Nowości
1.05.2024
❧ naprawiono muzykę ze specjalów

25.04.2024
❧ naprawiono muzykę z 1 sezonu

18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

Użytkowników Online
 Gości Online: 0
 Użytkownicy Online: 1
 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,056
 Najnowszy Użytkownik: ~Klaudixx00
Dzisiejsi Solenizanci
curly9087

Winx Club
Transformacje
❧  Magiczny pył  ☙

Strona 3 z 4 < 1 2 3 4 >
AutorRE: Magiczny pył
~Norelay
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 08-03-2014 22:41
Magiczny Pył - jeden z moich najulubieńszych dodatków do transformacji (zaraz po nim jest Lovix i Sophix - jeżeli mogę przydzielić je do tej samej kategorii). Uwielbiam go, ponieważ:
- jest bardzo potężny - zdejmuje uroki, leczy i minimalizuje (przynajmniej taki mi się wydawało, gdy oglądałam odcinek, w którym Winx zmniejszyły się za pomocą pyłku przy Złotym Pałacu)
- fiolki są naprawdę przepiękne, a ich otwieranie i rysowanie wzorków pyłem mnie oczarowało (Bloom i Flora mają najładniejsze zarówno fiolki jak i ''rysunki'' ).
- ukazują, że moc Enchantixu jest naprawdę wartościową i potężną transformacją, która bardzo się przydaje zarówno w ataku, jak i w obronie.


#TeamOgroxy
________________________________________________
Zapraszam na:
I Moje miniaturki I Opowiadanie - Ogron i Roxy I Moja grafika I Moje rysuneczki l Mój wattpad l Mój instagram l
________________________________________________
Edytowane przez Chatta dnia 08-03-2014 22:58
45243995 http://not-everything-is-a-game.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Magiczny pył
~bloomka028
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 30-06-2014 22:20
Jak dla mnie ten rodzaj mocy jest bardzo przydatny, jeśli chodzi o niektóre, drobne zagrożenia. Jeśli czarodziejki chcą wkroczyć do miejsca, gdzie normalny człowiek by nie wszedł, to mogą się dzięki niemu zminimalizować. Jeśli ktoś rzucił mocny czar na daną osobę, to mają moc uleczenia jej z uroku. Wszystko niby jest pięknie i cacy, jednakże powiedziałabym, że nie. Moc czarodziejskiego pyłu jest tak naprawdę mocniejsza od samego Enchantixu, więc może się wydać, że jest potężny, ale tak naprawdę można te wszystkie momenty załatwić czarami, bo niby dajmy na przykład Valtora, który rzucił jakiś zły czar na Laylę, aby oślepiła, więc aby go zdjąć, to należy użyć flakoniku, jednakże pragnę przypomnieć, że w sezonie drugim Bloom miała podobną sytuację krytyczną, a zostało jej to zdjęte, dzięki pani Gryffin i to, że Valtor był od niej silniejszy nie ukrywa tego faktu, że mogłaby spokojnie go zdjąć, w końcu jest ekspertką w takich typu sytuacjach. Podsumowując, magiczny pył faktycznie jest momentami bardzo przydatny, jednak w niektórych sytuacjach zbyt przesadnie doceniany i zbyt niepotrzebnie używany do danych kłopotów. Jedyny atut, dla którego żadna magia nie jest zdolna do zrobienia czynności, która robi tylko flakon jest nadzwyczajna minimalizacja. Ponadto pokazuje to, że po wysypaniu go na siebie usuwa złe zamiary i ogólnie cechy, które według mnie jest trochę absurdalne. Pożytek z niego być może jest, ale tylko wtedy, kiedy przemiana jest dużo słabsza i nie jest zbyt wyposażona w atrybuty mocy, jaką ma ten obiekt. Teraz przejdę do ich wyglądu. Powiem szczerze, że sekwencja jego jest bardzo przejrzyście pokazana, jednakże trochę błędnie. Najpierw znikają jego detale zawarte na nim, a potem się otwiera, a tu nagle w niektórych chwilach czarodziejka nie wlewa pyłu tak, jak leci dany znak, co jest dużą wadą, ale da się to na ogół wytrzymać. Co do samego jego wyglądu no i co do jego tła na ogół nic nie mam. Każdy z nich ma ciekawe zastosowanie kolorków oraz inny styl, który swoją drogą wskazuje symbol mocy Winx. Może twórcy mogliby się bardziej postarać w szlakach symboli wylewając pył, ale ogólnie jest miód, cud i malina. Ogólnie rzecz biorąc efekt otrzymania mocy flakoniku bardzo mi się podoba, a jedynie, co mnie może w tym irytować, to zbyt częste używanie go.



Credit: Justa <3
Edytowane przez Smoczy_Plomien dnia 30-06-2014 22:50
Po co GG skoro WB lepsze? ;o Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Magiczny pył
~Olqqa0019
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 30-06-2014 23:11
Lubię Magiczny Pył jest naprawdę bardzo przydatnym dodatkiem, w sumie może zdjąć nawet najpotężniejszy czar, jaki czarownik/czarownica może rzucić. Magiczny pył może zminimalizować czarodziejki oraz leczyć. Co do wyglądu to najbardziej podoba mi się wygląd flakonika Musy, Stelli i Flory, a wzory, które Winx rysowały - Musy, Stelli, Flory, no i jeszcze Bloom uśmiech. Ogólnie lubię cały Enchantix, ale to Magiczny Pył w sumie dodaje mu takiego charakteru i uroku mruga.


[img][[/IMG][/IMG][/img]

Edytowane przez Cattie dnia 31-01-2015 17:00
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Magiczny pył
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 01-07-2014 10:25
To moim zdaniem zdecydowanie super moc. Ja tam się cieszę, że zrobili coś takiego. Bardzo podoba mi się ta różnorodność flakoników, najbardziej spodobał mi się ten Musy, był najbardziej oryginalny. Podoba mi się ten taki taniec, że otworzyć tą buteleczkę. Myślę, że to taki pewien środek zabezpieczenia xdd. Nikt nie zna kodu, tylko czarodziejka i ona tylko może użyć swojego magicznego pyłu xd. To by wiele wyjaśniało, c'nie?
To jest kolejny przywilej Enchantix'u, który świetnie się prezentuje. Dzięki temu wyglądają jeszcze bardziej na czarodziejki. Magiczny pył dodaje tego "czego" go tej transformacji. Takie dodatki to świetna rzecz.
Gdy się tak przyjrzałam, to zauważyłam, że prawie każda transformacja posiada coś takiego. Enchantix - magiczny pył, Believix - skrzydła i indywidualne zaklęcie (to takie specyficzne xdd), Sirenix - szkatułki Sirenix, specyficzne zaklęcie i możność przedostania się do Nieskończonego Oceany, Mythix - różdżki.
Ta... Jednakże nic nie przebije magicznego pyłu.




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Magiczny pył
~Liria
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 01-07-2014 11:17
Najładniejszy pyłek ma Musa. Jest on taki oryginalny. Wyróżnia się i to mnie w nim zachwyciło. Drugi najładniejszy ma Layla. Potem Stella. Bardzo ładny ma też Flora. Tecna ma dosyć ciekawy. Bloom jest straszny! Mimo, że Bloom to moja ulubiona czarodziejka to jej pył jest straszny. Brzydko się pojawia. Buteleczka też jest brzydka. Najgorzej jest jak rysuje! Wygląda żałośnie!



Edytowane przez Rebecca dnia 01-07-2014 11:18
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Magiczny pył
~Wiki
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 01-07-2014 11:22
Uważam, że jest to jeden z lepszych "dodatków '' do transformacji. Jest skuteczny, szybki i co najważniejsze - przepiękny! Najbardziej podoba mi się pyłek Tecny, Musy, Stelli i Flory, a jeżeli chodzi o "rysowanie'' to najbardziej Bloom, Flory i Stelli.




Mans Zelmerlow.. kocham ^^

''Powinniśmy bawić się ogniem
Nigdy nie bojąc się, że moglibyśmy się poparzyć''

,,We are the heroes of our time
but we're dancing with the demons in our minds''
Edytowane przez Smoczy_Plomien dnia 01-07-2014 11:25
- - Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Magiczny pył
~Honey
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 01-07-2014 11:30
Magiczny Pył - bardzo fajna i przydatna moc. Najbardziej podoba mi się to, że można nim zdjąć każde zaklęcie. Najładniejszą buteleczkę z pyłkiem ma Stella, fajnie i ciekawie to u niej wygląda. Najgorzej wyszła buteleczka Bloom i Tecny. U Bloom jest za bardzo przesłodzona. Serduszko, naprawdę? Nie mogli dać czegoś innego. Butelka Tecny jest taka zwyczajna, jakby robiona od niechcenie. Rysowanie symbolu u Tecny nie podoba mi się, inne Winx robią jakieś bardziej trudne symbole, a ona tylko jedno machnięcie i gotowe.


(c) Reboszka
Moja grafika/Moje rysunki/ Ask/Blog
Edytowane przez Smoczy_Plomien dnia 01-07-2014 11:32
http://ironman-another-story.blogspot.com/?m=1 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Magiczny pył
~Suzanne
Moderator

avatar
Dodane dnia 01-07-2014 17:52
Ogólnie Magiczny Pył uważam za dobry pomysł. Był to jakiś dodatek do Enchantixu, tak jak w Belivixie były skrzydła. Naprawdę przemyśleli dodanie tego do serialu. Nie zrobili tego na odwal się, by wystąpiło w jednym odcinku (pomijam fakt, że potem w 4 serii został on zapomniany). Czarodziejki korzystały z niego często, by zniszczyć czarną magię Valtora.
Rysowanie tych szlaczków owszem było denerwujące. Trwało to zbyt długo i animacja ciągle była ta sama. Nie mogli jakoś tego przyspieszyć jak w przypadku transformacji, gdzie czasami urywali sceny. Podoba mi się, że Magiczny Pył był tak jakby częścią stroju w przemianie. I był również na skrzydłach. Uważam, iż to był dobry pomysł.


(c) Flama

Edytowane przez Smoczy_Plomien dnia 01-07-2014 21:57
http://ask.fm/siekiera_bejbe Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Magiczny pył
~Szanella
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 01-07-2014 21:52
Moim zdaniem pomysł z Magicznym pyłem był ciekawy. Urozmaica transformację. Te buteleczki są bardzo ciekawe.
Najładniejszą buteleczkę z pyłkiem ma Stella, fajnie i ciekawie to u niej wygląda.

To chyba nie buteleczka, tylko tatuaż, bo u każdej z pozostałych Winx widać, ze te buteleczki są zawieszone na szyi, a u Stelli nie.
Wystarczy się przyjrzeć na jakimś obrazku, że ta gwiazdka nie jest zawieszona na błękitnym naszyjniku, tylko znajduje się pod nim.


,,Marzę o cofnięciu czasu.Chciałabym wrócić na pewne rozstaje dróg w swoim życiu, jeszcze raz przeczytać uważnie napisy na drogowskazach i pójść w innym kierunku.'
,,Czarne i białe są klawisze pianina, lecz brzmią one milionami kolorów w mojej głowie.
zestaw od Flamy :-)
Edytowane przez Smoczy_Plomien dnia 01-07-2014 22:00
miałam kieedyś http://magicznyswiat-hp.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Magiczny pył
~Elyei
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 22-07-2014 11:04
Chyba najlepszy pomysł w całym 3 sezonie. To dodało naszym czarodziejkom sił, poza tym świetny dodatek do stroju. Trochę mi się nie podobał flakonik Tecny. No wiem, że postać niedopracowana, ale to już lekka przesada mellow. Moim zdaniem muzyka była świetna szeroki uśmiech.
Edytowane przez YouStee dnia 22-07-2014 11:17
https://t.me/pump_upp Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Magiczny pył
użytkownik usunięty
Dodane dnia 25-07-2014 22:43
Magiczny pył jest bardzo przydatnym dodatkiem do Enchantixu. Potrafi zdejmować mroczne zaklęcia, co było bardzo przydatne w walce z Valtorem, który zbierał swą armię za pomocą właśnie zaklęć. Podobały mi się fiolki każdej z czarodziejek, a także ich kody aktywacyjne. Zawsze uwielbiałam te ich tańce xD. A ta muzyczka w tle...Ach, magia!


AutorRE: Magiczny pył
~Ashley
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 28-07-2014 09:08
LadyBloom napisał/a:
Buteleczki Winx sa niezwykłe, ale...fiolki Bloom i Tecny są banalne i proste. Natomiast flakonik Layli jest mocno przesłodzony.

Moim skromnym zdaniem to flakonik Bloom, jest mocno przesłodzony. No po co jej tyle serc? Ja się pytam. Jednak co do fiolki Tecny muszę się zgodzić. Jest najbardziej... zwykła, ze wszystkich.
Największy sentyment mam do magicznego pyłu Layli. Podoba mi się, jak rysuje jego kształt. Przez chwilę tak pięknie świeci.


(c)Google
Kiedyś zmienię...
Może xd
Za 500 lat XD


Opowieść Bloom | Maj (pseudo)graficzyns


"Gdyby wszyscy ludzie byli normalni, to na świecie było by nudno..."

Edytowane przez Cattie dnia 31-01-2015 17:00
Tylko dla spoufalonych Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Magiczny pył
~Speksi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 28-07-2014 09:50
Magiczny pył to bardzo fajny dodatek do Enchantixu, uwielbiam ogólnie tą transformację i uważam, że pyłek to naprawdę znakomity, genialny pomysł. Podobały mi się prawie wszystkie flakoniki, ale ten Tecny taki zbyt prosty w porównaniu do całej reszty. A najbardziej pomysłowy flakonik to chyba ten Musy. Tak czy inaczej, magiczny pyłek był chyba najlepszym pomysłem w 3 sezonie.



Edytowane przez Sophie dnia 28-07-2014 11:23
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Magiczny pył
~Bloom3212
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 11-09-2014 14:41
Magiczny pył jest świetny i słodki. Muzyka mi się bardzo podoba oraz ten taniec szeroki uśmiech.
Najbardziej podobał mi się flakonik Bloom i Stelli :szoker:. Flory i Layli też niczego sobie, Musy ma taki dziwny kształt (i tak jest ładny). Najbardziej zawiodłam się na flakoniku Tecny. Robota na 5 minut. Mogli się trochę bardziej postarać.
Edytowane przez Smoczy_Plomien dnia 11-09-2014 18:14
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Magiczny pył
~Cattie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 22-09-2014 12:02
Magiczny pył to bardzo przydatny i ładny dodatek, dodający Enchantix'owi niemałego uroku. Wszystkie mają ciekawe kształty (flakoniki, nie Winxówny). Taniec z tym pyłkiem i to, co czarodziejki "rysują" (nie wiem, ja kto inaczej określić) także są bardzo fajne. Najbardziej podoba mi się flakoniki Stelli, Flory i Musy (ładnie się otwierają), a najmniej - Bloom. Do jej flakoniku nigdy nie mogłam się przekonać, jest zbyt przesłodzony. A Tecny jest taki... zwyczajny, prosty. Jednak i tak magiczny pyłek jest jednym z najpiękniejszych elementów trzeciego sezonu (choćby dlatego, że Winxówny dzięki magicznemu pyłkowi mogły się zmniejszać).


now here you go again, you say you want your freedom
well, who am I to keep you down?
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Magiczny pył
~Fiker
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 22-09-2014 22:49
Tęsknię. Bardzo. Naprawdę mi tego brakuje. Kojarzy mi się z takimi czarodziejkami jak w baśniach, ewentualnie z Dzwoneczkiem. Cały ten taniec wyszedł świetnie, chociaż nad Tecną się nie namęczyli tak jak na przykład nad Bloom. Najładniej wyszedł flakonik Musy i Stelli, a co do tańca to Musa i Bloom.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Magiczny pył
~LadyCherrie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 11-10-2014 14:02
Uwielbiam Magiczny pył! Jest świetnym dodatkiem do Enchantixu. Bardzo podoba mi się ten taniec jaki wykonują przy otwieraniu flakonika z Pyłkiem. Najbardziej spodobał mi się taniec Musy i Stelli. Uważam również, że ich flakoniki są najładniejsze. Uważam, że przy tańcu i kształcie flakoniku Tecny twórcy się nie namęczyli jak u pozostałych, bo pozostawia sobie wiele do życzenia. U reszty czarodziejek ten dodatek również wyszedł wspaniale.


#TeamDelia
The problem with a good book is
You want to finish the book,
but
You don't want to finish the book.
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Magiczny pył
~Amored
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 26-01-2015 17:18
Magiczny dodatek to wspaniałej transformacji; Magiczny Pył należy do grona moich ulubionych zaklęć. Posiada duże możliwości, a sposób jego aktywowania prezentuje się całkiem ładnie. Pamiętam, że jako dziecko najbardziej lubiłam te flakoniki - z perspektywy czasu jednak nie uważam ich wszystkich za "idealne" (chociażby ten należący do Tecny). Podoba mi się jeszcze ta muzyczka w tle - niby monotonna, ale magiczna.


DA | ask.fm | LubimyCzytać | Tumblr

Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Magiczny pył
~elizabeth
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 29-03-2015 20:45
Uwielbiam Magiczny Pył. Jest po prostu przecudowny. Dopełnia Enchantix, sprawia, że przemiana jest jeszcze bardziej majestatyczna. Aż czuć przyjemny dreszczyk, gdy Winx go przywołują. Pył ma naprawdę ogromną moc, w końcu ugasił Płomień Smoka, tlący się w Valtorze.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Magiczny pył
~JessiccaForever
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 31-05-2015 20:08
Ja po prostu kocham Magiczny Pył! Dodaje wiele uroku Enchantix'owi. Najbardziej podobają mi się flakoniki Musy i Bloom, natomiast najmniej Tecny. On jest taki... zwyczajny. Wielka szkoda, ze nie było go w następnych sezonach. Chociaż jeszcze w czwartym! Naprawdę, Magiczny Pył mi się podoba chyba jeszcze bardziej, niż sam Enchantix serce.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 3 z 4 < 1 2 3 4 >
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

~Vixen0
16:12:19 02.05.2024
WB*
~Vixen0
16:12:13 02.05.2024
Kiedy dostanę punkty za dwa lata obecności na wg?
^Flamli0
21:09:05 01.05.2024
mój cichy wielbiciel niegrzeczny
~Stellka0
13:17:31 01.05.2024
kto to? XD
~Stellka0
13:17:26 01.05.2024
~EmilyWinxClub0
23:27:56 30.04.2024
Bo to tylko pokazuje ile kasy oszczędzał na produkcji ostatnich sezonów co niestety szło w parze z jakością. A teraz kwiczy, że drogie bo jemu i jego świcie zostanie mniej. No panie Iginio, jakość kosztuje, pobudka
~EmilyWinxClub0
23:26:30 30.04.2024
Leje z tego, jak często Iginio powtarza teraz jaki ten reboot i ta grafika są drogie xD
~clax70
0:31:53 30.04.2024
Są tu jacyś fani Eurowizji? Co myślicie o tegorocznych piosenkach, scenie, itp.?
^Flamli0
8:45:45 29.04.2024
Różnią się od połowy, ta z comicon jest bardziej dopracowana
^Flamli0
8:44:50 29.04.2024
Ta na social mediach KLIK
^Flamli0
8:43:56 29.04.2024
Są dwie wersje, ta została wyświetlona na comicon KLIK
^Flamli0
8:43:35 29.04.2024
Tak, będę musiała to wszystko dopiero nadrobić na WB...
~marcin19950
1:44:04 29.04.2024
i o czym był ten exlusive material o winx reboot ma ktos?
^Flamli0
14:15:20 28.04.2024
KLIK o 15 ma być ekskluzywny materiał z rebootu
^PVTeam1230
19:03:29 25.04.2024
Szkoda że do Wawy smutny((
~February0
15:10:03 25.04.2024
Ktoś jest chętny na spontaniczne spotkanie w Warszawie w ten weekend? (dajcie znać jeśli takie rzeczy nie na shout box uśmiech)
~February0
15:08:33 25.04.2024
Rzucam mega randomowe hasło które właśnie wpadło mi do głowy w trakcie pracy xd
^Flamli0
21:14:14 24.04.2024
ukazały się pierwsze strony komiksu fate, data wydania została przesunięta na 31 lipca
~Radi0
13:49:16 24.04.2024
Jak w winxie. Kreska tak zrobiona, że boje się że udziecinnili ten serial
~clax70
10:37:27 24.04.2024
Nowy sezon Odlotowych Agentek już 12 maja KLIK
~EmilyWinxClub0
16:53:23 22.04.2024
Tak czy siak, czasy kreski ręcznej z 1 sezonu minęły bezpowrotnie, teraz Bloom wygląda jak popular girl from high school, która dorabia w międzyczasie jako modelka, a nie zwyczajna dziewczyna
~EmilyWinxClub0
16:46:27 22.04.2024
Przyczepię się jeszcze do twarzy w animacji, bo po 3D jakie zaserwował nam Rainbow mam stres pourazowy do tych ich za wielkich oczu i pstrokatych nosów w połączeniu z komediową, zbyt żywą mimiką twarzy
~EmilyWinxClub0
16:42:22 22.04.2024
5-6* mam nadzieję, że to tylko testy bo jeśli użyją takiej animacji do gotowego produktu, to reboot padnie szybciej niż powstawał
~EmilyWinxClub0
16:40:20 22.04.2024
Widać, że animacja to jest dalej ta sama plastelina z sezonów 4-5 tylko podrasowana, ale niestety dalej źle to wygląda, zwłaszcza włosy i płynność
~EmilyWinxClub0
16:39:02 22.04.2024
Flora wygląda jakby była żywcem wycięta z Mia i Ja. Nie jestem całkowicie przekonana do tej transformacji jeszcze
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.