Nowości
25.04.2024
❧ naprawiono muzykę z 1 sezonu

18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

14.02.2024
❧ dodano komiks nr 236 - Nowy początek

Użytkowników Online
 Gości Online: 1
 Brak Użytkowników Online

 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,053
 Najnowszy Użytkownik: ~ELEGANCIK

Twórczość
Grafika
❧  Grafika Smoczego_Płomienia xD  ☙

Strona 11 z 27 << < 8 9 10 11 12 13 14 > >>
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Stellka
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 15-10-2013 20:10
Ogólna ocena tego co tu widzę jest niniejsza. Po pierwsze napisy są nieczytelne. Przynajmniej ja nie mogę się doczytać, co tam jest napisane. To tak, rady: ćwicz, ćwicz. Nieźle ci idzie, tylko jakoś bardziej urozmaicaj te sygi. To tyle, czekam na coś new.


Dziękuję, Zuza <3
...korzysta? XD Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 16-10-2013 13:44
Dzięki za komentarze i słowa krytyki.
Mam kolejną sygnaturkę w dwóch wersjach.








(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Sophie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 16-10-2013 16:26
Najpierw skomentuję poprzednią dostawę.
Pierwszy zestaw niezbyt mi się podoba, bo praktycznie nic nie jest w nim zmienione. Kadr jest bardzo ładny, to trochę podwyższa poziom pracy. Ramka mi się nie podoba, źle wygląda. Ogólnie nie lubię ramek, jak już to pikselowe, takie dyskretne. Ta natomiast jakoś nieprzyjemnie obramowuje zestaw.
Sygnaturka z Bloom z winxowych prac najbardziej mi się podoba, lecz to nie znaczy, że mi się naprawdę podoba. Napis nie pasuje, kratki też są nie na miejscu. Tła do następnych sygnaturek jest tak jakby zrobione na siłę, nie pasują. Png'sy nieładnie od nich odstają. Dla napisów olbrzymie NIE, szczególnie źle wygląda ten na pracy z Laylą. Do tego dochodzi niedopasowana ramka.
Nowa dostawa jest taka zwyczajna. Nie ma zabawy kolorami, napis niedopasowany. Nie podoba mi się.



Edytowane przez Sophie dnia 17-10-2013 13:20
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~rossattiee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 16-10-2013 23:02
Sygnatura jest zwykła, naprawdę. Jakby wyskalowany stock. Nie ujmuje kolorami, efektami czy czymkolwiek. Napisy mi się nie podobają. NIE WIDZIAŁAM NIGDY fajnego napisu z użyciem płaskorzeźby, chyba że napis jest duży albo umiejętnie jest to zastosowane. Drugi napis razi kolorem, jest zbyt jaskrawy i ogólnie niedopasowany. W tej pracy jestem na nie.


"so you wanna play with magic..."

Edytowane przez Sophie dnia 17-10-2013 13:22
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 20-10-2013 16:22
Dzięki, Ross, za wytyczenie mi moich błędów. Z sygnaturami z "realu" póki co, to zaczynam. Wiem, że nie są idealne, ale te animowane mi się już troszeczkę znudziły. Teraz mam dwa avki i dwie sygnatury.

Avatary:


Sygnatury:





PS. Te z anime robiłam na chama, więc można nawet nie komentować xd.

Kolejna sygnatura w dwóch wersjach.

Z napisem:


I bez:


Wiem, że spóźnione, ale nie miałam pomysłu.
Zestaw dla Nelki


Png's, tekstura - (c) Google




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy

Edytowane przez Sophie dnia 20-10-2013 21:00
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Cookie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 21-10-2013 16:10
Zamówienie dla Nellki byłoby o wiele lepsze, gdyby sygnatura nie była taka ciemna. To niszczy efekt, a praca ogólnie jest fajna. Emm... szkoda, że taka ciemna. No, ale odstawiając tą ciemność na bok, to podoba mi się wpasowanie png'sa oraz dodatki. Napis też niczego sobie. Tak trzymaj! Wenyy~



(c) Flamla
Stary, dobry winx.
. Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~AnjaAnel_R
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 21-10-2013 16:51
Zacznę może od sygnatury z we can fight the darkness, czy tak? Nie rozumiem siebie, ale napis świetnie pasował. Szkoda tylko, że tył to zeszpecił. Dla mnie za mało wyraźny. Skomentuję jeszcze pracę dla Nelki. Zgadzam się z Cookie. Gdyby sygnatura była bardziej rozjaśniona praca byłaby pierwszorzędna (tak myślę). Obniżyłabym jeszcze odrobinkę napis i byłoby świetnie. Życzę weny. Zobaczę jak wyjdą dalsze pracki. Obiecuję.


pytać... tylko dla wtajemniczonych* Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Debby
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 21-10-2013 19:39
Smocza, avki bardzo ładne, ale mój zestaw nie jest za piękny, ponieważ wyszedł zbyt ciemny. Enchantix też mi przeszkadza, ale jak będę chciała, to go użyję mruga.

Zwracaj uwagę na ogonki, bo zdarza Ci się je zjadać. Na następny raz proszę pisać obszerniej.

Plus ode mnie, bo były jeszcze błędy - staraj się nie dodawać do wyrazów dodatkowych liter. //Sophie


przepraszam za moje stare posty, byłam małym debilem
Edytowane przez Sophie dnia 21-10-2013 21:15
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Sophie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 21-10-2013 21:13
Ja zacznę od avatarów. Pierwszy ma zwykłe kolorki, ale podoba mi się to, że skóra jest wygładzona. Poza tym av jest naprawdę zwyczajny i nic w nim specjalnie nie porywa. Z drugim jest to samo, tyle że w nim nie pasuje mi ta ramka. Sygnatura z anime ma fajne kolorki, podoba mi się jej jasność. Ramka do kosza. Hm, te ramki mogły ściemniać pracę, a nie ją rozjaśniać (wieesz, że tam, gdzie jest ramka są żywsze kolory. Były takie chyba na pracach Czand). Zestaw z Katy Peery ani ziębi, ani grzeje. Taki zwyczajny. Nie wiem, co sądzić o napisie. Sygna z DA mi się nie podoba. Widziałam ten kadr tyle razy, że wiem, że jest tylko skalowany i może rozjaśniony. Hm, ta jasność raczej nieco psuje pracę. Zestaw dla Nellki jest za ciemny. Mógłby być tak jasny, jak avatar w drugiej wersji. Ta mi nie przypadła do gustu. Dobór dodatków również nie powala na kolana.
Cóż, weny życzę.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 22-10-2013 15:34
Dziękuję za komentarze przewraca oczami. Sygnatura z Bloom jest taka ciemna, ponieważ musiałam ją przyciemnić. Gdyby nie to, to niebieski by po oczach jechał xd. Ale poprawię ten zestaw i tylko napis przyciemnię, chyba już wiem jak to się robi xd.
Szkoda, Nelka, że Ci się nie podoba. Zrobię dla Ciebie jeszcze raz tylko powiedz mi jaki ma być png's/kadr.



Poprawiony zestaw. Jeżeli nikt nie chce, to sama go sobie wezmę.







(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~AnjaAnel_R
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 27-10-2013 13:33
Poprawiona wersja zestawu wygląda znacznie lepiej Nie trzeba się już wysilać, aby zobaczyć szczegóły. Kolory nie biją po oczach i zdają się być przyjemne dla odbiorcy. Dochodzę jednak teraz do wniosku, iż przydałaby się jakaś ramka. Poza tym wygląda to fajnie. Więcej takich prac w twojej galerii! Życzę weny!



Edytowane przez AnjaAnel_R dnia 27-10-2013 13:34
pytać... tylko dla wtajemniczonych* Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~MagicalNelly
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 27-10-2013 14:34
Najnowszy zestaw z Bloom jest śliczny. Kocham kratki! xd Kolorki ładne, tekstura i PNG's również. Co do napisu: użyłaś ładnych czcionek i dobrze dobrałaś kolor. Podoba mi się ta otoczka. Wcześniejsze zestawy nie podobają mi się wcale. Albo nie dodałaś nic oprócz niepasującego napisu, albo źle dobrałaś efekty i ramki. Moim zdaniem powinnaś na stałe wrócić do zestawów z Winx - te wychodzą Ci najlepiej. Ostateczną decyzję pozostawiam Tobie. Życzę weny!
PS. Ja chętnie zaklepię sobie najnowszy zestawik z Bloomą, ale ustawię go dopiero po Halloween.


Blog

Edytowane przez MagicalNelly dnia 27-10-2013 18:20
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Suzanne
Moderator

avatar
Dodane dnia 27-10-2013 14:42
Zestaw z Darów Anioła wyszedł Ci okropnie(wybacz, ale czasem słowa krytyki nieźle motywują). Jest za jasny! Textury czy tam brushe, które dodałaś kompletnie nie pasują i psują cały urok. Napis też nie jest jakoś najlepszy, tutaj niestety jestem na nie ;/. Jednak podoba mi się zestaw z Bloom. Ładnie dobrane tło, kratki oraz napis. Popracowałabym jeszcze nad kolorystyką, ale ogólnie jest bardzo ładny. Czekam na kolejne prace i życzę weny <3.


(c) Flama
http://ask.fm/siekiera_bejbe Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 02-11-2013 10:57
Dawno nie dodawałam nowych prac, ponieważ mam tyle nauki i zadań domowych, że nie jestem w stanie się wyrobić... Dziękuję za komentarze powyżej.

Sygnatura w trzech wersjach.







Jeden avatar.



I moja pierwsza tapeta xd. Mi się podoba, ale sami oceńcie.
Tapeta

(c) - png's z tapety magicalcolourofwinx
(c) - png's z sygnatur Galeria Google




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy

Edytowane przez Smoczy_Plomien dnia 02-11-2013 10:59
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~AnjaAnel_R
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 02-11-2013 11:54
Zamysł signy całkiem fajnie wyszedł. Jak już komuś wspominałam lubię pracę robione na zasadzie lustrzanego odbicia zamieszczonego w tle. Wersja druga, czyli z efektem paska szarości wyszła ci najlepiej. Przez to pierwszy plan nie jest pusty. Niestety wersja z napisem została trochę zeszpecona właśnie przez napis. Niestety nie wpasował się. Ogólnie mam pozytywne wrażenie, więc jest dobrze.


pytać... tylko dla wtajemniczonych* Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 02-11-2013 18:35
DarcyMrocznaSirenix napisał/a:
Daj Trix do swoich fotek to na pewno dostaniesz ode mnie 6.Tylko daj dużo tych zdjęć i żeby były słodkie i żeby były te Trix razem na tej fotce to będę bardzo wdzięczna.


Postaram się coś wrzucić, ale wątpię aby to było sweet focie. A i to nie są fotki tylko grafika mellow xd.

AnjaAnel_R napisał/a:
Zamysł signy całkiem fajnie wyszedł. Jak już komuś wspominałam lubię pracę robione na zasadzie lustrzanego odbicia zamieszczonego w tle. Wersja druga, czyli z efektem paska szarości wyszła ci najlepiej. Przez to pierwszy plan nie jest pusty. Niestety wersja z napisem została trochę zeszpecona właśnie przez napis. Niestety nie wpasował się. Ogólnie mam pozytywne wrażenie, więc jest dobrze.


Dlatego właśnie dałam trzy formy. Nie mogłam się zdecydować xd. Ale osobiście także uważam, że druga wszyła najlepiej. Dzięki za komentarz.



Zestaw dla Nelki




(c) - png's CostantStyle

Mi osobiście bardzo podoba się zestaw. Jak nie będzie Ci pasować, to ja sobie wezmę xd.




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~AnjaAnel_R
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 02-11-2013 19:20
Praca całkiem mi się podoba. Znowu lustrzany efekt z lekkim przesunięciem w górę. Kadr nie jest najgorszy. Napis lekko biały i rozmazany pasowałby lepiej, choć ten też nie jest najgorszy. Ogólnie praca ciekawa. Zastanawia mnie tylko, dlaczego gdy na nią patrzę mam wrażenie, że czegoś mi w niej brakuje. Może takiego punktu zawieszenia.


pytać... tylko dla wtajemniczonych* Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Chatta
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 02-11-2013 21:47
Jeśli chodzi o poprzednie prace, to różnie bywało. Jedne mi się podobają, a inne nie. Ale to są stare dzieje. Natomiast zestaw dla Nelki wyszedł Ci bardzo dobrze. Troszkę śmiesznie wygląda wycięte ciało w tle, ale w pewnym sensie dopełnia resztę. Jednak w avatarze to przeszkadza, inaczej bym widziała jego kadrowanie. W napisie podoba mi się jego lekkość, a czcionka, kolor i rozmiar dobrze ze sobą współgrają. Wybranie owego pngsa było trafieniem w dziesiątkę. Całość przypadła mi do gustu, ale pokombinowałabym jeszcze jakoś z tłem. Życzę dużo weny :3.


av (c) Rossattiee
AzC
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 10-11-2013 16:55
Dzięki, za takie miłe komentarze.
Dzisiaj mam parę avków.



Klep dla mnie xd


I ostatnio coś mnie na Barbie wzięło xd.







(c) - Galeria Google

Kolejne avatary. Tym razem z Winx'a.


(c) - Galeria WinxBlogger

Następnym razem dodam więcej. Z Winx'a i nie tylko.




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy

Edytowane przez Smoczy_Plomien dnia 10-11-2013 16:55
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~LadyMusa
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 10-11-2013 17:09
Najbardziej przypadły mi do gustu ikony z Winx, może kiedyś sobie wezmę i którąś ustawię. Sama mam teraz świeży avatar, więc poczekam, aż się przeterminuje.
Nie podobają mi się jednak te dwie pierwsze części.
Te cztery avatary. Kurde, te dziewczyny są takie ładne, mogłabym tak wyglądać. Jednak nie podobają mi się strasznie koloryzacje, których użyłaś w niektórych.
Pierwsza jest zdecydowanie i absolutnie za jasna. Ogólnie to uważam, że do blondynek na obrazkach powinno się stosować średnio "inwazyjne" koloryzacje.
Druga jest o niebo lepsza niż pierwsza. Podoba mi się i nie mam do niej zastrzeżeń.
Trzecia. Hm. Mam mieszane uczucia. Akcja jest świetna, ale chyba nie do tego typu obrazków. Jakbym tak w skali od 1-10 miała ocenić, to bym zatrzymała się na piątce. Kadr jest za to świetny.
Czwarta podoba mi się najmniej z tego "rzutu" Twojej grafiki. Ta koloryzacja kojarzy mi się z podstawowymi narzędziami w PhotoFiltre. Albo z duchami z Sims 3, nie pamiętam tylko, który duch miał taki kolor. Chyba takie co umierają z głodu. XD
Sygnatury z Barbie są lepsze od ikonek, jednak również mam do nich zastrzeżenia. Nie podoba mi się czcionka, a raczej jej kolor. Na drugim ogólnie nie pasuje ten kolor, jest zbyt jaskrawa w porównaniu z obrazkiem pod nią. Na trzecim bym Ci to jeszcze odpuściła, jednak uważam, że ten brush razem z napisem nie są tutaj wgl. potrzebne. Na obrazku dużo się dzieje.
Ta pierwsza podoba mi się najbardziej, jednak nie jestem pewna, czy użyłaś dobrej akcji. Za różowo mi tam, a te czerwone brushe wgl. nie pasują.
Do ikonek Winxa mam tylko jedno zastrzeżenie. Nie podoba mi się pierwsza. Stella ma wzrok jakby była wstawiona, ale dobra, nie będę się przecież czepiać, nie jesteś rysowniczką Winx. Nie podobają mi się te białe odblaski wokoło jej twarzy. Nie wiem czy to efekt zamierzony, czy po prostu wybrałaś taki kadr.
Ogólnie rzecz biorąc, da się zauważyć dużą poprawę względem początku Twojego graficznego tematu. Nie poddawaj się. Za niedługo będziesz tworzyć perełki, czuję to! Weny życzę! =)


"I need someone who understands that I fall apart and loves me anyway."
35704357 Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 11 z 27 << < 8 9 10 11 12 13 14 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

~marcin19950
1:44:04 29.04.2024
i o czym był ten exlusive material o winx reboot ma ktos?
^Flamli0
14:15:20 28.04.2024
KLIK o 15 ma być ekskluzywny materiał z rebootu
^PVTeam1230
19:03:29 25.04.2024
Szkoda że do Wawy smutny((
~February0
15:10:03 25.04.2024
Ktoś jest chętny na spontaniczne spotkanie w Warszawie w ten weekend? (dajcie znać jeśli takie rzeczy nie na shout box uśmiech)
~February0
15:08:33 25.04.2024
Rzucam mega randomowe hasło które właśnie wpadło mi do głowy w trakcie pracy xd
^Flamli0
21:14:14 24.04.2024
ukazały się pierwsze strony komiksu fate, data wydania została przesunięta na 31 lipca
~Radi0
13:49:16 24.04.2024
Jak w winxie. Kreska tak zrobiona, że boje się że udziecinnili ten serial
~clax70
10:37:27 24.04.2024
Nowy sezon Odlotowych Agentek już 12 maja KLIK
~EmilyWinxClub0
16:53:23 22.04.2024
Tak czy siak, czasy kreski ręcznej z 1 sezonu minęły bezpowrotnie, teraz Bloom wygląda jak popular girl from high school, która dorabia w międzyczasie jako modelka, a nie zwyczajna dziewczyna
~EmilyWinxClub0
16:46:27 22.04.2024
Przyczepię się jeszcze do twarzy w animacji, bo po 3D jakie zaserwował nam Rainbow mam stres pourazowy do tych ich za wielkich oczu i pstrokatych nosów w połączeniu z komediową, zbyt żywą mimiką twarzy
~EmilyWinxClub0
16:42:22 22.04.2024
5-6* mam nadzieję, że to tylko testy bo jeśli użyją takiej animacji do gotowego produktu, to reboot padnie szybciej niż powstawał
~EmilyWinxClub0
16:40:20 22.04.2024
Widać, że animacja to jest dalej ta sama plastelina z sezonów 4-5 tylko podrasowana, ale niestety dalej źle to wygląda, zwłaszcza włosy i płynność
~EmilyWinxClub0
16:39:02 22.04.2024
Flora wygląda jakby była żywcem wycięta z Mia i Ja. Nie jestem całkowicie przekonana do tej transformacji jeszcze
~clax70
15:19:57 22.04.2024
Znalazłem taki concept art z reboota
~clax70
15:13:07 22.04.2024
*transformacja
~clax70
15:12:51 22.04.2024
Ta transformacją wygląda bardzo fajnie, ale w tych filmikach coś mi nie pasuje z twarzą Bloom
^Flamli0
8:53:50 22.04.2024
^Flamli0
8:51:20 22.04.2024
^Flamli0
8:50:43 22.04.2024
^Flamli0
8:50:35 22.04.2024
uwaga uwaga, mamy transformację z reboota i pierwszy fragment!
^Flamli0
18:57:56 18.04.2024
zapraszam na kolejny komiks ze starą kreską :> KLIK
~EmilyWinxClub0
14:21:20 18.04.2024
Z tym Netlfixem to raczej o nową kreskówkę Rainbow chodziło, nie o reboot
~Vixen0
21:57:52 16.04.2024
20 lat temu to miałam 7 lat XD
~Vixen0
21:56:04 16.04.2024
W sumie 8 sezon podobał mi się za fabułę, i piosenki, 5/10 :>
~Vixen0
21:55:15 16.04.2024
Bo stara kreska, jak i fabuła pierwszego sezonu to święta jest
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.