Nowości
31.05.2024
❧ naprawiono muzykę z World of Winx sezon 2

20.05.2024
❧ dodano komiks nr 216 - Ścieżka wróżek

18.05.2024
❧ naprawiono muzykę z Tajemnicy Morskich Głębin oraz World of Winx sezon 1

17.05.2024
❧ dodano komiks nr 239 - Czar morza

14.05.2024
❧ naprawiono muzykę z Magicznej Przygody

7.05.2024
❧ naprawiono muzykę z Tajemnicy Zaginionego Królestwa

1.05.2024
❧ naprawiono muzykę ze specjalów

25.04.2024
❧ naprawiono muzykę z 1 sezonu

18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

Użytkowników Online
 Gości Online: 1
 Brak Użytkowników Online

 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,066
 Najnowszy Użytkownik: ~Joasia
Dzisiejsi Solenizanci
MariaElzbieta
Speksi

Winx Club
Transformacje
❧  Enchantix  ☙

Strona 3 z 4 < 1 2 3 4 >
AutorRE: Enchantix
~Julietta
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 18-07-2013 15:57
Aaach... Enchantix to również moja ulubiona transformacja. Bardzo udana. Najbardziej podoba mi się Bloom w owej przemianie. Wygląda w nim tak delikatnie, spokojnie, a jednocześnie magicznie. Enchantix jest to moim zdaniem najlepszą transformacją ze wszystkich.

Nie zapominaj o polskich znakach.


Moja "grafika".
Moje rysunki.
Mój ask.
Mój blog
''Problem to nie problem. Problemem jest twoje podejście do problemu'''. ~ Kapitan Jack Sparrow <3.
Av by Reb *-* <33.
Edytowane przez Chatta dnia 25-02-2014 17:09
49881408 http://winxforeverclub.blog.pl/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Enchantix
~Lilla
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 18-09-2013 10:21
Enchantix był jedną z lepszych transformacji. Magiczny pył był bardzo fajny i co najważniejsze przydatny do zdejmowania uroków i trochę też do uzdrawiania. Stroje Winx były po prostu oszałamiające, a skrzydła nie były przesłodzone, były... Normalne. Do tego Winx musiały się "wysilić", aby ją zdobyć. Każda musiała go zdobyć przez poświęcenie dla kogoś ze swojej planety. Tylko, że okej, Stella zdobyła Enchantix ratując ojca, Layla tą syreną (nie pamiętam imienia xD), Flora siostrę, Musa księżniczkę Galateę, ale Tecna przecież poświęciła się właściwie dla całego Androsa, a przecież jest z Zenithu...


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Enchantix
~layla7
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 21-12-2013 08:25
Enchantix, Enchantix.... najlepsza transformacja w tej kreskówce. Najładniejszy strój? Layli. Najgorszy? Nie ma w ogóle, wszystkie są prześliczne. Według mnie to najlepsza transformacja i jak do tej pory najbardziej dopracowana. Dziwię się, że zamiast Believixu nie zrobili dłużej Enchantixu, bo to jest naprawdę piękne. Nawet Tecna wygląda cudownie, co nie zawsze się zdarza. Jest bardzo dużo dodatków, ale wszystko pasuje! To jest przeciwność Believixu, bo Believix to po prostu niewypał. Za dużo tego wszystkiego. A Enchantix hm... śliczności. Czarodziejki przynajmniej się natrudziły, żeby go zdobyć, a nie jak z Believixem. Według mnie jes to najlepsza transformacja.
Azathara napisał/a:
Najcudowniejsza, najlepsza, najpiękniejsza transformacja w historii Winx. Jestem ciekawa 6 sezonu-Cybernix'u. Choć wątpię by coś pobiło ta cudna transfę. Tylko jak zwykle mam ,,ale''.Tecna, Tecna i jeszcze raz Tecna. Nie podoba mi się. Te skrzydła ma jakieś takie kanciaste.

Jest Bloomix, ale rozumiem dlaczego napisałaś Cyberix- bo to było dawno pisane. Z resztą, Cyberix to jedna wielka pogłoska, którą ktoś rozgłosił, która nie stała się prawdą, tylko oszustwem.

Brak przecinków, polskich znaków i literówki - pracuj.


Odchodzę z WB. Głównie z jednego powodu, ale to teraz nieważne. Niektórych z was, zapamiętam na zawsze oraz będę ciepło wspominać, a niektórych po prostu wymażę z pamięci. Może nie byłam nieraz lojalna dla niektórych z was, za to także chcę was przeprosić. Żegnaj WInxBloggerze! Do zobaczenia!
Edytowane przez Chatta dnia 25-02-2014 17:00
http://winx-ever.cba.pl/news.php Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Enchantix
~YouStee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 22-12-2013 16:00
Kocham serce. Najlepsza transformacja ever. Każda z Winx wyglądała jak potężna czarodziejka. Skrzydła boskie. Przedłużyli włosy Tecnie i to był strzał w dziesiątkę. Te linki na nogach też oddają magię. Magiczny pył, achh, ta muzyczka <3. Nic nie przebije tej transformacji. I, o dziwo, w 3D mi się podobała.

Dodatkowe spacje nie wydłużą Twojej wypowiedzi.


Stella literalnie ukształtowała moją osobowość
(c) chand
Edytowane przez Chatta dnia 25-02-2014 16:56
51516358 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Enchantix
~Victoria
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 21-01-2014 15:04
Bardzo fajna transformacja. To moja ulubiona przemiana razem z kilkoma innymi, gdyż najbardziej ją dopracowano. Ma wiele dodatków, dzięki czemu wygląda jeszcze lepiej, a te "sznurki" na nogach zamiast butów również są niczego sobie. Magiczny pyłek bardzo się przydaje do np. zdejmowania uroków Valtora. Po prostu cudo! Moim zdaniem najlepiej wygląda Stella i Flora.


It's funny how things never change in this old town.

Edytowane przez Cattie dnia 27-12-2015 00:33
50268431 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Enchantix
~KornelisaHovit
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 30-01-2014 21:41
To moja ulubiona przemiana, bardzo ją lubię. Podoba mi się uczesanie, najlepsze jest chyba Flory. Dobrze, że każda z Winx zdobyła osobno Enchantix, trzeba było zapracować, a nie, że razem. Enchantix Stelli podoba mi się bardzo, szczególnie włosy, reszta też jest okej. Layli podoba mi się spódniczka, ale ta niebieska, nie zielona, fryzura również ładna. Musa jest w porządku, ale spódniczka jakaś taka siaka. Flora bardzo mi się podoba, sukienka i korona są śliczne. Bloom jest super, ale ma za bardzo ulizane włosy. Tecna jest okej, ale nie wiem po co to coś na głowie, taka jakby spinka. Enchantix to najlepsza przemiana jaką wymyślili serce.


Kornelisa Hovit ta co zadaje dużo pytań .

Zestaw By Rebecca
Edytowane przez Sophie dnia 30-01-2014 21:45
50272785 http://www.youtube.com/channel/UC-B-EZopHABxmN6QLO8oHOg Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Enchantix
~urie24
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 24-02-2014 20:13
Enchantix, cóż tu dużo mówić. Najlepsza transformacja dotychczas w Winx. U każdej był inny w przeciwieństwie do kolejnych transformacji, gdzie krój mniej więcej jest taki sam tylko kolory pozmieniane, no może jeszcze Believix się czymś wyróżniał u każdej, ale nie umywa się do Enchantixu. Te druciki na stopach zamiast butów były naprawdę genialnym pomysłem. Winx wyglądały jak prawdziwe czarodziejki. Ta transformacja była taka... wszechstronna(?). Kolejne miały nawiązanie do czegoś (Sophix - natura, Lovix - śnieg, Harmonix i Sirenix - woda), a Enchantix był taki neutralny. Szkoda, że był tak krótko bo wszystkie Winx wyglądały w nim wspaniale. Wydaje mi się, że ta transformacja jest w większości uważana za najlepszą w dużym stopniu ze sposobu jej zdobycia, który był chyba najbardziej tragiczny. Sama nazwa "poświęcenie" już dodaje magii tej przemianie...


Urie24
Edytowane przez Akali dnia 24-02-2014 21:16
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Enchantix
~MrDark
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-02-2014 12:34
Enchantix - moja ulubiona transformacja, chyba najlepiej oddaje słowo "czarodziejka". Sam sposób jej otrzymania jest godny podziwu - trzeba na nią zasłużyć przez poświęcenie. W kwestii projektu to arcydzieło, wszystkie elementy są bardzo dobrze dopasowane i tworzą zgraną całość.
Twierdzenie, że Enchantix jest "zbyt odkrywający" to dla mnie już lekka przesada i histeryzowanie. Ja nie dopatruję się w nim niczego wulgarnego lub z podtekstem, a w tych kwestiach jestem bardzo krytyczny. Nie doszukujmy się na siłę drugiego dna.
Reverienne, co do "szczerości" zdobywania Enchantixu, myślę, że gdyby intencje nie były szczere, to czarodziejka by go po prostu nie otrzymała. W końcu magia to magia mruga.
Edytowane przez Chatta dnia 25-02-2014 16:51
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Enchantix
~Reverienne
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-02-2014 16:23
MrDark napisał/a:
Twierdzenie, że Enchantix jest "zbyt odkrywający" to dla mnie już lekka przesada i histeryzowanie. Ja nie dopatruję się w nim niczego wulgarnego lub z podtekstem, a w tych kwestiach jestem bardzo krytyczny. Nie doszukujmy się na siłę drugiego dna.

MrDark, ja naprawdę nie doszukuję się w niczym drugiego dna. Nawet przypadkowa Musa w staniku (zamiast Musy w enchantixowym topie) nie zawiera dla mnie żadnego z podtekstów. Absolutnie żadnego - poza tym, że czasami rysownicy naprawdę mocno "olewają" swoją pracę i tworzą tak zjawiskowe, rażące w oczy gafy, że aż ciężko patrzeć. Jedyne, co w Enchantixie mnie irytuje, to jego niepraktyczność. Krótkie spódniczki, krótkie sukienki, linki zamiast butów... Naprawdę przed wszystkim ochroni magia? Misje są niebezpieczne, o choćby głupie obtarcie nietrudno, a nawet, jeśli już mam tę pewność, że nie uszkodzę się za bardzo (albo później i tak mnie "skleją"), wolę mieć na siebie... coś, co zakrywa prawie całe ciało. Czuję się pewna, bezpieczna. Wiem, że wiatr nie zawieje i nie pokaże całej magicznej społeczności moich gatek. Wiem, że choćby cienka tkanina zminimalizuje skutki upadku czy jeszcze innego wypadku. Wiem, że wypowiadam się jak mugolka z paranoją, ale, według mnie, nawet w rzeczywistości znanej z "Klubu Winx", pojawia się krew czy co-tam-innego-mają-nasi-kosmici. Nie pokazano tego w serialu (ani komiksie), żeby małe dzieci nie dostały zawału, ale jest. Czasami nawet magia do końca czarodziejki nie ochroni - wtedy też warto mieć ten nieco bardziej zakryty Harmonix, nie kusy Enchantix czy, w niektórych przypadkach, Believix.

MrDark napisał/a:
Reverienne, co do "szczerości" zdobywania Enchantix, myślę, że gdyby intencje nie były szczerze to czarodziejka by go po prostu nie otrzymała ;pp w końcu magia to magia ;)

W sumie racja, chociaż... a nuż zdarzy się taki przypadek, w którym chęć rzeczywistego uratowania komuś życia połączy się ze zwykłym wykorzystaniem okazji? Wiem, że uratuje mnie Enchantix, czuję się bardziej pewna siebie, no, zaryzykuję, nie będę czekać, aż ta osoba umrze albo pojawią się odpowiednie służby... Troszkę przesadzam, ale naprawdę ciężko mi uwierzyć w taką nadzwyczajną krystaliczność wszystkich czarodziejek.




Dziękuję MrDark za cudowny zestaw! <3
4551010 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Enchantix
~MrDark
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-02-2014 21:08
Reverienne, sama nie wiesz, czego chcesz. Wyobrażasz sobie, by Winx latały w kevlarowych pancerzach? Gwarantuję, że będą super wytrzymałe. Tylko cała magia gdzieś uleci na rzecz techniki... a chyba nie o to tutaj chodzi, prawda? A Enchantix jest bardzo praktyczny, daje szeroki wachlarz możliwości, niekoniecznie ofensywnych.

Na ostatni akapit nie odpowiem, bo to jest ewidentne czepianie się i szukanie dziury w całym. Czarodziejki nie są kryształowe, każda z nich ma swoje wady o których serial mówi bez ogródek (np. Stella i jej próżność). Ja wiem, że niektórym jest bardzo ciężko uwierzyć w to, że ktoś może pomóc bezinteresownie, ale to już jest gruba przesada.
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Enchantix
~Rebecca
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 04-03-2014 09:14
Enchantix to najlepsza transformacja w Winx. Uwielbiam ją... Nic nie pobije Enchantix'u! Włosy są po prostu boskie! Ubrania są dopracowane, mają dużo dodatków - to mi się podoba. Enchantix to przemiana najbardziej magiczna. Zainspirował twórców do stworzenia Harmonix'u. Kocham ją za wszystko. Magiczny pył jako dodatek do mocy jest genialny. Najlepiej wypadła Flora w tej transformacji, jej sukienka przebiła wszystko. Owa przemiana ma w sobie coś, co przyciąga jak magnes. Przemiana jest magiczna i najlepsza jak do tej pory. Kocham tą transformację serce.



Edytowane przez Rebecca dnia 26-03-2014 12:39
50085356 http://graficzno-fotograficznie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Enchantix
~Radi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 12-03-2014 21:34
Jak wiele osób zauważyło, jest to najlepsza transformacja. Sposób zdobycia wymagający poświęcenia przez każdą Winx z osobna. Wygląd sprawiający, że czarodziejka wygląda jak czarodziejka. Do tego upgrade zwany magicznym pyłem czynią z Entchantixa transformację, której żadna przyszła przemiana nie przebije.
Edytowane przez ChandSharma dnia 13-03-2014 21:07
51346524 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Enchantix
~Adelia
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 13-03-2014 20:28
Według mnie to najładniejsza transformacja razem z Sirenix'em. Wymagała wiele trudności, aby ją zdobyć, ale nie tylko dlatego ją lubię. Fajne stroje oraz skrzydła. Magiczny pyłek bardzo pasuje do Enchantix'u. Ogólnie bardzo piękna transformacja.


as mitski once said: ***** ***

Edytowane przez ChandSharma dnia 13-03-2014 21:06
*:・゚✧ youtu.be/dQw4w9WgXcQ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Enchantix
~Reverienne
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 15-03-2014 22:38
MrDark napisał/a:
Reverienne, sama nie wiesz, czego chcesz. Wyobrażasz sobie, by Winx latały w kevlarowych pancerzach? Gwarantuję, że będą super wytrzymałe. Tylko cała magia gdzieś uleci na rzecz techniki... a chyba nie o to tutaj chodzi, prawda? A Enchantix jest bardzo praktyczny, daje szeroki wachlarz możliwości, niekoniecznie ofensywnych.


Akurat nie miałam na myśli stworzenia Cyberixu (a raczej zbroi, najlepiej takiej, jak Iron Mana, tylko w wersji damskiej, czyli różowej), a dodanie tych niewinnych kilku centymetrów, kilku dodatkowych falbanek. Zmiana o tyle subtelna, że nie niszczyłaby uroku Enchantixu, a jednocześnie zamknęłaby mi usta przy wywodzie o strasznej niepraktyczności i o-rany-zaraz-wszyscy-zobaczymy-gacie-Stelli.

Przyjmując za wyznacznik ten obrazek, sukienkę Bloom wydłużyłabym o półtora lub dwie falbanki. Odrobinkę wydłużyłabym spódniczkę Stelli i spodenki Tecny. Odrobinkę bardziej radykalnie wydłużyłabym spódniczkę Musy, ale i tak byłoby to w granicach jednej (góra półtora) "falbanki z sukienki Bloom".

"Moja idealna Flora Enchantix" wyglądałaby tak, jak na tym kadrze (podejrzewam, że rysownicy troszkę zaszaleli, bo na innych Flora ma krótszą sukienkę, ale...):



I tyle.

Ja jestem szczęśliwa, bo piękno, elegancja i wróżkowość łączą się z jako-taką praktycznością. Inni fani świętują, bo nie wprowadziłam żadnych przerażająco radykalnych zmian.

MrDark napisał/a:
Na ostatni akapit nie odpowiem, bo to jest ewidentne czepianie się i szukanie dziury w całym. Czarodziejki nie są kryształowe, każda z nich ma swoje wady o których serial mówi bez ogródek (np. Stella i jej próżność). Ja wiem, że niektórym jest bardzo ciężko uwierzyć w to, że ktoś może pomóc bezinteresownie, ale to już jest gruba przesada.


Miałam na myśli czarodziejki inne niż te z tytułowego "Klubu Winx". Alfea przecież na nich się nie kończy. Nie każda dziewczyna byłaby na tyle... no, szlachetna, by poświęcić za kogoś swoje życie. Wiadomo, wszystko zależy od okoliczności, danej osoby i tego kogoś, kogo mamy uratować, ale i tak.

W bezinteresowną pomoc wierzę, podobnie jak szczerą przyjaźń, miłość do grobowej deski, wierność i masę innych wartości pokazywanych w filmach Disneya czy kreskówkach. Nieco ciężko mi jednak uwierzyć, że w stosunkowo niedługim czasie WSZYSTKIE zdobyły Enchantix. (Wiem, że to bajka.) Stella ratuje ojca, Flora - swoją siostrę. Musa musi wyciągać z ognia Galatęę, a Tecna - zamykać portal do wymiaru Omega. Nie dość, że okazja pojawiała się sama, to każda wybrała to, co szlachetne, słuszne i tak dalej. Żadna zdawała się nie mieć wątpliwości. Jedynie Bloom nie zdobyła Enchantixu standardową drogą, ale ona akurat nie miała kogo uratować. Gdyby miała, sytuacja wyglądałaby inaczej. Po prostu... ciekawie byłoby zobaczyć postać, która byłaby szlachetna. Dobra. Cudowna i kochana. A jednak nie zdecydowałaby się na tak ogromne poświęcenie. Nie szła zamykać portal Omega, dajmy na to. Bez poświęcania swojego życia też można być dobrym człowiekiem.

Wiem, że się czepiam. Czasami po prostu tak mam. Wydaje mi się, że to oglądanie sezonów 4-5 (teraz jeszcze 6) tak na mnie wpływa. Tam jest tyle błędów do wytknięcia, że aż później sama zaczynam szukać dziury tam, gdzie w gruncie rzeczy jej nie ma.

__________________________________________________________________

Wracając jednak do głównego tematu, to szalenie się cieszę, że wreszcie Tecna dostała strój, w którym wygląda po prostu ślicznie. Dalej już mogłabym, mniej lub bardziej, chwalić Harmonix, Sirenix i Bloomix, ale to już nie to samo. Layla zasługuje na niebieską, nie zieloną wersję stroju. I "walić Bloom", dwa błękity w drużynie to nie jest jakaś modowa zbrodnia. Zmiana początkowego konceptu podaje w wątpliwość twierdzenie, że wszystkie mają wyglądać równie ładnie, a to jest, jak wszyscy wiemy, złe.

Uwielbiam oglądać przemieniającą się Stellę. Chyba ze względu na ogromne zmiany, zachodzące w jej wyglądzie. Jej fryzura, w porównaniu do tej ze zwykłej przemiany, jest po prostu zjawiskowa. Rozjaśnienie koloru włosów okazało się też prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Ładny strój (zwłaszcza to spódniczka)... no i ta mimika! To chyba ona robi na mnie największe wrażenie. Stella wygląda na taką pewną siebie, dojrzałą, gotową do walki ze siłami zła, co, jak dla mnie, jest po prostu świetne.

Natomiast ogólnie...
Believix został stworzony po to, byśmy żałowali, że Enchantixu już nie ma.
Enchantix jest piękny, a jednocześnie nieprzesłodzony. Styl, szyk i esencja wróżkowatości. Delikatność i kwiatowość. Natomiast Believix... Believix da się przeżyć jedynie w wersji 3D, bo brakuje świecidełek.




Dziękuję MrDark za cudowny zestaw! <3
4551010 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Enchantix
~qwerty
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 22-04-2014 14:03
Enchantix to wspaniała transformacja. Wszystkie kolory ze sobą współgrają, a zwłaszcza gdy czarodziejki są razem w grupie, pomimo różnych barw wszystko pasuje do siebie. Stroje niektóre są proste, niektóre dziwniejsze, ale pasują idealnie. Fryzury u żadnej z dziewczyn nie są banalne, a skrzydła są naprawdę piękne. Pomysł z magicznym pyłem to strzał w dziesiątkę. Jednak pomimo tego co wyżej napisałam, nie podoba mi się na przykład spódniczka Musy czy strój Layli i jej fryzura. Ale jednak jest tak piękna transformacja, że udaję że nic nie widzę. Najlepiej dla mnie wypada Bloom i zaraz za nią Flora. Nie wiem czemu, ale pomimo tego, że obie mi się podobają w tej przemianie, Bloom wygląda najpiękniej. Za Florą jest Stella, później Tecna, Musa i Layla
Co do wzorków z magicznego pyłu, wypadają dobrze tylko u Flory, Bloom i Stelli. Nie pasują mi za to wzorki u reszty dziewcząt. Musie mogli dać jakąś nutę, klucz wiolinowy do narysowania, coś co pasowałoby do jej mocy, u Tecny widziałabym jakieś figury przestrzenne, kreski, ale żadnych zaokrągleń. U Layli jakieś dziwaczne fale, lub esy floresy uśmiech. Muzyka niestety w porównaniu do reszty piosenek z transformacji, nie podoba mi się, ale jest ładna. Sekwencje transformacji są okey, ale tło podoba mi się tylko u Musy i Tecny, może jeszcze Layli. U Flory jest za ciemne, Stelli kompletnie nie pasuje do jej mocy, a Bloom ma za dużo szczegółów w tle. Pudełeczka na magiczny pył. Najpiękniejszy ma Musa i po raz kolejny mamy coś, co przypomina nam, że jej planeta podchodzi pod styl azjatycki. Flora Bloom i Stella mają proste, idealnie pasujące do ich mocy. Tecny i Layli są brzydkie.
W piękny sposób to zakończyłam, wiem :D.

- - - - - - - - - - - - - - - - -
Zapominasz o przecinkach!



Ludzie błagam, mój nick pisze się z małej litery :c
Edytowane przez YouStee dnia 22-04-2014 15:41
qwerty Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Enchantix
~Cattie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 22-04-2014 15:23
Jest to jedna z najlepszych transformacji (moim zdaniem). Uzytkowniczka qwerty napisała, że kolory są bardzo dobrane. Tak, zgadzam się. Najbardziej podobał mi się ubiór Stelli. Miały bardzo fajne moce, np. zmniejszanie się czy magiczny pył. I ta seria, w której był Enchantix, (czyli 3), nie była poświęcona tylko Bloom!
To jest jedna z moich ulubionych transformacji (obok Harmonixu).


now here you go again, you say you want your freedom
well, who am I to keep you down?

Edytowane przez YouStee dnia 22-04-2014 15:33
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Enchantix
~Szanella
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 12-06-2014 22:14
Enchantix jest moją ulubioną transformacją z całego serialu. Widać, że jest przemyślany. Piękne skrzydła i ozdobne linki zamiast butów. W dodatku magiczny pył i minimalizacja. Wszystkie czarodziejki wyglądają po postu magicznie.


,,Marzę o cofnięciu czasu.Chciałabym wrócić na pewne rozstaje dróg w swoim życiu, jeszcze raz przeczytać uważnie napisy na drogowskazach i pójść w innym kierunku.'
,,Czarne i białe są klawisze pianina, lecz brzmią one milionami kolorów w mojej głowie.
zestaw od Flamy :-)
Edytowane przez YouStee dnia 12-06-2014 22:17
miałam kieedyś http://magicznyswiat-hp.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Enchantix
~Speksi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 12-06-2014 22:23
Enchantix to jedna z moich 3 ulubionych transformacji. Uwielbiam cały 3 sezon, bo nie był on poświęcony tylko i wyłącznie Bloom. Skrzydła były śliczne, nie było w nich zbytniego przepychu, wszystko było stonowane. Dużym plusem było też to, że nie było takich typowych butów, tylko śliczne długie wiązane linki. Kolory były piękne i wszystkie Winx miały nowe moce.

Rób odstępy po znakach interpunkcyjnych.



Edytowane przez AnjaAnel_R dnia 12-06-2014 22:33
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Enchantix
~Lau
Moderator

avatar
Dodane dnia 22-06-2014 10:56
Zgadzam się. Enchantix jest również moją ulubioną transformacją z całego serialu. Bardzo mi się podoba. Zwłaszcza skrzydła, stroje i to, że jest to tak naprawdę na razie jedyna transformacja, w której Winx zamiast butów mają ozdobne tasiemki! Jednym słowem: wyglądają w niej jak "tradycyjne" czarodziejki z bajek, legend i baśni mruga.


Opowiadania: Kryształ Soldenu
dA|Wtt

Edytowane przez Smoczy_Plomien dnia 22-06-2014 11:00
nie? http://phoenixflamefairy.deviantart.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Enchantix
~bloomka028
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 22-06-2014 11:39
Dla mnie transformacja Enchantix jest bardzo udaną transformacją, choć przyznam, że najlepszą nie jest. Tym elementem, który zbytnio trochę drażni to dynamika jej przebiegu. Jest ona tak powolna, że czasem się nudzę, jak ją oglądam po raz kolejny. Czasami miałam wrażenie, że czarodziejki stoją ciągle w tym samym miejscu, czekając tylko na efekt końcowy transformacji, aczkolwiek dopiero przy końcu jej w końcu się choć odrobinę ruszyli. Ale jeśli chodzi o sam kontent przebiegu transformacji, to jest w sumie bardzo ładnie pokazany i przyciąga uwagę. Sam projekt ich strojów i kreacji jest bardzo uroczy. Przyznam też, że twórcy, którzy to projektowali przesadzili z krojem. Rozumiem, że Enchantix ma być tzw. luźny i w ogóle, ale trochę przesadzili w stroju przykładowo Flory i Stelli. Ogólnie uważam, że najlepszy Enchantix miała Bloom. Strój, jaki dostała jest bardzo luźny, ale bez przesady. Przynajmniej nie będzie zbytnio odsłaniać sukienki. Podsumowując, Enchantix jest naprawdę bardzo ładną i szykowną transformacją i ma bardzo ładne dostarczanie ich, ale brakuje u niej zbytniego dynamizmu oraz trochę odpowiednich kreakcji przynajmniej dla niektórych czarodziejek. Ogólnie Enchantix bardzo mi się podobał również na wzgląd kolorystyczny, gdyż każdej czarodziejce przypisano dane kolory. Ogólnie przemiana ma więcej zalet, niż wad, i dlatego mi się ona podoba, zwłaszcza na wzgląd kolorystyczny, którego w innych transformacjach trochę zabrakło, ale same kreacje są w sumie bardzo dobrze przemyślane.



Credit: Justa <3
Po co GG skoro WB lepsze? ;o Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 3 z 4 < 1 2 3 4 >
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

~February0
15:04:50 31.05.2024
Yayy super! To jeśli tylko będzie już troszkę bliżej to chyba tutaj się do kogoś z Was odezwę, super byłoby się tam na miejscu złapać <3
^ChandSharma1
9:08:10 30.05.2024
Z tego co wiem to wybiera się też immeari, magicalzuzu, quba016 i thewinxters. Nie wiem czy ktoś jeszcze
^ChandSharma1
9:03:26 30.05.2024
Oooo, ale super, February! serce
~February2
0:39:38 30.05.2024
Oo bo ja planuję być i zastanawiałam się czy będzie ktoś serce Muszę obczaić bilety do Włoch!
^Flamli1
20:37:12 29.05.2024
Tak, PVteam i ChandSharma jadą od nas, immeari
~February0
20:31:25 29.05.2024
Wiem że jeszcze sporo czasu ale czy może ktoś będzie się wybierać do Rimini w sierpniu na to Winx party?
~Misiekoslavsky0
13:13:53 29.05.2024
Nie, że narzekam.
~Misiekoslavsky0
13:13:40 29.05.2024
Coś dużo ankiet dajeta.
*Lunaris0
16:28:39 28.05.2024
*Lunaris0
16:28:25 28.05.2024
Hej, razem z koleżanką byłybyśmy wdzięczne za wypełnienie naszej ankiety na zaliczenie jednego prosema. Jest skierowana do pań. https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSespCwjk19MSyk5D5OSliRW77q4IEFNP5H9Tg4ykb7UoeoYDg/viewform
~Vixen0
17:37:31 21.05.2024
Uważam że nie ma nic w tym złego bo to tylko obraz
~Vixen0
17:37:05 21.05.2024
Czy posiadanie Loliconów jest złe?
^Flamli0
20:42:16 20.05.2024
zapraszam na nowy komiks :> KLIK
~nexusik0
20:14:41 20.05.2024
Ja oglądam telewizję ale przeważnie focus tv bo robią ciekawe dokumenty. Wiadomości (czytaj: stek bzdur i manipulacji) pomijam
~Vixen1
13:47:18 20.05.2024
Mam oczywiście zasady, typu nie pobieram gier z neta za darmo bo to złodziejstwo I zwykle to cebulaki lubią mieć wszystko za darmo
~Vixen1
13:46:13 20.05.2024
Nie muszę czekać az się reklamy skończą bo Brave to najlepsza przeglądarka blokująca reklamy
~Vixen1
13:45:47 20.05.2024
A jak chce jakiś film to w necie mam tego dużo
~Vixen0
13:45:22 20.05.2024
Ja żyję animem :> nic nie oglądam więcej oprócz anime, I np Winxa czy stare bajki
~Vixen0
13:44:31 20.05.2024
I tyle w temacie
~Vixen1
13:44:26 20.05.2024
Telewizor czyli tak zwane pudło odbiera ludziom rozum i wolność
~Vixen0
13:44:03 20.05.2024
Czy tylko ja nie oglądam telewizji żadnej XD
~Vixen0
13:43:47 20.05.2024
Uwu
^Flamli0
19:50:19 17.05.2024
zapraszam na nowy komiks ze starą kreską :> KLIK
^Flamli1
18:35:06 16.05.2024
Każdemu podoba się co innego, mi też się nie podobał występ Nemo. Więc według mnie Sivlanaya nie napisała nic dziwnego skoro to po prostu jej opinia
~Sivlanaya1
14:43:45 16.05.2024
Cattie, nie przepadam za śpiewem operowym, ok? Każdy ma inny gust, uważam też że każdy ma prawo do wyrażania swojej opinii i ja to szanuję, ale jeśli komuś  przeszkadza to co wcześniej napisałam to przepraszam, ja nie chciałam nikogo urazić.
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.