Nowości
25.04.2024
❧ naprawiono muzykę z 1 sezonu

18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

14.02.2024
❧ dodano komiks nr 236 - Nowy początek

Użytkowników Online
 Gości Online: 1
 Brak Użytkowników Online

 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,053
 Najnowszy Użytkownik: ~ELEGANCIK

Twórczość
Grafika
❧  Uczę się graficzyć XD  ☙

Strona 3 z 4 < 1 2 3 4 >
AutorRE: Uczę się graficzyć XD
~klaria400
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 22-07-2015 17:50
Nareszcie! Napisy!



Wg Misiaka:



Wg Majumsy:



I jak? Oceńcie!



Blooma, znów... jakieś dwa avy, w tym 2 nie wiem po co, + tragiczna koloryzacja, zbyt wyostrzone, nie widać napisu, ale chodziło mi o to żeby coś tę przestrzeń wypełniło xd.









Drugi efekt to nawet nie Harmonix...



credit dla Lunaris
#TeamFlora
~La vita è un letto di rose , che sporgono di fra le punte.~

" Dobre czyny są jak gwiazdy, które rozjaśniają ciemne niebo"
No. Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Uczę się graficzyć XD
~Meredith
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 22-07-2015 19:39
Flora - koloryzacja jest fajna, włosy nabrały ślicznego koloru. Tylko trochę za dużo dodatków, świecidełek. najlepiej sprawdzają się matowe, białe brushe. I Florce coś nogę ucięło...
Napisy jakoś nie przypadły mi do gustu, nie ten kolor, czcionka też niestety, nienajlepsza.
Bloom - powiem, ze to wyostrzenie mi się podoba. Trochę więcej czerwieni na włosach, wtopić kadry i dać napis jakąś delikatną czcionką, to pewnie bym nawet założyła ten zestaw..
Jak wtopić kadry, mogę ci napisać w wolnej chwili, jeśli chcesz. Podpowiem tylko, że trzeba pokombinować z maskami i gradientem.
Moja krytyka oczywiście nie miała na celu urażenia ciebie. Weny! Idzie ci coraz lepiej!


prawdopodobnie zaczęłam wracać
] | dA | Wattpady[/b]
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Uczę się graficzyć XD
~klaria400
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 26-07-2015 16:41
Dzięx, Meredith. Znów Blooma...napchane? Sama nw.



Zestaw dla Lunaris, który mi się nie podoba:





I paskudne anime:









credit dla Lunaris
#TeamFlora
~La vita è un letto di rose , che sporgono di fra le punte.~

" Dobre czyny są jak gwiazdy, które rozjaśniają ciemne niebo"
No. Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Uczę się graficzyć XD
~Meredith
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 27-07-2015 18:27
Bloom nie przypadła mi go gustu. Jest za duża i trochę zbyt jaskrawa Kadr stracił na jakości.
Zestaw dla Lunaris - nie podoba mi się tło. Png's jest trochę zbyt wyostrzony. Ale koloryzację ma ładną, chociaż ciut za pomarańczową. Napis Lunaris w miarę pasuje,ale ten drugi jest tu niepotrzebny. Flora w kółku nawet fajnie wygląda, tylko ten niebieski na niej nie pasuje.
Ostatnia praca jest zdecydowanie najlepsza. Koloryzacja ok, Dobrane tekstury i brushe Postać w kole też ładnie wygląda. Napis troszkę niewidoczny, ale jakoś mi to nie przeszkadza. Weny!


prawdopodobnie zaczęłam wracać
] | dA | Wattpady[/b]
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Uczę się graficzyć XD
~klaria400
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 04-08-2015 18:28
Thanks, Merdzia. Zrobiłam nareszcie jakąś Stellę, ale to katastrofa, nierówno zaznaczone, a napis się zlewa. Aha, Gimp.







Aisha, Gimp.







Postanowiłam wstąpić na chwilę do PhotoScape`a i efektem jest ta rameczka dla osób zakochanych w kropkach:



Nareszcie wiem, jak się robi gify! Ale najpierw poszukam jakiś fajnych kadrów xd.



Ups... rozmiar...już poprawiam.









Hejo! Dawno nic nie dodawałam, więc dziś więcej:







Ja i to moje napchaństwo xd.

Zestawik dla Norelay:





Okropny jest, ale dziękuję za Twoją ocenkę Nora... Jesteś naprawdę super osobą całus !

Taki zestaw, inspiracja (c) Cassie:





Przyjmę krytykę... Uhhh... No i jak?



credit dla Lunaris
#TeamFlora
~La vita è un letto di rose , che sporgono di fra le punte.~

" Dobre czyny są jak gwiazdy, które rozjaśniają ciemne niebo"
No. Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Uczę się graficzyć XD
~Rebecca
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 04-08-2015 19:13

Ta praca jest najlepsza z Twojej grafiki. No ogółem... no wiadomo, trudne początki, poznawanie programu, wdrożenie się, szukanie swojego stylu... To ciężkie. Szkoda, że napis jest mało widoczny, bo ogólnie dobra czcionka. Reszta prac jest słaba, jednak się nie poddawaj, wszystko przed Tobą, klaria. Sama to przechodziłam, więc wiem, jakie to trudne. Z resztą każdy to przeszedł. Ty masz wzloty i upadki. Takie zawahania. Jedne race fajne i ogólnie, drugie nieco mniej. Kółka królują :D. Wenyyyyyyyyy!


50085356 http://graficzno-fotograficznie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Uczę się graficzyć XD
~Ania
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 05-08-2015 11:09
Powiem tak. Jeszcze bardzo długa droga przed Tobą i multum pracy, aby się wprawić w robienie grafiki i znaleźć swój własny styl. Niektóre prace są nawet nawet, ale w innych albo napis mi się nie podoba, albo jakość padła, albo znowu kolorki są za ciemne lub za jasne.

Ten jest bardzo fajny. Ma ładne kolorki i napis.

Życzę weny.



© ChandSarma


Moja grafika Mój deviantart Moje forum

Edytowane przez Victoria dnia 05-08-2015 17:16
8938662 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Uczę się graficzyć XD
~klaria400
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 13-08-2015 15:36
UUU, mój temat na drugą stronę zleciał.
A więc zacznę od tego, że szkoła i koniec lata zbliża się nieubłaganie. Jest to więc ostatni dzwonek, by zrobić coś wakacyjnego. I oto jest!



















Wiem, jest okropnie...



credit dla Lunaris
#TeamFlora
~La vita è un letto di rose , che sporgono di fra le punte.~

" Dobre czyny są jak gwiazdy, które rozjaśniają ciemne niebo"
No. Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Uczę się graficzyć XD
~Meredith
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 13-08-2015 15:54
Chyba troszkę przyduże te sygnaturki, ale to taki szczegół...

Od razu powiem, że 3. naprawdę mi się spodobała. Te iskierki troszkę niepotrzebne, ale to taki szczegół. Napis taki inny, ale pasuje. Reszta efektów komponuje się idealnie. Gdybyś mogła mi to zmniejszyć, albo przyciąć (ewentualnie mogę sama to zrobić) to bym ją sobie ustawiła. W reszcie trochę mi napisy nie pasują. W dwóch pierwszych przydałby się jakiś cień, albo obrys, w czwartym nie podoba mi się czcionka, a w ostatnim kolor napisów.
Weny, klaria, naprawdę, robisz postępy!


prawdopodobnie zaczęłam wracać
] | dA | Wattpady[/b]
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Uczę się graficzyć XD
~Ania
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 13-08-2015 16:14
Zestawy są nawet ładne. Widać postępy i to mi się podoba uśmiech Napisy jeszcze nie do końca Ci wychodzą, choć niektóre mają fajną czcionkę. Brakuje mi na tych zestawach tylko jeszcze jakichś paru dodatków i koloryzacji. Albo mam jakiś problem ze wzrokiem albo w pierwszej pracy ta postać jest wklejona i w dodatku kiepsko wymazana. To mi się nie podoba. Ogólnie idzie Ci coraz lepiej. Czekam na kolejne prace i weny życzę uśmiech Nie martw się, że Twój temat spadł na drugą stronę, to samo jest chwilowo z moim :P



© ChandSarma


Moja grafika Mój deviantart Moje forum
8938662 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Uczę się graficzyć XD
~klaria400
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 27-08-2015 17:20
Zmniejszyłam ( chyba, jak coś to poprawię),





Nowa beznadzieja, jak coś mogę zrobić bez ramek.















Stella to jakiś koszmar... Zlewa się napis i w ogóle...



credit dla Lunaris
#TeamFlora
~La vita è un letto di rose , che sporgono di fra le punte.~

" Dobre czyny są jak gwiazdy, które rozjaśniają ciemne niebo"
Edytowane przez klaria400 dnia 14-08-2015 13:31
No. Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Uczę się graficzyć XD
~Ania
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 27-08-2015 18:15
Zestaw z Bloom mi się nie podoba. Po pierwsze Png's jest mega dziwny. Czarodziejka wygląda jakby była jakaś zdeformowana czy coś w tym stylu. Po drugie napis: czcionka nie jest taka zła, ale wybrałabym inną. Do tego kolor mi się nie podoba i to podkreślenie. Po trzecie: Bloom po prawej stronie jest złym pomysłem. A tak to tło jest fajne i ramka nawet mi się podoba. Co do Flory to moja pierwsza reakcja była niedowierzaniem. Czy nie miałaś żadnego gotowego Png'sa? Nie podoba mi się to, że wokół czarodziejki jest białe tło, które nie zostało dobrze wymazane. Moja rada: bierz gotowe Png'sy jeśli nie umiesz ich sama sobie zrobić. Zielony napis do kosza.
Ani kolor ani czcionka mi się nie podoba. I znowu to podkreślenie. Nie, nie i jeszcze raz nie. Tekstury i dodatki są dobre. Brakuje mi koloryzacji. Stella wyszła Ci fajnie,
ale ramkę bym wyrzuciła. Tutaj według mnie ona nie pasuje. Kolejną rzeczą do kosza jest napis: kolor i podkreślenie nie podoba mi się. Wtopioną Stellę mogłaś lekko przesunąć w prawo aby tekstura z napisem nie nachodziła jej na twarz. I gdzie koloryzacja? Moja rada: ćwicz, ćwicz i jeszcze raz ćwicz. Nie bój się bawić kolorami. Mam nadzieję, że się na mnie nie obrazisz za opinie. Czekam na kolejne prace
i życzę weny



© ChandSarma


Moja grafika Mój deviantart Moje forum
8938662 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Uczę się graficzyć XD
~klaria400
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 08-10-2015 17:40
Wieki temu wrzucałam grafę. Nie będę już więc tłumaczyć, że w Stelli była koloryzacja i tego typu, tylko wrzucę prace zrobione miesiąc temu i postaram się wydłubać coś nowego.

Mamy dopiero październik, a jednak zimowa grafa jak najbardziej w użyciu, czyli napchany zestaw, dwie wersje, pisać , która lepsza:







Tsaa, bardzo inteligentne napisy...

No i Layla nie-wiem-co-zrobić-bo-weny-brak z opłakanym napisem:





Jeszcze kompletnie goła Florka, która chyba słabo chodzi:

Dobra, nie wrzucam, bo się zacina.

No, i to tyle na dziś.Oj, mizernie, mizernie. Jutro jeszcze wrzucę stado avów z Emmą Watson, również sprzed miesiąca.



credit dla Lunaris
#TeamFlora
~La vita è un letto di rose , che sporgono di fra le punte.~

" Dobre czyny są jak gwiazdy, które rozjaśniają ciemne niebo"
Edytowane przez klaria400 dnia 08-10-2015 17:41
No. Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Uczę się graficzyć XD
~Ania
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 08-10-2015 17:52
Zestawy z Bloom nie do końca przypadły mi do gustu. Tło jest bardzo proste a napisy sa słabo widoczne. Zmieniłabym im kolor i efekty oraz pozbyłabym się gwiazdek z nich.
Layla również jest taka pospolita, że tak to ujmę. Może pora porzucić Photoscape i zacząć w innym programie tworzyć?
Życzę weny xd



© ChandSarma


Moja grafika Mój deviantart Moje forum
8938662 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Uczę się graficzyć XD
~klaria400
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 08-10-2015 18:46
Droga Aniu, to był mój jedyny zestaw zrobiony w Photoscapie xddddd. Robię w Photoshopie, z powodu chwilowego popsucia Gimpa. Dobra, trochę tych avów;













Ojojoj, nie podobają mi się te ucięte twarze, o co to to nie...



credit dla Lunaris
#TeamFlora
~La vita è un letto di rose , che sporgono di fra le punte.~

" Dobre czyny są jak gwiazdy, które rozjaśniają ciemne niebo"
Edytowane przez klaria400 dnia 08-10-2015 18:48
No. Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Uczę się graficzyć XD
~x-Ritsu
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 08-10-2015 19:48
No, i Domino zawitał też tutaj. Bez dalszej zwłoki, chciałbym już zacząć pisać tą jakże obszerną ocenę Twojej grafiki i liczę na zrozumienie, bo ja mam dziwaczny gust, który nie każdemu może przypasować.

Flora z 22-07
Nawet ładny zestaw. Fajna koloryzacja, tak jak już Mer wspomniała, bardzo dobrze wyszedł Ci kolor włosów Florki. Jednakowoż trochę za dużo nawrzucane do tego zestawu, może i widać przepych, ale niezbyt kolorystycznie mi tu gra. Napis - czcionka nie ta, kolor nie ten. Słabo widać to "last". Świecidełek za dużo, wszystkiego za dużo. Ogółem sprawia pozytywne wrażenie, ale nie każdemu może przypaść do gustu.

Bloom Harmonix z tego samego dnia
Pierwsze, co rzuca się tutaj w oczy to za mocne wyostrzenie, jak już zauważyłaś, i kadry, które nie zostały wtopione. O napisie już nie wspomnę - tragedia. Swoją drogą, fajna koloryzacja i łączenie teksturek.

Bloom Bloomix z 26-07
Jakość padła. Kolor napisu nie ten, za dużo napchane, ale to też zauważyłaś. Zbyt jaskrawa pierwsza Blooma, druga taka nudna. Nie podoba mi się.

Zestaw dla Lunaris także z 26-go
Nie rozumiem, czemu Ci się nie podoba. Według mnie wyszedł jako tako, jedynie zbyt jaskrawy i wywaliłbym to coś, co jest po mojej prawej, to zielone, ble.
Tak, to jest ok.

"Paskudne", jak to nazwałaś anime z tego samego dnia
A to, to mi się podoba. Nie wiem, czy cokolwiek z tym zrobiłaś, poza możliwe dodaniem napisu... Ale mogę się mylić, bo wygląda, jak z oryginalnego arta. No i tym szarym kółkiem. Zestaw do mnie jak najbardziej przemawia, jest świetny!

Stella Mythix z 04-08
Ble. Za jaskrawe, ta pierwsza Stellka źle wycięta, druga zresztą też, a napis niewidoczny. Nie podoba mi się, idzie mi na minus.

Aisha z tego samego dnia
Powiem Ci, że jest ok. Pomijając to, iż padła jakość, PNG wydaje się być źle wycięty, no i zbyt jaskrawy i zbyt jasny. I chyba wybieliłaś Laylę D:.


Zestaw z Roxy Believix
No, no! Pięknie! Cudowne tekstury, świetny PNG, wszystko mi się tutaj podoba. Znakomita koloryzacja, genialny efekt czarno-biały w kółku w (moim) prawym, dolnym rogu. Tak trzymać!

Zestawik dla Norelay
Ha, no i co ja tu mogę więcej pisać. Przepiękny napis, Roxy Dimentix, ahhh. Zawsze uwielbiałem tą transformację i mimo to, że lubię zmieniać gusta, nadal Dimentix mi pasi. Cudne kolorki, naprawdę nieźle :D.

Zestaw z inspiracją od Cassie
Nie umiem oceniać tego typu zestawów, ale niegrzecznie byłoby go pominąć. Chyba wszystko jest dobrze, tylko napis za bardzo zlewa się z tłem i jest nieczytelny.

Zestawy z 13-08
Całkiem niezłe. Nie oceniam każdego z osobna, ponieważ już wiesz, że nie umiem tego typu zestawów oceniać. Świetne napisy, dobre kolorki. Zgrzytnął mi jedynie ostatni zestaw i zestaw przed-przedostatni.

Zestaw z Bloom w transformacji z 27-08
Auć. Bloom źle wycięta, spłaszczyłaś ją trochę. Napis banalny, a kolorek nie pasuje. No i jakość padła.

Zestaw z Florą z tego samego dnia
Auć razy dwa. Znowu źle wycięłaś tą Florę, rany! Ponadto napis w ogóle nie pasuje, gdzie ty tu widzisz zielony? Rameczka za to przypadła mi do gustu.

Zestaw ze Stellą również z tego dnia
Ramka cudna, ale reszta mi się nie podoba. Padnięta jakość, jaskrawe kolory, nie ten rozmiar i źle odbite.

Zestawki z 08-10
Nawet, kolory są fajne. Za dużo po raz kolejny nawrzucane, no błagam, chyba jest jakaś różnica między choinką, a czymś ładnym, nie? Ostatni już bardziej mi się podoba.

Avatary z tego samego dnia
Nie umiem oceniać też avatarów, na pewno za to mogę powiedzieć, że wyglądają ładnie.

To będzie na tyle. Siemka ;p.




Strona | DeviantART | MyAnimeList

pisz na gg http://xritsu.j.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Uczę się graficzyć XD
~Ania
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 10-10-2015 13:06
Awatary nie robią na mnie jakiegoś mega wrażenie, ale nie są złe. Jakość Ci lekko w nich padła. Kolory nie do końca pasują do tych awatarów tak samo jak i napisy. Jeśli Ci się nie podobają ucięte twarze to moja rada jest taka żebyś takich nie robiła. Ja na przykład tworzę ucięte awatary, ale mi się zawsze podobają.
Czekam na kolejne prace i życzę weny.



© ChandSarma


Moja grafika Mój deviantart Moje forum
8938662 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Uczę się graficzyć XD
~klaria400
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 18-10-2015 17:04
Skaczę z radości, bo oprócz Ani ( dziękuję Ci Aniu za to, że tak wytrwale komentujesz xdddd.) ktoś skomentował. Ktoś w postaci Domino. Ale dosyć paplaniny, wrzucamy.

Jedziemy ze słabymi spin-off`owymi zestawami i avełami:











I mamy pierwszego w moim życiu gifa, którego napis COŚ ugryzło w tyłek. Av stracił na jakości.





Nie wiem co się z tym napisem stało. Wydawał się być cały czas na miejscu, a w efekcie skacze.

Znałazłam na DA tego png`sa i tak mi się spodobał, że musiałam coś z tym zrobić, ale zapewne wszystko popsułam.





A, no i jestem genialna, bo nie pamiętam oczywiście nazwy autora png`sa.

To wszystko. I mówcie ludzie, jak to wygląda.




credit dla Lunaris
#TeamFlora
~La vita è un letto di rose , che sporgono di fra le punte.~

" Dobre czyny są jak gwiazdy, które rozjaśniają ciemne niebo"
No. Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Uczę się graficzyć XD
~Ania
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 18-10-2015 17:53
Nie masz mi za co dziękować. Staram się na bieżąco komentować każdemu tematy z grafiką.

Zestaw ze Spin-off'u nie do końca przypadł mi do gustu. Po pierwsze jego koloryzacja mi się nie podoba. Po drugie te ślaczki, które miały zakryć połączenie obu kadrów. Po trzecie napis. Wydaje mi się, że gdybyś wybrała inną czcionkę i kolor byłoby o wiele lepiej.
Awatary również mnie nie przekonały. Ten ostatni byłby idealny gdyby nie te kawałki zielonych napisów. Podoba mi się w nim koloryzacja.
Gif ma nawet dobrą jakość oraz w miarę fajną płynność. Napis jest ładny, ale faktycznie trochę może drażnić to, że on tak sobie przeskakuje. Awatar do tego powinnaś również zrobić w postaci gifu. Jak na pierwszą animację to naprawdę dobrze Ci wyszło.
Zestaw z czarodziejką - podoba mi się tutaj tło oraz ten png's. Napisem niestety wszystko zepsułaś. Gdybyś dała inną czcionkę i przede wszystkim wyraźniejszy kolor to wtedy byłoby cudeńko.
Czekam na kolejne prace i życzę weny.



© ChandSarma


Moja grafika Mój deviantart Moje forum
8938662 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Uczę się graficzyć XD
~klaria400
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 04-02-2016 12:16
Czas odświeżyć temacior.

Spóźnione zimowe avy:








Oraz zestaw z Bloomą zrobiony dawno temu:





Prawie nie widać napisu...

To by było na tyle.



credit dla Lunaris
#TeamFlora
~La vita è un letto di rose , che sporgono di fra le punte.~

" Dobre czyny są jak gwiazdy, które rozjaśniają ciemne niebo"
Edytowane przez klaria400 dnia 04-02-2016 12:24
No. Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 3 z 4 < 1 2 3 4 >
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

^Flamli0
8:45:45 29.04.2024
Różnią się od połowy, ta z comicon jest bardziej dopracowana
^Flamli0
8:44:50 29.04.2024
Ta na social mediach KLIK
^Flamli0
8:43:56 29.04.2024
Są dwie wersje, ta została wyświetlona na comicon KLIK
^Flamli0
8:43:35 29.04.2024
Tak, będę musiała to wszystko dopiero nadrobić na WB...
~marcin19950
1:44:04 29.04.2024
i o czym był ten exlusive material o winx reboot ma ktos?
^Flamli0
14:15:20 28.04.2024
KLIK o 15 ma być ekskluzywny materiał z rebootu
^PVTeam1230
19:03:29 25.04.2024
Szkoda że do Wawy smutny((
~February0
15:10:03 25.04.2024
Ktoś jest chętny na spontaniczne spotkanie w Warszawie w ten weekend? (dajcie znać jeśli takie rzeczy nie na shout box uśmiech)
~February0
15:08:33 25.04.2024
Rzucam mega randomowe hasło które właśnie wpadło mi do głowy w trakcie pracy xd
^Flamli0
21:14:14 24.04.2024
ukazały się pierwsze strony komiksu fate, data wydania została przesunięta na 31 lipca
~Radi0
13:49:16 24.04.2024
Jak w winxie. Kreska tak zrobiona, że boje się że udziecinnili ten serial
~clax70
10:37:27 24.04.2024
Nowy sezon Odlotowych Agentek już 12 maja KLIK
~EmilyWinxClub0
16:53:23 22.04.2024
Tak czy siak, czasy kreski ręcznej z 1 sezonu minęły bezpowrotnie, teraz Bloom wygląda jak popular girl from high school, która dorabia w międzyczasie jako modelka, a nie zwyczajna dziewczyna
~EmilyWinxClub0
16:46:27 22.04.2024
Przyczepię się jeszcze do twarzy w animacji, bo po 3D jakie zaserwował nam Rainbow mam stres pourazowy do tych ich za wielkich oczu i pstrokatych nosów w połączeniu z komediową, zbyt żywą mimiką twarzy
~EmilyWinxClub0
16:42:22 22.04.2024
5-6* mam nadzieję, że to tylko testy bo jeśli użyją takiej animacji do gotowego produktu, to reboot padnie szybciej niż powstawał
~EmilyWinxClub0
16:40:20 22.04.2024
Widać, że animacja to jest dalej ta sama plastelina z sezonów 4-5 tylko podrasowana, ale niestety dalej źle to wygląda, zwłaszcza włosy i płynność
~EmilyWinxClub0
16:39:02 22.04.2024
Flora wygląda jakby była żywcem wycięta z Mia i Ja. Nie jestem całkowicie przekonana do tej transformacji jeszcze
~clax70
15:19:57 22.04.2024
Znalazłem taki concept art z reboota
~clax70
15:13:07 22.04.2024
*transformacja
~clax70
15:12:51 22.04.2024
Ta transformacją wygląda bardzo fajnie, ale w tych filmikach coś mi nie pasuje z twarzą Bloom
^Flamli0
8:53:50 22.04.2024
^Flamli0
8:51:20 22.04.2024
^Flamli0
8:50:43 22.04.2024
^Flamli0
8:50:35 22.04.2024
uwaga uwaga, mamy transformację z reboota i pierwszy fragment!
^Flamli0
18:57:56 18.04.2024
zapraszam na kolejny komiks ze starą kreską :> KLIK
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.