stawiam ją na drugiem miejscu.


now here you go again, you say you want your freedom
well, who am I to keep you down?
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Harmonix
~Fiker
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 08-09-2014 20:40
Harmonix wyszedł o wiele ładniej niż Sirenix. Te stroje są takie delikatne. Fryzury Stelli i Musy są piękne. Chociaż w sumie wszystkie Winx w tej kwestii wyszły świetnie. Co do sukienek, to niby wszystkie są bardzo podobne, ale jednak każda jest wyjątkowa. Zazwyczaj nie lubię takich majtkowych kolorów, ale tu mi w ogóle nie przeszkadzają. Pasują do tego te kolorowe wstążki na nogach, tylko obcasy są niepotrzebne. Moim zdaniem najlepiej wyszły Bloom i Musa.
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Harmonix
~LadyCherrie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 05-10-2014 17:55
Harmonix jest jedną z moich ulubionych transformacji. Winx ładnie w niej wyglądają. Bardzo mi się podoba, gdy są w tej transformacji pod wodą, bo wtedy falują im włosy, sukienki i te materiały przy butach. Harmonix jest bardzo szykowną przemianą, która jest bardzo dobrze wykonana. Bardzo podobają mi się skrzydła. Tylko u Bloomy przedobrzyli, że serca na skrzydłach się ruszają. Podsumowując, Harmonix jest udaną transformacją.


#TeamDelia
The problem with a good book is
You want to finish the book,
but
You don't want to finish the book.

Edytowane przez Cattie dnia 12-02-2015 15:23
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Harmonix
~Alex
Moderator

avatar
Dodane dnia 15-11-2014 12:58
Harmonix, Harmonix, Harmonix... Kojarzy mi się to z muzyką, lecz nie wodą. Sirenix oczywiście od razu można skojarzyć z syreną, ale za to muzyka jest naprawdę harmonijna. W Harmonixie są naprawdę przecudne stroje. Najlepiej według mnie wyszły (wymieniam według moich upodobań):
1. Stella,
2. Layla,
3. Flora,
4. Bloom,
5. Tecna,
6. Musa.
Poziom ich mocy w tej przemianie był naprawdę wysoki. Moje ulubione zaklęcia Winx to "Diapazon" (Musa), "Świetliste lustro" (Stella), "Trzynasta pieczęć" (Layla). Ogółem oceniam transformację na udaną i dopracowaną.

Po znakach interpunkcyjnych stawiamy spację!




(c) Krejzi moja złota serceserceserce

Edytowane przez Smoczy_Plomien dnia 16-11-2014 15:00
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Harmonix
użytkownik usunięty
Dodane dnia 16-11-2014 13:11
Uwielbiam Harmonix. Stroje są cudowne. Piosenka świetna. Każda Winx miała tak samo piękny strój i skrzydła. Jedyny minus jest tym, że trwał on tak krótko, zdecydowanie. Powinien być dłużej.

Proszę odrobinę dłużej : ). //Justa



Edytowane przez YouStee dnia 19-11-2014 16:32
AutorRE: Harmonix
~Serce_Astrala
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 28-11-2014 16:24
Harmonix jest dziwny. Grafika nie powala. Ogólnie u mnie 3D wygrywa z 2D. Sekwencja nie za ciekawa, bo prawie u każdej czarodziejki taka sama. Różnią się jedynie kolorami...

A Twój post różni od innych tym, że jest za krótki. Na następny raz proszę dłużej. //Cat
Edytowane przez Cattie dnia 12-02-2015 15:21
prywantne :< Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Harmonix
~Victoria
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 11-02-2015 23:51
Harmonix jest całkiem okay, choć mnie nie zachwyca, niestety. Strój jest średni, niezbyt mi się spodobał. Te suknie zdecydowanie przeważają na minus, bo... nie wiem jak można w czymś takim walczyć i swobodnie pływać, a do tego zwyczajnie mi się nie podobają. Fryzury są akurat plusem całej przemiany, bo czarodziejki mają je bardzo ładne. Zwłaszcza mam na myśli Bloom, Stellę i Musę, a reszta mnie nie powaliła. Czarodziejka Smoczego Płomienia ma ładne skrzydła, reszta wróżek też niczego sobie. Ogółem - najlepiej wygląda Bloom, Musa i może Flora, reszta zaś mnie niezbyt przekonuje. Szkoda też, że to transformacja tylko chwilowa, a nie ta stałe. Mogło być lepiej, ale przyzwoicie się ona prezentuje :>.


It's funny how things never change in this old town.
50268431 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Harmonix
~Elyei
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 12-02-2015 09:12
Harmonix to jedna z bardziej udanych transformacji w "nowszym" Winx'ie. Czarodziejki wyglądają tu pięknie i nie jestem w stanie stwierdzić, która najlepiej (oczywiście, że Tecna, mój numer jeden zawsze uśmiech ) Jedyne co jest na minus to ten fakt, że dziewczyny wyglądają prawie tak samo. Ich stroje różnią się jedynie kolorami, fryzurami i ewentualnie małymi detalami przy górze lub spódnicy. Podoba mi się bardzo muzyka do tej transformacji, ale polski tekst moim zdaniem jest beznadziejny. Szkoda, że to tylko chwilowa transformacja. Widziałabym ją bardziej jako Sirenix, bo tutaj Winx bardziej jak syreny wyglądają.
https://t.me/pump_upp Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Harmonix
~Amored
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 12-02-2015 16:26
Jedynym plusem tej transformacji jest delikatność - nie ma tu takiego przepychu jak w Believixie, a kolory nie są zbyt jaskrawe, także całość jest miła dla oka. Same czarodziejki wyglądają tutaj chyba najbardziej dojrzale - oczywiście, biorąc pod uwagę przemiany z sezonów 4-6. Niestety to tyle, jeżeli chodzi o pozytywy. Sam Harmonix jest - według mnie - najbardziej bezużyteczną przemianą, jaka może istnieć. Pojawia się przez kilka odcinków tylko po to, by zniknąć na potrzeby Sirenixu (w którym mamy powrót do masy barw i wzorków, eh). Przy żadnej postaci nie wygląda on oryginalnie - wszystkie są takie same. Różnią się jedynie doborem kolorów, fryzurami oraz sposobem ułożenia skrzydeł. Harmonix nie jest zły, jednak sądzę, że i bez niego czarodziejki by sobie poradziły.


DA | ask.fm | LubimyCzytać | Tumblr

Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Harmonix
~Bloom3212
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 13-02-2015 15:09
Harmonix jest bardzo piękny. Najbardziej podoba mi się strój Bloom i Layli, choć wszystkie są piękne. Widać z daleka, że to "morska" transformacja (plus za to). Myślałam, że to co powyprawiali przy transformacji Believix, Harmonix będzie klapą, ale się myliłam (całe szczęście). Podobają mi się ich buty, takie troszeczkę podobne do Enchantixu. Jak dla mnie treny twórcom trochę nie wyszły. Fryzury.... u Tecny mi się nie podoba, u Flory we fryzurze pochwicili jej delikatność i bardzo dobrze, Stelli bardzo pasuje wysoki kucyk, Musy prosta fryzura, ale bardzo ładna, Bloom i Layli są śliczne. Sukienki wszystkie są ładne.
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Harmonix
~Speksi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 13-02-2015 16:47
Harmonix to jedna z moich ulubionych transformacji. Nie zgodzę się z tymi, którzy uważają, że jest zbędny! Wręcz przeciwnie, jest cudowny, taki delikatny. Nie ma w nim przepychu, kolory są jasne, Winx wyglądają jak jakieś księżniczki/anioły/nimfy czy coś w tym stylu. Zaczęłam tak od plusów, ale jest także i kilka minusów. Nie wiem, jak można walczyć w takich sukieneczkach, wiele razy zwracałam uwagę na te wstążki, które zawsze mogły się zaczepić o jakieś skały, wodorosty i inne takie. Żałuję, że pojawił się tylko w kilku odcinkach, żeby później ustąpić miejsca Sirenix'owi, który już tak nie zachwyca.



Edytowane przez Cattie dnia 28-02-2015 19:39
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Harmonix
~Ignis
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 13-02-2015 17:24
Harmonix jest bardzo piękną transformacją, jedną z moich ulubionych. Jest taka delikatna, kolorowa i bardzo pasuje do podwodnego świata, moim zdaniem to ona powinna być główną transformacją sezonu zamiast Sirenixu, który nie pasuje tam zupełnie. Wstążki przy butach akurat pod wodą są dobrym pomysłem, chociaż to dziwne, że nigdy o nic nie zaczepiły. Muszelkowe ozdoby na włosy idealnie pasują, tak jak same fryzury. Miło że dali każdej z czarodziejek inne skrzydła. Podoba mi się też tło, które dali do tej transformacji, jest w idealnych kolorach i pasuje do każdej z czarodziejek.
W Harmonixie nie mam się do czego przyczepić, kocham tą przemianę.



Jakieś moje rzeczy: SorceressIgnis(dA), MrsTanato(dA), Moja strona

Odwiedź galerię "zgadzania się"

Przychodzę tu głównie na dramy
52984863 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Harmonix
~Wiki
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 13-02-2015 19:41
Harmonix - przemiana tymczasowa, co mnie cieszy. Jest przesłodzony (nie tak jak Believix), ale zawsze coś. Podobają mi się te treny, są oryginalne, a nawet śliczne. Fryzury... Te włosy to chyba ze 3 metry mają. Fajne akcenty są związane z morzem (muszle, perły). Jakbym miała ocenić tę transformację w skali 1-10, to moja ocena to: 7.




Mans Zelmerlow.. kocham ^^

''Powinniśmy bawić się ogniem
Nigdy nie bojąc się, że moglibyśmy się poparzyć''

,,We are the heroes of our time
but we're dancing with the demons in our minds''
Edytowane przez Cattie dnia 13-02-2015 19:56
- - Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Harmonix
~Cattie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 13-02-2015 19:55
Miałam wczoraj dodawać opinię, ale jestem leniem i mi się po prostu nie chciało.
Harmonix jest ładną, szykowną transformacją. Mimo to wszystkie wyglądają tak samo, co razi w oczy. Przyznajcie, różnią się tylko kolorami, fryzurami i skrzydłami, a reszta jest taka sama. Nie zmienia to faktu, że Winxówny prezentują się prześlicznie. Trochę dziwnie wyglądają te wstążki - nie, są ładne, ale jak mogą tak walczyć? Przecież wstążka może się o coś zaplątać. No i te welony, na co one są? Ogólnie najbardziej podobają mi się Flora i Musa, wyglądają najlepiej :>.
Szkoda, że Harmonix był tylko przez kilka odcinków, bo prezentował się lepiej od Sirenix'u.


now here you go again, you say you want your freedom
well, who am I to keep you down?
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Harmonix
~elizabeth
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 29-03-2015 20:23
Harmonix ma w sobie to coś, choć jego potencjał nie został, według mnie, w pełni wykorzystany/pokazany. Najbardziej podoba mi się Harmonix Stelli i Flory, ale wszystkie Winx prezentują się bardzo ładnie, nawet Tecna. Muzyka z Harmonixu spodobała mi się nawet bardziej niż ta z Sirenixu. Obie wersje i polska, i angielska są naprawdę udane. Oczywiście włoska wersja jest najcudowniejsza serce , ale trzeba się cieszyć z tego, co się ma.



Edytowane przez Victoria dnia 29-03-2015 20:25
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Harmonix
~Szanella
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 02-05-2015 17:16
Harmonix to jedna z najlepszych transformacji w całym serialu. Bardzo dopracowany, stroje mają śliczne kolory. Najladniej wyglądają Layla i Flora, ale reszta też może być. Nawet Tecnę ładnie i starannie zrobili, a nie na "odczep". Strój Stelli bardzo mało się wyróżnia w transformacji, bo jej sukienka zlewa się strasznie z tym tłem, chociaż z bliska wygląda super.


,,Marzę o cofnięciu czasu.Chciałabym wrócić na pewne rozstaje dróg w swoim życiu, jeszcze raz przeczytać uważnie napisy na drogowskazach i pójść w innym kierunku.'
,,Czarne i białe są klawisze pianina, lecz brzmią one milionami kolorów w mojej głowie.
zestaw od Flamy :-)
miałam kieedyś http://magicznyswiat-hp.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Harmonix
~Motiwia
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 04-05-2015 16:37
Według mnie Harmonix to śliczna transformacja, o niebo lepsza od Mythixu, czy Believixu. Mimo iż totalnie nie jest w moim stylu (delikatne spódnice, obcasy), ogromnie mi się spodobał. Najlepiej wyszła zdecydowanie Musa, a najgorzej... sama nie wiem! W tej przemianie również piosenka jest cudna, chociaż słowa niezbyt logiczne XD. Jedyny minus to chyba tylko to, że Winxówny wyglądają niemal identycznie, ich stroje różnią się wyłącznie kolorami/dodatkami. Niemniej jednak jest to transformacja udana i żałuję, że w serialu oglądaliśmy ją przez zaledwie kilka odcinków.


i love my smol bubble boy
54680395 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Harmonix
~Elyon
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 11-05-2015 18:25
No serio? Czy tylko mi nie podoba się Harmonix? Według mnie jest u nich wszystkiego za dużo, bo i falbanki, i wstążki, i loczki... Nie jest to najgorsza transformacja, ale też nie zaliczam jej do udanych. Za to podobają mi się te ozdoby na głowach u Bloom i Layli. Te z muszelkami, no cudne są po prostu! Ktoś tam wyżej napisał o fryzurze Tecny i nawiązując do tego: mi się akurat bardzo podoba, w jej stylu ale jednak bardziej dziewczęca uśmiech.

O matko... Zdanie rozpoczynamy z wielkiej litery! Zwracaj też uwagę na interpunkcję, bo ona leży... /Suza
Edytowane przez Suzanne dnia 11-05-2015 19:12
http://instagram.com/picsofwinx Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 3 z 4 < 1 2 3 4 >
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

~EmilyWinxClub0
12:39:10 03.05.2024
Mówię o tej ulepszonej scenie z Mitzi, tam wygląda naprawdę dobrze. Chociaż dziwne że odrosty takie ciemne
~EmilyWinxClub0
12:37:45 03.05.2024
Na szczęście nie dali jej tych wielgasnych Disneyowskich oczów, włosów do kostek i zbyt klaunowatej mimiki jak na teaserze i wygląda znacznie lepiej
~Vixen0
21:25:07 02.05.2024
Ale ta Bloom ładna w s9
~Vixen0
16:12:19 02.05.2024
WB*
~Vixen0
16:12:13 02.05.2024
Kiedy dostanę punkty za dwa lata obecności na wg?
^Flamli0
21:09:05 01.05.2024
mój cichy wielbiciel niegrzeczny
~Stellka0
13:17:31 01.05.2024
kto to? XD
~Stellka0
13:17:26 01.05.2024
~EmilyWinxClub0
23:27:56 30.04.2024
Bo to tylko pokazuje ile kasy oszczędzał na produkcji ostatnich sezonów co niestety szło w parze z jakością. A teraz kwiczy, że drogie bo jemu i jego świcie zostanie mniej. No panie Iginio, jakość kosztuje, pobudka
~EmilyWinxClub0
23:26:30 30.04.2024
Leje z tego, jak często Iginio powtarza teraz jaki ten reboot i ta grafika są drogie xD
~clax70
0:31:53 30.04.2024
Są tu jacyś fani Eurowizji? Co myślicie o tegorocznych piosenkach, scenie, itp.?
^Flamli0
8:45:45 29.04.2024
Różnią się od połowy, ta z comicon jest bardziej dopracowana
^Flamli0
8:44:50 29.04.2024
Ta na social mediach KLIK
^Flamli0
8:43:56 29.04.2024
Są dwie wersje, ta została wyświetlona na comicon KLIK
^Flamli0
8:43:35 29.04.2024
Tak, będę musiała to wszystko dopiero nadrobić na WB...
~marcin19950
1:44:04 29.04.2024
i o czym był ten exlusive material o winx reboot ma ktos?
^Flamli0
14:15:20 28.04.2024
KLIK o 15 ma być ekskluzywny materiał z rebootu
^PVTeam1230
19:03:29 25.04.2024
Szkoda że do Wawy smutny((
~February0
15:10:03 25.04.2024
Ktoś jest chętny na spontaniczne spotkanie w Warszawie w ten weekend? (dajcie znać jeśli takie rzeczy nie na shout box uśmiech)
~February0
15:08:33 25.04.2024
Rzucam mega randomowe hasło które właśnie wpadło mi do głowy w trakcie pracy xd
^Flamli0
21:14:14 24.04.2024
ukazały się pierwsze strony komiksu fate, data wydania została przesunięta na 31 lipca
~Radi0
13:49:16 24.04.2024
Jak w winxie. Kreska tak zrobiona, że boje się że udziecinnili ten serial
~clax70
10:37:27 24.04.2024
Nowy sezon Odlotowych Agentek już 12 maja KLIK
~EmilyWinxClub0
16:53:23 22.04.2024
Tak czy siak, czasy kreski ręcznej z 1 sezonu minęły bezpowrotnie, teraz Bloom wygląda jak popular girl from high school, która dorabia w międzyczasie jako modelka, a nie zwyczajna dziewczyna
~EmilyWinxClub0
16:46:27 22.04.2024
Przyczepię się jeszcze do twarzy w animacji, bo po 3D jakie zaserwował nam Rainbow mam stres pourazowy do tych ich za wielkich oczu i pstrokatych nosów w połączeniu z komediową, zbyt żywą mimiką twarzy
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.