Nowości
25.04.2024
❧ naprawiono muzykę z 1 sezonu

18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

14.02.2024
❧ dodano komiks nr 236 - Nowy początek

Użytkowników Online
 Gości Online: 1
 Brak Użytkowników Online

 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,053
 Najnowszy Użytkownik: ~ELEGANCIK

Twórczość
Grafika
❧  Grafika Smoczego_Płomienia xD  ☙

Strona 22 z 27 << < 19 20 21 22 23 24 25 > >>
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 01-11-2014 14:09
Ee... Nie wiem, co to, ale coś tam zrobiłam...

Zestaw dla BlueFairy:




Jeżeli się nie podoba, to mogę zrobić inny.




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Meredith
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 01-11-2014 19:15
Wielkie dzięki, jest prześliczny :happy:! Właśnie takie coś lubię! Przecudny! Chyba nie mogłaś zrobić tego lepiej (nie, żebym nie wierzyła w twoje możliwości)!


prawdopodobnie zaczęłam wracać
] | dA | Wattpady[/b]

Edytowane przez Smoczy_Plomien dnia 01-11-2014 19:24
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Ania
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 02-11-2014 14:30
Wow. Zestaw jest cudowny. Jestem pod wielkim wrażeniem. Wszystko idealnie ze sobą współgra. Podobają mi się kolory oraz napis.
P.S Mogę prosić o nazwę czcionki?

A ja mogę prosić troszeczkę dłużej?/Suza



© ChandSarma


Moja grafika Mój deviantart Moje forum

Edytowane przez Suzanne dnia 02-11-2014 14:51
8938662 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 02-11-2014 16:51
Ania napisał/a:
Wow. Zestaw jest cudowny. Jestem pod wielkim wrażeniem. Wszystko idealnie ze sobą współgra. Podobają mi się kolory oraz napis.
P.S Mogę prosić o nazwę czcionki?


Yy... A o którą czcionkę Ci chodzi xdd? I w ogóle dziękuję za komentarz.

New zestaw. Nie wiem jak wam, ale mi się bardzo podoba mruga.







(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Meredith
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 05-11-2014 17:34
Na moje oko za dużo napisów, byłoby jednak lepiej, gdybyś inaczej je umiejscowiła lub gdyby miały ten sam kolor, a z drugiej strony... nie mam prawa się wypowiadać! Jesteś tysiąc razy lepsza ode mnie.


___
Post trochę za krótki. Może napiszesz dłuższy? : ) //Chand



prawdopodobnie zaczęłam wracać
] | dA | Wattpady[/b]

Edytowane przez ChandSharma dnia 05-11-2014 17:37
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Victoria
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 11-11-2014 19:46
Dawno mnie tutaj nie było, zaległości się nazbierało. Ocenię całą grafikę z tej strony.
Zestaw dla SweetApple - ładna tekstura, png'sy również dobre. Jedyne, co mnie nie zachwyciło to napis, może i on pasuje, lecz mnie nie przekonuje.
Zestaw z Bloom Harmonix - pierwsze co rzuca się w oczy, to bardzo fajna koloryzacja, te kolorki trafiły w me gusta. Druga sprawa to połączenie kadrów - wspaniałe, naprawdę ładne to wygląda, napis również dobry. Wszystko idealnie się prezentuje. Jeden z najlepszych na tej stronie :3.
Praca z dziewczyną - wyszła nieźle, plus za ten napis, który wygląda dobrze, ale poza nim, nie ma w tym zestawie nic, co by mnie zachwyciło.
Zestawy z Musą - to jest to. Najlepsza praca z tej strony. Przypadł mi do gustu. Muszę przyznać, że koloryzacja jest śliczna <3. Napis także, kadry fajnie połączone. Te "kreski" też ciekawe. Druga praca z czarodziejką muzyki jest okay, chociaż wcześniejsza wywarła na mnie większe wrażenie. Napis dobrze dopasowany, kolory też ok.
Zestaw dla BlueFairy - podoba mi się tekstura użyta w tym zestawie. Sam PNG's ciekawy. Napis jest ok. Ogólnie wypadł tak 8/10, bo jakieś tam zastrzeżenia małe mam xd.
Praca z Tecną Sirenix - mi również przypadła do gustu, chociaż nie lubię Tecny. Napisy są fajne, zwłaszcza ten na środku, a "pasek" szarości też nieźle wygląda. Koloryzacja może być :>.
Jednak jeśli miałabym wybrać najlepszą pracę z tej strony, byłby to zestaw z Musą w Bloomix'ie. Zachwycił mnie. Ogółem, Smocza, robisz bardzo dobrą grafikę i właściwie wszystkie prace mi się podobają, jedne mniej, drugie bardziej, ale liczy się całokształt =). Życzę Ci weny.


It's funny how things never change in this old town.

Edytowane przez Victoria dnia 11-11-2014 19:51
50268431 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
użytkownik usunięty
Dodane dnia 16-11-2014 13:17
Robisz świetną grafikę. Musa i Bloom wychodzą ci najlepiej.
Zestaw dla BlueFairy był przepiękny, zakochałam się.

Musisz pisać dłużej, ponieważ takie posty zostają usuwane.



Edytowane przez Smoczy_Plomien dnia 16-11-2014 14:55
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 11-12-2014 10:41
No, dawno nic nie dodawałam z moich mega beznadziejnych prac, więc będę wszystkich dręczyć i dodam cuś nowego xdd.

Zestaw z Nebulą.



Inny av z Nebulą.





(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy

Edytowane przez Smoczy_Plomien dnia 11-12-2014 20:04
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Rebecca
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 11-12-2014 19:50
A to nie Nebula jest xd? Chyba się pomyliłaś. Ah, zdarza się :D.
Od zawsze podobaja mi się te "ramka", którą tutaj użyłaś. Napis fajne, ale chyba dałabym graniet. Tekstury są fajne. Ogólnie to wolę prace z png'sami, ale tutaj widzę dobry zestaw :3.


To mi się bardzo podoba. Bardzo dobra praca. Wszystko ze sobą sięmega komponuje i tworzy spójną całość. Brawo. Jeden z najlepszych Twoich prac.

Weny.


50085356 http://graficzno-fotograficznie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 11-12-2014 20:08
Rebecca napisał/a:
A to nie Nebula jest xd? Chyba się pomyliłaś. Ah, zdarza się :D.
Od zawsze podobaja mi się te "ramka", którą tutaj użyłaś. Napis fajne, ale chyba dałabym graniet. Tekstury są fajne. Ogólnie to wolę prace z png'sami, ale tutaj widzę dobry zestaw :3.


To mi się bardzo podoba. Bardzo dobra praca. Wszystko ze sobą sięmega komponuje i tworzy spójną całość. Brawo. Jeden z najlepszych Twoich prac.

Weny.


Orzesz ty... Matko, nie wiem co mi odwaliło z tą Morganą. Jakoś tak mi przypasowała i myślałam, że tak ma na imię. Dzięki za zauważenie błędu xdd. I dziękuję oczywiście za pozytywny komentarz. Także zapomniałam podziękować melly637, Victorii i BlueFairy. Naprawdę dziękuję wam kochane serce.




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Elyei
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 11-12-2014 21:16
Bardzo mi się podoba ten zestaw z Nebulą i gdybym sobie nie zrobiła zestawu zanim ty wrzuciłaś swój, to pewnie bym ci go podkradła. Po pierwsze, kadr. Jest bardzo dobry i w świetnej jakości. Po drugie, napis. Dobrze, że nie jest fioletowy, bo by się tak zlewało z tłem, że potencjalny użytkownik mógłby się nabawić jakichś problemów ze wzrokiem.
Co do ava, to ten sam kadr, ale nie wiem czemu podoba mi się bardziej niż ten z zestawu. Po prostu nie wiem.
Niemniej jednak prace świetne. Życzę weny uśmiech.


https://t.me/pump_upp
https://t.me/pump_upp Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Victoria
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 13-12-2014 18:59
Bardzo spodobał mi się zestaw z Nebulą. Sam kadr jest średni, ale tekstura, koloryzacja jest super <3. Napis jest okay. Czcionka i kolor spoko, chociaż obwódka wokół napisu chyba mogłaby być mniejsza :3. Te "paski" bardzo mi się podobają. Aż mam pytanie xd. Paski po prawej stronie sygnatury to tekstura czy może jakiś brush? Ramka jest fajna :>. Jednak najbardziej rzuciły mi się w oczy kolorki <3. Inny av z Nebulą również jest ok, chociaż wolę wersję pierwszą.
Ogólnie prace wychodzą Ci bardzo dobrze, choć te wcześniejsze jakoś bardziej mnie zachwycały xd. Za ten zestaw tak 7/10. Życzę pomysłów i dużo weny =D.


It's funny how things never change in this old town.

Edytowane przez Victoria dnia 13-12-2014 18:59
50268431 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 22-12-2014 14:49
Wiem, że te wcześniejsze były lepsze, ponieważ wypaliłam się...
Dzięki, dziewczyny, za komentarze, jesteście wielkie mruga.

Dzisiaj mam coś świątecznego.



Wiem, że mało, ale tylko na tyle wzięła mnie ochota...




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Rebecca
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 22-12-2014 15:40
To teraz kolej na mnie z ocenianiem :D.
Najlepiej wypadł zdecydowanie pierwszy avatar. Jest mega ładny, ale gdyby była mocniejsza kolorystyka, to byłoby po prostu... IDEALNIE. Co nie zmienia faktu, że i tak mi się szalenie podoba. Zdecydowanie wybierasz ciekawe, przykuwające oko kadry. Na plus! Ogólnie uważam, że i tak jesteś mega dobrą graficzką. Weny, kochana serce.


50085356 http://graficzno-fotograficznie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-12-2014 15:09
Dziękuję, Reb, za taki miły komentarzyk, jesteś kochana serce.

A teraz taka mała kolekcja z Harmonix'u.







Wiem, że jest Bloom, ale brałam to z "serii" tych png'sów i były tylko te trzy...




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Adelia
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 26-12-2014 12:13
Uwielbiam twój styl robienia grafiki. Jest po prostu cudowny. Wzięłam sobie zestaw z Bloom, ponieważ wydawał się najlepszy z całej kolekcji, choć reszta też przypadła mi do gustu. Po pierwsze napisy, po prostu cudowne. Nie wiem jak ty to robisz, ale wychodzi Ci to świetnie. Po drugie koloryzacje, u Stelli może trochę za ciemno i to do niej nie pasuje, ale też jest w porządku. No i tła. Tła dobierasz bardzo dobrze, choć u Musy niezbyt pasuje te niebieskie do koloru napisu, ale ujdzie. Czekam na więcej grafiki, weny.


as mitski once said: ***** ***
*:・゚✧ youtu.be/dQw4w9WgXcQ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Victoria
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 26-12-2014 19:27
Zestaw ze Stellą wypadł dobrze. Napisy są naprawdę świetne, zazdroszczę, że umiesz je dobierać - są idealne. Brush z prawej strony wygląda bardzo dobrze - jest mega :3. Nie spodobała mi się tekstura - te takie "paski" na sygnaturze, chyba to ona xd. Twarz Stelli nie wydaje się taka "gładka", ale nie wiem - może to wina PNG'sa. Hm, mam pytanie: na pracach jest zwykły napis, a może brush? Tak pytam, bo we wszystkich zestawach jest taki sam xd. Ogólnie fajny zestaw :>.
Praca z Musą jest bardzo ładna, same PNG'sy są dość ciekawe. Napis oczywiście idealny, a brushe znakomicie współgrają ze sobą. Kolory na duży plus, takie delikatne, no cudowne xdd.
Zestaw z Bloom jest chyba najlepszą pracą z tych trzech. Spodobało mi się tło, dobrze wygląda z tym PNG'sem. Brushe są okej, te "paski" po prawej też ujdą :>.
Podsumowując: kolekcja fajna, serio. Najlepsza Bloom, Musa również dobra, a najmniej spodobała mi się chyba Stella. Właściwie nie mam się do czego przyczepić w tych pracach (z wyjątkiem jakichś tam drobnostek, które może tylko mi nie pasują). Życzę Ci bardzo dużo weny i czekam na kolejne dzieła serce.


It's funny how things never change in this old town.
50268431 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 26-12-2014 20:08
Dzięki, dziewczyny. Powiem Wam szczerze, że myślałam, iż Bloom wyszła najgorzej, a tu taka niespodzianka. Gdy zrobiłam Stellę i Musę, kompletnie nie wiedziałam, co mam zrobić z Bloom.

Twarz Stelli nie wydaje się taka "gładka", ale nie wiem - może to wina PNG'sa. Hm, mam pytanie: na pracach jest zwykły napis, a może brush? Tak pytam, bo we wszystkich zestawach jest taki sam xd.


Twarz Stelli jest taka przez tą teksturę, z png'sem jest wszystko okey. Mi tam się tak podobało, więc nie dawałam jej nad tą teksturę. Napisy to nie są brushe. Po prostu wszędzie zastosowałam tą samą czcionkę, wielkość, efekty i tylko kolory oraz treść zmieniałam, dlatego nazwałam to "kolekcją".

Jeszcze takie najnowsze dzieło z Daphne (wiem, do bani).






(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Victoria
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 29-12-2014 17:35
Na początku powiem, że bardzo lubię prace z Daphne, więc już ogromny plus za to xd. Podoba mi się ten PNG's, ma bardzo fajne kolory - żywe i nie za ciemne. Tło niby takie zwyczajne, ale całkiem dobrze wygląda z tą czarodziejką :3. Napis mi się spodobał, fajna czcionka, a kolor i odbicie też może być. Ogólnie zestaw wypada okej, ale mogłyby być jakieś dodatki, bo tylko PNG's i napis, ale i tak jest fajnie :>. Czekam na nowe prace. Weny, Smocza =D.


It's funny how things never change in this old town.
50268431 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Speksi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 29-12-2014 18:14
Do bani? Raczej się z Tobą nie zgodzę, mi się ta praca bardzo podoba. Po pierwsze, ten PNG's jest genialny! Takie żywe kolorki, nie za ciemne ani nie za jasne, po prostu w sam raz. Napis też fajny, czcionka i kolor dobrze pasują do tej całości, jedynie to tło trochę tutaj mnie gryzie, ale nie jest złe. Ogólnie jest całkiem okej, ale przydałyby się tu jeszcze jakieś dodatki. Weny życzę.



Edytowane przez Sophie dnia 29-12-2014 18:34
Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 22 z 27 << < 19 20 21 22 23 24 25 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

^Flamli0
14:15:20 28.04.2024
KLIK o 15 ma być ekskluzywny materiał z rebootu
^PVTeam1230
19:03:29 25.04.2024
Szkoda że do Wawy smutny((
~February0
15:10:03 25.04.2024
Ktoś jest chętny na spontaniczne spotkanie w Warszawie w ten weekend? (dajcie znać jeśli takie rzeczy nie na shout box uśmiech)
~February0
15:08:33 25.04.2024
Rzucam mega randomowe hasło które właśnie wpadło mi do głowy w trakcie pracy xd
^Flamli0
21:14:14 24.04.2024
ukazały się pierwsze strony komiksu fate, data wydania została przesunięta na 31 lipca
~Radi0
13:49:16 24.04.2024
Jak w winxie. Kreska tak zrobiona, że boje się że udziecinnili ten serial
~clax70
10:37:27 24.04.2024
Nowy sezon Odlotowych Agentek już 12 maja KLIK
~EmilyWinxClub0
16:53:23 22.04.2024
Tak czy siak, czasy kreski ręcznej z 1 sezonu minęły bezpowrotnie, teraz Bloom wygląda jak popular girl from high school, która dorabia w międzyczasie jako modelka, a nie zwyczajna dziewczyna
~EmilyWinxClub0
16:46:27 22.04.2024
Przyczepię się jeszcze do twarzy w animacji, bo po 3D jakie zaserwował nam Rainbow mam stres pourazowy do tych ich za wielkich oczu i pstrokatych nosów w połączeniu z komediową, zbyt żywą mimiką twarzy
~EmilyWinxClub0
16:42:22 22.04.2024
5-6* mam nadzieję, że to tylko testy bo jeśli użyją takiej animacji do gotowego produktu, to reboot padnie szybciej niż powstawał
~EmilyWinxClub0
16:40:20 22.04.2024
Widać, że animacja to jest dalej ta sama plastelina z sezonów 4-5 tylko podrasowana, ale niestety dalej źle to wygląda, zwłaszcza włosy i płynność
~EmilyWinxClub0
16:39:02 22.04.2024
Flora wygląda jakby była żywcem wycięta z Mia i Ja. Nie jestem całkowicie przekonana do tej transformacji jeszcze
~clax70
15:19:57 22.04.2024
Znalazłem taki concept art z reboota
~clax70
15:13:07 22.04.2024
*transformacja
~clax70
15:12:51 22.04.2024
Ta transformacją wygląda bardzo fajnie, ale w tych filmikach coś mi nie pasuje z twarzą Bloom
^Flamli0
8:53:50 22.04.2024
^Flamli0
8:51:20 22.04.2024
^Flamli0
8:50:43 22.04.2024
^Flamli0
8:50:35 22.04.2024
uwaga uwaga, mamy transformację z reboota i pierwszy fragment!
^Flamli0
18:57:56 18.04.2024
zapraszam na kolejny komiks ze starą kreską :> KLIK
~EmilyWinxClub0
14:21:20 18.04.2024
Z tym Netlfixem to raczej o nową kreskówkę Rainbow chodziło, nie o reboot
~Vixen0
21:57:52 16.04.2024
20 lat temu to miałam 7 lat XD
~Vixen0
21:56:04 16.04.2024
W sumie 8 sezon podobał mi się za fabułę, i piosenki, 5/10 :>
~Vixen0
21:55:15 16.04.2024
Bo stara kreska, jak i fabuła pierwszego sezonu to święta jest
~Vixen0
21:54:30 16.04.2024
Mam nadzieję że to nie będzie jakaś marna kopia sezonu pierwszego XD
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.