Nowości
25.04.2024
❧ naprawiono muzykę z 1 sezonu

18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

14.02.2024
❧ dodano komiks nr 236 - Nowy początek

Użytkowników Online
 Gości Online: 1
 Brak Użytkowników Online

 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,053
 Najnowszy Użytkownik: ~ELEGANCIK

Twórczość
Grafika
❧  Grafika Smoczego_Płomienia xD  ☙

Strona 17 z 27 << < 14 15 16 17 18 19 20 > >>
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Rebecca
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 11-05-2014 14:42
Avatar jest dobrze wykadrowany. Kolejny zestaw jak zawsze bardzo przypadł mi do gustu. Przepiękna, wręcz powalająca koloryzacja jest po prostu... (szuka słowa) cudowna! No, nie przesadzam. Oddaj mi swój talent xdd. Wracając do zestawu, to muszę stwierdzić, że napis jest prosty, ale tutaj pasuje. Hm, może troszkę przypomina styl Cookie. Brushe są dopasowane, przykuwają uwagę. Naprawdę, ekstra grafika. Weny!


50085356 http://graficzno-fotograficznie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 18-05-2014 18:11
Rebeca napisał/a:
Avatar jest dobrze wykadrowany. Kolejny zestaw jak zawsze bardzo przypadł mi do gustu. Przepiękna, wręcz powalająca koloryzacja jest po prostu... (szuka słowa) cudowna! No, nie przesadzam. Oddaj mi swój talent xdd. Wracając do zestawu, to muszę stwierdzić, że napis jest prosty, ale tutaj pasuje. Hm, może troszkę przypomina styl Cookie. Brushe są dopasowane, przykuwają uwagę. Naprawdę, ekstra grafika. Weny!


Wiem, napisałam, że przypomina mi to styl Cookie. Jakoś tak mnie wena wzięła i zaczęły mi się podobać takie zestawy. Dzięki za ocenę mojej grafiki i ten motywujący komentarz xdd. Naprawdę jestem Ci dozgonnie wdzięczna.



Dzisiaj mam coś z pierwszeństwem dla Rebeki, z okazji jej urodzin.









A oto avy.







(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy

Edytowane przez Smoczy_Plomien dnia 18-05-2014 18:16
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Rebecca
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 18-05-2014 19:50
Oh, Smoczku <33. Koffam Ciem za to! Naprawdę, bardzo Ci za to dziękuję. Myślałam, że nikt mi nie złoży życzeń, a co dopiero prezentu. Wszystkie zestawy są słitaśne i przepiękne. Najpierw założę ten z Sirenix'em, a następnie z Bloomix'em. Odwdzięczę Ci się za to!! Wszystko mi się w nich podoba, nie mam KOMPLETNIE żadnych "ale". Zestawy są (trudno mi to wyrazić) ORYGINALNE i w ogóle rewelacyjne. Dziękuję, dziękuję i jeszcze raz DZIĘKUJĘ SMOCZUSIU  serce!



Edytowane przez Rebecca dnia 18-05-2014 19:51
50085356 http://graficzno-fotograficznie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 18-05-2014 20:25
Rebecca napisał/a:
Oh, Smoczku <33. Koffam Ciem za to! Naprawdę, bardzo Ci za to dziękuję. Myślałam, że nikt mi nie złoży życzeń, a co dopiero prezentu. Wszystkie zestawy są słitaśne i przepiękne. Najpierw założę ten z Sirenix'em, a następnie z Bloomix'em. Odwdzięczę Ci się za to!! Wszystko mi się w nich podoba, nie mam KOMPLETNIE żadnych "ale". Zestawy są (trudno mi to wyrazić) ORYGINALNE i w ogóle rewelacyjne. Dziękuję, dziękuję i jeszcze raz DZIĘKUJĘ SMOCZUSIU  serce!


Dziękuję Ci bardzo, za opinię. Niezmiernie się ciesz, że Ci się podoba. Powiem szczerze, że sama się zdziwiłam, iż to moje zestawy xdd. Grafika z Daphne wychodzi mi najlepiej xd. Mi także bardzo się podobają.
Gdybyś wczoraj nie napisała, że osiemnastego masz urodziny, to w życiu bym nie wiedziała. Radzę Ci ustawić datę urodzin. Starczy sam dzień i miesiąc. Rok możesz dać 1900.




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~AnjaAnel_R
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 19-05-2014 12:54
Pracki godne uwagi. Zwłaszcza te z Bloomixem Daphne. Sirenix mi się po prostu przejadł przez serial. Tło jest jakby to ująć prima. Dobór dodatków i ładny napis. Szczególnie przypadły mi do gustu zestawy, w których zastosowałaś obwódki przy png'sach. Sprawia to wrażenie, iż odpowiednio się wyróżnia to co trzeba. Weny i więcej takich prac...


pytać... tylko dla wtajemniczonych* Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-05-2014 19:40
Dzięki, Anja, za miły komentarz. Zauważyłam, że z Daphne o wiele lepiej wychodzą mi prace, niż z innymi Winx. Jakoś tak mi lepiej do niej to wszystko dobierać.

Zamówienie dla Gwiazdy




Wiem, nie wyszło. Nawaliłam, nawaliła, a i tak jest beznadziejnie. Jak będę miała czas, to jeszcze zrobię te dwa kolejne.




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Rebecca
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-05-2014 21:14
No wiesz co? Wstydź się! Znowu stworzyłaś cudo nie z tej ziemi. Jak tak możesz, Smocza xdd?! Jak?! Nie no, zestaw jest cudowny! Te barwy są takie... żywe xd! Co ty, głupoty pleciesz! Nie nawaliłaś, wręcz przeciwnie. Ty nigdy nie nawalasz, zawsze masz śliczną grafikę. Tło jest fenomenalne! Brushe są bardzo dobrze dostosowane kolorystycznie. W ogóle fajny pomysł na ten zestaw. Weny, skarbie :33.



Edytowane przez Sophie dnia 25-05-2014 21:45
50085356 http://graficzno-fotograficznie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Sophie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-05-2014 21:44
Zaleegłooości mam, zresztą jak zwykle xD.
Zacznę od najnowszych prac, ale nie wiem, czy skomentuję wszystkie, bo zwyczajnie mi się nie chce.

Zamówienie jest średnie. Nie pasuje mi tu ten wtopiony png's, a tło ze zwyczajnym renderem też się jakoś gryzie. Mi zawsze Stella kojarzy się z różem, nie z czernią. Podobają mi się te białe kwiatki otaczające czarodziejkę, dobrze się komponują. To chyba wszystko, co mi się w zestawie podoba. Reszta mi nie podchodzi.

Prezent dla Rebeki wyszedł bardzo ładnie. Wolę te wersje, w których kwiaty są lepiej pokazane. Ładne kolorki, wszystko wygląda dobrze.

Tecna faktycznie kojarzy mi się ze stylem Cookie. Ech, zawsze chciałam robić takie zestawy, ale to nie mój styl, jednak takie zestawy strasznie mi się podobają. Nie będę się rozpisywać - to po prostu bardzo udana praca.

Reszta jakoś nie zwróciła mojej uwagi, więc jej nie skomentuję. Powiem tylko tyle, że twoja grafika podoba mi się coraz bardziej ;3. Weny!


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Victoria
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 27-05-2014 19:49
Zacznę od oceny zestawów dla Rebb. Na samym początku powiem, iż są świetne. Sirenix Daphne wyszedł cudownie. Osobiście bardziej podobają mi się wersje, w których nie ma obwódki wokół PNG'sa. Więc te prace górą. Co do Daphne w Mythix'ie, to jest równie piękna jak w Sirenix'ie. Bardzo podobają mi się też dodatki, które zastosowałaś. Bardzo fajne brushe, tekstura i w ogóle. Zamówienie dla Gwiazdy jest całkiem okay. Szczerze, to nie podoba mi się PNG's po prawej stronie, ten drugi jest już ok. Napis jest fajny, tak samo jak tło. Ogółem to sądzę, że robisz świetną grafę Smocza! Weny życzę!


It's funny how things never change in this old town.

Edytowane przez Victoria dnia 27-05-2014 19:49
50268431 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 29-05-2014 18:50
Dziękuję Wam, dziewczyny. Nie macie pojęcia jak te komentarze są dla mnie ważne xdd. Cieszę się, że moje prace Wam się podobają. W Daphne specjalnie zrobiłam z obwódką i bez, bo sama nie wiedziałam, które ładniejsze, dlatego tak zrobiłam. W zestawie dla Gwiazdy w ogóle nie miałam pomysłów, w szczególności, że ciężko byłoby mi znaleźć dobrej jakości png'sy "serialowe". Nie przepadam za takimi słodkimi fanartami.

Kolejne zamówienie dla Gwiazdy.



Tym razem postawiłam na jasne kolorki :]. Za niedługo zrobię jeszcze Sirenix.




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Rebecca
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 29-05-2014 18:54
Piękny! Podoba mi się napis, który jest taki... inny i w ogóle fajny. Czcionka jest odpowiednio dobrana. Te jasne kolorki przykuły moją uwagę, śliczne! Sam kadr jest niczego sobie, powiem więcej: jest świetny! Ramka tutaj pasuje jak ulał. Wszystko fajnie się komponuje i mnie zachwyca. No, oddaj mi ten swój talent, no! Weny, kochana całus.



Edytowane przez Lilla dnia 29-05-2014 19:28
50085356 http://graficzno-fotograficznie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 01-06-2014 16:41
Cieszę się, dziewczyny, że wam się podoba. Ja co do niego mam mieszane uczucia, ale mniejsza z tym xdd.
Gwiazda - próbowałam na wszelkie sposoby dodać napis z Twoim nick'iem, ale po prostu nie pasował.

Kolejny i ostatni zestaw dla Gwiazdy.






(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy

Edytowane przez Smoczy_Plomien dnia 01-06-2014 16:42
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Victoria
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 01-06-2014 16:47
Zestaw mi się podoba. Fajnie Ci wyszedł. Kolory mi się podobają, ale wolę prace w bardziej jaskrawych kolorach, lecz nie twierdzę, że ten zestaw jest nie ładny. Napis mi się podoba, ta obwódka wokół niego. W tej pracy to jest ramka? xd. Ogółem podoba mi się ta praca i to bardzo. Robisz bardzo ładne prace <3. Czekam na więcej. Weny życzę!


It's funny how things never change in this old town.

Edytowane przez Victoria dnia 01-06-2014 16:48
50268431 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Adelia
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 01-06-2014 16:51
Coś dużo zestawów Gwiazda zamówiła. W ogóle to dawno mnie w tym temacie nie było. Nie wiem czy zauważyłaś, ale w tym drugim avatarze Stella ma do góry nogami skrzydła. W sygnaturze też tak jest. No niestety, ale nie podoba mi się ta niewidoczna ramka. Za to podobają mi się te białe paski. Fajnie wyszły. Koloryzacja jest spoko i nie mam nic do niej. Podoba mi się napis, który pasuje do kadrów. Życzę coraz większej weny.


as mitski once said: ***** ***
*:・゚✧ youtu.be/dQw4w9WgXcQ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 01-06-2014 17:32
Stella - Tak, w tym zestawie jest ramka, trochę niewidoczna, ale jest xdd. Dzięki za koma.

Adelia - Co ja poradzę? Tyle zamówiła, to tyle zrobiłam. Stella nie ma skrzydeł do góry nogami, tak było w kadrze, w jej transformacji, więc nie moja wina xdd.




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Rebecca
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 01-06-2014 19:05
Piękny, boski, genialny! Naprawdę, dobra robota. Podobają mi się ujęcia, a to nie są czasami rendery? Jeżeli tak, to sama je wycięłaś? Napis pasuje i kolorystycznie i czcionka wykwintnie wygląda. Obwódka napisu dodaje uroku. Kolorystyka w sam raz. Nie jest za ciemna, ani za jasna. Ramka świetnie wygląda. Wszystko ładnie się komponuje i widać, że praca jest dopracowana. Weny, skarbie całus.


50085356 http://graficzno-fotograficznie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 01-06-2014 19:55
Reb - Nie, to nie są rendery. Przecież te kadry są w transformacji Stelli Sirenix 2D. No ludzie xdd. Dzięki, za komentarz. Cieszę się, że Ci się podoba. Mi się podoba, choć miałam mały problem z napisem. Nie wiedziałam, co z nim zrobić. Na szczęście wymyśliłam. Uważam, że to jest najlepszy zestaw z zamówionych.




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Sophie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 01-06-2014 20:44
Wcześniejszy zestaw dla Gwiazdy średnio mi się podoba. Sporo traci na przeraźliwej jasności, która mi się w ogóle nie podoba, razi w oczy, mało przez nią widać. Kolory też średnie, takie wyblakłe i wyprane. Jedyne, co mi się podoba, to kontury, które są ładnie wyostrzone. Ramka mi się nie podoba, ale ja ogólnie nie przepadam za nimi (nie pasują do każdej pracy, a ostatnio wszyscy na WB je wszędzie wciskają).
Co do nowszej dostawy, to jest świetna. Bardzo mi się podoba, mimo że już nie przepadam za delikatnymi kolorami. Tu ramka pasuje, fajnie wygląda. Dodatki dobre, napis też.
Weny, Płomyku ;3.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 04-06-2014 13:44
Dzięki, dziewczyny, za takie miłe komentarze. Teraz mam dwa zestawiki, jeden jest mój aktualny, więc nie ma zbytniej nowości.

Aktualny:


Musa Harmonix:


Jakby ktoś chciał ten ze Stellą Believix 3D, to mam jeszcze bez napisu.




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy

Edytowane przez Smoczy_Plomien dnia 05-06-2014 19:56
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Rebecca
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 05-06-2014 18:02
Ciekawe, dlaczego nie wyświetla mi się sygnatura w pierwszym zestawie, ale to nie ma znaczenia, bo i tak jest w Twoim podpisie.
Zestaw pierwszy - jaki on niebywale ładny. Również bardzo lubię ten kadr, jest magiczny. Podoba mi się ta szarość, fajnie to wygląda. Napisy są cool! Kolor, czcionka, wszystko dopasowane i (jak zawsze) mi się bardzo podoba.
Zestaw drugi - dawaj mi ten zestaw, no mellow. Piękny jest! Idealny, cudowny, boski, genialny, super, ekstra, mega, najlepszy, ładny, fajny - coś jeszcze xD? Png's mi się podoba, bo ogólnie to ja lubię fanarty (niektóre). To tyle.
Weny!



Edytowane przez Smoczy_Plomien dnia 05-06-2014 19:48
50085356 http://graficzno-fotograficznie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 17 z 27 << < 14 15 16 17 18 19 20 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

^Flamli0
14:15:20 28.04.2024
KLIK o 15 ma być ekskluzywny materiał z rebootu
^PVTeam1230
19:03:29 25.04.2024
Szkoda że do Wawy smutny((
~February0
15:10:03 25.04.2024
Ktoś jest chętny na spontaniczne spotkanie w Warszawie w ten weekend? (dajcie znać jeśli takie rzeczy nie na shout box uśmiech)
~February0
15:08:33 25.04.2024
Rzucam mega randomowe hasło które właśnie wpadło mi do głowy w trakcie pracy xd
^Flamli0
21:14:14 24.04.2024
ukazały się pierwsze strony komiksu fate, data wydania została przesunięta na 31 lipca
~Radi0
13:49:16 24.04.2024
Jak w winxie. Kreska tak zrobiona, że boje się że udziecinnili ten serial
~clax70
10:37:27 24.04.2024
Nowy sezon Odlotowych Agentek już 12 maja KLIK
~EmilyWinxClub0
16:53:23 22.04.2024
Tak czy siak, czasy kreski ręcznej z 1 sezonu minęły bezpowrotnie, teraz Bloom wygląda jak popular girl from high school, która dorabia w międzyczasie jako modelka, a nie zwyczajna dziewczyna
~EmilyWinxClub0
16:46:27 22.04.2024
Przyczepię się jeszcze do twarzy w animacji, bo po 3D jakie zaserwował nam Rainbow mam stres pourazowy do tych ich za wielkich oczu i pstrokatych nosów w połączeniu z komediową, zbyt żywą mimiką twarzy
~EmilyWinxClub0
16:42:22 22.04.2024
5-6* mam nadzieję, że to tylko testy bo jeśli użyją takiej animacji do gotowego produktu, to reboot padnie szybciej niż powstawał
~EmilyWinxClub0
16:40:20 22.04.2024
Widać, że animacja to jest dalej ta sama plastelina z sezonów 4-5 tylko podrasowana, ale niestety dalej źle to wygląda, zwłaszcza włosy i płynność
~EmilyWinxClub0
16:39:02 22.04.2024
Flora wygląda jakby była żywcem wycięta z Mia i Ja. Nie jestem całkowicie przekonana do tej transformacji jeszcze
~clax70
15:19:57 22.04.2024
Znalazłem taki concept art z reboota
~clax70
15:13:07 22.04.2024
*transformacja
~clax70
15:12:51 22.04.2024
Ta transformacją wygląda bardzo fajnie, ale w tych filmikach coś mi nie pasuje z twarzą Bloom
^Flamli0
8:53:50 22.04.2024
^Flamli0
8:51:20 22.04.2024
^Flamli0
8:50:43 22.04.2024
^Flamli0
8:50:35 22.04.2024
uwaga uwaga, mamy transformację z reboota i pierwszy fragment!
^Flamli0
18:57:56 18.04.2024
zapraszam na kolejny komiks ze starą kreską :> KLIK
~EmilyWinxClub0
14:21:20 18.04.2024
Z tym Netlfixem to raczej o nową kreskówkę Rainbow chodziło, nie o reboot
~Vixen0
21:57:52 16.04.2024
20 lat temu to miałam 7 lat XD
~Vixen0
21:56:04 16.04.2024
W sumie 8 sezon podobał mi się za fabułę, i piosenki, 5/10 :>
~Vixen0
21:55:15 16.04.2024
Bo stara kreska, jak i fabuła pierwszego sezonu to święta jest
~Vixen0
21:54:30 16.04.2024
Mam nadzieję że to nie będzie jakaś marna kopia sezonu pierwszego XD
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.