Nowości
1.05.2024
❧ naprawiono muzykę ze specjalów

25.04.2024
❧ naprawiono muzykę z 1 sezonu

18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

Użytkowników Online
 Gości Online: 0
 Użytkownicy Online: 1
 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,056
 Najnowszy Użytkownik: ~Klaudixx00
Dzisiejsi Solenizanci
Boczek
gwarek
Olalaxd

Różności
Pogaduchy
❧  Snapchat  ☙

AutorSnapchat
~Szime
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 14-10-2015 22:31
Zauważyłam tu temat o Asku i pomyślałam sobie, że może ktoś tutaj też korzysta ze Snapa. Są tu w takim razie snapujący winxbloggerzy? Byłoby fajnie,jeśli ktoś ma i chce się podzielić.

Dorzucam moje QR, KLIK gwizdze


DeviantArt || MyAnimeList || Grafika || Rysunki || OSU!
56852312 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Snapchat
~x-Ritsu
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 14-10-2015 22:43
A ja nie mam tego całego Snapchata i nie chcę go mieć. Nie lubię cykać sobie fotek. Jest tam też straaasznie dużo gimbazy, takie hordy tego są, że staranowaliby mnie głupotą xD. Nie cierpię tego typu serwisów, ale jak ktoś chce, to niech sobie zakłada, i jak jeszcze ma na takie coś czas. Podobny jest Instagram, Snapchat to chyba w ogóle jakaś marna podróbka IG (ani jednego, ani drugiego nie mam :D). Osobiście nie zakładam, bo nie mam czasu i zresztą na co mi to? Po co komu widzieć codziennie moją twarz na innych zdjęciach, ja się pytam?
Jak to Mayuchna ujęła: spodobałoby się Edziom-pedziom :D.




Strona | DeviantART | MyAnimeList

pisz na gg http://xritsu.j.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Snapchat
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 15-10-2015 14:26
Nie lubię tego. Nie wiem, co takiego ciekawego jest w pstrykaniu sobie co chwilę jakiś zdjęć lub nakręcanie dziesięciosekundowych filmików. Ja ogólnie mam telefon, który nie nadaje się posiadanie tego i jestem z tego zadowolona. W ogóle praktycznie telefonu nie używam, więc nie jest mi to potrzebne.
W mojej szkole wszyscy na przerwach siedzą z telefonami i co chwilę pstrykają sobie zdjęcia. Usiądą sobie na ławce i tak klikają w ten telefon i klikają. Nikt słowem się nawet nie odezwie. Takie coś jest dla mnie obrzydzające (bez urazy, oczywiście).
Według mnie takie coś to uzależnienie od telefonu, aby co 5 min robić sobie zdjęcia.
Jeżeli kogoś obraziłam to przepraszam, ale takie jest moje zdanie.




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Snapchat
~klaria400
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 15-10-2015 17:46
Ja mam raczej niemiłe doświadczenie z tą aplikacją, ale o tym później.
Nigdy jakoś specjalnie mnie nie interesowała, ale koleżanki z klasy pytały się i męczyły czy mam, żebym miała, bo czasami się tak kontaktują. Myślę, Ok, mogę to zainstalować. Niestety, nie działa mi. Po prostu pech, bo moja kuzynka ma taki sam telefon i jej działa. Szczęśliwa nie byłam, ale, trudno się mówi, nic ważnego.
No i teraz to. Może gdyby mi działało, wcześniej bym to zauważyła. Otóż co? Wydarzyło się to dzisiaj. Znaczy nie dzisiaj. Już WCZEŚNIEJ, ale DZISIAJ się o tym dowiedziałam.
Pewna wredna gówniara z młodszej klasy zrobiła mi telefonem zdjęcie w szatni jak się schylam, zaznaczyła mi tyłek, podpisała mym imieniem i wysłała na tego oto Snapchata. Wrzucała to przez miesiąc, żeby się utrzymywało, bo pliki na snapie po jakimś czasie znikają. Rozeszło się po szkole, powiedziały mi dziś dziewczyny z klasy. Poszłyśmy do nauczycielki, powiedziałyśmy, i " zostaną wyciągnięte konsekwencje " No, mam nadzieję, myślę sobie.
No, i to wszystko. Jak widzicie, nie pałam chęcią do Snapchata.



credit dla Lunaris
#TeamFlora
~La vita è un letto di rose , che sporgono di fra le punte.~

" Dobre czyny są jak gwiazdy, które rozjaśniają ciemne niebo"
No. Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Snapchat
~Kukus
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 16-10-2015 10:07
Snapa nie mam. Dla mnie jest to kolejna niepotrzebna apka dla ludzi, którzy nie mają realnego życia. Kiedyś się zastanawiałam nad założeniem, ale im dużej o tym myślałam, to stwierdziłam, że to nie dla mnie. Zdjęć sobie nie robię, nie mam ambicji pokazywać komuś tego, co robię na co dzień. Nie lubię tego typu aplikacji, bo psują kontakt międzyludzki, coś takiego jak rozmowa przestaje istnieć, a zmienia się w pisanie i oglądanie zdjęć.


Instagram | YouTube

Edytowane przez Nami dnia 16-12-2016 20:39
http://szkicownikcookie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Snapchat
@czarodziejka_flora
Super Administrator

avatar
Dodane dnia 17-10-2015 23:06
A ja mam: "dzoanah".
Czasami coś wrzucę, nagram. Jednak nie lubię wisieć nad tym 24/7 ;).


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Snapchat
^Flamli
Administrator

avatar
Dodane dnia 02-12-2015 18:40
"flamli"
Huuehueuhe nudzi mi się xd.
BTW. Kto powiedział, że musicie używać tego do celów szkolnych? 88D Macie WB, a my nie jesteśmy gimbusami xD


19505342 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Snapchat
^ChandSharma
Administrator

avatar
Dodane dnia 02-12-2015 19:16
Ja miałam nie zakładać snapa, bo w sumie praktycznie do niczego go nie używam (no, może czasem, ale to jest serio rzadko, bo wolę Instagrama). Założyłam go, bo Konrad mnie męczył (xd) i mam raczej po to, żeby mieć i żeby Konrad po prostu dał mi spokój xddd.
Jak kogoś interesuje mój snap: "alishia.lee".

Post edytowany na prośbę autorki //PVTeam123


___
{grafika} || {linktr.ee/ChandSharma}

Edytowane przez PVTeam123 dnia 11-12-2016 00:14
48034616 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Snapchat
~Lau
Moderator

avatar
Dodane dnia 03-12-2015 18:00
W sumie to mam snapa, ale praktycznie nie używam. Może tylko czasami by sprawdzić co znajomi wstawiają. I gdy widzę niektóre snapy, to zastanawiam się, po co to wszystko?


Opowiadania: Kryształ Soldenu
dA|Wtt
nie? http://phoenixflamefairy.deviantart.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Snapchat
~YouStee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 08-12-2015 14:21
Mam i używam. Fajna aplikacja, jak ma się z kim snapować to jest fajnie : D. Nie siedzę 24h na dobę, jednak często coś wstawiam, ale nie co 5 minut, 2-3 zdjęcia dziennie albo nawet wcale. Ogólnie snapem robię też zdjęcia, bo ma lepszą jakość wtedy niż w normalnym aparacie w moim telefonie, co jest dość dziwne : D. Fajne jest też to, że można obserwować osoby, które się lubi. Ja osobiście mam kilka YouTuberów i wokalistów, ale tak to mam z 50 znajomych, więc nie narzekam : D. Pewnie teraz pomyślicie że jakaś gimbusiara ze mnie, którą w sumie jestem, ale lubię tą aplkację.
I tak, mam realne życie, nawet więcej niż tego internetowego xd.
Jakby ktoś się interesował ---> Anjela.dzem


Stella literalnie ukształtowała moją osobowość
(c) chand
Edytowane przez YouStee dnia 08-12-2015 14:26
51516358 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Snapchat
~Katharsis
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 04-04-2016 15:45
Też mam snapchata. Rzadko kiedy robię snapy, jednak moim zdaniem nawet to jest fajne. Czasami można dużo dowiedzieć się na temat pewnej osoby. ^^ Hahaha - żeby sobie ktoś nie pomyślał, że jestem ten teges. xd
Mój snap to: maslanemaslo - wolę nie opowiadać historii tej nazwy.



Edytowane przez Cattie dnia 30-12-2016 12:58
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Snapchat
~Radi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 04-04-2016 16:16
Czas zdissować snapchata xd. Na starcie przepraszam każdego kto lubi tą aplikacje, bo może używacie jej w inny sposób niż ja znam. Moi znajomi którzy jej używają, robią co chwila jakieś głupie foty z podpisami i już, naraz na snapa. Zamiast chwalić się na Facebooku co się zjadło na śniadanie, to robi się tego zdjęcie. Super....
Poza tym nie ogarniam ludzi, którzy dodają tam kogo popadnie. Nawet tu na WB. SORRY nie ogarniam was. Niektóre osoby tutaj nie podają swojego prawdziwego imienia, a czasami nawet wieku, ale jeśli chodzi o snapa to odwrotnie. "Mój snap to "..." , dodawajcie śmiało" i pokazywanie swoich zdjęć osobom, których nie znacie niby nie jest niczym niezwykłym. I wgl po co nawet chcecie oglądać osoby, lub być oglądane, przez kogoś, kogo nigdy nie widzieliście ani nawet nie znacie imienia.
Jeżeli, nie wiem, pykacie jakieś jedno zdjęcie dziennie, albo aby dać jakaś szybką informacje komuś zamiast SMS-a to okej. Nie korzystam, więc wypowiadam się jedynie ze swoich obserwacji. A niestety moi znajomi wkurzają mnie tą aplikacją.
51346524 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Snapchat
~Victoria
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 04-04-2016 19:44
Też się wypowiem, a co tam xd.
Ogólnie mój stosunek do Snapchat'a jest dość neutralny, sama mam go, ale prędzej, żeby oglądać snapy innych niż dodawać samemu. Nie kręci mnie robienie ciągle zdjęć i wysyłanie tego osobie, która stoi obok. U mnie w szkole są takie przypadki, że kilka osób jest wręcz uzależnionych od tej aplikacji. Tego już nie pojmuję, jak można robić zdjęcia nawet na lekcjach i wysyłać je nagminnie do siebie nawzajem. Denerwują mnie takie osoby, bo to już naprawdę staje się wkurzające, zwłaszcza jak potrafią robić zdjęcia nauczycielom i dodawać jakieś wredne dopiski. Ja jednak nie mam takiego "poczucia humoru" i wolę inne aplikacje, a na snapa zajrzę czasami, jak przypomni mi się, że ta apka istnieje na moim telefonie. Wszystko jest dla ludzi, ale spora ich część przesadza z tą modą na Snapchata, no ileż można ;-;.


It's funny how things never change in this old town.
50268431 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Snapchat
~Sophie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 06-04-2016 15:40
Mój telefon jest zdecydowanie za słaby na Snapchata i cieszę się z tego. Nie wiem, po co ludzie wymyślają takie rzeczy... Pamiętam, że kiedyś w ogóle nie wiedziałam, o co w tym chodzi i dopiero koleżanka mi tłumaczyła wszystko xD.
Ludzie mają jakąś dziwną tendencję do fotografowania wszystkiego, co robią. Widzę, jak to jest czasem na przerwach albo na wolnych lekcjach - ani z nikim porozmawiać, ani nic, bo każdy strzela sobie fotki i tylko "klika" w telefonie. Bo trzeba wrzucić na "Snapa" (ale to idiotycznie brzmi), że koniec lekcji, a że teraz jest wolna, a właśnie jesteśmy w szkolnym sklepiku... Za niedługo człowiek będzie w toalecie siedzieć i pisać o tym na zdjęciu na Snapchacie. Nie mówiąc już o tym, jakie czasem pierdoły niektórzy o innych wypisują i udostępniają to wszystkim.
Nie wiem, czy z takiego czegoś można korzystać z umiarem. Jak dla mnie to po prostu takie przekroczenie granicy prywatności. Zresztą nie rozumiem nawet, po co powstał ten Snapchat - jest już Facebook, Twitter, Instagram (haha, z tych trzech mam tylko Twittera, konto śmieciowe, żeby mieć dodatkowe punkty w grze xD)... Po co kolejna rzecz?


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Snapchat
~Anagan
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 12-05-2016 21:56
Uwielbiam tą aplikację. Kocham dodawać przesłodzone zdjęcia z toną filtrów, a już najbardziej to lubię sobie screenować na przykład Dżo. :}}

Tak bardziej na serio, to wszystko dla ludzi, ale bez przesady. język

Z mojego punktu widzenia, Snapchat jest interesującym zjawiskiem społecznym, bo taka aplikacja pozwala na trochę wglądu w czyjeś życie, codzienność tej osoby. To taka naturalna i ludzka ciekawość, uważam. Oczywiście, żeby ten warunek został spełniony, ktoś musi robić te snapy i muszą one coś przedstawiać. To oczywiście moje zdanie.

Pewien fragment został ukryty na życzenie autora. Zaloguj się aby go zobaczyć.



38029817 Nowy-Winx.blogspot.com Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Snapchat
~Azathara
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 26-07-2016 14:31
Snapchat...
Dowiedziałam się o tym przypadkiem, gdy usłyszałam rozmowę koleżanek z klasy. W sumie o istnieniu ask'a też dowiedziałam się od nich.
Aplikacja jak aplikacja.
Pokazujesz swoim znajomym co robisz w danej chwili. Osobiście posiadam snapa i dodaje coś 2-3 razy dziennie. Najbardziej denerwują mnie ludzie, którzy dodają 7456872465 snapów, a potem nikt tego nie ogląda xD.

Mój snap to: julkszon
:>


av (c) ja
47378658 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Snapchat
~Martus_k
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 02-08-2016 14:21
Mam Snapchata. Na początku go nie rozumiałam, kompletnie. Jakoś ściągnęłam go na przełomie 2 klasy licealnej? Mniej więcej. No to korzystam z tej aplikacji jakieś 2 lata. Korzystam ze Snapchata kiedy chcę zrobić zdjęcie albo nagrać video i wysłać do moich przyjaciół i się z nimi czymś podzielić, zazwyczaj jest to coś śmiesznego lub uaktualnić co u mnie słychać. Bardzo fajna zabawa jest z filtrami, niestety psują jakość zdjęcia. Śledzę to jakoś dziwnie brzmi, ale obserwuję sporo gwiazd, piosenkarzy itp. Mam też takiego kolegę, który jest już uzależniony od Snapchata i uważa się za celebrytę, więc tego nie polecam i nie aprobuję takich ludzi. A najbardziej nie akceptuję włączania Snapchata na imprezach, bo widziałam takie przypadki, które wstawiają dużo zdjęć i video pod wpływem alkoholu.


I'm not a morning person. mruga
2252306 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Snapchat
~Cattie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 30-12-2016 13:08
Dawniej nie przepadałam za Snapchatem - kojarzył mi się on z tabunami dzieciaków, które próbują zaistnieć w internecie. Był taki czas, kiedy moi znajomi byli bardzo "zainteresowani" tą aplikacją i używali jej praktycznie przez wszystkie przerwy i lekcje, robiąc zdjęcia nie tylko sobie, ale też innym osobom, bo przecież jest to takie zabawne. Nic sobie z tym nie robili, dopóki nie wprowadzono pewnych ograniczeń dotyczących robienia zdjęć i korzystania z telefonów komórkowych. Jednak miałam okazję parę oglądać oraz sama zrobić sobie zdjęcia, co zmieniło mój stosunek do Snapchata.

Można powiedzieć, że polubiłam tę aplikację. Moim zdaniem jest naprawdę przydatna. Mam możliwość podzielić się ze znajomymi, co robię w danym momencie, a także zrobić sobie zdjęcia zabawnymi efektami. Nieraz uśmiałam się, widząc czyjeś selfie, które wyglądało komicznie, nawet swoje. xD Poza tym podoba mi się to, że mogę ustawić czas, przez który widać zdjęcie jest widoczne.

Śmiało możecie dodawać, nazywam się princessofkorea (nazwa bardzo kreatywna, zdaję sobie z tego sprawę). Prosiłabym jedynie o napisanie mi swojego nicku na WB, bo czasami mogę nie skojarzyć po nazwie.


now here you go again, you say you want your freedom
well, who am I to keep you down?

Edytowane przez Cattie dnia 30-12-2016 18:27
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Snapchat
~Suzanne
Moderator

avatar
Dodane dnia 30-12-2016 13:42
The same.
Na początku też nie lubiłam Snapchata - irytowało mnie to, iż wszyscy dookoła latają z telefonami i dosłownie nagrywają wszystko. Nie widziałam w tym nic zabawnego. Było to dla mnie infantylne i głupie. Ostatnio mój stosunek do tej aplikacji zmienił się diametralnie. Chyba przeszedł już ten cały szał i to wszystko się bardziej unormowało. Zainstalowałam Snapchata i korzystam z niego czasami. Nie zawsze, ponieważ nie widzę potrzeby pokazywania wszystkiego (#szkoła #jem # śpię #wstaję #idę), ale od czasu do czasu coś tam dodam.
Jeżeli ktoś chciałby mojego Snapa to nazywam się suzek_x - proszę tylko, tak jak Cattie, o napisanie mi w PW, kto mnie dodał, żebym potem nie musiała odrzucać XD.


(c) Flama
http://ask.fm/siekiera_bejbe Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Snapchat
~Speksi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 30-12-2016 14:37
Pamiętam jak zaczęła się mania na snapchata.
Wszyscy chodzili, cykali fotki, robili sobie zdjęcia z filtrami psa, a ja nie wiedziałam w ogóle o co w tym chodzi XDD. Po jakimś czasie usiadłam na przerwie. pewnie z rok temu i założyłam na szybko konto stąd też moja jakże kreatywna nazwa. Nigdy chyba nie miałam żadnej fazy na dodawanie miliona zdjęć. Czasem wstawię jakieś głupoty, innym razem znowu przez miesiąc potrafię nic nie wysyłać. Myślę, że snap jest całkiem fajny, a opinia o nim wśród wielu osób jest taka, a nie inna przez pozostałych użytkowników, którzy wręcz nałogowo go używają.
Nie dodaję wielu osób z wb, bo jakby to..no coś w stylu oddzielania życia prywatnego od internetowego.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

~EmilyWinxClub0
12:39:10 03.05.2024
Mówię o tej ulepszonej scenie z Mitzi, tam wygląda naprawdę dobrze. Chociaż dziwne że odrosty takie ciemne
~EmilyWinxClub0
12:37:45 03.05.2024
Na szczęście nie dali jej tych wielgasnych Disneyowskich oczów, włosów do kostek i zbyt klaunowatej mimiki jak na teaserze i wygląda znacznie lepiej
~Vixen0
21:25:07 02.05.2024
Ale ta Bloom ładna w s9
~Vixen0
16:12:19 02.05.2024
WB*
~Vixen0
16:12:13 02.05.2024
Kiedy dostanę punkty za dwa lata obecności na wg?
^Flamli0
21:09:05 01.05.2024
mój cichy wielbiciel niegrzeczny
~Stellka0
13:17:31 01.05.2024
kto to? XD
~Stellka0
13:17:26 01.05.2024
~EmilyWinxClub0
23:27:56 30.04.2024
Bo to tylko pokazuje ile kasy oszczędzał na produkcji ostatnich sezonów co niestety szło w parze z jakością. A teraz kwiczy, że drogie bo jemu i jego świcie zostanie mniej. No panie Iginio, jakość kosztuje, pobudka
~EmilyWinxClub0
23:26:30 30.04.2024
Leje z tego, jak często Iginio powtarza teraz jaki ten reboot i ta grafika są drogie xD
~clax70
0:31:53 30.04.2024
Są tu jacyś fani Eurowizji? Co myślicie o tegorocznych piosenkach, scenie, itp.?
^Flamli0
8:45:45 29.04.2024
Różnią się od połowy, ta z comicon jest bardziej dopracowana
^Flamli0
8:44:50 29.04.2024
Ta na social mediach KLIK
^Flamli0
8:43:56 29.04.2024
Są dwie wersje, ta została wyświetlona na comicon KLIK
^Flamli0
8:43:35 29.04.2024
Tak, będę musiała to wszystko dopiero nadrobić na WB...
~marcin19950
1:44:04 29.04.2024
i o czym był ten exlusive material o winx reboot ma ktos?
^Flamli0
14:15:20 28.04.2024
KLIK o 15 ma być ekskluzywny materiał z rebootu
^PVTeam1230
19:03:29 25.04.2024
Szkoda że do Wawy smutny((
~February0
15:10:03 25.04.2024
Ktoś jest chętny na spontaniczne spotkanie w Warszawie w ten weekend? (dajcie znać jeśli takie rzeczy nie na shout box uśmiech)
~February0
15:08:33 25.04.2024
Rzucam mega randomowe hasło które właśnie wpadło mi do głowy w trakcie pracy xd
^Flamli0
21:14:14 24.04.2024
ukazały się pierwsze strony komiksu fate, data wydania została przesunięta na 31 lipca
~Radi0
13:49:16 24.04.2024
Jak w winxie. Kreska tak zrobiona, że boje się że udziecinnili ten serial
~clax70
10:37:27 24.04.2024
Nowy sezon Odlotowych Agentek już 12 maja KLIK
~EmilyWinxClub0
16:53:23 22.04.2024
Tak czy siak, czasy kreski ręcznej z 1 sezonu minęły bezpowrotnie, teraz Bloom wygląda jak popular girl from high school, która dorabia w międzyczasie jako modelka, a nie zwyczajna dziewczyna
~EmilyWinxClub0
16:46:27 22.04.2024
Przyczepię się jeszcze do twarzy w animacji, bo po 3D jakie zaserwował nam Rainbow mam stres pourazowy do tych ich za wielkich oczu i pstrokatych nosów w połączeniu z komediową, zbyt żywą mimiką twarzy
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.