Nowości
06.07.2018
❧ dodano komiksy nr 160, 163 i 168 -> KLIK,

12.06.2018
❧ dodano piosenki z 2 sezonu World of Winx po polsku,

11.05.2018
❧ dodano piosenki z 1 sezonu World of Winx po polsku,

02.05.2018
❧ dodano PNGsy - KLIK,

16.03.2018
❧ dodano komiks nr 165 pt. "Noworoczne cuda" oraz nr 166 pt. "Talent do odkrycia",

28.12.2017
❧ dodano komiks nr 159 pt. "Wielkie serce Lily",

Użytkowników Online
 Gości Online: 1
 Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 830
Nieaktywowany Użytkownik: 4
 Najnowszy Użytkownik: ~Jagodakaczor
Dzisiejsi Solenizanci
Dzisiaj żaden z użytkowników nie obchodzi urodzin

http://ask.fm/WinxBlogger

Jeśli macie pytania dotyczące Clubu Winx lub WinxBlogger to pytajcie!

A jeśli chcecie anonimowo wyrazić swoją opinię na temat WB czy też administratorów zapraszam tutaj -> www.winxblogger.sarahah.com

snapchat @WinxBlogger
Zapisy: KLIK

Winx Club
Ogólnie o Winx Club
❧  Co cię denerwuje w serialu?  ☙

Strona 4 z 4 < 1 2 3 4
AutorRE: Co cię denerwuje w serialu?
~Luna
Użytkownik

Dodane dnia 05-08-2016 23:12
Mnie denerwuje:
- to o czym wspomniałaś, czyli łączenie 2D z 3D,
- dzika przemiana Trix w 7 sezonie, moim zdaniem wyglądały tandetnie i dziwnie,
- to, że Winx mają za sobą kilka przemian, a jak czasem widzimy na niektórych odcinkach, dziewczyny z ich roku, nadal mają podstawową transformację,
- czemu Winx nie wracają do swoich poprzednich przemian? W sezonie 5 do Alfei wróciły jako czarodziejki Believix, a nie Enchantix,
- mało informacji o Tecnie.

Po znakach interpunkcyjnych stawiamy spację. //Cat

Edytowane przez Cattie dnia 03-09-2016 14:12
Wyślij Prywatną Wiadomość
~Liv
Użytkownik

Dodane dnia 03-09-2016 13:45
Co mnie denerwuje? A może kto?
- Mitzi, nie dość, że Bloom ma z nią kłopoty, to jeszcze się wzięła za Brandona.
- Bloom, trochę jej za dużo, chociaż ją nawet lubię.
- Głos Stelli w 6 sezonie, Jezu, nienawidzę.
- Legendarium, mogliby zrobić coś innego np. Tęczowy Świat Kucyków (xd).
- Sky, książę na białym rumaku, nieustraszony, odważny, a wyszedł jak wyszedł.
- Dzika przemiana Trix w 7 sezonie, Stormy wyglądała jak sowa, a Icy i Darcy jak jakieś jaszczurki.

Popracuj nad pisownią niektórych wyrazów. //Cat

Edytowane przez Cattie dnia 03-09-2016 14:10
Za młoda jestem Wyślij Prywatną Wiadomość
~Lau
Moderator

Dodane dnia 13-12-2016 18:39
Po długim czasie ktoś się odezwie w tym temacie :v

Jest dosyć dużo rzeczy, które denerwują mnie w serialu. Jakie pierwsze wymienię błędy logiczne czy związane z używaniem magii. Bardzo nie odpowiada mi, że Winx, ukrywając swoje bycie czarodziejkami, zaklęcia rzucają praktycznie co chwilę, jakby zupełnie nie przejmowały się konsekwencjami. Do tego, raczej nie sądzę, by ludzie, którzy odkryli coś nadnaturalnego, zachowali się spokojnie. Nie, to po prostu nienaturalne.
Albo sytuacje, gdy coś złego się stało, a naszej wróżki jakoś nie są w stanie użyć odpowiedniego czaru, by pomóc i stają się bezradne, chociaż widać doskonale, że byłyby w stanie coś zrobić.
Fabuła: inne czarodziejki również są ważne, a w tutaj na pierwszym planie zazwyczaj jest Bloom. Nie przesadzajmy, wszystkie dziewczyny są świetne i zasługują na trochę uwagi. Do tego Winx Club zrobił się nieco, czy ja wiem, zdziecinniały? Rozumiem, że to kreskówka dla młodszych, ale trzeba mieć też w tych sprawach wyczucie.
Ostatnią rzeczą z tych najbardziej denerwujących są przemiany, zbyt cukierkowe. Winx są już dorosłe, a wyglądają jak małe dziewczynki. Dołączmy do tego różowy...
Nie, to po prostu nie na moje nerwy.

We are a breath away from extinction!
We make one wrong move and in a blink, mankind is gone, for good.

Opowiadania: Atak na Ziemię|Kryształ Soldenu

Blog
|dA|Wtt
nie? http://phoenixflamefairy.deviantart.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
~Ignis
Użytkownik

Dodane dnia 13-12-2016 20:27
Dużo jest irytujących rzeczy w serialu. Błędy logiczne czy chronologiczne, z rodzaju tych, kiedy zastanawiasz się czy twórcy Winx robią to specjalnie, czy sami są na tyle głupi, by nie pamiętać, co sami stworzyli. Najbardziej denerwuje mnie to, kiedy w tych "nowszych" odcinkach starają się nadpisać historię z poprzednich i zmusić nas do uwierzenia, że było tam coś jeszcze, czego nie "zauważyliśmy". Albo gorzej - kiedy jawnie zmieniają przeszłość i wspomnienia, no bo w końcu kto się zorientuje, że było inaczej? Nadpisywanie nieznanej nam przeszłości niektórych postaci jeszcze mogłoby ujść, ale nie jeśli o wydarzenia, które już nam przedstawiono. Jak w drugim filmie - to wiedźmy zniszczyły Domino, a tu nagle się dowiadujemy, że ojciec Sky'a im jakoś w tym pomógł! Albo dodawanie Bloom jako przyjaciółki z przeszłości Seliny. Albo wspomnienie Bloom z Pyros pokazane w sezonie 7, którego nigdy nie było i zupełnie kłóciło się z akcją!
Z czasem wyraźnie są problemy także w drugą stronę, bo niektóre osoby dorastają zbyt szybko, a niektóre zbyt wolno. Wśród tych pierwszych jest kochana nimfa Daphne, która przez okres niemowlaczka Bloom z małej dziewczynki wyrosła na dorosłą; albo też i Miele, która w sezonie 3 była właściwie dzieckiem, a w sezonie 6 nagle już nastolatką. Zbyt wolno za to dorastają główne bohaterki, a nawet czas się podług nich cofa, bo wyglądają na coraz bardziej dziecinne. Panna Faragonda też się może pochwalić, bo w ciągu siedmiu sezonów zdołała odmłodnieć, choć szarych włosów się nie pozbyła.
Co jeszcze? Choćby teraz wszechobecny cukier i to ciągłe podkreślanie przyjaźni, miłości, ważności dbania o środowisko... ok, to bajka i powinno się uświadamiać dzieciom, co jest ważne i dobre w życiu, ale bez przesady. W pierwszych sezonach było to jakoś subtelniej przekazane, a potem takie bum! - i cały sezon mówi o ratowaniu środowiska, segregowaniu śmieci i takie tam. Co to ma być? Bo na pewno nie ta sama ambitna bajka, co wcześniej.
A jeśli mowa o bohaterach, cóż, nie da się ukryć, ale serial od zawsze mówił głównie o Bloom. To mi nie przeszkadzało na początku, kiedy jeszcze był powód by otaczać ją uwagą. Jej historia była wtedy ciekawa, no i sama Bloom była w porządku. A poza tym, że serial skupiał się na "rudej", to było w nim miejsce też dla innych dziewczyn z Winx i żywo w nim istniały. Teraz za to Bloom stała się taka drażliwa i wrażliwa, jak nie problemy miłosne czy napady zazdrości, to jakieś humory czy problemy ze starymi "przyjaciółkami". Pozostałe Winx zostały wyparte przez jej osobę i nawet jeśli się jakoś pojawiają, to wydaje się to sztuczne.
WOW również nie był najlepszy, tutaj to błędów od grona. To, że poza bohaterami nie ma właściwie nic wspólnego z innymi sezonami. Albo kreska: dla mnie to koszmar. Wszystkie wyglądały tak samo. Ale ten styl nie był jeszcze tak okropny jak 3D które zaserwowano nam w połączeniu z 2D w sezonach 5 i 6. To była katastrofa! To samo 3D w trzecim filmie wypadło jeszcze gorzej.
Tragiczne są też przemiany. Wcześniej miały przynajmniej jakiś sens, cel i wydawały się potężniejsze; z erą Believixu stały się słabsze i mam wrażenie, że nowe są robione coraz bardziej "na siłę" (czytaj: dla hajsu). Bezcelowość Harmonixu razi mnie w oczy do tej pory, okropność Mythixu mi je wypala, głupota Butterflixu mnie rani, a Tynix i Mini-Światy to już przegięcie. Nie mają czego wymyślać. Winx stał się jakimś tasiemcem. Wolałabym, gdyby skończył się po prostu na sezonie 3 i filmie, zamiast się tak ciągnąć w nieskończoność i wciągać mnie tym samym w otchłań rozpaczy.

Moje arty/Wattpad/DeviantArt/Sarahah/Galeria "zgadzają się"
52984863 Wyślij Prywatną Wiadomość
~Fireflix
Użytkownik

Dodane dnia 22-12-2016 12:34
Co mnie denerwuje w serialu?
- Winx stał się zupełnie inny niż trzy pierwsze serie. Fabuła nie jest taka dobra oraz magiczna.
- Bloom bardzo się rządzi, razem ze Sky'em zabierają większość czasu + Bloom ma wszystko co najlepsze np. ten zwierzak w 7. sezonie.
- Każda z dziewczyn jest taka sama, a wcześniej były inne.
- Polska nie stara się, jeśli chodzi o piosenki np. Tynix.
- Bardzo dużo wiemy o Bloom, a gdzie np. Tecna i Musa?
- Winx są coraz słabsze, z takim Brafilliusem sobie nie poradziły, a Trix pokonały ich w kilka minut.
- 3D w 5 i 6 sezonie.
- Nieścisłości oraz zapomniane wątki np. Charmix, Magiczny Pył, Speedix, Zoomix i Tracix, Mirtha, Lucy, Nabu, Selkie, Pluszaki.
- Ataki się pogorszyły, zaklęcia? Niezbyt mi to odpowiada, wolę walki z trzech pierwszych serii.
- Zbędne postacie, które i tak odchodzą w zapomnienie.
- Trix. Mogliby dać sobie z nimi spokój.
- Robienie odcinków na siłę, by dostać pieniądze. Gdzie się podziały czasy, w których chodziło o fabułę?
- Bardzo dużo przemian. Niech zrobią jedną, porządną oraz silną. Enchantix miał być ostateczny i co się z nim stało? Odszedł w zapomnienie.
- Słabi i nudni wrogowie.
- Praktycznie nie ma żadnych sytuacji między Winx np. problemy w przyjaźni.
Wymieniłem tyle rzeczy, które mnie denerwują i sam się dziwię, że to prawda. Nowy Klub to nie to samo, niestety.
Edytowane przez Nami dnia 22-12-2016 15:55
~DuskAstral
Użytkownik

Dodane dnia 04-05-2017 23:40
- Fakt, że można komuś zablokować lub odebrać moce.
- Daphne jako człowiek. Jako duch bardziej mi się podobała.
- Winx ubierają się tak samo.
- Zmiana historii śmierci Daphne.
- Słabi wrogowie
- Disechantix Trix były tylko przez jeden odcinek.
- Odebranie zwierzakom Love&Pet magiczności.
Edytowane przez Suzanne dnia 05-05-2017 12:47
~Krolowa Czarnego Lasu
Użytkownik

Dodane dnia 19-06-2017 22:48
Ogólnie jest zbyt dużo błędów logicznych, 3D jest okropne, w niektórych sezonach jest przesada z tymi słodkościami, te zwierzątka Love&Pet i wróżki, irracjonalna w sumie także była śmierć Nabu, bo tak naprawdę Layla mogła poprosić potem strażniczkę Sirenix o wskrzeszenie go, a tego nie zrobiła i jeszcze wybrała Nex'a, masakra. Mi akurat nie przeszkadza ciągła historia Bloom, bo jakoś najbardziej przypadła mi do gustu, podobnie jak jej siostra Daphne i ich rodzice. uśmiech Wrogowie Winx są zbyt żałośni, szczególnie Trix, które są zbyt zachłanne na władzę i potęgę, że aż nie skupiają się na myśleniu, przez co w ich akcjach brakuje logiki. Icy i Tritannus to też jakiś żart, haha. Szkoda też, że tak mało jest o historii Alfei. Dobrze, że 7 sezon to troszkę nadrobił, ale mi to nadal mało. :P I ubolewam także nad tym, że filmy są w 3D, bo oglądanie ich w takiej jakości jest straaaszne. :<

It's not how long you live, but what your morals say.

Long live King Francis and Queen Mary.

In my heart forever and ever.

Edytowane przez Krolowa Czarnego Lasu dnia 19-06-2017 22:48
~Star
Użytkownik

Dodane dnia 07-05-2018 20:18
Napisałabym "wszystko", ale muszę rozwinąć.
Niestety wiem, że "Bloom" też nie wystarczy.
Dziewczyny się "spłaszczyły", żadna z nich nie ma charakteru. Tylko chłopaki i stroje. I ewentualnie ratowanie środowiska.
Ale się rozpisałam... Żart.
Nie wiem jak to ująć, by się nie wściec.

(c) google
~Ksenna2288
Użytkownik

Dodane dnia 10-10-2018 19:55
Denerwuje mnie to, że Bloom jest faworyzowana. Rozumiem, to od niej się zaczęło, ale inne czarodziejki też istnieją. Nie podoba mi się również, kiedy w 4 sezonie tak nagle znika magiczny pył, który w różnych sytuacjach mógł Winx uratować. Trix też są denerwujące, czarodziejki mogły się ich pozbyć już w 3 sezonie.

Przecinki nie gryzą, naprawdę. To takie miłe stworki, więc je stosuj. No i staraj się unikać powtórzeń. ~Lau
Edytowane przez Lau dnia 10-10-2018 20:24
Strona 4 z 4 < 1 2 3 4
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

~DarleenEnchanted0
1:24:56 16.10.2018
KLIK Błogosławione niech będą edycje fanów... w każdym razie jeśli chodzi o edycje kolorów
~Maeve0
0:05:29 16.10.2018
Laski, a jest moze planowany konkurs na najlepszą wersję 'Twinkly? (boże, brzmi jak PinkyPie z pony...)
~Ignis0
23:33:50 15.10.2018
nie mówiąc o tych idiotycznych przeskokach z 2D do 3D
~Ignis0
23:33:29 15.10.2018
a jak już były jakieś ciekawsze, to często spłycone
~Ignis0
23:31:51 15.10.2018
tam były inne wątki. ale równie zajmujące jak ten główny czyli wcale
~nexusik0
23:18:06 15.10.2018
Xd
~Laeres0
23:17:43 15.10.2018
to piękne że roy był tam tylko po to, żeby być podwózką dla winx
~nexusik0
23:17:35 15.10.2018
Xddd
~Laeres0
23:17:10 15.10.2018
eee? mówię o konkretnej sytuacji. co mnie, że ty nie mówisz, ja mówię
~nexusik0
23:16:23 15.10.2018
Nie o tym mówię
~Laeres0
23:16:06 15.10.2018
aaaa, jeszcze trójkąt miłosny aishy, MOJE ulubione postacir
~nexusik0
23:15:49 15.10.2018
Ale niektóre przewijały się przez większość sezonu
~Laeres0
23:15:24 15.10.2018
a sezon sam w sobie nie ma żadnej wartości
~Laeres0
23:14:55 15.10.2018
ale tam był jeden wątek. te poboczne w ogóle były rozwiązywane w 5 sekund
~nexusik0
23:14:40 15.10.2018
Było
~Laeres0
23:14:12 15.10.2018
czy tam było coś poza dostańmy sirenix, powstrzymajmy tritannusa i ROZRZUCANIE ŚMIECI XD
~nexusik0
23:13:57 15.10.2018
Nie zawsze musisz mieć każdy wątek wyszczególniony, niektóre są mniej zauważalne, ale często ciekawe
~nexusik0
23:12:55 15.10.2018
Dobrze patrzyłem
~Laeres0
23:12:39 15.10.2018
źle patrzyłeś, akurat ten sezon był płytki jak kałuża
~nexusik0
23:12:00 15.10.2018
Ja wypatrzyłem trochę więcej
~Laeres0
23:11:24 15.10.2018
ropa wlana do morza* ups, literówka
~Laeres0
23:11:03 15.10.2018
ale wątek fabularny polegał na uratowaniu świata przed Tritannusem i śmieciami jak np. bluma
~nexusik0
23:08:48 15.10.2018
Nie mówię tu o transformacji, ale o wątku fabularnym
~Laeres0
23:08:35 15.10.2018
i ogólnie zastąpili gothic sirenix zwykłym i to boli
~Laeres0
23:08:10 15.10.2018
znaczy sam sposób zdobycia był taki Naah
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.3
Ankieta
Czy weźmiesz udział w grze zespołowej? przykład: http://winxblogger.pl/news.php?readmore=1086 http://winxblogger.pl/news.php?readmore=1116

Tak

Nie

Musisz się zalogować, żeby móc głosować w tej Ankiecie.