Nowości
25.04.2024
❧ naprawiono muzykę z 1 sezonu

18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

14.02.2024
❧ dodano komiks nr 236 - Nowy początek

Użytkowników Online
 Gości Online: 0
 Użytkownicy Online: 2
 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,054
 Najnowszy Użytkownik: ~Pocalowacflame

Różności
Muzyka
❧  Hip Hop- dyskusja  ☙

Strona 1 z 2 1 2 >
AutorHip Hop- dyskusja
@czarodziejka_flora
Super Administrator

avatar
Dodane dnia 18-02-2012 21:22
Jaki jest wasz stosunek do hip hopu? Do zagranicznego lub też polskiego? Słuchacie? Lubicie?



Edytowane przez czarodziejka_flora dnia 18-02-2012 21:24
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Hip Hop- dyskusja
~Son Yume
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 24-02-2012 23:22
A ja będę oryginalna (odnośnie dotychczasowych wypowiedzi): nie znoszę, nienawidzę, a jak słyszę, to uszy zaczynają mnie boleć. Wolę jakiś rock, nawet disco polo jest dla mnie lepsze niż te rapowanki o gangsterskim życiu i w ogóle o tym "jacy z nas źli chłopcy".




-> Otome maniac <-

Edytowane przez Cattie dnia 06-01-2015 17:19
47588431 http://sonyume.deviantart.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Hip Hop- dyskusja
~LadyMusa
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 24-02-2012 23:51
Son Yume napisał/a:
A ja będę oryginalna (odnośnie dotychczasowych wypowiedzi): nie znoszę, nienawidzę a jak słyszę to uszy zaczynają mnie boleć. Wolę jakiś rock, nawet Disco Polo jest dla mnie lepsze niż te rapowanki o gangsterskim życiu i w ogóle o tym "jacy z nas źli chłopcy".


No przecież każdy ma inny gust szeroki uśmiech. Ja np. to uwielbiam <3 :D.


"I need someone who understands that I fall apart and loves me anyway."

Edytowane przez ChandSharma dnia 21-05-2013 23:36
35704357 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Hip Hop- dyskusja
~Atelie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 07-04-2012 12:19
Ja to uwielbiam.
Lales. <3
Bezimienni. <3
Peja. <33
OSTR. <3



Pasja to miłość do rzeczy które, nawet w najmniejszej postaci dają nam wielką radość ~



zestaw by ChandSharma
Edytowane przez ChandSharma dnia 21-05-2013 23:36
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Hip Hop- dyskusja
~LadyMusa
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 07-04-2012 12:21
Atelie napisał/a:
Ja to uwielbiam.
Lales . <3
Bezimienni . <3
Peja . <33
OSTR . <3


Nie wypowiem się na ten temat, bo nie słucham polskiego Rapu, który umarł dawno temu. Jedynym dobrym żyjącym i magicznych polskim raperem jest OSTR, polski Rap umarł z Magikiem...


"I need someone who understands that I fall apart and loves me anyway."
35704357 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Hip Hop- dyskusja
~Cadere
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 19-04-2012 18:30
Nie przepadam za hip hopem ani rapem. Jest to według mnie najgorsza muzyka, całkowicie pozbawiona sensu. Mówi się, że teksty piosenek są o życiu, jednak w rzeczywistości są pełne przekleństw, bo niczym innym nie potrafią się popisać. To oczywiście tylko moje własne zdanie, nie musicie się z nim zgadzać, ale napisałam to, co czuję :).
Edytowane przez ChandSharma dnia 21-05-2013 23:37
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Hip Hop- dyskusja
~Anagan
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 19-04-2012 18:53
Osobiście, to też nie przepadam za gatunkami rap i hip-hop. Jednakże kwalifikacja piosenek do gatunków jest dosyć trudna. Po prostu utwór może zawierać elementy dwóch lub więcej gatunków. Ale jakby nie patrzeć, hip-hop i rap (dwa wyjątki z amerykańskiego) nie są gatunkami, których lubię słuchać. Zgadzam się z większością postów nade mną od autorek, które również nie lubią tych gatunków.

czarodziejka_flora napisał/a:
Jaki jest wasz stosunek do hip hopu? Do zagranicznego lub też polskiego? Słuchacie? Lubicie?


Może Florka nam napisze, co sądzi o Hip-Hopie?
Florek, masz taki nawyk, że zakładasz temat z pytaniem, ale nie napiszesz od razu odpowiedzi. mellow
38029817 Nowy-Winx.blogspot.com Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Hip Hop- dyskusja
~LadyMusa
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-04-2012 23:03
Cadere napisał/a:
Nie przepadam za hip hopem ani rapem. Jest to według mnie najgorsza muzyka, całkowicie pozbawiona sensu. Mówi się, że teksty piosenek są o życiu, jednak w rzeczywistości są pełne przekleństw, bo niczym innym nie potrafią się popisać. To oczywiście tylko moje własne zdanie, nie musicie się z nim zgadzać, ale napisałam to, co czuję uśmiech


Powiem Ci szczerze, że jakiś rok temu również tak sądziłam. Ograniczałam się do paru znośnych hitów, które leciały na okrągło na szkolnym korytarzu. Jednak poznałam pewnego chłopaka (już się ze sobą nie kontaktujemy), który bardzo lubił ten gatunek muzyczny. To był naprawdę spoko koleś, i myślałam, że skoro na okrągło słucha rapu, to coś w tym jest. Był bardzo inteligenty, czytał książki, sam pisał teksty. Imponowało mi. Kiedy się go spytałam, skąd czerpie informacje, podał mi słuchawki, w których leciało dokładnie pamiętam: 2Pac - "Old School". Zakochałam się w muzyce Paca w tamtej chwili, bo to nie było jakieś komercyjne, polskie. Tylko takie z innego świata.
Potem dowiedziałam się o jego historii. Jak żył na ulicy, uczęszczał do szkoły artystycznej, a raperem został z przypadku. Ludzie kochali go za poezję w jego utworach, nie za bit, jak to u nas bywa.
Jeszcze później zaczęłam słucham Nas'a, Biggiego i The Game + okazjonalnie DMX'a.
Za każdym razem odpływam przy ich kawałkach.

Kochana! Może inaczej na to spojrzysz? Owszem, niektóre utwory są naszpikowane przekleństwami. Np. "Hit Em Up'"- 2Paca . Zwykle to są dissy. Naprawdę polecam Ci, żebyś pooglądała filmy na YT tych artystów, których podałam + Polskie napisy. Chociażby, żeby poznać amerykańskie, życie Bloodsów/ Cripsów :D

Nie miejcie mnie ludzie za jakąś psychofankę tego rodzaju muzyki! :lol2:


"I need someone who understands that I fall apart and loves me anyway."
35704357 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Hip Hop- dyskusja
~Paula
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 26-04-2012 18:30
Nic, na serio NIC nie mam do tego typu muzyki. Są ludzie, którzy lubią ten gatunek, na przykład LadyMusa. Szanuję ich wszystkich. Jednakże nie lubię hip-hopu, tak samo jak rapu. Szczerze, to nie wiem czym się odróżniają te dwa gatunki. Powie mi ktoś? Dla mnie taka muzyka jest nudna. Pozwolę sobie ją porównać do polityków, którzy niekiedy bełkotają bez sensu. Gdyby wyłączyć muzykę, pozbyć się wszelkich przekleństw i mówić wolniej to murowany polityk. Nie chcę tu nikogo obrażać, ale tak traktuję tą muzykę i raczej nie zmienię zdania.


I'M BACK
Yuki Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Hip Hop- dyskusja
~Anagan
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 26-04-2012 18:44
@LadyMusa

Bardzo ładna historia, naprawdę. Ja lubię z 2Pac'a "Dear Mama", ale jeszcze posłucham "Old School".

No i jeszcze lubię ten kawałek "I Can Feel It" z DMX'a - od Ciebie mam.

W sumie to moim zdaniem najgorszy jest ten polski rap.



Edytowane przez Sophie dnia 24-05-2013 16:41
38029817 Nowy-Winx.blogspot.com Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Hip Hop- dyskusja
~LadyMusa
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 26-04-2012 18:47
Rap to gatunek muzyczny.
Hip-Hop to subkultura.


"I need someone who understands that I fall apart and loves me anyway."
35704357 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Hip Hop- dyskusja
~Reverienne
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 26-04-2012 20:20
LadyMusa napisał/a:
Hip-Hop to subkultura.

Nie zgodzę się z tym, LadyMuso. Według mojej pamięci, a także praktycznie nieomylnej Wikipedii - hip-hop jest zarówno gatunkiem muzycznym, jak i subkulturą.

Ponoć jakiś DJ Afrika Bambaataa wprowadził pojęcie czterech filarów hip-hopu - jednym z nich jest właśnie rap, więc pokuszę się nawet o stwierdzenie, że między rapem, a hip-hopem zbyt wiele różnic nie ma, gdyż to jest właściwie to samo.
Rap często zamiennie z wyrażeniem hip-hop określany jest jako odrębny gatunek muzyczny powstały we wczesnych latach 70. XX wieku w Stanach Zjednoczonych

To potwierdziałoby moją tezę, o ile wierzymy Wikipedii.

Jeżeli o mnie chodzi - jestem bardziej "za" niż "przeciw". Podobają mi się utwory zespołu The Black Eyed Peas, nawet bardzo, jednakowoż nie nazwałabym siebie zwolenniczką hip-hopu. Piosenki cenię za melodię i rytm, a nie słowa, więc jeżeli słucham "Dla siebie" czegoś zagranicznego, mają dla mnie najmniejsze znaczenie. Ponownie mogę pokusić się o stwierdzenie, że ja nawet nie staram się zrozumieć żadnej z piosenek The Black Eyed Peas... Cenię je za rytm i za to, że mogę przy nich trochę poskakać i tyle.

Jeżeli zaś chodzi o rap - jestem bardzo tolerancyjna w stosunku do osób, które tego słuchają, ale tylko jeżeli robią to w sposób kulturalny. Jeżeli ktoś przystawi mi komórkę do ucha z tą muzyką, niech nie liczy na to, że będę się uśmiechać. Nienawidzę przekleństw, które uważam za jedną z największych plag współczesnego świata - większość piosenek rap'owych nie obędzie się natomiast bez takowych i gdyby przyjechała cenzura... Ujmijmy to tak - wtedy samej melodii towarzyszyłaby jedynie głucha cisza. Ktoś lubi? Proszę bardzo - niech słucha, ile wlezie, ale ja, niech stracę, nie mam zamiaru się przekonywać do takiej muzyki. Moja sprawa, że przez własne widzimisię stracę coś godnego uwagi.




Dziękuję MrDark za cudowny zestaw! <3
4551010 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Hip Hop- dyskusja
~LadyMusa
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 26-04-2012 20:52
Reverienne napisał/a:
LadyMusa napisał/a:
Hip-Hop to subkultura.

Nie zgodzę się z tym, LadyMuso. Według mojej pamięci, a także praktycznie nieomylnej Wikipedii - hip-hop jest zarówno gatunkiem muzycznym, jak i subkulturą.


To pozdro jak opierasz się na Wikipedii. :lol2:lol
Trzeba w tym trochę posiedzieć, poczytać. Codziennie poznaje się coś nowego, bo że tak powiem codziennie powstają nowe cechy Hip-Hopu.
Interesuję się tym dłużej niż Ty (tak mi się wydaje) i nie odniosłam się tu do pierwszego lepszego źródła jakim jest Wikipedia, tylko do informacji, jakie znam z utworów, książek, filmów. Pozdrawiam.


"I need someone who understands that I fall apart and loves me anyway."
35704357 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Hip Hop- dyskusja
~Anagan
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 26-04-2012 21:40
LadyMusa napisał/a:
Reverienne napisał/a:
LadyMusa napisał/a:
Hip-Hop to subkultura.

Nie zgodzę się z tym, LadyMuso. Według mojej pamięci, a także praktycznie nieomylnej Wikipedii - hip-hop jest zarówno gatunkiem muzycznym, jak i subkulturą.


To pozdro jak opierasz się na Wikipedii. :lol2:lol
Trzeba w tym trochę posiedzieć, poczytać. Codziennie poznaje się coś nowego, bo że tak powiem codziennie powstają nowe cechy Hip-Hopu.
Interesuję się tym dłużej niż Ty (tak mi się wydaje) i nie odniosłam się tu do pierwszego lepszego źródła jakim jest Wikipedia, tylko do informacji, jakie znam z utworów, książek, filmów. Pozdrawiam.


Ja też się z tym nie mogę zgodzić. Widziałem już okładkę płyty, na której wśród listy utworów był jeden kawałek. Obok niego napisany został gatunek: Hip-Hop. Mało tego, zauważyłem w paru piosenkach przy tagach gatunku: Hip-Hop.

Fakt, skoro o tym dużo czytasz, to możesz wiedzieć więcej, ale ja już swoje widziałem. mruga

Sądzę, że niepotrzebne było, że tak to nazwę "wyśmianie" tego, że Reverienne opiera wiedzę na Wikipedii. Uważam, że to było lekko niegrzeczne. Wiesz więcej na ten temat, po prostu i szanuj to, że niektórzy wiedzą mniej.

Pozdrawiam.



Edytowane przez Cattie dnia 06-01-2015 17:18
38029817 Nowy-Winx.blogspot.com Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Hip Hop- dyskusja
~LadyMusa
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 26-04-2012 21:58
Nie no przepraszam, że tak naskoczyłam, mam zły dzień.
Może źle mnie zrozumieliście. Potwierdzam, że hip-hop to również gatunek muzyczny. Po prostu szlag mnie trafia, jak ktoś nie ma o czymś bladego pojęcia to wchodzi na Wikipedię i już wszystko wie.


"I need someone who understands that I fall apart and loves me anyway."
35704357 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Hip Hop- dyskusja
~Reverienne
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 26-04-2012 22:37
LadyMusa napisał/a:
To pozdro jak opierasz się na Wikipedii. :lol2::lol:

Nie opieram się jedynie na Wikipedii, bo, jak już wspomniałam, zdaję sobie sprawę, iż jest szalenie nieomylna. Podobnie, jak właściwie wszystko. Na Wikii wyczytałam, że do Hogwartu chodziła jakaś Alicja (imię zapewne było inne) Cullen i rozumiem, że każdy mógł się pomylić. Wszystkie portale są tworzone przez ludzi, a nie roboty, jak to twierdzą, co poniektórzy użytkownicy (Jesteś Administratorem/Junior Administratorem. Miałeś/aś kłopoty z Internetem i nie było Cię przez trzy dni. Tłumaczysz się i słyszysz, że: "Jeżeli się nie ma czasu dla forum, to było się na zgłaszać na Administratora..."). Książki, filmy i cała reszta, o której Ty mówisz, również jest tworzona przez ludzi. Zwykłych ludzi, jak Ty czy ja, którzy mają pełne prawo do popełniania błędów. Szczerze mówiąc, nie widzę nic złego w opieraniu na Wikipedii, Nonsensopedii, stronie jakiejś konkretnej partii politycznej czy blogu TeyaQ - WinxEnchantix. Za to brak samodzielnego myślenia i wiara w ludzką nieomylność - tak, to są według mnie problemy.

Interesuję się tym dłużej niż Ty (tak mi się wydaje) i nie odniosłam się tu do pierwszego lepszego źródła jakim jest Wikipedia, tylko do informacji, jakie znam z utworów, książek, filmów.

Nigdzie nie twierdziłam, LadyMuso, że interesuję się Hip-Hopem, wręcz przeciwnie - zaprzeczyłam. Fakt, że słucham niektórych piosenek The Black Eyed Peas, nie czyni ze mnie fanki, prawda? Zresztą, widziałam całkiem sporo piosenek, które (podobnie jak napisał Anagan) otagowano jako "hip-hop"; sama nie widżę szczególnej różnicy między hip-hopem, a rapem, więc odnoszę się też poniekąd do własnych doświadczeń.

LadyMusa napisał/a:
Po prostu szlag mnie trafia, jak ktoś nie ma o czymś bladego pojęcia to wchodzi na Wikipedię i już wszystko wie.

Brzmi, jakbyś Ty była jedną z nieomylnych bogiń, która wie dosłownie o wszystkim i o wszystkich... Przynajmniej ja odnoszę takie wrażenie. Każdy przynajmniej raz wszedł na Wikipedię, a pogłębianie swej wiedzy nie uważam za coś złego. Nigdy też nie twierdziłam, że jestem fanką, ekspertem, fantatykiem, znawcą czy kimkolwiek innym, a tym bardziej nie przechwalałam się swoją wiedzą, umiejętnością czy czymkolwiek innym. Osobiście odnoszę wrażenie, iż wyraziłam tylko swoją opinię, a także podzieliłam przypuszczeniami, które w głównej mierze zawdzięczam pamięci oraz Wikipedii. Nie miałam najmniejszego zamiaru wyjść na Pannę-Pozjadałam-Wszystkie-Rozumy ani tym bardziej urazić kogoś, kto jest zdecydowanie bardziej zorientowany w tematyce... Przepraszam i skończmy już tę dyskusję o wszystkim i niczym.




Dziękuję MrDark za cudowny zestaw! <3

Edytowane przez Reverienne dnia 26-04-2012 22:38
4551010 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Hip Hop- dyskusja
~LadyMusa
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 26-04-2012 22:42
Reverienne napisał/a:
Brzmi, jakbyś Ty była jedną z nieomylnych bogiń, która wie dosłownie o wszystkim i o wszystkich... Przynajmniej ja odnoszę takie wrażenie. Każdy przynajmniej raz wszedł na Wikipedię, a pogłębianie swej wiedzy nie uważam za coś złego. Nigdy też nie twierdziłam, że jestem fanką, ekspertem, fantatykiem, znawcą czy kimkolwiek innym, a tym bardziej nie przechwalałam się swoją wiedzą, umiejętnością czy czymkolwiek innym. Osobiście odnoszę wrażenie, iż wyraziłam tylko swoją opinię, a także podzieliłam przypuszczeniami, które w głównej mierze zawdzięczam pamięci oraz Wikipedii. Nie miałam najmniejszego zamiaru wyjść na Pannę-Pozjadałam-Wszystkie-Rozumy ani tym bardziej urazić kogoś, kto jest zdecydowanie bardziej zorientowany w tematyce... Przepraszam i skończmy już tę dyskusję o wszystkim i niczym.


Nie robię z siebie żadnej bogini lol
Po prostu wiem, że nie gustujesz raczej w tego typu muzyce/stylu. Nie lubię jak ktoś się wtedy odnosi do Wikipedii. A z resztą... jakoś nie obchodzi mnie co mnie myślisz. Co ja się będę tutaj tłumaczyć :lol2:
Również sądzę, że należy zakończyć tą dyskusję. Siema.


"I need someone who understands that I fall apart and loves me anyway."
35704357 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Hip Hop- dyskusja
@czarodziejka_flora
Super Administrator

avatar
Dodane dnia 26-04-2012 22:54
LadyMusa napisał/a:
Nie robię z siebie żadnej bogini lol Nie lubię jak ktoś się wtedy odnosi do Wikipedii. A z resztą... jakoś nie obchodzi mnie co mnie myślisz. Co ja się będę tutaj tłumaczyć :lol2:
Również sądzę, że należy zakończyć tą dyskusję. Siema.

Ładna dyskusja się nawiązała..
Lady_Muso ty naprawdę się zachowujesz jakbyś wszystko wiedziała. Przystopuj ze sarkazmem i tymi emotikonami.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Hip Hop- dyskusja
~Cadere
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 27-04-2012 14:08
LadyMusa napisał/a:
Cadere napisał/a:
Nie przepadam za hip hopem ani rapem. Jest to według mnie najgorsza muzyka, całkowicie pozbawiona sensu. Mówi się, że teksty piosenek są o życiu, jednak w rzeczywistości są pełne przekleństw, bo niczym innym nie potrafią się popisać. To oczywiście tylko moje własne zdanie, nie musicie się z nim zgadzać, ale napisałam to, co czuję uśmiech


Powiem Ci szczerze, że jakiś rok temu również tak sądziłam. Ograniczałam się do paru znośnych hitów, które leciały na okrągło na szkolnym korytarzu. Jednak poznałam pewnego chłopaka (już się ze sobą nie kontaktujemy), który bardzo lubił ten gatunek muzyczny. To był naprawdę spoko koleś, i myślałam, że skoro na okrągło słucha rapu, to coś w tym jest. Był bardzo inteligenty, czytał książki, sam pisał teksty. Imponowało mi. Kiedy się go spytałam, skąd czerpie informacje, podał mi słuchawki, w których leciało dokładnie pamiętam: 2Pac - "Old School". Zakochałam się w muzyce Paca w tamtej chwili, bo to nie było jakieś komercyjne, polskie. Tylko takie z innego świata.
Potem dowiedziałam się o jego historii. Jak żył na ulicy, uczęszczał do szkoły artystycznej, a raperem został z przypadku. Ludzie kochali go za poezję w jego utworach, nie za bit, jak to u nas bywa.
Jeszcze później zaczęłam słucham Nas'a, Biggiego i The Game + okazjonalnie DMX'a.
Za każdym razem odpływam przy ich kawałkach.

Kochana! Może inaczej na to spojrzysz? Owszem, niektóre utwory są naszpikowane przekleństwami. Np. "Hit Em Up'"- 2Paca . Zwykle to są dissy. Naprawdę polecam Ci, żebyś pooglądała filmy na YT tych artystów, których podałam + Polskie napisy. Chociażby, żeby poznać amerykańskie, życie Bloodsów/ Cripsów :D

Nie miejcie mnie ludzie za jakąś psychofankę tego rodzaju muzyki! :lol2:


Szanuję Twój gust, jednak nie sądzę aby spodobała mi się ta muzyka, gdyż już kiedyś próbowałam jej słuchać. mruga Takie same nastawienie mam do wykonawców tej muzyki - są mi całkowicie obojętni. Gustuję w mocniejszych brzmieniach i tekstach z konkretnym przesłaniem bez przekleństw, dlatego nie przepadam za rapem, hip-hopem.
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Hip Hop- dyskusja
~Anagan
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 28-04-2012 14:22
No to teraz znamy już znaczenia Hip-Hop'u:
- gatunek
- subkultura
- taniec

Jeden z moich kolegów się zna. mruga


38029817 Nowy-Winx.blogspot.com Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 1 z 2 1 2 >
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

^Flamli0
8:45:45 29.04.2024
Różnią się od połowy, ta z comicon jest bardziej dopracowana
^Flamli0
8:44:50 29.04.2024
Ta na social mediach KLIK
^Flamli0
8:43:56 29.04.2024
Są dwie wersje, ta została wyświetlona na comicon KLIK
^Flamli0
8:43:35 29.04.2024
Tak, będę musiała to wszystko dopiero nadrobić na WB...
~marcin19950
1:44:04 29.04.2024
i o czym był ten exlusive material o winx reboot ma ktos?
^Flamli0
14:15:20 28.04.2024
KLIK o 15 ma być ekskluzywny materiał z rebootu
^PVTeam1230
19:03:29 25.04.2024
Szkoda że do Wawy smutny((
~February0
15:10:03 25.04.2024
Ktoś jest chętny na spontaniczne spotkanie w Warszawie w ten weekend? (dajcie znać jeśli takie rzeczy nie na shout box uśmiech)
~February0
15:08:33 25.04.2024
Rzucam mega randomowe hasło które właśnie wpadło mi do głowy w trakcie pracy xd
^Flamli0
21:14:14 24.04.2024
ukazały się pierwsze strony komiksu fate, data wydania została przesunięta na 31 lipca
~Radi0
13:49:16 24.04.2024
Jak w winxie. Kreska tak zrobiona, że boje się że udziecinnili ten serial
~clax70
10:37:27 24.04.2024
Nowy sezon Odlotowych Agentek już 12 maja KLIK
~EmilyWinxClub0
16:53:23 22.04.2024
Tak czy siak, czasy kreski ręcznej z 1 sezonu minęły bezpowrotnie, teraz Bloom wygląda jak popular girl from high school, która dorabia w międzyczasie jako modelka, a nie zwyczajna dziewczyna
~EmilyWinxClub0
16:46:27 22.04.2024
Przyczepię się jeszcze do twarzy w animacji, bo po 3D jakie zaserwował nam Rainbow mam stres pourazowy do tych ich za wielkich oczu i pstrokatych nosów w połączeniu z komediową, zbyt żywą mimiką twarzy
~EmilyWinxClub0
16:42:22 22.04.2024
5-6* mam nadzieję, że to tylko testy bo jeśli użyją takiej animacji do gotowego produktu, to reboot padnie szybciej niż powstawał
~EmilyWinxClub0
16:40:20 22.04.2024
Widać, że animacja to jest dalej ta sama plastelina z sezonów 4-5 tylko podrasowana, ale niestety dalej źle to wygląda, zwłaszcza włosy i płynność
~EmilyWinxClub0
16:39:02 22.04.2024
Flora wygląda jakby była żywcem wycięta z Mia i Ja. Nie jestem całkowicie przekonana do tej transformacji jeszcze
~clax70
15:19:57 22.04.2024
Znalazłem taki concept art z reboota
~clax70
15:13:07 22.04.2024
*transformacja
~clax70
15:12:51 22.04.2024
Ta transformacją wygląda bardzo fajnie, ale w tych filmikach coś mi nie pasuje z twarzą Bloom
^Flamli0
8:53:50 22.04.2024
^Flamli0
8:51:20 22.04.2024
^Flamli0
8:50:43 22.04.2024
^Flamli0
8:50:35 22.04.2024
uwaga uwaga, mamy transformację z reboota i pierwszy fragment!
^Flamli0
18:57:56 18.04.2024
zapraszam na kolejny komiks ze starą kreską :> KLIK
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.