Nowości
25.04.2024
❧ naprawiono muzykę z 1 sezonu

18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

14.02.2024
❧ dodano komiks nr 236 - Nowy początek

Użytkowników Online
 Gości Online: 0
 Użytkownicy Online: 1
 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,053
 Najnowszy Użytkownik: ~ELEGANCIK

Twórczość
Grafika
❧  Grafika Smoczego_Płomienia xD  ☙

Strona 20 z 27 << < 17 18 19 20 21 22 23 > >>
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 12-07-2014 08:38
Taki jeden, beznadziejny zestawik letni...







(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Tysia
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 12-07-2014 15:12
Zestaw z dnia 02-07-2014:
Jest bardzo piękny. Podoba mi się. To tło, brushe, napis, PNG'sy i te kwiatki. Kompozycja ta jest fenomenalna. Jedna z najlepszych jaką widziałam. Najlepiej jednak podoba mi się te tło z kwiatkami. Meraviglioso!
Zestaw dzisiejszy:
Nie jest beznadziejny. Fajne tło i napis. Ktoś mógłby się przyczepić, że to bardziej dla dorosłych. Jak dla mnie, to świetnie ci poszło!


Wolę osiągać małe suk­ce­sy
uczes­tnicząc w pie­szej wędrówce przez życie,
niż zdo­bywać gwiaz­dy,
za­bierając się czyjąś ra­kietą na gapę.

Edytowane przez Smoczy_Plomien dnia 12-07-2014 20:00
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 12-07-2014 20:03
Tysia napisał/a:
Zestaw z dnia 02-07-2014:
Jest bardzo piękny. Podoba mi się. To tło, brushe, napis, PNG'sy i te kwiatki. Kompozycja ta jest fenomenalna. Jedna z najlepszych jaką widziałam. Najlepiej jednak podoba mi się te tło z kwiatkami. Meraviglioso!
Zestaw dzisiejszy:
Nie jest beznadziejny. Fajne tło i napis. Ktoś mógłby się przyczepić, że to bardziej dla dorosłych. Jak dla mnie, to świetnie ci poszło!


Dzięki za komentarz. Mi także podoba się ten zestaw z Florą xdd.
Co w tym dzisiejszym zestawie jest dla dorosłych? Przecież to normalna babka, która się opala na plaży xd. Wiele razy widziałam podobne kadry w innych tematach, więc pomyślałam, że też sobie zrobię taki zestawik xdd. Nie wyszedł zachwycająco. Mam jeszcze problemy z "realnymi" zestawami. Jeszcze raz dzięki ze kom.




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Tysia
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 12-07-2014 20:30
Smoczy_Plomien napisał/a:
Tysia napisał/a:
Zestaw z dnia 02-07-2014:
Jest bardzo piękny. Podoba mi się. To tło, brushe, napis, PNG'sy i te kwiatki. Kompozycja ta jest fenomenalna. Jedna z najlepszych jaką widziałam. Najlepiej jednak podoba mi się te tło z kwiatkami. Meraviglioso!
Zestaw dzisiejszy:
Nie jest beznadziejny. Fajne tło i napis. Ktoś mógłby się przyczepić, że to bardziej dla dorosłych. Jak dla mnie, to świetnie ci poszło!


Dzięki za komentarz. Mi także podoba się ten zestaw z Florą xdd.
Co w tym dzisiejszym zestawie jest dla dorosłych? Przecież to normalna babka, która się opala na plaży xd. Wiele razy widziałam podobne kadry w innych tematach, więc pomyślałam, że też sobie zrobię taki zestawik xdd. Nie wyszedł zachwycająco. Mam jeszcze problemy z "realnymi" zestawami. Jeszcze raz dzięki ze kom.


Chodziło mi oto, że koło mnie siedziała młodsza siostrzenica i no cóż... miałam oglądać z nią odcinek i pokazać nasze WB, a tak to musiałam jej trochę wytłumaczyć... Nie mów, że ci nie wyszedł. Jak to twój początek, to świetnie poszło. Czekam na kolejne prace, Smocza, tylko nie poddawaj się i próbuj dalej.


Wolę osiągać małe suk­ce­sy
uczes­tnicząc w pie­szej wędrówce przez życie,
niż zdo­bywać gwiaz­dy,
za­bierając się czyjąś ra­kietą na gapę.

Edytowane przez Smoczy_Plomien dnia 13-07-2014 10:26
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 15-07-2014 10:54
Naszła mnie wena na Believix, nie mam pojęcia, dlaczego. Mam jeden zestaw z Bloom. Jest wolny, więc jak ktoś chce, to niech bierze.




Zapewne zrobię takie zestawy ze wszystkimi Winx, więc jak ktoś chce, to może zamówić, abym wiedziała, jaką czarodziejkę następnie robić.




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Cattie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 15-07-2014 13:27
O rany! Moja droga, robisz śliczne zestawy - odważę się skomentować:
Zestaw z 12 lipca - wcale nie jest zły. Dobrałaś ładne zdjęcie + śliczny napis.
Zestaw dzisiejszy - bardzo ładny. Podobają mi się kadry, których użyłaś. Bloom z przodu jest taka słodka, a tyłu pogrubiona konturem - fajnie to wygląda.
Życzę weny!


now here you go again, you say you want your freedom
well, who am I to keep you down?
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Adelia
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 15-07-2014 22:15
Ostatnio przestawiłam się na żywe kolory. Sama nie wiem, bo ostatnio wolałam bardziej ciemne. Dlatego zestaw z Bloom w Believix jest całkiem niezły. Radzę następny zestaw zrobić z Florą. Kadry no i oczywiście png's wybrałaś dobry, choć co do drugiego kadru to mam mieszane uczucia. Wydaje mi się, że lepiej byłoby gdybyś go zamieniła. Napis (brushe)też mi się spodobał. Uwielbiam kiedy napisy są przezroczyste, więc nic to tego napisu nie mam. Czekam na więcej, weny!


as mitski once said: ***** ***
*:・゚✧ youtu.be/dQw4w9WgXcQ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 18-07-2014 18:58
Nie miałam ostatnio internetu, dlatego nie byłam w stanie zrobić żadnej inne czarodziejki prócz Tecny. Nie miałam ładnych png'sów. Co ja gadam, ja w ogóle nie miałam png'sów z Believix'u!




Teraz biorę się za Florcię.



Z nudów zrobiłam całą resztę Winx. A o to one:













Niektóre avatary musiałam wyostrzyć, dlatego nieco się różnią od sygnatur.



Jakoś z nudów bawiłam się z grafiką i zrobiłam coś takiego:







(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Rebecca
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 18-07-2014 19:40
Jak mnie tutaj bardzo dawno nie było, no nie znowu tak bardzo, bardzo dawno, ale szmat czasu minęło. Powiem tak - Twoja grafika jest coraz ładniejsza i bardziej dopracowana. Zawsze kochałam Twój wyjątkowy styl, ale ta nowa kolekcja z Beievix'em, jest cudowna. Podobają mi się przezroczyste napis, których także często używam. Mogłam bym się tutaj rozpisać, ale powiem krótko, że Twoja grafika jest naprawdę już genialna i należysz do tej grupy najbardziej utalentowanych graficzek na WB, poważnie. W jakiej wersji PhotoShopa robisz? Weny życzę.


50085356 http://graficzno-fotograficznie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Tysia
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 18-07-2014 22:43
Wspaniałe zestawy. Pełne kolorów, energii, elegancji i szyku. Każdy z nich ma swój osobisty urok. Dla mnie wszystko tu pasuje. Masz fajny styl. Co tu jeszcze dodać? Dużo weny uśmiech.

Może troszeczkę obszerniej?


Wolę osiągać małe suk­ce­sy
uczes­tnicząc w pie­szej wędrówce przez życie,
niż zdo­bywać gwiaz­dy,
za­bierając się czyjąś ra­kietą na gapę.

Edytowane przez Smoczy_Plomien dnia 22-07-2014 12:42
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~LadyMusa
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 19-07-2014 00:40
Bardzo podobają mi się trzy pierwsze zestawy z ostatniego posta, którego dodałaś. Tekstury i koloryzacje nie są pstrokate, dobrze umieściłaś pngs, ogólnie sympatyczne, jednak ja wolę bardziej napaćkane grafiki, ale to już takie moje osobiste podejście.
O ile zestaw z Florą i Stellą jest jak najbardziej ok, to przy Layli nie podoba mi się pngs po lewej. Jest zbyt blisko i w pierwszej chwili myślałam, że na pracy jest taki pusty placek.
Zestaw z Musą podobnie, jednak tutaj przeszkadza mi koloryzacja, której użyłaś na kadrach. Jakoś mi kwasi piękny Believix Musy, który uwielbiam. Jakiś taki, nie wiem, wyblaknięty?
Ostatni zestaw z Musą najmniej mi przypadł do gustu. Tak średnio mi się podoba ten złoty wzór. Nie lubię jak jest brush i pod nim cień, kojarzy mi się ze starym onetem, jak nikt jeszcze nie potrafił robić grafiki, oczywiście to tylko skojarzenie, więc nie bierz nic z tego do siebie. Nie jestem do niego przekonana. Może, gdyby pngs na wierzchu był innego koloru lub wtopiony w tło, to jeszcze bym się przekonała, ale te tekstury pod spodem, to złoto, nie, ten zestaw podoba mi się najmniej.
No Smocza, widzę ogromny progres, tak trzymaj! Wenki =*


"I need someone who understands that I fall apart and loves me anyway."
35704357 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Norelay
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 21-07-2014 21:18
Witam witam :3. Jestem Nora i skomentuję Ci grafikę ;3 xD.
Jako, że masz tego dużo, skomentuję ostatnie dwie dostawy ze strony szesnastej, a jutro ostatnią stronę.
No to zaczynamy!
Avatary dla ROXY:
Są bardzo, ale to bardzo śliczne. Najładniejsza jest Blooma. Flora jakoś mniej, ale i tak śliczniej ode mnie :D. Kolory są piękne, kadry też super i ogólnie wszystko cud malina, nie ma co się przyczepić.
Sygnaturki z Tecną Sirenix:
Z tych sygnatur najbardziej podoba mi się trzecia, a potem pierwsza a na końcu druga. Nie wiem czemu. Jednak kolorystyka tych prac nie ma nic do zarzucenia. Wszystko jest okej, a w tym wzorku przy napisie się zakochałam po prostu. Jak ktoś się tego kiedykolwiek uczepi, to go po prostu śmiechem zabiję.
''Takie dwa starocie'':
Zestaw ze Stellą w ogóle mi się nie podoba a to przez napis. Coś w nim takiego jest negatywnego, że skupia na sobie wzrok w niezbyt dobrym sensie i ciąży to na całej pracy i ją uwala całkowicie.
Sygnatura z tą dziewczyną nadrabia tę ''wpadkę'' ze Stellą 10-cio krotnie! Idealny kadr, a napis piękny w swojej prostocie. Żadnych wzorków, świetlistych napisów, tylko klasyka. A ona jest najlepsza.
Zestaw z Musą Bloomix:
Zakochałam się w tym zestawie! Tu jest po prostu WSZYSTKO idealne. Kolory, czcionki, ułożenie obrazku i grafiki ogólnie. Do tego kwiatowe wzory nadają według mnie lekkości sygnaturze a kółko wokół Musy pozwala skupić się na niej, co jest dużym plusem według mnie.
Zestaw z Tecną Bielevix:
Bardzo podobają mi się kolory pracy. Oraz ta siateczka koło Tecny. Napis nie jest zbyt cukierkowaty czy też ciężki. Jest lekki ( w przeciwieństwie do strojów Bielevix) oraz przyjemny dla oka. Błyskawice na grzywce to całkiem świetny pomysł.
Ogólnie podsumowując, odwaliłaś kupę dobrej roboty z tymi pracami. Życzę Ci dużo weny na zestawy i wesołych wakacji ^^.


#TeamOgroxy
________________________________________________
Zapraszam na:
I Moje miniaturki I Opowiadanie - Ogron i Roxy I Moja grafika I Moje rysuneczki l Mój wattpad l Mój instagram l
________________________________________________
Edytowane przez Norelay dnia 21-07-2014 21:20
45243995 http://not-everything-is-a-game.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 22-07-2014 12:55
Rebecca napisał/a:
W jakiej wersji PhotoShopa robisz?


Powiem Ci, że nie wiem. W folderze pisze mi, że CS3, a gdy go odpalam, to pisze, że CS4. Już się w tym pogubiłam...

Zamówienie dla Rebecca















1. Wiem, te ostatnie są przekombinowane, ale jakoś nie miałam pomysły, a bardzo chciałam zrobić z tą Stellą Harmonix zestaw... Przepraszam...
2. Miała zamiar zrobić o wiele - może dwa razy albo i więcej - więcej prac, ale pomyślałam, że skoro tyle już czekasz, to dam tyle xdd.




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Norelay
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 22-07-2014 21:52
Dobry wieczór! Zaczynam oceniać zestaw z ostatniej strony ;3.
A więc...
Zestaw z 12 lipca:
Jaki tam kiepski? Moim zdaniem jest świetny! (Mam taki sam strój kąpielowy jak ta dziewczyna na zdjęciu ;3.). Napis jest śliczny, wtapia się niby w tło, ale jednak widać, że coś jest napisane za co duży plus ( ja jeszcze do tej techniki nie doszłam). Kadr cudowny, kolorystyka świetna i cud miód, jak zawsze.
Bloom Bielevix:
Kolejny zestaw, w którym się zakochałam na zabój. Z transformacji wzięłaś najlepsze kadry i je połączyłaś w jedno z cudowną kolorystyką i teksturami ( Naliczyłam dwie, ale jak jest więcej to się nie zdziwię. Jestem ślepa jak kret.). Błyskotki duży plus. Praca świetna.
Prace z 18 lipca:
Tecna: Piękna kolorystyka, świetne kadry i napis ( nie jestem pewna, czy to tekstura czy też nie). Wszystko idealnie współgra ze sobą co jest doskonałe uśmiech.
Flora: Najładniejsza czarodziejka w tej całej przemianie. Ogólnie wszystko gra, ale mam pytanie - czy te skrzydło ma wchodzić na naszą Florę? Jeżeli tak, to spoko. :D Praca śliczna, tekstury też i kolory.
Stella: Syga ze Stellą mnie rozwala, bo jedna z Stellusiek jest do góry nogami ( wiem, że było w transformacji, ale mimo wszystko dla mnie jest zabawne). Oczywiście, praca na tym nie cierpi, wręcz przeciwnie - przyciąga wzrok. :D
A Layla to ma taką samą ocenę u mnie, co wszystkie poprzednie prace. Bardziej interesuje mnie Musa. :3 Bardzo mi się podoba to czarno-białe ''wtrącenie''. Tekstury są świetne a png z Musą w długich włosach to mój ulubiony i wyjątkowo ładny, dlatego ta praca też jest super, tak samo jak jej kolorystyka.

Zamówienie(a) dla Rebbeca:

Stella Enchantix: Bardzo podoba mi się kwiatowy brush, do tego też ta tekstura i png. Wszystko składa się w jedną i spójną całość. Napis jest śliczny ( swoją drogą, jak uzyskujesz taki efekt napisu?)
Stella CS: Kolejna praca, którą kocham! ( Jak tak dalej pójdzie, to moje serce tego wszystkiego nie pomieści xD.)
Stella Magic Winx: Textura cudowna, png też. Tylko ten szary pasek... Moim zdaniem jest taki za ciemny do słonecznej pracy, ale z drugiej strony w czymś musi być kontrast. Napis podoba mi się, pasuje do pracy oraz jest wstawiony w odpowiednie miejsce.
Stella Harmonix:
Bardzo podobają mi się avatary ( Te z tłem przy png'sie fanartowskiego Harmonixu. Te drugie bez tła też są świetne, jednak dla mnie jest to trochę dziwne. Ładne, ale dziwne.). Widać, że miałaś na nie ciekawy pomysł, a to się ceni.
Sygnatury też są piękne. Napiso-tekstura ładnie przechodzi przez całość, nie psując kompozycji pracy. Kadr z przemiany idealnie dobrany, kolory też są śliczne. Ogólnie wszystkie prace oceniam na plus i nie mam się do czego doczepić. Zazdroszczę talentu do grafiki.

Na koniec pożyczę Ci dużo, dużo, dużo weny na grafikę uśmiech.



#TeamOgroxy
________________________________________________
Zapraszam na:
I Moje miniaturki I Opowiadanie - Ogron i Roxy I Moja grafika I Moje rysuneczki l Mój wattpad l Mój instagram l
________________________________________________
45243995 http://not-everything-is-a-game.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Adelia
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 22-07-2014 22:30
Wszystkie twoje zestawy są śliczne. Naprawdę. Może tylko trochę mi się wydaje, że niektóre są wykonane amatorsko. Oczywiście bez urazy. Nasycenie w niektórych pracach trochę nie pasuje. Nie przepadam za png'sem w zestawie drugim. Za to trzeci zestaw jest jak najbardziej w moim stylu. Napisy dobierasz po prostu świetnie, czcionki również. Pierwszy zestaw też jest piękny. Kolorki, napisy i brushe są idealnie dobrane. To chyba tyle? Życzę weny.


as mitski once said: ***** ***

Edytowane przez Sophie dnia 22-07-2014 22:31
*:・゚✧ youtu.be/dQw4w9WgXcQ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Rebecca
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 24-07-2014 11:47
Jeszuuuu...! Piękne, cudowne, genialne! Dziękuję, bardzo dziękuję! Haha, ja Cię prosiłam o... ile tych zestawów? Jeden albo dwa, a tutaj dostaje pięć! No dziękuję, bardzo! Podoba mi się każdy zestaw, ale ostatnio wzięło mnie na Winx Cafe, więc.... Jednak jeżeli miałam bym wybrać ten naj, to byłby to ten:

Cud, miód i orzeszki xd. Weny, koffana!


50085356 http://graficzno-fotograficznie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 27-07-2014 18:29
Fiu... Fiu...
Wzięłam się za same avatary, tak jakoś. Nie wychodzi mi to jeszcze najlepiej i przyznaję się bez bicia, że to jest tandeta.







(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Adelia
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 31-07-2014 20:21
Avatary nie są takie złe. Za to ósmy wydaje mi się taki jakby skurczony, ale fajny ma kadr. Ogólnie każdy z tych avatarów ma dobrą jakość, a kadry są ciekawe, ale ten avatar jest najlepszy ze wszystkich:

Kadr, koloryzacja, jakość - po prostu idealny! Obok tego avatara również jest śliczny av. Właściwie to robienie avatarów nie wychodzi Ci marnie. Wybierasz dobre kadry, koloryzacje i jakość są w porządku, więc... To nie jest taka tandeta.


as mitski once said: ***** ***
*:・゚✧ youtu.be/dQw4w9WgXcQ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 03-08-2014 22:32
Adelia napisał/a:
Avatary nie są takie złe. Za to ósmy wydaje mi się taki jakby skurczony, ale fajny ma kadr. Ogólnie każdy z tych avatarów ma dobrą jakość, a kadry są ciekawe, ale ten avatar jest najlepszy ze wszystkich:

Kadr, koloryzacja, jakość - po prostu idealny! Obok tego avatara również jest śliczny av. Właściwie to robienie avatarów nie wychodzi Ci marnie. Wybierasz dobre kadry, koloryzacje i jakość są w porządku, więc... To nie jest taka tandeta.



A wiesz, że mi także ten avatar najbardziej się podoba xdd. Czy ja wiem? Moim zdaniem te avatary to kompletna porażka, ale dziękuję za ten miły komentarz. Na pewno co jakiś czas będę próbować robić takie avatary, może kiedyś będę happy, w co wątpię...

Zamówienie dla Debby



Bardzo Cię przepraszam, że dopiero teraz, ale miałam problemy z internetem. Mam nadzieję, że się nie gniewasz. Jakby co to mogę zrobić nowe.



Zamówienie dla KornelisaHovit




Tylko szczerze, podoba się czy nie xdd? Jak nie, to zrobię nowy.

Taki zestawik z nudów.







(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Adelia
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 03-08-2014 22:56
Za My Little Pony nie przepadam, ale avatary wyszły fajnie. Nic nie jest wpakowane na "hama", więc jest dobrze. Tła i png'sy też dobrze dobrałaś. Wszystko ze sobą współgra. Zamówienie dla Kornelisy też wyszło ładnie. Za png'sem po prostu szaleję, bo to mój ulubiony. Na koniec mogę dodać, że świetnie dobierasz tła i brushe. Oczywiście napisy też ślicznie wychodzą. Zestaw poniżej zamówienia, czyli ostatni też jest ładny. A napis "Queen of Darkness" wyszedł idealnie. Życzę weny.


as mitski once said: ***** ***
*:・゚✧ youtu.be/dQw4w9WgXcQ Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 20 z 27 << < 17 18 19 20 21 22 23 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

^Flamli0
14:15:20 28.04.2024
KLIK o 15 ma być ekskluzywny materiał z rebootu
^PVTeam1230
19:03:29 25.04.2024
Szkoda że do Wawy smutny((
~February0
15:10:03 25.04.2024
Ktoś jest chętny na spontaniczne spotkanie w Warszawie w ten weekend? (dajcie znać jeśli takie rzeczy nie na shout box uśmiech)
~February0
15:08:33 25.04.2024
Rzucam mega randomowe hasło które właśnie wpadło mi do głowy w trakcie pracy xd
^Flamli0
21:14:14 24.04.2024
ukazały się pierwsze strony komiksu fate, data wydania została przesunięta na 31 lipca
~Radi0
13:49:16 24.04.2024
Jak w winxie. Kreska tak zrobiona, że boje się że udziecinnili ten serial
~clax70
10:37:27 24.04.2024
Nowy sezon Odlotowych Agentek już 12 maja KLIK
~EmilyWinxClub0
16:53:23 22.04.2024
Tak czy siak, czasy kreski ręcznej z 1 sezonu minęły bezpowrotnie, teraz Bloom wygląda jak popular girl from high school, która dorabia w międzyczasie jako modelka, a nie zwyczajna dziewczyna
~EmilyWinxClub0
16:46:27 22.04.2024
Przyczepię się jeszcze do twarzy w animacji, bo po 3D jakie zaserwował nam Rainbow mam stres pourazowy do tych ich za wielkich oczu i pstrokatych nosów w połączeniu z komediową, zbyt żywą mimiką twarzy
~EmilyWinxClub0
16:42:22 22.04.2024
5-6* mam nadzieję, że to tylko testy bo jeśli użyją takiej animacji do gotowego produktu, to reboot padnie szybciej niż powstawał
~EmilyWinxClub0
16:40:20 22.04.2024
Widać, że animacja to jest dalej ta sama plastelina z sezonów 4-5 tylko podrasowana, ale niestety dalej źle to wygląda, zwłaszcza włosy i płynność
~EmilyWinxClub0
16:39:02 22.04.2024
Flora wygląda jakby była żywcem wycięta z Mia i Ja. Nie jestem całkowicie przekonana do tej transformacji jeszcze
~clax70
15:19:57 22.04.2024
Znalazłem taki concept art z reboota
~clax70
15:13:07 22.04.2024
*transformacja
~clax70
15:12:51 22.04.2024
Ta transformacją wygląda bardzo fajnie, ale w tych filmikach coś mi nie pasuje z twarzą Bloom
^Flamli0
8:53:50 22.04.2024
^Flamli0
8:51:20 22.04.2024
^Flamli0
8:50:43 22.04.2024
^Flamli0
8:50:35 22.04.2024
uwaga uwaga, mamy transformację z reboota i pierwszy fragment!
^Flamli0
18:57:56 18.04.2024
zapraszam na kolejny komiks ze starą kreską :> KLIK
~EmilyWinxClub0
14:21:20 18.04.2024
Z tym Netlfixem to raczej o nową kreskówkę Rainbow chodziło, nie o reboot
~Vixen0
21:57:52 16.04.2024
20 lat temu to miałam 7 lat XD
~Vixen0
21:56:04 16.04.2024
W sumie 8 sezon podobał mi się za fabułę, i piosenki, 5/10 :>
~Vixen0
21:55:15 16.04.2024
Bo stara kreska, jak i fabuła pierwszego sezonu to święta jest
~Vixen0
21:54:30 16.04.2024
Mam nadzieję że to nie będzie jakaś marna kopia sezonu pierwszego XD
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.