Nowości
1.05.2024
❧ naprawiono muzykę ze specjalów

25.04.2024
❧ naprawiono muzykę z 1 sezonu

18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

Użytkowników Online
 Gości Online: 0
 Użytkownicy Online: 1
 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,056
 Najnowszy Użytkownik: ~Klaudixx00
Dzisiejsi Solenizanci
Boczek
gwarek
Olalaxd

Różności
Pogaduchy
❧  Android vs. Windows 8  ☙

AutorAndroid vs. Windows 8
~Bananowa
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 24-03-2013 21:22
Wszystkie (chyba) osoby posiadające smartphone'a lub/i tablet wiedzą, że na nich można mieć jeden z dwóch systemów: Andorid lub Windows 8.
Początkowo każdy tablet bądź smartphone obsługiwał Androida, teraz jednak powstała dla niego konkurencja - Windows 8, który zrobiłz komputerów swoich poddanych i teraz zaraża tablety i smartphone'y.

Według Was który z systemów jest lepszy? Czy Windows jest wstanie podbić Androida? Jakie opcje są dla Was świetne, a jakie wręcz przeciwnie?


to ja macham do was z mojego jachtu
32092165 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Android vs. Windows 8
~rossattiee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 24-03-2013 21:42
Tak, w końcu temat dla mnie i mojego dziwnego zainteresowania. Wg, mnie znacznie lepszy jest android. Dlaczego? Po 1 aplikacje, których jest dużo więcej niż na windowsie, a bez których nie mogłam bym żyć np: photoshop touch, gg, shazam, pixlr expres i avivary. Ma on szerokie możliwości jeżeli chodzi o dopasowanie do wyglądu, który nam odpowiada (prawie każda seria telefonów ma inaczej wyglądający interfejs). Ja w swoim mam kolorowy, pełny efektów i animacji interfejs od samsunga (dodatkowo możemy sami sobie ściągnąć jakąś nakładke na system z marketu z apkiacjami). Android szczególnie na nowszych wersjach jest bardzo szybki i przeglądanie sieci, edycja obrazów czy przeglądanie multimediów jest bardzo komfortowe.
Windows 8 - system bardzo szybki i stabilny, ładny dla oka interface, ale ma dużo ograniczeń i na razie mało aplikacji w swoim autorskim sklepie.
Podsumowując: Uważam, że android to najlepsza możliwość wśród smartphonów i tabletów. Dodatkowo przeglądarka androida obsługuje pliki flash na stronach takich jak youtube, wrzuta, a windows 8 nie obsługuje. Windows, dobry system, ale dla mnie jeszcze raczkuje. Zobaczymy co przyniesie czas. Ale się rozpisałam xD.

Ps. Jest jeszcze wiele systemów na smartphony i tablety np: iphone os, bada, symbian.


"so you wanna play with magic..."

Edytowane przez Cookie dnia 26-03-2013 20:39
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Android vs. Windows 8
~Anagan
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 26-03-2013 17:05
Tym tematem uderzyłaś też w moje zainteresowania. uśmiech

Co jest lepsze? Właściwie zależy to od własnych preferencji. Windows ma mniej aplikacji, mniej gier. Sam system jest jednak bardzo spójny w wyglądzie. Wszystkie aplikacje mają ten sam styl, co jednym może odpowiadać, a innym nie. Problem niespójności dotyczy Androida, aczkolwiek jak siedzę na Jelly Bean, to jakoś tego szczególnie nie widać.

Ciekaw jestem, czy Windows rzeczywiście jest lepiej zomptymalizowany od konkurenta. Na szybkich urządzeniach obydwa działają sprawnie, ale nie ma modeli z Windowsem porównywalnych technicznie do słabszych Androidów. Android ponoć ma tupet do zwalniania wraz z coraz większą kolekcją zainstalowanych aplikacji. Od czasów 4.0 i 4.1 jakoś tego nie zauważyłem, aczkolwiek dużo mniej też instaluję.

Uważam, że z Androida największą radość będzie czerpać ten, kto lubi ingerować w system. W sumie, nie miałbym żelka, gdyby nie właśnie to grzebanie. Tak, system dla mnie, jednak bardzo mnie kusi spróbować kiedyś iOS i kupić chociaż iPod'a Touch. Wydajność i stabilność to ponoć inna bajka niż w Androidzie. Zresztą, wystarczy, że ktoś ma iPhona i ciężko nie zauważyć, że jest płynny. Sama stylistyka również do mnie przemawia. No, zobaczymy w przyszłości jak chodzi Jelly Bean na nowszym sprzęcie. Znaczy, gdy będzie mnie stać. xd

Może wrzucicie jakieś screeny? :D
Ja sobie kolekcjonuję, więc mogę parę wrzucić.










Blooom! :D







Edytowane przez Anagan dnia 26-03-2013 17:06
38029817 Nowy-Winx.blogspot.com Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Android vs. Windows 8
~rossattiee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 26-03-2013 17:13
Masz rację android lubi przyciąć. Mi czasem telefon po prostu się wyłącza i uruchamia ponownie. Później też wrzuce jakieś screeny z mojego telefonu mruga. Android na najnowszym sprzęcie jest wydajny ale najlepsza płynność to domena iphona.


"so you wanna play with magic..."
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Android vs. Windows 8
~Anagan
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 26-03-2013 17:30
rossattiee napisał/a:
Masz rację android lubi przyciąć. Mi czasem telefon po prostu się wyłącza i uruchamia ponownie. Później też wrzuce jakieś screeny z mojego telefonu mruga. Android na najnowszym sprzęcie jest wydajny ale najlepsza płynność to domena iphona.


Przycinki to nierozłączna część Androida. Jednak ja się cieszę, że wprowadzili od 4.0 akcelerację przez układ graficzny, a w 4.1 animacje, które osiągają nawet 60 klatek na sekundę (tsa, u mnie rzadko tyle jest). Jak nic nie chodzi w tle, to system prawie pływa. :D

"Mi czasem telefon po prostu się wyłącza i uruchamia ponownie."
To już problem ze stabilnością. Resety. Testowałem dużo romów różnych autorów. I faktycznie, jedne są bardziej, inne mniej stabilne. Mój obecny nie resetuje, ale coś lubi się zawiesić czasem. Zostaje mi wtedy tylko reset. xd

"najlepsza płynność to domena iphona."
Zdecydowanie, ale nie tylko. Również stabilność, kompatybilność aplikacji. Ale czy to dziwne? Przecież iOS jest tworzony tylko pod urządzenia Apple, więc łatwo go dopasować do ich sprzętu. Android jest na większości smartfonów i to u różnych producentów i to z inną specyfikacją każdy itp. I tak jest nieźle, naprawdę. uśmiech
38029817 Nowy-Winx.blogspot.com Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Android vs. Windows 8
~rossattiee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 26-03-2013 17:45
Też trochę testowałam, ale teraz mam stockowy od samsunga. Możliwe, że to przez przeglądarkę chrome, bo na niej tylko restarty mi się zdarzają. U mnie dialer i kontakty najdłużej się włączają xd. Nie mniej jednak android zrobił bardzo duży postęp od wczesnych wersji i jest co raz lepiej. Nie długo wyjdzie wersja 5.0 key lime pay, więc trzeba czekać :D. Najgorsze jest to, że co nowsza wersja androida jest coraz bardziej pamięciożerna -,-.


"so you wanna play with magic..."

Edytowane przez Cookie dnia 26-03-2013 20:41
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Android vs. Windows 8
~Anagan
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 26-03-2013 18:01
rossattiee napisał/a:
Też trochę testowałam ale teraz mam stockowy od samsunga. Możliwe, że to przez przeglądarkę chrome bo na niej tylko restarty mi się zdarzają. U mnie dialer i kontakty najdłużej się włączają xd. Nie mniej jednak android zrobił bardzo duży postęp od wczesnych wersji i jest co raz lepiej. Nie długo wyjdzie wersja 5.0 key lime pay więc trzeba czekać :D. Najgorsze jest to, że co nowsza wersja androida jest coraz bardziej pamięciożerna -,-.


"Możliwe, że to przez przeglądarkę chrome"
Możesz sobie wgrać każdą inną.

"U mnie dialer i kontakty najdłużej się włączają xd"
No właśnie. Od czasów 4.0. Ale deweloperzy zdolni są i teraz nie trwa to już (na szczęście) tak długo jak kiedyś. uśmiech

"Nie mniej jednak android zrobił bardzo duży postęp od wczesnych wersji i jest co raz lepiej."
Zdecydowanie. Między 2.3 a 4.0 jest przepaść.

"Nie długo wyjdzie wersja 5.0 key lime pay więc trzeba czekać :D"
Już nie mogę się doczekać. Słyszałem, że będzie. Chyba w okolicach wakacji tego roku. Może ją wgram, o ile deweloperzy dadzą radę zoptymalizować? xdd

"Najgorsze jest to, że co nowsza wersja androida jest coraz bardziej pamięciożerna"
No właśnie. Wkurza to, że co nowszy, to musi stawiać poprzeczkę w wymogach sprzętowych (zwłaszcza ram, racja). Ja tam nie wiem, na co tyle tego ramu idzie. Aczkolwiek, 4.1 to najbardziej udany system od Google. Potem wydali 4.2. Miało być jeszcze lepiej, a pojawiła się masa problemów. Choćby bluetooth, wi-fi, szybko padająca bateria, więcej przycinek. Nie wiem, czy już poprawili, ale mało mnie to na razie obchodzi. 4.1 jest naprawdę dobry.
38029817 Nowy-Winx.blogspot.com Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Android vs. Windows 8
~rossattiee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 10-04-2013 23:45
Tutaj screeny (gdyby ktoś chciał jakieś konkretne to wrzucę):
http://imageshack.us/a/img594/885/screenshot2013041022564.png
http://imageshack.us/a/img571/7158/screenshot2013041022572.png
http://imageshack.us/a/img585/567/screenshot2013041022574.png
http://imageshack.us/a/img27/8258/screenshot2013041023002.png
http://imageshack.us/a/img197/1928/screenshot2013041023004.png
http://imageshack.us/a/img197/1928/screenshot2013041023004.png
http://imageshack.us/a/img811/4020/screenshot2013041023014.png
http://imageshack.us/a/img35/8943/screenshot2013041023015.png
http://imageshack.us/a/img845/2514/screenshot2013041023025.png.
http://imageshack.us/a/img203/2662/screenshot2013041023050.png
http://imageshack.us/a/img801/1806/screenshot2013041023055.png
http://imageshack.us/a/img7/8233/screenshot2013041023072.png
http://imageshack.us/a/img705/1017/screenshot2013041023113.png

Tak obrazki są za duże, później pozmieniam na linki.


"so you wanna play with magic..."

Edytowane przez rossattiee dnia 23-05-2013 14:41
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Android vs. Windows 8
~Suzanne
Moderator

avatar
Dodane dnia 26-10-2013 16:06
Android bardzo lubię i nie sądzę, żeby Windows 8 był od niego lepszy. Sam fakt, iż mój komputer miał Windows 8 mnie dołuje. Pierwszy raz jak weszłam, żeby zobaczyć byłam bardzo podekscytowana, ale później mój entuzjazm opadł. Dziwne to wszystko jakieś jest dziwne, jestem przyzwyczajona do siódemki, dlatego do niej powróciłam. Wszystko jest jasno wytłumaczone, nie trzeba przez pół godziny szukać rzeczy, dlatego uważam, iż Windows 8 jest beznadziejny. Pewnie w telefonach też xD.


(c) Flama
http://ask.fm/siekiera_bejbe Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Android vs. Windows 8
~Vergot
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 26-10-2013 18:47
Android, hmm wszyscy wiedzą co to jest, więc nie będę pisał. Nazwa tematu powinna być zmieniona na Windows Phone 8 lub WP 8, gdyż to jest nazwa systemu operacyjnego dla komputerów. A jak tu porównać system komputerowy z systemem na urządzenia mobilne? Dobrze, więc tak: Windows Phone został stworzony, ponieważ jak wiadomo microsoft chce zdobyć monopol na komputery (co mu się jednak jeszcze nie udało) i na telefony. Jednak na telefonach się spóźnił i tak jak ludzie nie chcą zamieniać Windowsa na inny system, tak nie chcą zamieniać systemu telefonu na inny. Powód jest prosty: większość nauczyła się korzystać z Androida, więc po co mieliby przesiadać się na WP? A tą obecną popularność można wytłumaczyć w prosty sposób: Microsoft wydał miliony na reklamę, w której pokazywał jaki to WP jest niesamowity, a jednak spora większość korzysta z Androida. Popatrzcie na systemy operacyjne: Windowsa przed 8 w ogóle nie reklamowali, a był popularny tak bardzo, że dzisiaj jest bardzo dużo ludzi, którzy myślą komputer=Windows. Tak samo jest z Androidem: jest tak popularny, że nie trzeba go reklamować. Nie wiem, czy wiece, ale Microsoft kupił dział mobliny (czyli z telefonami) Nokii, ponieważ to na telefonach tej firmy był WP.

Co do szybkości WP to jest tak jak w przypadku Windows 8: nie ma Aero, przezroczystości i innych gażetów, tylko kolorowe kwadraciki, więc co tu jest do obliczania i renderowania.

Powiem tak: Android jest jak Windows (np.7, nie Vista czy 8), Linux jest jak Windows. Ale WP nie jest jak Android, Linux czy nawet Windows (nie mówię o 8).

Na tablecie mam Androida i jest dobrze. A na laptopie mam Linuxa (hahaha).



^^ Od Izaczka

Jak coś to Maciek jestem. uśmiech
48944357 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Android vs. Windows 8
~Martus_k
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 18-04-2014 13:30
Mam Windows Phone 8. W salonie mogłam wybrać Nokie lumię 520 albo Samsung galaxy s3 mini. Żałuję wyboru, posłuchałam się mamy. smutny No, ale jeszcze rok i biorę jakiś z Androidem. Obowiązkowo.

Powiem Wam, że sklep ma mało oryginalnych aplikacji, zazwyczaj są one pirackie. Fakt telefon jest jak mały komputerek, ponieważ ma prawie to samo co komputer nawet Office (Word, Excel, Powerpoint). Potrafi mi się wyłączyć, aktualizacje aplikacji są nie raz błędne, ponieważ jak gram w grę to potrafi mnie po jakimś czasie wyrzucić z niej.

Dlatego jak będzie się zastanawiać co wziąć to uprzedzam, aby mądrze wybrać. uśmiech
2252306 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Android vs. Windows 8
~MrDark
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 18-04-2014 16:14
Martus, nie wiem, co ty robisz z telefonem, że Ci się zacina. Myślę, że masz błędne ustawienia. Co do aplikacji to ty chyba w ogóle nie szukałeś, po piszesz bzdury...

W kategorii mobilnych systemów operacyjnych najlepsze to iOS i Windows Phone. Android działa jak chce, można wziąć, ale na własne ryzyko.
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Android vs. Windows 8
~Anagan
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 19-04-2014 19:43
MrDark napisał/a:
W kategorii mobilnych systemów operacyjnych najlepsze to iOS i Windows Phone. Android działa jak chce, można wziąć, ale na własne ryzyko.


Wymienione przez Ciebie systemy rzeczywiście są fajne, podobnie jak same smartphony. Mają najlepszą stabilność i wydajność. Choć KitKat to już naprawdę duży skok naprzód w tej kwestii. Było jakieś porównanie tego systemu do iOS 7 i KitKat okazał się stabilniejszy. trudno mi w to uwierzyć, choć może coś w tym jest. Nawet jeśli, to sporo osób ze starszym sprzętem go nie dostanie. Wyjątkiem są właściciele Nexus'ów, albo wgranie nieoficjalnego rom'u...

Przy czym, te dwa systemy są najbardziej ograniczone. Windows ma minimalistyczny interfejs, który nie każdemu musi pasować i nie da się tego zmienić. iOS bardziej przypomina ten znany z komputera i Android'a, choć brakuje tam, moim zdaniem, ważnej rzeczy, jaką jest pulpit. W Androidzie jest pulpit, lista aplikacji i widgety. Nikt mi nie wmówi, że posiadanie kilku ekranów z najważniejszymi skrótami do aplikacji (a także dowolnego pliku, bo też się da) i widgetami to nie jest zaleta. Na dodatek, możemy sobie wgrać inną aplikację, zwaną launcherem. Pozwala to dowolnie spersonalizować telefon, Można go upodobnić do iPhone'a czy Windowsa. No i można poczynić jeszcze bardziej zaawansowane działania, ale to nie jest już na ten temat.

Moim zdaniem, branie Android'a nie jest żadnym ryzykiem (chociaż ostrzegałbym przed tanimi, chińskimi tabletami...). Nakładki producentów pracują zazwyczaj sprawnie, szczególnie przy dobrej specyfikacji. Największe "zmulenie" powodują aplikacje typu Facebook i samo instalowanie tony (niepotrzebnych zresztą) aplikacji. Inne systemy też wcale nie są takie idealne, żaden nie jest.

Podsumowując, wybieramy system, który to nam się najbardziej podoba. Jest internet, są znajomi, można się dużo dowiedzieć. Jak pisałem, każdy system ma jakieś wady, więc trzeba to po prostu zaakceptować i patrzeć na zalety. mruga

MrDark, jaki masz system u siebie? Który lepszy - iOS czy WP?
38029817 Nowy-Winx.blogspot.com Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Android vs. Windows 8
~MrDark
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 19-04-2014 22:37
Jakby Ci to powiedzieć - ja nie mam smartfona i nie chcę go mieć mruga.

Tylko nie myśl, że nie wiem, o czym piszę. Systemy mobilne znam z trochę szerszej, dużo bardziej technicznej perspektywy. Oczywiście, sam niektóre używałem i wiem dobrze, co potrafią. A skąd je znam i czemu akurat z takiej strony, nie chcę mówić publicznie na forum. Musiałbym za dużo o sobie ujawnić mruga.

A co do pytania - iOS czy WP - tu wchodzi bardzo ważny czynnik - cena przewraca oczami
Edytowane przez Ailen dnia 22-04-2014 21:14
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Android vs. Windows 8
~qwerty
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 22-04-2014 20:45
Mam Windows Phone 8 i owszem - często na niego narzekam, ale nie jest źle. Mało aplikacji w sklepie? Może i tak, ale są naprawdę bardzo dobre zamienniki, poza tym Windows jest młody, aplikacje muszą najpierw powstać na system, a to trwa. W Androidzie też nie mieliście pewnie od razu tego wszystkiego. Dużym minusem jest brak możliwości posiadania tapety na ekranie telefonu. Wydaje mi się, że dla nastolatków jest to ważny element, biznesmen raczej nie zwraca uwagi na to, co ma na wyświetlaczu, tylko na to, co ma system. Windows jest płynny, czasami zacina się, ale to przez to, że nie usuwam plików, więc wszystko jest logiczne. Jest przejrzysty, nie ma tysiąca opcji. Przy każdej z nich jest krótka instrukcja - to duży plus. Czekam na aktualizację, w której będzie dostępne centrum powiadomień i kilka innych ważnych rzeczy. Trzeba dać mu szansę. Nic nie jest od razu idealne. Mam jedno pytanie - ma ktoś wersję developerską Windows Phone 8.1?

Pamiętaj o przecinkach i właściwej kolejności wyrazów w zdaniach. //Hitomi


Ludzie błagam, mój nick pisze się z małej litery :c
Edytowane przez Ailen dnia 22-04-2014 21:09
qwerty Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Android vs. Windows 8
użytkownik usunięty
Dodane dnia 31-01-2015 18:42
Dużym minusem win.8.1 jest ograniczony system. Brak zmiany romu\kernela jest tu dużym minusem. Fakt, system chodzi płynnie, ale każdy użytkownik androida za to może spersonalizować urządzenie pod własne widzi mi się.
Edytowane przez Smoczy_Plomien dnia 31-01-2015 19:11
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

~Vixen0
21:25:07 02.05.2024
Ale ta Bloom ładna w s9
~Vixen0
16:12:19 02.05.2024
WB*
~Vixen0
16:12:13 02.05.2024
Kiedy dostanę punkty za dwa lata obecności na wg?
^Flamli0
21:09:05 01.05.2024
mój cichy wielbiciel niegrzeczny
~Stellka0
13:17:31 01.05.2024
kto to? XD
~Stellka0
13:17:26 01.05.2024
~EmilyWinxClub0
23:27:56 30.04.2024
Bo to tylko pokazuje ile kasy oszczędzał na produkcji ostatnich sezonów co niestety szło w parze z jakością. A teraz kwiczy, że drogie bo jemu i jego świcie zostanie mniej. No panie Iginio, jakość kosztuje, pobudka
~EmilyWinxClub0
23:26:30 30.04.2024
Leje z tego, jak często Iginio powtarza teraz jaki ten reboot i ta grafika są drogie xD
~clax70
0:31:53 30.04.2024
Są tu jacyś fani Eurowizji? Co myślicie o tegorocznych piosenkach, scenie, itp.?
^Flamli0
8:45:45 29.04.2024
Różnią się od połowy, ta z comicon jest bardziej dopracowana
^Flamli0
8:44:50 29.04.2024
Ta na social mediach KLIK
^Flamli0
8:43:56 29.04.2024
Są dwie wersje, ta została wyświetlona na comicon KLIK
^Flamli0
8:43:35 29.04.2024
Tak, będę musiała to wszystko dopiero nadrobić na WB...
~marcin19950
1:44:04 29.04.2024
i o czym był ten exlusive material o winx reboot ma ktos?
^Flamli0
14:15:20 28.04.2024
KLIK o 15 ma być ekskluzywny materiał z rebootu
^PVTeam1230
19:03:29 25.04.2024
Szkoda że do Wawy smutny((
~February0
15:10:03 25.04.2024
Ktoś jest chętny na spontaniczne spotkanie w Warszawie w ten weekend? (dajcie znać jeśli takie rzeczy nie na shout box uśmiech)
~February0
15:08:33 25.04.2024
Rzucam mega randomowe hasło które właśnie wpadło mi do głowy w trakcie pracy xd
^Flamli0
21:14:14 24.04.2024
ukazały się pierwsze strony komiksu fate, data wydania została przesunięta na 31 lipca
~Radi0
13:49:16 24.04.2024
Jak w winxie. Kreska tak zrobiona, że boje się że udziecinnili ten serial
~clax70
10:37:27 24.04.2024
Nowy sezon Odlotowych Agentek już 12 maja KLIK
~EmilyWinxClub0
16:53:23 22.04.2024
Tak czy siak, czasy kreski ręcznej z 1 sezonu minęły bezpowrotnie, teraz Bloom wygląda jak popular girl from high school, która dorabia w międzyczasie jako modelka, a nie zwyczajna dziewczyna
~EmilyWinxClub0
16:46:27 22.04.2024
Przyczepię się jeszcze do twarzy w animacji, bo po 3D jakie zaserwował nam Rainbow mam stres pourazowy do tych ich za wielkich oczu i pstrokatych nosów w połączeniu z komediową, zbyt żywą mimiką twarzy
~EmilyWinxClub0
16:42:22 22.04.2024
5-6* mam nadzieję, że to tylko testy bo jeśli użyją takiej animacji do gotowego produktu, to reboot padnie szybciej niż powstawał
~EmilyWinxClub0
16:40:20 22.04.2024
Widać, że animacja to jest dalej ta sama plastelina z sezonów 4-5 tylko podrasowana, ale niestety dalej źle to wygląda, zwłaszcza włosy i płynność
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.