Nowości
25.04.2024
❧ naprawiono muzykę z 1 sezonu

18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

14.02.2024
❧ dodano komiks nr 236 - Nowy początek

Użytkowników Online
 Gości Online: 1
 Brak Użytkowników Online

 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,052
 Najnowszy Użytkownik: ~blumica
Dzisiejsi Solenizanci
Akali
Biszkopcik12

Twórczość
Grafika
❧  Grafika Nory  ☙

Strona 3 z 9 < 1 2 3 4 5 6 > >>
AutorRE: Grafika Nory
~Rebecca
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 24-07-2014 14:23
Ładne avtary, tylko do PRAWIE każdego mam maluteńkie ale (wredna jestem, hehe):
1 av - na twarzy w takich avkach NIGDY nie dawaj brusha, jakiegoś wzorka itd. Sama z własnego doświadczenia wiem, że nie powinno się tak robić. Poza tym wygląda to nieestetycznie.
2 av - cudo, bez żadnych "ale".
3 av - prześwietlony, nie dawaj tak dużo jasności, no... można zauważyć lekki kontrast.
4 av - byłby cudowny, gdyby nie to, że jest trochę zniekształcony.
Podsumowując - jest coraz lepiej, naprawdę, ale czasami widać lekkie niedociągnięcia. Praca czyni mistrza. Weny!



Edytowane przez ChandSharma dnia 22-09-2014 01:03
50085356 http://graficzno-fotograficznie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Nory
~Norelay
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 24-07-2014 16:42
Wiesz, Reb, ja jeszcze robię trochę tych avków, więc na pewno wezmę sobie Twoje rady do serca <33.



A tu proszę państwa nowy zestaw. Chizuru Yukimura i Sanosuke Harada z Hakuouki :3. A i tak jeszcze dzisiaj dodam avki :D.




+ wiem, że awatary mają różny rozmiar, ale zapewniam, że żadne z nich nie jest zbyt rozciągnięte, ani zbyt zmniejszone. Ogólnie rzecz biorąc tak miało być :3.


#TeamOgroxy
________________________________________________
Zapraszam na:
I Moje miniaturki I Opowiadanie - Ogron i Roxy I Moja grafika I Moje rysuneczki l Mój wattpad l Mój instagram l
________________________________________________
Edytowane przez Norelay dnia 24-07-2014 16:42
45243995 http://not-everything-is-a-game.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Nory
~Rebecca
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 24-07-2014 16:49
Pięknie, kochana, pięknie! Nie krytykuję Cię, tylko próbuję doradzić. Hm, mnie troszkę dręczą te avatary, ale oks, to Twój styl, koffana. Muszę Ci powiedzieć, że naprawdę jest duża poprawa, bardzo duża! Obraz może leciutko jest rozszerzony, ale na pewno mniej niż wcześniej. Koloryzacja jest bardzo fajna, a wzorek jest poza postacią - tak trzymać ok. Trzymam za Ciebie kciuki. Weny!


50085356 http://graficzno-fotograficznie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Nory
~Norelay
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 24-07-2014 16:58
Rebecca napisał/a:
Pięknie, kochana, pięknie! Nie krytykuję Cię, tylko próbuję doradzić. Hm, mnie troszkę dręczą te avatary, ale oks, to Twój styl, koffana. Muszę Ci powiedzieć, że naprawdę jest duża poprawa, bardzo duża! Obraz może leciutko jest rozszerzony, ale na pewno mniej niż wcześniej. Koloryzacja jest bardzo fajna, a wzorek jest poza postacią - tak trzymać ok. Trzymam za Ciebie kciuki. Weny!


Spokojnie, wiem to uśmiech. Avatary musiałam zrobić tak, a nie inaczej, bo gdyby było inaczej, okropnie by to wyglądało jakościowo. Dziękuję za wszystko.
A tu dwa nowe avki, kompletne nie wypały, ale jeszcze się uczę xDDD!



#TeamOgroxy
________________________________________________
Zapraszam na:
I Moje miniaturki I Opowiadanie - Ogron i Roxy I Moja grafika I Moje rysuneczki l Mój wattpad l Mój instagram l
________________________________________________
Edytowane przez Norelay dnia 24-07-2014 17:00
45243995 http://not-everything-is-a-game.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Nory
~Rebecca
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 24-07-2014 17:04
TO ZNOWU JA!
Realne avatary? Hm, źle nie jest, ale widzę tutaj małe niedociągnięcia. Nie chodzi mi tutaj o rozszerzenie tzn., zniekształcenie, ale o.... jakość i parę innych czynników. Do gustu bardziej przypadł mi pierwszy av, ale koloryzacja jest troszkę dziwna i ta dziewczyna ma coś na twarzy. Kadr jest ładny. Drugi jest troszkę gorszy, ale NIE MARTW SIĘ! Ja na początku ohydę robiłam i teraz też XDDDD. Weny!


50085356 http://graficzno-fotograficznie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Nory
~Szanella
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 30-07-2014 21:39
Zestaw jest śliczny . Dziękuję. A ta próbka z Musą też mi się bardzo podoba. Zrobisz takie zestawy z wszystkim Winx? Widać, że robisz postępy i pamiętaj: trening czyni mistrza! Powodzenia!


,,Marzę o cofnięciu czasu.Chciałabym wrócić na pewne rozstaje dróg w swoim życiu, jeszcze raz przeczytać uważnie napisy na drogowskazach i pójść w innym kierunku.'
,,Czarne i białe są klawisze pianina, lecz brzmią one milionami kolorów w mojej głowie.
zestaw od Flamy :-)
Edytowane przez Szanella dnia 30-07-2014 21:39
miałam kieedyś http://magicznyswiat-hp.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Nory
~LadyMusa
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 31-07-2014 01:07
To, co można dostrzec w Twoich pracach, to przede wszystkim zniekształcenia obrazków, które mają nawet kolorystyczny potencjał, jednak dysproporcje i rozciągnięcia doprowadzają do tego, że czar pryska. Powinnaś popracować również nad kolorystyką, dodaj trochę jaskrawości, jakieś blade i szare te prace, takie anemiczne.

Ten avatar prezentuje się całkiem nieźle, trzymaj się tego. Ładnie wycięty kadr, dobrze dobrana koloryzacja, która nie przyćmiewa naturalnych barw. Problemem jest jakość. Postaraj się zapisywać pliki w formacie PNG. JPG niszczy efekt końcowy.


"I need someone who understands that I fall apart and loves me anyway."
35704357 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Nory
~Norelay
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 13-09-2014 16:21
A tu jeden, nowy avek. Myślę, że jest ładny i okej. :D Ale to nie ode zależy.




Nowy zestaw ( i tak brzydki i tak, że nikt nie weźmie, ale trudno ;c.)






A tu kolejna praca. Tym razem odkrywam Gimpa, ale idzie mi to z trudem. Szukałam instrukcji, ale to na nic. Ktoś może wyjaśnić o co chodzi w tym programie?





A tu nowa praca - nie ma jak bawienie się w animatora. ^^ Raczej nic szczególnego tu nie ma, ale proszę o wyrozumiałość.




#TeamOgroxy
________________________________________________
Zapraszam na:
I Moje miniaturki I Opowiadanie - Ogron i Roxy I Moja grafika I Moje rysuneczki l Mój wattpad l Mój instagram l
________________________________________________
Edytowane przez Norelay dnia 21-08-2014 17:24
45243995 http://not-everything-is-a-game.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Nory
~Rebecca
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 13-09-2014 18:46
Norelay, musisz popracować nad jakością oraz nad tym, aby nie różniły się zbytnio kolorystycznie avatar od sygnatury. W zestawie z Florą niestety, występuje taki przypadek. Z tym spłaszczaniem jest lepiej, naprawdę. Animacja jak na początek dobra, tylko te kropki co się pojawiają koło napisu mnie dręczą xddd. Wracając do Flory - troszkę pusty, ale jest dobrze. Jak pisałam powyżej, avatar ma inną kolorystykę. Jakość, jakość, jakość. Pamiętaj także, aby wymazywać ten napis " (c) WinxBlogger". Hm, tyle. To tylko rady, nie krytyka. Życzę Ci naprawdę dużo weny!



Edytowane przez Rebecca dnia 13-09-2014 18:47
50085356 http://graficzno-fotograficznie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Nory
~Norelay
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 24-09-2014 21:48
Czas na coś nowego!

Ostatnio nie mam weny, ale teraz jakoś mi napłynęła i to stworzyłam. Jeden zestaw jest z koloryzacją, jeden bez. Który lepszy - oceńcie sami.







I kolejna nowość ( faza na Avatara)! Takie tam z Korrą. Wiem, że niewypał, ale w głowie to lepiej wyglądało. xDDD






A tu zestaw dla Reb. Osobiście to jest chyba moja największa porażka na polu graficznym na równi z Florą. Jedna syga jest z napisem, druga bez. :D






#TeamOgroxy
________________________________________________
Zapraszam na:
I Moje miniaturki I Opowiadanie - Ogron i Roxy I Moja grafika I Moje rysuneczki l Mój wattpad l Mój instagram l
________________________________________________
Edytowane przez Norelay dnia 22-09-2014 00:10
45243995 http://not-everything-is-a-game.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Nory
~Elyei
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-09-2014 14:17
O mój Bosz.
Uwielbiam Avatara i Twoje zestawy wyglądają świetnie. 1. Azula wygląda świetnie. Fajny kadr i kolory, tylko szkoda, że nie dałaś żadnego napisu. 2. Ten z Korrą wygląda nieźle, ale nie podoba mi się jedna rzecz, a mianowicie wyraz twarzy Korry. Po prostu kadr mi się nie podoba. Reszta jest ok. 3. Zestaw dla Reb jest spoko. Chociaż nie cierpię Bloom, to tutaj mogę spojrzeć bez odruchów wymiotnych uśmiech. Życzę weny.


https://t.me/pump_upp
https://t.me/pump_upp Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Nory
~Norelay
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-09-2014 14:36
pola1215 napisał/a:
O mój Bosz.
Uwielbiam Avatara i Twoje zestawy wyglądają świetnie. 1. Azula wygląda świetnie. Fajny kadr i kolory, tylko szkoda, że nie dałaś żadnego napisu. 2. Ten z Korrą wygląda nieźle, ale nie podoba mi się jedna rzecz, a mianowicie wyraz twarzy Korry. Po prostu kadr mi się nie podoba. Reszta jest ok. 3. Zestaw dla Reb jest spoko. Chociaż nie cierpię Bloom, to tutaj mogę spojrzeć bez odruchów wymiotnych uśmiech. Życzę weny.


Cześć! Dzięki za komentarz uśmiech.
Do Azuli i do Korry nie daję napisu bo zwyczajnie nie wiem, gdzie go dokładnie wcisnąć. Chciałam się pobawić, ale zawsze z napisami mi nie szło ;/.
A mnie ten wyraz twarzy się spodobał. Taki szok, ale i tak będę się jeszcze Korrą bawić xD.
Co do zestawu Reb to dla mnie jest to masakra graficzna. Ale dziękuję Ci za opinię i za wenę :D.


#TeamOgroxy
________________________________________________
Zapraszam na:
I Moje miniaturki I Opowiadanie - Ogron i Roxy I Moja grafika I Moje rysuneczki l Mój wattpad l Mój instagram l
________________________________________________
45243995 http://not-everything-is-a-game.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Nory
~Rebecca
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 26-09-2014 19:52
Witam Cię serdecznie w jakże piękny wieczór. Postaram się przedstawić swoją opinię na moje zamówienie.

Ekhem... Mam pytanie - z liścia chcesz xd? Jak możesz mówić, że to jest brzydkie?! Jak?! Piękne jest przecież. Mogę powiedzieć, że to jedna z lepszych prac w Twoim wykonaniu. Powiększyć trochę napis, zapełnić pustkę, dodać koloryzacje i jest cacy. U Ciebie jest potencjał. Każda praca... ma w sobie to "coś". Cóż... Zestaw jest już na moim profilu i powiem Ci tyle - jest super. Dziękuję, do widzenia.


50085356 http://graficzno-fotograficznie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Nory
~Norelay
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 26-09-2014 21:09
Rebecca napisał/a:
Witam Cię serdecznie w jakże piękny wieczór. Postaram się przedstawić swoją opinię na moje zamówienie.

Ekhem... Mam pytanie - z liścia chcesz xd? Jak możesz mówić, że to jest brzydkie?! Jak?! Piękne jest przecież. Mogę powiedzieć, że to jedna z lepszych prac w Twoim wykonaniu. Powiększyć trochę napis, zapełnić pustkę, dodać koloryzacje i jest cacy. U Ciebie jest potencjał. Każda praca... ma w sobie to "coś". Cóż... Zestaw jest już na moim profilu i powiem Ci tyle - jest super. Dziękuję, do widzenia.


Z liścia? No ale za co :C ?!
Dobra, dobra, mam pytanie mój drogi Padawanie... Czym mogłabym zapełnić tę pustkę? Myślałam o Bloomie z 6 sezonu albo z Cafe, no ewentualnie tą z 5 sezonu. :D A napis powiększam i się zabieram za koloryzację ( jak dobrze, że zawsze mam na zapasie porozdzielane. ) xDDD.



A tu poprawione, zgodnie z doradzeniami Reb :3. Mam nadzieję, że te wersje Ci się bardziej spodobają. Dodam te z napisem i te bez napisu, abyś mogła porównać.
Poprawione zamówienie dla Reb:










#TeamOgroxy
________________________________________________
Zapraszam na:
I Moje miniaturki I Opowiadanie - Ogron i Roxy I Moja grafika I Moje rysuneczki l Mój wattpad l Mój instagram l
________________________________________________
Edytowane przez Norelay dnia 26-09-2014 20:18
45243995 http://not-everything-is-a-game.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Nory
~Speksi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 26-09-2014 21:24
Od czego by tu zacząć. Chyba od zestawu dla Reb i jego modyfikacjami. Pierwotna wersja mi się podoba, może nie ma tam nie wiadomo jakiego WOW, ale też nie jest zbyt nawalone wszystkiego. I dodam też, że bardzo podoba mi się PNG i napis baardzo fajnie mi tutaj pasuje. Muszę, no muszę spytać czy to pod napisem to jakiś brush czy coś? Podoba mi się to gwizdze. Kolejne przeróbki jakoś nie przypały mi do gustu, osobiście uważam, że pierwsza wersja wyszła o niebo lepiej od następnych. Życzę weny mruga.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Nory
~Norelay
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 27-09-2014 20:57
Speksi napisał/a:
Muszę, no muszę spytać czy to pod napisem to jakiś brush czy coś? Podoba mi się to gwizdze.


No tak, to brush. Ciężko było mi go znaleźć na dA, ale jeżeli chcesz to poszukam tego dla Ciebie znowu i będzie dobrze :D.



A tu nowe prace. I dodaję nową zasadę - jako, że moje napisy są kiepskie i często, gęsto psują prace, zawsze będę dodawać bazę, tzn. wszystko, z koloryzacją włącznie, oprócz napisu i każdy będzie mógł dodać jakiś swój napis, ale należy napisać, że praca należy do mnie bez napisu. Żeby to było jasne :D.

No, to w końcu dodaję. Taka tam faza na Korrę:







#TeamOgroxy
________________________________________________
Zapraszam na:
I Moje miniaturki I Opowiadanie - Ogron i Roxy I Moja grafika I Moje rysuneczki l Mój wattpad l Mój instagram l
________________________________________________
Edytowane przez Norelay dnia 27-09-2014 20:59
45243995 http://not-everything-is-a-game.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Nory
~Rebecca
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 27-09-2014 21:05
Witam Lejde!

Najlepsze, forever xd <3.
Podoba mi się koloryzacja, chociaż... nie mam pewności, czy ją w ogóle zmieniałaś xdd. No, ale ładne kolorki. Kadr dobry. Troszkę zniekształcony jest ten kadr, tak jakby, ale mi się wydaje. Wersja pierwsza jest pusta. Wersja druga idealna, a wersja trzecia ma zniekształcony napis, ale podoba mi się inicjatywa.
Pozdrawiam.


50085356 http://graficzno-fotograficznie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Nory
użytkownik usunięty
Dodane dnia 27-09-2014 21:21
Chyba mnie tu jeszcze nie było. Zacznę od zestawu z 13.09. Można wiedzieć, kto na nim jest? Chyba go sobie zaklepię, jeśli można.
Dalej zestaw z Florą. Jak dla mnie może być- całkiem przyjemny dla oka. Animację ci wybaczam, bo sama bym lepszej zrobić nie umiała xD.Azula i Korra całkiem całkiem, jeśli chodzi o Azulę to preferuję wersję bez koloryzacji. Bloom, zamówienie dla Reb, wyszła Ci super, tylko odrobinę jakość siada. Korra śliczna- nic dodać, nicująć. Nie znam się na grafice, ale lubię komentować, więc...Weny do tworzenia kolejnych prac!



Edytowane przez dnia 27-09-2014 21:21
AutorRE: Grafika Nory
~Norelay
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 29-09-2014 20:26
Rebecca napisał/a:
Witam Lejde!

Najlepsze, forever xd <3.
Podoba mi się koloryzacja, chociaż... nie mam pewności, czy ją w ogóle zmieniałaś xdd. No, ale ładne kolorki. Kadr dobry. Troszkę zniekształcony jest ten kadr, tak jakby, ale mi się wydaje. Wersja pierwsza jest pusta. Wersja druga idealna, a wersja trzecia ma zniekształcony napis, ale podoba mi się inicjatywa.
Pozdrawiam.


Wiesz Reb, koloryzacja była leciutko zmieniana, ale różnice widać głównie w napisach xD. A co do kadru - ja już taki znalazłam. W nim nic, poza rozmiarem nie zmieniałam a robiłam to w gimpie, więc mowy nie ma o jakiś nie wiadomych rzeczach xDDD. W trzecim mi nie wyszło, ale wstawiłam ku przestrodze, aby nie popełniać moich błędów xD. I cieszę się, że Ci się podoba ^^.



Nauczyłam się robić gradenit napisowy! YAY :D! Poprawiam te trzecie na to. :D




A tu jeszcze jedna Korra :3.





Florcia12 napisał/a:
Chyba mnie tu jeszcze nie było. Zacznę od zestawu z 13.09. Można wiedzieć, kto na nim jest? Chyba go sobie zaklepię, jeśli można.
Dalej zestaw z Florą. Jak dla mnie może być- całkiem przyjemny dla oka. Animację ci wybaczam, bo sama bym lepszej zrobić nie umiała xD.Azula i Korra całkiem całkiem, jeśli chodzi o Azulę to preferuję wersję bez koloryzacji. Bloom, zamówienie dla Reb, wyszła Ci super, tylko odrobinę jakość siada. Korra śliczna- nic dodać, nic ująć. Nie znam się na grafice, ale lubię komentować, więc...Weny do tworzenia kolejnych prac!


Ten pierwszy? To Percabeth :D/ A bierz go, cieszę się, że ktoś jednak chce. Nikt nigdy poza Reb nic u mnie nie zamawia i nie bierze, a zestawy zawsze mają najniższe noty :c. A animację to bym zrobiła lepszą, ale dopiero się uczę na gimpie. xD
Mi się obie podobają. Mam nowe tekstury, które wykorzystuję. I gradenity idą na ogień i to super wychodzi. Z jakością to niestety zawsze był pech mimo roboty w GIMPie, ale dziękuję. Bardzo się cieszę, że Korra Ci się bardzo podoba :D.


#TeamOgroxy
________________________________________________
Zapraszam na:
I Moje miniaturki I Opowiadanie - Ogron i Roxy I Moja grafika I Moje rysuneczki l Mój wattpad l Mój instagram l
________________________________________________
Edytowane przez Norelay dnia 28-09-2014 15:59
45243995 http://not-everything-is-a-game.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Nory
~Honey
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 29-09-2014 20:41
Hmm... Nie komentowałam chyba jeszcze twojej grafiki. Zacznę od zestawu z dnia 26.09 - zdecydowanie bardziej podoba mi się druga wersja tej pracy. W pierwszej wersji nie podoba mi się kolorystyka, chociaż png's z boku ładnie wygląda. Ta smuga (czy co to tam jest) nie pasuję, tak samo jak kolor napisu. Czcionka jest ok. Bloom w avatarze jest za bardzo rozciągnięta, a w sygnaturze za bardzo zwężona. To tyczy się też drugiego zestawu. Druga wersja zachwyciła mnie kolorem pięknym i wyrazistym. Napis też znacznie lepszy. Zestaw z Korrą jest ładny pod względem kolorystycznym, ale Korra w sygnaturze jest za bardzo rozciągnięta. Napis: druga wersja zdecydowanie najlepsza. Czasami w twoich zestawach czegoś mi brakuję, przydały by się jakieś brushe. Następny zestaw - kolorystyka mnie urzekła, tak samo jak tekstura. Po prostu cudo, miód malina xdd. Nic dodać, nic ująć. W tym zestawie jakiś dodatek popsuł by całość, ta pustka jest klasą samą w sobie. Czekam na więcej. Weny życzę.


(c) Reboszka
Moja grafika/Moje rysunki/ Ask/Blog
http://ironman-another-story.blogspot.com/?m=1 Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 3 z 9 < 1 2 3 4 5 6 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

^PVTeam1230
19:03:29 25.04.2024
Szkoda że do Wawy smutny((
~February0
15:10:03 25.04.2024
Ktoś jest chętny na spontaniczne spotkanie w Warszawie w ten weekend? (dajcie znać jeśli takie rzeczy nie na shout box uśmiech)
~February0
15:08:33 25.04.2024
Rzucam mega randomowe hasło które właśnie wpadło mi do głowy w trakcie pracy xd
^Flamli0
21:14:14 24.04.2024
ukazały się pierwsze strony komiksu fate, data wydania została przesunięta na 31 lipca
~Radi0
13:49:16 24.04.2024
Jak w winxie. Kreska tak zrobiona, że boje się że udziecinnili ten serial
~clax70
10:37:27 24.04.2024
Nowy sezon Odlotowych Agentek już 12 maja KLIK
~EmilyWinxClub0
16:53:23 22.04.2024
Tak czy siak, czasy kreski ręcznej z 1 sezonu minęły bezpowrotnie, teraz Bloom wygląda jak popular girl from high school, która dorabia w międzyczasie jako modelka, a nie zwyczajna dziewczyna
~EmilyWinxClub0
16:46:27 22.04.2024
Przyczepię się jeszcze do twarzy w animacji, bo po 3D jakie zaserwował nam Rainbow mam stres pourazowy do tych ich za wielkich oczu i pstrokatych nosów w połączeniu z komediową, zbyt żywą mimiką twarzy
~EmilyWinxClub0
16:42:22 22.04.2024
5-6* mam nadzieję, że to tylko testy bo jeśli użyją takiej animacji do gotowego produktu, to reboot padnie szybciej niż powstawał
~EmilyWinxClub0
16:40:20 22.04.2024
Widać, że animacja to jest dalej ta sama plastelina z sezonów 4-5 tylko podrasowana, ale niestety dalej źle to wygląda, zwłaszcza włosy i płynność
~EmilyWinxClub0
16:39:02 22.04.2024
Flora wygląda jakby była żywcem wycięta z Mia i Ja. Nie jestem całkowicie przekonana do tej transformacji jeszcze
~clax70
15:19:57 22.04.2024
Znalazłem taki concept art z reboota
~clax70
15:13:07 22.04.2024
*transformacja
~clax70
15:12:51 22.04.2024
Ta transformacją wygląda bardzo fajnie, ale w tych filmikach coś mi nie pasuje z twarzą Bloom
^Flamli0
8:53:50 22.04.2024
^Flamli0
8:51:20 22.04.2024
^Flamli0
8:50:43 22.04.2024
^Flamli0
8:50:35 22.04.2024
uwaga uwaga, mamy transformację z reboota i pierwszy fragment!
^Flamli0
18:57:56 18.04.2024
zapraszam na kolejny komiks ze starą kreską :> KLIK
~EmilyWinxClub0
14:21:20 18.04.2024
Z tym Netlfixem to raczej o nową kreskówkę Rainbow chodziło, nie o reboot
~Vixen0
21:57:52 16.04.2024
20 lat temu to miałam 7 lat XD
~Vixen0
21:56:04 16.04.2024
W sumie 8 sezon podobał mi się za fabułę, i piosenki, 5/10 :>
~Vixen0
21:55:15 16.04.2024
Bo stara kreska, jak i fabuła pierwszego sezonu to święta jest
~Vixen0
21:54:30 16.04.2024
Mam nadzieję że to nie będzie jakaś marna kopia sezonu pierwszego XD
~Vixen0
21:53:04 16.04.2024
Winxa
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.