Nowości
25.04.2024
❧ naprawiono muzykę z 1 sezonu

18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

14.02.2024
❧ dodano komiks nr 236 - Nowy początek

Użytkowników Online
 Gości Online: 1
 Brak Użytkowników Online

 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,053
 Najnowszy Użytkownik: ~ELEGANCIK

Twórczość
Grafika
❧  Grafika Smoczego_Płomienia xD  ☙

Strona 23 z 27 << < 20 21 22 23 24 25 26 > >>
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Rebecca
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 01-01-2015 21:00
Nom, dość dawno mnie tutaj nie było. Muszę to nadrobić.

Kolekcja Harmonix - wydaje mi się naprawdę ciekawa. Po pierwsze, napisy to idealna kompozycja. Te "zbliżenia" bardzo dobrze pasują do tych zestawów. Najbardziej podobają mi się tektury u Bloom, są takie... delikatne, ale wyraziste. Wielki plus za to. Natomiast u Stelli i Musy też dobrze się wkomponowały, ale nie aż tak jak u rudowłosej xd. Koloryzacja też jest najlepsza u Bloom... No i u Musy. U Stelli jest ona dosyć ciekawa. Dobrze, że eksperymentujesz. Reasumując - uważam, że kolekcja jest udana i szczególnie Bloom wygląda rewelacyjnie.
Zestaw z Daphne - kurczę, no... Wszystko byłoby cudownie, gdyby nie kolor napisu. Zniszczył taką mega dobrą pracę. Podobają mi się tekstury oraz png's, który fakt - jest bardzo dobry.
Hm. Teraz może kilka słów na koniec, żeby to jakoś zakończyć. Tworzysz BOMBOWĄ grafikę i to nie są moje urojenia. Ta grafika jest na bardzo wysokim poziomie. Weny, Smocza i z niecierpliwością czekam na kolejne zaskakujące arcydzieła.


50085356 http://graficzno-fotograficznie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Meredith
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 02-01-2015 14:28
Smocza, ja uwielbiam Twój styl! Umiesz tak łączyć pozornie niepasujące do siebie kolory, że pasują idealnie! Z kolekcji Harmonix najlepiej wyszła Bloom, a najgorzej chyba Musa. Praca z Daphne średnia, trochę pusta.
Edytowane przez Victoria dnia 04-03-2015 17:28
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Ania
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 03-01-2015 17:52
Dawno mnie tu nie było i nie komentowałam Twoich prac.
Jestem pod wielkim wrażeniem Twojego talentu. Radzisz sobie coraz lepiej i tworzysz cudeńka. Idealnie dobierasz textury, png'sy, napisy, kolorki i inne dodatki tak, aby wszystko pięknie ze sobą współgrało.



© ChandSarma


Moja grafika Mój deviantart Moje forum

Edytowane przez Victoria dnia 04-03-2015 17:28
8938662 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 24-01-2015 21:26
Dzięki, dziewczyny, za super motywujące komentarze, serio. Cieszę się, zaglądacie, samo to jest miłe :].

Tutaj takie dziwne prace, które kompletnie mi nie wyszły. Jestem do bani.
















(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy

Edytowane przez Smoczy_Plomien dnia 24-01-2015 21:26
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Victoria
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 24-01-2015 21:51
OMG! Jakie te prace są śliczne, serio <3. Najbardziej spodobała mi się druga praca, ale ocenię każdą po kolei.

Zestaw z Daphne - podoba mi się. Ostatnio mało widzę prace z Winx, które są robione z kadrów, wszędzie te PNG'sy, więc plus za to, że jest to zestaw z kadru. Bardzo fajny napis, podoba mi się użyty gradient. Kolory również są ekstra, a ramka idealnie pasuje. "Paski" po lewej stronie są nawet okej.

Zestaw z Musą - cudowne cudo <333. Biorę tę pracę <3. Kadr jest świetny, a napis pięknie wygląda, te nutki są super xd. Niczego się w tej pracy nie przyczepię - idealna <333.

Musa Mythix - na początku może się wydawać, że tło niezbyt pasuje, ale jest przeciwnie. Mimo, iż jest czarne - bardzo dobrze wygląda z tą czarodziejką. Napis okay - fajna czcionka.

Zestaw z Anime - noo... niezbyt xd. Nie przepadam za ciemnością i takimi kolorami. Napisy dobrze wyglądają. Paski też są fajne.

Bardzo mi się spodobały prace z Winx'a. Zwłaszcza druga Musa, choć i reszta jest fenomenalna. Życzę dużo weny, Smocza serce.


It's funny how things never change in this old town.

Edytowane przez Victoria dnia 24-01-2015 21:56
50268431 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Rebecca
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-01-2015 17:38
Zestaw z Daphne - podoba mi się. Dobry kadr, podobnie jak koloryzacja. Ramka także wyśmienita, a brushe to już nie mówię : D. Cudowny, bardzo pasuje.
Zestaw z Musą - jedna z lepszych prac nowej dostawy, ale ciągle nie najlepsza. Kadr jest ładny, dobrze dobrany. Koloryzacja to bomba atomowa! Tak mi się mega podoba, że szok xd. Napis także wpasowany i jest przyjemny dla oka ;3.
Zestaw z Musą - to jest najlepsza praca. Niby czarny, taki zabójczy i nigdzie nie pasuje, a tak naprawdę jest wybawieniem dla tej pracy. To się tak wszystko komponuje! Png's także świetny. Praca rewelacja. Pewnie po nią tutaj wrócę.
Zestaw z Anime - nawet dobry, ale ja nie gustuje w takich "ostrych" zestawach, więc... dużo się nie wypowiem. Powiem tyle, że kompozycja ciekawa.
Smocza, Smocza, Smocza... Tutaj nic nie jest do bani. Tyle :>. Weny życzę.


50085356 http://graficzno-fotograficznie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Meredith
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 26-01-2015 12:11
1. Jest ładny, choć nie powala. Koloryzację dałabym jaśniejszą, ale to moja koncepcja. Ramka fajnie wygląda, a napis jest dobrany. Te paski jeszcze go dopełniają.
2. Lepszy, koloryzacja fajna. Napis pasuje.
3. Cudo! Tło, pgn's, napis, wszystko idealnie dobrane! Wzięłabym go, ale niestety, Reb mnie ubiegła.
4. Ciemność... ale fajny. Napisy i efekty pasują.
Podsumowując: Najlepszy 3., a najgorszy 1.. Mimo to, wszystkie są ładne (a nie do bani) .


prawdopodobnie zaczęłam wracać
] | dA | Wattpady[/b]
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 13-02-2015 12:59
Stokrotne dzięki dziewczyny za komentarze serce.
Vic, naprawdę długą ją ponosiłaś mellow.







(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy

Edytowane przez Smoczy_Plomien dnia 13-02-2015 12:59
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Rebecca
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 13-02-2015 13:11
OMG! Biorę w trybie natychmiastowym i jeszcze szybciej.

Smoczku, to rewelacja. Kolory są w odcieniach pomarańczowych, przez co ładnie się się to komponuje i współgra :D. Napis także niczego sobie. Zestaw prawie idealny. Czemu "prawie"? Haha, może to głupie, ale ten cień przy napisie mnie dręczy xD. Nie no, jest super.
Trzymaj tak dalej, a ja idę zakładać zestaw. Weny.



Edytowane przez Lilla dnia 13-02-2015 13:22
50085356 http://graficzno-fotograficznie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Victoria
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 13-02-2015 13:15
Jejciu, Smoczaaaa. Jaki ten zestaw jest śliczny, boshe. Mega mi się podoba, jak Ty robisz takie superowe koloryzacje? Duży plus za to, że jest on z Daphne, bardzo lubię prace z nią :3. Fajny kadr, ta czarodziejka w tej ramce też dobrze wygląda i zapełnia puste miejsce xd. Napis świetny, pasuje do sygnatury kolorystycznie. Te białe "paski" nieźle wyglądają. Bardziej pasuje mi drugi avatar, bo w pierwszym jakoś niezbyt pasuje mi ta szarość, ale to już chyba kwestia gustu. Koloryzacja jest nieziemska, rewelacja. Nie mam co jeszcze zbytnio o nim napisać, ale wiedz, że naprawdę mi się podoba xd. Mam też pytanie: mogłabym złożyć zamówienie na jakiś zestaw?
Życzę dużo weny, Smocza c:.


It's funny how things never change in this old town.

Edytowane przez Cattie dnia 14-02-2015 18:20
50268431 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 17-02-2015 20:42
Dzięki, dziewczyny, za motywujące komentarze!
Vic - powiem Ci, że zupełnie nie wiem jak ja zrobiłam tą koloryzację xdd. Wciskałam co bądź i wyszedł mi taki efekt xD.

Zamówienie dla Rebb.




Matko... To jest okropne...




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Adelia
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 17-02-2015 21:07
Zgadza się, to jest okropne. Nie no żartuję. Muszę przyznać, że niezbyt mi się png podoba, ale bez przesady. Nie jest tak źle. Napis, bardzo fajny, szczególnie kolor. Kurczę, ja zawszę szaleję za tłami. Wy je dobieracie po prostu cudowne, te twoje tła to po prostu mistrzostwo. Brushe są dobrze dobrane, a kolory do siebie pasują. Ogólnie całość jest bardzo dobra, ale ten png obok tego czerwonego brusha mi przeszkadza. Według mnie się nie łączą, ale ogólnie bardzo lubię twoją grafikę. Masz taki fajny styl i w ogóle. Czekam na więcej grafiki!


as mitski once said: ***** ***
*:・゚✧ youtu.be/dQw4w9WgXcQ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~anulka_bloom
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 17-02-2015 22:53
Powiem szczerze: Twoja grafika nie powala. Jest po prostu nudna. Robisz to, co wszyscy i nie za bardzo Ci to wychodzi. Ze wszystkich Twoich prac jedna może jest naprawdę dobra. Wiesz, nie wystarczy zrobić screen z odcinka, wykadrować i zmienić odcień kolorów. Takim sposobem do niczego nie dojdziesz. Rozumiem, że początki często są długie i ciężkie, ale no cóż, według mnie niektórych rzeczy nie powinno się pokazywać. Może z czasem zaczniesz robić coś oryginalnego, po czym można by powiedzieć: "Tak, to praca Smoczej", ale teraz to praca jak wiele innych. Brak oryginalności i polotu. Przepraszam, ale daję 2/10.
Życzę powodzenia w przyszłości, jednak nie poddawaj się i walcz, albowiem do odważnych świat należy ok.


anulka_bloom

http://anulkabloom.deviantart.com
Edytowane przez Sophie dnia 18-02-2015 14:15
http://anulkabloom.deviantart.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Rebecca
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 18-02-2015 08:51
Anulka_bloom, niestety, w pełni się z tobą NIE zgadzam. Mam całkowicie odwrotne zdanie. Smocza nie jest początkującą, grafikę robi bardzo długo i to widać. Właśnie prace są jak najbardziej oryginalne. To nie jest zmniejszone i tylko dodana koloryzacja. Nie. Na każdej pracy Smoczej, widać brushe bądź tekstury, więc... nie rozumiem. Właśnie o to chodzi, żeby pokazywać, bo jak wstawisz prace to ktoś ją oceni i zarazem poda wskazówki, więc? Ja jednak uważam, że jej to bardzo dobrze wychodzi. Przepraszam, że tak mówię, anulka, ale naprawdę mam odmienne zdanie, co do prac naszego Płomyka. Wracając do zestawu. Bardzo, bardzo Ci za niego dziękuję <3. Nie zgodzę się także, że png's jest niezbyt dobry - to fanart; chyba lepiej brać coś innego z dA, niż te same, z którymi robi się milion razy grafikę, prawda ; )? Mi się osobiście podoba. Koloryzacja także cudowna, jak zawsze :3. Napis idealny. Piękny odcień, super blask! Idealny <3. Jeszcze raz dziękuję, idę założyć na profil. Dziękuję, dobranoc i życzę weny.



Edytowane przez Rebecca dnia 18-02-2015 08:52
50085356 http://graficzno-fotograficznie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~_Floorka_Nature_
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 18-02-2015 11:27
Powiem tak: ja sam nie umiem robić grafiki, więc nie będę krytykował, ale twoje prace naprawdę bardzo mi się podobają. Nie widziałem wszystkich, tylko te ostatnie, lecz nie zmienia to faktu, że wiesz, co robisz. WENY!!!



Edytowane przez Sophie dnia 18-02-2015 14:11
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Honey
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 18-02-2015 14:52
Wow, piękny zestaw. Takie fajne, ciepłe kolorki. Dobrałaś bardzo dobre tło. Te brushe są cudne, ale najbardziej podoba mi się napis, śliczna czcionka. Ładne tekstury (bo to chyba są tekstury). Mam takie pytanie: co to za png's? Bardzo mi się podoba. Ogólnie, to spodobał mi się ten zestaw. Weny :3.


(c) Reboszka
Moja grafika/Moje rysunki/ Ask/Blog
Edytowane przez Victoria dnia 10-03-2015 19:25
http://ironman-another-story.blogspot.com/?m=1 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 22-02-2015 14:45
Dziękuję Adel, Rebb, _Floorka_Nature_ i Honey, za takie miłe komentarze, serio. Cieszę się, że nawet Wam się podobają moje prace mruga.
Honey - proszę, oto png's Klik.

Anulka_bloom - wybacz, ale nie zgadzam się z Twoją opinią. Wiem, że każdemu przydałoby się trochę samokrytyki i ja uważam, że ją mam, bo wiem, że moje prace nie są tak cudowne jak Chand czy Ross. Jednakże powiem Ci, że moja grafika to nie tylko wykadrowanie jakiegoś screena, dodanie do niego napisu i zmienienie kolorów. Gdybyś nie zauważyła, rzadko kiedy używam kadrów. I nie uważam, że moje prace nie są godne pokazania tutaj, bo ja sama widzę, że zrobiłam ogromne postępy od moich poczatków, bo tyle, ile ja się z tym już bawię, to nie można uznać już za początki. Przy każdej pracy siedzę bardzo długo - kombinuję, łączę różne tekstury, koloryzacje, pędzle, napisy, usuwam niektóre rzeczy i dodaję nowe, aby moje prace były jak najlepsze. Powiem prawdę, moje prace to metoda prób i błędów. Daję kilka rzeczy i wybieram najładniejsze, które naprawdę pasują, a powiem Ci, że to sztuka dobrać odpowiednie dodatki do pracy, aby wszystko ładnie się komponowało i pasowało do siebie. Zapewniam Cię, że potwierdzi moje słowa co najmniejszej osiemdziesiąt dziewięć procent osób, które robią na tej stronie grafikę. I także trzeba mieć o niej trochę pojęcia, aby docenić prawdziwą, piękną pracę. Dziękuję i przepraszam ok.


Zamówienie dla Victoria.






Do wyboru, do koloru... Nie wiem, czy Ci się spodobają. Jak nie, to zrobię nowe :].




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Victoria
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 22-02-2015 15:00
Zamówienie dla Reb - bardzo mi się podoba <3. Pięknie wyszła Ci ta praca, kolory idealnie do siebie pasują, a sam PNG's jest dobrze dobrany. Napis niczego sobie. Nic nie skrytykuję, bo niezbyt mam co :3.

Zamówienie dla mnie - jejku, Smoczku <3. Bardzo Ci dziękuję za wykonanie tych ślicznych pracek, jestem pod ogromnym wrażeniem. W tempie natychmiastowym ustawiam zestaw z Florą, potem założę Stellę. Bardzo ładne napisy i PNG'sy. W pracy ze Stellą chyba czegoś brakuje, ale i tak jest dobrze. Śliczne kolorki <3. Flora najbardziej mi się podoba, jest idealnie. Jeszcze raz dziękuję za te przepiękne zestawy. Weny, Smocza serce.


It's funny how things never change in this old town.
50268431 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 02-04-2015 15:42
Vic, doskonale wiem, że czegoś brakuje, tylko za nic w świecie nie mogłam zorientować się czego! Wyszło tandetnie, wiem...
Dzięki, dziewczyny, za tak miłe komentarze, serio. Nie wiecie, ile to dla mnie znaczy serce.

Stella, Stella, Stella!!!





'

Noł koment wstyd.









Uch... Flora jeszcze jest w miarę okey, ale Tecna to już masakra...



Avatarki! Jakoś się za nie wzięłam (długo planowałam, ale nie mogłam po prostu xd). Nie wiem, jak mi wyszły. Mi się tam podobają, ale ja mam dziwny gust...






I jeszcze dwa zestawy z anime.







Bu... Okropność...




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Meredith
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 02-04-2015 16:25
Przesadzasz.
1. Ładny, ale mam wrażenie, że jakby nie w twoim stylu. Poza tym nic do niego nie mam.
2. Ładna kolorystyka, napis i w ogóle, ale ta Stella w Bloomix'ie mi jakoś nie pasuje.
3. Śliczny jest, co ty gadasz! Jedynie napis dałabym trochę niżej, ale to taki mały szczegół.
4. Tecna podobała mi się bardziej. Taki trochę pusty się wydaje.
Awatary. Drugi jest świetny. Reszta taka średnia.
Zestawy z anime - takie... średnie. Puste trochę. Robiłaś już lepsze zestawy.


prawdopodobnie zaczęłam wracać
] | dA | Wattpady[/b]
Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 23 z 27 << < 20 21 22 23 24 25 26 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

~marcin19950
1:44:04 29.04.2024
i o czym był ten exlusive material o winx reboot ma ktos?
^Flamli0
14:15:20 28.04.2024
KLIK o 15 ma być ekskluzywny materiał z rebootu
^PVTeam1230
19:03:29 25.04.2024
Szkoda że do Wawy smutny((
~February0
15:10:03 25.04.2024
Ktoś jest chętny na spontaniczne spotkanie w Warszawie w ten weekend? (dajcie znać jeśli takie rzeczy nie na shout box uśmiech)
~February0
15:08:33 25.04.2024
Rzucam mega randomowe hasło które właśnie wpadło mi do głowy w trakcie pracy xd
^Flamli0
21:14:14 24.04.2024
ukazały się pierwsze strony komiksu fate, data wydania została przesunięta na 31 lipca
~Radi0
13:49:16 24.04.2024
Jak w winxie. Kreska tak zrobiona, że boje się że udziecinnili ten serial
~clax70
10:37:27 24.04.2024
Nowy sezon Odlotowych Agentek już 12 maja KLIK
~EmilyWinxClub0
16:53:23 22.04.2024
Tak czy siak, czasy kreski ręcznej z 1 sezonu minęły bezpowrotnie, teraz Bloom wygląda jak popular girl from high school, która dorabia w międzyczasie jako modelka, a nie zwyczajna dziewczyna
~EmilyWinxClub0
16:46:27 22.04.2024
Przyczepię się jeszcze do twarzy w animacji, bo po 3D jakie zaserwował nam Rainbow mam stres pourazowy do tych ich za wielkich oczu i pstrokatych nosów w połączeniu z komediową, zbyt żywą mimiką twarzy
~EmilyWinxClub0
16:42:22 22.04.2024
5-6* mam nadzieję, że to tylko testy bo jeśli użyją takiej animacji do gotowego produktu, to reboot padnie szybciej niż powstawał
~EmilyWinxClub0
16:40:20 22.04.2024
Widać, że animacja to jest dalej ta sama plastelina z sezonów 4-5 tylko podrasowana, ale niestety dalej źle to wygląda, zwłaszcza włosy i płynność
~EmilyWinxClub0
16:39:02 22.04.2024
Flora wygląda jakby była żywcem wycięta z Mia i Ja. Nie jestem całkowicie przekonana do tej transformacji jeszcze
~clax70
15:19:57 22.04.2024
Znalazłem taki concept art z reboota
~clax70
15:13:07 22.04.2024
*transformacja
~clax70
15:12:51 22.04.2024
Ta transformacją wygląda bardzo fajnie, ale w tych filmikach coś mi nie pasuje z twarzą Bloom
^Flamli0
8:53:50 22.04.2024
^Flamli0
8:51:20 22.04.2024
^Flamli0
8:50:43 22.04.2024
^Flamli0
8:50:35 22.04.2024
uwaga uwaga, mamy transformację z reboota i pierwszy fragment!
^Flamli0
18:57:56 18.04.2024
zapraszam na kolejny komiks ze starą kreską :> KLIK
~EmilyWinxClub0
14:21:20 18.04.2024
Z tym Netlfixem to raczej o nową kreskówkę Rainbow chodziło, nie o reboot
~Vixen0
21:57:52 16.04.2024
20 lat temu to miałam 7 lat XD
~Vixen0
21:56:04 16.04.2024
W sumie 8 sezon podobał mi się za fabułę, i piosenki, 5/10 :>
~Vixen0
21:55:15 16.04.2024
Bo stara kreska, jak i fabuła pierwszego sezonu to święta jest
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.