Nowości
25.04.2024
❧ naprawiono muzykę z 1 sezonu

18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

14.02.2024
❧ dodano komiks nr 236 - Nowy początek

Użytkowników Online
 Gości Online: 0
 Użytkownicy Online: 1
 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,053
 Najnowszy Użytkownik: ~ELEGANCIK

Twórczość
Grafika
❧  Grafika Nory  ☙

Strona 8 z 9 << < 5 6 7 8 9 >
AutorRE: Grafika Nory
~Norelay
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 03-10-2015 19:23
Okej, tutaj Nora z grafiką. xDDD Mam nadzieję, że komuś się spodoba. xD







#TeamOgroxy
________________________________________________
Zapraszam na:
I Moje miniaturki I Opowiadanie - Ogron i Roxy I Moja grafika I Moje rysuneczki l Mój wattpad l Mój instagram l
________________________________________________
Edytowane przez Norelay dnia 03-10-2015 19:27
45243995 http://not-everything-is-a-game.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Nory
~Speksi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 03-10-2015 19:43
Zacznę może od prac z 21-09-2015. Irina mi się bardzo spodobała *-*. Naprawdę fajnie Ci wyszła. Szkoda tylko, ze wybrałaś taką kolorystykę. Dodałabym też napis, bo czuć pustkę. Druga sygnaturka nie przypadła mi zbyt do gustu. Za dużo tekstur na postaci. Gdybyś je usunęła wyglądałaby to o niebo lepiej! Praca z anime jest naprawdę pusta, a szkoda. Przydałby się napis. Kadr przypadł mi do gustu, podobnie jak kolorystyka.Najnowszy zestaw wyszedł ci całkiem fajnie ^^. Sama nie wiem, która wersja bardziej mi się podoba. W pierwszej nie czuć takiej pustki, ale napis wchodzi na postać, co kiepsko wygląda. Czcionkę napisu bym zmieniła, jakoś nie przypadła mi do gustu. Idzie Ci coraz lepiej z grafą! Weny życzę ~.



Edytowane przez Speksi dnia 03-10-2015 19:44
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Nory
^Flamli
Administrator

avatar
Dodane dnia 03-10-2015 19:44
Czesć Nora, fajna grafika, pa.
Nie no żartuję xD Znaczy nie żartuję z tym, że fajna of cours :>. Z tego co widziałam, to zdecydowanie najlepiej wychodzi ci grafika z anime. Czujesz ten klimat (przynajmniej ja tak to odbieram) i dobierasz bardzo ładne koloryzacje. Winx np. wychodzi ci nie raz strasznie zamglony, nie wiem czy to wina tekstur czy jeszcze czegoś innego. Bardzo mi się też spodobała syga z tym... właśnie, nie wiem co to za postanie xD W każdym bądź razie to coś pod Iriną xD Dodałabym tam jeszcze napis i było by perfect. Ogólnie nie wiem co jeszcze dodać od siebie, więc wenki życzę :3.


19505342 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Nory
~Nami
Moderator

avatar
Dodane dnia 03-10-2015 20:09
Ojej, Nora - czy ja tu kiedyś komentowałam?
Zacznę od 17.09
Musa jest prześliczna! Proszę Cię, oddaj mi talent na godzinę, bo bardzo potrzebuję xd. Jak dla mnie lepsza jest wersja bez ramki. Natomiast drugie - chyba to Korra - też wszystko bardzo ładnie dobrane. Napis ma dobry wpływ na ten zestaw:E .
21.09
Irina najbardziej mi się podoba tylko te jej zielone włosy...moja opinia, nie przejmuj się wybredna jestem. Chociaż przydałby się jakiś napis...
Zestaw z Bloom/jakąś czarodziejką może być, ale mnie czegoś zdecydowanie brakuje i to nie tylko napisu. Z Korrą podobnie, chociaż już lepiej, te góry dają fajny efekt.
Dziś
Obydwa zestawy to koszmar. W życiu nie widziałam gorszej pracy...
Żarcik, Nora, widziałam gorsze prace (np.moje)łehehe
A tak na poważnie: pierwszy zestaw to jest cudoserce. Ten napis, lekko blady bardzo ładnie wygląda. W drugim zestawie jak dla mnie trochę za jasno z prawej strony, ale to moja opinia.
Krótko mówiąc, daje ocenę 4,5/5 . Mam nadzieję, że Nama nie uraziła Cię swoją krytyką. Dużo weny+dodaj szybko następne prace+pożycz talent xd.


55033889 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Nory
~Honey
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 03-10-2015 20:52
Po ostatnim zestawię i innych widzę, że z grafiką wyszłaś na plus. W porównaniu do początkowych zestawów to jest taki another world.
Zestaw pierwszy - png's dobrze dobrany i umiejscowiony. Fajna koloryzacja, taka lekka. Tekstura też. Napis mógłby być troszkę bardziej widoczny.
Sygnatura - tu mogę przyczepić się do kolorystyki, zdecydowanie za jasna. Jak na mój gust. Napisu nie widać za bardzo.
W sumie to tyle co mogę powiedzieć. Pracuj, pracuj jesteś coraz lepsza w grafice. Czekam na więcej, weny :*.


(c) Reboszka
Moja grafika/Moje rysunki/ Ask/Blog
http://ironman-another-story.blogspot.com/?m=1 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Nory
~Ania
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 04-10-2015 14:24
Pora na komentarz u Ciebie.
Zestaw bardzo mi się spodobał choć nie jestem fanką anime. Wszystko ze sobą jest idealnie dopasowane i nie ma się do czego przyczepić. Napis ma ładną czcionkę tylko troszkę mógłby być bardziej widoczny. Druga sygnaturka troszkę jest za jasna.
Weny !



© ChandSarma


Moja grafika Mój deviantart Moje forum
8938662 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Nory
~Szime
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 06-10-2015 21:26
Czemu jeszcze tu nie zawitałam! kwaśny


Ostatnia dostawa jest super, podobają mi się sygnaturki z anime :3 Ładniejsza jest imho pierwsza wersja, jednak napis bardziej podoba mi się w drugiej. Pierwsza ma wyraźny render oraz wtopiony w tle, co jest moim ulubionym efektem. Druga natomiast jest zbyt.. Jasna. Avatarki mają ładne kadry, jednak jak w przypadku sygnaturek, drugi jest za jasny.

Weny życzę serce


DeviantArt || MyAnimeList || Grafika || Rysunki || OSU!
56852312 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Nory
~Rebecca
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 10-10-2015 17:00
Ostatni zestaw jest perfekcyjny pod każdym względem. Wiesz, że jestem wymagająca, ale ta praca mnie zachwyciła, Norciu. Mówię tutaj o pierwszej wersji, ponieważ w drugiej kolory są prześwietlone, a w jedynce zakryłaś to png'sem. I bardzo dobrze, tak trzymaj. Napis delikatny, bardzo ładny. Zgadzam się z Flamą, czujesz Anime, robisz z nim najlepsze prace, perełki z Twojej galerii. To chyba najlepszy Twój zestaw, tak myślę. Wtopienie na poziomie Rep, hahha, żartuję :D. Milion razy lepiej to zrobiłaś, moje są przejedzone, ale nieważne. Jedno jest pewno - praca wyśmienita :D. Wenyy!


50085356 http://graficzno-fotograficznie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Nory
~x-Ritsu
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 10-10-2015 23:40
Cóż, skomentuję Ci, bo wielokrotnie mnie o to prosiłaś (biedna Nora xD), no i ogólnie nie mam co robić, a wiem, że takie komentarze potrafią pocieszyć człowieka. A szczególnie tej długości, której post zamierzam napisać.

Swój wykład zacznę od pierwszego zestawu ze strony siódmej - Roxy i Ogron z 04-09
Trochę, a raczej zbyt ciemne. Musiałem się przyjrzeć, żeby zajarzyć, że to właśnie Roxy z Ogronem. Cat miała kiedyś ustawiony ten zestaw i przez ten cały czas nie wiedziałem, co to xD. Wracając do oceniania, poza tą ciemnością, jest dobrze. Napis (co ty gadasz, że nie wyszedł?) niezły, kocham takie minimalistyczne czcionki z dobrymi cytatami, a szczególnie po angielsku. I nareszcie znalazłaś jakiś idealny art z Ogroxy :D.

Avek z 05-09
Eksperymentalny, to widać. Avatar ma padniętą jakość, ale nie winię za to Ciebie, ponieważ sezon czwarty cały był w takiej skopanej jakości. Kolory, bo tylko to tutaj zrobiłaś, wyszły całkiem nieźle, poza tym, że Roxy ma bardzo zmieniony kolor skóry. Przecież normalnie jest taka bladziutka...

Zestawy z 11-09
Bardzo spodobały mi się sygny i avki. Najbardziej przypadł mi do gustu ten pierwszy. Ma fajne kolorki i niezłą ramkę. Nie gorzej jest też z drugim i trzecim - podobnie świetne. Ujęcia na avatarach w miarę dobre.
Sygnatura za to nie podoba mi się. Jest za dużo różowego. Często zmieniasz ludkom skórę, uważaj na to. Brakuje mi jakiegoś ciekawego napisu, a te przejście ciemnego koloru w jasny było niezbyt dobrym pomysłem.

Zestawy z 17-09
Bardzo ładne sygnaturki, avatary też. Podoba mi się Musa z ramką - jestem wielbicielem ramek (tak jak moja OCka pasków do spodni) i pochwalam wersję drugą. Syga ma fajne kolory, dobrze dobrane. Nie zwracając uwagi na to, iż nie cierpię Mythixu, który dałaś na odbiciu na tle i chyba trochę za jasne miejsce pojawiło się w okolicach ramienia Musy, jest ok. Brak mi napisu. A drugi zestaw... Nie umiem komentować takich zestawów, ale jak już wszystko, to wszystko. Cóż, napis mi nie pasuje, na oryginalnym obrazku nie ma prawie wcale pomarańczowego... No i fajne kolory, plus rameczka, którą jak już mówiłem, uwielbiam.

Irina chyba Ci gdzieś uciekła...

Zestaw z OCką, której nie znam z 21-09
Dobrze by było dać credita za tą OC i zakomunikować nam, jak się nazywa w poście, kiedy ją wrzucałaś. Otóż: nie podoba mi się. I cała OCka, jej ubranie. Za jasno, za jaskrawo, za pstrokato. Wygląda, jakby ktoś (albo ty sama siebie) zmusił do stworzenia tejże sygnatury.

Drugi zestaw z tego samego dnia
Podoba mi się ten tęczowy motyw, jednak wieje pustką. Ramka zacna, a obrazek dobrany idealnie, fajny. Dorzuciłbym tekstur, brushów, napisu mi również brak. Chyba, że miał być taki minimalistyczny.

Ostatni zestaw z 03-10
Waaaa. Zaskoczyłaś mnie tym zestawikiem. Podoba mi się, chociaż nie przepadam za zestawami z anime. Idealny napis, idealne wszystko. Render świetnie dobrany, kolory, takie jasne i mleczne, takie, jakie lubię. Jedynie napis jest trochę niewidoczny, a druga wersja zestawu jest za jasna, i do tego dochodzi to, że na drugiej wersji również miejscami trzeba się przyjrzeć, by rozczytać napis. Ogółem idzie na plus, bardzo interesujące.




Strona | DeviantART | MyAnimeList

pisz na gg http://xritsu.j.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Nory
~Norelay
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 11-10-2015 17:11
No cóż, dziękuję wszystkim za komentarze! Są dla mnie bardzo ważne i staram się wyciągać z nich rzeczy, których mogę się nauczyć. :D

No cóż, teraz Wam daję zestaw z OC winxową. Piękna, naprawdę piękna. Jest ona autorstwa Greany-Ray. A brush z napisem jest autorstwa Chand. Tekstury moje. Hehe :E




+ avatary ( w końcu mam coś ładnego - mowa o avku pierwszym. Godzina poświęcona. xD)





#TeamOgroxy
________________________________________________
Zapraszam na:
I Moje miniaturki I Opowiadanie - Ogron i Roxy I Moja grafika I Moje rysuneczki l Mój wattpad l Mój instagram l
________________________________________________
Edytowane przez Norelay dnia 11-10-2015 17:19
45243995 http://not-everything-is-a-game.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Nory
~Rebecca
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 11-10-2015 19:42
Ten nowy zestaw to miazga, serio. Tak dobrego zestawu w Twoim wykonaniu - i do tego jeszcze winxowego - jeszcze nie widziałam. Piękny, po prostu piękny! Zdecydowanie pierwsza wersja jest najlepsza. Widzę ustawienie trybu png'sa takiego, jak ja używam, czyli według mnie idealnie. Napis - bóstwo, kolory - pocisk. Coś jeszcze? Wszystko ŚWIETNE! No i png's naprawdę zacny. Avy również bardzo, bardzo dobre. Na pewno skradnę ten pierwszy kiedyś, przyrzekam! Śliczne kolory, kadry również. Jest ogromny postęp. Szczególnie gdy przerzuciłaś się na PhotoShopa, taka rewolucja. Ja Ci życzę duuużo wenki, skarbie <3 całus!


50085356 http://graficzno-fotograficznie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Nory
~Szime
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 11-10-2015 22:28
Jak już pisałam na DA, zauważyłam duży progres w Twoich pracach. Pozytywnie mnie zaskoczyłaś!

Ten zestaw jest taki piękny, nie mogę się na niego napatrzeć. Wybrałaś piękny render, przezroczysty trójkąt jest ciekawym efektem, napis ma śliczne kolorki i podoba mi się obrys+cień. Tekstur jest mało i są delikatne, ale przy większej ilości byłoby ich za dużo. Tak jest perfekcyjnie.

Awatary tez mi się podobają,szczególnie ten ostatni.

Trzymam kciuki i życzę weny! szeroki uśmiech


DeviantArt || MyAnimeList || Grafika || Rysunki || OSU!
56852312 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Nory
~Ania
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 12-10-2015 09:54
Zestaw z OCką jest śliczny. Naprawdę coraz lepiej tworzysz pracę. Wydawać by się mogła, że jest tutaj pustka a jednak nie jest. Podoba mi się efekt na czarodziejce. Bardzo ładnie to wygląda. Brush jak najbardziej się tutaj idealnie wpasował.
Awatary są śliczne. Moje serce skradł ten pierwszy. Cudowne wykadrowanie oraz kolory. Widać, że się bardzo starałaś i napracowałaś nad nim tak samo jak i nad pozostałymi.
Czekam na kolejne prace i życzę weny.



© ChandSarma


Moja grafika Mój deviantart Moje forum
8938662 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Nory
~Norelay
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 16-10-2015 18:44
Dziękuję za komentarze. serce Wiele dla mnie znaczą! całus
A tu są nowe, dwa zestawy. ;3 Znaczy, dla mnie są gorsze od poprzednich, jednak no... xDD Coś tu czasem wstawić trzeba. xD
Mam nadzieję, że się komuś spodoba. całus + dwójka inspirowana Reb, niestety, nie wyszło jak chciałam. ;/





#TeamOgroxy
________________________________________________
Zapraszam na:
I Moje miniaturki I Opowiadanie - Ogron i Roxy I Moja grafika I Moje rysuneczki l Mój wattpad l Mój instagram l
________________________________________________
Edytowane przez Norelay dnia 16-10-2015 18:45
45243995 http://not-everything-is-a-game.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Nory
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 16-10-2015 20:17
Gdyby wtopiona Bloom nie straciła jakości, to zestawy byłby dosłownie perfekcyjny. Świetne kolory, cudowne dodatki. Png's mnie zachwycił. Ostatnio mam tak trochę fazę na Believix i Harmonix, więc masz za to u mnie plus.
Ale za to zestaw z anime podbił moje serce. Dosłownie. Mogę wiedzieć, czy aby przypadkiem nie nałożyłaś na tą pracę jakiejś tekstury, która dodaje tego ziemnego, niebieskiego koloru? Jeżeli tak, to mogłabyś mi ją podesłać xdd? Ale oczywiście ja do niczego nie zmuszam.
Zestaw z tą OCką jest... aż mi słów zabrakło. Wszystko pięknie dopasowałaś. Jest tak delikatnie, panuje harmonia, ład i umiar. Tutaj to przerosłaś samą siebie. Wielkie gratulacje, bo to jest po prostu przepiękne!
Jestem pod ogólnym wrażeniem. Idzie Ci coraz lepiej, dlatego powodzenia życzę ok.





(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Nory
~Ania
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 17-10-2015 17:58
Zestaw z Bloom jest ładny, ale nie zrobił na mnie wielkiego wrażenia tak jak wcześniejsze Twoje prace. Wtopiona czarodziejka straciła na jakości i dodatkowo jeszcze ten napis, z którym się ona łączy mi przeszkadza. Brakuje mi tutaj wyraźnego napisu.
Zestaw z anime jest śliczny. Wszystko tutaj zrobiłaś perfekcyjnie i nie mam się do czego przyczepić. Oby tak dalej!
Weny!



© ChandSarma


Moja grafika Mój deviantart Moje forum
8938662 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Nory
~Norelay
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-10-2015 00:33
No i kolejne zestawy... xD Moim zdaniem średnie bardzo, ale znowu mnie wzięło na graficzenie. xD







+ próbka robienia w Flamowym stylu. No ale to gufno wyszło więęęęc... I sorry, Flama. :<
Mam nadzieję, że AŻ TAK TRAGICZNIE NIE JEST. Nawet ava i napisu nie daję, bo av wyjdzie mały a napis to cholera wie co można tam dać. xD




#TeamOgroxy
________________________________________________
Zapraszam na:
I Moje miniaturki I Opowiadanie - Ogron i Roxy I Moja grafika I Moje rysuneczki l Mój wattpad l Mój instagram l
________________________________________________
Edytowane przez Norelay dnia 25-10-2015 00:35
45243995 http://not-everything-is-a-game.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Nory
~Meredith
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-10-2015 09:20
Zestaw z Anime jest świetny, koloryzacja powala, świetne tekstury, dobry napis, gdyby nie to, że nie noszę zestawów z anime, na pewno bym go zaklepała, bo serio, wyszedł genialnie. Ucz mnie, mistrzu xD.
Zestaw z wróżką też ładny. Delikatna, ale śliczna koloryzacja, napis pasuje, kompozycja mi się podoba teraz prawie wszyscy używają tych prostokątów xD .
Zestaw z Frozen nie jest zły, nawet fajny. Ja w ogóle uwielbiam twój styl, tę delikatność, do której nigdy nie dojdę. Weny!!!


prawdopodobnie zaczęłam wracać
] | dA | Wattpady[/b]
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Nory
~Ania
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-10-2015 14:35
Pierwszy zestaw jest bardzo ładny. Podoba mi się napis - jego koloryzacja oraz czcionka. Naprawdę cudowny jest ten zestaw pomimo iż nie jestem fanką anime.
Zestaw z czarodziejką jest boski. Urzekł mnie efekt po lewej stronie. Nigdy nie mogę ogarnąć jak Wy to robicie. Wszystko tutaj jest idealne. Genialna robota, kochana.
Sygnatura z Frozen jest cudowna. Niby wydaje się być pusto a jednak ma w sobie to "coś".
Weny!



© ChandSarma


Moja grafika Mój deviantart Moje forum
8938662 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Nory
~Norelay
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 30-10-2015 22:41
No to czas na Norę. :D Miało wyjść halloweenowo, wyszło jakoś... Nie do końca tak, jak chciałam. :< Mam nadzieję, że komuś się spodoba. :D






I widzę, że dwie sygi nie działają, więc je zalinkuję.
http://norelay.deviantart.com/art/Elsa-Frozen-signatures-568121873
http://norelay.deviantart.com/art/Taya-Hopix-signatures-567319204?q=gallery%3ANorelay&qo=0



#TeamOgroxy
________________________________________________
Zapraszam na:
I Moje miniaturki I Opowiadanie - Ogron i Roxy I Moja grafika I Moje rysuneczki l Mój wattpad l Mój instagram l
________________________________________________
Edytowane przez Norelay dnia 30-10-2015 22:43
45243995 http://not-everything-is-a-game.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 8 z 9 << < 5 6 7 8 9 >
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

~marcin19950
1:44:04 29.04.2024
i o czym był ten exlusive material o winx reboot ma ktos?
^Flamli0
14:15:20 28.04.2024
KLIK o 15 ma być ekskluzywny materiał z rebootu
^PVTeam1230
19:03:29 25.04.2024
Szkoda że do Wawy smutny((
~February0
15:10:03 25.04.2024
Ktoś jest chętny na spontaniczne spotkanie w Warszawie w ten weekend? (dajcie znać jeśli takie rzeczy nie na shout box uśmiech)
~February0
15:08:33 25.04.2024
Rzucam mega randomowe hasło które właśnie wpadło mi do głowy w trakcie pracy xd
^Flamli0
21:14:14 24.04.2024
ukazały się pierwsze strony komiksu fate, data wydania została przesunięta na 31 lipca
~Radi0
13:49:16 24.04.2024
Jak w winxie. Kreska tak zrobiona, że boje się że udziecinnili ten serial
~clax70
10:37:27 24.04.2024
Nowy sezon Odlotowych Agentek już 12 maja KLIK
~EmilyWinxClub0
16:53:23 22.04.2024
Tak czy siak, czasy kreski ręcznej z 1 sezonu minęły bezpowrotnie, teraz Bloom wygląda jak popular girl from high school, która dorabia w międzyczasie jako modelka, a nie zwyczajna dziewczyna
~EmilyWinxClub0
16:46:27 22.04.2024
Przyczepię się jeszcze do twarzy w animacji, bo po 3D jakie zaserwował nam Rainbow mam stres pourazowy do tych ich za wielkich oczu i pstrokatych nosów w połączeniu z komediową, zbyt żywą mimiką twarzy
~EmilyWinxClub0
16:42:22 22.04.2024
5-6* mam nadzieję, że to tylko testy bo jeśli użyją takiej animacji do gotowego produktu, to reboot padnie szybciej niż powstawał
~EmilyWinxClub0
16:40:20 22.04.2024
Widać, że animacja to jest dalej ta sama plastelina z sezonów 4-5 tylko podrasowana, ale niestety dalej źle to wygląda, zwłaszcza włosy i płynność
~EmilyWinxClub0
16:39:02 22.04.2024
Flora wygląda jakby była żywcem wycięta z Mia i Ja. Nie jestem całkowicie przekonana do tej transformacji jeszcze
~clax70
15:19:57 22.04.2024
Znalazłem taki concept art z reboota
~clax70
15:13:07 22.04.2024
*transformacja
~clax70
15:12:51 22.04.2024
Ta transformacją wygląda bardzo fajnie, ale w tych filmikach coś mi nie pasuje z twarzą Bloom
^Flamli0
8:53:50 22.04.2024
^Flamli0
8:51:20 22.04.2024
^Flamli0
8:50:43 22.04.2024
^Flamli0
8:50:35 22.04.2024
uwaga uwaga, mamy transformację z reboota i pierwszy fragment!
^Flamli0
18:57:56 18.04.2024
zapraszam na kolejny komiks ze starą kreską :> KLIK
~EmilyWinxClub0
14:21:20 18.04.2024
Z tym Netlfixem to raczej o nową kreskówkę Rainbow chodziło, nie o reboot
~Vixen0
21:57:52 16.04.2024
20 lat temu to miałam 7 lat XD
~Vixen0
21:56:04 16.04.2024
W sumie 8 sezon podobał mi się za fabułę, i piosenki, 5/10 :>
~Vixen0
21:55:15 16.04.2024
Bo stara kreska, jak i fabuła pierwszego sezonu to święta jest
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.