Nowości
25.04.2024
❧ naprawiono muzykę z 1 sezonu

18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

14.02.2024
❧ dodano komiks nr 236 - Nowy początek

Użytkowników Online
 Gości Online: 0
 Użytkownicy Online: 1
 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,052
 Najnowszy Użytkownik: ~blumica
Dzisiejsi Solenizanci
Akali
Biszkopcik12

Twórczość
Grafika
❧  Gimpowanie :d  ☙

Strona 5 z 13 << < 2 3 4 5 6 7 8 > >>
AutorRE: Gimpowanie :d
~Adelia
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 22-06-2014 12:24
Praca z Bloom wyszła średnio. Druga wersja sygnatury jest trochę gorsza, ponieważ jest pusta. Szkoda, że nie ma żadnych brushów. Za to w pierwszej sygnaturze bardzo spodobał mi się napis. Choć powinien być odrobinkę większy. Tak poza tym, bardzo się zawiodłam, że nie ma brushów. Kadry są ciekawe, ale nie są takie piękne, aż do mdłości. Koloryzacja według mnie wypadła bardzo dobrze. To tyle. Weny życzę.


as mitski once said: ***** ***
*:・゚✧ youtu.be/dQw4w9WgXcQ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Gimpowanie :d
~Kukus
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-06-2014 16:29
Dzięki za opinię. Za pierwszym razem jak robiłam sygnę, brakło mi prądu... I musiałam zacząć od nowa, stara lepiej wyglądała, no ale przepadła. I kilka avów do niej.








Instagram | YouTube
http://szkicownikcookie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Gimpowanie :d
~Rebecca
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-06-2014 16:35
Izaczek, powiem prosto z mostu: dużo poprawiłaś się w grafice, naprawdę. Nowe zestawy są coraz lepsze, lecz mają niedociągnięcia. Zestaw z Laylą jest nawet spoko. Pomysł jest interesujący, ale... Wykonanie ciut gorsze. Ten kadr co jest w pierwszym avatarze nie podoba mi się. Layla wygląda dziwnie xd. Koloryzacje są bardzo fajne, ale nie wiem czy zmieniałaś, jednakże mi się podoba. Szkoda, że te napisy są takie ciemne, a czcionki nieprzyciągające. Sygnatura jest bardzo fajna. Ekstra. Kochana, wenki całus.


50085356 http://graficzno-fotograficznie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Gimpowanie :d
~Kukus
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 26-06-2014 17:56
Dzięki za opinię. <3. Natchnienie mnie naszło jak oglądałam dzisiejszy odcinek Winx'a.








Instagram | YouTube
http://szkicownikcookie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Gimpowanie :d
~YouStee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 26-06-2014 20:21
Najnowsza praca jest taka sobie. Podoba mi się kadr, bardzo go lubię, za co plus. Dodanie szachownicy jest dobre. Ten brush z lewej jest też bardzo fajny. Jednak ten w kształcie taśmy filmowej nie pasuje. Co do napisów, byłoby nawet dobrze, gdyby nie napis Winx. Poza tym, powiększyłabym trochę Stellę w sygnaturze. Avatar ma dziwny kształt, jednak ujdzie. Co do poprzednich prac z Aishą, są również takie sobie. Kadry, kolorki i napisy (gdybyś jeszcze zmieniła kolor) są dobre. Ramka jakoś mi nie pasuje. Weny!


Stella literalnie ukształtowała moją osobowość
(c) chand
51516358 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Gimpowanie :d
~Kukus
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 29-06-2014 12:26
Dzięki. Teraz zestaw z serii z Merlinem ( Emrysem jak kto woli ).







Eksperyment z avkiem. :D












Instagram | YouTube
http://szkicownikcookie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Gimpowanie :d
~Victoria
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 29-06-2014 12:36
Pierwszy zestaw jest ok. Niezły napis i podoba mi się to "podzielenie tła". Ten avek z Laylą mi się nie spodobał. To połączenie nie wyszło za ładnie. Zestaw z Harrym wyszedł fajnie. Masz super pomysł z tym dzieleniem. Napis wypał całkiem nieźle. Co do zestawu z Hermioną mam mieszane uczucia xd. Nie podoba mi się av. Te paski go zepsuły i coś nie tak z jego wielkością. Te paski na sygie również mi się nie spodobały. Napis i PNG's jest ok. Podsumowując robisz duże postępy. Czekam na więcej prac. Weny mruga.


It's funny how things never change in this old town.

Edytowane przez Victoria dnia 29-06-2014 12:37
50268431 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Gimpowanie :d
~Kukus
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 29-06-2014 15:33
Dzięki za opinię. Muszę pomyśleć nad nowym stylem. A na razie wałkuję ten z dzieleniem :d.




Instagram | YouTube

Edytowane przez Akali dnia 10-07-2014 15:51
http://szkicownikcookie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Gimpowanie :d
~Honey
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 29-06-2014 16:45
Trochę mam tu do oceny. Zacznę od avków z Laylą. Wykonanie całkiem ciekawie wygląda, jedynie co mi się nie podoba to ten pierwszy kadr, jest dziwny. Napisy nie powalają, ani czcionką, ani kolorem. Zestaw z Stellą wygląda ładnie. Kadr fajny, szachownica w tle i brushe podobają mi się. Napis jest bardzo fajny i idealnie pasuje. Kształt avatara mi się nie podoba. Zestaw z Harrym wyszedł Ci tak sobie. Kadr mi się podoba, ale jest tu strasznie pusto. Napis średni, czcionka mi się nie podoba jest taka zwykła. Do zestawu z Hermioną mam te same zastrzeżenia. Praca z Marlinem wygląda nie źle. Szkoda tylko, że ramka jest czarna. Sygnatura z Bloom jest całkiem spoko. Kadr i png's fajnie wyglądają, napis też ujdzie. Nie podoba mi się jedynie tło w png'sie z Bloom, po prostu jest dziwne. Czekam na więcej. Weny.


(c) Reboszka
Moja grafika/Moje rysunki/ Ask/Blog
Edytowane przez Honey dnia 29-06-2014 16:46
http://ironman-another-story.blogspot.com/?m=1 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Gimpowanie :d
~Kukus
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 02-07-2014 18:58
Dzięki za ocenę.




Instagram | YouTube
http://szkicownikcookie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Gimpowanie :d
@czarodziejka_flora
Super Administrator

avatar
Dodane dnia 07-07-2014 19:35
Pisałam ci to już wielokrotnie na pw - masz ogromne dużą wyobraźnię. Każda twoja praca jest inna, każda praca ma coś nowego. Widać, że kombinujesz, nie serwujesz nam ciągle tego samego. Brakuje mi czasami jednak jakiejś koloryzacji, nie jaskrawości, nie nasycenia, ale koloryzacji. Wchodzę tutaj, patrzę i widzę oryginalność. To właśnie odróżnia cię od innych grafików.


To jest mistrzostwo. Kolory bym tylko zmieniła ;).

Weny życzę i proszę o nową dostawę. Plus mam dwa pytanka. Ile tworzysz? Photoshop?



Edytowane przez czarodziejka_flora dnia 07-07-2014 19:35
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Gimpowanie :d
~Kukus
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 15-07-2014 19:09
Nie mam Photoshopa, wszystkie prace robię w Gimpie. Tym programem zaczęłam się zajmować na poważnie jakieś cztery miesiące temu. Z początku nie wiedziałam co i jak, ale po jakimś czasie zaczęłam odkrywać nowe funkcje i kombinować. A co do kolorów, to muszę nad nimi popracować, bo jak na razie, to używam tylko "krzywych".



Siostra przysłała mi zdjęcie, a ja nie mogłam się powstrzymać.





Faza na Alicję!






I jeden beznadziejny zestaw z zajcem.







Eksperymentalny av z Pięknych Istot.





Czarownica.


TZK.






Instagram | YouTube

Edytowane przez Akali dnia 10-07-2014 15:50
http://szkicownikcookie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Gimpowanie :d
~Julietta
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 15-07-2014 21:09
Izaczku, Izaczku, Izaczku... Tak bardzo nieprawdopodobne jest to, że w ciągu tak krótkiego czasu udało Ci się zrobić takie postępy! Jestem pod ogromnym wrażeniem. Tym bardziej, że używasz Gimpa, który jest bardzo trudny w obsłudze. Strasznie podobają mi się Twoje prace oraz Twój styl. Praca, która najbardziej mi się spodobała to zestaw z Laylą w Sirenixie 3D ( pierwsza dostawa na ósmej stronie). Widać w tym zestawie oryginalność i pomysłowość, jakiej mało wśród początkujących grafików. Jestem naprawdę pod wielkim wrażeniem, Życzę weny i z niecierpliwością czekam na kolejne prace!


Moja "grafika".
Moje rysunki.
Mój ask.
Mój blog
''Problem to nie problem. Problemem jest twoje podejście do problemu'''. ~ Kapitan Jack Sparrow <3.
Av by Reb *-* <33.
49881408 http://winxforeverclub.blog.pl/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Gimpowanie :d
~Rebecca
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 16-07-2014 16:24
Mam "małe" zaległości, dosłownie. Jak Ty to robisz, że w tak króciutkim czasie osiągnęłaś to, co teraz widzę na moje oczy? To jest nie fair, bo ja grafikę robię prawie od roku, a Twoje są w ogóle ładniejsze i stosujesz super efekty XDD.
Zestaw ze Stellą - wielkie "WOW". Co ja mogę powiedzieć? Zestaw jest cudownie śliczny xdd. A teraz pytanka - te dwa napisy "Winx" i "FAKIRY NAVIGATION" masz z internetu, czy może sama zrobiłaś? Coś mi się zdaje, że net, ale to nie zmienia faktu, że zestaw jest bombowy. Koloryzacja jest... Mogłaś bardziej zmienić i się pobawić.

Zestaw z Merlinem - no, nie podoba mi się. Nawet nie z tego powodu, że nie przepadam za Merlinem, ale z tego, że te paski i ramka doszczętnie psują efekt. Koloryzacja jest spoko, a i ten napis, który nie pasuje zdezorientowany. Kochana, to kwestia gusty, być może kompletnie go nie mam, tylko wyrażam opinie.

Avatar z Laylą - powiem Ci, że jest bardzo ładny. No, koloryzacji chyba nie zmieniałaś. Napis pasuje, kolor również. To wklęśnięcie jest fajowe, a no i sam efekt wygląda przyzwoicie niegrzeczny.

Zestaw z Harrym Poterem - znów cudowny efekt psują złe paski, ale złą passę przerywa pasujący napis, który mi się spodobał i zagościł na zestawie. Jednak koloryzacja dała w kość i się obraziła, bo została nie zmieniona.

Zestaw z... z... z dziewczyną xd - całkiem niezły. Te paski mnie dręczą, teraz jednak są wszędzie! Napis uszedł, ale postaraj się zmienić kolor w innych zestawach.

Zestaw z Bloom - ogólnie to mi się napis niep odoba. Czcionka dobra, ale kolor... Nie, nie. Png's jest fajny, a to coś z prawej strony mi się podoba. Kadr jest spoczko, ale znów popadła koloryzacja, której prawdopodobnie niestety, nie zmieniłaś.
Resztę ocenię w najbliższym czasie, bo już muszę iść. Weny!


50085356 http://graficzno-fotograficznie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Gimpowanie :d
~Kukus
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 19-07-2014 10:23
*.*. Wiem, niektóre prace mają pewne nie dociągnięcia, a to wynika z tego, że jestem strasznie rozczepiana i nie zauważam braków. Dopiero jak spojrzę na pracę po krótkiej przerwie, to widzę. Rebecca, ta dziewczyna to Hermiona i te napisy na sygnie ze Stellą są z neta. No i ta nieszczęsna koloryzacja, chodzi za mną jak cień...
No, ale, żeby nie było smętnie.















I taki jeden zestaw z Bloom, dla zabicia czasu...







I jeszcze jeden, taki średni zestaw.






Instagram | YouTube
http://szkicownikcookie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Gimpowanie :d
@czarodziejka_flora
Super Administrator

avatar
Dodane dnia 21-07-2014 15:26
Uwielbiam, uwielbiam i jeszcze raz uwielbiam. Powtórzę się - każda twoja praca jest inna, oryginalna na swój sposób. Brakuje ci jednak kunsztu, ale myślę, że przyjdzie to z czasem. Większość ma kunszt, ale stylu swojego nie. Ty masz odwrotnie.
Zestaw z Bloom jest troszeczkę przejaśniony, Bloomka normalnie jarzy po oczach. Wydaje mi się, że jest też za bardzo wyostrzona. U Musy natomiast nie pasuje mi czcionka, kompletnie różne bajki. Dałabym też tło w innym kolorze, nie byłoby tak nudno. Brushe na plusik.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Gimpowanie :d
~rossattiee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 21-07-2014 15:45
Dżoana ma rację, wpadłam tu parę razy i rzeczywiście, masz ogromne pomysły, gorzej z realizacją, ale nie najgorzej. Najnowsza Musa absolutnie mi się podoba. Dodatki naprawdę fajne. Napis trochę inny bym też dała, ale kolor bardzo pasuje, więc dam Ci tu też plusik. Bloom podoba mi się już mniej, ze względu na tło chyba. Podoba mi się jeszcze ten zestaw z Aishą, ten ze zdjęć, naprawdę fajny pomysł. Ćwicz, ćwicz i ćwicz, bo dobrze Ci to wychodzi. Wkrótce może nawet coś u Ciebie zamówię w stylu tej Musy, o ile przyjmujesz zamówienia :>.


"so you wanna play with magic..."

Edytowane przez Sophie dnia 21-07-2014 20:52
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Gimpowanie :d
~Kukus
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 06-08-2014 13:31
Niespodziewaniem się takich pozytywnych komentarzy. Dziękuje. Co do zamówienia, zawsze mogę spróbować, najwyżej nie wyjdzie. :D
Ok, teraz jeden mały zestawić z 90120. Wiem, avek trochę nie wyszedł.







Taki mały eksperymentalny zestawi. Tylko niech nikt mi nie mówi, że jest za pusto. :D
















Instagram | YouTube

Edytowane przez Kukus dnia 02-08-2014 17:32
http://szkicownikcookie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Gimpowanie :d
~Rebecca
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 06-08-2014 17:12
Ojojoj, dawno mnie nie było, czas to wszystko nadrobić. Może zacznę od nowości, bo od razu zauważyłam animacje. No tak, widać, że sama kadrowałaś, nie jest ona płynna, ale najgorzej nie jest. Koloryzacja jest dziwna... Podobają mi się brushe z dwóch stron.

Śliczny <333. Taki.... oryginalny. Kochana, masz swój niepowtarzalny styl, pomysły na grafikę! Oby tak dalej. Każda Twoja praca ma w sobie to "coś". Ja bym kompletnie nie wpadła na tak genialne pomysły jak Twoje. Weny!


50085356 http://graficzno-fotograficznie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Gimpowanie :d
~Kukus
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 06-08-2014 18:32
Dzięki Reb. <3 Ostatnio nic mi nie wychodzi. Sama nie wiem czemu.Jedynie co mi się udało zrobić to ten zestawik z Laylą. Nie jest za ho, ho, ale zawsze coś.






Instagram | YouTube
http://szkicownikcookie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 5 z 13 << < 2 3 4 5 6 7 8 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

^PVTeam1230
19:03:29 25.04.2024
Szkoda że do Wawy smutny((
~February0
15:10:03 25.04.2024
Ktoś jest chętny na spontaniczne spotkanie w Warszawie w ten weekend? (dajcie znać jeśli takie rzeczy nie na shout box uśmiech)
~February0
15:08:33 25.04.2024
Rzucam mega randomowe hasło które właśnie wpadło mi do głowy w trakcie pracy xd
^Flamli0
21:14:14 24.04.2024
ukazały się pierwsze strony komiksu fate, data wydania została przesunięta na 31 lipca
~Radi0
13:49:16 24.04.2024
Jak w winxie. Kreska tak zrobiona, że boje się że udziecinnili ten serial
~clax70
10:37:27 24.04.2024
Nowy sezon Odlotowych Agentek już 12 maja KLIK
~EmilyWinxClub0
16:53:23 22.04.2024
Tak czy siak, czasy kreski ręcznej z 1 sezonu minęły bezpowrotnie, teraz Bloom wygląda jak popular girl from high school, która dorabia w międzyczasie jako modelka, a nie zwyczajna dziewczyna
~EmilyWinxClub0
16:46:27 22.04.2024
Przyczepię się jeszcze do twarzy w animacji, bo po 3D jakie zaserwował nam Rainbow mam stres pourazowy do tych ich za wielkich oczu i pstrokatych nosów w połączeniu z komediową, zbyt żywą mimiką twarzy
~EmilyWinxClub0
16:42:22 22.04.2024
5-6* mam nadzieję, że to tylko testy bo jeśli użyją takiej animacji do gotowego produktu, to reboot padnie szybciej niż powstawał
~EmilyWinxClub0
16:40:20 22.04.2024
Widać, że animacja to jest dalej ta sama plastelina z sezonów 4-5 tylko podrasowana, ale niestety dalej źle to wygląda, zwłaszcza włosy i płynność
~EmilyWinxClub0
16:39:02 22.04.2024
Flora wygląda jakby była żywcem wycięta z Mia i Ja. Nie jestem całkowicie przekonana do tej transformacji jeszcze
~clax70
15:19:57 22.04.2024
Znalazłem taki concept art z reboota
~clax70
15:13:07 22.04.2024
*transformacja
~clax70
15:12:51 22.04.2024
Ta transformacją wygląda bardzo fajnie, ale w tych filmikach coś mi nie pasuje z twarzą Bloom
^Flamli0
8:53:50 22.04.2024
^Flamli0
8:51:20 22.04.2024
^Flamli0
8:50:43 22.04.2024
^Flamli0
8:50:35 22.04.2024
uwaga uwaga, mamy transformację z reboota i pierwszy fragment!
^Flamli0
18:57:56 18.04.2024
zapraszam na kolejny komiks ze starą kreską :> KLIK
~EmilyWinxClub0
14:21:20 18.04.2024
Z tym Netlfixem to raczej o nową kreskówkę Rainbow chodziło, nie o reboot
~Vixen0
21:57:52 16.04.2024
20 lat temu to miałam 7 lat XD
~Vixen0
21:56:04 16.04.2024
W sumie 8 sezon podobał mi się za fabułę, i piosenki, 5/10 :>
~Vixen0
21:55:15 16.04.2024
Bo stara kreska, jak i fabuła pierwszego sezonu to święta jest
~Vixen0
21:54:30 16.04.2024
Mam nadzieję że to nie będzie jakaś marna kopia sezonu pierwszego XD
~Vixen0
21:53:04 16.04.2024
Winxa
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.