Nowości
25.04.2024
❧ naprawiono muzykę z 1 sezonu

18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

14.02.2024
❧ dodano komiks nr 236 - Nowy początek

Użytkowników Online
 Gości Online: 1
 Brak Użytkowników Online

 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,052
 Najnowszy Użytkownik: ~blumica
Dzisiejsi Solenizanci
Akali
Biszkopcik12

Twórczość
Grafika
❧  Grafika by Speksi  ☙

Strona 2 z 10 < 1 2 3 4 5 > >>
AutorRE: Grafika by Speksi
~Speksi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 15-02-2015 13:57
Dzięki za ocenę, Reb. Ta ucięta głowa to efekt tego, że sygnaturka była strasznie wielka i musiałam uciąć xd. Na GG to ja sobie żartowałam, wiesz nie? ;3


"Atak bieli i błękitu"




Edytowane przez Victoria dnia 02-03-2015 21:05
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Speksi
~Rebecca
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 15-02-2015 14:32
Haha, ale mówiłaś, że będzie bombowy i jest bombowy.

Sygnatura z Kaori... Wiesz, że ja lubię mocne kolory i dlatego też użyłam takie w tej pracy, którą dla Ciebie robiłam. Tutaj taki jogurtowy styl, nie moje kolory, ale ładnie to się prezentuje. Napis jest bardzo dobrze dobrany, z resztą o tym wiesz, bo pisałyśmy na GG. Brushe są dobrze dobrane, bo tekstur nie widzę, bo przecież muszę ci je przesłać xd. Dobre rozmieszczenie i fajny jest :D. Weny.


50085356 http://graficzno-fotograficznie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Speksi
~Speksi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 15-02-2015 18:01
Hahha no dzięki, dzięki. Znowu te "jogurtowe" kolorki. Chyba a raczej na pewno za jasne wyszło:








Edytowane przez Speksi dnia 15-02-2015 18:02
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Speksi
~Amored
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 15-02-2015 19:27
13.02.2015 - Avatary są całkiem ładne; w niektórych jednak poprawiłabym kadry. Kolory są mocne i wyraziste, a szczególnie podobają mi się dwie ostatnie prace. *^*

15.02.2015 - Pierwsza sygnaturka jest śliczna. Bardzo podobają mi się kolory oraz tekstury. W drugiej troszeczkę zmieniłabym napis oraz nieco "podrobiła" panią w tym kółku. W ostatniej nie pasują mi tylko japońskie znaki - niemniej przymrużę na nie oko. Bo klata. B|


DA | ask.fm | LubimyCzytać | Tumblr


Edytowane przez Amored dnia 15-02-2015 19:27
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Speksi
~Speksi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 20-02-2015 14:35
Eksperyment:



Avki:



Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Speksi
~Honey
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 20-02-2015 19:45
Dawno tu nie zaglądałam. Bardzo ładny eksperyment, udał Ci się. Powiem, że zakochałam się w tym tle. Te napisy, to wszystko, po prostu piękne <333. Fajny png's, idealnie pasuje do tego zestawu. Napis też mi się podoba. Jeśli byłabyś na tyle miła i dorobiła mi avek, to wzięłabym ten zestaw. Jeśli chodzi o avatary, to są dobre, ale nie powalają, po prostu są takie hmmm, zwyczajne. Czekam na więcej, wenyy :P.


(c) Reboszka
Moja grafika/Moje rysunki/ Ask/Blog
Edytowane przez Victoria dnia 02-03-2015 21:08
http://ironman-another-story.blogspot.com/?m=1 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Speksi
~seraphina
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 20-02-2015 20:11
Sygnaturka jest nawet niezła, podoba mi się jej kształt, ale jakoś tak pustawo po lewej stronie. Może gdybyś tę teksturkę z napisami dała bardziej do góry, to zapełniłaby to miejsce. Napis jest ok, czcionka i kolor pasują ;>.
Avatarki są zdecydowanie zbyt jaskrawe, jedynie trzeci tak nie razi i jest według mnie najlepszy. Drugi jest dobry jakościowo, ale przez tę koloryzację wydaje się być jakiś taki sztuczny. Podobnie jest z ostatnim.

Wydaje mi się, że lepiej Ci wychodzą zestawy niż avy (rzeczywiste, bo te z anime, to inna sprawa xd). Widać, że ćwiczysz i wychodzi Ci to coraz lepiej. Czekam na kolejne Twoje prace, Speksi :>. Weny!


{ grafika } { dA }

Edytowane przez Suzanne dnia 20-02-2015 20:42
52302843 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Speksi
~Speksi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-02-2015 12:10
Dziękuję za ocenę <3. Honey, przepraszam, ale nie mam już oryginału i nie dorobię avka. Widzę jednak, że już sama sobie jakoś poradziłaś ;3. Wczoraj po raz kolejny próbowałam pobrać szopa i znowu nic mellow.
Takie coś:





Edytowane przez Victoria dnia 03-03-2015 15:48
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Speksi
~x-Ritsu
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-02-2015 12:28
Omfgh, jakie kjut *-*.
*w* Świetny zestaw. Również twierdzę, że sygny wychodzą Ci lepiej niż avki. Ładne kolorki, podoba mi się. Tło przypadło mi do gustu i ten napis tak się fajnie wtapia ^^. Reszta twoich prac jest również przecudowna *^*. Fajnie koloryzujesz i w ogóle świetne efekty wychodzą. Progresisz, to trzeba podkreślić. Weź kobieto, podnieś samoocenę ;-;.
Szopa możesz pobrać od Czandzi, chyba na forum jest gdzieś link. Ale na własne ryzyko... Reklamacji nie przyjmuję xD.
Weny, Su! :3




Strona | DeviantART | MyAnimeList


Edytowane przez x-Ritsu dnia 25-02-2015 12:34
pisz na gg http://xritsu.j.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Speksi
~Speksi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 26-02-2015 18:57
Cosiek:


Zamówienie dla Reb:



*Proszę nie zwracać uwagi na ten błąd w sygnaturce xdd Spalę się ze wstydu*




Faza na Chitoge :3





Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Speksi
~Rebecca
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 26-02-2015 19:33
Pierwsza sygnatura - zdecydowanie na plus pomysł! Naprawdę, dobrze to wygląda. Połączenie szarości jest idealne; różowa postać także wypada nieźle. Powiem Ci, że napis też niczego sobie. Koloryzacja jest mega delikatna, fajna.

Zamówienie dla mnie - DZIĘKUJĘ, DZIĘKUJĘ, DZIĘKUJĘ <3. JEST PIĘKNE *-*. Koloryzacja idzie na plus. Nie przejmuj się tą literówką, sama popełniam takie gafy. Cudowna praca. Tło jest zniewalające i powalające w jednym xD.

Chitoge Kirisaki - obie wersje są ładne, jednakże pierwsza chyba bardziej mi się podoba. Napis dobrze dobrany. Nie wiem, co jeszcze napisać xD.

Tworzyć świetną grafikę, Speksi. Życzę weny.


50085356 http://graficzno-fotograficznie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Speksi
~Victoria
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 27-02-2015 11:32
Kiedyś komentowałam tutaj regularnie, ale teraz patrzę i widzę, że mam straszne zaległości. Ocenię całą tą stronę :>.

Sygnatura z Kaori Miyazono - ładnie Ci ona wyszła. Kolory takie stonowane, podobają mi się, napis dobrze wygląda, czcionka też ujdzie. Tekstura dość ciekawa, ale wydaje mi się, że jest nieco pusto.

Dwie sygnatury - pierwsza mi się nie podoba, wydaje się, że jakość nieco spadła, a napis jest... zły, czcionka strasznie zwykła i niezbyt pasuje do tej pracy. Widać pustkę, którą należałoby czymś zapełnić.
Druga jest już lepsza. Dobre połączenie czarno-białego PNG'sa z tym oryginalnym. Wszystko ładnie się komponuje, ale tutaj znów muszę wytknąć tą pustkę, która niestety jest. Używaj brushy albo dawaj jeszcze jakieś efekty xd.

Eksperyment - średni jest. Niekoniecznie przekonuje mnie napis, a konkretniej jego położenie i czcionka. Mogło być lepiej. Tło fajne, pomysłowe, to "pochylenie" sygny mi się podoba. Czegoś mi jednak w niej brakuje.

Avatary - jejku, nieco "biją po oczach", że tak to ujmę xd. Z kolorami trzeba uważać, żeby nie przesadzić, a jednocześnie starać się, aby ta koloryzacja była widoczna. Najlepiej prezentuje się av drugi, a najgorzej pierwszy i czwarty.

Kolejny zestaw - nawet przyzwoicie Ci wyszedł, ale napis nie przypadł mi do gustu, sama nie wiem czemu, po prostu mi się nie podoba xd. Jakość dobra, kolory też ładne. Fajna pracka :3

Sygnatura - widzę w niej już poprawę, serio. Ładne tło i pomysłowe połączenie PNG'sów, a sam napis nawet ujdzie, choć myślałabym nad kolorem.

Zamówienie dla Reb - ładnie, ładnie. Fajny kształt pracy, kadr mi się podoba. Hm, napis niezbyt mi się spodobał, nawet nie chodzi o ten błąd, ale jest ucięty i jakoś do mnie nie przemawia, choć nie mówię, że nie pasuje xd.

Chitoge Kirisaki - najładniejsze prace, naprawdę. Te sygnatury wypadły najlepiej, mega mi się podobają. Kolory są bardzo ładne, napis fajnie wygląda, a PNG's sam w sobie jest bardzo fajny ^^. Obie wersje mi się podobają i nie potrafię wybrać lepszej.

W tych wcześniejszych pracach było średnio, ale teraz widzę poprawę i mam nadzieję, że będzie tak dalej :3. Życzę dużo weny, Speksi. Pozdrawiam c:.


It's funny how things never change in this old town.
50268431 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Speksi
~Speksi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 08-03-2015 13:52
Dalej ćwiczę avki:




Moja pierwsza sygnaturka z Winxem wstyd





Nigdy nie mogę dobrać napisu xd.



Edytowane przez Speksi dnia 08-03-2015 13:53
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Speksi
~Elyei
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 09-03-2015 06:56
Avatary mi się bardzo podobają. Są ładne kadry i stylizacje, ale jakbym miała wybrać mój #1, to byłby to ten pierwszy. Urzekł mnie ten sweter z reniferami i kolor też świetny.

Co do sygnaturki z Florą, to powiem - nie jest źle (odezwała się ta, co robi to bezbłędnie). Ładny kadr z Florą, dobrze dobrane tło, ale napis się trochę zlewa i jest odrobinę niewyraźny, przez co trzeba się długo zastanawiać, co tam jest. Ale ogólnie podoba mi się.

Życzę weny!


https://t.me/pump_upp
Edytowane przez Amored dnia 09-03-2015 15:19
https://t.me/pump_upp Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Speksi
~Kukus
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 09-03-2015 13:47
Czy ja już oceniałam Twoją grafikę? Ocenię tylko najnowszą dostawę, nie będę się zagłębiać w poprzednie prace. No więc avatarki są ciekawe, szczególnie 2,3 i 5 przykuwają moją uwagę. Mają ładne kolorki, ale czegoś mi w nich brakuje. Co do sygnaturki, brakuje mi koloryzacji przy czarodziejce, przygasa trochę na tle tego różu. Tło jest ładne i dobrze wygląda. Tylko to wszystko tak się zlewa ze sobą. A napis, no cóż, po prostu nie pasuje. Zbyt razi po oczach i jest mało czytelny. Musisz nad nim popracować.
Ogólnie to masz fajne pomysły, trochę wykonanie i dobór napisów szwankuje, ale nad tym można popracować. Weny.


Instagram | YouTube

Edytowane przez Amored dnia 09-03-2015 15:18
http://szkicownikcookie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Speksi
~Speksi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 13-03-2015 22:26
Dziękuję za ocenę, naprawdę mam problemy z dobieraniem napisów xdd


(c) napis Izaczek







Dzisiaj takie puste cośki. Próbowałam coś z kadrami porobić, ale się poddałam xdd







Edytowane przez Speksi dnia 10-03-2015 19:55
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Speksi
~Victoria
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 14-03-2015 17:17
Wreszcie mam chwilę, żeby skomentować Twoją grafikę ;3.

Avatary z 8 marca - przyznam, że są średnie. Nie jestem przekonana do avków, które robisz. Koloryzacje jakieś niby są, ale nie pasują mi one. Ostatni wyszedł całkiem nieźle.

Sygnatury z Florą - hm, biorę pod uwagę to, że to Twoja pierwsza praca z Winx'em, więc powiem, iż nie jest źle. Napis faktycznie do kosza, ale to różowe tło z czarodziejką jest super. Przemiana może i nie trafiła w me gusta, ale praca całkiem ok.

Sygnatura z Bloom - nie podoba mi się, sorry. Napis jest strasznie prosty, a do tego biały... nie pasuje on do pracy. Sam kadr wydaje się nie być idealnej jakości, a ta "szachownica" jakoś do mnie nie przemiawia. Hm, nie będę się rozwodzić nad tą pracą.

Sygnatura z Chitoge - powiem Ci, że ładna jest, serio. Fajne tekstury i ten PNG's w tle. Kolory są nawet okay, a ten główny render bardzo ładnie wygląda. Nawet napis jest niczego sobie ^-^. Dobrze wyszło, tyle.

Trzy avatary - noo... nie ma w nich nic specjalnego xd. Kadry jakoś mnie nie przekonują, choć nie jest źle, ale też nie ekstra. Trzeci jest najlepszy.

Dwie sygnatury - hmm, obie są średnie, ciężko mi je ocenić w sumie. Pierwsza ma ładne kolory, a napis jest dość neutralny, nic do niego nie mam, choć mogłoby być lepiej. Sam kadr mi się podoba.
Druga już trochę mniej mi pasuje. Jest dziwna, że tak to ujmę. Nie wiem czy kolory takie są, czy używałaś jakiegoś czarno-białego efektu... Napis ujdzie w tłumie, ale szału nie ma. Przepraszam, że tak nie sprecyzowałam tej oceny, ale zabrakło mi odpowiednich słów, aby to ocenić xd.

Kurczę, Speksi. Twoje prace ciągle mają jakieś wahania. Raz jest bardzo dobrze, a raz taki spadek się pojawia. Ja wiem, że Ty dobrze graficzysz, choć jeszcze trochę musisz ćwiczyć, aby dojść do perfekcji. Może zacznij robić grafikę z Winx? Nie zmuszam, ale fajnie byłoby zobaczyć coś innego, a nie tylko to Anime xd.
Weny~


It's funny how things never change in this old town.
50268431 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Speksi
~Speksi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 18-03-2015 19:10
Dzięki, dziewczyny! Taak, czcionki to moja zmora xdd. Jakoś dawno się nie mogłam za nic zabrać:









Edytowane przez Victoria dnia 27-03-2015 17:13
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Speksi
~Rebecca
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 18-03-2015 19:40
Prace z ósmego marca.
Avatarki mi się podobają. Mają przyjemną dla oka koloryzacje oraz fajne kadry. Zwykle dajesz mocniejsze, ostrzejsze kolorki, naprawdę fajnie to wygląda i duży plus za to. Sama robisz koloryzacje czy może bierzesz z jakiś stron :3? Zestaw z Florą również niezły. Florkę umieściłabym tylko trochę wyżej. Napis jest LEDWO widoczny, więc... W ogóle jakoś nie pasuje mi tutaj ten napis, nie wiem. Mega podoba mi się ta Flora w ramce, to to jest po prostu strzał w trzydziestkę xd! Mega to wygląda. Tło jest delikatne, ładne, ale że ja jestem zwolenniczką tych napaćkanych prac, to jeszcze bym tutaj coś dodała. Koloryzacje też inną, bo tylko tutaj zwiększyłaś jasność (tak, dobrze mówię?). Ogólnie zestaw ładny, jeżeli jest to twoja pierwsza praca z Winxem, to gratulacje wielkie!

Dostawa z trzynastego marca.
Bloom ma całkowicie zjechany napis. Wyrzucić, kaput. Czcionka - zbyt prosta, nie. Kolor - nie pasuje, nie. Nie, nie i jeszcze raz nie! Poza tym podoba mi się wzór szachownicy, sama używam i uwielbiam takie prace. Kadr ma średnią jakość, a Bloom wygląda dzwnie, ponieważ ma przymknięte oczy. Koloryzacja też nie wyszła - była tutaj w ogóle jakaś? Nie, nie wyszedł ci ten zestaw. Sygnatura z Kirisaki jest taka mega, że aż szczęka opada. Naprawdę - jest to jedna z twoich najlepszych prac. Tylko znowu kolorów mi brakuje. W avach widzę zawsze jakieś super, a tutaj nic. Czy tam czasami nie jest ramka użyta jakaś xd? Śliczne tekstury, piękny render. Prawie perfekcyjnie! Avatarki śliczne. Pierwszy ma ciekawy kadr, drugi i trzeci mają wspaniałe kolory! Puste sygi są naprawdę puste xd. Nie, no... Jakoś niezbyt zachwycają. Są ładne, ale... Nic nadzwyczajnego. Ciekawe kadry, napisy też... nawet ujdą, ale znowu koloryzacja!

Dzisiejsza dostawa.
Pierwsza syga jest ładna, ale już mam dość tych przezroczystych napisów, serio. Stają się takie monotonne, mdłe. Ogólnie czcionka jest... nie jest zła. Render fajny, tekstury też, ale pusto jakoś i kolorów też nie widzę. Druga sygnatura to mistrzostwo. To chyba jest twoja najlepsza praca wraz z zamówieniem dla Amored. Idealny napis, a te strzałki... cud, miód i orzeszki. Mega mi się podoba. Wymiata po prostu! Trzecia sygnatura jest gorsza od swojej poprzedniczki, ale też ładna. Kolorów brak znowu XD.

Weny!


50085356 http://graficzno-fotograficznie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Speksi
~Speksi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 24-03-2015 19:49
Dzięki, Reb! Fajnie, że ktoś ocenia xd.







Taka pustka w pierwszym.



Edytowane przez Victoria dnia 27-03-2015 16:07
Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 2 z 10 < 1 2 3 4 5 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

^PVTeam1230
19:03:29 25.04.2024
Szkoda że do Wawy smutny((
~February0
15:10:03 25.04.2024
Ktoś jest chętny na spontaniczne spotkanie w Warszawie w ten weekend? (dajcie znać jeśli takie rzeczy nie na shout box uśmiech)
~February0
15:08:33 25.04.2024
Rzucam mega randomowe hasło które właśnie wpadło mi do głowy w trakcie pracy xd
^Flamli0
21:14:14 24.04.2024
ukazały się pierwsze strony komiksu fate, data wydania została przesunięta na 31 lipca
~Radi0
13:49:16 24.04.2024
Jak w winxie. Kreska tak zrobiona, że boje się że udziecinnili ten serial
~clax70
10:37:27 24.04.2024
Nowy sezon Odlotowych Agentek już 12 maja KLIK
~EmilyWinxClub0
16:53:23 22.04.2024
Tak czy siak, czasy kreski ręcznej z 1 sezonu minęły bezpowrotnie, teraz Bloom wygląda jak popular girl from high school, która dorabia w międzyczasie jako modelka, a nie zwyczajna dziewczyna
~EmilyWinxClub0
16:46:27 22.04.2024
Przyczepię się jeszcze do twarzy w animacji, bo po 3D jakie zaserwował nam Rainbow mam stres pourazowy do tych ich za wielkich oczu i pstrokatych nosów w połączeniu z komediową, zbyt żywą mimiką twarzy
~EmilyWinxClub0
16:42:22 22.04.2024
5-6* mam nadzieję, że to tylko testy bo jeśli użyją takiej animacji do gotowego produktu, to reboot padnie szybciej niż powstawał
~EmilyWinxClub0
16:40:20 22.04.2024
Widać, że animacja to jest dalej ta sama plastelina z sezonów 4-5 tylko podrasowana, ale niestety dalej źle to wygląda, zwłaszcza włosy i płynność
~EmilyWinxClub0
16:39:02 22.04.2024
Flora wygląda jakby była żywcem wycięta z Mia i Ja. Nie jestem całkowicie przekonana do tej transformacji jeszcze
~clax70
15:19:57 22.04.2024
Znalazłem taki concept art z reboota
~clax70
15:13:07 22.04.2024
*transformacja
~clax70
15:12:51 22.04.2024
Ta transformacją wygląda bardzo fajnie, ale w tych filmikach coś mi nie pasuje z twarzą Bloom
^Flamli0
8:53:50 22.04.2024
^Flamli0
8:51:20 22.04.2024
^Flamli0
8:50:43 22.04.2024
^Flamli0
8:50:35 22.04.2024
uwaga uwaga, mamy transformację z reboota i pierwszy fragment!
^Flamli0
18:57:56 18.04.2024
zapraszam na kolejny komiks ze starą kreską :> KLIK
~EmilyWinxClub0
14:21:20 18.04.2024
Z tym Netlfixem to raczej o nową kreskówkę Rainbow chodziło, nie o reboot
~Vixen0
21:57:52 16.04.2024
20 lat temu to miałam 7 lat XD
~Vixen0
21:56:04 16.04.2024
W sumie 8 sezon podobał mi się za fabułę, i piosenki, 5/10 :>
~Vixen0
21:55:15 16.04.2024
Bo stara kreska, jak i fabuła pierwszego sezonu to święta jest
~Vixen0
21:54:30 16.04.2024
Mam nadzieję że to nie będzie jakaś marna kopia sezonu pierwszego XD
~Vixen0
21:53:04 16.04.2024
Winxa
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.