Nowości
25.04.2024
❧ naprawiono muzykę z 1 sezonu

18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

14.02.2024
❧ dodano komiks nr 236 - Nowy początek

Użytkowników Online
 Gości Online: 0
 Użytkownicy Online: 1
 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,053
 Najnowszy Użytkownik: ~ELEGANCIK
Dzisiejsi Solenizanci
Leon47
Maja-Stella
Max 6666
Wiki

Twórczość
Grafika
❧  Grafika Nory  ☙

Strona 7 z 9 << < 4 5 6 7 8 9 >
AutorRE: Grafika Nory
~Mishaki
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 01-09-2015 23:41
Więc tak. Ocenię tylko ostatni zestaw, bo idę czytać twoje opko. xD Więc.. TO JEST PRZEPIĘKNE! Pożycz mi swój talent graficzny na godzinę, jutro to ci oddam! Błagam! Ten zestaw jest świetny. Png'sy są boskie i te efekty na nich są wspaniałe. Fajnie, że użyłaś tego... no tego... tego białego cosia co "przecina" tło na dwie części. Oczywiście tło jest ekstra, ale smutno mi, że nie dałaś żadnego napisu placze1! Oczywiści nie narzekam, ale napis by się przydał, żeby wypełnić puste miejsce na środku. Wtedy byłby ideał!
Czekam na kolejne prace i życzę weny twórczej! mruga



Zestaw z Royem (c) Meredith (Dzięx <3)

#lubięRoxy#lubięDaphe#lubięRoya#nielubięNexa#xD

| MOJA GRAFIKA | MOJE OPOWIADANIE (WINXPOTTER) |

Edytowane przez Victoria dnia 12-09-2015 07:51
736373515141616266252628 http://miraculous.cba.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Nory
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 02-09-2015 22:25
Męczyłam się z dodaniem tutaj posta przez 10 min, a okazało się, że komentuję pierwszą stronę. No lol xd.

Najnowszy zestaw całkiem, całkiem. Ten png's jest taki sweet xd. Tło mi się bardzo spodobało, które pasuje do tego renderu. Wprawdzie mogłaś dodać coś wyraźniejszego, ale tak też jest ok.
Zestawy z Tecną i Florą są boskie. Najlepiej wyszła Flora. Cudowny kadr, zdaje mi się, że mam podobny na kompie, ale nie wiem, co z nim zrobić xD. Tecna też jest ładna. Wprawdzie nie przepadam za tym png'sem, ale ujdzie.
Roxy jest... po prostu niesamowita! Te delikatne kolory idealnie pasują i odzwierciedlają Harmonix. Wtopiony napis, który nie wyróżnia się i nie jarzy w oczy, jest wisienką na torcie. Dzięki temu nie odwraca uwagi od Roxy w delikatnych tonach.

Ee... Myślę, że na tyle wystarczy, gdyż wkurzyłam się na to, co napisałam małym druczkiem xdd. Życzę powodzenia i postaram się być na bieżąco z nowymi dostawami mruga.




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Nory
~Norelay
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 04-09-2015 20:53
Nora dziękuje za komentarze. A tymczasem stworzyła gówno, którym zawiedzie Smoczą, Czat i Łakalę. xDD

Mam wrażenie, że za dużo nawaliłam i napis jest za mały, jednak on taki byś musi. xDD Hehehe. :E I jest mi smutno, bo skopałam taki cudowny art. placze1





#TeamOgroxy
________________________________________________
Zapraszam na:
I Moje miniaturki I Opowiadanie - Ogron i Roxy I Moja grafika I Moje rysuneczki l Mój wattpad l Mój instagram l
________________________________________________
45243995 http://not-everything-is-a-game.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Nory
~Ania
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 05-09-2015 08:32
Dlaczego twierdzisz, że zepsułaś pracę? Mi się ona podoba choć jest lekko ciemna, ale z drugiej strony fajnie bo taka "mroczna". Art bardzo ładny wybrałaś. Podoba mi się efekt tego deszczu. Bardzo fajnie to wygląda. Napis jest jak dla mnie w idealnym rozmiarze i idealnym miejscu. Wydaje mi się, że gdyby był większy to już by wszystko zepsuł. Czekam na kolejne prace, życzę weny i zapraszam do mnie.



© ChandSarma


Moja grafika Mój deviantart Moje forum

Edytowane przez Ania dnia 05-09-2015 08:33
8938662 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Nory
~Norelay
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 05-09-2015 18:10
Och, Ania... Chyba jedyna stała komentatorka. xD

No cóż... Daję tu mój eksperymentalny av. Dlaczego eksperymentalny? Zobaczcie sami. xD




#TeamOgroxy
________________________________________________
Zapraszam na:
I Moje miniaturki I Opowiadanie - Ogron i Roxy I Moja grafika I Moje rysuneczki l Mój wattpad l Mój instagram l
________________________________________________
Edytowane przez Norelay dnia 05-09-2015 18:10
45243995 http://not-everything-is-a-game.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Nory
~Ania
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 05-09-2015 18:27
Na to wygląda xD Eksperymentalny awatar bardzo mi się spodobał. Postać Roxy fajnie została dopasowana do tła, które jest cudowne. Kolorki bardzo mi się podobają. Mają ładny kontrast. Jak na eksperyment to wyszedł Ci naprawdę ładnie. Czekam na kolejne prace i życzę weny.



© ChandSarma


Moja grafika Mój deviantart Moje forum
8938662 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Nory
~Mayumi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 06-09-2015 11:45
Mayumi usiadła przed komputerem z zamiarem obejrzenia kolejnych odcinków jej kochanego Anime. Weszła jednak najpierw na Winxblogger'a i pomyślała, że nadszedł w końcu czas na nadrobienie zaległości. Kliknęła, więc w temat z grafiką Norelay po czym zaczęła opisywać wszystkie prace, za które powinna wziąć się już dawno.

Karty postaci z 04-08-2015

Hm... pomysł jak i wykonanie całkiem nieźle zrobione. Podoba mi się zarówno koloryzacja jak i wybrane przez ciebie Png's. Zastanawia mnie tylko, skąd wzięłaś Delie. Narysowałaś, narysował ci ktoś czy może jest to przypadkowa postać z Deviantart'a? No nic, nie mnie to oceniać, w końcu nie jest to najważniejszą rzeczą, którą muszę wiedzieć.

Avatary z 05-08-2015

Pierwszy - Świetne kolory, tekstura też jak najbardziej pasuje. No i kadr - cudowny. Co tu mówić dalej? Naprawdę piękny Avatar w którym nawet rozmazanie, którego osobiście nie cierpię spodobało mi się.
Drugi, trzeci, szósty - opinia identyczna jak powyżej.
Czwarty - Jedynym minusem jakim zaobserwowałam są ciut za jasne kolory. Wiem, że był to zamierzony efekt, ale jednak średnio przypadł mi do gustu.
Piąty i siódmy - Zdecydowanie za dużo rozmazania (nie wiem, jak to się nazywa za bardzo, więc nie bij, jak coś pomylę) Gdyby nie one, prace przypadłyby mi do gustu.

Zestaw z 08-08-2015

Rany, zdecydowanie za bardzo ci słodzę. Zestaw zdecydowanie nie jest kijowy, widziałam jednak u ciebie lepsze prace i mam tu na myśli te z przeszłości, nie przyszłości (jak to brzmi...) Rendery na plus, mogę się jedynie przyczepić kolorów, które są odrobinę za jasne. Nie przejmuj się jednak tym, ponieważ ja po prostu niezbyt je lubię jak już wcześniej mówiłam.

Zestaw z 21-08-2015

Skąd ty wynajdujesz takie cudeńka? Obrazek jest naprawdę śliczny, choć przyznaje, że na początku myślałam, że jest to Harmonix, ale widocznie jestem po prostu widoma inaczej. Opinia jest identyczna co do tej, w poprzednim zestawie. Jasne kolory nie rzucają się jednak AŻ ta w oczy.

Zestawy z 22-08-2015

Muszę w tym wypadku zgodzić się z Anią. Tecna - jak najbardziej. Wszystko świetnie dobrane, zwłaszcza ta teksturowa kratka, o której nie mam nawet pojęcia jak się nazywa. Podobnie jak wspomniana wyżej użytkowniczka uważam, że Flora wyszła ci trochę gorzej, właśnie przez te niezbyt estetycznie wyglądające kółka

Zestaw z 26-08-2015

Nie wiem co napisać... w pracy znalazło się wszystko co kocham. Kolorystyka, Hatsune Miku, kratki... czego chcieć więcej? Ciekawe w sumie jakby wyglądała wersja z napisem.

Zestaw z 04-09-2015

O boshe.... jak na razie najlepsza praca jaką u ciebie widziałam. Genialny art, ciemne kolory (ty wiesz jak ja je uwielbiam, prawda? Pisałam w tym poście o tym już kilka razy) no i oczywiście napis, który IDEALNIE pasuje. Jestem tylko zła, że Catty mi go z pod nosa wzięła, ale tak to jest, gdy się nie chcę zaglądnąć do tematów z grafiką.

Avatar z 05-09-2015

Rozumiem, że to tylko eksperyment, ale naprawdę mi się on nie podoba. Kadr wybrany dosyć średni, na dodatek wieje brakiem dodatków. Kolorystyka znośna, ale nic po za tym.


50249832 mayumi.com Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Nory
~Speksi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 06-09-2015 12:18
Jak dawno tutaj nie zaglądałam. Zacznę może od zestawu z 04-09-2015. Mi osobiście nie przypadł do gustu. Po prostu nie mój styl, odcień itd. Kolorystyka wydaje mi się za ciemna, napis średnio pasuje, a skóra Roxy jest...różowa. Wiem, że kolorki pewnie miały być takie mroczne, smutne itd, ale mogłyby być nieco inne. Avkowy eksperyment wyszedł całkiem dobrze. Kadr średni, kolorystyka ujdzie. Hmm, tam są jakieś tekstury? Bo tak mi się wydało na pierwszy rzut oka. To chyba tyle ode mnie. Czekam na kolejne prace i życzę weny~.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Nory
~Rebecca
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 07-09-2015 14:23
Zestaw z Ogroxy.
Jak zwykle narzekasz, Nora ;-;. Nie pozwolę CI mówić tak o takim pięknym zestawie! Osobiście bardzo mi się podoba, ale ja już Ci o tym mówiłam. Kolory są taaaakie mocne, czyli coś dla mnie ;3. Ja lubię albo jogurtowe prace, albo bardzo mocne, nigdy pośrednich xd. Napis również mi pasuje, dotczytać się mogę - to się liczy xd. Kadr bardzo fajny.

Avatar.
Hmm, ten pasek z lewej (czarny) mi przeszkadza. Sam w sobie kadr nie jest zły, koloryzacja dobra, na plus.

Noraaa, jesteś świetną graficzką. Weeeny!


50085356 http://graficzno-fotograficznie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Nory
~Norelay
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 11-09-2015 20:39
Dziękuję za komentarze. xDDD
A teraz brzydkie zestawy z Korry. Ustawiam w kolejności od momentu jak bardzo mi się podoba. :D
+ w pierwszym zestawie jest przeskok kolorów. Jest to celowe, gdyż wzięłam kadr z momentu, gdy był alarm i się błyskało. :D









A tu nowa sygusia! :D Bez ava, bo mam lenia.xDDD Ruchomą dodam, jak komuś się zwykła spodoba. :D




#TeamOgroxy
________________________________________________
Zapraszam na:
I Moje miniaturki I Opowiadanie - Ogron i Roxy I Moja grafika I Moje rysuneczki l Mój wattpad l Mój instagram l
________________________________________________
Edytowane przez Norelay dnia 11-09-2015 20:40
45243995 http://not-everything-is-a-game.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Nory
~Ania
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 12-09-2015 09:18
Hmm. Tak się przymierzałam do skomentowania grafiki aż w końcu się za to zabrałam. Powiem tak: awatary nie są złe, ale te ramki mogły być inne, ponieważ nie pasują one tutaj. Animacje mają ładną jakość, ale są zdecydowanie za szybkie jak na moje oko. Najnowsza sygnatura jest taka sobie. Czekam na kolejne prace i życzę weny.



© ChandSarma


Moja grafika Mój deviantart Moje forum
8938662 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Nory
~Norelay
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 17-09-2015 20:03
Aniaaaa, moja stała komentująca. No cóż, zakaz na WB obowiązuje, trza dodać conajmniej 3 zestawy lub 6 avów. xD Ja daję trzy zestawy. xD
Mam nadzieję, że ktoś skoma... xDDD










#TeamOgroxy
________________________________________________
Zapraszam na:
I Moje miniaturki I Opowiadanie - Ogron i Roxy I Moja grafika I Moje rysuneczki l Mój wattpad l Mój instagram l
________________________________________________
Edytowane przez Norelay dnia 17-09-2015 20:03
45243995 http://not-everything-is-a-game.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Nory
~Ania
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 18-09-2015 10:40
I znowu pierwsza komentuję Twoją najnowszą dostawę. Chyba należy mi się za to jakaś nagroda c'nie? Haha!
Praca z Musą jest mega śliczna. Wszystko ze sobą jest idealnie połączone. Dodatki delikatne a zarazem jak najbardziej pasujące tutaj. Jeszcze jakbyś dała jakiś napis byłoby bosko. Bardziej podoba mi się wersja bez ramki.
Druga praca z nie wiem kim (nie znam się na tych postaciach) jest również bardzo fajna. Napis jest ładny, ale kolor odrobinę mi nie pasuje.
Czekam na kolejne prace i życzę weny.



© ChandSarma


Moja grafika Mój deviantart Moje forum
8938662 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Nory
*Lunaris
Moderator

avatar
Dodane dnia 18-09-2015 15:30
Ten zestaw z Musą <3. Jeśli w ciągu tygodnia nikt go nie porwie, to go sobie ustawię, bo śliczny jest. Podobają mi się png'sy i koloryzacja, a te brushe dodają uroku pracy - dzięki nim jest taka lekka. Mi, w odróżnieniu od Ani, bardziej podoba się wersja z ramką. W kwestii napisu się jedna z nią zgodzę - przydałby się. Taka wisienka na torcie. Ale i bez niego praca jak najbardziej trafia w me gusta.

Praca z nieznaną mi postacią, chyba Korrą (wybacz pomyłkę) - ładna, choć nie zauroczyła mnie tak, jak pierwsza. Pasujące kolory, napis ma ładną czcionkę, kolor chyba jednak neco za jasny (ale ja to się na napisach tak znam, jak pies na lataniu, więc moja opinia nie jest zbyt ważna XD).

Weny!



(c) ja
Pewien fragment został ukryty na życzenie autora. Zaloguj się aby go zobaczyć.

55980925 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Nory
~Rebecca
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 20-09-2015 08:56
Hm, zaczynasz wychodzić z tego jednego koloru. Chodzi mi o to, że jak np. dawałaś Roxy to zazwyczaj były tekstury tylko w jednym kolorze, takie hm, poza różwych (czy tam zielonym) nie było nic innego, a teraz widzę krok w przód i zaczynasz kombinować. Musa ma odcienie fioletu, ale także i granatu, no i dobrze. Brakuje mi napisu, takiego delikatnego, dyskretnego. Bardziej do gustu przypadła mi pierwsza wersja. Ja z ogóły uwielbiam wszystkie ramki, ale w drugiej wersji jest rozmazana, no i to tak. Bardzo ładne png'sy, kolory także na plus. Praca z (Korrą? To jest Korra?) wygląda dobrze, w szczególności napis ładnie się prezentuje, jednak ramka jest za jasna, zbyt dużo kontrastu. Jeżeli robiłaś w PhotoShopie to zapewne dałaś obrys na "nakładkę" lub inne jasne tryby, co dało taki efekt. Zmniejszaj krycie oraz pamiętaj o opcji "utrzymaj przezroczystość", to ważne. Weny, Nora.


50085356 http://graficzno-fotograficznie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Nory
~Norelay
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 21-09-2015 19:33
Dziękuję za komentarze! A teraz kolejna porcja. xD

Irina, winx OC



Irinę możecie sobie zrobić na zestaw jak zmniejszycie. Mi za bardzo jakość idzie przy zmniejszaniu. A avki dorobię, jak będą chętni na te zestawy. xDDD
Robiąc Irinę, inspirowałam się stylem paru osób. Jeżeli wydaje się Wam, że za mocno zżynałam, to mówcie, a skasuję co Wam nie pasuje.


#TeamOgroxy
________________________________________________
Zapraszam na:
I Moje miniaturki I Opowiadanie - Ogron i Roxy I Moja grafika I Moje rysuneczki l Mój wattpad l Mój instagram l
________________________________________________
Edytowane przez Norelay dnia 21-09-2015 20:02
45243995 http://not-everything-is-a-game.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Nory
*Lunaris
Moderator

avatar
Dodane dnia 22-09-2015 20:47
Irina - ta praca spodobała mi się chyba najbardziej z tej dostawy. Śliczne png'sy, dzięki którym Tynix zyskał w moich oczach. Tło nie przykuło zbyt mojej uwagi, lecz świetnie pasuje do całości. Obwódka przy renderze po prawej pasuje. Ale we wszystkim najbardziej podoba mi się ta lekkość po lewej. Uzyskałaś naprawdę świetny efekt.
Sygnatura z nieznaną mi czarodziejką - ja cię zawsze podziwiam za to, że potrafisz zrobić takie tła. Normalnie nie można oderwać oczu. Ładny png's, przeszkadza mi lekko ta tekstura/brushe na nim. No, ale o gustach się nie dyskutuje. Brakuje mi tu tylko jakiegoś dyskretngo napisu.
Sygnatura z (?) Korry - czuć pustkę. Przydałby się jakiś napis po prawej stronie. Poza tym nie mam się do czego przyczepić. Ładny, dobry jakoścowo kadr, pasujące kolory i dodatki.

Weny!



(c) ja
Pewien fragment został ukryty na życzenie autora. Zaloguj się aby go zobaczyć.


Edytowane przez Lunaris dnia 22-09-2015 20:49
55980925 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Nory
~Meredith
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 23-09-2015 15:28
Mnie tu jeszcze nie było xd.
Może zacznę od tego, ze bardzo lubię patrzeć na twoją grafikę. Ma takie przyjemne kolory, łagodne tekstury. Jest taka fajna, stonowana., a co najważniejsze - po tych pracach widać, ze ty je robiłaś, na pewno rozpoznałbym je wśród innych.
Pierwsza -te kolorki, takie delikatne. Bardzo mi się ta praca podoba. Jeśli mam się czegoś przyczepić, to zamieniłam png'sy miejscami - wtopiła ten zielonkawy, a ten drugi zostawiła w spokoju, ale tak też jest dobrze. Do braku napisu nic nie mam, bo sama nie potrafiłabym go dobrać w tym przypadku, a nie czuć przez to pustki.
Druga - Trochę mi koloryzacja przeszkadza, zbyt żółta cera tej czarodziejki. Poza tym przydałby się napis... ale to nie oznacza, że mi się nie podoba, bo poza tymi szczegółami, praca jest ok.
Trzecia - koloryzacja ładna, trochę pustką wieje, chociaż to nie jest kadr, gdzie się powinno nawalić tekstur. Myślę, że napis załatwiłby sprawę. Mimo to mi się podoba.
Weny!


prawdopodobnie zaczęłam wracać
] | dA | Wattpady[/b]
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Nory
~Ania
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 27-09-2015 12:15
Praca z Iriną jest śliczna, ale mam wrażenie, że trochę wieje tutaj pustką. Nie wiem no brakuje mi tutaj jakiegoś brusha, tekstury czy też napisu, który by to zapełnił. Kolorystycznie bardzo mi się podoba.
To samo jeśli chodzi o tą drugą pracę. Wieje pustką i to mi nie bardzo pasuje. Może tak się komuś podoba, ale ja bym tu jednak dodała coś tylko sama do końca nie wiem co.
Czekam na kolejne dzieła i życzę weny.



© ChandSarma


Moja grafika Mój deviantart Moje forum
8938662 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Nory
~Szime
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 30-09-2015 23:07
Sygnaturka z Iriną podoba mi się najbardziej, ale wydaje mi się, że jest dość pusta po lewej stronie. Pomijając to, bardzo podoba mi się kolorystyka!

Proszę o troszkę dłuższe wypowiedzi (;.//Vic


DeviantArt || MyAnimeList || Grafika || Rysunki || OSU!

Edytowane przez Victoria dnia 01-10-2015 10:04
56852312 Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 7 z 9 << < 4 5 6 7 8 9 >
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

^PVTeam1230
19:03:29 25.04.2024
Szkoda że do Wawy smutny((
~February0
15:10:03 25.04.2024
Ktoś jest chętny na spontaniczne spotkanie w Warszawie w ten weekend? (dajcie znać jeśli takie rzeczy nie na shout box uśmiech)
~February0
15:08:33 25.04.2024
Rzucam mega randomowe hasło które właśnie wpadło mi do głowy w trakcie pracy xd
^Flamli0
21:14:14 24.04.2024
ukazały się pierwsze strony komiksu fate, data wydania została przesunięta na 31 lipca
~Radi0
13:49:16 24.04.2024
Jak w winxie. Kreska tak zrobiona, że boje się że udziecinnili ten serial
~clax70
10:37:27 24.04.2024
Nowy sezon Odlotowych Agentek już 12 maja KLIK
~EmilyWinxClub0
16:53:23 22.04.2024
Tak czy siak, czasy kreski ręcznej z 1 sezonu minęły bezpowrotnie, teraz Bloom wygląda jak popular girl from high school, która dorabia w międzyczasie jako modelka, a nie zwyczajna dziewczyna
~EmilyWinxClub0
16:46:27 22.04.2024
Przyczepię się jeszcze do twarzy w animacji, bo po 3D jakie zaserwował nam Rainbow mam stres pourazowy do tych ich za wielkich oczu i pstrokatych nosów w połączeniu z komediową, zbyt żywą mimiką twarzy
~EmilyWinxClub0
16:42:22 22.04.2024
5-6* mam nadzieję, że to tylko testy bo jeśli użyją takiej animacji do gotowego produktu, to reboot padnie szybciej niż powstawał
~EmilyWinxClub0
16:40:20 22.04.2024
Widać, że animacja to jest dalej ta sama plastelina z sezonów 4-5 tylko podrasowana, ale niestety dalej źle to wygląda, zwłaszcza włosy i płynność
~EmilyWinxClub0
16:39:02 22.04.2024
Flora wygląda jakby była żywcem wycięta z Mia i Ja. Nie jestem całkowicie przekonana do tej transformacji jeszcze
~clax70
15:19:57 22.04.2024
Znalazłem taki concept art z reboota
~clax70
15:13:07 22.04.2024
*transformacja
~clax70
15:12:51 22.04.2024
Ta transformacją wygląda bardzo fajnie, ale w tych filmikach coś mi nie pasuje z twarzą Bloom
^Flamli0
8:53:50 22.04.2024
^Flamli0
8:51:20 22.04.2024
^Flamli0
8:50:43 22.04.2024
^Flamli0
8:50:35 22.04.2024
uwaga uwaga, mamy transformację z reboota i pierwszy fragment!
^Flamli0
18:57:56 18.04.2024
zapraszam na kolejny komiks ze starą kreską :> KLIK
~EmilyWinxClub0
14:21:20 18.04.2024
Z tym Netlfixem to raczej o nową kreskówkę Rainbow chodziło, nie o reboot
~Vixen0
21:57:52 16.04.2024
20 lat temu to miałam 7 lat XD
~Vixen0
21:56:04 16.04.2024
W sumie 8 sezon podobał mi się za fabułę, i piosenki, 5/10 :>
~Vixen0
21:55:15 16.04.2024
Bo stara kreska, jak i fabuła pierwszego sezonu to święta jest
~Vixen0
21:54:30 16.04.2024
Mam nadzieję że to nie będzie jakaś marna kopia sezonu pierwszego XD
~Vixen0
21:53:04 16.04.2024
Winxa
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.