Nowości
25.04.2024
❧ naprawiono muzykę z 1 sezonu

18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

14.02.2024
❧ dodano komiks nr 236 - Nowy początek

Użytkowników Online
 Gości Online: 1
 Brak Użytkowników Online

 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,053
 Najnowszy Użytkownik: ~ELEGANCIK

Twórczość
Grafika
❧  Grafika Smoczego_Płomienia xD  ☙

Strona 16 z 27 << < 13 14 15 16 17 18 19 > >>
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 20-03-2014 17:25
Elsa napisał/a:
Mam jedno "ale". To "ale" brzmi - dlaczego tutaj pisze "beznadziejna"? To jest cudo!
Jejciu... skąd pobrałaś takie odjazdowe brushe? To jest naprawdę piękne. Napis idealnie pasuje. A te kratki u góry, dopełniają prace. Flora wyszła Ci naprawdę rewelacyjnie. Tło jest w sam raz. No po prostu śliczności. Weny życzę.


Powiem Ci to tak: twórca przeważnie zawsze widzi w swojej pracy jakiś błąd. Nie zawsze tak jest, ale przeważnie. Ja na przykład zawsze twierdzę, że stać mnie na coś lepszego, ale czasami komentarze mówią, że jest ok, a czasami zgadzają się z moją opinią xdd.
Mi w tej sygnaturze podoba się tylko połączenie kadrów i napis xdd. Nic po za tym.



Wczoraj zdążyłam zrobić jeszcze jedną sygnaturę. Tym razem znów z Musą.





Brushe - tekst by Chand




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Rebecca
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 20-03-2014 17:28
No to ja ocenię... Nie będę owijać w bawełnę.
R-E-W-E-L-A-C-J-A! Po raz kolejny zachwyca mnie Twoja grafika. Jak Ty to robisz? Koloryzacja jest przepiękna! Brushe są po prostu... genialne! Napis dodaje charyzmy i dopełnia pracę. Wybrałaś idealny kadr. Ja tutaj nie widzę żadnego potknięcia ani błędu. Wszystko jest śliczne. Jakość również mnie zachwyca. Słów mi zabrakło... Jednym słowem: CUDO! Weny życzę.

P.S. Będę mogła dostać avka?



Edytowane przez Victoria dnia 06-03-2015 16:34
50085356 http://graficzno-fotograficznie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Sophie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 21-03-2014 13:13
Chodzi mi o pierwszy napis z tej sygnatury:


W pracy z Florą chyba najbardziej podoba mi się te połączenie kadrów, bo jest bardzo dobre. Płynne i bez błędów. Co do reszty... Brushe dobre, fajnie wyglądają. Tylko kolorystyka niezbyt mi podchodzi, a dokładnie ten fiolet. No i sama twarz Flory w tle jest nieco dziwna xd.

W Musie bardzo podoba mi się kolorystyka. Jest świetna. Napis taki średni, jakiś zgrzyt powoduje. Mógłby być bardziej na środku. Brushe w dobrym miejscu, są takie dyskretne (tak, Soph znowu coś dziwacznego pisze).

Twoje prace są coraz lepsze. Weny.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-03-2014 15:52
Soph, pierwsza czcionka na tej sygnaturze to Signarita Zhai. Ostatnio bardzo często jej używam.
Mi też bardzo podoba się przejście pomiędzy kadrami xdd. Z kolorystyką było już gorzej, ponieważ to są ciężkie i dziwne kadry. W każdej koloryzacji jej policzki były bardzo, ale to bardzo czerwone i nie wiedziałam, co z tym zrobić. Na szczęście znalazłam dobrą koloryzację i jeszcze trochę rozmazałam te policzki.



Postanowiłam zrobić sobie taką małą kolekcją z Winx Sirenix 3. Póki co, to mam Musę.



Nie wiedziałam na jaką koloryzację się zdecydować, więc wzięłam wszystkie trzy xdd. Jakby ktoś chciał to pisać, wyślę na pw.




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy

Edytowane przez Smoczy_Plomien dnia 25-03-2014 15:56
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
@czarodziejka_flora
Super Administrator

avatar
Dodane dnia 25-03-2014 15:53
Smoczaa, wyrobiłaś się w grafice, naprawdę. Głównie ten przełom widać w sygnaturze z Bloom Mythix. Ładne pasujące do siebie kolory, mega dobrana czcionka do całości. Sama koncepcja przemyślana. Masz potencjał, widać, że pracujesz. W sygnaturze z Florą w przemianie od ross też niczego nie brakuje.
Twórz dalej, twórz. Niech ten potencjał się nie zmarnuje.

Edit.
;ooooo. Jaka dobra Musa Sirenix.



Edytowane przez czarodziejka_flora dnia 25-03-2014 15:53
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Rebecca
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 28-03-2014 13:25
Sygnaturki z Musą są super! Wszystkie koloryzacje są fajne, nie wiem, która najlepsza, bo wszystkie są ładne. Napis bardzo fajny i dopełnia każdą sygnaturę. Czuć ten klimat oraz ciepło, to jest magiczne! No i nie wiem, co napisać... Wszystko mi się tutaj podoba i nie mam żadnych "ale". Zapewne wiem, dlaczego nie mogłaś się zdecydować na koloryzację - wszystkie są piękne. Weny życzę.



Edytowane przez Sophie dnia 28-03-2014 14:27
50085356 http://graficzno-fotograficznie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~YouStee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 28-03-2014 13:56
Musa bardzo mi się podoba. A najbardziej ta ostatnia. Podoba mi się napis i koloryzacja. Kadr też świetny. Brushe dobrałaś świetnie. Osobiści nie cierpię Winx Sirenix w 3D, ale ta praca ma swój urok. Mam nadzieję, że następne też będą takie ładne. Życzę dużo weny!


Stella literalnie ukształtowała moją osobowość
(c) chand
51516358 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Adelia
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 28-03-2014 13:57
Boska syga z Musą w Bloomix'ie. Fajne kolorki, ogólnie koloryzacja. Fajny kadr. Napis jest ładny, kolor dobrany, a czcionka się dobrze komponuje. Wygląda bardzo ładnie. Fajny brush.

Fajne sygi z Musą w Sirenix'ie. Koloryzacje mi się podobają. Nie wiem, którą wybrać, bo są bardzo ładne xd. Napis pasuje, kolor boski. Brush... jaki cudny <3. Najlepiej to wyszła chyba syga pierwsza. Najlepiej! No cóż, weny uśmiech.


as mitski once said: ***** ***

Edytowane przez Sophie dnia 28-03-2014 14:28
*:・゚✧ youtu.be/dQw4w9WgXcQ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 31-03-2014 14:48
Dziękuję Wam, kochane, za komentarze. Bardzo mnie cieszy, że podobają się Wam moje sygnatury z Musą.
Adel mi także najbardziej podoba mi się pierwsza xdd. No, ale każdy ma inny gust.
Postaram się jak najszybciej dodać kolejne czarodziejki. Następna w kolejce jest Tecna, a potem Flora. Dalszej kolejności nie jestem w stanie przewidzieć, ale Bloom na pewno będzie na końcu.



Dzisiaj mam coś z gifami. Jest to moja baaardzo stara praca. Jakaś taka sprzed dwóch miesięcy, może więcej.



Szerokość może być za długa, więc sorry.




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Julietta
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 31-03-2014 15:03
Sygna jest prześliczna :>. Bardzo mi się podoba, chociaż koloryzacja mogłaby być odrobinę żywsza. Ale to tylko moje zdanie. Na animacjach nie znam się za bardzo, ale myślę, że wszystko świetnie pasuje. Skomentuję jeszcze sygnatury z Musą, które bardzo mi się spodobały. Kolorki są cudne, zakochać się można <3. Najbardziej chyba spodobała mi się pierwsza wersja. Strasznie podoba mi się Twój styl, Smocza. Życzę weny i czekam na kolejne prace ;>.

Czasem gubisz przecinki i postaraj się pisać troszkę dłuższe zdania ;>.//Vic


Moja "grafika".
Moje rysunki.
Mój ask.
Mój blog
''Problem to nie problem. Problemem jest twoje podejście do problemu'''. ~ Kapitan Jack Sparrow <3.
Av by Reb *-* <33.
Edytowane przez Victoria dnia 06-03-2015 16:37
49881408 http://winxforeverclub.blog.pl/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 13-04-2014 18:13
Dzięki, Julietta, za miły komentarz.

Dzisiaj mam prezencik dla Elsy, która doskonale wie za co xdd.




To ta animacja w sydze tak szybko chodzi? Matko, nawet nie zauważyłam zawstydzony. Sorry, gdybym wiedziała, to bym zatrzymała na końcu i zwolniła.
Jak w avatarze jest za duży rozmiar, to zrobię zwykły, nieruchomy.



Ta... Wiem, że to nie wypał, kompletny, lecz ostatnio w ogóle nie mam weny na grafikę.



Kolejna sygnatura. Tym razem z Katy Perry.





Tym razem mam coś animowanego z teledysku Kary Perry.










(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Julietta
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 18-04-2014 16:40
Zacznę może od zestawu dla Elsy. Całość jest w porządku. Brushe oraz napisy idealnie pasują do całości. Jedynie w avatarze szybkość jest nieco za wolna, a w sydze nie podoba mi się połączenie 2D z 3D. Pierwsza sygnatura z Katy jest w porządku. Pomimo swojej prostoty, ma w sobie to ''coś''. Natomiast jeśli chodzi o animacje, te zaś podbiły moje serducho <3. Są śliczne! Szybkość idealna i brushe fajnie dopasowane :>. Jedynie w tej drugiej, w pewnym momencie jest taki ''stop", ale po za tym, to jest rewelacyjnie. Życzę weny i czekam na kolejne prace!

Powinnaś popracować na tym, jakie wyrazy pisze się łącznie, a jakie oddzielnie. "Pomimo" pisze się razem c:.//Vic


Moja "grafika".
Moje rysunki.
Mój ask.
Mój blog
''Problem to nie problem. Problemem jest twoje podejście do problemu'''. ~ Kapitan Jack Sparrow <3.
Av by Reb *-* <33.
Edytowane przez Victoria dnia 06-03-2015 16:40
49881408 http://winxforeverclub.blog.pl/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 24-04-2014 21:52
Jul, doskonale wiem, że jest taki stop. Chciałam, aby było wiadomo, kiedy kończy się animacja. Efekt chciałam pozyskać zupełnie inny, no, ale cóż. Nic nie poradzę. Cieszę się, że spodobały Ci się moje animacje. Wiem, że w zestawie dla Elsy trochę pokombinowałam i niezbyt mi to wyszło, ale warto próbować <3. Dziękuję Ci za opinię.

Teraz czas na nowe sygnaturki. Jeśli ktoś chce, to mogę dorobić avatara.







I jeszcze dwie sygnaturki. Jakby ktoś chciał, to mogę dorobić avatary. Nie tylko do dzisiejszych, ale także do poprzednich.








(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~MagicalNelly
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-04-2014 10:42
Jak mnie dawno tu nie było. Nie będę opisywać Twoich prac szczegółowo, bo nie starczyłoby miejsca na mój koment xd.
Bardzo podobają mi się Twoje prace. Robisz świetne animacje. Dobierasz ładne kadry, koloryzacje, brushe i czcionki. Podoba mi się większość Twoich prac. Świetnie wychodzą ci prace z Barbie. O dziwo mi się podobają, a to rzadkość. Tylko niektóre prace nie przypadły mi do gustu np. ta Layla, ta sygna, czy ta Barbie (za różowa). Najbardziej podobają mi się ta Bloom w Mythix'ie, sygnaturki z Musą i ta Flora.
Mogłabyś dorobić avki do najnowszej Flory w Sirenix'ie i Bloom w Mythix'ie 2D?


Blog
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 30-04-2014 20:38
Avy dla ROXY



Edit.

Dzięki, ROXY, za komentarz. Cieszę się, że większość Ci się podoba. Mi także nie podoba się sygnatura z Laylą. Nudziło mi się i taka beznadzieja wyszła xdd. Ta z tą dziewczyna też jest okropna. Gdy to robiłam, miałam dziwną fazę, że w programie była suuper, a po zapisaniu tandeta...
Jeszcze raz dzięki xdd.

PS. Wiem, że avatary wyszły masakryczne.



Czas dodać coś nowego.
Pierwsze, co dodam, to kontynuacja mojej kolekcji z Winx Sirenix. Przed wami Tecna w trzech koloryzacjach.


Dwa starocie...




Oraz moja wisienka na torcie, którą sama porywam xdd. Nowy szablon, to nowy zestaw xd.


Jakby ktoś chciał, to mogę dorobić avatary do podanych sygnatur oraz zrobić zestaw w stylu Musy lecz z inną czarodziejką i przemianą. Wystarczy napisać.





(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy

Edytowane przez Smoczy_Plomien dnia 26-04-2014 15:59
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Suzanne
Moderator

avatar
Dodane dnia 30-04-2014 20:54
Musa Sirenix strasznie mi się podoba. Ogólnie fajny pomysł na tą kolekcję. Dobrze dobrane kolory plus napis, po prostu cud, miód, orzeszki. Prześlicznie :3. Ruchome sygnaturki są okej, chociaż mogłaś dorobić więcej klatek bo wydają się trochę przykrótkie i lekko monotonne, ale i tak wielki plus za zrobienie animacji - ja po prostu się w tym gubię. Następnie sygnatura z Laylą Mythix i Musą. To jest jedno wielkie WOW! Naprawdę strasznie mi się podoba i zgadzam się z Florką, która stwierdziła, że wyrobiłaś się w grafice, to widać tutaj jak na dłoni.
Sygnatura z Florką Sirenix jest trochu zbyt jasna i tylko taki mam zarzut, gdyż ogólnie mi się podoba :3.
I jeszcze skomentuje Twój najnowszy zestaw, który "masz na sobie". Jest prześliczny, naprawdę! Musa doskonale pasuje do czerni i ogólnie wszystko jest dobrane, zakochałam się w tym zestawie. Szkoda, że jest Twój :< Jakoś inna czarodziejka nie pasowałaby mi do tego stylu, Musa idealna <3.


(c) Flama
http://ask.fm/siekiera_bejbe Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Victoria
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 03-05-2014 10:35
Zacznę od pracy z Laylą w Mythix'ie. Praca nie przypadła mi za bardzo do gustu. Nie spodobał mi się napis. Syga z Musą jest śliczna. Wszystko idealnie pasuje. Praca z Florą jest równie piękna jak wcześniejsze. Kolejna także. Sygnaturki z Tecną są śliczne. Bardzo podobają mi się napisy i dodane brushe. Świetnie to wygląda. Osobiście najbardziej podoba mi się wersja pierwsza i trzecia. Głównie za przepiękną koloryzację. Praca ze Stellą jest spoko, ale nie spodobał mi się napis. Kolejna praca mi się podoba. Ma w sobie to "coś". Sygnatura z Musą jest cudowna. Dobry napis i dobrane dodatki. Brakuje mi słów, aby opisać te dzieła. Czekam na więcej. Weny życzę!


It's funny how things never change in this old town.

Edytowane przez Smoczy_Plomien dnia 03-05-2014 10:43
50268431 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Rebecca
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 03-05-2014 14:16
Hm, dawno mnie tutaj nie było, trzeba to nadrobić xdd. Animowana sygnatura z Musą jest piękna (z resztą jak zawsze). Podoba mi się połączenie tych png'sów. Tekstura jest fajna, dopełnia prace. Napis jest cudowny, naprawdę taki detal, a jednak. Ta transformacja to fanart, mam rację? Prezencik dla mnie zawstydzony? Piękność! Tak, nosiłam go (chyba) dosyć sporo, jednak go jeszcze założę. Nie sądzę, aby animacja była za szybka, mi bardzo się podoba. Napis jest BOSKI, nie przesadzam. Nie wiem co powiedzieć, naprawdę... Dziękuję, dziękuję i jeszcze raz dziękuję. Przepraszam, że tak późno, ale chciałam mieć co oceniać. Sygnatura z Katy Perry jest fajna. Ładny kolor napisu, czcionka niczego sobie. Sygnatura udana. Kolejna sygnatura (animacja) jest znów ładna. Fajowy napis, podoba mi się. Animacja tradycyjnie jest płynna. Kolejna sygnatura, również mi się podoba. Czcionka napisu i kolor pasuję, nie mam żadnych "ale". Ostatnia sygnatura z Katy Perry znów mi się podoba xdd. Szybkość w sam raz, napis pasuję, otoczka napisu również. Mi się sygnatura z Laylą podoba. Nie tylko dlatego, że jest Laylą, którą ubóstwiam! Napis ma w sobie to "coś". Sygna jest taka delikatna i przez to jest piękna <33. Kolejna praca z Musą mi się podoba. Dobrane png'sy, fajny napis, ekstra dodatki. Sygna z Florą skradła mi serce. Super, że ten png's wystaje poza tło. Napisik, a raczej brushe pasują. Nie ma tutaj żadnej pustki. Sygnatura nie wiem z czego, jest całkiem, całkiem co znaczy, że mi się podoba xdd. Ten napis pod tym logiem (nie wiem co to) napisałaś sama? Hm, fajny jest. Avy dla ROXY są fajne, fajnie wykadrowałaś. Sygnatury w wszystkich trzech koloryzacja mi się podobają, najlepsza trzecia, a najgorsza pierwsza. Choć, tak jak pisałam - wszystkie fajne. Syga ze Stell jest fajna, podoba mi się to powtórzenie szarości. Napis jest fajny mruga. Sygnatura z kolejną postacią (nie wiem co to) jest interesująca. Bardzo ciekawy kar znalazłaś, co oczywiście jest pozytywem. Wisienka na torcie jest naprawdę piękna. To chyba najlepsza z Twoich prac, jest piękna. No, nie wiem co powiedzieć. Piękne dzieło! Wiem, że cały czas piszę, że wszystko jest ekstra, ale mi się naprawdę to podoba. Weny!


50085356 http://graficzno-fotograficznie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Adelia
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 03-05-2014 21:49
Smocza, przeszłaś samą siebie. Ta grafika jest cudowna!
Avki nie są wcale takie złe. Co do Tecny z Sirenix'ie jak zwykle wolę wersję pierwszą. Brushe wraz z napisem są śliczne i pasują. Kadr wybrałaś bardzo dobry. Koloryzacja jest prześliczna. Nie wiem co dalej powiedzieć na temat tych sygn.
Z tych dwóch "staroci" najlepiej wyszła sygnaturka druga. Podoba mi się napis. Jest do prawdy bardzo ładny. Kolor tak samo. Czy mi się wydaje czy też nie, ale czy tam jest jakaś koloryzacja? Przechodząc do pierwszej "staroci" jest całkiem dobra. Tutaj najbardziej podoba mi się napis i koloryzacja. Ten szary pasek po stronie prawej, również jest ładny.
Kiedy zobaczyłam to.. szczena mi opadła.

Wyszedł najlepiej ze wszystkich. Kolory napisów są dobrane i pasują do tła i do wszystkiego. Do czcionek nie mam nic. Podobają mi się brushe. Png's Musy jest ładny. Kadr jest świetny. W skrócie pasuje mi wszystko. Co do twojej grafiki jest śliczna i dokładnie nie mam do niej nic.


as mitski once said: ***** ***
*:・゚✧ youtu.be/dQw4w9WgXcQ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 08-05-2014 17:47
Bardzo wam dziękuję, dziewczyny. Cieszę się, że podoba wam się moja grafika. Ta sygnatura z Musą także bardzo mi się podoba xdd.

Jeżeli ktoś chce sobie wziąć Musę, to proszę bardzo. Tutaj av


Mam jeszcze jeden zestaw. Tym razem z Tecną.




Hm... Ta Tecna trochę mi styl Cookie przypomina. Mam nadzieję, że się nie wkurzysz za to xdd.




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy

Edytowane przez Akali dnia 08-05-2014 19:51
Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 16 z 27 << < 13 14 15 16 17 18 19 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

~marcin19950
1:44:04 29.04.2024
i o czym był ten exlusive material o winx reboot ma ktos?
^Flamli0
14:15:20 28.04.2024
KLIK o 15 ma być ekskluzywny materiał z rebootu
^PVTeam1230
19:03:29 25.04.2024
Szkoda że do Wawy smutny((
~February0
15:10:03 25.04.2024
Ktoś jest chętny na spontaniczne spotkanie w Warszawie w ten weekend? (dajcie znać jeśli takie rzeczy nie na shout box uśmiech)
~February0
15:08:33 25.04.2024
Rzucam mega randomowe hasło które właśnie wpadło mi do głowy w trakcie pracy xd
^Flamli0
21:14:14 24.04.2024
ukazały się pierwsze strony komiksu fate, data wydania została przesunięta na 31 lipca
~Radi0
13:49:16 24.04.2024
Jak w winxie. Kreska tak zrobiona, że boje się że udziecinnili ten serial
~clax70
10:37:27 24.04.2024
Nowy sezon Odlotowych Agentek już 12 maja KLIK
~EmilyWinxClub0
16:53:23 22.04.2024
Tak czy siak, czasy kreski ręcznej z 1 sezonu minęły bezpowrotnie, teraz Bloom wygląda jak popular girl from high school, która dorabia w międzyczasie jako modelka, a nie zwyczajna dziewczyna
~EmilyWinxClub0
16:46:27 22.04.2024
Przyczepię się jeszcze do twarzy w animacji, bo po 3D jakie zaserwował nam Rainbow mam stres pourazowy do tych ich za wielkich oczu i pstrokatych nosów w połączeniu z komediową, zbyt żywą mimiką twarzy
~EmilyWinxClub0
16:42:22 22.04.2024
5-6* mam nadzieję, że to tylko testy bo jeśli użyją takiej animacji do gotowego produktu, to reboot padnie szybciej niż powstawał
~EmilyWinxClub0
16:40:20 22.04.2024
Widać, że animacja to jest dalej ta sama plastelina z sezonów 4-5 tylko podrasowana, ale niestety dalej źle to wygląda, zwłaszcza włosy i płynność
~EmilyWinxClub0
16:39:02 22.04.2024
Flora wygląda jakby była żywcem wycięta z Mia i Ja. Nie jestem całkowicie przekonana do tej transformacji jeszcze
~clax70
15:19:57 22.04.2024
Znalazłem taki concept art z reboota
~clax70
15:13:07 22.04.2024
*transformacja
~clax70
15:12:51 22.04.2024
Ta transformacją wygląda bardzo fajnie, ale w tych filmikach coś mi nie pasuje z twarzą Bloom
^Flamli0
8:53:50 22.04.2024
^Flamli0
8:51:20 22.04.2024
^Flamli0
8:50:43 22.04.2024
^Flamli0
8:50:35 22.04.2024
uwaga uwaga, mamy transformację z reboota i pierwszy fragment!
^Flamli0
18:57:56 18.04.2024
zapraszam na kolejny komiks ze starą kreską :> KLIK
~EmilyWinxClub0
14:21:20 18.04.2024
Z tym Netlfixem to raczej o nową kreskówkę Rainbow chodziło, nie o reboot
~Vixen0
21:57:52 16.04.2024
20 lat temu to miałam 7 lat XD
~Vixen0
21:56:04 16.04.2024
W sumie 8 sezon podobał mi się za fabułę, i piosenki, 5/10 :>
~Vixen0
21:55:15 16.04.2024
Bo stara kreska, jak i fabuła pierwszego sezonu to święta jest
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.