Nowości
25.04.2024
❧ naprawiono muzykę z 1 sezonu

18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

14.02.2024
❧ dodano komiks nr 236 - Nowy początek

Użytkowników Online
 Gości Online: 1
 Brak Użytkowników Online

 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,053
 Najnowszy Użytkownik: ~ELEGANCIK

Różności
Muzyka
❧  Japońska muzyka  ☙

Strona 1 z 2 1 2 >
AutorJapońska muzyka
~Franek-kochanek
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-02-2012 10:31
Słuchacie czy może nazywacie to "chińskimi gówienkami"? Macie jakieś ulubione?

Ja osobiście jak pierwszy raz usłyszałam taką piosenkę to turlałam sie po podłodze ze śmiechu. Jednak kiedy zaczęłam oglądać Bleacha to chyba przywykłam i nawet je polubiłam ^^.
Edytowane przez Sophie dnia 24-05-2013 15:51
www.glare-winx.blog.onet.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Japońska muzyka
~LadyMusa
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-02-2012 14:11
Kkultura azjatycka jest bardzo ciekawa, ale jej muzyce mówię NIE. Wystarczyło mi, że mój sąsiad słuchał tego japońskiego czy tam chińskiego rocka, żeby zbrzydła mi do końca życia. Oczywiście nie mam nic do tych, którzy słuchają tego typu muzyki. Jedyne co lubię to "fri fir friiistajlo!" lol


"I need someone who understands that I fall apart and loves me anyway."

Edytowane przez ChandSharma dnia 22-05-2013 01:33
35704357 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Japońska muzyka
~Son Yume
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-02-2012 14:31
A ja lubię sobie posłuchać, ale wolę bardziej starocie jak Filed of View (genialne Dan Dan Kokoro Hikareteku z Dragon Ball GT, od którego płakać mi się chce; czy nawet Last Goodbye) Albo DEEN (Hitorijanai również z Dragon Ball'a). Naomi Tamura z Magic Knight Rayearth. Megimu Hayashibara (Give a Reason z anime Slayers gdzie również podkłada głos głównej bohaterce). I wiele innych piosenek z anime. Nie ograniczajmy się wyłącznie do j-rocka bo to nie jedyny gatunek muzyczny w Japonii mruga Zasadniczo to ja nawet go nie lubię ;]




-> Otome maniac <-

Edytowane przez Son Yume dnia 25-02-2012 14:32
47588431 http://sonyume.deviantart.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Japońska muzyka
~Anagan
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 14-03-2012 16:44
Give a Reason bardzo mi wpadło w ucho. Poznałem to dzięki Son Yume. Co najmniej raz dziennie muszę tego posłuchać :D. I jest taka fajna okładka.
Z japońskich to jeszcze da się posłuchać kilku piosenek Yui (np. Life, Rolling Star).
Edytowane przez Sophie dnia 24-05-2013 15:52
38029817 Nowy-Winx.blogspot.com Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Japońska muzyka
~Sayuri
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 28-04-2012 11:49
mój sąsiad słuchał tego japońskiego czy tam chńskiego rocka

Może to byłam ja?
Haha, żarcik. Ale muszę przyznać, że kiedyś miałam fazę na japońską muzykę. Do dzisiaj mi to zostało, ale w mniejszym stopniu, bo teraz mój gust zdominowały utwory Queen, czy innych sław.
Cóż, nie mam ulubionej piosenki, wiele lubię, czy to j-pop, czy j-rock - obojętne. Polubiłam j - rocka przez Stereopony, o których dowiedziałam się od kumpla, bądź Girls Dead Monste r- przez anime 'Angel Beats".
Uwielbiam również wiele openingów przeróżnych anime, czasem znajdą się też czadowe endingi. Choć głównie to "naj" są soundtracki.
Oczywiście nie wszystkie japońskie utwory przypadły mi do gustu - na przykład nie przepadam za muzyką Miyavi'ego (pewnie źle odmieniłam).
Oprócz rockowych piosenek znajdą się też spokojne perełki, takie jak "Ai No Melody" Kokii.
Nie będę wymieniać wszystkich ukochanych nutek, bo to by trochę zajęło.
Z japońskich to jeszcze da się posłuchać kilku piosenek Yui (np. Life, Rolling Star).

Uwielbiam. =D
Edytowane przez Sayuri dnia 30-01-2013 14:42
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Japońska muzyka
~Carla
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 08-05-2012 13:41
Son Yume napisał/a:
Filed of View (genialne Dan Dan Kokoro Hikareteku z Dragon Ball GT, od którego płakać mi się chce; czy nawet Last Goodbye) Albo DEEN (Hitorijanai również z Dragon Ball'a).

Słucham czasami, nie powiem, wspomnienia z tym są.

Ogólnie to folder z j-music jest - vocaloidy (Miku, Rin czy Luka), utauloidy (Teto i Neru), mam 1 piosenkę metalową (Babymetal - Li ne! - na metal nie wygląda, znośna w słuchaniu dla antyfanów), openingi czy endingi (K-ON!!, Naruto). Tak więc kolekcja jest, poszerzam ją i oczywiście słucham C:


stary magiczny dziad
http://twitter.com/crinuyi Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Japońska muzyka
~ariela_
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 04-09-2012 22:19
Nie jestem wielką fanką muzyki japońskiej. Szczególnie nie lubię tych piosenek, które rozpoczynają seriale anime. Głosy piosenkarek śpiewających te piosenki jest sztuczny, zbyt delikatny. Czasem trafią się jakieś fajne, ale generalnie jestem na nie.




(av) by Cz_Flora
Edytowane przez ChandSharma dnia 22-05-2013 01:33
26203950 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Japońska muzyka
~Reverienne
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 07-09-2012 17:08
Carla napisał/a:
Ogólnie to folder z j-music jest - vocaloidy (Miku, Rin czy Luka), utauloidy (Teto i Neru), mam 1 piosenkę metalową (Babymetal - Li ne! - na metal nie wygląda, znośna w słuchaniu dla antyfanów), openingi czy endingi (K-ON!!, Naruto). Tak więc kolekcja jest, poszerzam ją i oczywiście słucham C:

Pytając przy okazji o ulubione piosenki, zdobyłam wielką listę piosenek od crinuyi vel. Carli. Vocaloidy, utauloidy, piosenki hetaliowe i inne warte mej uwagi i nie powiem, trochę ich przesłuchałam. Gusta mamy naprawdę strasznie różne, okazuje się, że z przeszło trzydziestu piosenek (dwóch nie mogłam znaleźć...) mogę przesłuchać jedynie osiem (!), a naprawdę szaleję na punkcie dwóch (!). Muzyka japońska, a jakże! Zdradzić owa tytuły? Uwielbiam, kocham, mam bzika na punkcie piosenki Bad End Night, która jest zbiorowym dziełem kilku vocaloidów. Obowiązkowo z tłumaczeniem (polskim) i obrazem, choć mogę zadowolić się samym dźwiękiem. Królisieńku, to jest dla prawdziwe dzieło! Cudowne teorie do snucia (Miku, dlaczego się wystraszyłaś? Ci państwo prowadzą zakład pogrzebowy...), ładne głosy, świetny teledysk... Jedynie te czaszki wokół Dziewczyny Z Wioski baardzo mi się nie podobają, tandetne są, ale cała reszta - wyborna. Szczególnie podoba mi się ten moment, kiedy okazuje się, że "ranka ni widu, ni słychu". c:

Zaszczytne drugie miejsce otrzymała sama Hatsune Miku wraz z piosenką Secret. Również przypadła mi do gustu, mimo iż jest nieco... robotyczna? W każdym razie uważam, że zasługuje na bycie w Ulubionych. ^^

Zresztą, ja mam taką długaśną listę do dokończenia, że musowo zedytuję jeszcze ten post i pokażę, co jeszcze mi się spodobało. Są gorsze piosenki, są lepsze, są bardziej wpadające w ucho i mniej - po prostu trzeba zaryzykować i trochę przesłuchać, a z całą pewnością coś się spodoba. Czasami trzeba po prostu zaryzykować.

W miarę oglądania Hetalii, przypomniałam sobie o wszystkich Marukaite Chikyuu. Liczą się, liczą do "japońskiej muzyki", więc aż wstyd byłoby o nich nie wspomnieć. Lubię wersję japońską i francuską. Uwielbiam - włoską (w tym przypadku - skróconą), chińską, rosyjską i austriacką. Do tego jeszcze dochodzi "Hetalia: Paint it, white! Ending", który jest po prostu przecudowny.

A do listy Carli powinnam się jeszcze zabrać, gdyż zostało mi dużo, dużo piosenek do przesłuchania...




Dziękuję MrDark za cudowny zestaw! <3

Edytowane przez Reverienne dnia 06-10-2012 14:08
4551010 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Japońska muzyka
~Smietanka
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 06-10-2012 17:51
Po grze w osu i oglądaniu anime jestem do niej przyzwyczajona, a nawet do nightcore. Czasem słucham vocaloidów, ale raczej tylko Miki (Nie Hatsune Miku -.-) i Gumi. Miku w niektórych piosenkach tak jakoś mi piszczy XD.

Do każdego języka można się przyzwyczaić . C:



Edytowane przez Smietanka dnia 06-10-2012 17:51
43215232 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Japońska muzyka
~Bananowa
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 06-10-2012 17:53
Smietanka napisał/a:
Po grze w osu i oglądaniu anime jestem do niej przyzwyczajona, a nawet do nightcore. Czasem słucham vocaloidów, ale raczej tylko Miki (Nie Hatsune Miku -.-) i Gumi. Miku w niektórych piosenkach tak jakoś mi piszczy XD.


Ach osu! <3 Fakt, grając w osu można sie szybko przyzwyczaić. mruga


to ja macham do was z mojego jachtu
32092165 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Japońska muzyka
~Carla
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 06-10-2012 18:26
Reverienne napisał/a:
Zaszczytne drugie miejsce otrzymała sama Hatsune Miku wraz z piosenką Secret. Również przypadła mi do gustu, mimo iż jest nieco... robotyczna? W każdym razie uważam, że zasługuje na bycie w Ulubionych. ^^
To Ci się lepiej spodoba: Secret w wykonaniu Luki. Osobiście bardziej preferuję tę wersję xD


stary magiczny dziad
http://twitter.com/crinuyi Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Japońska muzyka
~Reverienne
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 06-10-2012 20:15
Carla napisał/a:
To Ci się lepiej spodoba: Secret w wykonaniu Luki. Osobiście bardziej preferuję tę wersję xD

Przesłuchałam już wersję Megurine Luki i muszę przyznać, iż mimo wszystko wolę tę od Hatsune. Nie widzę szczególnie wielkiej różnicy między głosami, aczkolwiek Miku śpiewa jakby... głośniej i wyraźniej, co jest dla mnie wyraźnym plusem. W każdym bądź razie nie mam nic przeciwko rekomendowaniu jakichkolwiek piosenek. ^^




Dziękuję MrDark za cudowny zestaw! <3
4551010 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Japońska muzyka
~Francesca_Rossana
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 06-10-2012 21:21
Zacznę od tego, że nie oglądam anime. Chyba że Hetalia się liczy XD. Weszłam w ten temat przez impuls. Obejrzałam teledysk Bad End Night i się przeraziłam. Mimo wszystko, dziękuję Rev za wprowadzenie. A tak w ogóle, to z jakiej anime został stworzony teledysk, bo jestem zielona jak mój nick? :hahahaha:.



Edytowane przez ChandSharma dnia 22-05-2013 01:37
48712404 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Japońska muzyka
~Bananowa
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 06-10-2012 21:24
-LAYLAFLORA- napisał/a:
A tak w ogóle to z jakiej anime został stworzony teledysk bo jestem zielona jak mój nick :hahahaha:.


Bad End Night to historia w teledysku śpiewana przez Vocaloidy, syntezatory śpiewu które (jak ja to nazywam) dostały życie.

-LAYLAFLORA- napisał/a:
Dobra wiem że się starałaś mi to wytłumaczyć, ale czy mogłabyś jaśniej?uśmiech
Bo wiesz jakoś nie za bardzo zrozumiałam.


http://pl.vocaloid.wikia.com/wiki/Vocaloid_Wiki
Tu masz wszystko dokładnie opisane i jest w tym wiele prawdy.


to ja macham do was z mojego jachtu

Edytowane przez Sophie dnia 24-05-2013 15:55
32092165 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Japońska muzyka
~butel-ka
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 23-11-2012 18:56
Ale sporo fanek japońskiej muzyki. To ja napiszę co kocham, a czego nie. Zacznę od moich miłości:
- Perfume: Electro World, Game, Communiaction... w ogóle to wszystkie oprócz tych, co tworzyły na początku.
- Angela: Separation, Alternative.
- Ayumi Hamasaki: Memorial Adress, Brillante.
- Jinn: Parraler World.
- Luna Sea: Another.
- Rookiez is PUNK'D -> oni już w zasadzie mi się nudzą. Warte słuchania są tylko openingi, bo reszta jest jakaś bardzo podobna do siebie.
- Tommy Heavenly - Nie wiem jakim cudem mi się znudziła, a kiedyś ją tak kochałam... ale jeśli chodzi o piosenki to: I'm your devil, Lost My Pieces, Ready.
I teraz na szybko wymienię to, kogo zdarza mi się jeszcze słuchać: abingon boys school, asian kung-fu generation, aural vampire, buck-tick, capsule, kyary pamyu pamyu, fiction junction, kuroyume, l'arc en ciel, one ok rock.

Dobra, to teraz czego nienawidzę: przede wszystkim volaloidów. Na drugim miejscu idą te wszystkie girls bandy. Takie, w których tańczy trylion kawaii dziewczynek i śpiewają jakieś marne piosenki słodkim głosikiem bleeeee. Dalej tych frajerów, co trzymają gitarę w ręku i pstrykają w nią i też coś śpiewają. Nie wiem dlaczego, akurat takie zespoły utrzymują się wysoko na topliście Oricon.
A jeśli chodzi o konkretne nazwy, to:
- Bouno! -> jak ja kiedyś mogłam tego słuchać x_X.
- Stereopony -> kiedyś ją uwielbiałam, teraz mi się rzygać chce od jej głosu.
- Tsuji Shion -> to samo co wyżej, ale ta ma jeszcze gorszy głos.
- Yui Horie -> tylko jedna jej piosenka mi się podoba: "immoralist", reszta to dno.
- piosenki z K-on -> zbyt dużo słuchałam i tak mi zbrzydły, że już nigdy żadnej nie włączę.



Edytowane przez ChandSharma dnia 22-05-2013 01:41
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Japońska muzyka
~Alexanda
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 29-12-2012 16:40
Dość często włączam sobie na YT piosenki czy soundtracki z różnych anime, ale żebym była jakąś fankę tego gatunku, to nie. Taka odprężająca muzyczka, jak dla mnie.


|Instagram||Ask

still here~
klik me
45713604 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Japońska muzyka
~Reverienne
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 28-01-2013 00:28
Ja ogółem wciąż nie mogę do końca przyzwyczaić się do japońskich piosenek, wciąż są dla mnie swego rodzaju nowością i muszę mieć specyficzny nastrój, by do mnie trafiły. Może to kwestia tego, że za najbardziej "naturalne" wciąż uznaję twory państw, które są terytorialnie czy kulturowo bliżej Polski... Może.

Bananowa napisał/a:
Ach osu! <3 Fakt, grając w osu można się szybko przyzwyczaić. ;)

Racja. Osu ma to do siebie, że angielskich i w ogóle niejapońskich piosenek jest tam tyle, co kot napłakał, więc jak ktoś naprawdę chce grać, to musi się zmusić do wszystkich vocaloidów i innych wykonawców. Zasada: przyzwyczaj się albo odejdź. Albo zacznij tworzyć własne mapki. Ja właśnie dzięki osu (czyli Carli) poznałam piosenki takie jak Shontelle - Impossible. A dzięki maratonowi z WB - "The Delicious Tomato Song" czy przeokropnie trudne, niemożliwe do zagrania, chyba, że jesteś Carlą lub hardcorem, Helblinde - Ritsuen. Właściwie dzięki tej grze można poznać strasznie wiele fajnych utworów w języku japońskim. To niemalże walory edukacyjne. XD

A tak oprócz Shontellki, pysznej pomidorowej piosenki i Helblinde - Ritsuen polecam jeszcze disneyowskie piosenki w wersji japońskiej. Najlepiej "Marzenie mam" z "Zaplątanych", gdyż brzmi naprawdę... ciekawie i można się naprawdę przy niej uśmiechnąć. (; Przed chwilką też (poniekąd) przypadkowo znalazłam twór o tytule "Circus Monster"... i czuję, że wpadłam po uszy, podobnie jak z "Bad End Night". Spodziewałam się dna, którego nie da się słuchać, a trafiłam na coś całkiem przyjemnego dla ucha. Oprócz tego, z mojej playlisty, Hatsune Miku - Eden, Miku Append - Six Nights, Bad Apple i, jak podszeptuje tłumacz, Asunohikari Edition.
To by było na tyle. ^^"

LaylaFlora napisał/a:
Obejrzałam teledysk Bad End Night i się przeraziłam. Mimo wszystko dziękuję Rev za wprowadzenie.

W sumie "Bad End Night" jest dosyć specyficzną piosenką. Sama w sobie (jeśli nie znasz języka) nie jest wcale straszna, sam teledysk jakoś specjalnie nie przeraża. Osobiście zaczęłam cokolwiek czuć po wczuciu się w główną bohaterkę, tworzeniu opowiadania na podstawie tej historii, z moją postacią w roli głównej... Niemniej naprawdę nie chciałam Ciebie przestraszyć. W moim odczuciu "BEN" nie umywa się do wystawy surrealistycznej, którą miałam zaszczyt oglądać, stąd brak ostrzeżenia. Cieszę się, iż cieszysz się z wprowadzenia. ^^

A listy od Carli, jak dotąd, nie tknęłam. Poniekąd stoję z rankingiem... przepraszam.




Dziękuję MrDark za cudowny zestaw! <3

Edytowane przez Reverienne dnia 29-01-2013 15:48
4551010 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Japońska muzyka
~Samantha
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 04-05-2013 15:33
Przepadam za japońską muzyką, a jakże. Po raz pierwszy spotkałam się z nią w Anime - w wieku sześciu, siedmiu lub ośmiu chyba zaczęłam swoją przygodę z pierwszym anime - Naruto. Od tego czasu zaczęłam uwielbiać Anime, tak samo jak japońskie piosenki. Przedstawię wam parę tytułów i oddam swoją opinię.

7!! - Lovers
Dziewiąty opening Naruto Shippuuden, który pokochałam od pierwszego dźwięku (niedosłownie). Mam nadzieję, że coś w teledysku was nie zniechęci, gdyż mnie wydaje się trochę dziwny, ale to tylko moje zdanie. Nie pytać, czemuż to, bo sama nie wiem. Tak jakoś nie chce mi się na niego patrzeć. To jest jedna z NAJULUBIEŃSZYCH, których mam dwie xd.

FLOW - Sign
Szósty opening Naruto Shippuuden, który coraz bardziej podoba mi się bardziej od dziewiątego. Ach, kocham ten jego głos. Mogę tego słuchać bez przerwy. Iie, nie myślcie, że to ta druga najbardziej przeze mnie lubiana piosenka. Nunu, będzie inna, która jest numerem jeden :3.

Kishida Kyoudan & The Akeboshi Rockets - Highschool Of The Dead
Mogę tego słuchać godzinami, o wiele, wiele dłużej niż innych japońskich piosenek. Ten wokal, ta nuta..wpadły mi w ucho i wypaść nie mają zamiaru przez najbliższy, nieokreślony czas. Number one~

Inoue Joe - Closer
Ładna piosenka, której miło się słucha. Któryś tam opening Naruto z rzędu bodajże, lecz pewności całkowitej nie mam. Polecam.

MUCC - Nirvana
Opening InuxBoku SS. Fajny, miło się słucha i ogólnie jest extra, jak to przystało mówić młodszym (czyli mnie).


48038589 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Japońska muzyka
~musa106
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 04-05-2013 15:56
Ja słucham zespołów takich jak SNSD i F(x), a jeśli chodzi o zespół chłopaków to Shinee. Najbardziej podoba mi się SNSD. Oto kilka piosenek każdej grupy:
https://www.youtube.com/watch?v=Dww9UjJ4Dt8 to piosenka Shinne zatytułowana Lucifer.
https://www.youtube.com/watch?v=diFVqPVMrsU SNSD, piosenka Gee.
https://www.youtube.com/watch?v=E8ZrPFMr_nY i zespół F(x) chyba najlepszy.
Ich piosenki są najjj :D.



zestaw by ja uśmiech
Blog
Edytowane przez ChandSharma dnia 22-05-2013 01:43
mam 483..... pytać na pw Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Japońska muzyka
~Chatta
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 04-05-2013 16:02
Ja osobiście nie słucham, ale przyjaciółka mi parę razy puszczała. Przyznam, że wcale nie jest taka zła. Jednak nie trafia całkowicie w mój gust muzyczny i nie zamierzam słuchać. Słyszałam muzykę z jakiegoś anime - niestety nie pamiętam tytułu. Była całkiem fajna.


av (c) Rossattiee
AzC
Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 1 z 2 1 2 >
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

^Flamli0
14:15:20 28.04.2024
KLIK o 15 ma być ekskluzywny materiał z rebootu
^PVTeam1230
19:03:29 25.04.2024
Szkoda że do Wawy smutny((
~February0
15:10:03 25.04.2024
Ktoś jest chętny na spontaniczne spotkanie w Warszawie w ten weekend? (dajcie znać jeśli takie rzeczy nie na shout box uśmiech)
~February0
15:08:33 25.04.2024
Rzucam mega randomowe hasło które właśnie wpadło mi do głowy w trakcie pracy xd
^Flamli0
21:14:14 24.04.2024
ukazały się pierwsze strony komiksu fate, data wydania została przesunięta na 31 lipca
~Radi0
13:49:16 24.04.2024
Jak w winxie. Kreska tak zrobiona, że boje się że udziecinnili ten serial
~clax70
10:37:27 24.04.2024
Nowy sezon Odlotowych Agentek już 12 maja KLIK
~EmilyWinxClub0
16:53:23 22.04.2024
Tak czy siak, czasy kreski ręcznej z 1 sezonu minęły bezpowrotnie, teraz Bloom wygląda jak popular girl from high school, która dorabia w międzyczasie jako modelka, a nie zwyczajna dziewczyna
~EmilyWinxClub0
16:46:27 22.04.2024
Przyczepię się jeszcze do twarzy w animacji, bo po 3D jakie zaserwował nam Rainbow mam stres pourazowy do tych ich za wielkich oczu i pstrokatych nosów w połączeniu z komediową, zbyt żywą mimiką twarzy
~EmilyWinxClub0
16:42:22 22.04.2024
5-6* mam nadzieję, że to tylko testy bo jeśli użyją takiej animacji do gotowego produktu, to reboot padnie szybciej niż powstawał
~EmilyWinxClub0
16:40:20 22.04.2024
Widać, że animacja to jest dalej ta sama plastelina z sezonów 4-5 tylko podrasowana, ale niestety dalej źle to wygląda, zwłaszcza włosy i płynność
~EmilyWinxClub0
16:39:02 22.04.2024
Flora wygląda jakby była żywcem wycięta z Mia i Ja. Nie jestem całkowicie przekonana do tej transformacji jeszcze
~clax70
15:19:57 22.04.2024
Znalazłem taki concept art z reboota
~clax70
15:13:07 22.04.2024
*transformacja
~clax70
15:12:51 22.04.2024
Ta transformacją wygląda bardzo fajnie, ale w tych filmikach coś mi nie pasuje z twarzą Bloom
^Flamli0
8:53:50 22.04.2024
^Flamli0
8:51:20 22.04.2024
^Flamli0
8:50:43 22.04.2024
^Flamli0
8:50:35 22.04.2024
uwaga uwaga, mamy transformację z reboota i pierwszy fragment!
^Flamli0
18:57:56 18.04.2024
zapraszam na kolejny komiks ze starą kreską :> KLIK
~EmilyWinxClub0
14:21:20 18.04.2024
Z tym Netlfixem to raczej o nową kreskówkę Rainbow chodziło, nie o reboot
~Vixen0
21:57:52 16.04.2024
20 lat temu to miałam 7 lat XD
~Vixen0
21:56:04 16.04.2024
W sumie 8 sezon podobał mi się za fabułę, i piosenki, 5/10 :>
~Vixen0
21:55:15 16.04.2024
Bo stara kreska, jak i fabuła pierwszego sezonu to święta jest
~Vixen0
21:54:30 16.04.2024
Mam nadzieję że to nie będzie jakaś marna kopia sezonu pierwszego XD
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.