Nowości
25.04.2024
❧ naprawiono muzykę z 1 sezonu

18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

14.02.2024
❧ dodano komiks nr 236 - Nowy początek

Użytkowników Online
 Gości Online: 1
 Brak Użytkowników Online

 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,053
 Najnowszy Użytkownik: ~ELEGANCIK

Twórczość
Grafika
❧  Grafika Smoczego_Płomienia xD  ☙

Strona 18 z 27 << < 15 16 17 18 19 20 21 > >>
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~bloomka028
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 05-06-2014 18:15
No cóż, aktualny zestaw, którego ustawiłaś sobie na profilu jest dość oryginalny, a przy okazji ładny. Szary pasek, który zastosowałaś na nim, był strzałem w dziesiątkę, który idealnie uzupełnia dany pakiet. Po prostu bardzo mi się podoba, łącznie z sygnaturą. Drugi zestaw, który przyrządziłaś, też jest bardzo estetyczny, a czcionka zastosowana na nim uzupełnia tą pustkę. Detale zastosowane w tle też są bardzo piękne, zwłaszcza ten wysyp róż na nim, czy może być coś lepszego? Chyba, że jeszcze lepsze efekty niegrzeczny. Patrząc na te oba zestawy widzę, że masz bardzo wielki talent graficzny, a więc go bardziej rozwijaj oraz przy okazji wyobraźnie, na następne cudowne zestawy! Nie słodzę, to prawda.
Edytowane przez Smoczy_Plomien dnia 05-06-2014 19:54
Po co GG skoro WB lepsze? ;o Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 06-06-2014 17:19
Rebecca napisał/a:
Ciekawe, dlaczego nie wyświetla mi się sygnatura w pierwszym zestawie, ale to nie ma znaczenia, bo i tak jest w Twoim podpisie.
Zestaw pierwszy - jaki on niebywale ładny. Również bardzo lubię ten kadr, jest magiczny. Podoba mi się ta szarość, fajnie to wygląda. Napisy są cool! Kolor, czcionka, wszystko dopasowane i (jak zawsze) mi się bardzo podoba.
Zestaw drugi - dawaj mi ten zestaw, no mellow. Piękny jest! Idealny, cudowny, boski, genialny, super, ekstra, mega, najlepszy, ładny, fajny - coś jeszcze xD? Png's mi się podoba, bo ogólnie to ja lubię fanarty (niektóre). To tyle.
Weny!


Wiesz, mi też się nie wyświetlał, ale myślałam, że to przez mój komputer. Teraz patrzę i w znacznikach się pomyliłam. Ważne, że naprawiłam xdd. Dobrze, że mi o tym napisałaś, bo nie zmieniłabym. Cieszę się, że Ci się podoba ten zestaw. Oglądałam MP na płycie i jak zobaczyłam ten kadr, to od razu mnie wzięło xdd.

Zestaw z Musą robiłam baaaardzo długo i jestem z niego niesamowicie zadowolona. Kolejny zestaw pobił mój czas robienia zestawu (robiłam go z 2,5 h) xdd. Nałożyłam tekstur, co nie miara.

bloomka028 napisał/a:
No cóż, aktualny zestaw, którego ustawiłaś sobie na profilu jest dość oryginalny, a przy okazji ładny. Szary pasek, który zastosowałaś na nim, był strzałem w dziesiątkę, który idealnie uzupełnia dany pakiet. Po prostu bardzo mi się podoba, łącznie z sygnaturą. Drugi zestaw, który przyrządziłaś, też jest bardzo estetyczny, a czcionka zastosowana na nim uzupełnia tą pustkę. Detale zastosowane w tle też są bardzo piękne, zwłaszcza ten wysyp róż na nim, czy może być coś lepszego? Chyba, że jeszcze lepsze efekty niegrzeczny. Patrząc na te oba zestawy widzę, że masz bardzo wielki talent graficzny, a więc go bardziej rozwijaj oraz przy okazji wyobraźnie, na następne cudowne zestawy! Nie słodzę, to prawda.


Wiesz, widziałam już dwa zestawy z tym kadrem (u Ross i Dżo), więc postanowiłam postawić na coś innego, oryginalnego i jakoś tak mi to tu przypasowało.

Właśnie zastanawiałam się czy dać napis, czy nie. W końcu się zdecydowałam i myślę, że to była dobra decyzja. Miał być jeszcze jeden, lecz nie było już na niego miejsca i byłby zbyt napchany.

Czy ja wiem? Chyba nie mam takiego talentu. To po prostu ćwiczenia, praktyka i chęci xdd.

Dziękuję za te miłe i motywujące komentarze.



Kolejne dwa zestawy, wolne.








(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Cattie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 06-06-2014 19:45
Oh, łał. Jestem taka zdumiona. Szczęka opadła mi do ziemi. Moja rówieśniczka robi takie piękne zestawy!!! To jest ślicznie wykadrowane. Cud, miód, malina. Jedyne co czego można się przyczepić, to to, że do niczego nie można się przyczepić. Piękne *-*.
Hm, przyjmujesz zamówienia? Jeśli tak, to fajnie. A jeśli nie, to poczekam (ale jakby co, to wpiszesz mnie na swoją listę zamówień?). A ja bym chciała zamówić jakiś zestaw. No, jakiś. To obojętne. Po prostu, co by Tobie pasowało. Przepraszam, że się narzucam. ^^
A tak na razie wezmę coś z Twoich pracek ^^.


now here you go again, you say you want your freedom
well, who am I to keep you down?

Edytowane przez Smoczy_Plomien dnia 06-06-2014 20:03
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 07-06-2014 11:57
Tini napisał/a:
Oh, łał. Jestem taka zdumiona. Szczęka opadła mi do ziemi. Moja rówieśniczka robi takie piękne zestawy!!! To jest ślicznie wykadrowane. Cud, miód, malina. Jedyne co czego można się przyczepić, to to, że do niczego nie można się przyczepić. Piękne *-*.
Hm, przyjmujesz zamówienia? Jeśli tak, to fajnie. A jeśli nie, to poczekam (ale jakby co, to wpiszesz mnie na swoją listę zamówień?). A ja bym chciała zamówić jakiś zestaw. No, jakiś. To obojętne. Po prostu, co by Tobie pasowało. Przepraszam, że się narzucam. ^^
A tak na razie wezmę coś z Twoich pracek ^^.


Jejku, nie sądziłam, że komuś się spodoba. Jasne, że przyjmuję zamówienia. Jak to jakiś zestaw? Musisz podać konkrety xdd. No nie wiem, jakiś z reala, Winx czy może anime. Musisz mi coś powiedzieć xdd.




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Cattie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 07-06-2014 22:05
Smoczy_Plomien napisał/a:
Tini napisał/a:
Oh, łał. Jestem taka zdumiona. Szczęka opadła mi do ziemi. Moja rówieśniczka robi takie piękne zestawy!!! To jest ślicznie wykadrowane. Cud, miód, malina. Jedyne co czego można się przyczepić, to to, że do niczego nie można się przyczepić. Piękne *-*.
Hm, przyjmujesz zamówienia? Jeśli tak, to fajnie. A jeśli nie, to poczekam (ale jakby co, to wpiszesz mnie na swoją listę zamówień?). A ja bym chciała zamówić jakiś zestaw. No, jakiś. To obojętne. Po prostu, co by Tobie pasowało. Przepraszam, że się narzucam. ^^
A tak na razie wezmę coś z Twoich pracek ^^.


Jejku, nie sądziłam, że komuś się spodoba. Jasne, że przyjmuję zamówienia. Jak to jakiś zestaw? Musisz podać konkrety xdd. No nie wiem, jakiś z reala, Winx czy może anime. Musisz mi coś powiedzieć xdd.


No, to w takim razie... może coś z Winx? Może mogłabym zamówić dwa zestawy?
Jeśli tak, to poprosiłabym (jako pierwszy) zestaw z Enchantix'em 3D. Nieważne, jaki będzie kadr. Tylko chciałabym, żeby był ze Stellą, Bloom lub Florą (ale tylko z jedną z nich).
A drugi zestaw - z Believix'em, także 3D. I też nieważne jaki kadr. Także ze Stellą, Bloom lub Florą.
No cóż - decyzja należy do Ciebie, Smocza. Z góry dziękuję :3.


now here you go again, you say you want your freedom
well, who am I to keep you down?
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 08-06-2014 18:50
Ok. Mam już jeden zestaw xdd. Jest to Bloom Believix 3D. Jakoś mnie wzięło do na Believix. Enchatix już niedługo się pojawi (mam nadzieję xdd).







(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy

Edytowane przez Smoczy_Plomien dnia 08-06-2014 18:53
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Cattie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 08-06-2014 19:05
O rany. O rany. O rany. To jest śliczne, dziękuję <3. Kadr jest równy i nie jest rozmazany, także prosiłam o 3D: jest =). Okeej, może i jest ta znienawidzona Bloom... ale przynajmniej twarzy nie widać xd. Wielkie dzięki, teraz będę miała co nosić ;).
No i mam zestaw. Zamówiony. I założony. Jeszcze raz bardzo dziękuję <3.


now here you go again, you say you want your freedom
well, who am I to keep you down?

Edytowane przez Cattie dnia 08-06-2014 19:30
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 11-06-2014 14:06
Drugi zestaw dla Tini.




Sorry, ale ciężko było mi znaleźć jakiś dobry kadr z dobrą jakością. Nic mi tutaj nie pasowało i wyszło taki brzydactwo, jeszcze raz Cię bardzo przepraszam.




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Rebecca
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 11-06-2014 20:11
Mam spore zaległości, z jednego powodu - brak czasu. Dlaczego? Po prostu nauka mnie dobija, ale nie o mnie tu mowa, lecz o Twojej grafice, kochana <3.
Zestaw z maską - no, podoba mi się. Nie może być inaczej, zawsze mi się podoba Twoja grafika. Jednak nie pomyśl, że się Ci podlizuje, bo tak nie jest xD. Fajna czcionka, bez żadnych zawijasów, podoba mi się ta prostota. Kolorek jest fajny. Dobrze, że nie wtapia się w tło, tylko jest ten cień. Super, dziewczyno.
Zestaw z dziewczyną - jeszcze lepszy niż poprzedni. Jaki śliczny ten kadr! Kiedyś go zapewne wezmę, to jest więcej jak pewne, bo po prostu mnie zachwycił. Napis mi się bardzo podoba. Ta przezroczystość i otoczka - to jest to. Co do koloryzacji to nie wiem, czy zmieniałaś, ale mi się podoba xdd.
Zestaw z Bloom - mimo, że mam dość Bloomy, to zestaw mi się podoba (znowu xD). Z tego zestawu właśnie zaciągnęłam inspiracje i mam pytanie - czy mogłam by coś podobnego "tworzyć"? Znaczy nie takie same wszystko, ale te kwadraciki? Szalenie mi się to podoba. Napis jest prosty, to dobrze, nie wolno też napchać. Koloryzacja i reszta mi się wszystko jak najbardziej podoba.
Zestaw z Florą - daj spokój, kobieto mellow. Jakość jest świetna. Napis, kolory wszystko mi pasuje!
Wenki, kochaniutka całus.


50085356 http://graficzno-fotograficznie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Victoria
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 15-06-2014 10:05
Jak dawno mnie tu nie było ;o. Muszę nadrobić zaległości.
Zacznę od prac z 04.06.2014.
Pierwszy zestaw jest doprawdy ładny. Podoba mi się. Fajnie wygląda połączenie czarno-białego kadru. Napis również jest ok.
Zestaw z Musą. Jest ładny, to prawda, ale jakoś mnie nie zachwyca. PNG's nie za bardzo mi się podoba. Za to tło jest cudowne. Napis jest niezły.
Prace z 06.06.2014.
Pierwszy zestaw jest niczego sobie .Chociaż mnie nie zachwycił. Napis fajnie się komponuje. Zestaw kolejny. To jest CUDO. Okropnie mi się podoba ten zestaw. Bardzo fajny kadr, napis idealny. Nie mam żdnych uwag co do tej pracy- świetna jest serce.
Teraz skomentuje dwa zamówienia dla Tini. Zestaw z Bloom. Bardzo mi się spodobał. Dobre są te kwadraty. Fajnie to wygląda. Niezłe kolory i napis. Naprawdę ładny zestaw. Drugi zestaw dla Tini. Wypadł świetnie. Jakość jest dobra. Napis mi się podoba. Dobrze, że nie jest tak "napchane". Ogółem wszystkie Twoje prace bardzo mi się podobają. I właściwie nie mam się do czego w nich przyczepić. Mam nadzieję, że dodasz więcej tych cud <3. Weny, Smocza mruga.


It's funny how things never change in this old town.

Edytowane przez Victoria dnia 15-06-2014 10:06
50268431 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Cattie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 15-06-2014 10:17
O BOŻE. Kochana, to jest śliczne <3333! Flora wygląda przecudownie, odpowiednie kolory, no i także 3D niegrzeczny. Piękny kadr, ładnie to wygląda. Napis także dobrany niczego sobie. Robisz piękne zestawy, Smocza, więc nie narzekaj za złe jakości. No cóż, pozostaje mi tylko życzyć weny do robienia dalszej, wspaniałej grafiki.


now here you go again, you say you want your freedom
well, who am I to keep you down?

Edytowane przez Smoczy_Plomien dnia 15-06-2014 10:35
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 19-06-2014 13:35
Dzięki, dziewczyny, za miłe komentarze. Nie wiecie, co one dla mnie znaczą. Ten kadr akurat ma dobrą jakość, bo nie jest z kadrów, z filmu, tylko z plakatu czy czegoś tam xdd.

Teraz taki wolny zestawik ze Stellą.






(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Rebecca
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 19-06-2014 13:41
Oh, nie wierzę! Jestem na bieżąco z Twoją grafiką, Smocza. Co za zbawienie od losu mnie spotkało?
Zestaw ze Stellą - podoba mi się inicjatywa i wykonanie. Fajne kolorki zastosowałaś. Nie za jasne, nie za ciemne, lecz w sam raz. To "podwojenie" kadru w avatarze (nie wiem jak to nazwać) to strzał w dziesiątkę, lecz ten drugie (normalny) avatar też niczego sobie. Napisy (jak zawsze) są dobrze, a nawet genialnie dobrane kolorystycznie, jak i sama czcionka wygląda rewelacyjnie. Zestaw oceniam na 10/10
Sygnatura z.... roślinkami xdd - niby prosta, a mi się podoba. Ogólnie to nie lubię zbytnio skomplikowanych rzeczy. Napis jest ekstra, taki delikatny. Koloryzacja w sam raz.
Weny, kochana.



Edytowane przez Smoczy_Plomien dnia 19-06-2014 14:54
50085356 http://graficzno-fotograficznie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Vivian
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 19-06-2014 14:26
Bardzo dawno nie oceniałam Twojej grafiki, więc mam spore zaległości. Zacznę od tej strony.
Stella wyszła dobrze. Lubię powtarzanie kadrów w zestawach, również tym razem wyszło to ładnie na całokształt pracy. Musa ma bardzo dobrze dobrane tekstury w tle. Png's dobrze się prezentuje. Praca na 6+.
Dwa następne zestawy równie dobre. Mają fajne koloryzacje.
Bloom wyszła świetnie, jedyne co mi przeszkadza, to miejsce napisu.
Flora jest całkiem niezła. W zestawie z Stellą koloryzacje zrobiłabym bardziej ciemniejszą. Weny^^


(c) rossattiee

Edytowane przez Smoczy_Plomien dnia 19-06-2014 14:55
47473110 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Bananowa
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 19-06-2014 15:25
W najnowszym zestawie podoba mi się górny napis i kadr. Średniej jakości jest koloryzacja. Reszta jest po prostu słaba. Pomysł z drugą (tą w obramowaniu) Stellą, może by i wypalił, gdyby była lepiej dopasowana do reszty sygnatury. Początkowo zaczęłam się zastanawiać, czy to nie avatar. Szczerze to chyba nawet ta część nie jest potrzebna. Kolejnym minusem jest zero tekstur. Gdyby chociaż jakiś stock się pojawił, praca byłaby ciekawsza. Napis na dole jest zbędny. Mogłaś sobie go darować i zmienić pozycję górnego. Ogółem tak sobie. Były gorsze, ale stać Cię na więcej.

No i jak ktoś chce się na mnie obruszyć, to nie robię na złość czy coś, tylko piszę swoje zdanie, bo Smoczą kocham.


to ja macham do was z mojego jachtu
32092165 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 20-06-2014 21:15
Reb - Jakie dwa avatary? Na górze jest tylko jeden avatar xdd. Ten obrazek w ramce to część sygnatury xdd. Ten drugi zestaw to tak robiłam dla siebie. Nie chciało mi się robić żadnych skomplikowanych koloryzacji, dodawać niepotrzebnych brushy ani tekstur. Głownie zależało mi na cytacie.
Vivian - Dzięki za komentarz. No, naprawdę długo Cię nie było xdd. Hahaha, ta z Musą także mi się podoba.
Bananowa - Ja Ciebie też kocham i wiem, że piszesz to dla mojego dobra. Naprawdę się nie gniewam, wręcz przeciwnie. Cieszę się, że widzisz w moich pracach błędy, bo nie czuję, że jestem ideałem. Co każdy wie xdd. Powiem Ci, że pierwotna wersja wyglądała o niebo lepiej, lecz moja mama wygoniła mnie z własnego pokoju i musiałam wszystko wyłączyć. Do bani. Zbytnio potem nie wiedziałam, co zrobić z tym kadrem, więc wyszło takie "cuś" xdd. Jakoś ostatnio w ogóle dodawane tekstury mi nie pasują, dlatego nic nie dałam. Wielkie dzięki.



Pierwszy zestaw dla Akali.




Przepraszam Cię za to paskudztwo, ale nic lepszego ze Stellą nie znalazłam. Wiem, strasznie pusty i masakryczny, lecz naprawdę się starałam. To jedyny, dobrej jakości, png's jaki tylko znalazłam.
Bloom za niedługo będzie.




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Akali
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 20-06-2014 21:25
Sama jesteś paskudztwo mellow. TO jest piękne! Png's, jak i jego koloryzacja są wspaniałe, te brushe i tekstury... Och, jakie to piękneeee. Napis też niezły, chociaż czcionka nie zachwyca, ale jest dobra i pasuje. Nie jest zbyt pusty, ale nie jest też zapchany. Jest w sam raz. Życzę weny i z niecierpliwością czekam na drugą część mojego zamówienia! P.S. Zestaw założę po napisaniu tego posta xd.


av (c) Chand
nie dam Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~bloomka028
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 20-06-2014 21:50
Pierwsze, moje wrażenie na tą grafikę było "WOW! Jaka cudowna praca! Też tak bym chciała!", a przy okazji pomyślałam na pierwszy rzut oka, że ten zestaw jest tylko w 3D (chyba przez ten biust, na którym trochę efektu nadużyłaś), ale przejdę do rzeczy. Ogólnie zestaw, jaki skomponowałaś nie ma jakiś wnikliwych wad. Napisy, różnorodność kolorów, mieszanina wymiarów 2D i 3D w pewnym sensie oraz detale w tle świetnie są ze sobą złączone oraz dają ogólnie świetny całokształt, przez który sygnatura i awatar przypadły mi do gustu. Naprawdę, ludzie mogą Ci zazdrościć twojego ogromnego talentu graficznego! No cóż, życzę przy dalszych pracach większej weny na kadry oraz jeszcze lepszych efektów przy tworzeniu ich w programach.

Jaki rysunek? Przecież to temat z grafiką! Zmieniłam "rysunek" na "zestaw".



Credit: Justa <3
Edytowane przez Smoczy_Plomien dnia 21-06-2014 11:49
Po co GG skoro WB lepsze? ;o Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 21-06-2014 18:07
Dzięki, dzięki, dziewczyny, za te miłe komentarze. Czuję się naprawdę świetnie czytając je. Dobra, mniej gadania pisania, więcej grafiki.

Drugi zestaw dla Akali




Jeżeli nie podoba się, to mogę zrobić jeszcze jeden. Noł problem mruga.




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy

Edytowane przez Smoczy_Plomien dnia 21-06-2014 18:08
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Rebecca
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 21-06-2014 18:25
Zestaw dla Akali wygląda ślicznie. Dostrzegłam (jakim cudem?!) brushe i przepiękne kreski xd. Napis jest w sam raz. Czcionka mi się bardzo podoba, kolor i obwódka również wyglądają zacnie. Koloryzacja jest super. Ogólnie zestaw jest wręcz odlotowy, tak, poważnie. Podoba mi się bardzo kadr, lubię go. Ta linia (z kontrastem) wygląda bardzo przyjemnie. Weny, Smocza i czekam na kolejne śliczne prace.



Edytowane przez Rebecca dnia 21-06-2014 18:26
50085356 http://graficzno-fotograficznie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 18 z 27 << < 15 16 17 18 19 20 21 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

~marcin19950
1:44:04 29.04.2024
i o czym był ten exlusive material o winx reboot ma ktos?
^Flamli0
14:15:20 28.04.2024
KLIK o 15 ma być ekskluzywny materiał z rebootu
^PVTeam1230
19:03:29 25.04.2024
Szkoda że do Wawy smutny((
~February0
15:10:03 25.04.2024
Ktoś jest chętny na spontaniczne spotkanie w Warszawie w ten weekend? (dajcie znać jeśli takie rzeczy nie na shout box uśmiech)
~February0
15:08:33 25.04.2024
Rzucam mega randomowe hasło które właśnie wpadło mi do głowy w trakcie pracy xd
^Flamli0
21:14:14 24.04.2024
ukazały się pierwsze strony komiksu fate, data wydania została przesunięta na 31 lipca
~Radi0
13:49:16 24.04.2024
Jak w winxie. Kreska tak zrobiona, że boje się że udziecinnili ten serial
~clax70
10:37:27 24.04.2024
Nowy sezon Odlotowych Agentek już 12 maja KLIK
~EmilyWinxClub0
16:53:23 22.04.2024
Tak czy siak, czasy kreski ręcznej z 1 sezonu minęły bezpowrotnie, teraz Bloom wygląda jak popular girl from high school, która dorabia w międzyczasie jako modelka, a nie zwyczajna dziewczyna
~EmilyWinxClub0
16:46:27 22.04.2024
Przyczepię się jeszcze do twarzy w animacji, bo po 3D jakie zaserwował nam Rainbow mam stres pourazowy do tych ich za wielkich oczu i pstrokatych nosów w połączeniu z komediową, zbyt żywą mimiką twarzy
~EmilyWinxClub0
16:42:22 22.04.2024
5-6* mam nadzieję, że to tylko testy bo jeśli użyją takiej animacji do gotowego produktu, to reboot padnie szybciej niż powstawał
~EmilyWinxClub0
16:40:20 22.04.2024
Widać, że animacja to jest dalej ta sama plastelina z sezonów 4-5 tylko podrasowana, ale niestety dalej źle to wygląda, zwłaszcza włosy i płynność
~EmilyWinxClub0
16:39:02 22.04.2024
Flora wygląda jakby była żywcem wycięta z Mia i Ja. Nie jestem całkowicie przekonana do tej transformacji jeszcze
~clax70
15:19:57 22.04.2024
Znalazłem taki concept art z reboota
~clax70
15:13:07 22.04.2024
*transformacja
~clax70
15:12:51 22.04.2024
Ta transformacją wygląda bardzo fajnie, ale w tych filmikach coś mi nie pasuje z twarzą Bloom
^Flamli0
8:53:50 22.04.2024
^Flamli0
8:51:20 22.04.2024
^Flamli0
8:50:43 22.04.2024
^Flamli0
8:50:35 22.04.2024
uwaga uwaga, mamy transformację z reboota i pierwszy fragment!
^Flamli0
18:57:56 18.04.2024
zapraszam na kolejny komiks ze starą kreską :> KLIK
~EmilyWinxClub0
14:21:20 18.04.2024
Z tym Netlfixem to raczej o nową kreskówkę Rainbow chodziło, nie o reboot
~Vixen0
21:57:52 16.04.2024
20 lat temu to miałam 7 lat XD
~Vixen0
21:56:04 16.04.2024
W sumie 8 sezon podobał mi się za fabułę, i piosenki, 5/10 :>
~Vixen0
21:55:15 16.04.2024
Bo stara kreska, jak i fabuła pierwszego sezonu to święta jest
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.