Nowości
1.05.2024
❧ naprawiono muzykę ze specjalów

25.04.2024
❧ naprawiono muzykę z 1 sezonu

18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

Użytkowników Online
 Gości Online: 1
 Brak Użytkowników Online

 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,057
 Najnowszy Użytkownik: ~mokryryj
Dzisiejsi Solenizanci
DarknessVi
Kaka

Winx Club
Postacie
❧  Najładniejszy specjalista  ☙

Strona 1 z 4 1 2 3 4 >
AutorNajładniejszy specjalista
~Franek-kochanek
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 08-01-2012 14:18
Który jest najbardziej przystojny? serce
www.glare-winx.blog.onet.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Najładniejszy specjalista
~Son Yume
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 13-02-2012 19:27
Osobiście wolę Rivena (a to że go nie wybrałam nie znaczy że nie jest przystojny - mi się tam podoba =]) jest taki w moim stylu =D Helia też jest niczego sobie. Nabu zaś powala mnie na kolana z tym swoim warkoczem (lubię jak faceci dbają o włosy =D)
Ale nie ma to jak Riven =D




-> Otome maniac <-

Edytowane przez AnjaAnel_R dnia 19-10-2013 12:29
47588431 http://sonyume.deviantart.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Najładniejszy specjalista
~LadyMusa
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-02-2012 12:14
LadyMusa, jak może podobać ci się Nabu?? On jest okropny, tak samo Sky. :zdegustowany


Każdy ma inny gust, ale co do Sky'a się zgodzę. Nabu jest świetną postacią według mnie. Producenci dobrze zrobili, że go wrzucili do serialu. :D A urzekł mnie jeszcze jak chciał pomóc Musie i pobił się o nią z Rivenem. XDDD Ale jak ściął tego warkocza w 4 serii, to mrrr. całus szeroki uśmiech


"I need someone who understands that I fall apart and loves me anyway."

Edytowane przez jasmin dnia 21-07-2012 21:18
35704357 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Najładniejszy specjalista
~Reverienne
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 31-03-2012 11:04
Najładniejszy specjalista? Lepiej brzmi: Najprzystojniejszy, bo mówimy tu przecież o chłopakach. Osobiście najbardziej podoba mi się Helia, co raczej nie jest zbyt dużym szokiem. To miły, nieśmiały romantyk, który na dodatek potrafi rysować - praktycznie ideał, choć tylko w drugiej serii. Później przeszkadzały mi te, wręcz nienaturalne, włosy i zbyt mocno zarysowane mięśnie. Za to najbardziej rzeczywistą osobistością jest Timmy i za to go lubię. W porównaniu do innych nie jest napakowany sterydami - to po prostu taki typowy przedstawiciel ludzi inteligentnych, który świata nie widzi bez komputerów. Niestety, cały jego urok zanika w kolejnych seriach, gdzie jego głowa maleje, a tricepsy i cała reszta rosną. Tak, tak - jeżeli już jest jakiś ludzki chłopak - Rainbow go musi zepsuć...




Dziękuję MrDark za cudowny zestaw! <3

Edytowane przez Reverienne dnia 31-03-2012 11:06
4551010 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Najładniejszy specjalista
~Miki
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 31-03-2012 13:13
Dla mnie na pewno Nabu i Helia.
Nabu - wydaje się być inny od specjalistów. Wprowadza inny styl. xD W ogóle nie wiadomo czy uczęszcza do Czerwonej fontanny. "Nie atakuje" jak inny specjaliści lecz w podobny sposób do naszych czarodziejek.
Helia - na początku artysta, romantyk, ale później... jego metamorfoza. Niepodobny do samego siebie. xD
Edytowane przez Miki dnia 02-08-2012 18:25
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Najładniejszy specjalista
~DarleenEnchanted
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 10-04-2012 09:21
mellow Nie wszyscy kochają Brandona. mellow Helia to już co innego albo Nabu. Wracając do fryzury Helii to mnie się najbardziej podoba jego stare uczesanie, przyzwyczaiłam się do niego i nie mogę się odzwyczaić :lol2:
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Najładniejszy specjalista
~Paula
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 04-05-2012 11:49
Ostatnio nie popisałam się moją wypowiedzią, więc spróbuję jeszcze raz. Opiszę wszystkich specjalistów, a raczej napiszę to, co o nich sądzę.

Sky. Początkowo (w pierwszej serii) nic do niego nie miałam. Był ładnym, kochającym się w Bloom blondynem. Jednak wraz z upływem czasu stał się zarozumiałym padalcem. Tak samo jak Blooma, tak też on stał się liderem Specjalistów. Chyba nie powiecie, że nie. "Specjaliści, do roboty!" i tego typu zdania, właśnie o tym świadczą. W pierwszej serii i w drugiej, role były podzielone, ale wszystko się zmieniło. Co do wyglądu - nie rozumiem, dlaczego on wam się nie podoba. W czwartej serii, z tymi krótszymi włosami, wygląda całkiem ciekawie. Przyznam, że ze zbyt długimi włosami wygląda brzydko.
Brandon. Ze Stellą tworzy doskonałą parę. Niby co chwilę gapią się na innych lub inne, ale jednak nic, ani nikt nie pokona ich miłości. Od samego początku do samego końca (wszystkich serii, jak i filmów) jest niezwykle przystojny. Dlaczego nazywacie go lalusiem? W końcu nie tylko dziewczyny chcą być piękne i podobać się innym. Oprócz tego wszystkiego, jest również wysportowany. Jeden z najlepszych szermierzy w Czerwonej Fontannie.
Helia. Ten to ma. Trzeba przyznać, że zmienił się (i to jak). W drugiej serii - typowy romantyk, stroniący od większego towarzystwa. W czwartej serii - dzielny i silny specjalista. Gdzie się podział ten drugosezonowy artysta? No gdzie? Nawet sam wygląd (a raczej włosy) wskazują na to, że jego charakter uległ zmianie. Mimo wszystko, według mnie, jest o wiele ładniejszy w ostatniej serii niż w początkowej.
Riven. W każdej grupie musi zdarzyć się wiecznie niezadowolony. I to jest właśnie on. Mój the best specjalista serce Niby nic mu się nie podoba, jest ponury i praktycznie nigdy się nie uśmiecha, ale jak przyjdzie co do czego to potrafi uchronić dziewczynę (patrz odcinek Powstanie Feniksa). Pod względem wyglądu, najmniej się zmienił. Chociaż widać tą różnicę wieku. A może to ubrania dają taki efekt? Nie wiem. Nikt nie pobije jego wyglądu w czwartej serii.
Timmy. Takich tu u nas, jest aż nad to. Najmniej idealny, najbardziej inteligentny. Często mówicie, że "napakował" się w ostatnim sezonie. No przecież chyba wiecie, że każdy chłopak (przynajmniej winxowy) chce być ładny. Mimo wszystko, daleko mu do Rivena czy Brandona.
Nabu. Długie włosy? No nie wiem. Wydaje mi się, że wyglądałby jak owłosiona małpa. Bardzo ładnie wygląda w spiętych włosach. W jednym odcinku (jakaś impreza) jego włosy są tak ułożone, jakby był amerykańską kucharką (chodzi mi o tą siatkę na włosach). Mówicie, że tylko Sky jest księciem. A Nabu to co? Przecież, Layla miała go poślubić (na początku z przymusu) z powodu, że jest księciem. Ahh, nie umiem się wysłowić.

Ale monolog utworzyłam. Ale wyraziłam przynajmniej moje prawdziwe zdanie.


I'M BACK
Yuki Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Najładniejszy specjalista
~jasmin
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 10-06-2012 16:22
Dużo osób po przeczytaniu tego postu, będzie mnie uważać za zołzowatą/antypatyczną/czepiającą się wszystkiego. Trudno, niech stracę, ale jako Moderatorka tego działu, muszę coś napisać.
Postów w tym temacie jest 45. Zachwycająco dużo! Lecz co z tego, jeżeli ponad 35 postów, wygląda mniej więcej tak:
Brandon serce
Riven :zakochany3:
Czy uzasadnienie bolą? Nie wydaję mi się.
Bierzmy na przykład Reverienne. Czy ktokolwiek kiedyś widział, żeby coś nie uzasadniła? Ja nie, dlatego biorę ją jako przykład. Albo Paula. Najpierw napisała króciuteńki post, ale potem zrozumiała, że źle postąpiła i, tak jak to ona powiedziała, wyszedł jej istny monolog.
Dlatego, drodzy użytkownicy, błagam Was: uzasadniajcie wasze zdania/posty/opinie!

PS. Nie pisałam tego pod postami, które mi się nie podobają, bo by było naprawdę duużo roboty, więc postanowiłam, że zrobię zamiast tego komunikat dla wszystkich.



(c) Dżoana<3


I'll be running, I'll be running,
'til the love runs out, 'til the love runs out.

Edytowane przez jasmin dnia 10-06-2012 21:31
http://il-mio-mondo--magico.blogspot.it/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Najładniejszy specjalista
użytkownik usunięty
Dodane dnia 16-06-2012 14:58
Brandon. Mój typ! Świetny i przystojny i w ogóle =D. A jak on dba o Stellę! Uwielbiam go w trzeciej serii, jest taki słodki, gdy Stella zmienia się w potwora <33.

Nienawidzę Nabu i Timmy'ego. Wciąż uważam, że Timmy nie nadaje się na specjalistę, a Nabu ma okropny charakter w czwartym sezonie, jest taki cwaniacki.
AutorRE: Najładniejszy specjalista
~Velivea
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 31-08-2012 21:22
Może nie należę zbytnio do tych, co kochają się w chłopcach z ekranu, ale zawsze uważałam, że najbardziej normalny z nich jest Brandon, jeśli o wygląd idzie. Może jest odrobinę lalusiowaty, ale na pewno lepszy od nerda Timmy'ego. Fryzura Nabu jest wręcz beznadziejna i odejmuje mu dużo uroku, Riven jest jak dla mnie neutralny, a Helia od 2 sezonu zmienił się na plus. Jeśli chodzi o Sky'a, to nie przepadam za blondynami, ale podobnie jak u Helii, odmienił się pozytywnie. Natomiast, i tak jego włosy najlepiej jak dotychczas wyglądają na kadrze z piątego sezonu. Od pierwszej do trzeciej części fryzura Sky'a wołała wręcz o pomstę do nieba. Co do ubioru, to w początkowych seriach było tragicznie i niezbyt męsko, w odniesieniu do wszystkich; co sprawiało, że łapałam się za głowę, jak facet może nosić tak krótką bluzkę. Potem było już lepiej i bardziej normalnie, aczkolwiek, ja i tak wolę taki styl chłopaka z ulicy, którego to żaden z nich nie prezentuje.
Natomiast charakterologicznie, Riven jest całkiem ciekawy. Przypomina mi swoim zachowaniem mojego chłopaka na początku. Niestety, potrafi być również wkurzający na ekranie w pewnych momentach, bo moim zdaniem za dużo narzeka. Najlepszy chyba jest Nabu. Ciepły i sympatyczny chłopak, który poważnie myśli o swojej dziewczynie. On i Layla byli dla mnie najbardziej poważną i realistyczną parą w serialu. Co do reszty, to Sky, czyli wzór cnót wszelakich, jest dla mnie tak prawdziwy, jak różowe słonie, a Timmy to, nie przebierając w słowach, zwyczajny frajer i losowe popychadło. Co do Brandona, to nie mam zdania, ale nic mnie zbytnio nie zraziło, a Helia może jest trochę zbyt nieśmiały, ale całkiem w porządku.
Swoje zdanie opieram na wspomnieniach, gdy oglądałam serial rok temu, więc być może dużo rzeczy mi umknęło, a moja pamięć nie jest jakaś wybitna, gdy o szczegóły idzie. Wszelkie modyfikacje w poglądach mogą mieć miejsce.

Uff... Ale się rozpisałam :D. Prawie jak referat. Ja naprawdę nie mam co robić xD.



Edytowane przez Velivea dnia 24-11-2012 16:20
Prywatne Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Najładniejszy specjalista
~jasmin
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 06-10-2012 15:53
Nie wiem czemu, Brandon zawsze mnie drażnił. Niby brzydki nie jest, z charakteru jest normalny, ale... Coś w nim jest, że po prostu go jakoś nie lubię. To taki mój impuls. Może jest trochę za bardzo lalusiowaty i, powiem prosto z mostu, ulizany? No nie wiem, nie wiem... Lecz jednak, jeżeli mam wybrać pomiędzy Brandonem a Sky'em, to wydaję mi się logiczne, że ja wybiorę Brandona. Sky, jak wiele osób się tutaj już wypowiedziało, to typowy księciunio na białym rumaku. Napakowany tak, że zaraz chyba pęknie, ładny, to on chyba nie jest i "zaczyna" się rządzić wśród Specjalistów.
Riven ma... dziwne włosy. Jeżeli chodzi o kolor, jak również o fryzurę. No więc nie jest to "szczyt piękności"... Charakter na odbiegający od reszty i za to można pochwalić Rainbow.
Helia jest baaaardzo ładny i ma takie tajemnicze spojrzenie. Romantyczny młodzieniec, które Rainbow zniszczył. Dlaczego? A bo taki "napakowany Helia" nie kojarzy mi się z "romantyczny Helia". ._.
Na deser zostawiłam Nabu i Timmy'ego. To są moi ulubieńcy. Nabu - bo to po prostu Nabu. Nie napakowany, nie rządzi się, nie jest ulizany, jest ładny, no i odważny. Czyż to nie jest ideał?
A Timmy'ego lubię, bo odbiega od reszty. On również nie jest lalusiem i jest też skromny, nie lubi rozmawiać o uczuciach, ale jednak da się zauważyć, że on kocha Tecnę. Trochę go zniszczyli w czwartym sezonie, zresztą jak wszystkich Specjalistów....


(c) Dżoana<3


I'll be running, I'll be running,
'til the love runs out, 'til the love runs out.

Edytowane przez jasmin dnia 06-10-2012 15:54
http://il-mio-mondo--magico.blogspot.it/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Najładniejszy specjalista
~Norelay
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 08-10-2012 22:57
Nie wiem jak dla was ale mnie najbardziej podoba się Helia...~ Ze względu na wygląd i te ładne włosy.Szczególnie w 4 sezonie są wyjątkowo piękne.I te oczy...Są wręcz cudowne, i mnie się bardzo podobają...Nie rozumiem tylko dlaczego graficy koncentrują się na Sky'u jeżeli chodzi o wygląd specjalistów? Dopiero w 4 serii zajęli się resztą , ale mimo tego i tak to Sky był number one u specjalistów.Chciałabym aby odłożyli go na bok , i zajęli się resztą.~


#TeamOgroxy
________________________________________________
Zapraszam na:
I Moje miniaturki I Opowiadanie - Ogron i Roxy I Moja grafika I Moje rysuneczki l Mój wattpad l Mój instagram l
________________________________________________
45243995 http://not-everything-is-a-game.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Najładniejszy specjalista
użytkownik usunięty
Dodane dnia 09-10-2012 15:44
Hmm. Myślę, że Brandon to taki laluś, ale to go upiększa. Lubię Helię, dlatego, że piszę takie piękne wiersze i Nabu, dlatego, że był taki odważny i piękny. Oto moja wypowiedź.

Ciut dłuższe wypowiedzi pisz, proszę.



Edytowane przez Chatta dnia 10-11-2013 12:37
AutorRE: Najładniejszy specjalista
~Reverienne
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 10-10-2012 15:23
Velivea napisał/a:
Co do reszty, to Sky czyli wzór cnót wszelakich, jest dla mnie tak prawdziwy jak różowe słonie (...).

Dla mnie również, choć jakby nie patrzeć ma jedną "wadę". "Umawiał" się z Bloom, kiedy był jeszcze zaręczony z Diaspro/przyrzeczony jej, więc chyba można byłoby to podstawić pod zdradę. Oczywiście dla głównej bohaterki to świetnie, dla niektórych fanów również - w końcu to Bloom jest "tą dobrą, wspaniałą", a Diaspro "złą", więc nie liczy się, że ktokolwiek złamał jej serce. Zresztą, ponoć "źli" serca i tak nie mają...
Pominąwszy tę małą rysę, jest tak cudownym ideałem, tak niewyobrażalną kopią typowego księcia z bajki, że aż przykro wrócić do rzeczywistości. Perfekcyjny mąż/narzeczony/chłopak o kryształowym charakterze i złotym sercu. Ile dziewczyn nie marzyłoby o kimś takim...? ^^

W piątej serii fryzurą nieudolnie naśladuje Andy'ego i wygląda z tym okropnie. Nawet jeśli wcześniej nie było rewelacyjnie, to teraz jest jeszcze gorzej.

Wielbiony przez rzesze Timmy (jako najbardziej rzeczywisty) też ucierpiał, moim zdaniem, na czwartej i piątej serii. A w każdym razie jego wygląd, jak choćby na kadrze poniżej:



Velivea napisał/a:
Najlepszy chyba jest Nabu. Ciepły i sympatyczny chłopak, który poważnie myśli o swojej dziewczynie. On i Layla byli dla mnie najbardziej poważną i realistyczną parą w serialu.

Racja, pod względem charakteru Nabu prezentuje się naprawdę dobrze. Przynajmniej nie jest taki wyidealizowany jak Sky i nieco nierzeczywisty jak Helia.
______________________________________________
"We're the Winx" w wersji Specjalistycznych Specjalistów - tutaj. Ze względu na fakt, że to przeróbka, radziłabym zignorować wszystkie "girl" pojawiające się w tekście. ^^"




Dziękuję MrDark za cudowny zestaw! <3
4551010 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Najładniejszy specjalista
~LilyFlower
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 21-12-2012 20:44
Nie mogłam się zdecydować, Riven czy Sky, ale jednak Riven fajniejszy. Potem Sky, bo jest taki słodki, miły i opiekuńczy dla Bloom. Cóż, ale jakoś wolę Rivena, niby mroczny, a jednak dobry. najfajniejszego chłopaka ma zdecydowanie Musa! Drugie miejsce Sky i w sumie Nabu. Urzekła mnie scena, jak uratował wszystkich i wyznał Layli miłość, po czym umarł (teoretycznie) oraz ta, gdy oświadczył się Layli.
Helia jeszcze milutki, może być.
Brandon i Timmy też są słodcy i przystojni, ale to nie ciacha! Zdecydowanie nie moje typy! ^^
Ktoś napisał o Manuelu, rzekomym chłopaku Roxy, jak pamiętam. Któż to? Obejrzałam wszystko, prócz tych czterech odcinków specjalnych, filmu magiczna przygoda i 5 serię do odcinka 8 włącznie, więc prawie wszystko, co tu (na WB) jest widziałam, i nikogo takiego nie było, nawet mowy o nim nie było! xd<br><br><br><br>
Son Yume napisał/a:
Cóż, pomimo iż uwielbiam Rivena pytanie brzmiało najprzystojniejszy, więc moja odpowiedź: Brandon =)


No, ale to przecież Riven jest najprzystojniejszy! (moim zdaniem). Gdzieś, nie wiem, czy w tym temacie, ktoś pisał, że Sky, to jedno wielkie nic. Cóż, zgadzam się, jest przesłodzony. Znaczy ładny jest, ale nic takiego. Choć w prawdziwym życiu pociągają mnie długowłosi faceci :D. Zauważyłam też, że lubię bad boyów! :D Kiedy facet jest wrażliwy, ale i mroczny (ma charakterek), to wtedy jest fascynujący! Mrr! niegrzeczny

Ja poprawiałam to dobre dziesięć minut! Ile tych błędów, to nie da się zliczyć! Co zdanie jest jakiś błąd. Brak kropek, za dużo przecinków i ta ortografia. Głowa mnie już boli. Czytaj swoje wypowiedzi i poprawiaj błędy, a wtedy oszczędzisz moderatorom trochę roboty!


Zwyczajna nastolatka uśmiech
Edytowane przez Samantha dnia 06-02-2013 13:53
10409975 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Najładniejszy specjalista
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 21-12-2012 22:03
Mi się najbardziej podoba Sky i Helia.
Sky dlatego, że jest odważny i lubi niebieski tak jak ja, i jest chłopakiem mojej ulubionej czarodziejki.
Helia dlatego, że jest taki spokojny i romantyczny. Ładnie też maluje, a w 4 i 5 serii ma fajnie włosy ścięte tak samo jak Sky.

Brak przecinków i kropeczek! Wiesz, że imię piszemy wielką literą? Chyba ci się to zapomniało.




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy

Edytowane przez Samantha dnia 06-02-2013 13:56
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Najładniejszy specjalista
~Bananowa
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-12-2012 12:58
Helia od 4 serii *^*. Ta mina, te włosy, te oczy! O charakterze nie będę mówić, bo chodzi tylko o wygląd. No w ten sposób Florka sobie narobi konkurencji xD. HELIA, HELIA!
Uwielbiam też Nabu... NIE ODDAM CI GO DARLA! BĘDĘ GO MIAŁA W SZAFIE! Piękny odcień skóry, fenomenalne włosy... Ach... Mio caro serce!


to ja macham do was z mojego jachtu

Edytowane przez Bananowa dnia 25-12-2012 12:58
32092165 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Najładniejszy specjalista
~Samantha
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 23-01-2013 16:22
Sky - mnie się on nie podoba. Ogólnie, to ja nie lubię chłopaków blondynów. Jakoś, no po prostu wolę brunetów. Błagam, te jego włosy w czwartej serii. wstyd Nie wiem, takie chuchro a chłopak (?) głównej bohaterki (Bloom). Są siebie warci, ten i ta są najbardziej sławni w serialiku. Pora na moje powiedzonko: Skaj w morda mu sraj. Nie chcę obrazić oczywiście tych, co lubią Sky'a, ale ja tylko wyrażam swoje zdanie.

Brandon - Good Boy. Nie można powiedzieć o nim nic złego, wygląd dobry, charakter..no nie wiem jak to opisać, ale można uznać na plusa. Nie mam uwag. xd

Helia - HELIA! Wreszcie nadszedł ten czas, czas opisania Helii! Zapiszmy sobie tą godzinę (16:17)! On ma piękne oczy. On ma piękne włosy. On ma super cerę. On ma super charakter. On ma super wygląd. On jest wspaniały! <3 Zazdroszczę Florze.. xd

Riven - Czemu? Czemu ta piękna chwila skończyła się! Czemu czas na Helię się skończył? Teraz ten Riven. Jak on wygląda?! Nie podoba mi się i koniec. xd

Nabu - Great Boy. Boyfriend Layli. Mi się podoba. Nie chce mi się już dalej opisywać, bo on tak samo jest cudowny jak Helia.

Timmy - okularnik. Może być, ale za mądry jest. xD


48038589 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Najładniejszy specjalista
~LilyFlower
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 23-01-2013 21:45
Ja nie mogę, jak mnie rozbawił powyższy komentarz xD. Widzę lekki fiolik na punkcie Helii. :D
Ale może ja bym też zrobiła taką rozpiskę, hm, sama nie wiem, ale w sumie, hm, więc tak:
Sky - coś w nim jest, co sprawia, że da się lubić, aczkolwiek jest zdecydowanie za bardzo przesłodzony. Ale nawet ładny, a te włosy pasują mu do twarzy, zwłaszcza te długie :D
Brandon - byle co (bez urazy) co ze mną jest, że on mi się w ogóle nie podoba? Jest ładny, ale szału nie ma. Taki sobie, ale charakter ok.
Nabu - no, to jest coś. Przystojny, czuły, romantyczny, no i wygląda jak facet, jak mężczyzna, nie jak Ken od Barbie xD (czytaj laluś/dziewczyna/transseksualista/gej ^^)
Helia - fajny jest, taki delikatny, i marzyciel... Ładny, ale nic takiego, zwykły chłopak, i już.
Riven - no, wreszcie ktoś z klasą. Fajny jest. Może ma trudny charakter, ale to coś ciekawego. Ma i wygląd i charakter uśmiech.
Timmy - sympatyczny, niby nikt, ale jak patrzeć głębiej, to jest ładny i ma fajny charakter. Może być.

Ty czytałaś, co napisałaś? Wiesz ile błędów narobiłaś? Za dużo przecinków, a raz ich brak. Tak samo jak brak kropek. Zgubiłaś ogonki i kropeczki. Na przyszłość czytaj to co napisałaś i popraw to co masz źle.


Zwyczajna nastolatka uśmiech
Edytowane przez Samantha dnia 06-02-2013 13:37
10409975 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Najładniejszy specjalista
~LadyMusa
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 23-01-2013 23:55
A mi się Brandon nie podoba. Nie lubię takich lalusiów, którzy wiedzą, że są przystojni, bleh. O zgrozo, jeszcze jak mają grzyweczkę! Nie, nie, nie! Tylko i wyłącznie Riven. Trochę przesadza z żelem na włosach, ale za to ma cudowne, fioletowe (?) granatowe oczy. Podoba mi się ze względu na to, że kiedyś bardzo podobał mi się taki chłopak. Miał ciemnoniebieskie oczy, a jedno oko miał fioletowe po środku. Nawet nie wiecie jakie to było pociągające. Nawet nie zważałam, że mu włos raz z nosa wystawał, hahaha. Riven ma coś podobnego. Takie dzikie i zarazem tajemnicze, przeszywające spojrzenie. Daję głowę, że to na to poleciała Musa! =D No i do tego jest dobrze zbudowany. Nic tylko wtulać się w te napakowane ramiona i czuć na swojej klacie sześciopak (da się tak wgl? XD) Nie oddam Cię Riven, nikomu. serce mellow
No Nabu też jest niczego sobie. Dobrze, że ściął tego warkocza. Mam sąsiada z długimi włosami, identycznymi jak moje, jak wyprostuje. Jest podobnego wzrostu - nosi rurki tak jak ja. Zawsze jak idzie tyłem, to moje koleżanki wołają do niego moje imie. On się odwraca i takie wtf. Przepraszam Nabu, jesteś klonem mojego sąsiada, Riven wygrywa starcie. Nie pożałowałabym jednak, jakbyś ośmielił się mnie gdzieś zaprosić XD.


"I need someone who understands that I fall apart and loves me anyway."
35704357 Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 1 z 4 1 2 3 4 >
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

~EmilyWinxClub0
12:39:10 03.05.2024
Mówię o tej ulepszonej scenie z Mitzi, tam wygląda naprawdę dobrze. Chociaż dziwne że odrosty takie ciemne
~EmilyWinxClub0
12:37:45 03.05.2024
Na szczęście nie dali jej tych wielgasnych Disneyowskich oczów, włosów do kostek i zbyt klaunowatej mimiki jak na teaserze i wygląda znacznie lepiej
~Vixen0
21:25:07 02.05.2024
Ale ta Bloom ładna w s9
~Vixen0
16:12:19 02.05.2024
WB*
~Vixen0
16:12:13 02.05.2024
Kiedy dostanę punkty za dwa lata obecności na wg?
^Flamli0
21:09:05 01.05.2024
mój cichy wielbiciel niegrzeczny
~Stellka0
13:17:31 01.05.2024
kto to? XD
~Stellka0
13:17:26 01.05.2024
~EmilyWinxClub0
23:27:56 30.04.2024
Bo to tylko pokazuje ile kasy oszczędzał na produkcji ostatnich sezonów co niestety szło w parze z jakością. A teraz kwiczy, że drogie bo jemu i jego świcie zostanie mniej. No panie Iginio, jakość kosztuje, pobudka
~EmilyWinxClub0
23:26:30 30.04.2024
Leje z tego, jak często Iginio powtarza teraz jaki ten reboot i ta grafika są drogie xD
~clax70
0:31:53 30.04.2024
Są tu jacyś fani Eurowizji? Co myślicie o tegorocznych piosenkach, scenie, itp.?
^Flamli0
8:45:45 29.04.2024
Różnią się od połowy, ta z comicon jest bardziej dopracowana
^Flamli0
8:44:50 29.04.2024
Ta na social mediach KLIK
^Flamli0
8:43:56 29.04.2024
Są dwie wersje, ta została wyświetlona na comicon KLIK
^Flamli0
8:43:35 29.04.2024
Tak, będę musiała to wszystko dopiero nadrobić na WB...
~marcin19950
1:44:04 29.04.2024
i o czym był ten exlusive material o winx reboot ma ktos?
^Flamli0
14:15:20 28.04.2024
KLIK o 15 ma być ekskluzywny materiał z rebootu
^PVTeam1230
19:03:29 25.04.2024
Szkoda że do Wawy smutny((
~February0
15:10:03 25.04.2024
Ktoś jest chętny na spontaniczne spotkanie w Warszawie w ten weekend? (dajcie znać jeśli takie rzeczy nie na shout box uśmiech)
~February0
15:08:33 25.04.2024
Rzucam mega randomowe hasło które właśnie wpadło mi do głowy w trakcie pracy xd
^Flamli0
21:14:14 24.04.2024
ukazały się pierwsze strony komiksu fate, data wydania została przesunięta na 31 lipca
~Radi0
13:49:16 24.04.2024
Jak w winxie. Kreska tak zrobiona, że boje się że udziecinnili ten serial
~clax70
10:37:27 24.04.2024
Nowy sezon Odlotowych Agentek już 12 maja KLIK
~EmilyWinxClub0
16:53:23 22.04.2024
Tak czy siak, czasy kreski ręcznej z 1 sezonu minęły bezpowrotnie, teraz Bloom wygląda jak popular girl from high school, która dorabia w międzyczasie jako modelka, a nie zwyczajna dziewczyna
~EmilyWinxClub0
16:46:27 22.04.2024
Przyczepię się jeszcze do twarzy w animacji, bo po 3D jakie zaserwował nam Rainbow mam stres pourazowy do tych ich za wielkich oczu i pstrokatych nosów w połączeniu z komediową, zbyt żywą mimiką twarzy
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.