Nowości
25.04.2024
❧ naprawiono muzykę z 1 sezonu

18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

14.02.2024
❧ dodano komiks nr 236 - Nowy początek

Użytkowników Online
 Gości Online: 1
 Brak Użytkowników Online

 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,053
 Najnowszy Użytkownik: ~ELEGANCIK

Twórczość
Grafika
❧  Grafika Smoczego_Płomienia xD  ☙

Strona 12 z 27 << < 9 10 11 12 13 14 15 > >>
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~AnjaAnel_R
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 12-11-2013 14:51
Z avków spodobała mi się pierwsza, - niewinxowa dostawa. Posiada bardzo ciekawą kolorystykę i dobrze dobrane kadry. Pierwsza praca robi na mnie szczególne wrażenie. W signach - ostatnia praca - bardzo ciekawa. Dobrałaś świetne tekstury oraz inne dodatki. Napis ładnie się komponuje. Co do dostawy z Winx: trochę się zawiodłam. Jak dla mnie nie trafiłaś w kolorystykę. Avki trochę dają po oczach swoją jaskrawością. Pochwalam jednak kadr nr. 4 i 6.


pytać... tylko dla wtajemniczonych* Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Debby
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 12-11-2013 22:22
Smocza, podobają mi się twoje prace, ale wole się rozpisać ( jak mówiła Chatta)
Avatarki z twarzami- hm... tutaj mam jedną uwagę w trzecim nie potrzebnie dałaś kolor ,, pod niebieskiego". Reszta jest supcio. Pierwszy najbardziej przypadł mi do gustu.
Sygny z Barbie- podoba mi się najbardziej pierwsza, ale nie dlatego , że reszta jest brzydka tylko lubię ten film ,,Barbie w świecie mody". Napisy ( w każdym ) są bardzo dokładne, piękne, a zarazem pasują do garfiki uśmiech
Winx`sówny- Sweet! Tylko tyle xD Nie no bardzo ładne , a najbardziej podoba mi się ( nie temu, że inne są brzydkie) druga. Jasność w grafice nadała ,, lśnienia". Tylko w siódmym i ósmym było niepotrzebne.
Zaklepuje- z Winx`sówn drugą Bloom.
Życzę weny i dobrych pomysłów...
Nellka


przepraszam za moje stare posty, byłam małym debilem
Edytowane przez Debby dnia 12-11-2013 22:22
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-12-2013 09:32
Ło... Dawno nie dodawałam nic nowego xd.

Avatary.




Sygnatury.



Wiem, że już po czasie, ale bardzo dawno ją zrobiłam xd.




Dzisiaj mam same sygnaturki :].

To robiłam dzisiaj (25.12.2013r. xd) i wiem, że to nie wypał.


Tutaj taki prezencik dla Viv serce.








Jakby co, nie mam do nich avatarów xd.




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Dzastin
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-12-2013 13:00
Avatary bardzo mi się podobają. Mają ładne kolory. Sygnatury z Musą i ze Stellą są piękne. Napisy idealne i kolory niczego sobie. Kolejna ze Stellą nie wyszła najlepiej, ale też nie jest zła. Ostatnie cztery sygnatury są ładne. Kolory dobre, napisy dobrze dopasowane. Życzę weny Smocza.


Powracam po przerwie. Pamięta mnie ktoś?
Edytowane przez Dzastin dnia 25-12-2013 13:01
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Suzanne
Moderator

avatar
Dodane dnia 25-12-2013 13:02
Avatary są bardzo dobre. Wszystkie mi się podobają, aczkolwiek niektóre bardziej. Zabiorę sobie szósty, ponieważ najbardziej przypadł mi do gustu. Sygnatury są dobre, chociaż mogłabyś popracować trochę nad napisami, ponieważ psują cały efekt pracy. Kolory na ostatniej sygnie są świetne <3. Życzę weny :).


(c) Flama
http://ask.fm/siekiera_bejbe Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-12-2013 20:37
Dziękuję, Wam, za motywujące komentarze. Od razu chce mi się robić więcej tej grafiki xd. Cieszę się, że wychodzi mi to coraz lepiej, przynajmniej taką mam nadzieję.
Suzanne, bez co chce, nawet nie musisz pytać xd. To dla mnie zaszczyt, jak ktoś sobie "porywa".




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Vivian
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-12-2013 22:41
Bardzo fajna grafika. Widać, że robisz postępy. Nabierasz wprawy w dobieraniu napisów i co kolejny zestaw jest ładniejszy od poprzedniego. Przejdę do grafiki. Awatary bardzo fajne, dobra koloryzacja. Co do sygnaturek, to nie jest źle. Fajne brushe i textury. Fajnie połączone uśmiech Czekam na następne pracki i życzę weny.


(c) rossattiee
47473110 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Sophie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 29-12-2013 11:31
Zgadzam się, widać postępy. Skomentuję tylko najnowszą dostawę, bo poprzednich mi się nie chce xD. Za dużo pisania.
Jeeeee, czy me oczy widzą Lily? Już masz plusa xd. Chociaż gdybyś zrobiła grafikę z aktorem grającym Magnusa Bane'a w DA, to byś miała większego xDDD.
Najbardziej podobają mi się dwa ostatnie avki, mają fajne kolorki, szczególnie przedostatni. Pozostałe mają nieco dziwne koloryzacje. Najgorzej chyba wyszedł kot i czwarty av (z tą dziewczyną z kwiatami we włosach i chłopakiem).


Najładniejsza sygnatura.Napis dopasowany, świetnie się prezentuje. Chociaż zestaw jest troszkę ugina się pod ciężarem dodatków xd. Hm, mogłaś te kratki zrobić na nowej warstwie i ustawić im mniejsze krycie, bo przyciągają wzrok bardziej niż czarodziejka. A najlepiej by było, gdybyś ich nie dodała.
Prezent dla Viv również jest świetny, chociaż prawy png's mógł być troszeczkę większy. A napis mógłby być na środku, ale tak też jest dobrze. Te dwie sygnatury najbardziej mi przypadły do gustu.
Ogólnie naprawdę mi się podoba, robisz postępy. Niektóre prace są za bardzo zawalone dodatkami, ale i tak ładnie wyglądają.
Weny.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Debby
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 04-01-2014 22:25
Bardzo ładne avki i sygny mruga. Kiculka kiedyś sobie ustawię mruga. Mogłabym zamówić dwa avki z Anną z Krainy Lodu i Elsą też z tej bajki. Z góry dziękuję.

--
Gubisz polskie znaki. I może obszerniej?



przepraszam za moje stare posty, byłam małym debilem
Edytowane przez ChandSharma dnia 04-01-2014 22:30
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 07-01-2014 18:57
Nellka napisał/a:
Bardzo ładne avki i sygny mruga Kiculka kiedyś sobie ustawie mruga Mogła bym zamówić dwa avki z Anną z Krainy Lodu i Elzą też z tej bajki. Z góry dziękuje


Noł problem. I tak codziennie mi się nudzi, więc z największa przyjemnością zrobię je dla Ciebie. Masz szczęście, bo akurat niedawno poszukałam obrazków z Krainy Lodu xd.

Dziękuję Wam, dziewczyny, za tak miłe komentarze. Bardzo się cieszę, że widać poprawę w moich pracach. Sophie, jest tak nawalone, ponieważ czasami wariuję w takiej ilości pędzli, tekstur i brushy. Nie wiem, co wybrać, więc daję jak najwięcej xd.



Zamówienie dla Nelki.



Bardzo Cię przepraszam, że musiałaś tyle czekać, a ja obiecałam Ci w poniedziałek, ale rozchorowałam się i tak jakoś wyszło. Nie są najlepsze, nie miałam pomysłów, ale przyzwyczaiłam się do krytyki.



Tutaj taki mały prezencik dla Vivian.






(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Debby
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 08-01-2014 19:29
Ooo... EDIT będzie za cztery dni mruga. Kocham Twoją grafikę. Zrób mi jeszcze z Elsą, bo ja uwielbiam prace Twojego wykonania. Prezent dla Vivan jest śliczny. Najbardziej podoba mi się pierwszy avek. Co do mojego, to wszystkie ustawię oprócz ostatniego, bo już go miałam.


przepraszam za moje stare posty, byłam małym debilem
Edytowane przez ChandSharma dnia 08-01-2014 19:51
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 10-01-2014 14:08
Nellka napisał/a:
Ooo... EDIT będzie za cztery dni mruga. Kocham Twoją grafikę. Zrób mi jeszcze z Elsą, bo ja uwielbiam prace Twojego wykonania. Prezent dla Vivan jest śliczny. Najbardziej podoba mi się pierwszy avek. Co do mojego, to wszystkie ustawię oprócz ostatniego, bo już go miałam.


Niezmiernie jestem szczęśliwa, że Ci się podoba. Szczerze mówiąc, to myślałam, że nie przypadną Ci do gustu, ale na szczęście tak nie jest uśmiech.
Z wielką przyjemnością zrobię dla ciebie jeszcze avatarki uśmiech.

A teraz mam taki mój mały pomysł. To jest tylko eksperyment, nie wiem czy się udał. Sami oceńcie.






(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Debby
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 10-01-2014 18:40
Hm.. myślę, że to Photoshop. Okej, png'sy są bardzo fajne, ale blada jest ta Stella. Prawie kolorów nie widać. Napis ma fajną czcionkę i kolor. "Tło" fajnie wygląda. Dodatek, czyli te kratki, fajnie wyszedł. Życzę weny i pomysłów.
PS. Mogłabyś mi zrobić sześć avków z Elsą na jutro (sobota) i aby były dwa z tą "nową", a cztery ze "starą"?


przepraszam za moje stare posty, byłam małym debilem
Edytowane przez Sophie dnia 10-01-2014 18:48
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Sophie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 10-01-2014 18:57
Zamówienie dla Nellki jest średnie. Kolorki są takie zwyczajne, a brushe w pierwszym i trzecim avatarze dziwnie wyglądają. Drugi jest za ciemny, nie pasuje to. W avkach z kadrów zawsze lepiej jest zrobić samą koloryzację. Szkoda, że tu jej nie ma.
Prezent dla Vivian jest o wiele lepszy. Dobre kadry, podobają mi się. No i fajnie, że widać zabawę kolorami. Najbardziej podoba mi się drugi, jest naprawdę świetny.
Co do najnowszego eksperymentu, to wybacz, ale jest okropny. Ta żółć bije po oczach, ma nieprzyjemny kolor, a blada Stella wygląda w niej śmiesznie. Jedyne co mi się podoba, to ten delikatny napis. A tak a propo, to czy ta żółć to brush? Bo skądś go kojarzę xD.



Edytowane przez Sophie dnia 10-01-2014 18:59
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 11-01-2014 16:59
Zamówienie dla Nelki





To zamówienie to porażka. Bardzo Cię, Nelka, przepraszam. PhotoShop mi się zepsuł i tylko te avatarki z Elsą w nowym wyglądzie wyszły mi należycie. Na pewno to zauważyłaś. Wiem, że chciałaś dwa takie i cztery takie, ale nie znalazłam kadrów w internecie, a w ogóle dzisiaj (11.01.2013r.) zauważyłam Twój post i nie miałam czasu. Jeszcze rodzice idą na karnawał... Jeszcze raz bardzo Cię przepraszam.

Sophie - Wiem, że ten eksperyment nie wyszedł za ładnie, ale właśnie dlatego nazwałam go eksperymentem, a nie pracą xd.




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy

Edytowane przez Smoczy_Plomien dnia 11-01-2014 17:01
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Debby
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 11-01-2014 20:07
Jejku! Kochan te avki, są śliczne! Ustawiam sobie nr 4. Ustawię go sobie jak najszybciej mruga. Jeśli chcesz, mogę dać Ci stronkę ze zdjęciami każdego bohatera "Frozen". Sorki za krótki komentarz...


przepraszam za moje stare posty, byłam małym debilem
Edytowane przez Sophie dnia 11-01-2014 20:24
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 11-01-2014 20:10
Nie no, dobra. Przyznam, że przy pierwszych trzech to sama się zadziwiłam (taki mój styl xd). Ale pozostałe to klapa. Dzięki, Nellka, że jakimś sposobem Ci się spodobały. I z wielką przyjemnością poprosiłabym o link xd.




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy

Edytowane przez Sophie dnia 11-01-2014 20:24
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Akali
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 18-01-2014 21:20
:O Mi się dostawa dla Nellki spodobała, nie przesadzaj, wszystkie avki są ładne, no tak, te po przemianie są ładniejsze, ale te przed też są spoko. Jedyne co trochę gryzie, to ten taki jakby "szum", ale tak to jest super. Najbardziej spodobał mi się av 1, 2 i 3 xd. Czekam na kolejną dawkę twojej grafiki, no i oczywiście weny.

Chciałabym jeszcze dodać, czy zrobiłabyś dla mnie zestaw z Florą w Bloomix'ie? Jak nie to strasznie, strasznie, strasznie przepraszam. A jeżeli tak to nie musisz się spieszyć, bo ja mam jeszcze trochę grafiki do wykorzystania :D.


av (c) Chand

Edytowane przez Sophie dnia 19-01-2014 10:43
nie dam Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 24-01-2014 22:07
Długo nie dodawałam czegoś, ale byłam u dziadka, a tam mi net nie podchodził i nie miałam jak dodawać. Ale za to miałam mnóstwo czasu na zrobienie grafiki. To nie wszystkie prace, ale nie chcę dodawać wszystkiego na raz.
Sygnatury







Wersja nr. 1

Wersja nr. 2


Avatary



Akali, bardzo Cię przepraszam, ale nie zauważyłam twojego posta. Na szczęście udało mi się zrobić u dziadka zestaw z Florą.
Zestaw dla Akali:





(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Akali
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-01-2014 10:08
O, naprawdę bardzo bardzo ładny. Nic się nie stało. Dobrze dopasowałaś tą białą rameczkę, za co jest plus. Strasznie spodobała mi się też koloryzacja, taka... ehm, magiczna? Bardzo ładnie to wygląda. Dziękuję Ci i życzę Weny.


av (c) Chand

Edytowane przez Sophie dnia 25-01-2014 10:29
nie dam Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 12 z 27 << < 9 10 11 12 13 14 15 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

~marcin19950
1:44:04 29.04.2024
i o czym był ten exlusive material o winx reboot ma ktos?
^Flamli0
14:15:20 28.04.2024
KLIK o 15 ma być ekskluzywny materiał z rebootu
^PVTeam1230
19:03:29 25.04.2024
Szkoda że do Wawy smutny((
~February0
15:10:03 25.04.2024
Ktoś jest chętny na spontaniczne spotkanie w Warszawie w ten weekend? (dajcie znać jeśli takie rzeczy nie na shout box uśmiech)
~February0
15:08:33 25.04.2024
Rzucam mega randomowe hasło które właśnie wpadło mi do głowy w trakcie pracy xd
^Flamli0
21:14:14 24.04.2024
ukazały się pierwsze strony komiksu fate, data wydania została przesunięta na 31 lipca
~Radi0
13:49:16 24.04.2024
Jak w winxie. Kreska tak zrobiona, że boje się że udziecinnili ten serial
~clax70
10:37:27 24.04.2024
Nowy sezon Odlotowych Agentek już 12 maja KLIK
~EmilyWinxClub0
16:53:23 22.04.2024
Tak czy siak, czasy kreski ręcznej z 1 sezonu minęły bezpowrotnie, teraz Bloom wygląda jak popular girl from high school, która dorabia w międzyczasie jako modelka, a nie zwyczajna dziewczyna
~EmilyWinxClub0
16:46:27 22.04.2024
Przyczepię się jeszcze do twarzy w animacji, bo po 3D jakie zaserwował nam Rainbow mam stres pourazowy do tych ich za wielkich oczu i pstrokatych nosów w połączeniu z komediową, zbyt żywą mimiką twarzy
~EmilyWinxClub0
16:42:22 22.04.2024
5-6* mam nadzieję, że to tylko testy bo jeśli użyją takiej animacji do gotowego produktu, to reboot padnie szybciej niż powstawał
~EmilyWinxClub0
16:40:20 22.04.2024
Widać, że animacja to jest dalej ta sama plastelina z sezonów 4-5 tylko podrasowana, ale niestety dalej źle to wygląda, zwłaszcza włosy i płynność
~EmilyWinxClub0
16:39:02 22.04.2024
Flora wygląda jakby była żywcem wycięta z Mia i Ja. Nie jestem całkowicie przekonana do tej transformacji jeszcze
~clax70
15:19:57 22.04.2024
Znalazłem taki concept art z reboota
~clax70
15:13:07 22.04.2024
*transformacja
~clax70
15:12:51 22.04.2024
Ta transformacją wygląda bardzo fajnie, ale w tych filmikach coś mi nie pasuje z twarzą Bloom
^Flamli0
8:53:50 22.04.2024
^Flamli0
8:51:20 22.04.2024
^Flamli0
8:50:43 22.04.2024
^Flamli0
8:50:35 22.04.2024
uwaga uwaga, mamy transformację z reboota i pierwszy fragment!
^Flamli0
18:57:56 18.04.2024
zapraszam na kolejny komiks ze starą kreską :> KLIK
~EmilyWinxClub0
14:21:20 18.04.2024
Z tym Netlfixem to raczej o nową kreskówkę Rainbow chodziło, nie o reboot
~Vixen0
21:57:52 16.04.2024
20 lat temu to miałam 7 lat XD
~Vixen0
21:56:04 16.04.2024
W sumie 8 sezon podobał mi się za fabułę, i piosenki, 5/10 :>
~Vixen0
21:55:15 16.04.2024
Bo stara kreska, jak i fabuła pierwszego sezonu to święta jest
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.