Nowości
25.04.2024
❧ naprawiono muzykę z 1 sezonu

18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

14.02.2024
❧ dodano komiks nr 236 - Nowy początek

Użytkowników Online
 Gości Online: 0
 Użytkownicy Online: 1
 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,052
 Najnowszy Użytkownik: ~blumica
Dzisiejsi Solenizanci
Akali
Biszkopcik12

Różności
Pogaduchy
❧  Nasze wady, zalety i charakter  ☙

Strona 2 z 2 < 1 2
AutorRE: Nasze wady, zalety i charakter
~Amored
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 05-01-2015 00:24
Jeżeli chodzi o wady - na pewno mam problem z nieśmiałością. Często 'boję się' zabrać głos w gronie osób, których nie znam zbyt dobrze - ba, mam nawet problemy z podejściem do kogokolwiek i, np. zapytaniem o coś. Cecha niby uważana za uroczą, a jednak potrafi utrudnić życie jak nic innego. Z czasem jest u mnie coraz lepiej, jednak wciąż bywają problemy...Druga wada to niecierpliwość; zwłaszcza, jeżeli mam krótkotrwałą manię na punkcie czegoś (np. jakiejś mangi); potrafię co pięć sekund odświeżać stronę, by zobaczyć, czy nowy rozdział (albo chociażby jego skrawki) został już dodany. No i na koniec nerwowość (albo inaczej, nadwrażliwość) - co jak co, ale często emocje biorą górę nad rozumem. Przez to mogę w trakcie kłótni rozpłakać się, albo przypadkowo nakrzyczeć na przyjaciela, jeżeli się ze mną nie zgodzi w czymś na pozór ważny.
A teraz zalety...na pewno jestem osobą, która dotrzymuje tajemnic. Jeżeli przyjdzie co do czego, potrafię zachować się jak na przyjaciółkę przystało; poza tym jestem szczera i w ważnych kwestiach raczej nie kłamię. Wyznaję zasadę - jeżeli będziesz miły/a dla mnie, ja będę miła dla Ciebie. No i jak przyjdzie co do czego to bywam bystra. Potrafię zrozumieć drugiego człowieka i nie oceniam nikogo pochopnie.


DA | ask.fm | LubimyCzytać | Tumblr

Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Nasze wady, zalety i charakter
~LunaFin
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 05-01-2015 10:25
Moje wady? Na pewno nieśmiałość, ale jej specyficzny rodzaj. Mam duży problem z odezwaniem się, wyrażeniem swojego zdania w grupie ludzi których znam tylko z widzenia, na przykład znajomych z starszych klas. Za to nie mam żadnego problemu z podejściem do kogoś obcego na ulicy i zapytanie go czy nie widział może mojego jednorożca (zajęcia aktorskie).
Inną wadą jest też to, że często podnoszę głos. Czasami nawet nie zwrócę na to uwagi, a już wrzeszczę na kumpla z błahych powodów.
Jeśli chodzi o zalety, to na pewno jest nią punktualność. Jeszcze nigdy nie spóźniłam się na nic, chyba, że akurat stało się coś, co przeszkodziło mi w dotarciu na miejsce w wyznaczonym czasie (np. tir stojący w poprzek drogi).
Inną zaletą jest to, że potrafię zachować tajemnice i jestem idealnym człowiekiem do wyżalania się. Moi znajomi często przychodzą do mnie, by się wyżalić, gdy chcą po prostu by ktoś ich wysłuchał.


(c) Meredith
Miniaturki / Opowiadanie / Grafika / Mój blog
Oficjalny członek stowarzyszenia "Klub Wrogów Klawiatury"
Edytowane przez YouStee dnia 05-01-2015 11:40
55268354 http://dziecismoka.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Nasze wady, zalety i charakter
~JessiccaForever
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 08-05-2015 20:18
Moją największą wadą jest nieśmiałość. Boję się nawet zanieść książki do szkolnej biblioteki bez obecności koleżanki, bo myślę, że się zaczepię o rozwiązaną sznurówkę (koleżanka nie wyzwoli mnie z pecha, ale przynajmniej będę wiedziała, że ona też może coś zbroić xD), albo powiem coś nieodpowiedniego, czy coś w tym stylu. Boję się nawet podejść do tablicy i napisać wynik działania, które przerabiałam miliardy razy. Po prostu jestem strasznie nieśmiała i nic na to nie poradzę. Następne w kolejce stoi lenistwo. Ile ze mną problemów w poniedziałkowe poranki! Jak mam na ósmą do szkoły i obudzę się przed szóstą, gdzieś tak za dziesięć, to piętnaście po siódmej jeszcze jestem nieprzytomna ziew. No i uparta też jestem. Jak chcę czerwoną sukienkę, to nikt nie zabroni mi kupić czerwonej sukienki, i już. Jestem także niecierpliwa, jak nie dostanę czegoś od razu, wpadam w kompletny szał. Nie mam również dobrej pamięci. Sprzed dwóch lat już w ogóle niczego nie pamiętam (no, oprócz tego, że żyłam xD). Jeśli chodzi o zalety, to jestem mądra, dzięki czemu stałam się najlepszą uczennicą. Posiadam też dar inteligencji oraz bujnej wyobraźni. Jestem także miła, koleżeńska, skromna i potrafię wysłuchać, pocieszyć oraz dochować tajemnicy.
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Nasze wady, zalety i charakter
*Lunaris
Moderator

avatar
Dodane dnia 09-05-2015 11:20
Dla jednych coś jest zaletą, dla innych wadą. Wypiszę więc cechy swojego charakteru, a wy już sami oceńcie, co jest co.

Nieśmiałość - Trudno mi nawiązać rozmowę - nie ważne, czy to ktoś, kogo znam tylko z widzenia, czy też kolega z klasy. Łatwiej mi rozmawiać z dorosłymi ludźmi. Gdy tylko widzę swojego rówieśnika, dostaję nie do końca uzasadnionego pietra... Chyba po prostu boję się wyśmiania.
Wrażliwość, albo wręcz nadwrażliwość - Irytująca cecha. Nie do końca rozumiem, co takiego się stało, że płaczę, a mimo to lecą mi łzy. Gdy ktoś koło mnie płacze, od razu robi mi się smutno i oczy robią się wilgotne (nie zaczynam tak porządnie płakać, ale jednak).
Każdy smutny moment dobrze pamiętam, choć nie wyciągam go na wierzch.
Skromność - Staram się nie wywyższać, nie mówię za dużo o sobie.
Chorobliwa ambicja - Tak tą cechę nazywa moja mama. Staram się wszystko robić jak najlepiej, jestem więc też perfekcjonistką. Z pewnymi wyjątkami, ale jednak.
Powaga - Nie cuduję, nie wygłupiam się, gdy w grę chodzi ważna sprawa. Jestem poważniejsza i dojrzalsza (nie przechwalam się, ja tylko mówię, jak jest i jak mówią dorośli!) od swoich rówieśników.
Humor i gorąca głowa - W domu jestem bardziej luzacka. Lubię żartować, czasami powiem coś, za nim pomyślę. jestem wręcz inną osobą.
Prawdomówność, albo też jej brak - Z tym bywa różnie. Staram się nie kłamać, ale też nie mówić rzeczy, z powodu których komuś może zrobić się przykro. Gdy o kimś mówię, mam wrażenie, że jest tuż obok. Rani mnie to, gdy ktoś posądza mnie o kłamstwo albo oszustwo.
Brak dwulicowości - Nie, nie jestem z rodu tych, którzy się przymilają, a gdy tamta osoba jest poza zasięgiem głosu, pomstuje na nią i wymyśla. Potem oczywiście się tego wypiera. Ja taka nie jestem.
Dar słuchania i dochowywania tajemnicy - Nie zdradzę komuś twojego sekretu, bądź tego pewien/ pewna.
Nie jestem pamiętliwa - Nie potrafię długo pielęgnować nienawiści. Owszem, pamiętam, co tamta osoba zrobiła i postępuję wobec niej z dystansem, ale oprócz tego nic się nie zmienia.
Filozofowanie i gdybanie w wolnych chwilach - To naprawdę meczące, gdy myślę o nieskończoności świata. Przeraża mnie, a mimo to o niej myślę. Mimo to nie chciałabym się z kimś pod tym względem zamienić.
Aspołeczność - Jestem raczej samotnikiem.

Podsumowując - Chciałabym nie przejmować się aż tak, myśleć trochę optymistyczniej i... znaleźć kogoś, kto mnie zrozumie. Kogoś takiego uznam za istotę anielską lub boską, gdyż zrozumienie mojej osóbki będzie trudne, bo nawet ja nie do końca siebie rozumiem.







(c) ja
Pewien fragment został ukryty na życzenie autora. Zaloguj się aby go zobaczyć.

55980925 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Nasze wady, zalety i charakter
użytkownik usunięty
Dodane dnia 10-06-2015 22:29
NIEŚMIAŁOŚĆ - to jest moja wada wynikająca z tego, że mam wadę wymowy i pozostało mi to z dzieciństwa, że wolałam się nie odzywać, by się ze mnie nie śmiali.
Kolejną wadą jest to, że zdarza mi się czasem skłamać.
Lenistwo, to jest chyba moje drugie imię, bo opanowało mnie do granic możliwości.
Zaletą może być kreatywność i ambicja, bo jak się zawezmę do robienia czegoś, czego lubię lub czegoś, za co zostanę wynagrodzona, to ambicja bierze górę nad lenistwem :3.
I myślę że poczucie humoru i gadulstwo w pozytywnym sensie, które rozwinęło się w liceum, bo olałam moją jąkającą się wymowę i gadam ile wlezie lol.

Pamiętaj o przecinkach, bo często o nich zapominasz, poproszę też bez przekleństw <:.//Vic



Edytowane przez Victoria dnia 11-06-2015 13:20
AutorRE: Nasze wady, zalety i charakter
~Shoo
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 10-11-2015 19:48
Przede wszystkim zbyt łatwo uciekam myślami. Często przyłapuję się na tym, że ktoś coś do mnie mówi, a ja nagle zaczynam myśleć o zupełnie czymś innym i po jakiejś chwili uświadamiam sobie, że nie mam pojęcia, co ta osoba do mnie przez ostatnią minutę mówiła. Moją wychowawczynię to strasznie denerwuje. Lubię kombinować. Nigdy nie zrobię czegoś tak jak powinnam, tylko kombinuję, jakby tu się wykręcić, zmienić, skrócić, zrobić później, przez co wiele rzeczy robię na ostatnią chwilę. Wynika to chyba z tego, że lubię pracować pod presją czasu i wychodzi mi to zazwyczaj. Często kłamię, bo uważam, że to lepsze niż później mierzyć się z konsekwencjami mówienia prawdy. Często jestem oziębła. Po prostu denerwuję mnie wrażliwość i sama wrażliwa nie jestem, chociażby na naturę czy krzywdę zwierząt i ludzi. Ambicją kieruję się w życiu i to przez nią chciałabym mieć dobrą pracę, spełnić marzenie, być chlubą rodziców... Nie umiem pocieszać. Kiedy próbuję, nie wychodzi mi to. Jestem pamiętliwa. Nawet głupotę, która mnie uraziła, będę pamiętać szczegółowo.
Nie jestem prostym charakterem, ale pragnę, by był silny i zrównoważony.



Edytowane przez Smoczy_Plomien dnia 10-11-2015 22:25
- Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Nasze wady, zalety i charakter
~MrDark
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 10-11-2015 20:39
Hm, wady i zalety... w zasadzie nie do końca powinienem się tutaj spowiadać, ale zaryzykuję.

Może od wad zacznę - na pewno chorobliwie ambitny, potrafię iść do przodu niemal z fanatyzmem naprzeciw wszystkiemu i wszystkim. Do tego uparty, rzadko zmieniam raz wyrobione zdanie. Jestem też nieśmiały, po prostu, co tu dużo mówić. No i niestety od pewnego czasu lekko nerwowy, kiedyś byłem oazą spokoju, niestety to się zmieniło. Od tego czasu też czasem najpierw mówię, potem myślę i nieraz bardzo żałuję, szczególnie, jeśli kogoś obraziłem. Bardzo mi jest wtedy przykro i nie będę spokojny, dopóki się na nowo nie pogodzę.

A teraz zalety, żeby nie wyszło, że jestem tylko zły. Bardzo lubię pomagać i sprawiać innym radość, zawsze cieszy mnie, jeśli ktoś się dzięki mnie uśmiechnie, nawet z jakiejś bzdury. Nie wyobrażam sobie zostawić kogoś w potrzebie. Jestem też lojalny, za osoby, które są dla mnie ważne, dałbym się żywcem pokroić. Chyba jestem inteligentny, choć nieraz moje zachowanie świadczy, że jest na odwrót. Jestem również szczery, ale wspierający i wrażliwy, bardzo rzadko kłamię, wolę powiedzieć prawdę, nawet bolesną, ale tak, by wesprzeć i podnieść na duchu, a nie pognębić. No i myślę, że również przyjacielski, a przynajmniej się staram ^^, no i nie chowam urazy, bardzo szybko wybaczam i nie pamiętam kłótni, i sporów.

To na pewno nie wszystko, zarówno dobre, jak i złe, ale tak z grubsza to ja. Staram się być dobry, nie zawsze mi wychodzi, potrafię urazić, ale zawsze potem tego żałuję i chcę naprawić swoje błędy. Mam nadzieję, że ogólny obraz jest raczej na plus.
Edytowane przez Smoczy_Plomien dnia 10-11-2015 22:23
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Nasze wady, zalety i charakter
~Frutell@13
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 11-11-2015 11:13
Wady
Mam dużo wad. Jak pewnie każdy człowiek. Ale najgorsza moja wada to chyba wtrącanie się do spraw innych. Kiedy próbuję kogoś pogodzić albo z kimś rozmawiam o kimś, wtedy wybucha afera i wszyscy się na mnie fochają, a ja jestem wierna sobie i nawet kiedy jestem winna, wypieram się, że tak nie jest.
Zalety
Jestem bardzo dobra w sprawach sercowych. Jak widzę, że mój przyjaciel lub przyjaciółka są smutni i mają złamane serca, moje serce wtedy się łamie tak samo i próbuję mu doradzić. Pomyślicie - przecież w wadach napisała, że wtrąca się do spraw innych - ale ja muszę. A jeśli chodzi o sprawy sercowe, to wtedy przyjaciele są mi częściej wdzięczni, niż obrażeni. Kolejną zaletą jest to, że za przyjaciół skoczyłabym w ogień. Kiedyś przeskrobałam coś z Kingą (przyjaciółka :serduszkouśmiech, byłam między młotem a kowadłem - nie miałam żadnych uwag, a wzięłam wszystko na siebie.
Charakter
Ja mam dość trudny charakterek. W ciągu 5 minut mogę pokłócić się z kimś tak mocno, że potem aż mi się ryczeć chce i myślę - co ja zrobiłam?! - i na następny dzień przepraszam ze łzami w oczach. Jestem też sprawiedliwa. Jeśli ktoś mi grozi, bo coś powiedziałam i kogoś wyzwałam, to ja wypominam tej osobie, że to ona zawiniła i że ja nie jestem winna. Ja nigdy nie zaczynam konfliktów, bo wiem, jak to może skończyć się dla mnie i dla tej osoby.


Przed "i" stawiamy przecinek tylko w zdaniach wtrąconych lub podczas wymieniania "i to, i to, i to".



Edytowane przez Smoczy_Plomien dnia 11-11-2015 11:27
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Nasze wady, zalety i charakter
~Sivlanaya
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 29-07-2018 14:28
Nie lubię samotności. Towarzyska ze mnie dziewczyna. Czadami zdarza mi się dużo gadać czy też być zbyt szczera i powiedzieć coś, czego nie powinnam i później żałuję tego. Mam poczucie humoru i bywa że żartuję aż za dużo. wstyd
Jestem wrażliwa i nie znoszę kłótni.
Uważam, że każdy ma prawo do własnego zdania, nie ważne jakie by było. No i zrównoważona krytyka jest potrzebna, bo dzięki niej można wiedzieć, co robi się źle.
Często się nad czymś zastanawiam. Wielu ludzi uważa, że jestem inteligentna. Interesuję się przyrodą i astronomią, trochę na te tematy wiem.
Myślę, że pomysłowość też jest moją cechą. Uwielbiam zresztą robić różne prace plastyczne (szczególnie okładki i rysunki, te drugie nie są zbyt ładne).
Jestem oszczędną osobą. Wydaję mało pieniędzy. Wierzcie lub nie, ale na 3 dniowej wycieczce zapłaciłam tylko 2 zł na toaletę (m.in. dlatego, że i tak miałam ze sobą jedźnie na zapas). Poza tym uważam, że nie ma sensu kupować czegoś nowego np. telefonu, kiedy jest sprawny i wszystko dobrze działa.
Nie lubię mówić zbyt wiele o sobie ludziom, których mało znam.
Nie łatwo ufam ludziom. Nie powiedziałabym wszytkiego mojej najlepszej koleżance, którą znam od 9 lat.


Awatar od Lunaris - dziękuję!
Edytowane przez Sivlanaya dnia 29-07-2018 14:40
Czy ktoś tego jeszcze używa?? Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 2 z 2 < 1 2
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

^PVTeam1230
19:03:29 25.04.2024
Szkoda że do Wawy smutny((
~February0
15:10:03 25.04.2024
Ktoś jest chętny na spontaniczne spotkanie w Warszawie w ten weekend? (dajcie znać jeśli takie rzeczy nie na shout box uśmiech)
~February0
15:08:33 25.04.2024
Rzucam mega randomowe hasło które właśnie wpadło mi do głowy w trakcie pracy xd
^Flamli0
21:14:14 24.04.2024
ukazały się pierwsze strony komiksu fate, data wydania została przesunięta na 31 lipca
~Radi0
13:49:16 24.04.2024
Jak w winxie. Kreska tak zrobiona, że boje się że udziecinnili ten serial
~clax70
10:37:27 24.04.2024
Nowy sezon Odlotowych Agentek już 12 maja KLIK
~EmilyWinxClub0
16:53:23 22.04.2024
Tak czy siak, czasy kreski ręcznej z 1 sezonu minęły bezpowrotnie, teraz Bloom wygląda jak popular girl from high school, która dorabia w międzyczasie jako modelka, a nie zwyczajna dziewczyna
~EmilyWinxClub0
16:46:27 22.04.2024
Przyczepię się jeszcze do twarzy w animacji, bo po 3D jakie zaserwował nam Rainbow mam stres pourazowy do tych ich za wielkich oczu i pstrokatych nosów w połączeniu z komediową, zbyt żywą mimiką twarzy
~EmilyWinxClub0
16:42:22 22.04.2024
5-6* mam nadzieję, że to tylko testy bo jeśli użyją takiej animacji do gotowego produktu, to reboot padnie szybciej niż powstawał
~EmilyWinxClub0
16:40:20 22.04.2024
Widać, że animacja to jest dalej ta sama plastelina z sezonów 4-5 tylko podrasowana, ale niestety dalej źle to wygląda, zwłaszcza włosy i płynność
~EmilyWinxClub0
16:39:02 22.04.2024
Flora wygląda jakby była żywcem wycięta z Mia i Ja. Nie jestem całkowicie przekonana do tej transformacji jeszcze
~clax70
15:19:57 22.04.2024
Znalazłem taki concept art z reboota
~clax70
15:13:07 22.04.2024
*transformacja
~clax70
15:12:51 22.04.2024
Ta transformacją wygląda bardzo fajnie, ale w tych filmikach coś mi nie pasuje z twarzą Bloom
^Flamli0
8:53:50 22.04.2024
^Flamli0
8:51:20 22.04.2024
^Flamli0
8:50:43 22.04.2024
^Flamli0
8:50:35 22.04.2024
uwaga uwaga, mamy transformację z reboota i pierwszy fragment!
^Flamli0
18:57:56 18.04.2024
zapraszam na kolejny komiks ze starą kreską :> KLIK
~EmilyWinxClub0
14:21:20 18.04.2024
Z tym Netlfixem to raczej o nową kreskówkę Rainbow chodziło, nie o reboot
~Vixen0
21:57:52 16.04.2024
20 lat temu to miałam 7 lat XD
~Vixen0
21:56:04 16.04.2024
W sumie 8 sezon podobał mi się za fabułę, i piosenki, 5/10 :>
~Vixen0
21:55:15 16.04.2024
Bo stara kreska, jak i fabuła pierwszego sezonu to święta jest
~Vixen0
21:54:30 16.04.2024
Mam nadzieję że to nie będzie jakaś marna kopia sezonu pierwszego XD
~Vixen0
21:53:04 16.04.2024
Winxa
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.