Nowości
25.04.2024
❧ naprawiono muzykę z 1 sezonu

18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

14.02.2024
❧ dodano komiks nr 236 - Nowy początek

Użytkowników Online
 Gości Online: 1
 Brak Użytkowników Online

 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,053
 Najnowszy Użytkownik: ~ELEGANCIK

Twórczość
Grafika
❧  Grafika Smoczego_Płomienia xD  ☙

Strona 25 z 27 << < 22 23 24 25 26 27 >
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 26-08-2015 22:26
Dzięki, Ania, ale ja i tak wiem, że z tej pracy aż leje się róż xD. Jest słodsza od Bloom i Sky'a.

I teraz nawał moich prac xdd.



















I jakby ktoś chciał ava, to niech napisze z jaką czarodziejką :].










(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Ania
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 27-08-2015 09:11
Mi się i tak podoba xD.

Pierwszy zestaw z Bloom jest śliczny. Podoba mi się pomysł na niego. Biało-czarna Bloom wygląda super z tym efektem kliszy. Dodatki również są fajne, choć prawie niewidoczne. Brakuje mi tutaj tylko napisu. Praca z wilkami jest oszałamiająca. Mogłabym się tak w nią wpatrywać godzinami xD. Super to wymyśliłaś. Dodatki są jak najbardziej idealnie dopasowane. Napis - poezja! Me gusta! Kolejny zestaw z Bloom jest ładny, ale nie tak oszałamiający jak tamten pierwszy. Znowu podoba mi się efekt na kliszy. Ponownie brakuje mi tutaj napisu. Praca z tą dziewczyną, choć posiada mało dodatków, to jednak jest cudowna. Podobają mi się kolory i ten delikatny napis. Me gusta! Sygnaturki z Winx są śliczne. Mają cudowne kolory, wszystko idealnie dopasowane i boskie dodatki. Bardziej podoba mi się ta z napisem. Czekam na kolejne prace i życzę weny!



© ChandSarma


Moja grafika Mój deviantart Moje forum

Edytowane przez Smoczy_Plomien dnia 27-08-2015 21:58
8938662 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Akali
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 01-09-2015 13:20
Ojejku, Smocza... Jak mnie tutaj długo nie było! Przepraszam i już zabieram się do oceny najnowszych prac.
Bloom Tynix numer jeden - Świetny pomysł, ale za bardzo rozciągnęłaś tą kolorową Blumę. Kolory natomiast dobre, nie przesadzone, więc jak najbardziej mi się podobają. Trochę pusto, przydałby się jakiś napis. Zestaw z wilkami - omg. Cudo, naprawdę. Mega koloryzacja, boskie krateczki i idealnie dopasowany napis - no po prostu więcej takich zestawów chcę, więcej! może kiedyś go sobie wezmę, hehe Blum Tynix numer dwa - znowu trochę pusto. Jakiś napis albo chociaż dodatek jakiś by się przydał. Ten efekt "klatki filmowej" (serio nie wiem jak nazwać xd, ale coś z filmem) tutaj wyszedł gorzej niż w poprzedniej pracy, ale nadrobiłaś to dobrą koloryzacją. Kocham takie delikatne, nieprzesadzone kolorki. Tło również plus. Następny zestawik - fajny kadr, chociaż napis wydaje mi się troszkę dziwny. Niemniej, zestaw nie jest zły. Nawet podoba mi się takie coś - tzn. na pierwszym planie jasno, a na drugim taki mrok. Co do sygnatur z Winx, to wybrałabym wersję z napisem, która dopełnia pracę. Świetne kolory i ogólnie dobry pomysł, by zrobić zestaw z wszystkimi czarodziejkami. Ten zestaw również zasługuje na plus. Weny życze i czekam na coś nowego~.


av (c) Chand
nie dam Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Meredith
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 01-09-2015 15:20
Dawno mnie u nie było...
Najmniej spodobały mi się zestawy z Tynixem. Nie są złe, ale brakuje mi w nich napisu. Ogółem pomysł i cała reszta na plus, tylko jeden minus za brak napisu.
Potem jest zestaw z Enchantixem Winx. Też nie jest zły, nawet bardzo dobry (może troszeczkę zbyt różowy xd), ale w tej dostawie są jeszcze lepsze.
Drugie miejsce należy do zestawu z wilkiem, który jest idealny. Świetnie dobrane tekstury, brushe. z pewnością zająłby pierwsze miejsce, gdyby nie to, że bardziej urzekł mnie zestaw z realu, do którego należy pierwsze miejsce. TEN naprawdę mi się spodobał. Może go potem skradnę, jak minie mi ochota na coś bardziej Winxowego.
Weny!



prawdopodobnie zaczęłam wracać
] | dA | Wattpady[/b]
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 13-09-2015 21:16











(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~x-Ritsu
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 13-09-2015 21:49
No, to ja może zacznę sobie od Bloomy Tynix z 20-08.
Bardzo ładnie dobrany PNG's, chociaż mało oryginalny, ponieważ widziałem już trzy różne osoby, robiące z nim zestaw. Różowy trochę zbytnio oczodajny, może za dużo tekstur i tych napisów. Wydaje mi się też, ze spłaszczyłaś nieco ten render. Zestaw na plus i minus, bo nie lubię różowego.

Kolejna Bloom Tynix z 26-08
Ta Blooma już bardziej mi się podoba, nie jest tak tego wszystkiego nawalone, ale znowu widzę popularny PNG. Trochę więcej oryginalności poproszę... Samo wykonanie nie jest złe, podoba mi się. Albo to ta Bloom ma taką krzywą twarz, albo znowu mi ją spłaszczyłaś, bo czarno-biała wersja wygląda już normalnie. Między dwoma obrazkami zrobiłbym też tak zwane wtopienie, bo najbardziej to się rzuca w oczy. No i ogólnie jakoś drugi obrazek psuje efekt. Bodajże nie korzystałaś z tekstur. Zestaw na plus i minus, ale trochę lepszy od poprzednika, no bo nie ma aż tyle różowego.

Zestaw z wilkiem
Na takich zestawach niezbyt się znam, ale nawet fajnie to wyszło. Wilk jest ładny, niezłe wtopienie drugiego wilka. Tło też świetne, oby tak dalej!

Kolejna Bluma Tynix
Co ty tak uwielbiasz tą Blumę? Ten to już najlepszy z wszystkich Bloom Tynix, chociaż widzę małe niedociągnięcia. Znowu zauważyłem, że jest czarno-biały obrazeczek... Niezbyt tutaj pasuje, i te prostokąciki wycięte przy dwóch podstawach tej figury... Stanowczo na nie, wywaliłbym go stąd. Render (nie lubię couture, ale ten ujdzie) ładnie dobrany, tło też. Dorzuciłbym, możliwe ramkę. I wydaje mi się, że coś wjeżdża na twarz Bloom, jakaś taka słabo widoczna tekstura, chyba, że to tylko takie uczucie. Dziś zjadłem za dużo cukierków z alkoholem, więc mogę mieć zwidy. Całość mi się podoba, a to rzadkość.

Av i sygna z panią w sukni
Nawet, nawet. Ładny obrazek, napis, ogółem czcionka. Dobrze, że jest widoczny. Taki prosty zestawik. Idzie na plus, bo elegancja tkwi właśnie w prostocie.

Winx Enchantix
Nie, nie, i jeszcze raz nie. Nie podoba mi się koloryzacja, strasznie daje po oczach. Różowy, na którego temat moje zdanie znasz, za dużo tekstur, za dużo czarodziejek, za pstrokato. Nie wiem dlaczego, ale nie podobają mi się zbiorowe zestawy. Ogólnie nie lubię, jak jest czegoś za dużo.

Ech... Widzę, że masz ogólnie przesłodzone komentarze... Cóż, ja taki nie będę, ogólnie lubię ludzi z wb i będę szczery. Po prostu mam dziwny gust, nie musisz się przejmować moim zdaniem.

Icy Butterflix
Ładnie, ale że nie akceptuję Icy Butterflix (Icy to wiedźma, a nie jakaś mizerna wróżka), więc nie będę tego komentował. Jestem dziwny.

Stella Enchantix
OMG! Nie no, przeszłaś samą siebie. PNG bardzo mi się podoba, napis taki prosty, taki nieprzesadzony, taki elegancki. Cudo! Kolory mega, czarno-biała wersja idealnie komponuje się z wersją kolorową i tłem. Moje gratulacje, ten zestaw bardzo przypadł mi do gustu. To chyba najlepszy ze Stellą Enchantix, jaki w życiu widziałem!

Jak już mówiłem, jestem dziwny. Różowego nie lubię, a moja główna OCka ma różowe włosy. Chociaż różowe włosy mnie aż tak nie drażnią, a nawet mi się podobają, jak cały różowy obrazek.




Strona | DeviantART | MyAnimeList


Edytowane przez x-Ritsu dnia 13-09-2015 21:54
pisz na gg http://xritsu.j.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
@czarodziejka_flora
Super Administrator

avatar
Dodane dnia 14-09-2015 10:57
Najpierw pójdę do Smoczej, bo mi skomciała :>>>.
W sumie to może napiszę ogólnie, bo widzę, że masz trochę problem ze zmniejszaniem PNG'sów. Są nieco zniekształcone, rozciągnięte i spłaszczone. Jak je zmniejszasz? Obrazkiem, zmniejsz obraz czy skalą? Polecam opcję numer jeden. Zachowuje proporcje obrazu. Jedyne czego mi brakuje to trochę zabawy kolorem. Nawet nie musisz dodawać całych koloryzacji, ale troszkę pobawić się jaskrawością czy nasyceniem. Czasami prace są po prostu zbyt jasne.
Ps. Fajne są szare elementy na pracach, są takie twoje.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Ania
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 14-09-2015 14:02
Smocza! OMG! Najnowsze zestawy są cudowne! Najbardziej spodobała mi się Icy. Cudowny jest ten Png's. Genialny! Dodatki również idealnie pasują a napis jest wisienką na torcie. Jeszcze jakbyś tak koloryzację dodała to byłoby wspaniale. Chyba, że jest ona taka delikatna, że odnosi się wrażenie iż jej w ogóle nie ma. Stella również przypadła mi do gustu. Podoba mi się zestawienie kolorowej czarodziejki z szarą. Super to wygląda. Dodatki również na plus. Napis ma fajną czcionkę, ale ja bym może zastosowała jakiś obrys albo inny kolor żeby się tak bardzo nie zlewało i lepiej wyglądało. Ogólnie widzę, że coraz więcej pracujesz i to mi się podoba. Czekam na kolejne, życzę weny i w wolnej chwili zapraszam do mnie.



© ChandSarma


Moja grafika Mój deviantart Moje forum
8938662 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Lau
Moderator

avatar
Dodane dnia 15-09-2015 18:30
Świetne *.*
Tylko dla mnie jakoś dziwnie wygląda ikona z Bloom Harmonix. Lecz pozostałe - super. Podobają mi się zastosowane w nich efekty.

I mój refleks. Wybacz... Wszystkie zestawy wyglądają naprawdę genialnie. Uwielbiam te efekty.


Opowiadania: Kryształ Soldenu
dA|Wtt

Edytowane przez Lau dnia 15-09-2015 18:32
nie? http://phoenixflamefairy.deviantart.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 20-09-2015 14:04
gwizdze













(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Mayumi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 20-09-2015 21:14
Z powodu nudy, która ogarnęła moją duszę w tą wieczorną końcówkę Weekendu, postanowiłam umilić komuś życie i skomentować mu grafikę. Padło na ciebie, Smocza xD.
Nie kojarzę mężczyzny przedstawionego na zdjęciu, aczkolwiek praca przypadła mi do gustu. Genialna czcionka, kolor również pasuje. Na dodatek kadr... jakże idealnie do sytuacji.Nie, w tym zdaniu nie użyłam sarkazmu. Tak dla twojej wiadomości, jeśli byś miała jakieś wątpliwości.
W drugiej sygnaturze widać użycie tak zwanego "Smoczego Stylu: Jak zwykle pasująca teksturę i napis. Na dodatek połączenie dwóch ujęć... naprawdę wyszło świetnie! Rany, powinnam ograniczyć trochę cukier, bo jeszcze cukrzycy dostaniesz (taa... wiem, że od tego nie można dostać tej choroby, ale udawajmy, że tak... dla zasady)
Hm... ostatnie wykonanie. Oczywiście nie obędzie się bez wychwalenia tego "kawału dobrej roboty". Pozwolisz proszę, abym ustawiła ją sobie na zestaw? Argumenty masz identyczne jak powyżej, ale nie ma sensu, abym się zbędnie powtarzała, skoro wiesz, co o twych pracach sądzę.



Edytowane przez Mayumi dnia 20-09-2015 21:17
50249832 mayumi.com Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~LunaFin
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 20-09-2015 21:22
Nie mam pojęcia jak zacząć ten komentarz. Mam straszny problem z komentowaniem grafiki, dlatego też skomentuje tylko jeden zestaw, który za chwilę trafi na mój profil. Jest to pierwszy zestaw z ostatnie dostawy. Po prostu go kocham! Te kolorki, ten napis, ten kadr! Po prostu cud, miód i orzeszki. Wszystko wygląda tak mega optymistycznie, że od razu chce mi się skakać ze szczęście.
Piękne to po prostu.
Tyle mam do powiedzenia w tym temacie.


(c) Meredith
Miniaturki / Opowiadanie / Grafika / Mój blog
Oficjalny członek stowarzyszenia "Klub Wrogów Klawiatury"
55268354 http://dziecismoka.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Ania
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 21-09-2015 17:20
Pierwsza praca z tym mężczyzną bardzo fajnie Ci wyszła. Dodatki są delikatne, a jednocześnie idealnie tutaj pasują. Napis to po prostu poezja. Jak się ta czcionka nazywa?
Zestaw z Musą jest śliczny. Miałaś bardzo fajny pomysł na niego. Wszystko idealnie pasuje nawet napis.
Florka jest cudowna. Wszystko jest idealnie do siebie dopasowane, aż nie wiem co mam napisać o tej pracy. Boska!
Weny!



© ChandSarma


Moja grafika Mój deviantart Moje forum

Edytowane przez Victoria dnia 03-10-2015 13:29
8938662 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 03-10-2015 19:19
Jejciu, nie spodziewałam się, że aż tak spodobają się Wam moje prace xdd. Bardzo się cieszę. A ta pierwsza jest z Jim'ym Carrey'em. Gra w świetnych komediach i ten zestaw robiłam dla jaj. W życiu nie spodziewałam się, że jest aż tak dobry. A teraz kilka rzeczy:







I jeszcze nagłówek:
Klik

Wiem, że jest jeden zestaw i cztery avatary, ale jest też nagłówek, który jest spory, więc chyba jakoś się to równoważy, co nie xdd?




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
^Flamli
Administrator

avatar
Dodane dnia 03-10-2015 19:36
Uuuu Smocza jaki avatar z gołą klatą xDDDD. Przez to, że go dodałaś, to aż musiałam coś napisać xd No ale już więcej nie będę o tym mówić, bo na pewno wszyscy będą się ze mnie nabijać xd.
Fajne rozmycie u tej blondynki, bardzo podobają mi się takie efekty, więc rób take cześciej :>
Ładna, stylowa Flora. Bardzo delikatna, i like it. Jedynie co bym do niej dodała, to delikatna koloryzacja i było by perfecto.
Strasznie spodobał mi się zestaw z Florą Harmonix. Szkoda, że ten fanart jest trochę taki... dziwny, ale wielki plus za tło i napis. Ogólnie to dużo lepiej ci wychodzą delikatne zestawy, niż te, na których próbujesz nałożyć jak najwięcej efektów. Wenki :>.



Edytowane przez Flamli dnia 03-10-2015 19:36
19505342 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Ania
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 04-10-2015 14:21
Zestaw z Florą bardzo mi się spodobał. Wszystko jest śliczne, a napis to wisienka na torcie po prostu. Avatary jakościowo są bardzo dobre. Kadrowo również mi się spodobały. Nagłówek fajnie wygląda, ale nie do końca widzę, że wymazałaś tło z postaci. Postaraj się nad tym bardziej popracować. Ogólnie mi się wszystko podoba.
Weny, kochana!



© ChandSarma


Moja grafika Mój deviantart Moje forum

Edytowane przez Sophie dnia 03-12-2015 18:16
8938662 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Szime
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 06-10-2015 21:23
Zestawik z Florą jest bardzo przyjemny dla oka. Czarodziejka w tle ładnie się wtapia i ma dobrą kolorystykę. Bardzo spodobał mi się ten render ^^. Napis wydaje się niepozorny, ale dobrze komponuje się z całością. W tym wypadku im mniej efektów na napisie, tym lepiej. Różowa poświata jest idealna :3. Avatar jak dla mnie mógłby być bardziej wykadrowany, ale to tylko moje preferencje.

Te cztery avatarki są piękne. Podobają mi się kadry i kolorystyka. Jest taka ciepła, taką najbardziej lubię! Oczywiście moim ulubieńcem jest pierwszy avatar, myślę, że nikogo to nie dziwi. ;]];]]



DeviantArt || MyAnimeList || Grafika || Rysunki || OSU!

Edytowane przez Sophie dnia 03-12-2015 18:15
56852312 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 28-11-2015 19:30
Zamówienie dla: Crazy Princess.








Jeszcze taki, który Ci zrobiłam, zanim dowiedziałam się, z kim chcesz ten zestaw xdd.




Jakiś tam zestaw i jeden avatar xD.









(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Crazy Princess
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 29-11-2015 14:25
Zestawy są śliczne. Zaraz założę ten pierwszy, choć i drugi jest prześliczny. Trzeci zestaw też jest niczego sobie :>. Nie muszę się zastanawiać nad tym, co "nosić" przez długi czas xd. Jeszcze raz bardzo dziękuję. Zestaw "Freedom" jest bardzo ładny. Przechylenie w awatarze bardzo pasuje. Avek bardzo mi się podoba. Jest taki zmysłowy i ciekawy <3. Powodzenia i weny życzę! Oraz znowu bardzo dziękuję za śliczne zestawy :3!


All I ever wanted was the world.


I'm like porcelain
Credit dla Arii za av :3
Moja grafa/// Strażniczki Ziemi (OP) /// Winxowe AMV /// Wattpad

Edytowane przez Smoczy_Plomien dnia 29-11-2015 17:03
52292437 http://crazyxreversium.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 29-11-2015 17:34
Bardzo się cieszę, że Ci się podoba. Powiem szczerze, że myślałam, że najlepiej wyszedł mi drugi zestaw, bo ten pierwszy kojarzy mi się, jak kiedyś zrobiłam z Elsą, gdzie tyle jej nawaliłam, iż wszyscy mówili mi, że grubo przesadziłam i bałam się, że tutaj będzie to samo. Ale skoro uważasz, że wyszedł, to jestem wielce zadowolona szeroki uśmiech.
Ten avatar to kompletna porażka. Aby sprawdzić czy przez przypadek nie usunęłam wszystkich pędzli i ogólnie dodatków z PS, to zaczęłam robić avatar i pomyślałam, że go skończę. Hehe.




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 25 z 27 << < 22 23 24 25 26 27 >
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

~marcin19950
1:44:04 29.04.2024
i o czym był ten exlusive material o winx reboot ma ktos?
^Flamli0
14:15:20 28.04.2024
KLIK o 15 ma być ekskluzywny materiał z rebootu
^PVTeam1230
19:03:29 25.04.2024
Szkoda że do Wawy smutny((
~February0
15:10:03 25.04.2024
Ktoś jest chętny na spontaniczne spotkanie w Warszawie w ten weekend? (dajcie znać jeśli takie rzeczy nie na shout box uśmiech)
~February0
15:08:33 25.04.2024
Rzucam mega randomowe hasło które właśnie wpadło mi do głowy w trakcie pracy xd
^Flamli0
21:14:14 24.04.2024
ukazały się pierwsze strony komiksu fate, data wydania została przesunięta na 31 lipca
~Radi0
13:49:16 24.04.2024
Jak w winxie. Kreska tak zrobiona, że boje się że udziecinnili ten serial
~clax70
10:37:27 24.04.2024
Nowy sezon Odlotowych Agentek już 12 maja KLIK
~EmilyWinxClub0
16:53:23 22.04.2024
Tak czy siak, czasy kreski ręcznej z 1 sezonu minęły bezpowrotnie, teraz Bloom wygląda jak popular girl from high school, która dorabia w międzyczasie jako modelka, a nie zwyczajna dziewczyna
~EmilyWinxClub0
16:46:27 22.04.2024
Przyczepię się jeszcze do twarzy w animacji, bo po 3D jakie zaserwował nam Rainbow mam stres pourazowy do tych ich za wielkich oczu i pstrokatych nosów w połączeniu z komediową, zbyt żywą mimiką twarzy
~EmilyWinxClub0
16:42:22 22.04.2024
5-6* mam nadzieję, że to tylko testy bo jeśli użyją takiej animacji do gotowego produktu, to reboot padnie szybciej niż powstawał
~EmilyWinxClub0
16:40:20 22.04.2024
Widać, że animacja to jest dalej ta sama plastelina z sezonów 4-5 tylko podrasowana, ale niestety dalej źle to wygląda, zwłaszcza włosy i płynność
~EmilyWinxClub0
16:39:02 22.04.2024
Flora wygląda jakby była żywcem wycięta z Mia i Ja. Nie jestem całkowicie przekonana do tej transformacji jeszcze
~clax70
15:19:57 22.04.2024
Znalazłem taki concept art z reboota
~clax70
15:13:07 22.04.2024
*transformacja
~clax70
15:12:51 22.04.2024
Ta transformacją wygląda bardzo fajnie, ale w tych filmikach coś mi nie pasuje z twarzą Bloom
^Flamli0
8:53:50 22.04.2024
^Flamli0
8:51:20 22.04.2024
^Flamli0
8:50:43 22.04.2024
^Flamli0
8:50:35 22.04.2024
uwaga uwaga, mamy transformację z reboota i pierwszy fragment!
^Flamli0
18:57:56 18.04.2024
zapraszam na kolejny komiks ze starą kreską :> KLIK
~EmilyWinxClub0
14:21:20 18.04.2024
Z tym Netlfixem to raczej o nową kreskówkę Rainbow chodziło, nie o reboot
~Vixen0
21:57:52 16.04.2024
20 lat temu to miałam 7 lat XD
~Vixen0
21:56:04 16.04.2024
W sumie 8 sezon podobał mi się za fabułę, i piosenki, 5/10 :>
~Vixen0
21:55:15 16.04.2024
Bo stara kreska, jak i fabuła pierwszego sezonu to święta jest
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.