Nowości
1.05.2024
❧ naprawiono muzykę ze specjalów

25.04.2024
❧ naprawiono muzykę z 1 sezonu

18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

Użytkowników Online
 Gości Online: 0
 Użytkownicy Online: 1
 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,057
 Najnowszy Użytkownik: ~mokryryj
Dzisiejsi Solenizanci
Boczek
gwarek
Olalaxd

Różności
Pogaduchy
❧  Lęki i fobie.  ☙

Strona 3 z 5 < 1 2 3 4 5 >
AutorRE: Lęki i fobie.
~Samantha
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 28-07-2013 18:00
Moje lęki? Otóż jest ich bardzo wiele. Dajmy taki pierwszy z brzegu: paniczy lęk przed psami chodzącymi "na luzie". Niby lubię psy, powiem więcej, kocham psy, ale się ich boję. Nic mi jeszcze żaden nie zrobił, jednakże sporo razy mnie gonił. Zawsze słyszałam teksty tego typu "On Cię nie ugryzie", "Ale Ty strachliwa jesteś" bądź też "Idź przed siebie i nie patrz na niego". Trudno mi takie coś zrobić, ja się po prostu ich boję, że mnie ugryzą, strasznie podrapią. Moją babcię, choć mówiono, że nieeee, to dwa razy ugryzł pies. Boszee, dobrze, że ten pies nie miał wścieklizny! Nikt nie może nic przewidzieć, ale chyba dlatego, żebyśmy się uspokoili ludzie tak mówią. Drugi lęk, że aż gacie się trzęsą: lęk wysokości. Miałam wiele snów dotyczących właśnie jego, dosyć dziwnych. Gdy staję na krześle - boję się. Kiedyś bałam się chodzić po schodach, ale to minęło. Zdradzę wam sekret - nie potrafię jeździć na rowerze. Owszem, w tym roku klasa czwarta zdawała na Kartę Rowerową, jednakże ja nie przystępowałam. Jakoś nie mogę wsiąść na rower i myśleć, że utrzymam równowagę. Trzeci lęk/trzecia fobia: strach przed owadami. Osy, pszczoły, bąki, szerszenie i inne owady. Nienawidzę, boję się, nie ciepię. Jak widzę taką pszczółkę (Maję xd) to od razu zwiewam, no. Nigdy mnie nic nie ugryzło, ale straaszliwie się lękam. Jedyny owad, którego lubię/kocham/uwielbiam/szanuję to motyl. Nie boję się ćmy, komarów oraz much i innych niezbyt szkodliwych owadów. W takich chwilach cieszę się, że są żaby/ropuchy <3
Na dodatek boję się, że coś może się zepsuć, coś się "rozdupcy" itp. Np. coś się nie uda, coś rozwalę. No cóż, ale to się chyba nazywa pospolity stres~~



Edytowane przez Samantha dnia 28-07-2013 18:02
48038589 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Lęki i fobie.
~musa106
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 30-07-2013 12:13
Ja jak większość panicznie boję się pająków, nawet tych najmniejszych. Brzydzą mnie wszelkiego rodzaju robaki itp. jedyne, co toleruję to mrówki, pszczoły, motyle itp, reszta typu np. ślimak, gąsienica, glizda, chrząszcz itp. kwaśny nie są mile widziane. Tyle, jeśli chodzi o naturę. Mam taki lęk, że boję się być sama w ciemnym miejscu lub w nocy na dworze, nie wiem czemu, nic mi się nigdy nie stało, po prostu tak mam. Hmm, to chyba wszystko.



zestaw by ja uśmiech
Blog
Edytowane przez Smoczy_Plomien dnia 08-05-2014 18:10
mam 483..... pytać na pw Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Lęki i fobie.
~YouStee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 01-01-2014 13:07
Strasznie boję się os, pszczół i wszystkiego, co może ugryźć i lata X_X.


Stella literalnie ukształtowała moją osobowość
(c) chand
Edytowane przez Smoczy_Plomien dnia 08-05-2014 18:09
51516358 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Lęki i fobie.
~Adelia
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 01-01-2014 13:50
Okropnie boję się włamywaczy, jak coś szumi, to od razu myślę, że to włamywacz się włamał i mam dreszcze.

Pisz dłuższe posty!
Adnotację napisała Vivian, natomiast ja poprawiłam pozostałe błędy. /Lilla


as mitski once said: ***** ***

Edytowane przez Lilla dnia 08-05-2014 18:41
*:・゚✧ youtu.be/dQw4w9WgXcQ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Lęki i fobie.
~Debby
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 01-01-2014 16:33
Ja się przerażenie boje wodnych węży i żmiji (z tym taka historia się toczy)! Kiedyś kuzyn mojego wujka miał ogromną żmije (naprawdę była gruba i długa). Była w takim akwarium. Ten kuzyn karmił tą żmije (nie wiem jak i wole nie wiedzieć) i zapomniał jej zamknąć. W domu była jego żona, a pokój dla żmii był otwarty. Udała się do pokoju jego żony i wpełzła na łóżko już się rozciągała (chodzi mi oto, że mierzyła czy ofiara (żona) się jej zmieści, a ona spała xD). W ostatniej chwili kuzyn wszedł i tą żmije złapał (tego też nie wiem) xD. Ogólnie jak widzę żmije, albo węża wodnego to krzyczę w niebo głosy! No, ale też lubię węże rasy "zaskroniec ", lecz wielu, których znam, boją się węży i smoków. Ja przeciwnie, kocham smoki (nie temu, że Bloom jest tą czarodziejką smoczego płomienia -,-).
BOJE SIĘ PAJĄKÓW! Tak, boje się nawet milimetrowego. Nie wiem czemu, ale tak mam. W dodatku mój wujek hoduje tarantule... W tym pokoju gdzie kiedyś spałam! KOSZMAR!
NIE WYJDĘ NA TRZEPAK PRZED BLOKIEM! Mam okropny lęk wysokości. Jak wchodzę na mały trzepak, przed blokiem, to się boje... Tak już mam!
Jednym słowem JESTEM STRASZKIEM(w mojej szkole tak mówią na tych co się boją xD). Jak powiedział mój sąsiad ... Zginęli Ci, co się nie bali, a przetrwali Ci, co się bali".

Pisze się "akwarium", a nie "akfarjum". Pokój może być dla żmii, a nie "od" żmii. Musiałam poprawić wiele zdań, ponieważ były nielogiczne. Gubisz przecinki i robisz dużo błędów ortograficznych, plus brak polskich znaków.


przepraszam za moje stare posty, byłam małym debilem
Edytowane przez Smoczy_Plomien dnia 08-05-2014 18:08
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Lęki i fobie.
~Cattie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 21-04-2014 20:54
Ja się boję luster, wyłączonych komputerów i telewizorów w ciemności. Boję się, że ktoś z nich wyjdzie i coś mi zrobi... Straaszne przestraszony. Nadal się tak boję, niestety nie przemija mi to.


now here you go again, you say you want your freedom
well, who am I to keep you down?
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Lęki i fobie.
~Speksi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 21-04-2014 21:36
Ja zawsze bałam się psów, nie wiem czemu, teraz już mniej, ale gdy widzę jakiegoś to od razu staram się go jakoś wyminąć. Panicznie boję się też żab, może to, dlatego że moja siostra kiedyś, jak byłam mała, wrzuciła mi jedną za koszulkę? Kiedyś też bałam się ciemności, lękałam się, że coś z skądś wyjdzie i takie inne. To wyniki zbyt częstego oglądania horrorów, więc teraz trzymam się od nich z daleka.



Edytowane przez Smoczy_Plomien dnia 08-05-2014 17:55
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Lęki i fobie.
~Fiker
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 08-05-2014 17:46
Ze mną jest tak, że ja bardzo nie lubię i nie umiem pokazywać strachu. Nie umiałabym pokazać, że się boję, jeśli jest obok ktoś obcy. W zasadzie to o większości moich fobii nikt nie wie, oprócz mojej przyjaciółki (chociaż ona też nie o wszystkim). W klasie nikt nie musi o tym wiedzieć, zwłaszcza, że chłopacy lubią to wykorzystywać, a potem bekę z tego mają. Nieraz się zdarza, że jestem nieźle zestrachana, ale nawet nie pisnę, chociaż wewnątrz ledwo wytrzymuję. Jednocześnie nie rozumiem dziewczyn, które krzyczą na widok pająka, czy nie mogą patrzeć na krew. Wydaje mi się, że skoro ja umiem się w miarę ogarnąć to niektórzy też umieją. Nie wiem, czemu.
To między innymi boję się igieł. Wszystkie szczepienia, pobierania krwi i tym podobne to dla mnie masakra. I najgłupsze jest to, że wiem, że to tak naprawdę nie boli, a jednak za każdym razem mam ochotę zwiać jak mi mają jakąś igłę wbić. Krew mnie nie rusza. Sama nie wiem, dlaczego tak reaguję na igły. No dobra, nie reaguję. Panikuje tak w środku i jeszcze nikt nie wie, że się tego boję. Ale tak naprawdę to koszmar.
Tak samo nienawidzą pająków. Takie małe kurdupelki mnie nie ruszą, ale jak jest jakiś większy to panika, a że mam takich cudownych chłopaków w klasie, którzy cały czas dziewczyną jakieś pająki wrzucają, czy nas straszą to jest jeszcze gorzej. I w tym przypadku jest jak z igłami. Muszę zebrać się z sobie i tego pająka się pozbyć jednocześnie nie krzycząc, bo jakby to moja koleżanka powiedziała "To wiocha!", a potem sama się śmieje jak ta koleżanka piszczy, bo jej pająka do piórnika wrzucili. Nie wiem, dlaczego mnie to śmieszy. To z resztą moja kolejna fobia, która jest bez żadnego powodu.
W sumie to jak mam jakiś powód, żeby się czegoś bać, to jakoś mnie to nie rusza. Wiele osób ma fobie, bo kiedyś stało się coś, co sprawiło, że tego się panicznie boją. Ja tak nie mam. Uwielbiam fajerwerki, mimo że jeden kiedyś by we mnie wleciał. Tak samo z pływaniem (dość niefajne wspomnienie z nad morza) czy wysokość.

Nie zaczynamy zdania od "A".



Edytowane przez Smoczy_Plomien dnia 08-05-2014 17:53
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Lęki i fobie.
~Paula
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 08-05-2014 17:58
Boję się wszelkiego pełzającego i chodzącego robactwa (oprócz dżdżownic). Jak widzę jakiegoś najmniejszego pająka, karalucha, robaka, krzyczę "TATA, ZABIJ TO, ZABIJ TO" XD. Próbuję sobie uświadomić, że pająk też człowiek zwierzę, które prawdopodobnie boi się bardziej ode mnie... Działa, dopóki takiegoż zwierzątka nie spotkam. I znowu panika, i znowu strach. Fuj, fuj.

Zastanawiam się, dlaczego tak bardzo nienawidzę powyższych, a uwielbiam węże/żmije/motyle/biedronki/osy/pszczoły... Może to dlatego, że pająki i karaluchy są bardziej... brudne? Jestem dziwna XD.


I'M BACK
Yuki Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Lęki i fobie.
~Lilla
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 08-05-2014 18:51
No cóż, ja też boję się paru rzeczy. Zacznę może od tych głupich xD. Lękam się np. jedzenia czekolady... Kiedyś zjadłam za dużo i wymiotowałam przez tydzień, dlatego od tamtej pory jej unikam, bo boję się, że znowu przeżyję nieprzyjemny tydzień. Nie lubię też ryb. Są paskudne, obślizgłe, no i też mam z nimi związane pewne wydarzenie, przez które się ich boję. Jak byłam mała, to miałam akwarium z rybkami w pokoju i w nocy światło padało tak, że na ścianie był ich taki wieeelki cień. Myślałam, że mnie zjedzą, serio xD. No cóż, miałam wtedy 6 lat xD. Kiedyś jeszcze kiedy czyściłam akwarium, to jedna wyskoczyła i skakała po całej kuchni D:. Od tamtej pory unikam także ryb xD. Staram się też nie obcować z psami, bo zawsze boję się, że mnie ugryzą xD. Dziwne, bo nigdy mnie żaden nie ugryzł. Lękam się również ptaków, a zwłaszcza papug i gołębi. Sama nie wiem czemu, nie mam z nimi związanej żadnej historii xD. A z takich poważniejszych rzeczy, to boję się trochę tego, co stanie się ze mną po śmierci. Nie wiem, co czeka ludzi po drugiej stronie, dlatego się boję.
Hm, to by chyba było wszystko, przynajmniej nie przychodzi mi nic innego teraz do głowy xD.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Lęki i fobie.
~Cattie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 02-06-2014 17:27
Ach, zapomniałam o jednym lęku. Mianowicie to strach przed reklamami Płatnych Ogłoszeń Wyborczych (jak to napisałam, od razu przeszły mnie dreszcze. POMOCY!!!). Być może to dlatego, że w dzieciństwie często były te reklamy i to się odbiło na mojej psychice. Nadal panicznie się tego boję, a nawet ryczę jak to sobie przypominam.


now here you go again, you say you want your freedom
well, who am I to keep you down?
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Lęki i fobie.
użytkownik usunięty
Dodane dnia 02-06-2014 18:10
Cóż, każdy się czegoś boi. Ja boję się duchów, zwłaszcza duchów. Nie mogę oglądać horrorów, bo i tak po 15 minutach filmu uciekam xD. Z tymi duchami to jest tak, że kiedyś moja kochana kuzyneczka mnie nastraszyła krwawą Merry. Do dzisiaj nie zamykam do końca drzwi w łazience xD. Boję się też luster. No i trochę boję się pająków, ale jakoś panicznie mnie one nie przerażają. No, to tyle, jeśli chodzi o moje lęki.

Proszę o kropki na końcu zdania :). //Cat



Edytowane przez Cattie dnia 26-10-2014 11:30
AutorRE: Lęki i fobie.
~Crazy Princess
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-07-2014 20:04
Ja panicznie boję się pająków i owadów oraz nienawidzę widoku krwi. Czyli naukowo mam arachnofobie (strach przed pająkami, swoją drogą piękna nazwa, bo kocham mity), hemofobię (strach przed widokiem krwi) oraz entomofobię. Gdy tylko zobaczę owada, z paniką wybiegam z pokoju zawstydzony.

Swoją drogą, ostatnio natknęłam się na dziwne fobie :hahahaha::
- arachibutyrofobia - strach przed masłem orzechowym przyklejonym do podniebienia,
- chiclefobia - strach przed gumą do żucia,
- koumpounofobia - strach przed guzikami (co jest strasznego w guzikach? xD),
- fobofobia - lęk przed przed własnymi fobiami,
- chetofobia - strach przed włosami.

Proszę o przecinki i spacje po znakach interpunkcyjnych :3. //Cat


All I ever wanted was the world.


I'm like porcelain
Credit dla Arii za av :3
Moja grafa/// Strażniczki Ziemi (OP) /// Winxowe AMV /// Wattpad

Edytowane przez Cattie dnia 26-10-2014 11:32
52292437 http://crazyxreversium.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Lęki i fobie.
~ha-ni
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 26-07-2014 13:31
Ja natomiast zmagam się z fobią społeczną. Odkąd się się leczę jest lepiej, ale na co dzień mi to bardzo przeszkadza. Nie potrafię naturanie przejść obok kogoś na ulicy, a jak widzę nadchodzącą grupkę, skręcam, żeby tylko ich nie spotkać. Nie potrafię z nikim spontanicznie rozmawiać. Po wakacjach idę do 3 gimnazjum, a nadal do 98% klasy się nie odzywam. Często nadmiernie się pocę, czerwienie, kołacze mi serce, maksymalnie się garbię... Socjofobia wyniknęła z Zespołu Aspergera (lekka odmiana autyzmu, w której ludzie mają problemy z wyrażaniem emocji jestem Tecna, joł, kontaktami społecznymi i dopasowaniem się do społeczeństwa, zazwyczaj tacy ludzie mają nietypowe zainteresowania i są uważani za świrów i dziwadła). Mam nadzieję, że bardzo Was do siebie nie zraziłam... Właśnie przez ZA czuję sympatię do Tecny.



Aff aff (Maka Paka!) i sygn. by Hitomi
http://somebeanieboos.tumblr.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Lęki i fobie.
~Akali
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 26-07-2014 19:31
Ja boję się ciemności. Znaczy, już nie tak bardzo, ale i tak. Boję się też horrorów, złych snów (koszmarów) oraz much końskich, trochę pająków, komarów... Jeeej, trochę się tego nazbierało xd. Przez koszmary jestem okropnie przesądna. Nie zasnę, gdy nie zrobię kilku (nawet więcej) rzeczy, które muszę robić co noc. Ostatnio nawet trochę boję się, gdy jest za gorąco, że znowu będę tracić przytomność (opowiadałam o tym). Robi mi się niedobrze, kręci w głowie, mgła w oczach, nic nie widzę, trzęsę się (przynajmniej tak słyszałam, że się trzęsłam) i ledwo trzymam się na nogach. Czyli, jak widać, boję się wielu rzeczy.


av (c) Chand
nie dam Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Lęki i fobie.
~Krarek
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 26-07-2014 21:56
Ja oprócz typowych lęków mam jeden dziwny, a mianowicie boję się przejeżdżać przez rzekę. Ale tylko na rowerze. Nie mam bladego pojęcia jak to się nazywa, ale jeżeli po łacinie, to na pewno mądrze. Boję się też pszczół, os, szerszeni i tym podobnych owadów. No i niektórych psów, zazwyczaj dużych i obcych, ale do tych znajomych jakoś miłością nie pajam. No i wisienka na torcie, boję się spokojnej śmierci. Tak spokojnej. To też się musi jakoś nazywać. Pewnie głupota. Hm i to by było na tyle.


"I don't know when I got alone
I don't know how I got mad"
(c) Akala
Edytowane przez Smoczy_Plomien dnia 27-07-2014 09:10
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Lęki i fobie.
~klaria400
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 27-07-2014 09:27
Ja się boję ciemności, ciszy i robactwa. Z robactwem mam koszmary, a jak jest cicho i ciemno, mam wrażenie, że zaraz ktoś lub coś mnie zabije. Okropność. Przez to mam problemy ze snem. Męczę się z tym wszystkim strasznie.



credit dla Lunaris
#TeamFlora
~La vita è un letto di rose , che sporgono di fra le punte.~

" Dobre czyny są jak gwiazdy, które rozjaśniają ciemne niebo"
Edytowane przez YouStee dnia 27-07-2014 10:23
No. Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Lęki i fobie.
~Ashley
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 27-07-2014 18:58
klaria400 napisał/a:
Ja się boję ciemności, ciszy i robactwa. Z robactwem mam koszmary, a jak jest cicho i ciemno, mam wrażenie, że zaraz ktoś lub coś mnie zabije. Okropność. Przez to mam problemy ze snem. Męczę się z tym wszystkim strasznie.

Widzę, że nie jestem jedyna. Ja również boję się robactwa, nawet małej mrówki, którą zobaczę na chodniku. Tak jak ty, boję się tego, że ktoś mnie zabije kiedy będzie ciemno. Zawsze przed pójściem spać sprawdzam, czy zamknęłam drzwi od domu (czasami nawet kilka razy). Boję się również strasznych filmów o zombie. Po nich nie mogę zasnąć, przynajmniej przez tydzień. Jednak moją największą fobią jest strach przed ciasnymi pomieszczeniami, szczególnie gdy w tym pomieszczeniu jest dużo ludzi. Mam również lęk przed widokiem krwi. Trochę tego dużo...

Nie wciskaj wszędzie przecinków!


(c)Google
Kiedyś zmienię...
Może xd
Za 500 lat XD


Opowieść Bloom | Maj (pseudo)graficzyns


"Gdyby wszyscy ludzie byli normalni, to na świecie było by nudno..."

Edytowane przez Akali dnia 12-08-2014 09:38
Tylko dla spoufalonych Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Lęki i fobie.
~Wiki
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 29-07-2014 11:04
Ojoj, u mnie jest strasznie dużo tych fobii, ale wymienię najważniejsze:
- Boję się i nienawidzę psów, wiem, może dziwne, ale boję się i już, są okropne
- Boję się pająków, os, mrówek i wszelkiego robactwa mieszkającego na tej ziemi - wczoraj siedziałam w domu i wpadła osa, w sekundę wyszłam, i zostawiłam z nią mamę gwizdze. Mrówki zabijam nawet na ulicy, a o pająkach nawet nie wspomnę.


Popełniasz masę błędów. Nie pisz Caps Lockiem, kiedy to nie jest potrzebne. Jeśli już chcesz coś wyróżnić, użyj znaczników [b]. Poza tym po emotikonach stawiamy kropkę, a po przecinku spację!




Mans Zelmerlow.. kocham ^^

''Powinniśmy bawić się ogniem
Nigdy nie bojąc się, że moglibyśmy się poparzyć''

,,We are the heroes of our time
but we're dancing with the demons in our minds''
Edytowane przez YouStee dnia 01-08-2014 21:57
- - Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Lęki i fobie.
~YouStee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 01-08-2014 22:01
Mam jeszcze jedną fobię. Kocham pływać. Jednak w morzach, stawach, jeziorach mam pewien lęk. Boję się, kiedy tracę grunt pod nogami. Zaczynam panikować, zapominać o jakichkolwiek zasadach pływania, po prostu tonę. Dziwne jest to, ze w basenie tak nie jest. Ostatnio byłam na działce w lesie, to kąpałam się w jeziorze. Położyłam się na dużym kole ratunkowym, a po jakimś czasie kuzynka woła, że wypłynęłam na głęboką wodę. Ja zaczynam się wiercić, wrzeszczeć Zuuu! Pomóż! Ratuuuj! Prawie spadłam. Na szczęście bardziej doświadczona w pływaniu Zu schwytała koło i zaciągnęła na płytką wodę. W morzu nigdy nie wypłynę za żółtą boję.


Stella literalnie ukształtowała moją osobowość
(c) chand
Edytowane przez YouStee dnia 01-08-2014 22:02
51516358 Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 3 z 5 < 1 2 3 4 5 >
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

~EmilyWinxClub0
12:39:10 03.05.2024
Mówię o tej ulepszonej scenie z Mitzi, tam wygląda naprawdę dobrze. Chociaż dziwne że odrosty takie ciemne
~EmilyWinxClub0
12:37:45 03.05.2024
Na szczęście nie dali jej tych wielgasnych Disneyowskich oczów, włosów do kostek i zbyt klaunowatej mimiki jak na teaserze i wygląda znacznie lepiej
~Vixen0
21:25:07 02.05.2024
Ale ta Bloom ładna w s9
~Vixen0
16:12:19 02.05.2024
WB*
~Vixen0
16:12:13 02.05.2024
Kiedy dostanę punkty za dwa lata obecności na wg?
^Flamli0
21:09:05 01.05.2024
mój cichy wielbiciel niegrzeczny
~Stellka0
13:17:31 01.05.2024
kto to? XD
~Stellka0
13:17:26 01.05.2024
~EmilyWinxClub0
23:27:56 30.04.2024
Bo to tylko pokazuje ile kasy oszczędzał na produkcji ostatnich sezonów co niestety szło w parze z jakością. A teraz kwiczy, że drogie bo jemu i jego świcie zostanie mniej. No panie Iginio, jakość kosztuje, pobudka
~EmilyWinxClub0
23:26:30 30.04.2024
Leje z tego, jak często Iginio powtarza teraz jaki ten reboot i ta grafika są drogie xD
~clax70
0:31:53 30.04.2024
Są tu jacyś fani Eurowizji? Co myślicie o tegorocznych piosenkach, scenie, itp.?
^Flamli0
8:45:45 29.04.2024
Różnią się od połowy, ta z comicon jest bardziej dopracowana
^Flamli0
8:44:50 29.04.2024
Ta na social mediach KLIK
^Flamli0
8:43:56 29.04.2024
Są dwie wersje, ta została wyświetlona na comicon KLIK
^Flamli0
8:43:35 29.04.2024
Tak, będę musiała to wszystko dopiero nadrobić na WB...
~marcin19950
1:44:04 29.04.2024
i o czym był ten exlusive material o winx reboot ma ktos?
^Flamli0
14:15:20 28.04.2024
KLIK o 15 ma być ekskluzywny materiał z rebootu
^PVTeam1230
19:03:29 25.04.2024
Szkoda że do Wawy smutny((
~February0
15:10:03 25.04.2024
Ktoś jest chętny na spontaniczne spotkanie w Warszawie w ten weekend? (dajcie znać jeśli takie rzeczy nie na shout box uśmiech)
~February0
15:08:33 25.04.2024
Rzucam mega randomowe hasło które właśnie wpadło mi do głowy w trakcie pracy xd
^Flamli0
21:14:14 24.04.2024
ukazały się pierwsze strony komiksu fate, data wydania została przesunięta na 31 lipca
~Radi0
13:49:16 24.04.2024
Jak w winxie. Kreska tak zrobiona, że boje się że udziecinnili ten serial
~clax70
10:37:27 24.04.2024
Nowy sezon Odlotowych Agentek już 12 maja KLIK
~EmilyWinxClub0
16:53:23 22.04.2024
Tak czy siak, czasy kreski ręcznej z 1 sezonu minęły bezpowrotnie, teraz Bloom wygląda jak popular girl from high school, która dorabia w międzyczasie jako modelka, a nie zwyczajna dziewczyna
~EmilyWinxClub0
16:46:27 22.04.2024
Przyczepię się jeszcze do twarzy w animacji, bo po 3D jakie zaserwował nam Rainbow mam stres pourazowy do tych ich za wielkich oczu i pstrokatych nosów w połączeniu z komediową, zbyt żywą mimiką twarzy
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.