Nowości
25.04.2024
❧ naprawiono muzykę z 1 sezonu

18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

14.02.2024
❧ dodano komiks nr 236 - Nowy początek

Użytkowników Online
 Gości Online: 1
 Brak Użytkowników Online

 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,052
 Najnowszy Użytkownik: ~blumica
Dzisiejsi Solenizanci
Leon47
Maja-Stella
Max 6666
Wiki

Różności
Pogaduchy
❧  Kim chciałbyś zostać w przyszłości?  ☙

Strona 2 z 3 < 1 2 3 >
AutorRE: Kim chciałbyś zostać w przyszłości?
~Velivea
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 06-10-2012 16:08
Przede wszystkim żoną i matką. Odkąd jestem w poważnym związku, postrzegam wszystko inaczej, a na pewno nie tak "kolorowo i krejzi" jak większość moich rówieśników, którzy chcą się po prostu wyszaleć. Myślę, że z dwójką lub trójką dzieci i ukochanym mężczyzną u boku, będę szczęśliwa.
Co do aspiracji zawodowych: Zawsze chciałam dostać pracę związaną z rysowaniem. Ilustratorka książek, rysowniczka komiksów, czy coś w tym stylu. Oto, jakie zawody zawsze chciałam wykonywać. Rzeczywistość jednak nie jest łatwa i będę naprawdę zadowolona, jeśli dostanę choć odrobinę "artystyczną" robotę. Kosmetyczka czy fryzjerka, to też brzmi nieźle. Lubię się malować i mam tak zwany "dryg" do wyrywania i lekkiego profilowania brwi. Mój już mnie widzi w tym zawodzie, przez to, w jaki sposób nad nim się "znęcam" (pakiet regulowania brwi po męsku + wycinanie skórek oraz obcinanie paznokci gratis) i jest zadowolony z efektów. Praca jak praca, dziś o nią trudno, a szczególnie dla ludzi młodych i bez wyższego wykształcenia, jak ja. Jeśli nie wyląduję w jakimś tanim barze ze striptizem, to będę się cieszyć.



Edytowane przez Velivea dnia 06-10-2012 17:59
Prywatne Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Kim chciałbyś zostać w przyszłości?
~LadyMusa
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 06-10-2012 19:19
Ja, moje marzenie bycia lekarzem już zaczynam wcielać w życie. Przykładam się najbardziej do przedmiotów ścisłych i czytam książki o tej tematyce. Medycyna to bardzo trudne studia, aczkolwiek łatwiejsze od farmacji. Przyjaciółka mojej siostry, a jednocześnie ciotka mojej koleżanki z klasy, była u nas w szkole i opowiadała. Jednak u niej to było inaczej - ambicja rodziców. Rodzice wymyślili, że dzieci będą lekarzami. No, nie do końca im wyszło. Obie córki skończyły medycynę, a syn poszedł inną drogą i jest już cenionym u mnie w mieście prawnikiem. Także, źle nie jest. Lekarzem trzeba być z powołania. Ja bym mogła być dermatologiem, hematologiem albo kardiologiem. Nie przeraża mnie jakoś krew, wypryski, ani narządy wewnętrzne. Natomiast chirurgiem już bym nie mogła być. Presja w szybkich akcjach i te wszystkie ostre narzędzia + ludzie patrzą Ci na ręce.


"I need someone who understands that I fall apart and loves me anyway."

Edytowane przez Velivea dnia 06-10-2012 19:57
35704357 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Kim chciałbyś zostać w przyszłości?
~Suzanne
Moderator

avatar
Dodane dnia 12-10-2012 21:56
Moim największym marzeniem jest pracować w show biznesie. Być piosenkarką lub aktorką. Jednakże, te dwa zawody odpadają z prostej przyczyny - lenistwa. Tak, jestem chyba największym leniem na świecie. Chodzę do szkoły muzycznej, co jak pewnie wiecie. Gram, na czym? Fortepian i od paru dni gitara. No, ale szczerze powiem, że już wiele razy byłam upominana, że słabo umiem, albo, że w ogóle nie umiem. Zawsze biorę się w garść, dopiero pod koniec semestru, by zdać egzamin. Tak, jestem nienormalna! Chodzę również na lekcje śpiewu i jeżdżę na konkursy. Czasami się zdarza, że wygram jakąś tam statuetkę (obecnie mam ich 10). No, ale jak już wspomniałam na górze: jestem leniem. Aktorstwo. Nie ciągnie mnie do tego tak bardzo, jak do bycia piosenkarką, ale też bardzo bym chciała pracować w tym zawodzie. Obecnie, chcę zostać sędzią (nie - "sędziną"\). Dlaczego akurat tym? Hmm... Chyba ze względu na to, że moja siostra studiuje prawo. Czasem się podkradnę do jej pokoju i coś tam poczytam. Hehe!


(c) Flama

Edytowane przez Cookie dnia 15-03-2013 21:50
http://ask.fm/siekiera_bejbe Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Kim chciałbyś zostać w przyszłości?
użytkownik usunięty
Dodane dnia 27-10-2012 14:25
Pomyślmy realistycznie. Nie będę ani piosenkarką, ani aktorką, itp.. Dobrze idą mi przedmioty ścisłe, ale nie pójdę na mat-fiz, bo nie widzę dla siebie pracy po tym (ewentualnie architekt). Za to - idę na biol-chem. Później medycyna albo stomatologia.



Edytowane przez Cookie dnia 15-03-2013 21:50
AutorRE: Kim chciałbyś zostać w przyszłości?
~Laura
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 11-11-2012 20:15
Ja mam jeszcze sporo czasu, ale myślę o tym, aby iść na prawo. Sędzia, prokurator - to jest to! Natomiast zajęcie adwokata mi nie odpowiada (bronić seryjnego mordercę - brrr). Myślę, że mam predyspozycje do tego zawodu, aczkolwiek nie znoszę uczyć się historiimellow.
Do niedawna moim marzeniem była praca w zawodzie grafologa, ale stwierdziłam, że może być ona źle płatnaniegrzeczny.


[img]https://encrypted-tbn2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTzUJA5_QW60fmYdNYE7XK3z3lx6GfySYPXY9Eq2B8Y-EHSACpH5A[/img]
Friends Forever
Edytowane przez Cookie dnia 12-11-2012 18:04
117 349 36 iiii tam Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Kim chciałbyś zostać w przyszłości?
~Dzastin
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 02-05-2013 16:37
Zawsze chciałam być projektantką mody lub sędzią. Czasem myślałam o piosenkarce, ale te marzenie jest najświeższe, bo wpadłam na ten pomysł ok. pół roku temu. Wiem, że mam dużo czasu, ale próbuję już znaleźć jakiś zawód dla siebie.


Powracam po przerwie. Pamięta mnie ktoś?
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Kim chciałbyś zostać w przyszłości?
~Ally
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 02-05-2013 16:41
Wypowiem się w tym temacie, gdyż czuję, że odkryłam swoje powołanie. będę nikim innym jak prawnikiem! Wszyscy mi mówią, że nadaję się do tego idealnie. Z resztą moi rodzice są prawnikami. Uściślając zamierzam zostać prokuratorem. Według innych mam niewyparzoną gębę i jestem nadzwyczaj pyskata i jak to ujęli " sprytna na podziw ".
Taak... jestem do tego stworzona, do myślenia dała mi ostatnia sytuacja, której nie będę tu już zamieszczać ( jak co, to chętnie na PW opowiem ).


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Kim chciałbyś zostać w przyszłości?
^ChandSharma
Administrator

avatar
Dodane dnia 02-05-2013 16:47
Ja już jestem dorosła (w świetle prawa, bo nie do końca czuję się dorosła) i powinnam zdecydować, jaka ma być moja dalsza przyszłość, jednak ja wciąż zmieniam zdanie.
Kiedy byłam mała, chciałam zostać aktorką i piosenkarką bądź sławną pisarką - o tym marzę, ale, jak wiadomo, rzeczywistość jest inna. Przez pewien okres miałam nadzieję, że zostanę nauczycielką języka angielskiego, jednak porzuciłam ten pomysł.
Teraz dążę do tego, by zostać dobrze wyszkolonym grafikiem i fotografem. Oczywiście, wciąż pamiętam o planie A.


___
{grafika} || {linktr.ee/ChandSharma}

Edytowane przez ChandSharma dnia 02-05-2013 16:49
48034616 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Kim chciałbyś zostać w przyszłości?
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 02-05-2013 17:47
Ja w przyszłości chcę pójść do wojska i jeździć na misje do Afganistanu. Chcę latać po mieście z karabinem i dedać ludzi diabełek. Nie no bez jaj. Pójście do wojska od zawsze było moim marzeniem. Wszyscy mi mówili i mówią że to jest moje powołanie. Od dziecka zamiast bawić się lalkami to biegałam z pistoletami i mieczami. Jak to marzenie się nie uda to chcę zostać mechanikiem albo nauczycielem W-F. I dorabiać na karate. Karate to jest raczej większe niż mechanik i nauczyciel. Kocham karate i czuje że jestem do tego stworzona.




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Kim chciałbyś zostać w przyszłości?
użytkownik usunięty
Dodane dnia 02-05-2013 18:05
Sama nie wiem. Z jednej strony może faktycznie należy rozwijać swoje umiejętności i zainteresowania? Myślałam o moich "zdolnościach" muzycznych. Jak na 13stolatkę całkiem dobrze radzę sobie z grą na gitarze. ( Gram od półtora roku ). Nie mówię, że jestem jakoś super uzdolniona, ale grać w zespole, czy nauczać nie byłoby chyba najgorszym rozwiązaniem. Podobno mam w sobie świetne poczucie rytmu i dobrą technikę, oraz bardzo dobry słuch. Ale jest jeszcze ta druga, inna strona - pieniądze. W tych czasach ciężko jest dostać dobrą pracę z dobrą wypłatą, wiem to z doświadczenia moich rodziców. Moim wielkim minusem jest lenistwo, które często utrudnia mi życie. Np. gdy zobaczyłam ile moja mama musi się uczyć medycyny, od razu powiedziałam sobie "żegnaj medycyno". Ilekroć starałam się nad tym porządnie zastanowić, to nigdy nic nie przyszło mi do głowy rozsądnego. Ale moim zdaniem nie czas jeszcze o tym myśleć. Może powrócę do tego tematu za 3 lata, kiedy to już nadejdzie mój czas o zdecydowaniu się.



AutorRE: Kim chciałbyś zostać w przyszłości?
~milandra
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 02-05-2013 22:50
Ja miałam bardzo ambitne plany - zostać grafikiem i projektować postacie do gier komputerowych w firmach takich jak np. Ubisoft. Jednak te marzenia zostały zniszczone, gdyż okazało się, że mam wrodzoną wadę wzroku, tzn. słabą siatkówkę oka, rzez co nie mogę siedzieć zbyt długo przy komputerze. Po tej informacji kompletnie się załamałam. Teraz myślę o karierze DJ'a na dyskotekach. Uwielbiam remixować piosenki, więc to jest praca dla mnie, bo mimo że trzeba siedzieć przy kompie, zajmuje mi to mało czasu.


DeviantART
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Kim chciałbyś zostać w przyszłości?
~Emi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 17-05-2013 15:22
Ja chciałabym zostać prawnikiem. Bardzo podoba mi się ta praca, jestem cierpliwa, ale też wygadana. Potrafię znaleźć jakieś argumenty do każdej sprawy, byłabym w tym idealna.Wcześniej chciałam zostać aktorką, lubię grać różnego rodzaju role.Jednak teraz sądzę, że to mało prawdopodobne i odpuściłam.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Kim chciałbyś zostać w przyszłości?
~Julietta
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 20-07-2013 09:46
Bardzo chciałabym zostać projektantką mody, ponieważ bardzo lubię szkicować stroje i postacie. Czasami nawet szyłam sobie miniaturki tego, co zaprojektowałam. A mój tata mówi, że zostanie projektantką mody jest tak niemożliwe, jak zostanie kosmonautą mellow. Bardzo chciałabym też zostać rysowniczką, czy coś, bo kocham rysować.

Edytowane przez Ailen
Od Sam: Nie reklamuj swoich tematów w postach~


Moja "grafika".
Moje rysunki.
Mój ask.
Mój blog
''Problem to nie problem. Problemem jest twoje podejście do problemu'''. ~ Kapitan Jack Sparrow <3.
Av by Reb *-* <33.
Edytowane przez Samantha dnia 20-07-2013 18:54
49881408 http://winxforeverclub.blog.pl/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Kim chciałbyś zostać w przyszłości?
~Samantha
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 20-07-2013 19:15
Kim chciałabym zostać w przyszłości?
Gdy zadaję sobie to pytanie różne odpowiedzi zajmują moje myśli. Na przykład taka pierwsza z brzegu: Nauczycielka informatyki bądź języka obcego - angielskiego. Ciekawostką jest to, czy później tak samo będę sobie dobrze radzić z ów przedmiotami. Może moje możliwości tylko wydają się być takie wygórowane? A może faktycznie po prostu te przedmioty są dla mnie bardzo łatwe? Kto wie. Nie wiem, czy do końca bym się nadawała, lecz to jest przyszłość, tego tak łatwo nie sprawdzisz.

Druga myśl i ostatnia, którą tu zapiszę: Piosenkarka. Hmmm, trudno o taką, jak to ująć, "posadę". Jest to jeden krok, jednakże tak wielki do sławy. Popularność będziesz miał w mig, jednakże nie o to mi chodzi z ów, umm, nie tak bardzo ważnym marzeniem. Chciałabym, aby inni usłyszeli mój głos. Kocham śpiewać, a gdy zostanę piosenkarką będę miała okazję to robić często, będę mogła to rozwijać.

Szczerze powiedziawszy jak teraz bym tak pomyślała to do końca nie wiem, kim naprawdę chciałabym zostać w (dalekiej z resztą) przyszłości. Jest wiele różnych opcji, każda z nich ma plusy i minusy. Można teraz tylko mówić, kim chce się zostać, jednakże decyzję dopiero podejmie się później. Ktoś teraz chce zostać dajmy na to modelką, a w końcu kim zostaje? Sprzedawczynią w biedronce. Ech, nie będę tu pleść o tym, bo w końcu jak temat wskazuje są to chęci do bycia kimś, a nie poważne postanowienia na życie. Mam nadzieję, że w przyszłości będziecie robić to, co będzie dla was najlepsze (<3).



Edytowane przez Samantha dnia 20-07-2013 19:17
48038589 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Kim chciałbyś zostać w przyszłości?
~Ailen
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 28-07-2013 15:33
Kim chciałabym zostać w przyszłości?
Łatwo mi odpowiedzieć na to pytanie, bo lubię wszystko co związane z komputerami, więc najchętniej wybrałabym zawód informatyka. Wiem, jest wiele rodzajów informatyków - grafik komputerowy, "ten co naprawia komputery" itd., ale ja wolę grafika komputerowego.

Nie chciałabym zostać nauczycielką, uzasadniam swój wybór w ten sposób...

Bycie nauczycielką prowadzi w końcu do puszczenia nerwów i skrzyczenia dzieciaka za jego zachowanie, a ja nie chcę umrzeć 10 lat wcześniej przez to, że mam wielki stres. Przez stres człowiek podobno krócej żyje niegrzeczny.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Kim chciałbyś zostać w przyszłości?
użytkownik usunięty
Dodane dnia 28-07-2013 16:48
Myślałam o psychologu. To była moja początkowa opcja, ale jestem za wrażliwa do tego. Kolejna opcja to menadźer. Lubię zarządzać innymi i to jest zawód, w którym narazie chciałabym pracować. Mówię "narazie", bo pewnie zdanie zmieni mi się jeszcze co najmniej 15 razy.
AutorRE: Kim chciałbyś zostać w przyszłości?
~Suzanne
Moderator

avatar
Dodane dnia 26-10-2013 15:49
Chciałabym pójść na medycynę, ale nie myślałam jeszcze nad specjalizacją. Muszę jednak zacząć się trochę lepiej uczyć biologii, chemii, fizyki i matematyki, jeżeli mam zamiar dostać się na medycynę. Chciałabym pójść na Uniwersytet Jagieloński. Mają tam bardzo wysoki poziom <3.


(c) Flama
http://ask.fm/siekiera_bejbe Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Kim chciałbyś zostać w przyszłości?
~Bananowa
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 19-11-2013 21:59
Może tutaj już pisałam, aleee mogę jeszcze raz XD.

Zastanawiałam się nad studiowaniem prawa oraz medycyny, aczkolwiek ilość osób, ile zamierza to studiować (oraz studiuje) jest taka wielka, że miałabym małe szanse, że po tych paru latach studiowania akurat bym stała się lekarzem/prawnikiem/oskarżycielem.
Rozważałam możliwość kształcenia się w stronę anglistyki, polonistyki, matematyki, historii czy też innego przedmiotu, by nauczać na poziomie nauczania podstawowego, ale tutaj również jest wiele chętnych, więc to tak trzeciorzędna myśl.
No i teraz przyszedł czas na wypowiedzenie się w sprawie co zamierzam studiować i dlaczego, a w stronę czego zamierzam się kształcić, aczkolwiek jeżdżąc na kursy i tym podobne.
Studiować zamierzam:
- Kierunki artystyczne
Na pewno będę studiować jakiś instrument (najprawdopodobniej pianistykę). Myślę nad wokalistyką, ale nad tym się zacznę poważnie zastanawiać jak rozpocznę chodzenie na chór w szkole muzycznej. Ponadto mogłabym studiować rysunek/malarstwo/plastykę oraz aktorstwo/reżyserię. Jeżeli nie skończę chociaż jednego artystycznego kierunku to... NIE PRZEŻYJĘ!
- Archeologia
Tak, dokładnie, archeologia. Chcę szukać po piramidach, odnajdywać historyczne budowle, rzeźby, malowidła... To mnie kręci. Jest na drugim miejscu po sztuce.
- Kryptozoologia i ufologia
Zapewne wiele osób zadaje sobie pytanie Co to kryptozoologia?. Otóż jest to nauka o zwierzętach typu... Yeti, smok czy feniks. Dokładnie. Jest to coś, co bardzo mi sie podoba! O ufologii chyba mówić nie muszę.

Mam tego więcej, ale wolę nie wypisywać XD. Ogólnie lubię odkrycia i naukę, więc w tym kierunku bym się najbardziej rozwijała.

Co bym kursowała?
Na pewno fryzjerstwo. Kursowała to bym wszystko, co z modą związane i z gotowaniem. Tutaj się rozpisywać nie będę, bo nie ma zwyczajnie po co.


to ja macham do was z mojego jachtu

Edytowane przez Bananowa dnia 19-11-2013 21:59
32092165 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Kim chciałbyś zostać w przyszłości?
użytkownik usunięty
Dodane dnia 20-11-2013 19:31
Cóż... ja to bym chciała pójść na sinologię i zostać tłumaczem. To chyba dobrze płatny zawód i choć wiem, że niełatwy, to myślę, że gdybym się mocno przyłożyła, może by mi się udało. Chiński zawsze i na zawsze!
Po za tym chciałabym być pisarką, kocham książki, a cieszy myśl że ktoś w przyjemny sposób marnowałby przeze mnie czas.
AutorRE: Kim chciałbyś zostać w przyszłości?
~Akali
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 05-01-2014 16:48
Cóż... Ja jeszcze nie mam planów na przyszłość, jestem jeszcze na to za młoda, by myśleć o tym kim chcę zostać jako dorosły człowiek. Chcę mieć porządny zawód, ale też nie chcę całymi dniami siedzieć w pracy. Mam dopiero 11 lat, i jeszcze tego porządnie nie przemyślałam. Myślałam już o pracowaniu w Weterynarii, ale wszystko do tego czasu może się zmienić. Raz nawet myślałam nad zostaniem w przyszłości Nauczycielką, ale się rozmyśliłam. Może będę też rozwijać swe umiejętności (Których nie posiadam, niestety) jako Malarka. Zresztą to jeszcze nie mój wiek na takie przemyślenia, na razie odstawiam to na bok.


av (c) Chand
nie dam Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 2 z 3 < 1 2 3 >
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

^PVTeam1230
19:03:29 25.04.2024
Szkoda że do Wawy smutny((
~February0
15:10:03 25.04.2024
Ktoś jest chętny na spontaniczne spotkanie w Warszawie w ten weekend? (dajcie znać jeśli takie rzeczy nie na shout box uśmiech)
~February0
15:08:33 25.04.2024
Rzucam mega randomowe hasło które właśnie wpadło mi do głowy w trakcie pracy xd
^Flamli0
21:14:14 24.04.2024
ukazały się pierwsze strony komiksu fate, data wydania została przesunięta na 31 lipca
~Radi0
13:49:16 24.04.2024
Jak w winxie. Kreska tak zrobiona, że boje się że udziecinnili ten serial
~clax70
10:37:27 24.04.2024
Nowy sezon Odlotowych Agentek już 12 maja KLIK
~EmilyWinxClub0
16:53:23 22.04.2024
Tak czy siak, czasy kreski ręcznej z 1 sezonu minęły bezpowrotnie, teraz Bloom wygląda jak popular girl from high school, która dorabia w międzyczasie jako modelka, a nie zwyczajna dziewczyna
~EmilyWinxClub0
16:46:27 22.04.2024
Przyczepię się jeszcze do twarzy w animacji, bo po 3D jakie zaserwował nam Rainbow mam stres pourazowy do tych ich za wielkich oczu i pstrokatych nosów w połączeniu z komediową, zbyt żywą mimiką twarzy
~EmilyWinxClub0
16:42:22 22.04.2024
5-6* mam nadzieję, że to tylko testy bo jeśli użyją takiej animacji do gotowego produktu, to reboot padnie szybciej niż powstawał
~EmilyWinxClub0
16:40:20 22.04.2024
Widać, że animacja to jest dalej ta sama plastelina z sezonów 4-5 tylko podrasowana, ale niestety dalej źle to wygląda, zwłaszcza włosy i płynność
~EmilyWinxClub0
16:39:02 22.04.2024
Flora wygląda jakby była żywcem wycięta z Mia i Ja. Nie jestem całkowicie przekonana do tej transformacji jeszcze
~clax70
15:19:57 22.04.2024
Znalazłem taki concept art z reboota
~clax70
15:13:07 22.04.2024
*transformacja
~clax70
15:12:51 22.04.2024
Ta transformacją wygląda bardzo fajnie, ale w tych filmikach coś mi nie pasuje z twarzą Bloom
^Flamli0
8:53:50 22.04.2024
^Flamli0
8:51:20 22.04.2024
^Flamli0
8:50:43 22.04.2024
^Flamli0
8:50:35 22.04.2024
uwaga uwaga, mamy transformację z reboota i pierwszy fragment!
^Flamli0
18:57:56 18.04.2024
zapraszam na kolejny komiks ze starą kreską :> KLIK
~EmilyWinxClub0
14:21:20 18.04.2024
Z tym Netlfixem to raczej o nową kreskówkę Rainbow chodziło, nie o reboot
~Vixen0
21:57:52 16.04.2024
20 lat temu to miałam 7 lat XD
~Vixen0
21:56:04 16.04.2024
W sumie 8 sezon podobał mi się za fabułę, i piosenki, 5/10 :>
~Vixen0
21:55:15 16.04.2024
Bo stara kreska, jak i fabuła pierwszego sezonu to święta jest
~Vixen0
21:54:30 16.04.2024
Mam nadzieję że to nie będzie jakaś marna kopia sezonu pierwszego XD
~Vixen0
21:53:04 16.04.2024
Winxa
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.