Nowości
1.05.2024
❧ naprawiono muzykę ze specjalów

25.04.2024
❧ naprawiono muzykę z 1 sezonu

18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

Użytkowników Online
 Gości Online: 1
 Brak Użytkowników Online

 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,057
 Najnowszy Użytkownik: ~mokryryj
Dzisiejsi Solenizanci
Mikkes
noszeczety
ula

Winx Club
Postacie
❧  Najładniejszy specjalista  ☙

Strona 3 z 4 < 1 2 3 4 >
AutorRE: Najładniejszy specjalista
~Suzanne
Moderator

avatar
Dodane dnia 10-11-2013 10:13
Według mnie najprzystojniejszym specjalistą jest Brandon. Wcale nie uważam, że jest on "lalusiowaty" i "pewny swojej urody". Rzekłabym bardziej, że to Riven zgrywa chłopaka, któremu wydaje się, że lecą na niego wszystkie. Fakt, lubię czerwonowłosego z charakteru, jednak skoro patrzymy na wygląd to na pierwszym miejscu stoi giermek księcia Sky'a. Ma piękne włosy (co z tego, że ma grzywkę? Grzywka jest teraz taka na topie, of kors XD) oraz super wyrobione ciało. Aww *-*. Haha, ale też podziwiam go, że lata tak do Stelli. Jest na każdej jej zawołanie. Dajcie mi takiego Brandusia w realu :c.


(c) Flama

Edytowane przez YouStee dnia 20-07-2014 09:46
http://ask.fm/siekiera_bejbe Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Najładniejszy specjalista
~Akali
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 16-11-2013 11:01
Według mnie Brandon nie jest lalusiemmellow Jest moim ulubionym specjalistą. Jest też taki przystojnyniegrzeczny Bardzo pasuje do Stelli. Takie same charakterki. Również podoba mi się Helia, słodki, romantyczny, i te takie różne. Najmniej lubię Sky'a. Tak jak wypowiedziały się powyższe osoby "Książe na białym rumaku". Reszta specjalistów to mi obojętnie.


av (c) Chand

Edytowane przez Akali dnia 16-11-2013 11:02
nie dam Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Najładniejszy specjalista
~Victoria
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 11-12-2013 11:28
Z wyglądu najbardziej podoba mi się Brandon jest przystojny chociaż charakter nie jest takim jaki lubię. Charakter zdecydowanie Sky a do tego też jest przystojny i świetnie pasuje do Bloom. Bardziej podoba mi się jego fryzura z 4 sezonu. Gdy w 5 serii stracił pamięć zapomniał także o Bloom co było straszne. Ale z czasem wszystko sobie przypominał. Ogólnie uważam, że jest najlepszym i najprzystojniejszym specjalistą.



It's funny how things never change in this old town.
50268431 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Najładniejszy specjalista
~YouStee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 20-07-2014 09:45
Najładniejsi są dla mnie Brandon, Helia i Riven. Tak, Riven. Może wypowiem się tak, o wyglądzie i charakterze:

Brandon - Jest przystojny, zabawny, ma super fryzurę. No i ubiera się super. Nie lubię tylko trochę jak chwali się mięśniami, które mógłby mieć odrobinę mniejsze.

Riven - Jestem wyjątkiem i lubię go i jego wygląd. Ma fajną fryzurę i ma styl buntownika. A ja lubię buntowników *-*. Poza tym świetnie pasuje do Musy. Nie jest przesłodzony, jak nasz książę na białym jednorożcu rzygającym brokatem, Sky.

Helia - Uwielbiam go! Helia nie ma w sobie ani grama cukru, jest idealny, mimo iż ma wady, takie jak nieśmiałość. Chociaż... zaliczyłabym to jako atut. Zwłaszcza przy nieśmiałej Florze. Helia jednak potrafi być odważny, jak ja kocham te jego linki *.*. W 2 sezonie miał dziwny dubbing, na szczęście w 3 miał lepszy, o wiele lepszy. Jest również przystojny. Jako jedyny ma długie włosy wśród specjalistów, co go wyróżnia. I pasują mu te włosy!

Wiem, że miał być tylko wygląd, jednak rozpisałam się też trochę o charakterze.


Stella literalnie ukształtowała moją osobowość
(c) chand
51516358 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Najładniejszy specjalista
~Cattie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 20-07-2014 20:52
Dla mnie najładniejsi są Brandon i Helia.
Brandon - ma fajną fryzurę, jest wysportowany i ogólnie fajny niegrzeczny. Pasują do siebie ze Stellą, świetna para. Podoba mi się w nim poczucie humoru. Jest dla mnie najprzystojniejszym specjalistą.
Helia - słodki i romantyczny. Większość dziewczyn zapewne chciałaby takiego chłopaka, żeby prawił komplementy i nosił na rękach :D.


now here you go again, you say you want your freedom
well, who am I to keep you down?

Edytowane przez Cattie dnia 20-07-2014 20:53
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Najładniejszy specjalista
użytkownik usunięty
Dodane dnia 20-07-2014 21:08
Według mnie Helia i Brandon.
Brandon jest bardzo ładny, i póki nie było Helii był moim ulubionym specjalistą. Helia za to jest romantyczny i pasuje do Flory.
Edytowane przez Akali dnia 20-07-2014 21:10
AutorRE: Najładniejszy specjalista
użytkownik usunięty
Dodane dnia 20-07-2014 21:37
Helia bije wszystkich na głowę. Jest uroczy, trochę tajemniczy, romantyczny i ma artystyczną duszę. Lubię to, nieraz aż zazdroszczę Florze xD. I nawet lubiłam te jego długie włosy. Drugi jest Nabu. Jest, znaczy był, czuły, troszczył się o swoją dziewczynę, potrafił ją zrozumieć, no i był przystojny szeroki uśmiech.



Edytowane przez Smoczy_Plomien dnia 20-07-2014 22:01
AutorRE: Najładniejszy specjalista
~Crazy Princess
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-07-2014 20:19
Helia jest najlepszym specjalistą, niestety zmieniono mu jego fryzurę (na gorsze).Zaraz po nim dumnie kroczy Nabu (brakuje mi go placze )


All I ever wanted was the world.


I'm like porcelain
Credit dla Arii za av :3
Moja grafa/// Strażniczki Ziemi (OP) /// Winxowe AMV /// Wattpad
52292437 http://crazyxreversium.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Najładniejszy specjalista
~Szanella
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 31-07-2014 16:39
Najlepszym specjalistą według mnie jest Helia. Jest taki romantyczny, tajemniczy i ma duszę artysty. Bardzo przystojny z niego chłopak, tylko szkoda, że zmienili mu fryzurę. Helia bardzo pasuje do Florki i oboje są nieśmiali i romantyczni.


,,Marzę o cofnięciu czasu.Chciałabym wrócić na pewne rozstaje dróg w swoim życiu, jeszcze raz przeczytać uważnie napisy na drogowskazach i pójść w innym kierunku.'
,,Czarne i białe są klawisze pianina, lecz brzmią one milionami kolorów w mojej głowie.
zestaw od Flamy :-)
Edytowane przez YouStee dnia 31-07-2014 18:40
miałam kieedyś http://magicznyswiat-hp.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Najładniejszy specjalista
~bamboleo
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 01-08-2014 15:07
Brandon serce Przystojny, wysportowany, fajna fryzura, charakter też w porządku. Chociaż wie, że podoba się dziewczynom, wiernie trwa przy Stelli i to jest w nim najlepsze. Też podobają mi się Roy i Thoren (zaliczają się do specjalistów xd?). Roy- blondyn o ciemnej karnacji ;3 Dla mnie ideał. Thoren też niczego sobie. Przypomina bajkowego księcia, ale podoba mi się ^^. Reszta specjalistów też jest ok, ale ta trójka najbardziej przypadła mi do gustu.
Edytowane przez bamboleo dnia 01-08-2014 15:08
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Najładniejszy specjalista
~SweetApple
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 03-08-2014 11:35
Oczywiście, że Helia, co nie jest pewnie wielkim szokiem. Te jego tajemnicze spojrzenie... Ah... Kocham odcinek 17 6 sezonu, kiedy to tworzy fajny duecik z roślinkami Flory xdd. Fajne włosy. Bardzo cenię mężczyzn z długimi włosami. Mogli zmienić go na typ ''macho'', ale nie tak bardzo i pozostawić romantyka piszącego cudne wiersze i malującego swoją dziewczynę.


,,Słowo "nie" pot­ra­fi bar­dziej zra­nić niż nóż wbi­ty w plecy...
Słowo "nie" moc­niej du­si niż szu­bieni­ca samobójcy...
Słowo "nie" i każda od­mo­wa w ważnej dla nas spra­wie ra­ni i po­zos­ta­wia nieuleczalną bliznę w naszym życiowym pa­miętni­ku ja­kim jest nasz włas­ny umysł i nasze wspomnienia...''
Edytowane przez YouStee dnia 03-08-2014 11:44
Dla wtajemniczonych :) ask.fm/CitrusiQ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Najładniejszy specjalista
użytkownik usunięty
Dodane dnia 03-08-2014 23:38
Roy, bo podobają mi się osoby o ciemnej karnacji. Ma jasne włosy co fajnie wygląda w zestawieniu z ciemniejszą skórą. Mam do niego jeszcze minusik. Według mnie ma głos trochę przypominający babski gwizdze .
Riven, bo jest typem buntownika, a ja takich lubię. Ma fajną fryzurę i nietypowy kolor włosów (a ja uwielbiam eksperymentować z kolorami na włosach), przynajmniej u chłopaków.
Edytowane przez ChandSharma dnia 04-08-2014 00:28
AutorRE: Najładniejszy specjalista
~Elyei
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 04-08-2014 13:59
Moimi faworytami są Helia, Timmy i Brandon.
Brandon: Jest przystojny, ma super fryzurę i jest świetny.
Helia: Podobają mi się jego włosy od sezonu 4. Jest też przystojny i romantyczny.
Timmy: Uwielbiam okularników serce. Ogólnie to wydaje mi się, że z tej trójki jest najlepszy (nwm czemu większość go nie lubi, przecież jego uczucie do Tecny było tak ładnie pokazane, jak jej szukał w tym wymiarze Omega).

Po co tyle tych enterów?
Edytowane przez Smoczy_Plomien dnia 04-08-2014 16:23
https://t.me/pump_upp Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Najładniejszy specjalista
użytkownik usunięty
Dodane dnia 21-08-2014 00:42
Ocenię od najprzystojniejszego do najbrzydszego:
1. Brandon serce - jest jak dla mnie najfajniejszym ciachem ze wszystkich i bardzo się cieszę, że to chłopak Stelli, bo to moja ulubiona czarodziejka. Nie ma ładniejszego chłopaka w Winx, on jest... ach, te jego włosy. Nie będę więcej pisać o nim, bo się nie doczytacie.
2. Riven - jest po Brandonie drugim ciachem, podoba mi się jego twardy charakter i wygląd od 4 serii, nie wiem, co więcej.
3. Roy - jest taki słodki, a jak rywalizuje o Laylę to jest jeszcze słodszy.
4. Sky - to taki fajny blondynek, w piątym sezonie z dłuższymi włosami wygląda najfajniej.
5. Helia - tu zaczyna się moja krytyka - Helia wygląda jak jakaś małpa, a jego rysy twarzy - ble.
6. Timmy - w tych okularach wygląda jak zakręcony kujon, lepiej zaczął wyglądać w 6 sezonie, tak samo Helia.
7. Nabu - lubię jego charakter, ale wygląd całkowicie do bani.

Pewnie narobiłam pełno błędów, ale na fonie ciężko się pisze.

No, narobiłaś. Najbardziej razi zlewanie interpunkcji i brak polskich znaków. /Lilla
Edytowane przez Lilla dnia 21-08-2014 10:06
AutorRE: Najładniejszy specjalista
~ha-ni
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 21-08-2014 10:05
Żaden nie jest jakiś strasznie przystojny, ale gdybym miała wybrać, wygrywa Brandon. Po pierwsze: uwielbiam u chłopców brązowe oczy. Po drugie: w przeciwieństwie co do niektórych, ma normalną fryzurę. Po trzecie: nawet do twarzy mu z tym napakowaniem :haha:.



Aff aff (Maka Paka!) i sygn. by Hitomi
Edytowane przez Lilla dnia 21-08-2014 10:08
http://somebeanieboos.tumblr.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Najładniejszy specjalista
~Martus_k
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 21-08-2014 10:19
Uważam, że każdy specjalista jest na inny sposób najładniejszy i najprzystojniejszy. Każdy cechuje się innym wykształceniem, wyglądem, charakterem. Nie potrafię wybrać z tej cudownej grupy tego jedynego. Mam szeroki zakres upodobań, że tak powiem. mruga


I'm not a morning person. mruga
2252306 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Najładniejszy specjalista
~qwerty
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 21-08-2014 20:28
Od zawsze twierdziłam, że Brandon jest najprzystojniejszym chłopakiem. Te włosy i rysy twarzy sprawiały, że naprawdę wyglądał nieziemsko jak na bohatera kreskówki. W każdym stroju było mu dobrze, a jak miał to wdzianko do ślubu Amentii... taaaaak miałam takie AKDBDOSHSPZBALZBSLSBXKS. Helia też był bardzo przystojny, ale tylko w trzecim sezonie. Mam wrażenie, że wtedy zupełnie inaczej był rysowany niż w drugim. Wiadomo od czwartego zmienili mu fryzurę i może wyglądał całkiem ok. W codziennym stroju, niestety w stroju specjalisty wygląda jak elf.


Ludzie błagam, mój nick pisze się z małej litery :c
Edytowane przez Suzanne dnia 03-01-2015 20:38
qwerty Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Najładniejszy specjalista
użytkownik usunięty
Dodane dnia 16-11-2014 12:38
1. Sky
Jest naprawdę przystojny. Jego włosy w piątym sezonie jeszcze bardziej to podkreślają.
2. Brandon
Wszyscy wiedzą, że jest przystojny. Podoba się wielu dziewczynom i wykorzystuje to. Stella często się za to z nim kłóci.



AutorRE: Najładniejszy specjalista
~Amored
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 14-01-2015 19:23
Więc tak jak w temacie z najładniejszą czarodziejką, będę leciała po kolei od najlepszego - moim zdaniem - Specjalisty to tego najgorszego.
1. Helia - mnie tam się podoba w obydwu wersjach; jakoś tak przez te długie włosy się wyróżnia. Można powiedzieć, że jest prawie ideałem; wygląda tak...tajemniczo, a jednak ma w sobie coś przyjaznego i na swój sposób uroczego. Aczkolwiek przyznam, że jak byłam dzieckiem to na początku wzięłam go za dziewczynę. ;__;
2. Nabu - wyróżnię się na tle forum, ale Nabu przypadł mi do gustu od samego początku. Miał w sobie coś takiego 'przyciągającego'; bardziej przypominał księcia i jednocześnie młodego mężczyznę, niż nastolatka z akademii. I miał warkoczyki; a wtedy miałam obsesję na ich punkcie.
3. Timmy/Riven - nie są tragiczni, ale też nie przypadli mi specjalnie do gustu. Timmy'ego bardzo lubiłam w pierwszych sezonach, jednak później animatorzy przesadzili ze sterydami u niego. Riven ideałem nie jest, a jednak te czerwone włosy pasują do jego osobowości. I ma fajne oczy.
4. Brandon - kiedyś bardzo mi się podobał, a z czasem...przeszło mi. Nie uważam, by miał w sobie cokolwiek specjalnego.
5. Sky - w pierwszym sezonie ujdzie, ale później zaczął nadużywać książęcego botoksu i dobre czasy dobiegły końca... ;_;


DA | ask.fm | LubimyCzytać | Tumblr

Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Najładniejszy specjalista
~Magical Galyn
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 14-05-2015 19:29
Moimi trzema faworytami wśród specjalistów zarówno biorąc pod uwagę wygląd, jak i charakter zawsze byli, są i będą:

1. Riven [serce ]
2. Nabu
3. Brandon

Co do Rivena to mogłabym o nim gadać na okrągło. XD Uwielbiam jego zadziorny charakterek, uwielbiam to, że jest taki "oryginalny" i wyróżnia się z tłumu. Jako jedyny potrafi się przeciwstawić Sky'owi (jako liderowi mellow), ba nawet z nim rywalizuje i nie podąża ślepo za nim niczym owce za baranem jak reszta specjalistów. Strasznie mi się to w nim podoba. Co do jego wyglądu, to również oceniam go na plus. Akurat mnie podoba się ta jego "szpiczasta" fryzura [językiem mojej koleżanki- "wygląda tak jakby piorun w niego strzelił!" XD.] i śmiać mi się chce, jak czytam, że jest ona różowa. Ludzie, to bordowy. Moim zdaniem świetnie do niego pasuje ta fryzura. Zarówno kolor jak i styl ułożenia w moich oczach odzwierciedla w pewnym stopniu jego charakter. Kolejna sprawa- oczy. Jezu, no kocham je...ilekroć widzę je z bliska to dosłownie, moja mina wygląda tak: śliniak . Uwielbiam tą barwę, na dodatek tak świetnie pasuje do jego włosów. Z całą pewnością mogę stwierdzić, że Riven posiada najładniejsze oczy spośród wszystkich specjalistów. Następna sprawa- sylwetka. Muszę się zgodzić z niektórymi, że zarówno on jak i Brandon mają aż za wielkie te mięśnie, jednak mi jak do takiego typowego bad boy'a taka postura zdecydowanie pasuje.

Jeżeli chodzi o Nabu to muszę powiedzieć, że przede wszystkim uwielbiam tą jego ciemniejszą karnację. Muszę przyznać, że od zawsze lubiłam opalonych kolesi - może dlatego, że kojarzyli mi się zawsze z Hiszpanią, do której tak bardzo chciałabym pojechać? Nie wiem.- i do tego jego ciemne włosy idealnie się komponują z ową karnacją. Co do fryzury- w 4 sezonie zmieniła się jak najbardziej na plus i szczerze to ją uwielbiam. Ten długaśny warkocz zdecydowanie do niego nie pasował i muszę przyznać, że kiedy widziałam go w 3 sezonie, zwłaszcza kiedy biegł, owładał mną jakiś taki dziki atak śmiechu, kiedy widziałam kiedy ten warkocz za nim latał. Na dodatek ta szata- to była porażka. W 4 serii wyglądał o wiele, wiele lepiej moim zdaniem. Co do oczu- to oczywiście podobają mi się. Może dlatego, że są podobne do tych bajecznych tęczówek Rivena? Nie mam pojęcia. Również mają w sobie coś przyciągającego uwagę. Co do sylwetki uważam, że jest ona idealna. Nie jest chuderlakiem bez mięśni, ale również nie jest jakoś straszliwie napakowany- jest [był? :\]w sam raz i to do niego pasuje. Co do charakteru to również go uwielbiałam. Był skromny, pomocny, odważny i w ogóle taki kochany. Ja chcę go z powrotem! ;c.


Przechodząc już do Brandona to bardzo podoba mi się jego fryzura. Lubię tego typu style. Do tego mam słabość do takich kasztanowych włosów, jakie posiada właśnie Brandon. Od zawsze wolałam brunetów od blondynów. Jego oczy również mi się podobają, genialnie pasują do włosów. Co do sylwetki to uważam, że jest ona nieco przesadzona, tak samo jak u Rivena, jednak do Brandona też mi taka właśnie pasuje. Co do charakteru to nie mam zbyt wielu zastrzeżeń, lubię go. (Może trochę wkurza mnie to jak flirtuje z innymi dziewczynami, no ale nikt nie jest idealny.) Chłopak ma poczucie humoru, jest świetnym wojownikiem, jest opiekuńczy w stosunku do swojej dziewczyny i jest oddanym przyjacielem.

Wow, ale się rozpisałam :D. Tak więc to są moi faworyci jeżeli chodzi o specjalistów.


32772333 http://winx-club-riven-and-musa-my-story.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 3 z 4 < 1 2 3 4 >
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

~EmilyWinxClub0
12:39:10 03.05.2024
Mówię o tej ulepszonej scenie z Mitzi, tam wygląda naprawdę dobrze. Chociaż dziwne że odrosty takie ciemne
~EmilyWinxClub0
12:37:45 03.05.2024
Na szczęście nie dali jej tych wielgasnych Disneyowskich oczów, włosów do kostek i zbyt klaunowatej mimiki jak na teaserze i wygląda znacznie lepiej
~Vixen0
21:25:07 02.05.2024
Ale ta Bloom ładna w s9
~Vixen0
16:12:19 02.05.2024
WB*
~Vixen0
16:12:13 02.05.2024
Kiedy dostanę punkty za dwa lata obecności na wg?
^Flamli0
21:09:05 01.05.2024
mój cichy wielbiciel niegrzeczny
~Stellka0
13:17:31 01.05.2024
kto to? XD
~Stellka0
13:17:26 01.05.2024
~EmilyWinxClub0
23:27:56 30.04.2024
Bo to tylko pokazuje ile kasy oszczędzał na produkcji ostatnich sezonów co niestety szło w parze z jakością. A teraz kwiczy, że drogie bo jemu i jego świcie zostanie mniej. No panie Iginio, jakość kosztuje, pobudka
~EmilyWinxClub0
23:26:30 30.04.2024
Leje z tego, jak często Iginio powtarza teraz jaki ten reboot i ta grafika są drogie xD
~clax70
0:31:53 30.04.2024
Są tu jacyś fani Eurowizji? Co myślicie o tegorocznych piosenkach, scenie, itp.?
^Flamli0
8:45:45 29.04.2024
Różnią się od połowy, ta z comicon jest bardziej dopracowana
^Flamli0
8:44:50 29.04.2024
Ta na social mediach KLIK
^Flamli0
8:43:56 29.04.2024
Są dwie wersje, ta została wyświetlona na comicon KLIK
^Flamli0
8:43:35 29.04.2024
Tak, będę musiała to wszystko dopiero nadrobić na WB...
~marcin19950
1:44:04 29.04.2024
i o czym był ten exlusive material o winx reboot ma ktos?
^Flamli0
14:15:20 28.04.2024
KLIK o 15 ma być ekskluzywny materiał z rebootu
^PVTeam1230
19:03:29 25.04.2024
Szkoda że do Wawy smutny((
~February0
15:10:03 25.04.2024
Ktoś jest chętny na spontaniczne spotkanie w Warszawie w ten weekend? (dajcie znać jeśli takie rzeczy nie na shout box uśmiech)
~February0
15:08:33 25.04.2024
Rzucam mega randomowe hasło które właśnie wpadło mi do głowy w trakcie pracy xd
^Flamli0
21:14:14 24.04.2024
ukazały się pierwsze strony komiksu fate, data wydania została przesunięta na 31 lipca
~Radi0
13:49:16 24.04.2024
Jak w winxie. Kreska tak zrobiona, że boje się że udziecinnili ten serial
~clax70
10:37:27 24.04.2024
Nowy sezon Odlotowych Agentek już 12 maja KLIK
~EmilyWinxClub0
16:53:23 22.04.2024
Tak czy siak, czasy kreski ręcznej z 1 sezonu minęły bezpowrotnie, teraz Bloom wygląda jak popular girl from high school, która dorabia w międzyczasie jako modelka, a nie zwyczajna dziewczyna
~EmilyWinxClub0
16:46:27 22.04.2024
Przyczepię się jeszcze do twarzy w animacji, bo po 3D jakie zaserwował nam Rainbow mam stres pourazowy do tych ich za wielkich oczu i pstrokatych nosów w połączeniu z komediową, zbyt żywą mimiką twarzy
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.