Nowości
1.05.2024
❧ naprawiono muzykę ze specjalów

25.04.2024
❧ naprawiono muzykę z 1 sezonu

18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

Użytkowników Online
 Gości Online: 1
 Brak Użytkowników Online

 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,057
 Najnowszy Użytkownik: ~mokryryj
Dzisiejsi Solenizanci
Mikkes
noszeczety
ula

Winx Club
Postacie
❧  Najlepsza i najgorsza para w Winxie.  ☙

Strona 2 z 2 < 1 2
AutorRE: Najlepsza i najgorsza para w Winxie.
~Wiki
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 29-07-2014 11:23
Najlepsza para to Flora i Helia, z pozoru tacy spokojni, a jak na front wkracza Crystal, to Flora jest zazdrosna i to mi się podoba. Akcja nie kręci się non stop wokół ich.
Najgorsza para to Riven i Musa, niech się zdecydują w końcu: chcą być razem czy nie? Nie lubię ich, Riven zazdrośnik, a Musa wrażliwa - ja to rozumiem, ale oni już chyba 100 razy ze sobą zrywali, co za dużo to niezdrowo.




Mans Zelmerlow.. kocham ^^

''Powinniśmy bawić się ogniem
Nigdy nie bojąc się, że moglibyśmy się poparzyć''

,,We are the heroes of our time
but we're dancing with the demons in our minds''
Edytowane przez Lunaris dnia 12-04-2016 20:54
- - Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Najlepsza i najgorsza para w Winxie.
~bamboleo
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 03-08-2014 12:08
Według mnie najlepsza para to Flora i Helia. Są naprawdę słodcy <3. Dobrze, że twórcy poświęcili im kilka wątków w serialu. Uwielbiam oglądać ich razem. Fajną parę tworzą też Stella i Brandon. Pomimo, iż Brandon wie, że podoba się dziewczynom, nadal wiernie trwa przy Stelli. Naprawdę są super i pasują do siebie. Najgorsza para? Musa i Riven. Wiecznie mają problemy ze sobą. Co sezon przez połowę odcinków mają kryzys i dopiero na końcu się pogodzą. Też irytującą parą byli Icy i Tritannus. Oglądając odcinki 5 sezonu, po prostu przewijałam dalej, jak ich razem widziałam... Icy lepiej wyglądałaby z Valtorem.
Edytowane przez bamboleo dnia 03-08-2014 12:09
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Najlepsza i najgorsza para w Winxie.
~SweetApple
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 03-08-2014 12:18
Najlepsza? Helia&kwiatki Flory w odcinku 17 sezonu 6 xdd. Nie no, oczywiście, że Flora&Helia. Wprawdzie są słodcy, ale nie idealni jak tęczorzygi Bloom&Sky. Fajnie, że poświęcili im parę chwil w serialu. Szkoda tylko, że twórcy zrobili z niego takiego macho. Mógłby przecież jeszcze pisać te urocze wierszyki i malować swoją dziewczynę.

Najgorsza? Tęczorzygi, o których już wspomniałam, czyli Bloom&Sky. Czemu oni tyle im czasu poświęcają? Hę? W każdej serii Bloom płacze przez Sky'a. A teraz w 3 filmie ''księżniczka Sky'ówna'' zostaje porwana. No normalnie płakać się chce.


,,Słowo "nie" pot­ra­fi bar­dziej zra­nić niż nóż wbi­ty w plecy...
Słowo "nie" moc­niej du­si niż szu­bieni­ca samobójcy...
Słowo "nie" i każda od­mo­wa w ważnej dla nas spra­wie ra­ni i po­zos­ta­wia nieuleczalną bliznę w naszym życiowym pa­miętni­ku ja­kim jest nasz włas­ny umysł i nasze wspomnienia...''
Edytowane przez Sophie dnia 04-08-2014 09:22
Dla wtajemniczonych :) ask.fm/CitrusiQ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Najlepsza i najgorsza para w Winxie.
~Star
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 12-08-2014 10:31
Najlepsza para - Daphne i Thoren. 0 nadmiaru pieszczot ani nie za surowa.
Najzabawniejsza para- Icy i Trittannus. Śmieszna do granic możliwości
Najgorsza para - Bloom i Sky. Te tęczorzygi są ohydne. Nie będę się rozpisywać.kwaśny



(c) google
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Najlepsza i najgorsza para w Winxie.
~qwerty
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 22-08-2014 10:25
Najgorszą parą w serialu byłaby na prawie sto procent Ojciec Stelli i Matka Chimery. Pokazali go w 6 sezonie jako głupiego króla, a przy tej kobiecie jak najbardziej byłby jeszcze głupszy. Ona chciała tylko sławy i bogactwa, nie dbała o dobro królestwa i ludu. Jak dobrze, że rodzice Stelli się pogodzili, przez magię, ale lepsze to niż nic.


Ludzie błagam, mój nick pisze się z małej litery :c
qwerty Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Najlepsza i najgorsza para w Winxie.
~Amored
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 05-01-2015 22:27
Nieważne, jaką parę bym wybrała - it's still a better love story than Twilight. A tak na serio...

W moim odczuciu najgorsza para to Bloom&Sky. Przez pierwsze dwa sezony było jeszcze okej - ale od czwartego wszystko zaczęło się 'sypać'. To ich związek stał się paliwem napędowym tego serialu; w praktycznie każdym odcinku dochodziło do jakiejś dramy z nimi związanej. Nie wspominając już o fakcie, że obydwie postacie zaliczam do tych najmniej lubianych. Oglądając Winx z ich udziałem czuję, jakbym widziała telenowelę, na dodatek jedną z tych gorszych. Co gorsza - kiedy akurat się nie kłócą, robi się jeszcze bardziej cukierkowo niż zwykle.
Za najlepszą natomiast uważam Florę&Helię - można powiedzieć, że tutaj służą za moje OTP. Przy nich nie mam odczucia przesłodzenia - wręcz przeciwnie, są taką normalną, kochającą się parą, co jest dość rzadkie w serialach. Miło się na nich patrzy; zwłaszcza w drugim sezonie. Nie podoba mi się wciśnięcie dramy w piątej serii, która na szczęście dobiegła już końca (i jak wielokrotnie wspominałam, dla mnie nie istnieje xD). I dla mnie wciąż mają w sobie tę 'magię', którą takie SkyBloom utraciło.


DA | ask.fm | LubimyCzytać | Tumblr


Edytowane przez Sophie dnia 06-01-2015 10:00
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Najlepsza i najgorsza para w Winxie.
~Victoria
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 31-01-2015 16:43
Najgorsza para w Winx - Bloom&Sky.
Chyba większość się zgodzi, że ta para jest po prostu za słodka i za idealna. Wszystko im się udaje, nie kłócą się, zawsze jest dobrze. W pierwszym i drugim sezonie było jeszcze w miarę, ale od trzeciego zaczęło się psuć. Jest o nich za dużo, zawsze ich związek się dobrze kończy i ogólnie nie lubię scen, w których oni mają duże znaczenie.
Nie przepadam też za parą Tecna&Timmy, sama nie wiem czemu, po prostu ich związek mi nie pasuje.

Najlepsza para w Winx - Flora&Helia, Layla&Nabu.
Flora z Helią są bardzo fajną parą, nie jest przesłodzone, jest tak "normalnie", a nie jak w przypadku Bloom i Sky'a. Kochają się i to jest ważne. Bardzo lubię sceny z drugiego sezonu, gdy jest o nich mowa.
Layla i Nabu byli drugą parą, która była naprawdę świetna. Niestety, w czwartym sezonie musiało się to zakończyć, a szkoda.
Do reszty par w Winx'ie podchodzę raczej neutralnie.


It's funny how things never change in this old town.

Edytowane przez Victoria dnia 31-01-2015 16:52
50268431 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Najlepsza i najgorsza para w Winxie.
użytkownik usunięty
Dodane dnia 16-02-2015 22:49
Też sądzę, że Bloom i Sky są mega przesłodzeni. No po prostu jakaś telenowela już z tego!
Podobał mi się związek Layli i Nabu. W 3 sezonie bardzo fajnie było pokazane, jak Nabu stara się o czarodziejkę. Był również fajny pomysł z udawaniem kogoś innego.
Lubiłam też Rivena i Musę, ale tylko w seriach 1-3. Byli inną parą niż wszyscy. Riven się też zmienił dzięki Musie, ale od 4 serii kłócą się i godzą, kłócą i godzą itd. :/



Edytowane przez Suzanne dnia 19-02-2015 13:11
AutorRE: Najlepsza i najgorsza para w Winxie.
~WinxMelodia
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 21-04-2015 19:44
Najlepsza para:
Nabu i Layla :*. Nie wiem dlaczego, ale ich uwielbiam :D. Są... przepraszam: byli naprawdę dobraną parą w całej serii filmów Winx (oczywiście według mnie). Ciągle mam nadzieję na to, że Nabu obudzi się, przytuli Laylę i już na zawsze będą razem - to jednak niemożliwe...
Najgorsza para:
Nie mam takiej uśmiech. Każda ma w sobie jakąś nutkę, która woła do mnie "Polub mnie... polub mnie..." xD.


To jest historia bez końca
zaczęło się bajką i się nie zakończy

OPOWIADANIE | GRAFIKA

Edytowane przez Victoria dnia 21-04-2015 19:48
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Najlepsza i najgorsza para w Winxie.
~Flora 1234
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 08-08-2015 22:03
Moja ulubiona para to bezkonkurencyjnie Flora i Helia, uwielbiam ich i nie wyobrażam sobie ich rozstania. Oni są romantyczni, tajemniczy, nie lubią być w centrum zainteresowania, rzadko się kłócą, a ich charaktery są (według mnie) idealnie dobrane. Na drugim miejscu zapewne znalazłaby się Layla i Nabu, gdyby on nie zginął oczywiście.
Co do najgorszej pary to pewnie wybrałabym Bloom i Sky'a, ponieważ jest ich tak dużo, jednak zachowanie Stelli wobec Brandona równie często mnie irytuje. Z innej strony te pary, też mają coś w sobie, więc nie umiem się zdecydować. Zmieniłabym kilka rzeczy co prawda, na pewno przywróciłabym im stare charaktery, przywróciła Rivena, bo szkoda tak patrzeć na samą Musę, no i skończyłabym z tymi trójkącikami Layli, i przestała wpychać jej faceta (o którym sądzę, że jest kopią Rivena) na siłę. Podzieliłabym też czas antenowy po równo, żeby każda para miała dla siebie czas i nikt nie był spychany na bok np.: Timmy i Tecna albo Flora i Helia.



Edytowane przez Victoria dnia 08-08-2015 22:08
55398839 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Najlepsza i najgorsza para w Winxie.
~Nami
Moderator

avatar
Dodane dnia 23-08-2015 12:25
Moje ulubiona para: Flora i Helia, Layla i Nabu, Musa i Riven.
Flora i Helia - moja ulubiona para w Winxie. Nie jest przesłodzona, a specjalista taki romantyczny serce . Uwielbiam odcinki z 2 sezonu, kiedy twórcy poświęcili im choć trochę uwagi.
Druga naj para: Layla i Nabu. To była taka świetna para... wszystko dobrze szło, mieli mieć ślub, a tu co... CzCK, a on uratował wszystkich i sam zginął placze a Bloomcia mogła go uratować tak jak w 20 odcinku, ale tego nie zrobiła, tylko "rozpaczała" .
3 para - Musa i Riven. Wprawdzie prawie ciągle się kłócili, ale ich przykład pokazuje przecież, to co jest w prawdziwym związku; nie ma "takiego idealnego". Ale nie wybaczę czarodziejce muzyki, że zerwała z Rivenem. Przecież jakby nie byli dla siebie stworzeni, to Musa by za nim nie tęskniła! Mam nadzieję, że on wróci w 7 sezonie.

A teraz najgorsze pary: Bloom i Sky, Layla i Nex.
Tak jak to ktoś określił, Bloom i Sky to tęczożygi. Aż niedobrze się robi, jak w kółko "O nie! Sky! Sky!" kwaśny. Prawie całe MP jest o nich. TMG też nie pogardzili. I po co oni 2 razy się zaręczają. No tylko współczuć rysownikom i reszcie, bo po prostu pozasypiać można facepalm.
A druga to Layla i Nex. Szczerze: nienawidzę tej pary. Nawet nie przypominam sobie, by Roy tak rozpłynął się w powietrzu, choć on też był "Do bani". Layla, zamiast szukać sposobu na ożywienie Nabu, chodzi na randki z tym brzydalem. Tak, to on jest brzydalem, a nie Squonk. No i jak niby wspiera Laylę?! "Uparła się, żeby pogodzić te dwa zwierzaki. Tego brzydala w ogóle nie powinno tu być!". Nabu nigdy czegoś takiego by nie powiedział. Precz z Nexem, ożywcie Nabu!



Edytowane przez Smoczy_Plomien dnia 23-08-2015 12:54
55033889 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Najlepsza i najgorsza para w Winxie.
użytkownik usunięty
Dodane dnia 23-08-2015 18:14
Najlepsza para według mnie to Flora i Helia. No kto nie lubi tej pary? Najmniej jest ich w 3 sezonie, za co najchętniej zabiłabym twórców. Jestem również pozytywnie zaskoczona tym, że w sezonach 5-7 zaczyna się pomiędzy nimi coś psuć. W końcu jest ich więcej!

Najgorsza para to oczywiście Bloom i Sky. Jest ich o wiele za dużo. Lecz nie tylko ich. Twórcy ostro przesadzili z cukrem, jaki jest pomiędzy nimi. Ciągle tylko Bloom i Sky, Bloom i Sky, Bloom i Sky. Serial jest praktycznie oparty na Bloom i klubie oraz Sky'u i bandzie. MASAKRA!!!



Edytowane przez Lunaris dnia 12-04-2016 20:59
AutorRE: Najlepsza i najgorsza para w Winxie.
~MrDark
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 27-08-2015 21:43
Meh, z mojej perspektywy i marnego doświadczenia to powiem tak:

Najlepsza para to Tecna i Timmy - nie są wylewni, nie kapią cukrem, po prostu jedno jest zawsze dla drugiego. Im rozgłos nie jest potrzebny i to w nich bardzo lubię.

Zamiast najgorsza mogłyby być najgorsze, bo jedna to za mało. Pierwszy koszmarek - Musa i Riven. Patologia. Ona nie wie, czego chce, on jest zazdrosny i jej nie rozumie. Osobiście ciężko współczuję każdemu, komu udałoby się wytrzymać z humorzastą Musą. Drugi koszmarek - Bloom i Sky. Tak przesłodzone, że się rzygać chce. Dramat. Podobnie trzeci koszmarek - Stella i Brandon. To samo, co powyżej.

Gdzieś pośrodku jest Flora i Helia. Layla oficjalnie teraz z nikim nie jest, więc trudno coś pisać. Choć z Nabu stanowili dobraną parę, to fakt.
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Najlepsza i najgorsza para w Winxie.
~tecna16
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 07-09-2015 15:51
Moim zdaniem najlepsza para to Layla i Nabu.
Najgorsza to Layla i Nex, nie wyobrażałam sobie tego okrucieństwa. Jak mogli tak zepsuć Czarodziejkę Fal?
Mam nadzieję, że nikogo nie uraziłam, jeśli tak to przepraszam.


Vera

zestaaw od Ania
Edytowane przez Sophie dnia 07-09-2015 18:58
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Najlepsza i najgorsza para w Winxie.
~Wiktoria90987
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 20-10-2015 19:18
Najgorsza para - Layla i Nabu. Nie wiem, jak opisać Laylę... Po prostu jest głupia (jak dla mnie). A Nabu jest TROCHĘ tylko fajny. Ma plusy - jest w pewnych momentach silniejszy od Winx, na przykład, kiedy Diana zamieniała Gardenię w dżunglę. A co by ich zrobiło lepszymi? Layla by się poprawiła troszkę innym wyglądem i inną mocą, a Nabu też wyglądem, ale on jeszcze głosem.
Najlepsza para - Flora i Helia. Żadnych kłótni nie ma, nie to co z Musą i Rivenem (oni też są najgorszą parą), i w ogóle. Flora może dlatego, że lubię rośliny, a Helia z początku miał straszny głos, teraz jest już dobrze. I w szklarni Eldory to on ją ocalił przed trucizną. Jeszcze lepsi nie mogą chyba być, tyko Helia ma troche długie włosy i kiedy byłam mała myślałam, że to jest dziewczyna xd.

Bardzo często zapominasz o wielkich literach, pisząc nazwy własne. Popracuj nad tym i nad interpunkcją. //Luna



Edytowane przez Lunaris dnia 07-03-2016 21:31
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Najlepsza i najgorsza para w Winxie.
~Wiktor
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 29-01-2016 10:33
LUDZIE, ZARAZ SIĘ ZDZIWICIE, ale moja ulubiona para to: Bloom&Sky. Wiem, że większość uważa, że są zbyt idealni, ale ja ich lubię. NIE SĄ IDEALNI, BO TEŻ NAPOTKALI WIELE PRZESZKÓD W SWOJEJ MIŁOŚCI np.:
-Diaspro,
-Utrata pamięci Sky'a: Bloom wtedy dwoiła się i troiła, by mu pomóc.
I nie piszcie, że są idealni!
Przecież oni są dla siebie stworzeni! Bloom - piękna dziewczyna, pomocna, o złotym sercu.
Sky - przystojny, odważny facet; romantyk; jest miły i opiekuńczy dla Bloom. serce.

Co do najgorszej pary, to takiej nie mam, bo wszystkie maja w sobie to coś.
Oto moja długa odpowiedź .przewraca oczami.

Nie nadużywaj emotikonek i pamiętaj o przecinkach. Nikt nie jest głuchy, więc jeden wykrzyknik w zupełności wystarczy.//Vic
Edytowane przez Victoria dnia 29-01-2016 12:03
60667462 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Najlepsza i najgorsza para w Winxie.
~Sivlanaya
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 29-01-2016 13:23
Najlepsza para? Hmm, nie mam ulubionej (nigdy się nad tym nie zastanawiałam, więc to na razie pozostaje pod znakiem zapytania)
Najgorsza para? Zdecydowanie Bloom&Sky, już nawet nie muszę się tłumaczyć, dlaczego. Uważam też, że Sky i Diaspro byliby jeszcze gorsi. Albo Layla i Roy...(wiem, że nie było takiej pary) Nie i nie, nie wyobrażam sobie, żeby byli razem kwaśny.


Awatar od Lunaris - dziękuję!
Edytowane przez Sivlanaya dnia 29-01-2016 13:24
Czy ktoś tego jeszcze używa?? Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Najlepsza i najgorsza para w Winxie.
~Katharsis
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 29-01-2016 14:12
Najgorsza para to Bloom i Sky. Co do najlepszej jest mi ciężko wybrać. Waham się pomiędzy Florą & Helią, Musą & Rivenem, Laylą & Nabu, Stellą & Brandonem. Wiele ciekawych wątków wydarzyło się pomiędzy nimi. U Musy, Rivena, Laylii i Nabu była burza, wichura i tornado. Może Flora i Helia też wydają się słodcy i idealni, ale nie tak jak Bloom i Sky. Helia był zamknięty w sobie, początkowo Specjaliści nie przepadali za nim, ale jednak się przekonali co do niego. Flora, nieśmiała i zakochana. Akcja rozwinięta była na cały sezon. Krok po kroku. Stella po mimo tego, że jest księżniczką to jest z Brandonem, który jest Geremkiem. Jak dla mnie Tecna i Timmy ciągle są początkującą parą i dużo się u nich nie dzieje. Ale mają różne charaktery i wspólną pasje. Najlepszą parą jest Flora & Helia, a najlepszą parą była Musa & Riven. Najgorsza to wiadomo.
Edytowane przez Katharsis dnia 29-01-2016 14:13
Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 2 z 2 < 1 2
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

~EmilyWinxClub0
12:39:10 03.05.2024
Mówię o tej ulepszonej scenie z Mitzi, tam wygląda naprawdę dobrze. Chociaż dziwne że odrosty takie ciemne
~EmilyWinxClub0
12:37:45 03.05.2024
Na szczęście nie dali jej tych wielgasnych Disneyowskich oczów, włosów do kostek i zbyt klaunowatej mimiki jak na teaserze i wygląda znacznie lepiej
~Vixen0
21:25:07 02.05.2024
Ale ta Bloom ładna w s9
~Vixen0
16:12:19 02.05.2024
WB*
~Vixen0
16:12:13 02.05.2024
Kiedy dostanę punkty za dwa lata obecności na wg?
^Flamli0
21:09:05 01.05.2024
mój cichy wielbiciel niegrzeczny
~Stellka0
13:17:31 01.05.2024
kto to? XD
~Stellka0
13:17:26 01.05.2024
~EmilyWinxClub0
23:27:56 30.04.2024
Bo to tylko pokazuje ile kasy oszczędzał na produkcji ostatnich sezonów co niestety szło w parze z jakością. A teraz kwiczy, że drogie bo jemu i jego świcie zostanie mniej. No panie Iginio, jakość kosztuje, pobudka
~EmilyWinxClub0
23:26:30 30.04.2024
Leje z tego, jak często Iginio powtarza teraz jaki ten reboot i ta grafika są drogie xD
~clax70
0:31:53 30.04.2024
Są tu jacyś fani Eurowizji? Co myślicie o tegorocznych piosenkach, scenie, itp.?
^Flamli0
8:45:45 29.04.2024
Różnią się od połowy, ta z comicon jest bardziej dopracowana
^Flamli0
8:44:50 29.04.2024
Ta na social mediach KLIK
^Flamli0
8:43:56 29.04.2024
Są dwie wersje, ta została wyświetlona na comicon KLIK
^Flamli0
8:43:35 29.04.2024
Tak, będę musiała to wszystko dopiero nadrobić na WB...
~marcin19950
1:44:04 29.04.2024
i o czym był ten exlusive material o winx reboot ma ktos?
^Flamli0
14:15:20 28.04.2024
KLIK o 15 ma być ekskluzywny materiał z rebootu
^PVTeam1230
19:03:29 25.04.2024
Szkoda że do Wawy smutny((
~February0
15:10:03 25.04.2024
Ktoś jest chętny na spontaniczne spotkanie w Warszawie w ten weekend? (dajcie znać jeśli takie rzeczy nie na shout box uśmiech)
~February0
15:08:33 25.04.2024
Rzucam mega randomowe hasło które właśnie wpadło mi do głowy w trakcie pracy xd
^Flamli0
21:14:14 24.04.2024
ukazały się pierwsze strony komiksu fate, data wydania została przesunięta na 31 lipca
~Radi0
13:49:16 24.04.2024
Jak w winxie. Kreska tak zrobiona, że boje się że udziecinnili ten serial
~clax70
10:37:27 24.04.2024
Nowy sezon Odlotowych Agentek już 12 maja KLIK
~EmilyWinxClub0
16:53:23 22.04.2024
Tak czy siak, czasy kreski ręcznej z 1 sezonu minęły bezpowrotnie, teraz Bloom wygląda jak popular girl from high school, która dorabia w międzyczasie jako modelka, a nie zwyczajna dziewczyna
~EmilyWinxClub0
16:46:27 22.04.2024
Przyczepię się jeszcze do twarzy w animacji, bo po 3D jakie zaserwował nam Rainbow mam stres pourazowy do tych ich za wielkich oczu i pstrokatych nosów w połączeniu z komediową, zbyt żywą mimiką twarzy
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.