Nowości
25.04.2024
❧ naprawiono muzykę z 1 sezonu

18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

14.02.2024
❧ dodano komiks nr 236 - Nowy początek

Użytkowników Online
 Gości Online: 1
 Brak Użytkowników Online

 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,052
 Najnowszy Użytkownik: ~blumica
Dzisiejsi Solenizanci
Akali
Biszkopcik12

Różności
Pogaduchy
❧  Skąd się wziął pomysł na nick?  ☙

Strona 4 z 5 < 1 2 3 4 5 >
AutorRE: Skąd się wziął pomysł na nick?
~Stellcia
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 31-08-2014 11:12
Mój nick wziął się od mojej wcześniejszej ulubionej czarodziejki - Bloom. Gdy zakładałam konto była moją ulubioną. Teraz najbardziej lubię Stellę. Chciałabym zmienić nick na Stellcia, ale szkoda mi punktów. Mój nowy nick wziął się od mojej ulubionej czarodziejki - Stelli. Taki nick mam na MagicalWinxClub i jak logowałam się tu to mi się mylił.

Nie stawiaj niepotrzebnych enterów.




(c) Rebecca
Edytowane przez YouStee dnia 31-08-2014 12:16
Nie mam Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Skąd się wziął pomysł na nick?
~Victoria
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 22-09-2014 12:44
Hm, mój wcześniejszy nick był od imienia ulubionej Winx'ówny - Stelli, ale po dłuższym zastanowieniu mi się nie podobał, był bardzo zwyczajny, więc postanowiłam go zmienić. Teraz mam nick Victoria, a powstał od tego, że na drugie imię mam Wiktoria, trochę "zmieniłam" to imię i wyszedł taki nick. W sumie to mi się podoba, przynajmniej jest lepszy niż poprzedni :3.
50268431 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Skąd się wziął pomysł na nick?
~Lilla
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 01-11-2014 10:34
Już jak byłam mała, to podobało mi się strasznie imię "Liliana". Miało w sobie po prostu "to coś". W końcu nazwałam tak swojego chomik - Lila miał na imię. Potem rejestrowałam się tak na różnych stronach, dodając "1411". 14 - od dnia moich urodzin, 11 - od miesiąca listopad. Gdy zarejestrowałam się na WB, to pomyślałam, że chcę coś Winx'owego i dodałam do tego "1411" na początku "Flora". Po jakimś czasie uznałam, że nie jest ani trochę oryginalny i pomyślałam o tej "Lili", aleee brzmiał trochę zbyt prosto, więc dodałam jeszcze jedno "l" xD.
To było niecały rok temu i do dzisiaj wszędzie, gdzie się rejestruję mam ten nick.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Skąd się wziął pomysł na nick?
~Amored
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 10-01-2015 19:55
W momencie, w którym postanowiłam założyć konto na tej stronie, słuchałam piosenki After School, pt. Amoled. Jakoś tak ta nazwa mi się podobała, więc postanowiłam ją wybrać na swój nick. Problem był taki, że nie znałam jej tłumaczenia - w rzeczywistości była to tylko nazwa marki telefonów komórkowych (sam utwór był jej reklamą). Postanowiłam więc lekko przerobić to słówko na Amored. I oto jestem!


DA | ask.fm | LubimyCzytać | Tumblr

Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Skąd się wziął pomysł na nick?
użytkownik usunięty
Dodane dnia 10-01-2015 20:10
Jak dobrze kojarzę to imię Lumina miała Barbie w jakimś filmie o syrenach. Moja siostra go oglądała, a mi bardzo spodobała mi się ta nazwa. Imię Lumina kojarzy mi też się z mrokiem.



Edytowane przez Cattie dnia 06-04-2015 16:18
AutorRE: Skąd się wziął pomysł na nick?
~LunaFin
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 10-01-2015 20:15
Luna - dość proste. Jako wielka fanka Harrego Pottera na nick wybrałam imię mojej ulubionej bohaterki Luny. Z drugim członem było trochę trudniej. Nick jest uniwersalny używam go już w paru innych miejscach, a powstał przy zakładaniu nieistniejącego już bloga na Onecie. Blog był o... kreskówce Fineasz i Ferb. Właśnie od początkowych liter imienia pierwszego bohatera wziął się pomysł na nick.


(c) Meredith
Miniaturki / Opowiadanie / Grafika / Mój blog
Oficjalny członek stowarzyszenia "Klub Wrogów Klawiatury"
Edytowane przez Cattie dnia 06-04-2015 16:19
55268354 http://dziecismoka.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Skąd się wziął pomysł na nick?
~EVIL
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 10-01-2015 20:17
Proste.
1.Nie chciałam jakiegoś długiego nicku, bo mam krótką pamięć.
2. Ta nazwa pasuje do mojego charakteru.
3. Zawszę bardziej wolałam zło, niż dobro.
4. Lubię duże litery XD.
Nie będę się jakoś wielce rozpisywać, bo nie mam za bardzo z czym. Lepiej tak krótko, zwięźle i na temat. Inni mają bardziej ciekawe powody niż ja, a mi to przyszło do głowy w kilka sekund, no może pół minuty i podoba mi się. Nazwa w moim stylu po prostu.


W życiu liczą się dla mnie 3 rzeczy. Pierwsza to moi bliscy,
przyjaciele i znajomi bez których dni, nie byłyby tak ubarwienie. Druga, to uczucia. Te wszystkie wartości moralne, które czynią nas ludźmi. A trzecia to moja prywatność. Chwila tylko dla mnie, wspomnień i gorącej czekolady... Reszta może się [cenzura]

W świetle i w mroku- opowiadanie
Edytowane przez Suzanne dnia 10-01-2015 20:29
52826028 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Skąd się wziął pomysł na nick?
~MagicalNelly
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 07-03-2015 15:16
Już raz wypowiadałam się w tym temacie, ale od tego czasu sporo się zmieniło, więc postanowiłam ponownie opisać swoje nicki.

ROXY - to był okres, kiedy bardzo lubiłam Roxy, czwarty sezon i Believix. Nie miałam zbytnio pomysłu na nick, więc się tak nazwałam. Wolałam jednak nieco się wyróżniać, bo takich Roxy i Roxy z cyferkami lub bez było mnóstwo.

Gepkowa - nigdy nie nosiłam tego nicku tutaj, można mnie pod nim znaleźć na zaledwie kilku portalach. Nazwa wzięła się od imienia mojego kota - Gepka. Po prostu uznałam, że skoro jestem jego właścicielką, to od jego imienia będę Gepkową. Chciałam też, aby nazwa kojarzyła się z kotem.

MagicalNelly - mój aktualny nick, używam go praktycznie na wszystkich portalach i stronach. Po raz pierwszy zarejestrowałam się pod tą nazwą na dA. Wtedy też chciałam wymyślić coś długiego i oryginalnego. Postanowiłam nazwać się Nelly - tak brzmi moje ulubione imię, które zresztą posiada moja główna OC. Takich Nelly mogłyby być tysiące a nawet więcej, więc przed to imię dodałam najbardziej pasujący do mojej Nell przymiotnik - magiczna. Wszystko oczywiście w języku angielskim.


Blog

Edytowane przez Suzanne dnia 07-03-2015 16:31
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Skąd się wziął pomysł na nick?
~Meredith
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 07-03-2015 19:14
BlueFairy - długo by opowiadać. Mój ulubiony kolor to niebieski, to przeważyło. Woda także jest moim ukochanym żywiołem. Ponadto wtedy uwielbiałam Bloom. "Fairy" miało być dodatkiem, który doda nickowi tematyki. I tak jakoś wyszło...


prawdopodobnie zaczęłam wracać
] | dA | Wattpady[/b]

Edytowane przez Smoczy_Plomien dnia 07-03-2015 20:44
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Skąd się wziął pomysł na nick?
*Lunaris
Moderator

avatar
Dodane dnia 01-04-2015 13:55
Lunaris - o ile internet mnie nie zmylił, słowo to znaczy znaczy "księżycowa". Wpadło mi w ucho. Po za tym - lubię, gdy jakieś imię czy nick coś znaczy. Ale dlaczego akurat "Lunaris"? Cóż, lubię magię księżyca, nocne niebo jest takie magiczne.



(c) ja
Pewien fragment został ukryty na życzenie autora. Zaloguj się aby go zobaczyć.


Edytowane przez Suzanne dnia 01-04-2015 14:49
55980925 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Skąd się wziął pomysł na nick?
~Motiwia
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 02-04-2015 14:16
Nick, którym się posługuję, wymyślił mój brat, Adrian. Kiedyś, gadając z koleżanką przez Skype, wpadł do pokoju i zaczął się popisywać - czyli śpiewać, tańczyć i krzyczeć. Nagle, nie wiedzieć czemu, zaśpiewał: "Motiwia, pszczółka Motiwia, Motiwia!". Moja przyjaciółka uznała to za zabawne i zaczęła mnie tak nazywać. Potem używałam Motiwii na forach, grach i tak jest też tutaj. c:


i love my smol bubble boy
Edytowane przez Smoczy_Plomien dnia 02-04-2015 15:15
54680395 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Skąd się wziął pomysł na nick?
~Elyon
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 02-04-2015 18:49
Mój to nic specjalnego, po prostu strasznie podoba mi się imię Elyon (jak ta z W.I.T.C.H. mruga) i zawsze jak bawiłam się w czarodziejki, to się tak nazywałam i tu też postanowiłam nadać sobie taki nick.
Edytowane przez Sophie dnia 02-04-2015 19:24
http://instagram.com/picsofwinx Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Skąd się wziął pomysł na nick?
~Rebecca
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 04-06-2015 19:53
Elsa, czyli mój ówczesny nick na WB wziął się z prostych przyczyn. Wtedy byłam zafasycnowana bajką "Karina Lodu", a najbardziej główną bohaterką i dlatego postanowiłam się tak nazwać na tym portalu. Było to spontaniczne i w ogóle nie przemyślane, teraz na pewno bym się tak nie nazwała. Szał na bajkę minął, więc postanowiłam zmienić nick. Na jaki? Na mój obecny, czyli Rebecca. Miałam dylemat między Ashley, a Rebecca, jednak wybrałam to drugie. Uważam, że to było dobre rozwiązanie i podoba mi się. Rebecca wzięła się... ot tak, znikąd. Po prostu podoba mi się to imię, taka to moja historia :3. Ostatnio zastanawiałam się nad zmianę, jednak nie, chyba zostanę przy moim obecnym C:.


50085356 http://graficzno-fotograficznie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Skąd się wziął pomysł na nick?
~Tina
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-08-2015 11:23
Mój nick to imię, które nie wiem dlaczego, ale zawsze mi się podobało. Dlatego też nazwałam tak główną bohaterkę mojej książki: Alarisiss. Gdy byłam mała, Alarisiss było zabawą, w którą bawiłam się z kuzynem. Ja miałam w niej na imię Tina, a on Will. Gdy postanowiłam napisać książkę na podstawie tej zabawy z dzieciństwa, również pisałam w ten sposób, jakbym pisała o sobie. Co prawda narracja jest trzecioosobowa, ale zawsze uważałam, że Tina to takie moje drugie ja. Z tego powodu przypisałam to imię też nickowi na WB. mruga

PS: Trochę to pogmatwane, nie? zdezorientowany
Edytowane przez Smoczy_Plomien dnia 01-09-2015 21:06
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Skąd się wziął pomysł na nick?
~AvalonDaly
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 01-09-2015 20:59
Mój nick wziął się od nałogowego oglądania Disney Channel. XD Pamięta ktoś film "Nieprzyjaciele"? I Belle Thorne? XD Ogólnie to taki sam nick mam na MovieStarPlanet i Transformice. ;P Podoba mi się ten nick. Lubię go. Przyzwyczaiłam się. Ogólnie to preferowałabym samo "Avalon", ale często jest zajęte, więc dodałam końcówkę " Daly". Jakoś tak mi do głowy wpadło.


fabulous
Edytowane przez Smoczy_Plomien dnia 01-09-2015 21:04
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Skąd się wziął pomysł na nick?
~Lucky
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 01-09-2015 21:25
Hmmm... Lucky, to była raczej spontaniczna decyzja. Może dlatego, że nie nazwałabym się szczęściarzem...
Ale chyba głównym powodem tego nicku, jest to, że podczas mojej rejestracji na WB, w radiu leciała piosenka Lucky, Jason Mraz & Colbie Caillat.


http://inna-historia-musy.blogspot.com/
http://samequizy.pl/author/loloka778/
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Skąd się wziął pomysł na nick?
~Cattie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 16-09-2015 16:16
Postanowiłam tym razem napisać długi post by był godzien uwagi.

Selena, Aurelia, Natalia, Laura itp. - nicki, które miałam na chacie na pewnej stronie o Witch'u. Wtedy w nickach byłam raczej niestałą osobą i co tydzień, dwa je zmieniałam. No cóż, uroki bycia w podstawówce :'). Pierwszy nick, który tutaj podałam, był też moim pierwszym w internecie i to dzięki niemu zaistniałam, chociaż podawałam wtedy, że mam 21 lat.
A, i inspirowałam się wtedy Jeżycjadą, tak jak coś. Co do Seleny... chyba większość chociaż kojarzy Selenę Gomez. ;)

Tini - mój pierwszy nick, którym posługiwałam się kilka miesięcy. To nim założyłam konto tutaj, na WF, asku, długo by w sumie wymieniać. Właściwie przyszedł mi do głowy w ciągu chwili, chciałam zmienić sobie nick i pomyślałam o mojej koleżance, która uwielbia Martinę Stoessel, zdrobnienie od imienia Martina to między innymi Tini. Mogę spokojnie powiedzieć, że nie znoszę tej piosenkarki, dużo osób jednak myślało inaczej.

Hikari - nie pamiętam jak powstał ten pseudonim, może oglądałam jakieś anime, a może wpisałam go w tłumacz. Po japońsku znaczy "światło". Taki czas, kiedy uświadomiłam sobie, że mam wokół siebie ludzi, który oświetlają moje życie (wiem, brzmi jak jakiś banał). Na WitchForever istnieje do dziś.

Analina - kolejny nick, w większości posługiwałam się nim na stronach o Witch. Było to imię jednej z postaci w książce "Laura i Pierścień Ognistej Żmii". Spodobała mi się jego wymowa. Miałam go ze dwa miesiące, później jakoś mi się znudził. Jeden ze skrótów tego nicka to Ana - od niego powstał nick Anika, który miałam w czasie wakacji zeszłego roku, nie przetrwał od jednak długo.

Velanie - mój stary nick na blogu. Powstał z przeróbki jednego z moich ulubionych imion - Melanii, zamieniłam jedynie dwie literki. Myślę, że ktoś go raczej kojarzy, kiedy zakładałam swoje pierwsze opowiadanie miałam właśnie ten nick. :)

Flora, Lili, A.A itp. - nicki, które też krótko przetrwały, właściwie każdy był używany tydzień, może dwa tygodnie. Chyba szukałam czegoś dla siebie, bo miałam je ustawione jedynie na asku/gg.

Laini - niecały miesiąc później blogowałam już jako Laini. Gdzieś usłyszałam te imię i właściwie do dzisiaj mi się podoba, ale uznałam, że ten nick zbytnio się nie nadaje do pseudonimu. Jednak na jednym z witchowym chatów mam je do dzisiaj, bo jestem pod nim rozpoznawalna i nie zamierzam go tam zmieniać.

Olivia, Aleksandra, Sara itp. - faza na imiona, miałam je jedynie na Bloggerze.

No i te dwa najważniejsze:

Catty, Cat, Catta, Cattson, Czat, Czata itp. - byłoby samo "Cat", w owym czasie chciałam, żeby był to nick związany z kotem. Nie chciałam jednak, by był on krótki i pomysł odszedł w niepamięć. Później natknęłam na błąd drukarski w gazecie, było napisane "Katty Perry". Lekko go przerobiłam i tak od połowy czerwca zeszłego roku na WinxBloggerze figuruję jako Catty.
Później oczywiście powstały zdrobnienia, najczęściej używanym jest Czat i przeróbki od niego. Kiedyś Victoria napisała do mnie na shoutbox'ie "Hej, Czat" i się przyjęło. :D

Deiriss - jak na razie mój ostatni nick, który wymyśliłam. Powstał w najbardziej banalny sposób, bo szukałam sobie jakiegoś nicku na GG i wyskoczyło mi właśnie "deiriss". Spodobał mi się i do tej pory używam go na wielu portalach, chociażby na asku, blogu czy grach.

To tyle moich historii z nickami, mam nadzieję, że nie zanudziliście się na śmierć czytaniem mojego posta. :}


now here you go again, you say you want your freedom
well, who am I to keep you down?

Edytowane przez Cattie dnia 16-09-2015 16:17
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Skąd się wziął pomysł na nick?
~Mayumi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 20-09-2015 23:02
Historia mojego obecnego nicku jest dosyć prosta. Jako, że przejawiam zainteresowanie tymi całymi chińskimi bajeczkami, musiał być to login, związany w pewnym sensie z moją pasją, którą jest właśnie tracenie czasu na wspomniane przeze mnie Anime. Miałam wtedy plany, co do Oc'ki, która miała wystąpić w moim opowiadaniu (czy to ważne, że została wyłącznie w mojej wyobraźni?). Było to FanFiction o Bakuganie. Nazwałam ją Yuki. Niestety, nazwa została już zajęta. Niedługo potem, przeglądając stronę z imionami japońskimi natknęłam się na "Mayumi". Kurcze, spodobało mi się. Nastał okres, kiedy zmiana nicku zaczęła być możliwa, więc wybrałam wspomniane przed chwilą imię. Ot, cała opowieść.



Edytowane przez Smoczy_Plomien dnia 14-10-2015 10:52
50249832 mayumi.com Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Skąd się wziął pomysł na nick?
~Wiktoria90987
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 14-10-2015 09:59
Ja się nazywam Klaudia, na drugie imię mam Wiktoria. Zawsze mam nick klaudia90987, siostra mi go kiedyś wymyśliła. Zawsze na obcej stronie podaje drugie imię, czyli właśnie Wiktoria. No i zrobiłam Wiktoria90987 zamiast klaudia90987. Jak już poznam stronę, to zawsze jak się da, zmieniam nick na klaudia90987.
Edytowane przez Smoczy_Plomien dnia 14-10-2015 10:50
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Skąd się wziął pomysł na nick?
~Katharsis
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 14-10-2015 13:39
Mój nick to Katharsis. Oznacz on oczyszczenie, ale osobiście kojarzy się mi z katastrofą, a innym z katarem i sis albo Dodą. Osobiście jej nie lubię. Wybrałam taki nick ponieważ, jak wcześniej pisałam kojarzy się mi z katastrofą. Kolejnym powodem jest to, że moje życie nie należy do najlepszego i właśnie jest KATASTROFĄ!
Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 4 z 5 < 1 2 3 4 5 >
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

^PVTeam1230
19:03:29 25.04.2024
Szkoda że do Wawy smutny((
~February0
15:10:03 25.04.2024
Ktoś jest chętny na spontaniczne spotkanie w Warszawie w ten weekend? (dajcie znać jeśli takie rzeczy nie na shout box uśmiech)
~February0
15:08:33 25.04.2024
Rzucam mega randomowe hasło które właśnie wpadło mi do głowy w trakcie pracy xd
^Flamli0
21:14:14 24.04.2024
ukazały się pierwsze strony komiksu fate, data wydania została przesunięta na 31 lipca
~Radi0
13:49:16 24.04.2024
Jak w winxie. Kreska tak zrobiona, że boje się że udziecinnili ten serial
~clax70
10:37:27 24.04.2024
Nowy sezon Odlotowych Agentek już 12 maja KLIK
~EmilyWinxClub0
16:53:23 22.04.2024
Tak czy siak, czasy kreski ręcznej z 1 sezonu minęły bezpowrotnie, teraz Bloom wygląda jak popular girl from high school, która dorabia w międzyczasie jako modelka, a nie zwyczajna dziewczyna
~EmilyWinxClub0
16:46:27 22.04.2024
Przyczepię się jeszcze do twarzy w animacji, bo po 3D jakie zaserwował nam Rainbow mam stres pourazowy do tych ich za wielkich oczu i pstrokatych nosów w połączeniu z komediową, zbyt żywą mimiką twarzy
~EmilyWinxClub0
16:42:22 22.04.2024
5-6* mam nadzieję, że to tylko testy bo jeśli użyją takiej animacji do gotowego produktu, to reboot padnie szybciej niż powstawał
~EmilyWinxClub0
16:40:20 22.04.2024
Widać, że animacja to jest dalej ta sama plastelina z sezonów 4-5 tylko podrasowana, ale niestety dalej źle to wygląda, zwłaszcza włosy i płynność
~EmilyWinxClub0
16:39:02 22.04.2024
Flora wygląda jakby była żywcem wycięta z Mia i Ja. Nie jestem całkowicie przekonana do tej transformacji jeszcze
~clax70
15:19:57 22.04.2024
Znalazłem taki concept art z reboota
~clax70
15:13:07 22.04.2024
*transformacja
~clax70
15:12:51 22.04.2024
Ta transformacją wygląda bardzo fajnie, ale w tych filmikach coś mi nie pasuje z twarzą Bloom
^Flamli0
8:53:50 22.04.2024
^Flamli0
8:51:20 22.04.2024
^Flamli0
8:50:43 22.04.2024
^Flamli0
8:50:35 22.04.2024
uwaga uwaga, mamy transformację z reboota i pierwszy fragment!
^Flamli0
18:57:56 18.04.2024
zapraszam na kolejny komiks ze starą kreską :> KLIK
~EmilyWinxClub0
14:21:20 18.04.2024
Z tym Netlfixem to raczej o nową kreskówkę Rainbow chodziło, nie o reboot
~Vixen0
21:57:52 16.04.2024
20 lat temu to miałam 7 lat XD
~Vixen0
21:56:04 16.04.2024
W sumie 8 sezon podobał mi się za fabułę, i piosenki, 5/10 :>
~Vixen0
21:55:15 16.04.2024
Bo stara kreska, jak i fabuła pierwszego sezonu to święta jest
~Vixen0
21:54:30 16.04.2024
Mam nadzieję że to nie będzie jakaś marna kopia sezonu pierwszego XD
~Vixen0
21:53:04 16.04.2024
Winxa
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.