Nowości
25.04.2024
❧ naprawiono muzykę z 1 sezonu

18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

14.02.2024
❧ dodano komiks nr 236 - Nowy początek

Użytkowników Online
 Gości Online: 1
 Brak Użytkowników Online

 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,053
 Najnowszy Użytkownik: ~ELEGANCIK

Twórczość
Grafika
❧  Grafika Smoczego_Płomienia xD  ☙

Strona 10 z 27 << < 7 8 9 10 11 12 13 > >>
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
użytkownik usunięty
Dodane dnia 10-10-2013 17:44
Czy zrobiłabyś mi zestaw z Florą w Enchantixie? Jeśli chodzi o wykończenia i kadry, to zdaję się na ciebie mruga.

Ten post jest naprawdę rekordowej długości... Postaraj się pisać dłużej. //Ailen



Edytowane przez Ailen dnia 10-10-2013 17:52
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 10-10-2013 20:02
Zestaw dla Nelki

Png's - (c) by rossattiee
Nie wiem, czy miał być z Daphne, czy z Bloom, bo na pw napisałaś mi, że Daphne. Jakby co, to zrobię jeszcze raz mruga.

PS. Jak nie będziesz go chciała, to sama sobie wezmę xd.

- - -
Rossa upominała się o credit i nic. W związku z tym ja go dodałam. //Sophie





(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy

Edytowane przez Sophie dnia 13-10-2013 18:57
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Ailen
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 10-10-2013 20:56
Hmmm... Nie wiem, co sądzić o tym zestawie. Niby tło mi się podoba, a tekstury też działają na wielki plus, alee ten PNG's mnie męczy. Chodzi mi tu głównie o jego kolory - jak dla mnie, jest trochę za żółty, ale to raczej nie jest twoja wina. Ogółem rzecz biorąc, to jest dobrze, a progres jest wielki. Weeny, Smoku~


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Lilla
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 11-10-2013 15:10
Smocza, według mnie ten zestaw jest jednym z lepszych, które zrobiłaś. Tło mi się strasznie podoba. Nie ma zbędnego napisu, żadnej zbędnej ramki. Wszystko pasuje. PNG'es ma takie wyraziste i mocne kolory. Wszystko znajduje się na swoim miejscu. Jak dla mnie praca na 6. Czekam na następną dostawę, Smocza :3.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~rossattiee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 11-10-2013 21:45
No ja nie wiem. Prosiłam, że jeżeli ktoś korzysta z moich prac, chcę credit. Czy to tak wiele? Ktoś się męczy kilkanaście godzin i nic z tego nie ma, nawet głupiego znaczka. Robi się to nagminne. Także proszę o credit.


"so you wanna play with magic..."
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Cookie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 11-10-2013 22:07
Najnowsza praca jest ładna i tak jak powiedziała Lilia, jest jedną z twoich najlepszych. Ładnie dobrane tło do png'sa. Napisy w tle uzupełniają pustkę i dają ładny efekt. Kolorystyka mi się podoba. Jest taka wyrazista i nasycona. Nie ma się do czego uczepić. Na prawdę porządna, śliczna praca. Tak trzymaj!



(c) Flamla
Stary, dobry winx.
. Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 12-10-2013 07:55
Florcia12 napisał/a:
Czy zrobiłabyś mi zestaw z Florą w Enchantixie? Jeśli chodzi o wykończenia i kadry, to zdaję się na ciebie mruga.


Oczywiście, że zrobię dla Cb zestaw. Przepraszam, że dopiero teraz się odzywam, ale wcześniej nie widziałam tego posta.

Ailen napisł/a:
Hmmm... Nie wiem, co sądzić o tym zestawie. Niby tło mi się podoba, a tekstury też działają na wielki plus, alee ten PNG's mnie męczy. Chodzi mi tu głównie o jego kolory - jak dla mnie, jest trochę za żółty, ale to raczej nie jest twoja wina. Ogółem rzecz biorąc, to jest dobrze, a progres jest wielki. Weeny, Smoku~


Dziękuję za miły komentarz. W sumie to ja dodałam Png'sowi jasności i nasycenia, ale taki miałam plan xd.

rossattiee napisał/a:
No ja nie wiem. Prosiłam, że jeżeli ktoś korzysta z moich prac, chcę credit. Czy to tak wiele? Ktoś się męczy kilkanaście godzin i nic z tego nie ma, nawet głupiego znaczka. Robi się to nagminne. Także proszę o credit.


Czyli to twój Png's wow? Jejku, bardzo Cię przepraszam. Było już późno i z pośpiechy szukałam Png'sów w galerii Google. Nie zauważyłam, że ten Png's pochodzi z deviantarta. Naprawdę bardzo Cię przepraszam.

Lilla napisał/a:
Smocza, według mnie ten zestaw jest jednym z lepszych, które zrobiłaś. Tło mi się strasznie podoba. Nie ma zbędnego napisu, żadnej zbędnej ramki. Wszystko pasuje. PNG'es ma takie wyraziste i mocne kolory. Wszystko znajduje się na swoim miejscu. Jak dla mnie praca na 6. Czekam na następną dostawę, Smocza :3.


Dziękuję Ci bardzo za tak pozytywny i motywujący komentarz. Ciesze się, że ci się podoba.

Cookie napisał/a:
Najnowsza praca jest ładna i tak jak powiedziała Lilia, jest jedną z twoich najlepszych. Ładnie dobrane tło do png'sa. Napisy w tle uzupełniają pustkę i dają ładny efekt. Kolorystyka mi się podoba. Jest taka wyrazista i nasycona. Nie ma się do czego uczepić. Na prawdę porządna, śliczna praca. Tak trzymaj!


Dzięki, postaram się tak trzymać, lecz nic nie obiecuję xd.




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Debby
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 12-10-2013 10:21
Ojejku! Ślicznie zrobiłaś! Po prostu zazdroszczę Ci talentu. Bardzo dziękuję za zestaw. Niedługo go wykorzystam przewraca oczami.
PS.: Zrobisz mi z Bloom, bo po prostu mnie zachwyciłaś tym zestawem :szoker:.

Pisz dłużej.


przepraszam za moje stare posty, byłam małym debilem
Edytowane przez Ailen dnia 12-10-2013 10:22
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~rossattiee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 12-10-2013 11:08
Smoczy_Plomien napisał/a:

Czyli to twój Png's wow? Jejku, bardzo Cię przepraszam. Było już późno i z pośpiechy szukałam Png'sów w galerii Google. Nie zauważyłam, że ten Png's pochodzi z deviantarta. Naprawdę bardzo Cię przepraszam


Nie no nic się nie stało. PNG jes do użytku przecież, ale za creditem. Rozumiem, że mogłaś nie wiedzieć, myślałam, że masz go z mojego tematu na wb, a nie z googli, a wiadomo, że prac z googli mało kto autora sprawdza.

Co do zestawów robisz duże postępy, choć czeka Cię jeszcze sporo pracy, to jest znacznie lepiej niż było. Pozdrawiam.


"so you wanna play with magic..."
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 13-10-2013 18:45
Zestaw dla Florcia12



Hm... Mi się tam podoba. Nie wiem czy czcionka jest dobra, no ale...




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
@czarodziejka_flora
Super Administrator

avatar
Dodane dnia 13-10-2013 18:52
Jak różoooowo, ogółem zestaw udany. Brakuje mi jednak zabawy kolorem, bo normalne wydają się takie zwykłe. Wtopienie Flory z prawej strony też fajne. Czcionka sama w sobie mi się nie podoba, dałabym jakiś wywijas czy coś. Ale sam jej kolor dobry. Weny życzę ;).


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Sophie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 13-10-2013 19:28
Zamówienie dla Nellki wyszło Ci bardzo dobrze. Podobają mi się kolory i tło. Niby takie zwyczajne, ale cieszy oko. Zestaw nie jest zawalony dodatkami, panuje na nim taka miła pustka. Jedynie co, to mogłaś pobawić się kolorami png'sa.
Najnowszy zestaw jest straaasznie pusty. Poza tym jest taki zwyczajny. Tło jakieś takie nijakie jest, bez żadnych efektów. Wtopienie png'sa jest dobre, pasuje do pracy. Szkoda, że nie pobawiłaś się kolorami. Czcionka napisu mi się nie podoba, kolor może być.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Ailen
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 13-10-2013 20:31
Zestaw dla Florci12 wyszedł Ci... przeciętnie. Nie są to moje gusta, głównie z powodu nadmiernej, moim zdaniem, ilości różu, co jest tutaj największym minusem. No cóż, praca mnie jakoś specjalnie nie zachwyciła. Napis ma nie tę czcionkę, kolorystycznie ginie na różowym tle. Pokrycie PNG'sa nie podoba mi się. Weeny, Smoku~


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 14-10-2013 13:45
Wiem, za dużo różu. W mojej głowie wyglądało to zupełnie inaczej xd.

Zestaw klepnięty dla mnie xd.



I jakieś takie sygnaturki.





Png's z deviantarta, niestety nie pamiętam od kogo.
Wiem, czcionki beznadziejne...




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Julietta
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 14-10-2013 13:48
Hmm... pierwsza sygnatura niezbyt przypadła mi do gustu. Dobra jakość, ale kadr i napis mi nie pasuje. Co do kadru, to kwestia gustu, ale napis jest mało widoczny. Za to sygnaturka z Tecną wyszła bardzo ładnie. Ciekawy kadr, fajne tło i napis w porządku. Ale najładniejsza jest ta ostatnia z Laylą. Podbiłaś nią moje serduszko <3.


Moja "grafika".
Moje rysunki.
Mój ask.
Mój blog
''Problem to nie problem. Problemem jest twoje podejście do problemu'''. ~ Kapitan Jack Sparrow <3.
Av by Reb *-* <33.
49881408 http://winxforeverclub.blog.pl/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Lilla
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 14-10-2013 18:13
Zestaw dla Florci wyszedł Ci świetnie. Genialne tło, PNG'sy tak samo. Napis według mnie pasuje. Zestaw klepnięty dla Ciebie średnio mi się podoba. Czcionka jak dla mnie jest zła i ramka też mnie nie zachwyca. Za to kadr odwraca od tego uwagę, a więc nie jest źle. Zestawy z Winx wyszły cudownie. Czcionki wszędzie pasują, PNG'sy cudnie wyglądają. Nic dodać, nic ująć. Czekam na kolejną dostawę.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~rossattiee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 14-10-2013 18:41
Pngsy wyglądają jak wrzucone, tak chamsko. Ani się nie wtapiają jakoś specjalnie, ani nie współgrają z zestawem. Tła są dziwne, a napisy to twoja bolączka. Trzeci napis jest koszmarnie wycięty, widać szarpania, kolor średnio mi odpowiada. Tecna i Bloom wyglądają dość słabo, nie ma żadnych dodatków, ładnych kolorów. Nie moje klimaty. Musisz jeszcze sporo ćwiczyć.


"so you wanna play with magic..."
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~MagicalNelly
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 14-10-2013 20:08
Zestaw wcale mi się nie podoba. Zła czcionka i kolor. Ramka psuje pracę. Gdyby była mniejsza, wyglądałoby to lepiej.
Pierwsza sygna jest piękna. Ładne tło, kolor napisu też. Fajnie, że dodałaś szary pasek i kratki. Czcionka, hmm... lepiej wyglądałaby inna.
Druga sygna też bardzo ładna. Wszystko byłoby ok, gdyby nie czcionka. Lepiej byłoby dobrać inną. Poza tym, wszystko w porządku.
Trzecia sygna: ramka do kosza, napis też. PNG's ładny, tło również.
Czynisz postępy. Weny~


Blog

Edytowane przez MagicalNelly dnia 14-10-2013 20:25
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Cookie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 14-10-2013 20:38
Zacznę od pracy z anime, którą masz obecnie ustawioną. Powiem bez obijania w bawełnę, że nie przypadła mi do gustu. Nie ma w niej nic szczególnego prócz ramki, która moim zdaniem tam nie pasuje i napisu. Nie widzę żadnej zabawy kolorami. Napis nie jest w sumie taki zły, ale przez ramkę niezbyt pasuję. Prace z winx. Mogłaś dodać jakieś efekty png'sów, bo wstawione bez żadnej zmiany na suchą (niezmienianą) teksturę, nie prezentują się jakoś zjawiskowo. Następnym razem pokombinuj trochę i za tło zrób połączenie kilku tekstur. Rama w zestawie z Laylą do wywalenia. Ogólnie, zestawy nie wyglądają ciekawie przez to, że świecą pustką i nudną prostotą. Nie przejmuj się moją opinią i się nie poddawaj. Ćwicz dalej, weny~



(c) Flamla
Stary, dobry winx.
. Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
użytkownik usunięty
Dodane dnia 15-10-2013 17:34
Jak ci już pisałam na PW, zestaw strasznie mi się podoba, dzięki Ci za niego przytul. Zestaw dla Ciebie jest fajny. Kadr całkiem, całkiem i niezgorsza rameczka. Sygny są ładne, chociaż z nóg nie zwalają. Nie jest za pusto, kolorystyka ładna, nic dodać, nic ująć. Jeszcze tylko nie mogę się powstrzymać: zestaw dla Nelci też jest świetny! Kolorystyka, tekstura itd., bosko. No, to standardowo mówię, że ja się na grafice nie znam, więc... Takie jest moje zdanie, pracuj dalej i rób zestawy do klepania :D.

Nie zapominaj o przerwach (spacjach), które są bardzo istotne w zdaniu.



Edytowane przez Chatta dnia 21-10-2013 20:06
Strona 10 z 27 << < 7 8 9 10 11 12 13 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

~marcin19950
1:44:04 29.04.2024
i o czym był ten exlusive material o winx reboot ma ktos?
^Flamli0
14:15:20 28.04.2024
KLIK o 15 ma być ekskluzywny materiał z rebootu
^PVTeam1230
19:03:29 25.04.2024
Szkoda że do Wawy smutny((
~February0
15:10:03 25.04.2024
Ktoś jest chętny na spontaniczne spotkanie w Warszawie w ten weekend? (dajcie znać jeśli takie rzeczy nie na shout box uśmiech)
~February0
15:08:33 25.04.2024
Rzucam mega randomowe hasło które właśnie wpadło mi do głowy w trakcie pracy xd
^Flamli0
21:14:14 24.04.2024
ukazały się pierwsze strony komiksu fate, data wydania została przesunięta na 31 lipca
~Radi0
13:49:16 24.04.2024
Jak w winxie. Kreska tak zrobiona, że boje się że udziecinnili ten serial
~clax70
10:37:27 24.04.2024
Nowy sezon Odlotowych Agentek już 12 maja KLIK
~EmilyWinxClub0
16:53:23 22.04.2024
Tak czy siak, czasy kreski ręcznej z 1 sezonu minęły bezpowrotnie, teraz Bloom wygląda jak popular girl from high school, która dorabia w międzyczasie jako modelka, a nie zwyczajna dziewczyna
~EmilyWinxClub0
16:46:27 22.04.2024
Przyczepię się jeszcze do twarzy w animacji, bo po 3D jakie zaserwował nam Rainbow mam stres pourazowy do tych ich za wielkich oczu i pstrokatych nosów w połączeniu z komediową, zbyt żywą mimiką twarzy
~EmilyWinxClub0
16:42:22 22.04.2024
5-6* mam nadzieję, że to tylko testy bo jeśli użyją takiej animacji do gotowego produktu, to reboot padnie szybciej niż powstawał
~EmilyWinxClub0
16:40:20 22.04.2024
Widać, że animacja to jest dalej ta sama plastelina z sezonów 4-5 tylko podrasowana, ale niestety dalej źle to wygląda, zwłaszcza włosy i płynność
~EmilyWinxClub0
16:39:02 22.04.2024
Flora wygląda jakby była żywcem wycięta z Mia i Ja. Nie jestem całkowicie przekonana do tej transformacji jeszcze
~clax70
15:19:57 22.04.2024
Znalazłem taki concept art z reboota
~clax70
15:13:07 22.04.2024
*transformacja
~clax70
15:12:51 22.04.2024
Ta transformacją wygląda bardzo fajnie, ale w tych filmikach coś mi nie pasuje z twarzą Bloom
^Flamli0
8:53:50 22.04.2024
^Flamli0
8:51:20 22.04.2024
^Flamli0
8:50:43 22.04.2024
^Flamli0
8:50:35 22.04.2024
uwaga uwaga, mamy transformację z reboota i pierwszy fragment!
^Flamli0
18:57:56 18.04.2024
zapraszam na kolejny komiks ze starą kreską :> KLIK
~EmilyWinxClub0
14:21:20 18.04.2024
Z tym Netlfixem to raczej o nową kreskówkę Rainbow chodziło, nie o reboot
~Vixen0
21:57:52 16.04.2024
20 lat temu to miałam 7 lat XD
~Vixen0
21:56:04 16.04.2024
W sumie 8 sezon podobał mi się za fabułę, i piosenki, 5/10 :>
~Vixen0
21:55:15 16.04.2024
Bo stara kreska, jak i fabuła pierwszego sezonu to święta jest
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.