Nowości
25.04.2024
❧ naprawiono muzykę z 1 sezonu

18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

14.02.2024
❧ dodano komiks nr 236 - Nowy początek

Użytkowników Online
 Gości Online: 0
 Użytkownicy Online: 2
 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,053
 Najnowszy Użytkownik: ~ELEGANCIK

Twórczość
Grafika
❧  Grafika Smoczego_Płomienia xD  ☙

Strona 21 z 27 << < 18 19 20 21 22 23 24 > >>
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~KornelisaHovit
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 03-08-2014 23:22
Zestaw dla mnie bardzo mi się podoba *.*. Napis jest bardzo ładny i pasuje do zestawu. Tło jest po prostu śliczniutkie, a najbardziej ten motylek w moim ulubiony kolorze. Przejdźmy teraz do Darcy jeśli to jest png's, to musisz mi go wysłać, przyda mi się na YouTube. Napis "Królowa Ciemności" pasuje idealnie do zestawu. Więc życzę Ci, kochaniutka, weny i pomysłów na następne, piękne prace.

Po znakach interpunkcyjnych stawiamy spację.


Kornelisa Hovit ta co zadaje dużo pytań .

Zestaw By Rebecca
Edytowane przez Smoczy_Plomien dnia 03-08-2014 23:29
50272785 http://www.youtube.com/channel/UC-B-EZopHABxmN6QLO8oHOg Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 03-08-2014 23:34
Adelia napisał/a:
Za My Little Pony nie przepadam, ale avatary wyszły fajnie. Nic nie jest wpakowane na "hama", więc jest dobrze. Tła i png'sy też dobrze dobrałaś. Wszystko ze sobą współgra. Zamówienie dla Kornelisy też wyszło ładnie. Za png'sem po prostu szaleję, bo to mój ulubiony. Na koniec mogę dodać, że świetnie dobierasz tła i brushe. Oczywiście napisy też ślicznie wychodzą. Zestaw poniżej zamówienia, czyli ostatni też jest ładny. A napis "Queen of Darkness" wyszedł idealnie. Życzę weny.


Dzięki, cieszę się, że Ci się podoba. Jakoś tak jestem zadowolona z tych avatarów, z My Little Pony, ponieważ pierwszy raz robiłam avatary właśnie z tego i zbytnio nie wiedziałam, co do niej będzie pasować, aby oddać charakter, czy coś. Jednak dopasowałam tekstury i wyszło cacy xdd.

KornelisaHovit napisał/a:
Zestaw dla mnie bardzo mi się podoba *.*. Napis jest bardzo ładny i pasuje do zestawu. Tło jest po prostu śliczniutkie, a najbardziej ten motylek w moim ulubiony kolorze. Przejdźmy teraz do Darcy jeśli to jest png's, to musisz mi go wysłać, przyda mi się na YouTube. Napis "Królowa Ciemności" pasuje idealnie do zestawu. Więc życzę Ci, kochaniutka, weny i pomysłów na następne, piękne prace.


Nie masz pojęcia, jak cieszę się, że Ci się podoba.
Niestety, Darcy to nie jest png's, ale kadr.
Jeszcze dziękuję za komentarz <33.




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Rebecca
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 06-08-2014 17:31
Zamówienie dla Debby - od razu wpadło mi w oko, jest naprawdę rewelacyjne. Jakość wyśmienita! Najlepszy to chyba ten:

No jest po prostu cudowny! Szalenie mi się podoba, poważnie. Przepraszam, że tak słodzę xd.
Zestaw dla KornelisyHovit - o, nie! Jak śmiesz robić kolejne cuda, jak?! Znowu mi się podoba xd. Łohoho, ten motyl to tekstura czy brush? Odpowiedź wyślij mi na PW, ok xd? Lubię przezroczyste napisy i tutaj pasuje idealnie niegrzeczny.
Zestaw z Darcy - troszeczkę pusto. Tu postawiłam bym na ciemniejsze kolory, ale to Twój styl. Reszta jest okay.
Weny!


50085356 http://graficzno-fotograficznie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 07-08-2014 18:12
Rebecca napisał/a:
Zamówienie dla Debby - od razu wpadło mi w oko, jest naprawdę rewelacyjne. Jakość wyśmienita! Najlepszy to chyba ten:

No jest po prostu cudowny! Szalenie mi się podoba, poważnie. Przepraszam, że tak słodzę xd.
Zestaw dla KornelisyHovit - o, nie! Jak śmiesz robić kolejne cuda, jak?! Znowu mi się podoba xd. Łohoho, ten motyl to tekstura czy brush? Odpowiedź wyślij mi na PW, ok xd? Lubię przezroczyste napisy i tutaj pasuje idealnie niegrzeczny.
Zestaw z Darcy - troszeczkę pusto. Tu postawiłabym na ciemniejsze kolory, ale to Twój styl. Reszta jest okay.
Weny!


Odpowiedź wysłana xdd. Nie musisz przepraszać, w taki wypadki bardzo lubię słodzenie xdd. Wiem, że Darcy zbytnio mi nie wyszła, ale nie miałam weny, a bardzo chciałam zrobić coś z Trix. Akurat miałam przy sobie jej kadr, więc wyszło taki uu... xdd.
Dzięki za komentarz.







O matko, ten przedostatni jest okropny... Wszystkie są okropne...




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Rebecca
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 07-08-2014 18:18
Śliczne! Uwielbiam takie koloryzacje. Na pewno, na 100% kiedyś ukradnę avatar z Florą, o ten:

Bosh, jak ja kocham takie barwy, ostre! Jedynie przyczepię się do dwóch avatarów - mianowicie, kadr - widać tam tylną część Bloom i w ogóle odwrócona jest xddd. Fajne te... kreski są xd. Co mogę jeszcze powiedzieć? Weny!


50085356 http://graficzno-fotograficznie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 07-08-2014 18:26
Rebecca napisał/a:
Śliczne! Uwielbiam takie koloryzacje. Na pewno, na 100% kiedyś ukradnę avatar z Florą, o ten:

Bosh, jak ja kocham takie barwy, ostre! Jedynie przyczepię się do dwóch avatarów - mianowicie, kadr - widać tam tylną część Bloom i w ogóle odwrócona jest xddd. Fajne te... kreski są xd. Co mogę jeszcze powiedzieć? Weny!


Mi właśnie spodobały się te kadry, gdzie Bloom jest odwrócona tyłem xdd. Przynajmniej jest jakaś nowość, a nie tylko jej wymalowana buźka xD. Szczerze to chodziło mi o jej skrzydła. Dając odpowiednią koloryzację miały fajny, ostry kontrast i to mi się podobało. Ale każdy ma inny gust, więc dzięki za koma.




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Sophie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 07-08-2014 20:22
Nie chce mi się komentować wszystkich zaległości, więc ocenię tylko te nowsze prace.

Z avów najlepszy przedostatni, reszta średnia. Ten ma ładne, żywe kolory, kadr też mi się podoba. Świetny avatar. Pozostałe niezbyt mi podchodzą, głównie z powodu screenów, które są zwyczajnie dziwne. Czarodziejki albo mają dziwne pozy, albo (w przypadku Bloom) są odwrócone tyłem. Poza tym koloryzacje niezbyt mi podchodzą.

Zamówienie dla Debby takie średnie. Najbardziej chyba podoba mi się drugi av, render pasuje do tła, powtórzenie fajnie wygląda. Pierwszy niezbyt udany, png's nie pasuje do tła, wygląda tam tak, jakby przybył z kosmosu. Ostatni nawet, nawet, tylko kadr jakiś dziwny, a głównie mina tego kucyka Pony (?).

Zestaw dla Kornelisy też takie nijakie. Wydaje mi się, że ten render niezbyt pasuje do ogółu, chyba że zmieniłoby mu się bardziej kolory. No i ogólnie jakaś pusta sygnatura, a powtórzenie czarodziejki jakoś mi tam nie pasuje.

Praca z Darcy byłaby nawet dobra, gdyby nie napis, który mi się jakoś gryzie z ogółem. Te białe paseczki wydają mi się nieco niepotrzebne, lepiej wyglądałyby takie przezroczyste.

Najbardziej chyba mi się spodobał zestaw ze Stellą, który ma teraz Reb. Naprawdę świetnie wygląda, choć wydaje mi się, że ten szary pasek jest niepotrzebny. Reszta do siebie pasuje.

Weny.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Adelia
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 07-08-2014 21:14
Jestem pod wrażeniem tych nowych avków. Chyba wezmę sobie drugiego z Bloom. Według mnie odwrócona Bloom wygląda po prostu idealnie, a jej skrzydła są po prostu śliczne. Trochę mniej spodobał mi się ten avatar:

Mianowicie te paski. Kadr też za bardzo nie przypadł mi do gustu. Żaden z tych avatarów nie jest okropny, każdy jest ładny, tylko ten trzeci wyszedł trochę... mniej ładnie.


as mitski once said: ***** ***
*:・゚✧ youtu.be/dQw4w9WgXcQ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Airisa
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 08-08-2014 20:12
Zacznę od ikonek z kucykami - podoba mi się pomysł na nie, jednak nie do końca odpowiadają mi kolory - popracowałabym nad nimi. Zestaw z Winx wygląda już lepiej, chociaż odnoszę wrażenie, że dodatki nie do końca współgrają z renderem. Kolejna praca z kadrem wygląda już lepiej kolory są dobre, a napis fajnie się komponuje. Jeśli chodzi zaś o najnowszą dostawę ikonek, to podobają mi się kadry, które wybrałaś, jednak postawiłabym na nieco delikatniejsze koloryzacje. Weny~~.



fuan ni naru to ne namida wa shizen to afurete
nakiowareba tsukarete nemuri ni tsuite sou da yo
sonna yoru bakari kurikaeshite kawarazu ni
kyou mo mata iki kurushii asa ga kuru yo
(c)Soph

Edytowane przez Airisa dnia 08-08-2014 20:12
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 13-08-2014 13:57
Tak to jest, nigdy wszystkim nie dogodzi xdd. Kolejne parę avatarków z tamtej "kolekcji".




W związku z tym, że to z poprzedniej kolekcji, to wiem, że to tragedia xdd.



Kurde, zaraziłam się od was tym anime xdd.






Nie wiem, ale zdaje mi się, że ten pierwszy avatar jest za mało wyostrzony...




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Adelia
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 13-08-2014 19:19
Podobają mi się te avki z poprzedniej kolekcji. Najlepiej wyszedł avatar z Musą. Kocham kiedy skrzydła są właśnie takie "podświetlone", nie wiem jak to ująć, ale naprawdę świetnie wyszedł. Reszta też spoko, a co do koloryzacji i tego typu rzeczy - to dobrałaś idealnie.
Uwielbiam oglądać anime i mangę, więc nigdy mnie tym nie zanudzisz. Często zdarzało mi się, że dwa razy obejrzę te samo anime. Na razie mam problemy z internetem, więc za dużo nie obejrzałam, ale wracając do tematu... Avatary z anime wyszły świetnie, a najlepiej drugi. Spodobało mi się to, że wszystko jest w nim szare, a jedna rzecz jest innego koloru. Pierwszy nie za bardzo mi przypadł do gustu, ale jest całkiem ładny.
Co do zestawu wyszedł równie ślicznie jak avatary. Wybrałaś całkiem fajnego png'sa, a jego szare odbicie w odwrotną stronę wyszło wspaniale. Napis jest całkiem fajny, podobają mi się jego kolory i czcionki. Ogólnie zestaw i cała grafika jest udana. No... i tyle xd.


as mitski once said: ***** ***
*:・゚✧ youtu.be/dQw4w9WgXcQ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 19-08-2014 21:51
Dzięki, a teraz jeszcze dwa avcie i zestawik <33.








Kolejny taki dziwny eksperyment. Szczerze, to na samych eksperymentach teraz jadę xdd.




Jakby ten napis na dole był źle "skonstruowany", to sorka, mogę poprawić.




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 22-09-2014 16:05
Dzięki za komentarz, krytykę i rady xdd. Ja tam żadnej poprawy nie widzę, ale skoro tak mówisz, to nie będę się spierać xdd.

Kolejny zestaw. Miałam go sobie sama założyć, nim dodam tutaj, ale wzięła mnie chęć na inny, więc można śmiało brać, ale i tak wiem, że to masakra xdd.






Kolejny zestawik. Tym razem wszystkich zaskoczę, bo z Florą xdd.




Png's (c) Ross.



Kolejna porcyjka zestawów...







Ta... To pierwsze to takie z nudów i braku weny, pomysłów i wszystkiego xdd.



Zestaw dla Gwiazdy




Zapomniałam o avatarze i musiałam dać ten stary, bardzo Cię przepraszam... Ale jak coś, to zrobię od nowa...




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy

Edytowane przez Smoczy_Plomien dnia 26-08-2014 21:39
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 04-10-2014 19:11
Gwiazda napisał/a:
Piękny zestaw! Naprawdę olśniewający! Bardzo ci za niego dziękuję, naprawdę nie wiem, co powiedzieć! Nie wiem, po co pisałaś, że zapomniałaś o avatarze, przecież one tak samo wyglądają (syga i av), przynajmniej mnie się tak zdaje... Ale i tak jest bardzo pięknie. Napis wygląda cudownie, serio. Zakładam od razu!
Zestaw z Musą także jest cudowny, podoba mi się treść napisu, serio. Taka odchodząca od innych, ale jest w temacie.
Gdy ten zestaw mi się znudzi, ten od ciebie, to założę sobie ten z Florą, z pngsem od Ross, ba, na serio jest zniewalający!


Jejku, bardzo się cieszę, że Ci się podoba. Jest mi niezmierni miło, że tego nie spaprałam i że przynajmniej jedna osoba skomentowała mi choć trochę grafiki szeroki uśmiech.
Kolejny zestaw, dalej z Musą.






(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~SweetApple
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 04-10-2014 19:17
Jezu... Płomienisty-płomieniu: Naucz mnie tak tworzyć grafikę, jak Ty sama to robisz. Przemawiam do Ciebie.
Bardzo ładny zestawik z Musą. Bardzo lubię Twoją grafikę. Jest ona bardzo oryginalna, przyjemnie się w nią wlepia paczadła i ogólnie ma w sobie ''to coś''. Jeżeli mogłabym, to poprosiłabym o zestaw ze Stelką. Weny.


,,Słowo "nie" pot­ra­fi bar­dziej zra­nić niż nóż wbi­ty w plecy...
Słowo "nie" moc­niej du­si niż szu­bieni­ca samobójcy...
Słowo "nie" i każda od­mo­wa w ważnej dla nas spra­wie ra­ni i po­zos­ta­wia nieuleczalną bliznę w naszym życiowym pa­miętni­ku ja­kim jest nasz włas­ny umysł i nasze wspomnienia...''
Edytowane przez Smoczy_Plomien dnia 04-10-2014 19:27
Dla wtajemniczonych :) ask.fm/CitrusiQ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 20-10-2014 13:00
Wiem, Ailen (O.o. Nick zmieniłaś xdd), że ten napis nie pasuje, ale faktycznie dałam go tak, aby zapełnić to jakoś, bez żadnego pomysłu. Aktualnie mam wenę na opowiadania, ale i tak próbuję coś zrobić na siłę.
Zestaw dla SweetApple



Nie wiedziałam, jaką najbardziej lubisz transformację czy tam ubiór, więc zrobiłam Cafe w tym słodkim stylu... Jakby co, to zrobię nowy mruga.



Dobra, kolejny zestawik z Bloom. Wiem, jest okropny, nawet nie wiem, jak go zrobiłam. Dużo nawaliłam i coś takiego wyszło...







(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
^ChandSharma
Administrator

avatar
Dodane dnia 20-10-2014 14:31
Zestaw z Bloom ma bardzo ładne kolorki, szczególnie ten prawy kadr. Podoba mi się, chociaż za Bloomą nie przepadam. Problem w tym, że praca jest trochę pusta - nie wiem w sumie, co można by tutaj dodać, ale czegoś mi brak. Bardzo interesują mnie efekty tych "zygzaków" - nigdy nie wiem, jak je porządnie zrobić, haha xd. I widzę kolejny problem: tutaj trochę tego za dużo - albo dajesz tą linię dzieląca kadry, albo robisz "zygzaki". Paseczek czarno-biały nie za bardzo tutaj pasuje, a napis "Harmonix" przesunęłabym albo na lewo, albo na prawo - byleby nie był na linii dzielącej (może i mógłby być, ale mi niezbyt pasuje).
Co do zestawu ze Stellą - efekt osiągnęłaś niezły, chociaż coś mi nie pasuje na twarzy tej drugiej Stelli xd. Na tą mniejszą mogłabyś dać obrys lub blask, żeby ją trochę "oddzielić" od jej większej wersji. Efekt napisu zupełnie mi tu nie pasuje i psuje pracę.
To trochę kojarzy mi się z moimi pracami, które robiłam kilka miesięcy temu. Problem tutaj w tym, że obrys nie wyszedł - powinnaś robić wycięcie wokół postaci a nie na chybił-trafił, bo tak to jest nieestetycznie. Radziłabym Ci robić prace w jednej tematyce - w sensie że jak wycinasz np. Harmonix, to drugi kadr też powinien mieć "w sobie" Harmonix, a nie taki misz-masz.
To jest zacne, masz u mnie duży plus. Tylko kadry z Believixem mogłaś rozjaśnić, żeby nie były takie wyblakłe.
Ciekawe, czy ktoś ukradł ten avatar:
, bo jeśli nie, to ja z chęcią bym go ukradła, naprawdę bardzo mi się podoba :3.
Wenki!


___
{grafika} || {linktr.ee/ChandSharma}

Edytowane przez ChandSharma dnia 20-10-2014 14:36
48034616 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 26-10-2014 20:48
ChandSharma napisał/a:
Zestaw z Bloom ma bardzo ładne kolorki, szczególnie ten prawy kadr. Podoba mi się, chociaż za Bloomą nie przepadam. Problem w tym, że praca jest trochę pusta - nie wiem w sumie, co można by tutaj dodać, ale czegoś mi brak. Bardzo interesują mnie efekty tych "zygzaków" - nigdy nie wiem, jak je porządnie zrobić, haha xd. I widzę kolejny problem: tutaj trochę tego za dużo - albo dajesz tą linię dzieląca kadry, albo robisz "zygzaki". Paseczek czarno-biały nie za bardzo tutaj pasuje, a napis "Harmonix" przesunęłabym albo na lewo, albo na prawo - byleby nie był na linii dzielącej (może i mógłby być, ale mi niezbyt pasuje).
Co do zestawu ze Stellą - efekt osiągnęłaś niezły, chociaż coś mi nie pasuje na twarzy tej drugiej Stelli xd. Na tą mniejszą mogłabyś dać obrys lub blask, żeby ją trochę "oddzielić" od jej większej wersji. Efekt napisu zupełnie mi tu nie pasuje i psuje pracę.


Ta Bloom też trochę dla mnie za pusta, ale serio, już nie miałam pomysłu, co jeszcze można dać. Próbowałam chyba wcisnąć wszystkie brushe, tekstury, wzorki jakie tylko mam, ale nic nie pasowało, więc ostatecznie zostałam przy tej wersji.
Tekstura w drugiej Stelli była jako nakładka i tak jakoś wyszła. Jakoś tak jej się nie przyjrzałam, że ma to różowe na twarzy. Następnym razem będę pamiętać, aby usuwać takie "cuśki" z prac xdd.

To trochę kojarzy mi się z moimi pracami, które robiłam kilka miesięcy temu. Problem tutaj w tym, że obrys nie wyszedł - powinnaś robić wycięcie wokół postaci a nie na chybił-trafił, bo tak to jest nieestetycznie. Radziłabym Ci robić prace w jednej tematyce - w sensie że jak wycinasz np. Harmonix, to drugi kadr też powinien mieć "w sobie" Harmonix, a nie taki misz-masz.

Matko, serio przypomina Twoją pracę?! Jejku, naprawdę nie wiedziałam i bardzo Cię przepraszam. Jakoś tak kiedyś oglądałam sobie kadry i zobaczyłam tą przybliżoną twarz Bloom i mnie natchnęła. Do tego lubię Harmonix, więc to dodałam. Kurde, naprawdę Cię przepraszam, nie chciałam i nie pomyślałam o tym.

To jest zacne, masz u mnie duży plus. Tylko kadry z Believixem mogłaś rozjaśnić, żeby nie były takie wyblakłe.


Serio? Nawet Ci się to podoba? Dla mnie ta seria była katastrofalna (nawet jeżeli wcześniej pisałam, że mi się podoba, to teraz aż mi się patrzeć nie chce). No, to super, że chociaż jedna moja praca, wyszła tak w miarę po ludzku xD.

Ciekawe, czy ktoś ukradł ten avatar:
, bo jeśli nie, to ja z chęcią bym go ukradła, naprawdę bardzo mi się podoba :3.
Wenki!


Nie, nikt go nie ukradł. Znaczy się, ktoś tam go nosił, ale już przestał, więc nie widzę problemu (łii... mam zaciesza xdd).

Dziękuję Ci bardzo, Chand, za cenne rady, wytyczenie moich błędów i w ogóle za wszystko. Nie masz pojęcia, jaką mi radość sprawiłaś uśmiech. A i jeszcze raz bardzo Cię przepraszam za ten zestaw z Bloom, który jest podobny do Twojej pracy, naprawę.



Okey, wstawiam kolejne moje badziewia. Wszem i wobec oświadczam, że się wypaliłam...
To jednak nie świadczy o tym, że nie będę dodawać tutaj moich prac, błahahahaha!

Takie puste cuś (jarałam się, że krzywy napis udało mi się zrobić xdd)...



Ach... Ostatnio cały czas mam upodobanie w Musie.







Pusto, beznadziejnie i w ogóle masakra...




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Adelia
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 27-10-2014 08:31
Mi się tam zestawy bardzo podobają, że aż ukradłam jeden xd. Te puste coś wyszło całkiem fajnie, Szczególnie napis jest taki krzywy co dodaje temu zestawowi naprawdę fajny efekt, chociaż w samym sobie zestaw jest pusty. Aha i kadr jest bardzo fajny xd.
Zestawy z Musą fajnie wyszły, jak mówiłam wzięłam sobie jeden, ale w pierwszym jest tak jakby zbyt... czerwono? W każdym razie podoba mi się połączenie tych dwóch kadrów i szczególnie napis i brushe - te takie paseczki xd. W drugim wszystko jest ok. Napis po prostu rządzi. Mimo to te brushe są jakieś dziwne, nie wiem czy tu pasują czy nie. Koloryzacja jest w miarę, więc czekam na kolejne prace.


as mitski once said: ***** ***
*:・゚✧ youtu.be/dQw4w9WgXcQ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Meredith
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 29-10-2014 17:08
Ja uważam, że wszystkie są świetne. Byłabym wdzięczna, gdybyś zrobiła coś z Bloom w Harmonixie dla mnie.

Smoczy_Plomien napisał/a:

Dobra, kolejny zestawik z Bloom. Wiem, jest okropny, nawet nie wiem, jak go zrobiłam. Dużo nawaliłam i coś takiego wyszło...




Ja uważam, że jest przecudny! Uwielbiam takie rzeczy!

Cytowanie czyjeś wypowiedzi nie wydłuża Twojego postu - tak więc na przyszłość, staraj się pisać trochę dłużej od siebie. //Cat


prawdopodobnie zaczęłam wracać
] | dA | Wattpady[/b]

Edytowane przez Cattie dnia 29-10-2014 17:18
Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 21 z 27 << < 18 19 20 21 22 23 24 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

^Flamli0
14:15:20 28.04.2024
KLIK o 15 ma być ekskluzywny materiał z rebootu
^PVTeam1230
19:03:29 25.04.2024
Szkoda że do Wawy smutny((
~February0
15:10:03 25.04.2024
Ktoś jest chętny na spontaniczne spotkanie w Warszawie w ten weekend? (dajcie znać jeśli takie rzeczy nie na shout box uśmiech)
~February0
15:08:33 25.04.2024
Rzucam mega randomowe hasło które właśnie wpadło mi do głowy w trakcie pracy xd
^Flamli0
21:14:14 24.04.2024
ukazały się pierwsze strony komiksu fate, data wydania została przesunięta na 31 lipca
~Radi0
13:49:16 24.04.2024
Jak w winxie. Kreska tak zrobiona, że boje się że udziecinnili ten serial
~clax70
10:37:27 24.04.2024
Nowy sezon Odlotowych Agentek już 12 maja KLIK
~EmilyWinxClub0
16:53:23 22.04.2024
Tak czy siak, czasy kreski ręcznej z 1 sezonu minęły bezpowrotnie, teraz Bloom wygląda jak popular girl from high school, która dorabia w międzyczasie jako modelka, a nie zwyczajna dziewczyna
~EmilyWinxClub0
16:46:27 22.04.2024
Przyczepię się jeszcze do twarzy w animacji, bo po 3D jakie zaserwował nam Rainbow mam stres pourazowy do tych ich za wielkich oczu i pstrokatych nosów w połączeniu z komediową, zbyt żywą mimiką twarzy
~EmilyWinxClub0
16:42:22 22.04.2024
5-6* mam nadzieję, że to tylko testy bo jeśli użyją takiej animacji do gotowego produktu, to reboot padnie szybciej niż powstawał
~EmilyWinxClub0
16:40:20 22.04.2024
Widać, że animacja to jest dalej ta sama plastelina z sezonów 4-5 tylko podrasowana, ale niestety dalej źle to wygląda, zwłaszcza włosy i płynność
~EmilyWinxClub0
16:39:02 22.04.2024
Flora wygląda jakby była żywcem wycięta z Mia i Ja. Nie jestem całkowicie przekonana do tej transformacji jeszcze
~clax70
15:19:57 22.04.2024
Znalazłem taki concept art z reboota
~clax70
15:13:07 22.04.2024
*transformacja
~clax70
15:12:51 22.04.2024
Ta transformacją wygląda bardzo fajnie, ale w tych filmikach coś mi nie pasuje z twarzą Bloom
^Flamli0
8:53:50 22.04.2024
^Flamli0
8:51:20 22.04.2024
^Flamli0
8:50:43 22.04.2024
^Flamli0
8:50:35 22.04.2024
uwaga uwaga, mamy transformację z reboota i pierwszy fragment!
^Flamli0
18:57:56 18.04.2024
zapraszam na kolejny komiks ze starą kreską :> KLIK
~EmilyWinxClub0
14:21:20 18.04.2024
Z tym Netlfixem to raczej o nową kreskówkę Rainbow chodziło, nie o reboot
~Vixen0
21:57:52 16.04.2024
20 lat temu to miałam 7 lat XD
~Vixen0
21:56:04 16.04.2024
W sumie 8 sezon podobał mi się za fabułę, i piosenki, 5/10 :>
~Vixen0
21:55:15 16.04.2024
Bo stara kreska, jak i fabuła pierwszego sezonu to święta jest
~Vixen0
21:54:30 16.04.2024
Mam nadzieję że to nie będzie jakaś marna kopia sezonu pierwszego XD
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.