Nowości
1.05.2024
❧ naprawiono muzykę ze specjalów

25.04.2024
❧ naprawiono muzykę z 1 sezonu

18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

Użytkowników Online
 Gości Online: 1
 Brak Użytkowników Online

 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,057
 Najnowszy Użytkownik: ~mokryryj
Dzisiejsi Solenizanci
Mikkes
noszeczety
ula

Winx Club
Postacie
❧  Stella i Brandon  ☙

Strona 2 z 2 < 1 2
AutorRE: Stella i Brandon
~MagicalNelly
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 27-04-2013 14:34
Moja ulubiona para. Brandona lubię najbardziej za wygląd, do Stelli jestem bardzo podobna i jest moją ulubioną czarodziejką, zaraz po Bloom. Tworzą razem zgraną parę. Mimo, iż oboje lubią flirtować z byle kim, nie kłócą się z tego powodu. Wręcz przeciwnie, zakładają się, kto poderwie więcej osób w określonym dniu. Oboje bardzo lubią dbać o swój wygląd. W 4 serii, kiedy Mitzie pocałowała Brandona była wielka afera. Stella myślała, że to Brandon pocałował Mitzie. Obraziła się na niego, nie chciała go znać. Później wszystko wróciło do normy. Jednak lubię, jak Stella się denerwuje. Zabawnie wtedy wygląda. Nic do nich nie mam. I love Stella & Brandon serce.


Blog

Edytowane przez MagicalNelly dnia 27-04-2013 14:36
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Stella i Brandon
użytkownik usunięty
Dodane dnia 01-05-2013 09:52
Para Stelli i Brandona jest dosyć udana. Stella bardzo pasuje do Brandona, ponieważ oni flirtują z każdym kogo spotkają. Bardzo lubię Stellę, ponieważ jest do mnie podobna, także lubię zakupy.
Edytowane przez Emi dnia 26-05-2013 14:42
AutorRE: Stella i Brandon
~Reverienne
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 30-05-2013 21:38
Dlaczego skrobię tego długiego posta? Żeby zepsuć Wam życie (i oczy)? Nah, po prostu moje poglądy uległy radykalnej zmianie. Wiecie, coś z tym piątym sezonem musi być na rzeczy, skoro obrócił mnie o czyste sto osiemdziesiąt stopni. Może nie jest taki zły (wiecie, ja jestem na etapie angielskich odcinków i kilku włoskich spoilerów, więc na razie ten sezon jest całkiem-całkiem ze świetnymi przebłyskami i jeszcze lepszą grafiką), jak mówią?

Od chwili epickiego odcinka z małą Stellą niańczoną przez Brandona moje oziębłe poglądy na temat tego pairingu wybrały się na Karaiby i zaczęły ostro topnieć. Ta scena podziałała na mnie, i to dość intensywnie. Żadne tam dramatyczne wariacje z przemianą w potwora w trzecim sezonie nie wywołały czegoś takiego. Tam to był, jak dla mnie, jakiś kicz w stylu: "I tak zawsze będę cię kochał" i "Dla mnie jesteś piękna niezależnie od postaci", tu - Brandon-tata, który z miejsca podbił moje serce. Bo niby to był taki związek bez przyszłości - miał się szybko zacząć i jeszcze szybciej skończyć, a przetrwał. Bywały kłótnie, bywały niesnaski, zazdrości, bywały różnice, bo ona to przecież piękna dziewczyna, świadoma swego wdzięku, a on - przystojniak i typ podrywacza, a jednak przetrwali. Nie pojawił się cukier jak u Bloom i Sky'a. Więź łącząca Stellę i Brandona jest, wbrew pozorom, całkiem prawdopodobna. I pomyśleć, że zaczęło się, poniekąd, od flirtu, a skończyło się na piątym sezonie, kiedy oboje byliby w stanie skoczyć za sobą w ogień... Czasami miałam ochotę udusić Twórców za te ich wariacje, za ciągłe przytulanie, całowanie i słodkie miny, ale teraz, gdy w piątym sezonie wszystko nieco przystopowało... jestem gorąco na "tak". Shippuję ich całym sercem, podobnie jak Radiusa i Lunę. Właściwie to są jedyną winxową parą, którą widziałabym po sześćdziesięciu latach małżeństwa, otoczonych gromadą dzieci i wnuków. Bo choć Stella pozostanie Stellą, a Brandon to Brandon, to dostrzegam w nich materiały na rodziców. I żadne tam Bloom/Sky, bo dla mnie sama wizja ich ślubu to jakaś abstrakcja. ^^" Choćby z tego względu, że S/B nabrało solidnej porcji realizmu, a B/S... dalej prezentuje pełen cukru poziom. Niestety. Chciał nam Rainbow zrobić One True Pairing, zrobił One Terrible Pairing. Cóż, skrót i tak pozostaje ten sam, więc zmiana z pozoru niewielka...

Poza tym, rozpoczynam adorację piątego sezonu pod kątem pairingu Stella/Brandon. Raz, że pamiętny incydent z niańczeniem. Dwa, "Brandon, mamy misję!", co urzekło mnie bardzo. Trzy, cały ten incydent z opinią na temat projektów Stelli. Cztery, cała reszta, do której nie doszłam bądź, która słabiej zapadła mi w pamięć.
Jak w poprzednich seriach pojawiał się cukier okraszony masą "cudownych", "romantycznych" scenek, tak tu przyszła odrobina realizmu, która tak podbiła moje serce. Stella/Brandon stali się w moich oczach po prostu najlepszą winxową parą (dalej - Tecna/Timmy i Radius/Luna). I dobrze, że grzeją się w cieniu Bloom/Sky, bo inaczej straciliby z siebie wszystko, co najlepsze.

No, podsumowując ładnie, takie moje winxowe OTP, które zaspokajam piątym sezonem i, zapewne, dla którego zamierzam męczyć się z sezonem szóstym. Fanficków stanowczo "niet", chyba, że zabierze się za nie ktoś naprawdę kompetentny... a nawet wtedy stanowcze "nie". Co ja widziałam, to widziałam - nawet najfajniejszy pairing można łatwo zepsuć. W przypadku tych winxowych - jeszcze łatwiej. Więc, póki co, mi tam starczy pozacieszać do jakiejś fajnej scenki, o. <3

Na starą siebie zaczynam patrzeć jak na heretyka.
Tak, ludzie mogą się całować na po niecałej minucie od poznania, ale ja bym nie wierzyła w szczerość uczucia i "Czy wyjdziesz za mnie?" po jakiejś godzinie. Stella i Brandon są z kreskówki, więc "w nich wierzę".





Dziękuję MrDark za cudowny zestaw! <3

Edytowane przez Reverienne dnia 30-05-2013 21:40
4551010 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Stella i Brandon
~Ailen
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 27-07-2013 21:07
Stella i Brandon wspaniale się uzupełniają, nie zaprzeczę. Czasami można zauważyć małe i zupełnie nieznaczne różnice charakteru, ale to nie przeszkadza. Razem tworzą całkiem zabawną mieszankę.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Stella i Brandon
~Victoria
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 11-12-2013 12:51
Jedna z moich ulubionych par. Bardzo do siebie pasują, są do siebie podobni z charakteru i to tworzy ich wyjątkowymi. Szkoda, że przez Mitzi w 4 sezonie pokłócili się i się im nie układało. Ale wszystko później się wyjaśniło. Bardzo się kochają i są w stanie sobie wszystko wybaczyć. Bardzo lubię tą parę uśmiech.


It's funny how things never change in this old town.

Edytowane przez Sophie dnia 11-12-2013 15:32
50268431 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Stella i Brandon
~Suzanne
Moderator

avatar
Dodane dnia 02-07-2014 23:01
Szczerze powiedziawszy jest to trudny związek. Na początku lubiłam go pod każdym względem, ale teraz stwierdziłam, że Stella posługuje się Brandonem jak szmacianą lalką. Szczególnie w piątym sezonie, kiedy przylatywał do niej na każde wezwanie. Lubię postać Brandona i denerwuje mnie to jak traktuje go Stella, to doprawdy irytujące.
Ale dobrali się na zasadzie kontrastu to widać. Brandon naprawdę musi kochać Stellę. Udowodnił to w 2 sezonie w odcinku "Uciekający pan młody". To było naprawdę wzruszające i mimo to, że denerwuje mnie postawa Stelli to naprawdę lubię ten związek i mam nadzieję, że długo przetrwa :D.


(c) Flama
http://ask.fm/siekiera_bejbe Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Stella i Brandon
~Stella
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 03-07-2014 07:41
Są fajną parą. Stella i Brandon zmienili się od tego 1 sezonu. Teraz w 6 sezonie nie robią aż tak dużego zamieszania jak Bloom i Sky. Powiedziała bym raczej, że teraz są na poziomie Tecny i Timmy'ego. Tą parę mam 1 miejscu. Każdy chyba zauważył, że Stella kieruje Brandonem. Mam nadzieję, że to się zmieni. Tak jak już mówiłam - to według mnie fajna para.



Calutki zestaw (c) Chand (Widżilia)
Edytowane przez Rebecca dnia 03-07-2014 08:24
magicalwinxclub.cba.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Stella i Brandon
~Adelia
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 03-07-2014 10:53
Kiedyś była to moja ulubiona para z Winx'a, ale zwyciężyła Tecna i Timmy. Wracając do Stelli i Brandona to jest całkiem ciekawa para. W piątym sezonie wyglądali dość fajnie, jak byli razem. Najsłodsze były chyba to, jak Brandon opiekował się małą Stellą. Zaś w czwartym sezonie, Mitzi była okropna. Wiem, że tylko na kilka odcinków Stella gniewała się na Brandona, ale i tak uważam, że Mitzi nieprzyzwoicie się zachowała całując Brandona. Podsumowując to całkiem fajna para, ale nie jest też zbyt idealna.


as mitski once said: ***** ***
*:・゚✧ youtu.be/dQw4w9WgXcQ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Stella i Brandon
~Szanella
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 07-07-2014 22:18
To moja ulubiona para. Choć różnią się od siebie pod wieloma względami to się kochają i to jest najważniejsze. Są idealnym przykładem na to, że księżniczka nie zawsze musi wychodzić za księcia, tylko za kogoś, kogo naprawdę kocha. Są gotowi do wielu poświęceń. Stella wyruszyła z dziewczynami, aby ratować Brandona z pałacu Amenti. Była gotowa skoczyć za nim w przepaść. Kiedy Stella została zamieniona w potwora Brandon był wyrozumiały i jej nie odtrącił. Potem przy Lustrze Prawdy okazało się, że Stelli pomogła prawdziwa miłość. W 4 sezonie para przetrwała mimo planu Mitzi.


,,Marzę o cofnięciu czasu.Chciałabym wrócić na pewne rozstaje dróg w swoim życiu, jeszcze raz przeczytać uważnie napisy na drogowskazach i pójść w innym kierunku.'
,,Czarne i białe są klawisze pianina, lecz brzmią one milionami kolorów w mojej głowie.
zestaw od Flamy :-)
miałam kieedyś http://magicznyswiat-hp.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 2 z 2 < 1 2
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

~EmilyWinxClub0
12:39:10 03.05.2024
Mówię o tej ulepszonej scenie z Mitzi, tam wygląda naprawdę dobrze. Chociaż dziwne że odrosty takie ciemne
~EmilyWinxClub0
12:37:45 03.05.2024
Na szczęście nie dali jej tych wielgasnych Disneyowskich oczów, włosów do kostek i zbyt klaunowatej mimiki jak na teaserze i wygląda znacznie lepiej
~Vixen0
21:25:07 02.05.2024
Ale ta Bloom ładna w s9
~Vixen0
16:12:19 02.05.2024
WB*
~Vixen0
16:12:13 02.05.2024
Kiedy dostanę punkty za dwa lata obecności na wg?
^Flamli0
21:09:05 01.05.2024
mój cichy wielbiciel niegrzeczny
~Stellka0
13:17:31 01.05.2024
kto to? XD
~Stellka0
13:17:26 01.05.2024
~EmilyWinxClub0
23:27:56 30.04.2024
Bo to tylko pokazuje ile kasy oszczędzał na produkcji ostatnich sezonów co niestety szło w parze z jakością. A teraz kwiczy, że drogie bo jemu i jego świcie zostanie mniej. No panie Iginio, jakość kosztuje, pobudka
~EmilyWinxClub0
23:26:30 30.04.2024
Leje z tego, jak często Iginio powtarza teraz jaki ten reboot i ta grafika są drogie xD
~clax70
0:31:53 30.04.2024
Są tu jacyś fani Eurowizji? Co myślicie o tegorocznych piosenkach, scenie, itp.?
^Flamli0
8:45:45 29.04.2024
Różnią się od połowy, ta z comicon jest bardziej dopracowana
^Flamli0
8:44:50 29.04.2024
Ta na social mediach KLIK
^Flamli0
8:43:56 29.04.2024
Są dwie wersje, ta została wyświetlona na comicon KLIK
^Flamli0
8:43:35 29.04.2024
Tak, będę musiała to wszystko dopiero nadrobić na WB...
~marcin19950
1:44:04 29.04.2024
i o czym był ten exlusive material o winx reboot ma ktos?
^Flamli0
14:15:20 28.04.2024
KLIK o 15 ma być ekskluzywny materiał z rebootu
^PVTeam1230
19:03:29 25.04.2024
Szkoda że do Wawy smutny((
~February0
15:10:03 25.04.2024
Ktoś jest chętny na spontaniczne spotkanie w Warszawie w ten weekend? (dajcie znać jeśli takie rzeczy nie na shout box uśmiech)
~February0
15:08:33 25.04.2024
Rzucam mega randomowe hasło które właśnie wpadło mi do głowy w trakcie pracy xd
^Flamli0
21:14:14 24.04.2024
ukazały się pierwsze strony komiksu fate, data wydania została przesunięta na 31 lipca
~Radi0
13:49:16 24.04.2024
Jak w winxie. Kreska tak zrobiona, że boje się że udziecinnili ten serial
~clax70
10:37:27 24.04.2024
Nowy sezon Odlotowych Agentek już 12 maja KLIK
~EmilyWinxClub0
16:53:23 22.04.2024
Tak czy siak, czasy kreski ręcznej z 1 sezonu minęły bezpowrotnie, teraz Bloom wygląda jak popular girl from high school, która dorabia w międzyczasie jako modelka, a nie zwyczajna dziewczyna
~EmilyWinxClub0
16:46:27 22.04.2024
Przyczepię się jeszcze do twarzy w animacji, bo po 3D jakie zaserwował nam Rainbow mam stres pourazowy do tych ich za wielkich oczu i pstrokatych nosów w połączeniu z komediową, zbyt żywą mimiką twarzy
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.