Nowości
1.05.2024
❧ naprawiono muzykę ze specjalów

25.04.2024
❧ naprawiono muzykę z 1 sezonu

18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

Użytkowników Online
 Gości Online: 1
 Brak Użytkowników Online

 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,057
 Najnowszy Użytkownik: ~mokryryj
Dzisiejsi Solenizanci
DarknessVi
Kaka

Twórczość
Rysunki
❧  Galeria Carli  ☙

Strona 3 z 3 < 1 2 3
AutorRE: Wchodzenie w galerię Carli grozi utratą wzroku
~Velivea
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 09-09-2012 16:34
Masz trochę problemy z proporcjami i anatomią. Rysujesz zbyt duże głowy i za małe dłonie przede wszystkim. Nie przejmuj się, bo znam ten ból.
Ładnie kolorujesz na komputerze. Też chciałabym tak umieć..



Edytowane przez Velivea dnia 12-09-2012 14:49
Prywatne Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Wchodzenie w galerię Carli grozi utratą wzroku
~Carla
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 23-09-2012 10:09
MissChandni napisał/a:
Przyglądałam się, ale nie mogłam skumać który jest który. xD
Tak myślałam, że Romano to ten, który trzyma broń. Pasuje to do niego. niegrzeczny
Aż mi się przypominają fragmenty Szef Hiszpania i mały Romano. xD
Ano pasuje XD
Łaha, uwielbiam te momenty.... nie wiem czemu...

Velivea napisał/a:
Masz trochę problemy z proporcjami i anatomią. Rysujesz zbyt duże głowy i za małe dłonie przede wszystkim. Nie przejmuj się bo znam ten ból.
Ładnie kolorujesz na komputerze. Też chciałabym tak umieć..
Ano mam... Robię co mogę, ale ciężko mi wyważyć proporcję ciało-głowa, z rękoma jest chyba trochę lepiej.




#35 Anglia again
- starałam się zrobić ładne tło xD



#36 Flora DISCO POGO, szkic ID + urwany łeb ver. 2.0 - Bo mnie wzięło na rysowanie Florki.




#37 ID numer 4
- bez komentarza xd


#38 Seszele pod wodą
- nie umiem rysować rybek :^;


#39 BRS



stary magiczny dziad
Edytowane przez Carla dnia 23-09-2012 10:32
http://twitter.com/crinuyi Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Wchodzenie w galerię Carli grozi utratą wzroku
~Cookie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 23-09-2012 10:32

Fajniaste jakieś to jest :D. Zakochałam się w tym. Czekam na kolejne prace. Kocham twoje wszystkie twory.



(c) Flamla
Stary, dobry winx.

Edytowane przez Cookie dnia 24-11-2012 21:56
. Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Wchodzenie w galerię Carli grozi utratą wzroku
~Airisa
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 23-09-2012 10:43
Carla, rysujesz bardzo ładnie i świetnie kolorujesz, jednak zauważyłam gdzieniegdzie zauważyłam problemy z proporcjami. To moja jedyna uwaga. Rysuj dalej! :D



fuan ni naru to ne namida wa shizen to afurete
nakiowareba tsukarete nemuri ni tsuite sou da yo
sonna yoru bakari kurikaeshite kawarazu ni
kyou mo mata iki kurushii asa ga kuru yo
(c)Soph
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Wchodzenie w galerię Carli grozi utratą wzroku
~Velivea
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 23-09-2012 12:02
Shooter najlepiej ci wyszła. Ma tylko lekko krzywe usta i zbyt prosty nos. Poza tym, wszystko cacy. Świetne tło dla niej zrobiłaś.


Prywatne Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Wchodzenie w galerię Carli grozi utratą wzroku
~Carla
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 29-09-2012 21:19
Cookie napisał/a:
Fajniaste jakieś to jest :D

Dzięki 8D

Airisa napisał/a:
Carla, rysujesz bardzo ładnie i świetnie kolorujesz, jednak zauważyłam gdzieniegdzie zauważyłam problemy z proporcjami. To moja jedyna uwaga. Rysuj dalej! :D

Proporcję ćwiczę cały czas, także nie jest źle ^^

Velivea napisał/a:
Shooter najlepiej ci wyszła. Ma tylko lekko krzywe usta i zbyt prosty nos. Poza tym, wszystko cacy. Świetne tło dla niej zrobiłaś.

Ta anatomia... Leży XD
Ale ja nie umiem robić teł...


# 40 HetaOni fanart
- chyba moja najlepsza praca na obecną chwilę. Tło leży na całej linii :c


stary magiczny dziad
http://twitter.com/crinuyi Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Wchodzenie w galerię Carli grozi utratą wzroku
~Stellka
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 08-10-2012 15:59
Tak, utratą wzroku...Chyba raczej oczopląsem, bo jak za długo się na twoje dzieła popatrzy to można go dostać XD. Masz rękę do prac w ołówku. Nie to co ja.:znudzony:Nie wychodzą mi żadne rysunki za pomocą rąk i kredek.
...korzysta? XD Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Wchodzenie w galerię Carli grozi utratą wzroku
~Carla
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 26-10-2012 21:58
StellaSolaria napisał/a:
Tak, utratą wzroku...Chyba raczej oczopląsem, bo jak za długo się na twoje dzieła popatrzy to można go dostać XD. Masz rękę do prac w ołówku. Nie to co ja.:znudzony:Nie wychodzą mi żadne rysunki za pomocą rąk i kredek.
Wiem... To wszystko tak plącze oczy XD
Ołówek to moja broń. Najlepsze narzędzie do bazgrzenia po kartce <3


#41 Right Way to Cosplay
- czyli przekićkany pomysł, który już kiedyś użyłam xD


#42 Happy Halloween 2012
- wiem że jest trochę za wcześnie XD Niemniej życzę wesołego Halołin. No i trick or treat.



Trochę się tego nazbierało... x]


043 Fem!Prusy



044 Tajwan(ka)



045 zUo i dobro



046 ID numer 5

(tak, to jest pędzel xD)


stary magiczny dziad
Edytowane przez Carla dnia 10-10-2012 23:07
http://twitter.com/crinuyi Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Wchodzenie w galerię Carli grozi utratą wzroku
użytkownik usunięty
Dodane dnia 26-10-2012 22:19
:szok: Świetnie rysujesz. :D Najbardziej podoba mi się Tajwan(ka). Jest exstra. Podobają mi się rysunki robione samym ołówki jak np. rysunek 1.


AutorRE: Wchodzenie w galerię Carli grozi utratą wzroku
~Carla
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 30-12-2012 22:14
Dziękuję! C:
Ołówki są najlepsze. Jak tylko znajdę czas to zabiorę się za kredki... ale nikt z was o tym nie wie póki co xD



No dobrze, czas wam trochę pospamić xD


047 Praca na konkurs o 11 listopada

/zdobyłam 2 miejsce *zaciesz*
Nie polecam rysowania łańcuchów.


048 Monako

/cukier i biała czekolada


049 Komisz numer 1



050 Pół twarzy i pseudoniebo



051 Komisz numer 2



052 Komisz numer 3

/tutaj jestem szczególnie zadowolona z proporcji :3

Następny będzie komisz dla Czandzi, o ile nie spierniczę roboty. ^^



Uuu, długo mnie tu nie było, czas odświeżyć </3



Endżoj ~


stary magiczny dziad
http://twitter.com/crinuyi Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Galeria Carli
~Velivea
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 30-12-2012 22:25
Madoka <3. Jak fajnie, że ją namalowałaś. Podoba mi się. Hej, ja tutaj widzę całkiem prawidłowe proporcje. To chyba najlepszy twój rysunek, jak dotąd. Jeszcze ta Yami całkiem dobrze wygląda. Postępy, postępy zauważam.


Prywatne Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Galeria Carli
~Carla
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 29-01-2013 18:41
Dziękuję ;U; Tak, wydaje mi się, że w ciągu trzech miesięcy zrobiłam znaczące postępy. I z anatomią, i z coloringiem. Staram się jak mogę, kombinuję, konsultuję szkice pod względem anatomii. Także nie jest źle. c:



Dostawa~ ;7;




Mały bonus:


I art ze wczoraj:



stary magiczny dziad
Edytowane przez Carla dnia 29-01-2013 18:42
http://twitter.com/crinuyi Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Galeria Carli
~Carla
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 14-04-2013 22:12
Alienne napisał/a:
Hmm... co tu wiele mówić po prostu świetne, podobają mi sie wszystkie, nie mam nic więcej do powiedzenia. To jest talent
Dziękuję! ;7;

trochę tu zakurzyłam... daję kolejną porcję ~
jezus, ale się nazbierało




i art z dzisiaj robiony 3 tygodnie:


+ speedpaint który niedawno nagrałam: KLIK


stary magiczny dziad
http://twitter.com/crinuyi Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Galeria Carli
~Carla
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 17-04-2013 20:21
Sunshine napisał/a:
Arty są cudne :D. A podoba mi się naj ten przedostatni :D.
W niektórych artach złe proporcje, ale to drobnostka :3.
Masz może deviantArta?

Dziękuję 8D Cały czas pracuję nad proporcjami, idzie mi na moje oko średnio, ale na pewno lepiej niż kiedyś c:.

Kliknij na miniaturkę, to są odsyłacze do artów na dA xD.


stary magiczny dziad
Edytowane przez ChandSharma dnia 04-07-2013 19:39
http://twitter.com/crinuyi Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Galeria Carli
~Chatta
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 17-04-2013 21:24
Do gustu najbardziej przypadło mi "zUo i dobro", które jest prześliczne. Rysunek ten oddaje tyle uczuć i osobiście dał mi do myślenia. Twoja kreska jest bardzo ładna, masz prawdziwy talent - podziwiam i zazdroszczę. Chylę głowę za to, że zadbałaś o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Skrzydła zostały zrobione perfekcyjnie, a miny sióstr mają w sobie wiele emocji. Życzę powodzenia przy dalszych pracach.
Edytowane przez Chatta dnia 03-07-2013 15:14
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Galeria Carli
~Carla
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 04-07-2013 19:35
Chatta napisał/a:
"zUo i dobro" jest naprawdę śliczne uśmiech Twoja kreska jest naprawdę ładna ,masz prawdziwy talent - podziwiam i zazdroszczę.
Dziękować <3

Ehehehe... Wiem, długo nie odświeżałam, postaram się to robić bardziej na bieżąco </3



<- to jest NAPRAWDĘ duże i tylko widać początek tej sklejki~
ona jest tak naprawdę 3x taka jak tu widać

I arcik z dziś:





Rysuję Mio z Nichijou (kojarzy ktoś może?), jeśli komuś by się nudziło, to zapraszam to patrzenia c:
// KLIK DO LIVESTREAMA

dziękuję wszystkim za przybycie <3


stary magiczny dziad
Edytowane przez Carla dnia 04-07-2013 20:46
http://twitter.com/crinuyi Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Galeria Carli
~rossattiee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 05-07-2013 02:58
Oj Carla, bicie będzie :cool:. A tak na serio, nie lubię anime, ostatnio wprost nie trawię, ale jako, że robi je nasza webowiczka, to chcąc nie chcąc napiszę coś od siebie. No więc... fajnie. Naprawdę, świetnie Ci to wychodzi. Rozumiem, że takie prace lubisz robić i robisz. Ja mimo, że nie przepadam za takimi, to ta ostatnia (różowa) przykuła moją uwagę. Masz fajny styl, jesteś obeznana i dobrze Ci to wychodzi. Włosy są super *.*. Bardzo mi się podobają. Ogólnie nie wiem, co napisać jeszcze, prócz tego, że odwalasz kawał dobrej roboty i nic, tylko gratulować talentu i wytrwałości. Weny kochana :D.
Dziwi mnie, że nikt nie komentuje. Tak każdy "kocha" anime, a tutaj pustka, chociaż jest na co popatrzeć.

Ps. Włosy wchodzą Ci pod rzęsy i na oczy (różowa praca) xDD.


"so you wanna play with magic..."

Edytowane przez rossattiee dnia 05-07-2013 03:08
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Galeria Carli
~Julietta
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 15-09-2013 14:12
Jeny, dziewczyno! Ty masz big, big talent! To jest niesamowite. Aż się płakać chce. Myślałaś może o jakiejś karierze? Serio mówię. No przecież... ludzie, wy nie widzicie, że to się do telewizji nadaje? :happy: Dobra, trochę za bardzo się podnieciłam, ale naprawdę brak mi słów. Nawet nie wiesz, jak ci zazdroszczę. Twoje prace wyglądają jak grafika. Ta kreska taka odważna i te kolory! Coś niesamowitego. Jeszcze raz gratuluję!


Moja "grafika".
Moje rysunki.
Mój ask.
Mój blog
''Problem to nie problem. Problemem jest twoje podejście do problemu'''. ~ Kapitan Jack Sparrow <3.
Av by Reb *-* <33.
Edytowane przez ChandSharma dnia 30-03-2014 20:19
49881408 http://winxforeverclub.blog.pl/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Galeria Carli
~Suzanne
Moderator

avatar
Dodane dnia 26-12-2013 11:48
Jejku! Carla, Twoje prace są cudowne! Podziwiam Cię za to, że potrafisz tak rysować. Mało kto to potrafi, a Tobie w stu procentach się to udaje! Moim faworytem jest zdecydowanie ten aniołek w fioletowej sukience, jest śliczny <3. Najlepiej wychodzą Ci oczy! Nie mówię, że wszystko inne Ci nie wychodzi, aczkolwiek one przyciągają moją uwagę i są naprawdę dobrze wykonane. Sama dobrze wiem jak trudno je się rysuje. Nieraz siedziałam przy nich kilka godzin, a i tak efekt nie wychodził taki jaki chciałam. Ogromny szacun! Czekam na kolejne prace <3!


(c) Flama
http://ask.fm/siekiera_bejbe Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Galeria Carli
~Carla
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 21-08-2016 19:46
widzę że są nowe komentarze, mnie tutaj dość długo nie było to może odpiszę i dam coś nowego od siebie żeby pokazać progress *chce się pochwalić* xD

rossattiee napisał/a:
Oj Carla, bicie będzie :cool:. A tak na serio, nie lubię anime, ostatnio wprost nie trawię, ale jako, że robi je nasza webowiczka, to chcąc nie chcąc napiszę coś od siebie. No więc... fajnie. Naprawdę, świetnie Ci to wychodzi. Rozumiem, że takie prace lubisz robić i robisz. Ja mimo, że nie przepadam za takimi, to ta ostatnia (różowa) przykuła moją uwagę. Masz fajny styl, jesteś obeznana i dobrze Ci to wychodzi. Włosy są super *.*. Bardzo mi się podobają. Ogólnie nie wiem, co napisać jeszcze, prócz tego, że odwalasz kawał dobrej roboty i nic, tylko gratulować talentu i wytrwałości. Weny kochana :D.
Dziwi mnie, że nikt nie komentuje. Tak każdy "kocha" anime, a tutaj pustka, chociaż jest na co popatrzeć.

Ps. Włosy wchodzą Ci pod rzęsy i na oczy (różowa praca) xDD.

dziękuję, miło mi słyszeć, że komuś się podoba moja praca mimo iż gatunku nie lubi ;u; a co do rzęs to już poprawiam i nie wchodzą xD

Julietta napisał/a:
Jeny, dziewczyno! Ty masz big, big talent! To jest niesamowite. Aż się płakać chce. Myślałaś może o jakiejś karierze? Serio mówię. No przecież... ludzie, wy nie widzicie, że to się do telewizji nadaje? :happy: Dobra, trochę za bardzo się podnieciłam, ale naprawdę brak mi słów. Nawet nie wiesz, jak ci zazdroszczę. Twoje prace wyglądają jak grafika. Ta kreska taka odważna i te kolory! Coś niesamowitego. Jeszcze raz gratuluję!

mam zbyt niski skill na karierę, jeśli chciałabym myśleć o czymś takim to tylko wtedy gdybym więcej rysowała, wolę rysować dla siebie i innych (i przy takim rysowaniu jest mniejszy stres jakby nie patrząc)
a no i dziękuję ;v;;

Suzanne napisał/a:
Jejku! Carla, Twoje prace są cudowne! Podziwiam Cię za to, że potrafisz tak rysować. Mało kto to potrafi, a Tobie w stu procentach się to udaje! Moim faworytem jest zdecydowanie ten aniołek w fioletowej sukience, jest śliczny <3. Najlepiej wychodzą Ci oczy! Nie mówię, że wszystko inne Ci nie wychodzi, aczkolwiek one przyciągają moją uwagę i są naprawdę dobrze wykonane. Sama dobrze wiem jak trudno je się rysuje. Nieraz siedziałam przy nich kilka godzin, a i tak efekt nie wychodził taki jaki chciałam. Ogromny szacun! Czekam na kolejne prace <3!

niewiemojakiegoaniołachodzi ale no, dziękuję ;7; grunt żeby nie poddawać się i rysować dalej, inaczej nie ma efektów

to teraz zarzucę jakimiś artami mniej lub bardziej świeżymi (ale będą takie których nie dałam).
wszystkie te, które jakoś lepiej mi wyszły są na dA (wychodzą jakieś 3 strony artów od tego, którego ostatnio tu wstawiłam), a jakby ktoś chciał więcej (i w większości to dudle) to zapraszam na tumblra.
chyba że ktoś jest leniwy i woli poczekać aż skleję wszystkie dudle w całość (bo będę coś takiego robić) to też mogę dać c:



i najnowszy art w sumie z dzisiaj w nocy: /klik/



----------------------------------------------------------------------

[21.08.2016 ; post pisany 2 lata później po tym, co jest tu wyżej - po prostu post się zlepił ;3; ]

witam przeserdecznie w ten jakże deszczowy dzień, Carla przybywa po 2 latach nieobecności w swoim rysunkowym temacie aby go odświeżyć szeroki uśmiech szeroki uśmiech szeroki uśmiech to właśnie ja, moja aktywność jest powalająca
jako iż minęło sporo czasu odkąd wstawiałam tutaj cokolwiek i pewnie większość ludzi nawet nie wie, że dalej rysuję, więc czas coś powstawiać.
wstawię też arty z 2014 i 2015, ale je oddzielę (jak i te z 2016), bo jednak jakiś progress zdążyłam o dziwo zrobić xD
jeśli ktoś nie zauważył, mój styl jest bardziej animango niż realistyczny, ale jednak staram się poprawiać przez cały czas coś przy swoich rysunkach.

2014



2015



(no i w końcu)
2016



i najnowszy arcik (aż ze wczoraj):


mam nadzieję, że zauważalny progress jest (choć prosem nie jestem, ale próbuję jak się da) ;u;
jeśli są jakieś pytania, sugestie, konstruktywna krytyka - chętnie to wszystko przygarnę serce

oczywiście to nie są wszystkie rysunki; wstawiłam głównie te, które moim zdaniem zasługują na jakąkolwiek atencję, o wiele więcej można znaleźć na stronkach gdzie je wstawiam (czyli praktycznie wszystkie linki, które mam w sygnaturze prócz myanimelist).


stary magiczny dziad
Edytowane przez Carla dnia 21-08-2016 19:52
http://twitter.com/crinuyi Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 3 z 3 < 1 2 3
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

~EmilyWinxClub0
12:39:10 03.05.2024
Mówię o tej ulepszonej scenie z Mitzi, tam wygląda naprawdę dobrze. Chociaż dziwne że odrosty takie ciemne
~EmilyWinxClub0
12:37:45 03.05.2024
Na szczęście nie dali jej tych wielgasnych Disneyowskich oczów, włosów do kostek i zbyt klaunowatej mimiki jak na teaserze i wygląda znacznie lepiej
~Vixen0
21:25:07 02.05.2024
Ale ta Bloom ładna w s9
~Vixen0
16:12:19 02.05.2024
WB*
~Vixen0
16:12:13 02.05.2024
Kiedy dostanę punkty za dwa lata obecności na wg?
^Flamli0
21:09:05 01.05.2024
mój cichy wielbiciel niegrzeczny
~Stellka0
13:17:31 01.05.2024
kto to? XD
~Stellka0
13:17:26 01.05.2024
~EmilyWinxClub0
23:27:56 30.04.2024
Bo to tylko pokazuje ile kasy oszczędzał na produkcji ostatnich sezonów co niestety szło w parze z jakością. A teraz kwiczy, że drogie bo jemu i jego świcie zostanie mniej. No panie Iginio, jakość kosztuje, pobudka
~EmilyWinxClub0
23:26:30 30.04.2024
Leje z tego, jak często Iginio powtarza teraz jaki ten reboot i ta grafika są drogie xD
~clax70
0:31:53 30.04.2024
Są tu jacyś fani Eurowizji? Co myślicie o tegorocznych piosenkach, scenie, itp.?
^Flamli0
8:45:45 29.04.2024
Różnią się od połowy, ta z comicon jest bardziej dopracowana
^Flamli0
8:44:50 29.04.2024
Ta na social mediach KLIK
^Flamli0
8:43:56 29.04.2024
Są dwie wersje, ta została wyświetlona na comicon KLIK
^Flamli0
8:43:35 29.04.2024
Tak, będę musiała to wszystko dopiero nadrobić na WB...
~marcin19950
1:44:04 29.04.2024
i o czym był ten exlusive material o winx reboot ma ktos?
^Flamli0
14:15:20 28.04.2024
KLIK o 15 ma być ekskluzywny materiał z rebootu
^PVTeam1230
19:03:29 25.04.2024
Szkoda że do Wawy smutny((
~February0
15:10:03 25.04.2024
Ktoś jest chętny na spontaniczne spotkanie w Warszawie w ten weekend? (dajcie znać jeśli takie rzeczy nie na shout box uśmiech)
~February0
15:08:33 25.04.2024
Rzucam mega randomowe hasło które właśnie wpadło mi do głowy w trakcie pracy xd
^Flamli0
21:14:14 24.04.2024
ukazały się pierwsze strony komiksu fate, data wydania została przesunięta na 31 lipca
~Radi0
13:49:16 24.04.2024
Jak w winxie. Kreska tak zrobiona, że boje się że udziecinnili ten serial
~clax70
10:37:27 24.04.2024
Nowy sezon Odlotowych Agentek już 12 maja KLIK
~EmilyWinxClub0
16:53:23 22.04.2024
Tak czy siak, czasy kreski ręcznej z 1 sezonu minęły bezpowrotnie, teraz Bloom wygląda jak popular girl from high school, która dorabia w międzyczasie jako modelka, a nie zwyczajna dziewczyna
~EmilyWinxClub0
16:46:27 22.04.2024
Przyczepię się jeszcze do twarzy w animacji, bo po 3D jakie zaserwował nam Rainbow mam stres pourazowy do tych ich za wielkich oczu i pstrokatych nosów w połączeniu z komediową, zbyt żywą mimiką twarzy
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.