Nowości
1.05.2024
❧ naprawiono muzykę ze specjalów

25.04.2024
❧ naprawiono muzykę z 1 sezonu

18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

Użytkowników Online
 Gości Online: 1
 Brak Użytkowników Online

 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,056
 Najnowszy Użytkownik: ~Klaudixx00
Dzisiejsi Solenizanci
Boczek
gwarek
Olalaxd

Różności
Pogaduchy
❧  Internetowa miłość  ☙

AutorInternetowa miłość
~Bananowa
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 16-07-2014 20:30
Czy taka miłość istnieje? Są ludzie, którzy takiej doświadczyli i uważają, że tak. Jednak z naukowego punktu widzenia nie jest to możliwe. Co Wy uważacie? Czy faktycznie można się zakochać przez internet? Czy takie uczucie może być trwałe i odwzajemnione?


to ja macham do was z mojego jachtu
32092165 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Internetowa miłość
~Mayumi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 16-07-2014 20:38
Myślę, że internetowa miłość jest jak najbardziej możliwa, o ile dwie strony niczego przed sobą nie ukrywają. Wątpię jednak, czy aby na pewno to uczucie mogłoby długo przetrwać. Przez internet można co najwyżej wysłać emotikonke serduszka. Nie można przytulić, pocałować, iść z drugą połówką do kina itp. No i wątpię, by często się spotykali, gdyby mieszkali na drugim końcu kraju. Podsumowując: Internetowa miłość jest możliwa, jednak nie trwa długo. O wiele lepiej jest poznać kogoś w prawdziwym świecie.



Edytowane przez Smoczy_Plomien dnia 16-07-2014 21:52
50249832 mayumi.com Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Internetowa miłość
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 16-07-2014 21:50
Ja uważam, że taka miłość jest możliwa, lecz nie uważam, że dobra. Po pierwsze nie wiadomo kto znajduje się po drugiej stronie. Jednakże, jeżeli założymy, że osoby po obu stronach są uczciwe, no nawet jest ok. Poznają się takimi, jakimi są, a nie patrzą na wygląd, urodę, mięśnie itd. Wtedy liczy się charakter, zainteresowania, hobby. W internecie jakoś łatwiej jest komuś się z czegoś zwierzyć, wiedząc, że chroni go anonimowość.
Osobiście uważam, że taka miłość jest głupia i nierozsądna. Na pewno o wiele lepiej jest wyjść z jakimś chłopakiem bądź dziewczyną na spacer i spędzić z nim/nią czas na świeżym powietrzu, niż gnić przed komputerem i wysyłać sobie serduszka i całusy.
Bezsens.




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Internetowa miłość
~Cattie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 17-07-2014 18:05
Według mnie taka miłość może istnieć, ale nie jest w 100% szczera. Trzeba siedzieć przed Internetem/komputerem, wyrażeniem radości i uczuć są emotikonki. A co, jeśli te osoby się oszukują i są, na przykład, w realnym związku? To nie jest uczciwe. Takie związki szybko się kończą, ponieważ nie ma jak się spotykać (jeśli mieszka się na dwóch końcach kraju, na przykład). Lepiej się spotkać na świeżym powietrzu, na spacerze.


now here you go again, you say you want your freedom
well, who am I to keep you down?
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Internetowa miłość
~YouStee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 21-07-2014 13:52
Wiele związków dziś powstaje przez internet. Jednak to jest trochę niebezpieczne. Ja pamiętam, że jeszcze za czasów świetności MovieStarPlanet, poznałam pewnego chłopaka. Podaliśmy sobie nasze Skajpaje Skype, poznaliśmy się. Miałam 10 i pół lat, on też. Tak sobie codziennie gadaliśmy. To raczej miłość nie była, chociaż... Potem on wyprowadził się na Ukrainę i słuch po nim zaginął. Bywa... Moim skromnym zdaniem miłość przez internet istnieć może, jednak rzadko bywa, by to była taka na serio prawdziwa. Ale rym xD. Czasem np. chłopak oszuka dziewczynę i potem ją porwie itd. Jestem bardziej za związkami w realu.


Stella literalnie ukształtowała moją osobowość
(c) chand
51516358 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Internetowa miłość
~Francesca_Rossana
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 21-07-2014 14:04
Temat bardzo dobrze mi znany. Nie raz zakochałam się w chłopaku z internetu. Taka miłość jest "prawdziwa", ale bolesna. Mam to nieszczęście, że jestem osobą, która miłości potrzebuje. Nie ważne czy w Internecie czy gdziekolwiek. Dlatego kiedy zerwałam z pierwszym internetowo-realnym chłopakiem, natychmiast pobiegłam szukać nowej miłości, czym sprawiałam sobie jeszcze większy ból. Taka miłość może tylko zranić, zdeptać i wypluć twoją pewność siebie, a uczucie bezpieczeństwa i opieki zniknie. Dlatego nie warto kochać się w internetowych chłopakach, bo pozostawią cię roztrzęsioną, zrozpaczoną i bez chęci do życia.


48712404 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Internetowa miłość
~Adelia
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 20-08-2014 22:59
Może jest taka miłość możliwa, ale na pewno nie dla mnie. Owszem, dla mnie taka internetowa miłość nie istnieje. Według mnie kilka kobiet po prostu nie pasuje do mężczyzn, których wybrała przez internet. Szczególnie patrzy się na wygląd u takiej typowej kobiety, a nie na cechy. Być może jest to trochę możliwe, że kobieta i mężczyzna znajdą wspólny język, ale zdarza się to bardzo rzadko. No tak, muszę zgodzić się z YouStee. Związki realne są bardziej bezpieczniejsze od tych internetowych. Dlatego też jestem bardziej za realnymi związkami.


as mitski once said: ***** ***
*:・゚✧ youtu.be/dQw4w9WgXcQ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Internetowa miłość
~bamboleo
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 21-08-2014 13:18
Według mnie internetowa "miłość" jest nieszczera. Wiadomo, że każdy przez internet może skłamać, albo co gorsza okazać się dorosłym, napalonym typem, który tylko czyha na młodziutką zdobycz. Większego zaufania można nabrać dopiero, gdy się kogoś widzi na żywo. Wygląd, sposób mówienia, gestykulacja - to wszystko pomaga ocenić osobę. Przez internet tego nie ma. Nawet przez skype'a nie pozna się osoby tak na 100%. W ogóle co to za miłość, skoro nie można przytulić, pocałować, spędzić razem czasu przy kawie, herbatce albo na spacerze? Rozumiem jeśli ludzie poznają się przez internet, mieszkają niedaleko siebie i mogą przynajmniej kilka razy w tygodniu się zobaczyć, ale jeśli mieszkają od siebie kilkaset km od siebie, nie mają jak się spotkać, bo np. są niepełnoletni i rodzice nie pozwalają, więc wiadomo, że taka miłość na fb czy gadu nie przetrwa. W ogóle jak można zakochać się w kimś nie widząc go? Zawsze uważałam, że miłość przez internet albo na odległość jest do "cztery litery".



Comme un soleil tu me brûles et me réveilles
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Internetowa miłość
~Lilla
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 01-11-2014 12:13
Internetowa miłość jest możliwa, a czemu nie?
Jeśli ludzie są ze sobą szczerzy, to jak najbardziej. No i ogólnie rzecz biorąc, to z naukowego punktu widzenia miłość nie istnieje w ogóle. Nie wiem, jak niektórym, ale mi zdecydowanie łatwiej jest mówić o uczuciach w internecie niż w "realu". Stres jest zdecydowanie mniejszy, bo nie musisz dbać o mimikę i wydźwięk słów.
No ale porzucając "kwestie techniczne", to uważam zakochanie się w internecie za możliwe. Czasami jest to nawet bardziej szczere, bo znasz tylko osobowość danej osoby, nie zwracasz uwagi na jej wygląd. No chyba że Ci wyśle zdjęcie, ale przestać kogoś lubić, bo nie ma ładnej buźki jest takie płytkie, że bym zlinczowała chyba za taki numer...
A co do tego, że nie wiadomo, kto siedzi po drugiej stronie, to fakt, nie zawsze wiadomo, jednak ja to sobie tłumaczę tak, że skoro ja jestem (w pewnym sensie) normalna i generalnie nie kłamię na swój temat, to czemu osoba po drugiej stronie ma być fałszywa? No i jeśli ktoś jest mądry, to nie będzie od razu drugiej osobie intymnych zdjęć wysyłał, tylko po prostu rozmawiał. Jak ktoś jest głupi i łatwowierny, to faktycznie może wpaść na zboczeńca. Dlatego czujność należy zachować, bo po paru rozmowach 100% zaufania mieć nie można. Jak ma się mózg, to wszystko jest łatwiejsze i taka miłość może jak najbardziej być normalna :3.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Internetowa miłość
~Meredith
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 28-11-2014 18:44
Nie wierzę w taką miłość. To tak samo, jak podpisać umowę w ciemno nie czytając jej. Można się zaprzyjaźnić przez internet, ale pokochać? To raczej niemożliwe. Myślę, że to zbyt, jakby to napisać... tajemnicze? To chyba nie jest dobre słowo, ale niech będzie. Nie znasz tej osoby, nie wiesz, czy jest ze sobą szczera - przez nieszczerość ludzie się rozstają, więc, jak taka miłość może istnieć?


prawdopodobnie zaczęłam wracać
] | dA | Wattpady[/b]

Edytowane przez ChandSharma dnia 28-11-2014 18:50
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Internetowa miłość
~anulka_bloom
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 29-11-2014 00:18
Ja jestem zdania, że owszem, można się zakochać przez internet, ale nie w samym człowieku, bo w internecie najczęściej jest się anonimowym i nikt Ci nie potwierdzi prawdy, dopóki sam się nie przekonasz na własne oczy. Można zakochać się w np. intelekcie, rozmowach czy poczuciu humoru. Ale czy darzysz tę osobę prawdziwym uczuciem, okaże się dopiero, kiedy ją spotkasz, trzeba mieć również na uwadze to, iż zawsze myślimy nad planowaniem przyszłości z tą drugą osobą, więc wiążemy się bądź szukamy osoby, z którą spędzimy życie. Nigdy nie wolno do końca ufać sieci, trzeba mieć na względzie zasadę ograniczonego zaufania. Jednak podam przykład mojej przyjaciółki, która faktycznie przez portal społecznościowy poznała chłopaka, z którym się spotyka, jeżdżą do siebie itp. Z tym, że są dorośli i wiedzą, co to odpowiedzialność.


anulka_bloom

http://anulkabloom.deviantart.com
Edytowane przez Sophie dnia 29-11-2014 11:53
http://anulkabloom.deviantart.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Internetowa miłość
~Cattie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 30-11-2014 10:04
Internetowa miłość może istnieć, piszę to nie wzorując się na własnym przykładzie. Myślę, że czasem łatwiej nie dbać o mimikę, wydźwięk słów. Nie zwraca się uwagi na wygląd - z obserwacji moich znajomych wynika, że gdy osoba wygląda inaczej niż się spodziewali, urywają z nią kontakt i udowadniają, że dla nich najważniejszy jest jedynie wygląd.
Z drugiej strony to gestykulacja, oczy, twarz pomagają ocenić człowieka. Na pewno sami to wiecie :3. Ja zawsze na to zwracałam dość dużą uwagę. Poza tym, musiałabym się z nią lepiej poznać, budować kontakt i taka osoba przede wszystkim budziłaby moje zaufanie. A w internecie nigdy nie wiadomo, czy trafi się na jakiegoś dorosłego typa, który udaje sympatycznego nastolatka.
Podsumowując - najlepiej zachowywać czujność i nie wiązać się z nikim przez internet, lepiej wyjść z chłopakiem na spacer, niż spędzać całe godziny przez komputerem, nawet to lepiej na zdrowie wyjdzie :3.


now here you go again, you say you want your freedom
well, who am I to keep you down?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

~Vixen0
21:25:07 02.05.2024
Ale ta Bloom ładna w s9
~Vixen0
16:12:19 02.05.2024
WB*
~Vixen0
16:12:13 02.05.2024
Kiedy dostanę punkty za dwa lata obecności na wg?
^Flamli0
21:09:05 01.05.2024
mój cichy wielbiciel niegrzeczny
~Stellka0
13:17:31 01.05.2024
kto to? XD
~Stellka0
13:17:26 01.05.2024
~EmilyWinxClub0
23:27:56 30.04.2024
Bo to tylko pokazuje ile kasy oszczędzał na produkcji ostatnich sezonów co niestety szło w parze z jakością. A teraz kwiczy, że drogie bo jemu i jego świcie zostanie mniej. No panie Iginio, jakość kosztuje, pobudka
~EmilyWinxClub0
23:26:30 30.04.2024
Leje z tego, jak często Iginio powtarza teraz jaki ten reboot i ta grafika są drogie xD
~clax70
0:31:53 30.04.2024
Są tu jacyś fani Eurowizji? Co myślicie o tegorocznych piosenkach, scenie, itp.?
^Flamli0
8:45:45 29.04.2024
Różnią się od połowy, ta z comicon jest bardziej dopracowana
^Flamli0
8:44:50 29.04.2024
Ta na social mediach KLIK
^Flamli0
8:43:56 29.04.2024
Są dwie wersje, ta została wyświetlona na comicon KLIK
^Flamli0
8:43:35 29.04.2024
Tak, będę musiała to wszystko dopiero nadrobić na WB...
~marcin19950
1:44:04 29.04.2024
i o czym był ten exlusive material o winx reboot ma ktos?
^Flamli0
14:15:20 28.04.2024
KLIK o 15 ma być ekskluzywny materiał z rebootu
^PVTeam1230
19:03:29 25.04.2024
Szkoda że do Wawy smutny((
~February0
15:10:03 25.04.2024
Ktoś jest chętny na spontaniczne spotkanie w Warszawie w ten weekend? (dajcie znać jeśli takie rzeczy nie na shout box uśmiech)
~February0
15:08:33 25.04.2024
Rzucam mega randomowe hasło które właśnie wpadło mi do głowy w trakcie pracy xd
^Flamli0
21:14:14 24.04.2024
ukazały się pierwsze strony komiksu fate, data wydania została przesunięta na 31 lipca
~Radi0
13:49:16 24.04.2024
Jak w winxie. Kreska tak zrobiona, że boje się że udziecinnili ten serial
~clax70
10:37:27 24.04.2024
Nowy sezon Odlotowych Agentek już 12 maja KLIK
~EmilyWinxClub0
16:53:23 22.04.2024
Tak czy siak, czasy kreski ręcznej z 1 sezonu minęły bezpowrotnie, teraz Bloom wygląda jak popular girl from high school, która dorabia w międzyczasie jako modelka, a nie zwyczajna dziewczyna
~EmilyWinxClub0
16:46:27 22.04.2024
Przyczepię się jeszcze do twarzy w animacji, bo po 3D jakie zaserwował nam Rainbow mam stres pourazowy do tych ich za wielkich oczu i pstrokatych nosów w połączeniu z komediową, zbyt żywą mimiką twarzy
~EmilyWinxClub0
16:42:22 22.04.2024
5-6* mam nadzieję, że to tylko testy bo jeśli użyją takiej animacji do gotowego produktu, to reboot padnie szybciej niż powstawał
~EmilyWinxClub0
16:40:20 22.04.2024
Widać, że animacja to jest dalej ta sama plastelina z sezonów 4-5 tylko podrasowana, ale niestety dalej źle to wygląda, zwłaszcza włosy i płynność
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.