Nowości
25.04.2024
❧ naprawiono muzykę z 1 sezonu

18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

14.02.2024
❧ dodano komiks nr 236 - Nowy początek

Użytkowników Online
 Gości Online: 1
 Brak Użytkowników Online

 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,052
 Najnowszy Użytkownik: ~blumica
Dzisiejsi Solenizanci
Akali
Biszkopcik12

Winx Club
Postacie
❧  Najlepsza i najgorsza postać z Winx  ☙

Strona 2 z 4 < 1 2 3 4 >
AutorRE: Najlepsza i najgorsza postać z Winx
użytkownik usunięty
Dodane dnia 23-07-2012 13:55
Ja najbardziej lubię Bloom, Florę, Stellę i Daphne.
Wkurzają mnie Sky i Riven.


Czy mogłabyś pisać trochę dłuższe wypowiedzi? Jeśli nie ma uzasadnień, to będę usuwać takie posty bez zastanowienia.
Edytowane przez Emi dnia 26-05-2013 12:48
AutorRE: Najlepsza i najgorsza postać z Winx
~Cookie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 03-08-2012 11:09
Ja najbardziej lubię Laylę i Musę, a z czarnych charakterów to Icy. Nie wiem kogo lubię najmniej.



(c) Flamla
Stary, dobry winx.

Edytowane przez dnia 02-09-2012 14:55
. Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Najlepsza i najgorsza postać z Winx
~ariela_
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 07-09-2012 20:21
1. Najlepsza : Bloom, Flora
2.Najgorsza: Amentia

Można by tak troszkę dłużej? Brak uzasadnień, brak rozwinięcia. Następnym razem będę takie posty od razu usuwać.




(av) by Cz_Flora
Edytowane przez Emi dnia 26-05-2013 12:47
26203950 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Najlepsza i najgorsza postać z Winx
~Velivea
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 07-09-2012 22:04
Najbardziej lubianą przeze mnie postacią jest Flora. Cicha i spokojna czarodziejka o ciepłym sercu.
Najmniej, hmmm... kogo lubię najmniej? Kto jest taki denerwujący? Nie pamiętam. Każdy chyba po trochu mnie wkurzał, ale zasadniczo nie pamiętam, żeby ktoś się specjalnie wyróżniał. Jak zafunduję sobie odświeżający seans Winx i kogoś wyłapię, to dam znać.



Edytowane przez Velivea dnia 18-10-2012 19:08
Prywatne Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Najlepsza i najgorsza postać z Winx
~Laura
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 18-10-2012 18:54
Ja też odpowiem w postaci linkówuśmiech
1.
http://www.youtube.com/watch?v=JYe-E3mK58c
2.
http://www.youtube.com/watch?v=pH-m2zPfVOY
3. (sorry Anaganie, ale nic nie mogłam znaleźć)
http://www.youtube.com/watch?v=MpLD2Lutuyc
4.
http://www.youtube.com/watch?v=b3cdWKrIT_Y
5.
http://www.youtube.com/watch?NR=1&feature=endscreen&v=ish7uwCXKPs
6.
http://www.youtube.com/watch?feature=fvwp&NR=1&v=BkwPh29spcU

NAJGORSZE
http://www.youtube.com/watch?v=81aeK7p50Ko&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=qzd7YPak6BU
117 349 36 iiii tam Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Najlepsza i najgorsza postać z Winx
~Samantha
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 19-10-2012 16:30
Dla mnie najlepszą postacią jest Layla.
Wysportowana , miła i po prostu.. najlepsza.
Na drugim miejscu jest Flora, która może i zasługuje na pierwsze miejsce, no ale ja często zmieniam zdania. Ona jest najbardziej miłą osóbką, ma wielkie pokłady empatii i sympatii.
Na trzecim miejscu jest... Musa. Tak jak ona kocham muzykę, a ona na dodatek jest taka cicha, jak ja kiedyś.
Number four to Stella. Rzeczywiście, kocham jej żarty.. no ale ona ma bzika na punkcie mody. xD
Five is Bloom. Niby się tak przemądrza i wgl. chętnie wypowiedziałabym się na ten temat, ale nie będę nic pleść. Zasługuje na to miejsce.
Ostatnia jest Tecna. Dlaczego? No bo dlatego - jest jej najmniej, jest BRZYDKA. A tak ogólnie, nie lubię dziewczyn obciętych na chłopaka. Szacun dla płci. mellow (xD)


48038589 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Najlepsza i najgorsza postać z Winx
~Harry
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 22-10-2012 14:42
Najlepsza to zdecydowanie Layla. Jest ładna, wysportowana, miła. Ma fajną moc i przemiany.

Najgorsza to chyba będzie Sky. Taak nie lubię go w ogóle nie pasuje na "głównego" specjalistę.
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Najlepsza i najgorsza postać z Winx
~EmilyWinxClub
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 26-10-2012 03:16
Ranking:

1. Tecna - za to, że nie okazuje emocji, ma (miała) własne zdanie i wygląd (różowe włosy nie koniecznie muszą świadczyć o głupocie), fajna moc logiki, technologii.
2. Musa - za jej matkę, za jej charakter i nawet jej zmiana w 3, 4 i 5 sezonie nie przeszkadza mi jakoś szczególnie. Za muzykę i wygląd dawny i obecny.
3. Flora - za to, że lubi się uczyć, jest skryta, jest czarodziejką natury i uwielbia rośliny. No i jest taką pomocną duszyczką dla wszystkich. Za brązowe jasno włosy.
4. Layle - za charakter (zwłaszcza w 4 i 5 sezonie) bo w 2 serii jest słaba emocjonalnie, za unikalną moc i sport. No i ma ładną karnacje, ciemne kręcone włosy
5. Stella - Zawsze wygadana, śmieszna, najczęściej się kłóci. Jak to Musa powiedziała im większe zagrożenie, tym bardziej żartuje. szeroki uśmiech
6. Bloom - Jeszcze była do zniesienia w pierwszych seriach miała normalne problemy, teraz zachowuje się jakby była czyjąś matką gadającą dla wszystkich o wartościach ble, ble, ble. Wszędzie się wciśnie ze swoimi uwagami i morałami.... Morały to niech ona Florze zostawi, bo Bloom gada jakby otaczały ją 6 latki - barbi.
Jej dialogi są nudne, kiedyś taka nie była.

Nie lubię:

1. Roxy - Nienawidzę jej niech już nigdy nie wprowadzają ją na stałe. Nudna jak flaki z olejem. Denerwująca i irytująca jak Bloom.
2. Trix - Zrobiły się żałosne już dawno temu ;P



Gubisz litery, oraz czasami nie używasz polskich znaków, popraw to.
Edytowane przez Emi dnia 26-05-2013 12:44
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Najlepsza i najgorsza postać z Winx
użytkownik usunięty
Dodane dnia 26-10-2012 16:36
Więc tak ogólnie najbardziej lubię Stellę, Laylę i Bloom. Z czarnych charakterów to najbardziej lubię Trix. A najgorsza postać to Darkar.

Mogłabyś napisać trochę więcej, ale najgorzej nie jest. Nie rozumiem tylko po co tyle emotinek? Jedna w zupełności wystarcza.
Edytowane przez Emi dnia 26-05-2013 12:42
AutorRE: Najlepsza i najgorsza postać z Winx
~LilyFlower
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 16-01-2013 16:40
butel napisał/a:
Nie mam ulubionej postaci, ale najbardziej lubiłam Laylę.
A kogo nie lubię: wszystkich chłopców z CF. Ich nie powinno być. Są nudni, brzydcy i mają obciachowe ciuchy. Szczególnie jeśli chodzi o ich mundurki. A z ich normalnych ubrań mam zawsze ubaw. Ach, te odkryte brzuchy.
Nienawidzę też wszystkich zwierzaczków pojawiających się w czwartej serii.
I wszystkich wróżek. Bez tych postaci byłoby o wiele lepiej.
Ze Stellą i jej narzekaniem czasami przesadzali, ale dało się ją jakoś przeboleć. Szczególnie, że jednak poza narzekaniem, umiała kombinować.

A w ogóle uważa ktoś, że Tecnę zrobili tak, aby była jak najmniej lubianą
postacią? Na początku miała brzydkie transformacje. Dali też jej frajera na chłopaka. Dopiero potem się ogarnęli i już było z nią lepiej.


Nie lubisz żadnego specjalisty?? Nie no, nie wierzę. Ich mundurki są genialne, tak męsko w nich wyglądają!
Najlepsi są Riven i Musa, a nasjgorsi... Stormy i Lord Darkar. Nudny jest no. Tecna jest okej w sumie uśmiech.


Zwyczajna nastolatka uśmiech
Edytowane przez Bananowa dnia 16-01-2013 16:52
10409975 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Najlepsza i najgorsza postać z Winx
~Ally
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 24-01-2013 18:31
Cóż.... To dość trudne pytanie ponieważ lubię wiele osób ale do tych ulubionych zaliczamy:
- Darcy ( Widać po nazwie że to moją najulubieńsza postać, uwielbiam ją za ten spryt i zły charakter ) Zajmuje u mnie 1 miejsce.
- Stella ( Moja ulubiona Czarodziejka bardzo podobna do mnie więc może dlatego ją tak lubię ) Zajmuje 2 miejsce.
- Icy ( Bardzo ją lubię, ma świetne pomysły i jest przywódczynią Trix, za to ją podziwiam, jak dla mnie nie ma wad ) Zajmuje 2 miejsce razem ze Stellą
- Valtor ( Dzięki niemu 3 sezon był taki fajny, był bardzo silny i przebiegły, świetnie wykorzystywał naiwność Bloom ) Zajmuje 3 miejsce.
Teraz czas na najgorsze postaci:
- Chimera ( Wredna lalka, która była w stanie oszukać całe królestwo by zostać księżniczką, jej zazdrość doprowadzała mnie d szału) Zajmuje 1 miejsce
- Darkar ( Wyrzucił moje kochane Trix ) Zajmuje 2 miejsce
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Najlepsza i najgorsza postać z Winx
~Maliana
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 19-02-2013 13:45
Ja mam bardzo dużo ulubionych postaci i nie mam znienawidzonej. Chyba najbardziej lubię Bloom oraz Icy. Bloom za jej ognistą moc i charakterek. A Icy za jej ładny strój i nie poddawanie się! Niech Icy chociaż raz wygra z Bloom. Tylko o to proszę twórców. Aha i żeby ją porwały! To będzie coś. Porwanie, szantaż, Bloom nie może użyć mocy. Coś tak jak z Dafne.



Zestaw by Ross.

Dziękuje.
http://simso.ubf.pl/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Najlepsza i najgorsza postać z Winx
~Dzastin
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 19-02-2013 14:06
Najbardziej lubię Bloom za to, że ma najsilniejszą moc i dużo pomysłów. Na drugim miejscu lubianych postaci stawiam Valtora. Gdyby nie on sezon 3 był by strasznie nudny. Bloom dużo razy nabrała się na jego przekręty. Fajnie w odcinku gdzie użył żywiołów uderzył Trix o ścianę. Najbardziej najgorsza postać to Lord Darkar. Wkurzał mnie za to, że wysługiwał się Trix. Nie przyszło mu do głowy żeby samemu walczyć, dopiero na koniec sam walczył. Denerwują mnie te Pixie i zwierzaczki z 4 serii. Jedyny fajny zwierzaczek to Kiko.
A więc mój ranking ustawia się tak:
Lubiane:
Na równi Bloom i Valtor.
Najgorsze:
Lord Darkar,
Zwierzaczki LovePet,
Pixie.


Gubisz mnóstwo liter i zapominasz o przecinku przed "że"! Nie zapominaj także o kropce na końcu zdań!


Powracam po przerwie. Pamięta mnie ktoś?
Edytowane przez Emi dnia 26-05-2013 12:38
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Najlepsza i najgorsza postać z Winx
~Debby
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 23-02-2013 14:48
Według mnie Roxy i Bloom są fajne (tylko, że Roxy nie jest w 5 sezonie. To jest niesprawiedliwe).
Najgorsza postać to jest Stormy jest obrzydliwa. Fuj :]!


przepraszam za moje stare posty, byłam małym debilem
Edytowane przez Bananowa dnia 03-03-2013 18:39
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Najlepsza i najgorsza postać z Winx
~LadyMusa
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 04-03-2013 21:45
darinda napisał/a:
Ja jak zwykle, powiem, że moją ulubioną ostacią jest Musa.
Czasami się zastanawiam, dlaczego to Bloom jest najważniejsza z całego Klubu Winx?
Musa- nie ma matki.
Aisha- miała trudne dzieciństwo.
Stella- jej ojciec, teraz będzie miał problem z chorobą.
Powiem, że moim zdaniem, każda z dziewczyn powinna być traktowana na równi. To z Musy zrobili nie szczęśliwą czarodziejkę. Jej matka umarła, Riven i jej ojciec.
Nie żebym jej broniła czy coś, no ale każdy z czarodziejek miła różne sytuacje życiowe, a to Bloom jest najważniejsza. Jej rodzina żyje.
Odnosząc się jeszcze do tematu Rivena i jej ojca, najbardziej rozbawiło mnie w odcinku "Przedstawienie Musi Trwać", gdy ojciec Musy zapytał jej się, czy nie mogła zakochać się w jakimś księciu szeroki uśmiech


Podbijam. Uważam, że to niesprawiedliwe, że Bloom jest w centrum uwagi. Ogólnie jej postać jest kreowana na coś w rodzaju przywódcy, co mi się nie podoba. Na początku jak ją poznajemy jest niepewną siebie osobą. Rządzi się, bo ma najsilniejszą moc? Pfff...
Co do kwestii, że inne czarodziejki powinny być traktowane na równi - zdecydowanie tak. Nie podoba mi się, jak każdy film jest o Bloom, wszędzie śpiewa Bloom, wszędzie Sky i jej błękitne stroje. W 4 serii Musa i Riven mieli swoje 5 minut - OK! Ale co z resztą? Chciałabym coś wiedzieć więcej na temat Tecny i Timmiego. Serial nazywa się "Klub Winx" więc sam tytuł powinien producentom sugerować, żeby przeplatać w seriach przygody wszystkich czarodziejek.
Marzy mi się odcinek na Zenith. Jakaś misja. Wiecie, roboty i te sprawy - imperium technologii musi być niesamowite.


"I need someone who understands that I fall apart and loves me anyway."
35704357 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Najlepsza i najgorsza postać z Winx
~rossattiee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 04-03-2013 22:51
Najbardziej lubię Icy za jej charakter :p. No i nudno było by bez niej i reszty Trix. Najmniej lubię Aishę/Laylę chyba za to, że doszła jako 6 czarodziejka, a wolałam jak było ich 5.

Zaczynaj zdanie z wielkiej litery. Kropka po emotikonach. W czasowniku czasu teraźniejszego liczby pojedynczej i osoby pierwszej zawsze kończymy ę, a nie e (wyjątkiem jest jem).


"so you wanna play with magic..."

Edytowane przez Bananowa dnia 10-03-2013 18:33
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Najlepsza i najgorsza postać z Winx
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 04-03-2013 22:56
Dla mnie najlepsza jest Bloom i to nie dlatego, że praktycznie bajka jest o niej czy, że ma najpotężniejszą moc. Lubię ją za to, że jest praktycznie taka jak ja. W pierwszym sezonie była prześladowana przez Mitzi, ja też mam w szkole taką dziewczynę. Mamy podobny charakter (dotyczy Bloom).
Najgorsza dla mnie z Winx jest Tecna, ponieważ nie lubię jej krótkich włosów a w 2 filmie do believixu zrobili jej takie paskudne te włosy, że szkoda gadać. Nie lubię jej też za to, że w pierwszych sezonach była jakaś taka dziwna, ni to się bawić, ni to wyluzować tylko komputer i komputer. Nawet na zwykłą randkę nie chciała iść ( 5 sezon).


Przecinki, przecinki i jeszcze raz przecinki! gubisz dość często, radzę Ci to poprawić.




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy

Edytowane przez Emi dnia 26-05-2013 12:33
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Najlepsza i najgorsza postać z Winx
~Reverienne
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 05-03-2013 00:18
Ciężko mi było wybrać najlepszą postać, bo w sumie każda z Winx mogłaby być tą "naj" - wszystko jedynie zależy od osoby albo też po prostu (czasowego, raczej nie stałego) punktu patrzenia. Z mojej perspektywy jedną z najlepszych bohaterek jest Flora. Jedyna naprawdę ciepła osoba - wspaniała, opiekuńcza i wrażliwa przyjaciółka, która zawsze wysłucha i pocieszy. Może i niektórzy uważają, że to przesada, by była taka "święta", ale moim zdaniem to cudowne, że w serialu pojawił się ktoś taki jak ona. Bardzo chciałabym mieć taką przybraną "siostrę", która całkowicie szczerze zachowywałaby się jak czarodziejka roślin.

Oprócz tego bardzo lubię Tecnę, ale to już raczej moje spaczenie, bo przecież nie mówi się o niej zbyt wiele. Tec. jest zawsze na marginesie, na krańcach wydarzeń, wiecznie na n-tym planie, nawet jeśli gra rolę jednej z głównych bohaterek, ale... dzięki temu rzekłabym, iż zachowuje się mniej nieznośnie niż niektóre Winxówny. Plus, można przecież rozwinąć po własnemu tę postać, czyż nie? Sądzę, że gdyby pojawiło się jakieś naprawdę świetne fanfiction opisujące w głównej mierze Tecnę, to przybyłoby fanów i tego headcanonu, i tej czarodziejki. Ale to takie marzenia. <3
W każdym bądź razie - Tecna jest na tyle "surowa", że można "dorzeźbić" jej całkiem sporo cech charakteru, oczywiście nie przekraczając pewnych granic. I to mi się nawet podoba, zwłaszcza, że Rainbow jej jeszcze nie "naprawił".

Do Złotej Trójcy dołączyłabym również Diaspro. Tak, nie przeczytaliście mojej wypowiedzi źle. Szesnasty odcinek uświadomił mi, że polubiłam tę antagonistkę pary BloomxSky (i to nie tylko dlatego, że psuje te "romantyczne" scenki, przez które zaczyna mnie mdlić). Ale pewnie to też zasługa tego, że tej postaci dodaję też trochę własnych interpretacji, a nawet więcej aniżeli w przypadku Tecny.

Złotą Trójcę zmieniłabym w Złoty Kwadrat, zwłaszcza po tym, jak brat przekonał mnie do ponownego obejrzenia kilku pierwszych odcinków "Klubu...". Kto zasłużył sobie na to miano? Oczywiście Stella. Za rolę w pierwszym i drugim sezonie stworzyłabym dla niej order za bycie najmniej wyidealizowaną, najbardziej realistyczną, a przy tym najzabawniejszą postacią w serialu. W późniejszych sezonach trochę ubywa jej charakterystycznych scen, a w piątej serii zostaje ukazywana wręcz jako dziecinna i płytka jak kałuża, ale Stella to Stella. A na początku jej postać była fantastyczna, choć i tak nie jestem pewna, czy wytrzymałabym z taką najlepszą przyjaciółką. ^^"

Tak więc w stanie kanonicznym uwielbiam Florę i Stellę, w stanie własnych wyobrażeń - Tecnę i Diaspro. Przepraszam, nie potrafię się ograniczyć do jednego bohatera. Nawet w przypadku "Klubu Winx" zwyczajnie mnie to przerasta. :<

Coby nie było, że jestem taka bezkrytyczna:
- niespecjalnie zachwyca mnie późny obraz Flora/Helia (tak od czwartego/piątego sezonu),
- usunęłabym jedną scenkę Tecna/Timmy z czwartego sezonu, rozwinęłabym też Tecnę i troszkę zmodyfikowała (ona świetna w balecie?),
- pozwoliłabym dojrzeć Diaspro, pokazałabym ją jako lepszą, usunęła (lub diametralnie zmieniła) jej rolę w szóstym sezonie (ciągłe mieszanie dowodzi, że Rainbow nie ma pomysłów, a sama Diaspro to nawet więcej niż skończona idiotka),
- usunęłabym wszystkie sceny, które prezentują Stellę jako pustą Blondie. Wybaczcie, nie tędy droga, a ja kocham dawną Stellę.

Po tych modyfikacjach byłabym skłonna przyznać, że to naprawdę całkiem fajnie wykreowane postaci, nie potrzebujące żadnych "ulepszeń".


Dalej, znienawidzeni.

Szczerze nie znoszę Mandragory, która moim zdaniem po chorobę jest w filmie. Znaczy, nie po chorobę, bo wiadomo - Winx muszą komuś sprać tyłek i pokazać, jakimi to są bohaterkami Dobrej Strony Mocy... W każdym bądź razie, panią M. uważam za postać całkowicie zbędną. Nie wnosi nic do fabuły, jest swego rodzaju zapychaczem - zapychaczem, którego dodali, bo zło musi walczyć z dobrem, a przecież wydając film, można nieźle zarobić.

Dalej - Macy. Istnieje tylko dlatego, bo ktoś wpadł na pomysł wykontrastowania dwóch sióstr. Mitzi - zła, Macy - dobra. Nie podoba mi się to, podobnie jak fryzura, wygląd, głos, całokształt u "młodej". Ona sama również wydaje mi się zapychaczem - zapychaczem, który powstał jedynie na potrzeby odcinka "Kwiat Lilo". I dobrze, że raczej już o niej nie usłyszymy - przyzwyczaiłam się do wizji rozpieszczonej i rozpuszczonej jedynaczki, którą zwiemy Mitzi.

Ponadto irytuje mnie Sky (przesłodzenie, przesłodzone scenki z Bloom, przesłodzone wszystko), czasami Pixie czy Selkie, ale to chyba nie tak, żebym hejtowała (zbyt mocno). Od piątego sezonu mam też dosyć Trix i na każde ich wspomnienie załamuję się tak, że nawet angielski dubbing mnie nie uspokaja. Wszyscy też wiemy, co się stało z naszą drogą Bloom, ale... chyba nie miałabym serca wstawić ją do rankingu. To nie jest biedaczki wina, że Rainbow ją zepsuł. Poza tym... cóż, swego czasu moją elitą była ona (z czarodziejek), Sky (ze specjalistów) i Amore (z Pixie), ze szczególnym naciskiem na Bloomcię właśnie, więc... odzywa się tu sentyment. Jeśli jednak w serialu wydarzy się coś strasznego, nie będę się wahała przy zmianie opinii. Struna jest cienka, struna jest napięta - niedługo pęknie, niedługo pęknie.




Dziękuję MrDark za cudowny zestaw! <3

Edytowane przez Reverienne dnia 21-02-2014 15:19
4551010 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Najlepsza i najgorsza postać z Winx
~Azathara
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 05-03-2013 08:37
Najbardziej lubię Trix i Tritka
Najmniej Tecne jest strasznie nudna.


Może by tak trochę więcej i jakoś uzasadnić swoją wypowiedź?


av (c) ja
Edytowane przez Emi dnia 26-05-2013 12:31
47378658 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Najlepsza i najgorsza postać z Winx
~Bananowa
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 10-03-2013 18:29
Proszę o uzasadnianie swoich wypowiedzi! Od tego posta każda nieuzasadniona wypowiedź zostanie usunięta!


to ja macham do was z mojego jachtu

Edytowane przez Bananowa dnia 10-03-2013 18:30
32092165 Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 2 z 4 < 1 2 3 4 >
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

^PVTeam1230
19:03:29 25.04.2024
Szkoda że do Wawy smutny((
~February0
15:10:03 25.04.2024
Ktoś jest chętny na spontaniczne spotkanie w Warszawie w ten weekend? (dajcie znać jeśli takie rzeczy nie na shout box uśmiech)
~February0
15:08:33 25.04.2024
Rzucam mega randomowe hasło które właśnie wpadło mi do głowy w trakcie pracy xd
^Flamli0
21:14:14 24.04.2024
ukazały się pierwsze strony komiksu fate, data wydania została przesunięta na 31 lipca
~Radi0
13:49:16 24.04.2024
Jak w winxie. Kreska tak zrobiona, że boje się że udziecinnili ten serial
~clax70
10:37:27 24.04.2024
Nowy sezon Odlotowych Agentek już 12 maja KLIK
~EmilyWinxClub0
16:53:23 22.04.2024
Tak czy siak, czasy kreski ręcznej z 1 sezonu minęły bezpowrotnie, teraz Bloom wygląda jak popular girl from high school, która dorabia w międzyczasie jako modelka, a nie zwyczajna dziewczyna
~EmilyWinxClub0
16:46:27 22.04.2024
Przyczepię się jeszcze do twarzy w animacji, bo po 3D jakie zaserwował nam Rainbow mam stres pourazowy do tych ich za wielkich oczu i pstrokatych nosów w połączeniu z komediową, zbyt żywą mimiką twarzy
~EmilyWinxClub0
16:42:22 22.04.2024
5-6* mam nadzieję, że to tylko testy bo jeśli użyją takiej animacji do gotowego produktu, to reboot padnie szybciej niż powstawał
~EmilyWinxClub0
16:40:20 22.04.2024
Widać, że animacja to jest dalej ta sama plastelina z sezonów 4-5 tylko podrasowana, ale niestety dalej źle to wygląda, zwłaszcza włosy i płynność
~EmilyWinxClub0
16:39:02 22.04.2024
Flora wygląda jakby była żywcem wycięta z Mia i Ja. Nie jestem całkowicie przekonana do tej transformacji jeszcze
~clax70
15:19:57 22.04.2024
Znalazłem taki concept art z reboota
~clax70
15:13:07 22.04.2024
*transformacja
~clax70
15:12:51 22.04.2024
Ta transformacją wygląda bardzo fajnie, ale w tych filmikach coś mi nie pasuje z twarzą Bloom
^Flamli0
8:53:50 22.04.2024
^Flamli0
8:51:20 22.04.2024
^Flamli0
8:50:43 22.04.2024
^Flamli0
8:50:35 22.04.2024
uwaga uwaga, mamy transformację z reboota i pierwszy fragment!
^Flamli0
18:57:56 18.04.2024
zapraszam na kolejny komiks ze starą kreską :> KLIK
~EmilyWinxClub0
14:21:20 18.04.2024
Z tym Netlfixem to raczej o nową kreskówkę Rainbow chodziło, nie o reboot
~Vixen0
21:57:52 16.04.2024
20 lat temu to miałam 7 lat XD
~Vixen0
21:56:04 16.04.2024
W sumie 8 sezon podobał mi się za fabułę, i piosenki, 5/10 :>
~Vixen0
21:55:15 16.04.2024
Bo stara kreska, jak i fabuła pierwszego sezonu to święta jest
~Vixen0
21:54:30 16.04.2024
Mam nadzieję że to nie będzie jakaś marna kopia sezonu pierwszego XD
~Vixen0
21:53:04 16.04.2024
Winxa
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.