Nowości
1.05.2024
❧ naprawiono muzykę ze specjalów

25.04.2024
❧ naprawiono muzykę z 1 sezonu

18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

Użytkowników Online
 Gości Online: 1
 Brak Użytkowników Online

 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,057
 Najnowszy Użytkownik: ~mokryryj
Dzisiejsi Solenizanci
Mikkes
noszeczety
ula

Winx Club
Postacie
❧  Musa  ☙

Strona 4 z 4 < 1 2 3 4
AutorRE: Musa
~Cattie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 08-06-2014 15:38
Hm. Ja tak częściowo ją lubię. Tak jak pisałyście, w sezonach 1-3 miała swój charakter, była inna. I za to ją lubiłam. Teraz twórcy ją zmienili... i co? Może zrobią ją jeszcze tak słodką jak Bloom czy Roxy? To nie jej styl i jak ją zmienią, to Winx pewnie też się zmieni. Niech sobie już będzie z Rivenem, żeby już niczego nie zmieniać (bez urazy dla fanek Musy). Jeśli np. Riven by z nią zerwał, to Bloom całymi odcinkami pocieszałaby Musę, chociaż i tak liderki Winx jest za dużo (przepraszam, że odchodzę od tematu). Jednym słowem: jest Musa = jest ok, mogliby dać jej trochę więcej.


now here you go again, you say you want your freedom
well, who am I to keep you down?

Edytowane przez Cattie dnia 28-03-2017 20:28
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Musa
~Szanella
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 14-06-2014 18:41
Od razu powiem, że nie lubię Musy. Nie mój typ. Wolę osoby o bardziej wyrazistym charakterze, ale nie da się ukryć, że jest ładna, odważna, wybuchowa, skromna. Podziwiam, że nie zrezygnowała ze swojej wielkiej pasji - muzyki, nawet, gdy ojciec zagroził, że przeniesie ją do innej szkoły. Bez niej nie byłoby Klubu Winx.


,,Marzę o cofnięciu czasu.Chciałabym wrócić na pewne rozstaje dróg w swoim życiu, jeszcze raz przeczytać uważnie napisy na drogowskazach i pójść w innym kierunku.'
,,Czarne i białe są klawisze pianina, lecz brzmią one milionami kolorów w mojej głowie.
zestaw od Flamy :-)
Edytowane przez Smoczy_Plomien dnia 14-06-2014 19:46
miałam kieedyś http://magicznyswiat-hp.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Musa
~Olqqa0019
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 14-06-2014 20:48
Nie wyobrażam sobie Winx bez Musy <3. To moja ulubiona z Winx uśmiech.
Ma genialny charakter, jest odważna, wybuchowa no i strasznie uczuciowa. Po śmierci matki nie załamała się, ale też o niej nie zapomniała. Podoba mi się to, że nie rezygnuje z marzeń, gdy ojciec chciał ją odwieść od kariery piosenkarki pod groźbą zmiany szkoły - nie poddała się uśmiech. Nie jest też najgłupszą z Winx mruga. Kocham jej talent muzyczny, chociaż nie wiadomo czemu w 4 sezonie to Bloom była główną wokalistką w ich kapeli o.o (wtedy Bloom sobie u mnie przechlapała). Wolałam Musę w sezonie 1-3, była wtedy bardziej buntownicza i przez pewien czas nie mogłam się przyzwyczaić do jej wyglądu i zachowania z sezonu 4 i 5 oraz 6, ale potem to jakoś uszło i teraz nie ma dla mnie większej różnicy.
Po prostu kocham ją, jest idealna, kocham jej związek z Rivenem, bo nie jest przesłodzony jak Bloom i Sky. No i dodam, że według mnie to najładniejsza z Winx mruga.

Pamiętaj o interpunkcji.


[img][[/IMG][/IMG][/img]

Edytowane przez Smoczy_Plomien dnia 14-06-2014 21:57
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Musa
~LadyCherrie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 07-10-2014 00:03
Musa razem z Laylą są moimi ulubionymi czarodziejkami z klubu Winx. Według mnie Musa jest spośród nich najładniejsza. Jasna cera, lekko skośne oczy i piękne, długie, granatowe włosy. Musa podoba mi się we wszystkich transformacjach, ale najlepiej wyszła w Enchantixie, Sirenixie, Bloomixie i Mythixie. Musa bardzo ładnie wygląda w jednym i dwóch kucykach i rozpuszczonych włosach. Szkoda mi, że mama jej tak szybko zmarła i że nie wykorzystała życzenia Sirenix (chociaż może w nowym filmie je wykorzysta). Musa bardzo ładnie wygląda w sukniach balowych i innych ubraniach projektowanych przez Stellę. Musa bardzo ładnie śpiewa i gra na wielu instrumentach (też gram na flecie bocznym). Sądzę, że ta postać jest warta uwagi i mam nadzieję, że twórcy bardziej rozbudują tę rolę w serialu.


#TeamDelia
The problem with a good book is
You want to finish the book,
but
You don't want to finish the book.

Edytowane przez Cattie dnia 28-03-2017 20:28
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Musa
użytkownik usunięty
Dodane dnia 07-10-2014 18:40
Musa? Hmm, jest moją ulubioną z Winx. Nie wiem dlaczego, ale w 4 sezonie na początku wepchała się na scenę Bloom, a potem cały czas to Bloom śpiewała. Musa jest czarodziejką muzyki, jej piosenki pocieszają mnie, gdy jestem smutna i dlatego ją lubię. serce

Proszę o dłuższe wypowiedzi i stosowanie synonimów. c; //Cat



Edytowane przez Cattie dnia 28-03-2017 20:27
AutorRE: Musa
~Lucky
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 07-10-2014 19:54
Uwielbiam Musę od pierwszego sezonu. Chociaż w czwartym sezonie jej postać trochę mnie zniesmaczyła. Jak dla mnie zachowywała się jak plastikowa dziunia, no ale to moje zdanie.
Jakby połączyli charakterek Musy z sezonu pierwszego i drugiego (wtedy był najlepszy mruga ) i jej ciuchy z sezonu piątego (według mnie wtedy najlepiej wyglądała), to bym była mega szczęśliwa.
Tak na marginesie, Musa i Riven to moja ulubiona para ever lol. I mają do siebie wrócić, czy tego chcą, czy nie!
Edytowane przez Sophie dnia 07-10-2014 20:14
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Musa
~Amored
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 19-02-2015 12:13
Tęsknię za dawną Musą - w pierwszych sezonach rzeczywiście może i była wybuchowa oraz miała swoje humorki. Jednocześnie jednak wyróżniała się na tle pozostałych czarodziejek; reprezentowała ze sobą styl chłopczycy, a w swoich przemianach miała (i w sumie ciągle ma) taką azjatycką nutę, czym od razu mogłaby mnie teraz kupić. W późniejszym czasie rzeczywiście stała się bardziej dziewczęca - aż w końcu zaczęła zachowywać się jak wszystkie Winx. Nie lubię takiego zastosowania w różnych seriach, kiedy buntownicza i nieco chłopięca damska postać staje się nagle taka delikatna oraz kobieca. Rozumiem - dojrzewanie i te sprawy, ale u Musy to już osiąga poziom OC. Dawna i obecna ona to już dwa różne światy. Nie podoba mi się to.

Co do przedłużenia włosów - podoba mi się, ale tylko wtedy, kiedy ma dwie kitki (tak jak w Enchantixie, czy swoim codziennym stroju z sezonów 2-3). W pozostałych wersjach już nie wygląda tak dobrze.


DA | ask.fm | LubimyCzytać | Tumblr

Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Musa
~Suzanne
Moderator

avatar
Dodane dnia 19-02-2015 12:54
Przejrzałam ten temat dwa razy by się upewnić, że aby na pewno nie napisałam tutaj długiej i sensownej wypowiedzi na temat Musy. Jest to - albo w sumie była - moja ulubiona postać w serialu. Faktycznie, wolałam ją w pierwszych sezonach, kiedy była tą tzn. chłopczycą, jednak do końca mam do niej jakiś sentyment.
Początkowo uwielbiałam ją za charakter. Była nieprzewidywalna, co zdecydowanie bardzo mi się podobało. Jej spontaniczność i brak zahamowań od razu przypadły mi do gustu i wiedziałam, iż tę postać na pewno zapamiętam. Wyglądem mnie nie przyciągała, bo prawdę powiedziawszy w krótkich kucykach, czerwonym podkoszulku i luźnych jeansach (które zdecydowanie na niektórych zdjęciach, chociażby tych w magazynie, odsłaniały zbyt wiele) nie robiła dobrego wrażenia. Przynajmniej na mnie.
Dopiero w sezonie 3 zaczęłam postrzegać ją za najładniejszą czarodziejkę. Jej włosy były nieco dłuższe, przez co wygląd chłopczycy odszedł w zapomnienie. Mimo to ciągle miała charakterek i nie raz oglądałam z uśmiechem to, jak spiera się z Rivenem.
W późniejszych seriach stawała się coraz bardziej dziewczęca. Właściwie to już wszystkie Winxówny były takie i różniły się tylko kolorem włosów i ubrań. Lubiłam ją. Wyglądała ślicznie w nowych strojach. Charakter odszedł w niepamięć, zastąpiony olśniewającym wyglądem. W sezonie czwartym jeszcze jakieś przebłyski tego jej charakterku były, ale w 5 i 6 totalnie zniszczyli cały jej urok. Uważam, że jest naprawdę piękną bohaterką, ale brakuje mi tej Musy z poprzednich sezonów...


(c) Flama

Edytowane przez Suzanne dnia 19-02-2015 12:55
http://ask.fm/siekiera_bejbe Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Musa
~Meredith
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 19-02-2015 13:09
Uwielbiam Musę. Ma świetny charakter: jest twarda, buntownicza. Miewa świetne pomysły, trochę szalone. Jest oryginalna. Najpierw nie lubiłam jej stylu, ale miałam wtedy sześć lat. Teraz bardzo mi się on podoba, zarówno wcześniejszy, jak i ten w 5. sezonie. Niestety, chyba w 6. on zanikł i Stella zrobiła z Musy laleczkę taką, jak i z reszty. Ogólnie Musa to moja ulubiona z Winx.


prawdopodobnie zaczęłam wracać
] | dA | Wattpady[/b]
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Musa
~Honey
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 19-02-2015 14:34
Jak ja kiedyś kochałam Musę. Była pomysłowa, nie panikowała w trudnych sytuacjach. Miała taki fajny buntowniczy charakter, była uparta, troszkę przypominała mnie. Kiedyś nie lubiłam jej starej fryzury, chociaż w starej fryzurze bardziej przypominała siebie. Szkoda, że zniszczyli jej charakter i zrobili z niej cukierkowatą wróżkę.


(c) Reboszka
Moja grafika/Moje rysunki/ Ask/Blog
http://ironman-another-story.blogspot.com/?m=1 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Musa
użytkownik usunięty
Dodane dnia 15-06-2015 20:26
Początkowo bardzo lubiłam Musę. Podobało mi się to, iż z charakteru przypominała buntowniczkę, była otwarta, zdecydowana, a jednocześnie odważna, wrażliwa i niekiedy wybuchowa oraz zamknięta w sobie. Taka typowa chłopczyca, szczególnie jeżeli patrzy się na jej ubiór. Miała też dość fajną i charakterystyczną fryzurę, jednak bardziej przypadła mi do gustu z długimi włosami. Niestety straciła wtedy także swój styl i stała się zbyt cukierkowa i słodka. Musa ma interesującą przeszłość i posiada ciekawe źródło mocy, choć wydaje mi się, że nie do końca wykorzystują jej potencjał w serialu, a szkoda. Podoba mi się jej wątek miłosny z Rivenem. Przynajmniej nie są idealni jak Bloom i Sky. Spodobał mi się jej kostium w zwykłej transformacji, a Enchantix również miała niczego sobie. Believix jest taki w miarę, natomiast w Harmonixie wyglądała ślicznie. Sirenix też jest raczej na plus. W Bloomixie nie przepadam zbytnio za jej strojem, choć skrzydła i fryzurę ma przepiękną. Zdecydowanie jednak wolałam Musę przed metamorfozą lecz nawet teraz jest jedną z ciekawszych postaci w Winxie.
AutorRE: Musa
~Nami
Moderator

avatar
Dodane dnia 18-07-2015 22:52
Musa jest buntownicza, ale wrażliwa (w końcu dużo przeszła, straciĺa matkę). Jej związek z Riven'em nie był "cukierkowaty", to przynajmniej jakaś odmiana. Jej fryzura w 3 i 4 sezonie bardzo mi się podoba. Ogólnie ją lubię. :E Tylko jej najlepsza przyjaciółka to TECNA czy LAYLA?



Edytowane przez Smoczy_Plomien dnia 19-07-2015 22:34
55033889 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Musa
użytkownik usunięty
Dodane dnia 17-08-2015 20:59
Musa to jedna z moich ulubionych czarodziejek. Charakterek ma ciekawy. Buntownicza, uparta, lecz wrażliwa. I to jej ubranko w piątym sezonie szeroki uśmiech. W Bloomix'ie się całkiem wyróżniała. Tak jak ujął to Franek, Musa ma w sobie to coś mruga. Uwielbiam ją zaraz po Bloom i Florze. Związek z Rivenem to jest coś. Mam świętą nadzieję, że chłopak wróci. I lubię, jak w angielskiej wersji przy przemianie mówi to: "Musa - Fairy of Music" szeroki uśmiech.
Edytowane przez Sophie dnia 17-08-2015 21:23
AutorRE: Musa
~Debbie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 19-12-2015 19:36
Jakoś ostatnio bardzo polubiłam Musę, ale również jak i reszta niektórych innych osób uważam, że zmieniła się w nowych sezonach, choć to wszystkie Winxówny. Nawet mi nie przeszkadzają te jej krótkie włosy z pierwszych dwóch sezonów, wygląda tak ciekawie.
Musa jest dziewczyną pełną uczuć i pozytywnych cech. Ma dobrze przemyślaną historię. Podoba mi się jej związek z Rivenem - jest inny od reszty, podoba mi się, że nie jest taki idealny. Szkoda, że skrzywdzono jej charakter w nowych sezonach (4.-7.), wydajemi się w nich być taka naiwna oraz bardziej dziewczęca.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Musa
*Lunaris
Moderator

avatar
Dodane dnia 27-03-2016 14:10
Ostatnimi czasy coraz bardziej lubię Musę. Jest naprawdę ładna, w pierwszych sezonach przedstawiano ją jako taką buntowniczkę. Emocjonalna, wrażliwa, ale potrafiąca postawić na swoim. Nie miała zbyt szczęśliwego dzieciństwa, widać, że była bardzo związana z matką. Obecnie czarodziejka muzyki straciła swe charakterystyczne cechy, tego pazura. Szkoda, że aż tak upodobniła się do pozostałych Wnx'ówn.



(c) ja
Pewien fragment został ukryty na życzenie autora. Zaloguj się aby go zobaczyć.


Edytowane przez Lunaris dnia 27-03-2016 14:11
55980925 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Musa
~Rivusa
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 14-06-2016 18:51
Musa jest podobna do mnie. Obie kochamy muzyke i takich chłopaków. I szczerze..uwielbiam ją. Ona i Riven nie tworzą zgodnej pary. Kłócą się często i to daje im charakteru w związku, którego już nie ma :/ ale mam nadzieje, że nie wrócą do siebie...teraz ale może za sezon lub dwa...nie wiadomo ^^


Natalia ^^
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Musa
~Wiktor
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 14-06-2016 19:02
Musa- emocjonalna, wrażliwa, trochę buntownicza i czasami wybuchowa kobieta. Ładna, kolorek włosów ma ma fajny. Bardzo ja lubię i nie wyobrażam sobie bez niej serialu (ale moje serce bardziej podbiła Bloom). Z nią i z Rivenem serial był ciekawy, ale do czasu, gdy on odszedł.
Teraz złe strony.
Robi sobie nadzieje. Jest zabawką Rivena.


60667462 Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 4 z 4 < 1 2 3 4
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

~EmilyWinxClub0
12:39:10 03.05.2024
Mówię o tej ulepszonej scenie z Mitzi, tam wygląda naprawdę dobrze. Chociaż dziwne że odrosty takie ciemne
~EmilyWinxClub0
12:37:45 03.05.2024
Na szczęście nie dali jej tych wielgasnych Disneyowskich oczów, włosów do kostek i zbyt klaunowatej mimiki jak na teaserze i wygląda znacznie lepiej
~Vixen0
21:25:07 02.05.2024
Ale ta Bloom ładna w s9
~Vixen0
16:12:19 02.05.2024
WB*
~Vixen0
16:12:13 02.05.2024
Kiedy dostanę punkty za dwa lata obecności na wg?
^Flamli0
21:09:05 01.05.2024
mój cichy wielbiciel niegrzeczny
~Stellka0
13:17:31 01.05.2024
kto to? XD
~Stellka0
13:17:26 01.05.2024
~EmilyWinxClub0
23:27:56 30.04.2024
Bo to tylko pokazuje ile kasy oszczędzał na produkcji ostatnich sezonów co niestety szło w parze z jakością. A teraz kwiczy, że drogie bo jemu i jego świcie zostanie mniej. No panie Iginio, jakość kosztuje, pobudka
~EmilyWinxClub0
23:26:30 30.04.2024
Leje z tego, jak często Iginio powtarza teraz jaki ten reboot i ta grafika są drogie xD
~clax70
0:31:53 30.04.2024
Są tu jacyś fani Eurowizji? Co myślicie o tegorocznych piosenkach, scenie, itp.?
^Flamli0
8:45:45 29.04.2024
Różnią się od połowy, ta z comicon jest bardziej dopracowana
^Flamli0
8:44:50 29.04.2024
Ta na social mediach KLIK
^Flamli0
8:43:56 29.04.2024
Są dwie wersje, ta została wyświetlona na comicon KLIK
^Flamli0
8:43:35 29.04.2024
Tak, będę musiała to wszystko dopiero nadrobić na WB...
~marcin19950
1:44:04 29.04.2024
i o czym był ten exlusive material o winx reboot ma ktos?
^Flamli0
14:15:20 28.04.2024
KLIK o 15 ma być ekskluzywny materiał z rebootu
^PVTeam1230
19:03:29 25.04.2024
Szkoda że do Wawy smutny((
~February0
15:10:03 25.04.2024
Ktoś jest chętny na spontaniczne spotkanie w Warszawie w ten weekend? (dajcie znać jeśli takie rzeczy nie na shout box uśmiech)
~February0
15:08:33 25.04.2024
Rzucam mega randomowe hasło które właśnie wpadło mi do głowy w trakcie pracy xd
^Flamli0
21:14:14 24.04.2024
ukazały się pierwsze strony komiksu fate, data wydania została przesunięta na 31 lipca
~Radi0
13:49:16 24.04.2024
Jak w winxie. Kreska tak zrobiona, że boje się że udziecinnili ten serial
~clax70
10:37:27 24.04.2024
Nowy sezon Odlotowych Agentek już 12 maja KLIK
~EmilyWinxClub0
16:53:23 22.04.2024
Tak czy siak, czasy kreski ręcznej z 1 sezonu minęły bezpowrotnie, teraz Bloom wygląda jak popular girl from high school, która dorabia w międzyczasie jako modelka, a nie zwyczajna dziewczyna
~EmilyWinxClub0
16:46:27 22.04.2024
Przyczepię się jeszcze do twarzy w animacji, bo po 3D jakie zaserwował nam Rainbow mam stres pourazowy do tych ich za wielkich oczu i pstrokatych nosów w połączeniu z komediową, zbyt żywą mimiką twarzy
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.