Nowości
25.04.2024
❧ naprawiono muzykę z 1 sezonu

18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

14.02.2024
❧ dodano komiks nr 236 - Nowy początek

Użytkowników Online
 Gości Online: 1
 Brak Użytkowników Online

 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,053
 Najnowszy Użytkownik: ~ELEGANCIK

Twórczość
Grafika
❧  Grafika Smoczego_Płomienia xD  ☙

Strona 7 z 27 << < 4 5 6 7 8 9 10 > >>
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 14-08-2013 15:44
Ha, ha. Mówiłam (na blogu), że jak tutaj wstawię to krytyka poleci? Mówiła. I poleciała xd. Jak znajdziecie mi jakiegoś dobrego tłumacza to nie będzie błędów.
Matko, tak mnie korci do dodania następnej grafiki, że hej. Ale nie dodam. Bo potem nie będę miała co dawać xd.



No grafa. Jeny, łeb mnie boli, normalnie pęka!!

Klep. ROXY








(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy

Edytowane przez Smoczy_Plomien dnia 14-08-2013 21:21
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~MagicalNelly
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 14-08-2013 15:53
Ta grafa z Bloomą jest śliczna!
Namber łan: Bloom w tej transformacji jest świetna. Tło mi jak najbardziej pasuje. Czcionka i jej kolor też niezła.
Namber tu: Mieszanka Sirenixu z Harmonixem jest świetna. Tło fajne. Kolory czcionek też. Czcionka z napisem 'Magic Sirenix' coś mi nie pasuje do tej pracy. Do drugiej czcionki nie mam nic. Wybrałaś świetne PNG'sy.
Dobra robota ok.

PS. Dałoby się dorobić ava do pierwszego zestawu? Jeśli tak, to klepię.


Blog
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 16-08-2013 13:48
Jasne. Dla Ciebie wszystko moja kochana siostrzyczko. Zaklepię dla Ciebie, a avatar postaram się zrobić jak najszybciej. Ale nie dziś, bo głowa mi pęka.

Av dla Roxy





Jak coś nie ten teges, to pisz. Poprawię.




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy

Edytowane przez Smoczy_Plomien dnia 16-08-2013 13:47
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~LadyMusa
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 18-08-2013 10:35
Mam mieszane uczucia co do Twoich ostatnich dwóch sygnatur. Nie trafiłaś z czcionkami. Nie lubię fanart'ów na grafice, no ale do tego się nie będę przyczepiać, bo są gusta i guściki. W obu pracach mogę pochwalić tło. Nie jest zbyt skomplikowane, ale stonowane, podobają mi się kolory tych tekstur. Nie wiem czemu, ale nie użyłaś akcji. A jeśli użyłaś, to są zbyt mało wyraziste. Nie podoba mi się ułożenie postaci. Są zbyt małe, sama unikam, żeby było widać całą postać. Popracuj nad rozmieszczeniem elementów na pracy i może dodaj jakąś ciekawą akcje/teksture? =)


"I need someone who understands that I fall apart and loves me anyway."
35704357 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 18-08-2013 17:40
Dziękuję wam za komentarze i dobre rady których i tak nie stosuję xd.
Mam jedną sygnaturkę. Wiem, że jest badziewna, jak wszystkie moje prace, ale i tak dodam.


Dzisiaj, jak pewnie wszyscy wiedzą, nasza kochana Darleen ma URODZINY!! Tak, więc, z godnie, z moją tradycją, zrobiłam sygnaturki.
A oto one. Uważam, że należą jej się, gdyż to także dzięki niej WB jest takie wesołe. Zawsze podniesie ludzi na duchu i rozbawi do łez.








(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy

Edytowane przez Smoczy_Plomien dnia 18-08-2013 17:40
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~DarleenEnchanted
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 18-08-2013 18:14
Jakie śliczne sygny. Dzięki ci z całego serca. <333
Enchantix Layli w złotej edycji... Ileż ja bym dała, żeby Jakks Pacific wydał taką lalkę (w sumie to bym jej nie kupiła, bo nie miałabym jak... ale i tak byłoby fajnie gdyby wydali taką...).
Jeszcze raz dziękuję. serce


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Ailen
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 18-08-2013 20:52
Kadr na pierwszej sygnaturze całkiem niezły, ten szary pasek wygląda nieźle - bardzo dobry pomysł, aczkolwiek... Stały punkt - nie podoba mi się napis - zła czcionka i kolor. Ten brush z lewej strony źle dopasowany. Na pracy jest pusto, nie widać koloryzacji. Prace wykonane dla Darli są niezłe, podobają mi się te fioletowe zawijasy, jednakże tło nie przypadło mi do gustu. Nie pasuje kolorystycznie do PNG'sa, co psuje cały efekt pracy. No i to raczej tyle xd.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-08-2013 09:12
E tam... Mi się podoba i to jest dla mnie najważniejsze xd.
Kolejna przerażająca grafika xd.

Ta nie wyszła







Mam kolejną grafikę xd. Jakaś taka dziwna, zwyczajna.



I jedna sygnaura





(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy

Edytowane przez Smoczy_Plomien dnia 25-08-2013 09:12
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
użytkownik usunięty
Dodane dnia 25-08-2013 09:37
W nowych pracach podoba mi się kolorystyka. Widzę tu nowy styl. Bardzo mi się podobają te avki. Pierwsza sygnatura, tak jak powiedziałaś, nie wyszła Ci. Napis mi nie pasuje. Ten efekt co jest w lewym górnym rogu nieładnie wygląda. Ale dwie inne sygnatury bardzo mi się podobają. Superaśnie.
Prezent dla Darli, moim zdaniem, wyszedł Ci wspaniale. Bardzo podoba mi się ta tekstura i brush. Png's też jest super. Gold Layla. Wspaniale.
W sygnaturze z Bloom Enchantix nie podoba mi się brush. Ale poza tym uważam, że jest ładnie.
Praca z Bloom 3D wyszła Ci przepięknie.
Skąd wzięłaś Bloom Harmonix 3D?
Uważam, że kolorystycznie wyszło przepięknie. Ułożenie postaci, też mnie powaliło xd. A napisy, czad xd.
Zrobiłabyś mi zestaw z Florą Harmonix?


AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-08-2013 12:28
Corny napisał/a:
W nowych pracach podoba mi się kolorystyka. Widzę tu nowy styl. Bardzo mi się podobają te avki. Pierwsza sygnatura, tak jak powiedziałaś, nie wyszła Ci. Napis mi nie pasuje. Ten efekt co jest w lewym górnym rogu nieładnie wygląda. Ale dwie inne sygnatury bardzo mi się podobają. Superaśnie.
Prezent dla Darli, moim zdaniem, wyszedł Ci wspaniale. Bardzo podoba mi się ta tekstura i brush. Png's też jest super. Gold Layla. Wspaniale.
W sygnaturze z Bloom Enchantix nie podoba mi się brush. Ale poza tym uważam, że jest ładnie.
Praca z Bloom 3D wyszła Ci przepięknie.
Skąd wzięłaś Bloom Harmonix 3D?
Uważam, że kolorystycznie wyszło przepięknie. Ułożenie postaci, też mnie powaliło xd. A napisy, czad xd.
Zrobiłabyś mi zestaw z Florą Harmonix?


Wiem, że ta sygna nie wyszła. Nawet nie powinnam jej tutaj wstawiać. No ale cóż...
A nie powiem skąd wzięłam. Tajemnica zawodowa xd.
Jasne, zrobię dla cb ten zestaw. Może jakoś znajdę pomysł.
Dziękuję Ci za komentarz i mam nadzieję, że spodobają Ci się przyszłe prace.




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Ailen
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-08-2013 16:34
Według tradycji, czcionkom mówię: NIE! STOP! STOP!. Nie podobają mi się ani czcionki, ani napisy na sygnaturach. Nie pasują. Na pierwszej sydze nie widzę koloryzacji xd. Na drugiej z koloryzacją lepiej, całkiem nieźle wygląda. Pierwszy avatar przykuł mój wzrok dzięki kolorom - fajne, fajne śliniak (łahahahaha, ta emota mnie rozwala xD). Na drugim avatarze też fajne kolory, ale zobaczyłam coś na twarzy Bloom. Mianowicie...

Takie coś dziwne i w dodatku szare (albo brązowe XD) na jej twarzy, dokładniej na oczach - taki jakby pasek. Mówię mu nie, stop. Następnie kolejny avek pod lupę. Fajne kolory, kadr, ale ten pasek na oczach Flory - nie będę nic mówić, ta emotka powinna wszystko wyjaśnić: mellow. Chyba wiesz, o co mi chodzi (xD)? Na ostatnim avie nie podoba mi się kolor. Kadr jest do zniesienia. Ostatnia sygna ma całkiem niezłą koloryzację, ale ani nie chłodzi, ani nie grzeje. Jest coraz lepiej. Życzę weny i pozdrawiam~~



Edytowane przez Ailen dnia 25-08-2013 16:34
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-08-2013 16:43
Ailen napisał/a:
Według tradycji, czcionkom mówię: NIE! STOP! STOP!. Nie podobają mi się ani czcionki, ani napisy na sygnaturach. Nie pasują. Na pierwszej sydze nie widzę koloryzacji xd. Na drugiej z koloryzacją lepiej, całkiem nieźle wygląda. Pierwszy avatar przykuł mój wzrok dzięki kolorom - fajne, fajne śliniak (łahahahaha, ta emota mnie rozwala xD). Na drugim avatarze też fajne kolory, ale zobaczyłam coś na twarzy Bloom. Mianowicie...

Takie coś dziwne i w dodatku szare (albo brązowe XD) na jej twarzy, dokładniej na oczach - taki jakby pasek. Mówię mu nie, stop. Następnie kolejny avek pod lupę. Fajne kolory, kadr, ale ten pasek na oczach Flory - nie będę nic mówić, ta emotka powinna wszystko wyjaśnić: mellow. Chyba wiesz, o co mi chodzi (xD)? Na ostatnim avie nie podoba mi się kolor. Kadr jest do zniesienia. Ostatnia sygna ma całkiem niezłą koloryzację, ale ani nie chłodzi, ani nie grzeje. Jest coraz lepiej. Życzę weny i pozdrawiam~~


To było standardowe, że czcionki są złe xd. Nie potrzebnie to pisałaś xd.
Ta... Ten pasek na twarzy Bloom to była sepia, ale potem dałam koloryzację i wyszło o wiele gorzej xd.
Mi się ten pasek z jednej strony podobał, aczkolwiek z drugiej nie. Ale bardziej była przychylona na tak, więc dałam.
Coraz lepiej? Seryjnie? Super!!! Jestem prze happy :].

Zestaw dla Corny




Ta... Trochę ta sygnatura długa, ale nie wiedziałam, że aż tak xd.




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Ailen
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-08-2013 16:47
Kadr jest niezły, kolory też. Tym razem akurat nie przyczepię się ani do czcionki, ani do samego w sobie napisu. Jest ok. Brushe niezłe, ale denerwują mnie te gwiazdki-błyskotki. Nie pasują tutaj albo jest ich po prostu za dużo. Zdecydowanie za dużo. Drugie, co mi się nie podoba, to ten szary pasek. Mógłby być umieszczony na wysokości napisu, wtedy o wiele lepiej by wyglądał. W gruncie rzeczy jest całkiem ok. Pracuj dalej, a osiągniesz cel. Życzę weny~~


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-08-2013 16:51
Ailen napisał/a:
Kadr jest niezły, kolory też. Tym razem akurat nie przyczepię się ani do czcionki, ani do samego w sobie napisu. Jest ok. Brushe niezłe, ale denerwują mnie te gwiazdki-błyskotki. Nie pasują tutaj albo jest ich po prostu za dużo. Zdecydowanie za dużo. Drugie, co mi się nie podoba, to ten szary pasek. Mógłby być umieszczony na wysokości napisu, wtedy o wiele lepiej by wyglądał. W gruncie rzeczy jest całkiem ok. Pracuj dalej, a osiągniesz cel. Życzę weny~~


Błyskotki i szary napis to akurat nie mój pomysł. Na początku nie było błyskotek, a szary napis był na samym dole. Ale moja klientka zażyczyła sobie jakieś błyszczyki i pasek na oczach. No to co miałam zrobić? Ja tylko wykonuję polecania.




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Sophie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-08-2013 18:01
Hm. Od której strony nie komentowałam tego tematu?? Hm... Okej, jest! No to jedziemy z monologiem. Osobno opisuję zestawy, które najbardziej mi się rzuciły w oczy. Ogólnie opiszę całą resztę. Gotowa? To zaczynam.

Strona 3, 23.03.2013, pierwszy zestaw z Barbie.
Widzę tu coś nowego. Kadry wklejone w ciekawy sposób, ładnie to wygląda. Efekt trochę psuje jakość i te napisy. Głównie zwróciłam uwagę na zestaw przez te kółka. Sygnatura ma bardzo duży rozmiar. Nie ma żadnej zabawy kolorami, jest zwyczajnie.

Dalej na stronie żaden zestaw nie rzucił mi się w oczy. Dostrzegłam za to, że Twoją piętą Achillesa są napisy. Ich dobór jest niezbyt dobry, często nie pasują kolorystycznie.

Strona 4, 25.07.2013, pierwszy zestaw.
Podoba mi się ten kwadrat u góry. Na minus jest to, że jest w ramce. Ale kolorki są bardzo ładne, tylko napis zawadza. Do kosza z nim.

W dalszych pracach widzę, że zaczęłaś korzystać z tekstur. W jednym zestawie jakość avka padła. Szkoda. Brakuje mi trochę tego kombinowania, widać, że używasz/używałaś zwykłych filtrów w Gimpie.

Strona 5, 1.08.2013, zestaw drugi.
Powiększyłabym png'sa, żeby był bardziej widoczny. Usunęłabym napis. Całkiem ładnie wygląda ten zestaw. Png'sa mogłaś dopasować kolorystycznie, bo odstaje od reszty. I ta Bloom jest taka maluutka (nie umiałam się powstrzymać przed napisaniem tego).

Hm, potem zobaczyłam zestaw z Leną i podniosło mi się ciśnienie. Pomijam to. Więcej szczegółów na temat zestawów pisać nie będę, bo dalej żaden się nie wyróżniał. Napisy to Twoja zmora. Wiesz co? Ja bym Ci radziła najpierw nauczyć się dobierać podstawowe dodatki, typu tekstury, brushe. Z tym też masz problemy. Przykładem jest ta sygnaturka:



Kadr, tekstura i te zawijasy nie komponują się ze sobą. Tło jest szarawe, zawijasy niebieskie, a strój Layli zielony. Szalony dobór dodatków. W moich pracach używam wielu tekstur, ale je ze sobą mieszam. Radzę pobawić się trybami warstw. Przydatna jest też opcja krzywe, która pozwala eksperymentować z kolorami. Naucz się najpierw dobierać te podstawy grafiki, potem podnieś sobie poprzeczkę.
Czasami nie podobają mi się kadry, które wybierasz. Znaczy się częściej, niż czasami. Są takie... dziwne.



Bez szarego paska byłoby lepiej. Kolorki cudne, kadr piękny (mogłabyś mi podać do niego link? Chcę z nim zrobić avka xd).

Zamówienie dla Corny jest takie... błyszczące. Te zawijasy (co to jest? Brushe?) mi się nie podobają. Napis też nie. Gwiazdki mogą być, szary pasek dałabym niżej, jakoś tak na spódniczce. Jednak skoro zamawiająca tak chciała, to trudno.

Życzę duuuuuużo weny <3.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 27-08-2013 22:58
Dziękuję Ci za cenne rady. Na pewno postaram się je wykorzystać.

Co do avka, to ten kadr wzięłam z naszej WinxBloggerowej galerii xd. Z Magicznej Przygody.

Poprawię tego avatara xd.



Sorry za krótki post.



No to nowe prace do krytyki!
Błahahahaha!
Dwa avki.


Dwie sygnaturki.




I (na to nawet patrzeć nie trzeba) moja nie ogarnięta praca z AP. Taką miałam podniete (za przeproszeniem), że ustawiłam go sobie na polaka, że nawaliłam wszystkiego byle jak xd.





(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Dzastin
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 28-08-2013 10:27
Wszystkie prace, które dodałaś mi się podobają. Avki mają ładną kolorystykę. Bardziej podoba mi się ten z Bloom i Ska'yem, ale druga też niczego sobie. Sygny też ładne, ale napisy niezbyt. Ja też nie umiem ich dobierać. Jeszcze nawet w ostatniej sygnaturze mi się podoba napis. Weny Ci życzę.


Powracam po przerwie. Pamięta mnie ktoś?
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Ailen
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 28-08-2013 14:57
Na pierwszym avatarze jest ładna koloryzacja, ale kadr ma trochę dziwną jakość (dziwnie to zabrzmiało, wiem xd). Na drugim avie nie podoba mi się ten pasek, który przerywa bardzo dobrą koloryzację. Pasek do kosza mellow. Na sygnaturach nie podobają mi się napisy. Czcionka źle dobrana. Koloryzacja na pierwszej sydze zbyt pomarańczowa. Na drugiej całkiem niezła. Na trzeciej sygnaturze bardzo ładne kolory. Ostatnia syga jest najlepszą z tych trzech. Życzę weny i czekam na kolejne~~.



Edytowane przez Sophie dnia 28-08-2013 15:42
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 28-08-2013 18:11
WinxBloom napisał/a:
Wszystkie prace, które dodałaś mi się podobają. Avki mają ładną kolorystykę. Bardziej podoba mi się ten z Bloom i Ska'yem, ale druga też niczego sobie. Sygny też ładne, ale napisy niezbyt. Ja też nie umiem ich dobierać. Jeszcze nawet w ostatniej sygnaturze mi się podoba napis. Weny Ci życzę.


Cieszę się, że Ci się podoba. Ja nie mogę tych napisów mellow. To jest tandeta, ale jak nie dam to się będą czepiać. Lol xd.

Ailen napisał/a:
Na pierwszym avatarze jest ładna koloryzacja, ale kadr ma trochę dziwną jakość (dziwnie to zabrzmiało, wiem xd). Na drugim avie nie podoba mi się ten pasek, który przerywa bardzo dobrą koloryzację. Pasek do kosza mellow. Na sygnaturach nie podobają mi się napisy. Czcionka źle dobrana. Koloryzacja na pierwszej sydze zbyt pomarańczowa. Na drugiej całkiem niezła. Na trzeciej sygnaturze bardzo ładne kolory. Ostatnia syga jest najlepszą z tych trzech. Życzę weny i czekam na kolejne~~.


Hm... Ja nie mogę. Jak coś robię to jest okey, ale jak dodam i ktoś zwróci na to uwagę to zaraz zdarzam się z nim. Masz raję. Pierwszy avek ma dziwną jakość. Mój błąd, sorry.
Łał. Trzecia najlepsza :happy:? Super. Przynajmniej nikt nie może mi zarzucić, że pusto jest xd.

Dziękuję za komentarze xd.



Dwie nowe sygny.







(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Ailen
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 28-08-2013 20:56
Łał, Płomyk - jest świetnie. Podoba mi się koloryzacja na pierwszej sygnaturze. Jest przecudowna. Jak widzę, dałaś tekstury (czy mnie oczy mylą? nie wiem xdd). Bardzo dobrze wyglądają. Bardzo dobra praca. Z napisem problemu (o dziwo xd) nie mam. Może być, ale lepsza byłaby sygnatura bez napisu (moim zdaniem xD). Druga podbiła moje serducho. Kolory bardzo dobre, chociaż pomarańczowa twarz Aishy nie paaasujeee. To nie nowość, że się czepiam kolorów i napisów. Ale mniejsza z tym xD. Napis do KOSZA. Już, natychmiast. Tekstura - kratki... JA KOCHAM KRATKI, kocham kratki. Za kratki masz plusa, wielkiego plusa. Ten brush w rogu też niezły. Brawo, bardzo podobają mi się te dwie prace. Życzę weny i czekam na kolejne~~


Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 7 z 27 << < 4 5 6 7 8 9 10 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

~marcin19950
1:44:04 29.04.2024
i o czym był ten exlusive material o winx reboot ma ktos?
^Flamli0
14:15:20 28.04.2024
KLIK o 15 ma być ekskluzywny materiał z rebootu
^PVTeam1230
19:03:29 25.04.2024
Szkoda że do Wawy smutny((
~February0
15:10:03 25.04.2024
Ktoś jest chętny na spontaniczne spotkanie w Warszawie w ten weekend? (dajcie znać jeśli takie rzeczy nie na shout box uśmiech)
~February0
15:08:33 25.04.2024
Rzucam mega randomowe hasło które właśnie wpadło mi do głowy w trakcie pracy xd
^Flamli0
21:14:14 24.04.2024
ukazały się pierwsze strony komiksu fate, data wydania została przesunięta na 31 lipca
~Radi0
13:49:16 24.04.2024
Jak w winxie. Kreska tak zrobiona, że boje się że udziecinnili ten serial
~clax70
10:37:27 24.04.2024
Nowy sezon Odlotowych Agentek już 12 maja KLIK
~EmilyWinxClub0
16:53:23 22.04.2024
Tak czy siak, czasy kreski ręcznej z 1 sezonu minęły bezpowrotnie, teraz Bloom wygląda jak popular girl from high school, która dorabia w międzyczasie jako modelka, a nie zwyczajna dziewczyna
~EmilyWinxClub0
16:46:27 22.04.2024
Przyczepię się jeszcze do twarzy w animacji, bo po 3D jakie zaserwował nam Rainbow mam stres pourazowy do tych ich za wielkich oczu i pstrokatych nosów w połączeniu z komediową, zbyt żywą mimiką twarzy
~EmilyWinxClub0
16:42:22 22.04.2024
5-6* mam nadzieję, że to tylko testy bo jeśli użyją takiej animacji do gotowego produktu, to reboot padnie szybciej niż powstawał
~EmilyWinxClub0
16:40:20 22.04.2024
Widać, że animacja to jest dalej ta sama plastelina z sezonów 4-5 tylko podrasowana, ale niestety dalej źle to wygląda, zwłaszcza włosy i płynność
~EmilyWinxClub0
16:39:02 22.04.2024
Flora wygląda jakby była żywcem wycięta z Mia i Ja. Nie jestem całkowicie przekonana do tej transformacji jeszcze
~clax70
15:19:57 22.04.2024
Znalazłem taki concept art z reboota
~clax70
15:13:07 22.04.2024
*transformacja
~clax70
15:12:51 22.04.2024
Ta transformacją wygląda bardzo fajnie, ale w tych filmikach coś mi nie pasuje z twarzą Bloom
^Flamli0
8:53:50 22.04.2024
^Flamli0
8:51:20 22.04.2024
^Flamli0
8:50:43 22.04.2024
^Flamli0
8:50:35 22.04.2024
uwaga uwaga, mamy transformację z reboota i pierwszy fragment!
^Flamli0
18:57:56 18.04.2024
zapraszam na kolejny komiks ze starą kreską :> KLIK
~EmilyWinxClub0
14:21:20 18.04.2024
Z tym Netlfixem to raczej o nową kreskówkę Rainbow chodziło, nie o reboot
~Vixen0
21:57:52 16.04.2024
20 lat temu to miałam 7 lat XD
~Vixen0
21:56:04 16.04.2024
W sumie 8 sezon podobał mi się za fabułę, i piosenki, 5/10 :>
~Vixen0
21:55:15 16.04.2024
Bo stara kreska, jak i fabuła pierwszego sezonu to święta jest
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.